Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatby v Katedrále

+7
Klarisa
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Viktor E. Vasilijev

Thu Dec 12, 2019 8:33 pm
*Protočí očima, když mu řekne, že se bude dohadovat a radši to nějak nekomentuje.* Mě se víc líbí mamina. *Pokrčí pobaveně rameny a pak přijímá jednu gratulaci za druhou. Když gratulanti odejdou, otočí se k Harmony a zavrtí hlavou.* Jsem v pohodě. Trénoval jsem. *Uchechtne se.* /Malá lež neni skoro žádná lež, ne?/ Ne, chci si s tebou zatancovat. Leda bys tam nechtěla ty. *Když slyší o komnatě, zamžiká obočím a zazubí se na ní. Než stihne něco říct, je u nich Knox a on to nevydrží a začne se smát.* Rozená modelka. *Přikývne a úsměv mu trochu povadne, když uvidí dalšího gratulanta, kterého nezná, ale přijde mu povědomý.* /Možná taky nějakej zahraniční host./ *Napadne ho, ale hned mu dojde, že se mýlil, když se dotyčný představí.* B-bratr? *Vidí v něm rysy, které zdědil po otci, stejně jako on a pak ho poslouchá a jakmile slyší o smrti otce, ztuhne.* D-děláš si srandu, že jo? Tohle je nějaká hra? *Zavrtí hlavou, ale v jeho výrazu vidí, že legraci si opravdu nedělá. Nedá se říct, že by pro otce truchlil, ale přece jen to byl otec.* Takže tím chceš říct, že se mám co nejdřív objevit v Rusku? *Nadzvedne obočí a pak se koukne na Harmony.* Spolu s mojí královnou. *Pokusí se nadzvednout koutky rtů a chytne Harmony za ruku.* Já.. Rád tě poznávám. *Řekne ještě svému bratrovi.* /Není divný se představovat svýmu bráchovi v tomhle věku?/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Harmony N. Vasilijev

Thu Dec 12, 2019 8:50 pm
*Usměje se.*/Zní to hrozně./*Pomyslí si, ale dále se s ním nedohaduje. Přece jen, je to jejich svatba a mají na starost lepší věci, než se o podobných věcech dohadovat. Lidi jim chodí gratulovat a ona ty gratulace zdvořile přijímá. Když je ale konec toho přívalu lidí, je spíše ráda. Bojí se, aby Viktora nohy nebolely a tak se ho na to hnedka zeptá.  Po jeho odpovědi přikývne, ale stejně si ho starostlivě prohlédne.*Mně je to jedno. Chci být jen s tebou a nezáleží na tom, jestli na oslavě a nebo v komnatě. Kdyžtak tam můžem jít teda jen na chvilku. *Pokrčí rameny. Zmíní, že tam nemusí chodit a raději jít do komnaty a po jeho reakci a málem se začervená, ale ovládne to a zmíní se k Knoxovi, který přistoupí blíže k nim.*Přesně tak.. Jestli někde bude soutěž o nejhezčího rysa, beru ho tam.*Uchechtne se.*Už se ho tolik nebojíš?*Nakloní hlavu na stranu. Když k nim přijde někdo další, neví, o koho jde, ale přijde jí nějáký povědomý. Když se představí dojde jí proč. Vidí v něm menší rysy Viktora, je to koneckonců jeho bratr. Neví, jak se na to tvářit.*/Mám na něj poslat Knoxe rovnou?/*Rozhodne se počkat. Zmíní smrt jejich otce a zarazí se. Jasně, byl to hajzl, ale pořád to byl Viktorův otec. Když se pak zmíní i o tom, že přímí následník trůnu je Viktor, pousměje se na něj a jemně mu stiskne ruku.*Taky tě ráda poznávám.*Řekne směrem k jejímu švagrovi.*Knoxi, nemusíš ho jíst.*Zavolá si ryse, který se přemístil blíže k Borisovi, zpět k sobě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Boris A. Vasilijev

Fri Dec 13, 2019 8:35 pm
*Jakmile jsou prakticky všichni gratulanti pryč, vydá se nervózně k novomanželům sám. Snaží se svému bratrovi předat všechny informace co nejstručněji, ale i nejcitlivěji. Po jeho otázce, jestli je tohle nějaká hra zavrtí hlavou.* Ne, není. Mám i oficiální dopis. *Vytáhne z kapsy saka papír a podá mu ho. Po jeho konstatování přikývne.* Jo, přesně to tím chci říct. Bylo by nejlepší, abyste se v Rusku nechali korunovat do maximálně tří dnů. V zemi je teď hrozný chaos. A pořád je nedořešená situace s Illeou. Náš otec už připravoval armádu a chystal se zaútočit. Všichni jsou zmatený a potřebují vůdce. Někoho rozumného se srdcem. A co jsem slyšel, to ty jsi. *Pousměje se na něj a pak i na Harmony.* Já tebe taky. Už se těšim na synovce nebo neteř. *Zazubí se na ně. I přesto, že nevyrůstal v paláci se dokáže chovat reprezentativně, ale stejně se občas chová jako normální šestnáctiletý kluk, i když vypadá o něco starší.* Jo, díky. Rád bych ještě chvíli dejchal. *Uchechtne se, když si Harmony zavolá Knoxe zpátky.* Docela zvláštní výběr mazlíka.

AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Viktor E. Vasilijev

Fri Dec 13, 2019 8:43 pm
*Pobaveně se usměje, když se ho Harmony zeptá, jestli se Knoxe už tolik nebojí.* Už na střeše jsi mě ujistila o tom, že jsi ho na nikoho nikdy neposlala. A vzhledem k tomu, že jsi to neudělala ani v době, kdy bys mě nejradši viděla mrtvýho, tak teď už se nejspíš nemám čeho bát. A taky s tou mašli nebudí tolik respektu jako jindy. *Zasměje se a pak už k nim přistoupí poslední gratulant, ze kterého se vyklube jeho mladší bratr, který mu nese zprávy o tom, jak to vypadá v Rusku. Ano, jeho otec byl hajzl, ale i tak to byl jeho otec, a tak ho trochu mrzí, že je to po smrti. A taky ho mrzí, že si s Harmony nebudou moct nejspíš užít žádné líbánky, když slyší o tom, jak to v Rusku vypadá. To, že chtěl jeho otec vytáhnout proti Illey ho moc nepřekvapuje, čekal to.* /Ještěže se mu to teď nepovede./ *Vezme si od něj papír, který narychlo prolítne očima a pak ho schová do kapsy.* Jo, do tří dnů tam budeme. Ještě se domluvíme. *Pousměje se na Harmony. Ví, že spolu to nějak zvládnou, i když z toho má strach. Pak sleduje svého bratra, jak se zazubí na Harmony a šťastně se usměje. Dneska získal opravdu hodně. Má skvělou a dokonalou manželku a našel svého mladšího bratra, se kterým to vypadá, že budou mít skvělé vztahy. Po jeho konstatování ohledně Knoxe se zasměje.* Tady je divných plno věcí, zvykneš si. *Ujistí ho pobaveně.* Jestli mi otec řekl pravdu, nikdy tě veřejnosti nepředstavil.. A já bych rád napravil jeho chybu a oficiálně ti předal titul prince. Do doby, než se mi narodí syn, tak korunního. A doufám, že počítáš s pobytem v paláci. Musíme dohnat těch šestnáct let. *Usměje se na něj.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Harmony N. Vasilijev

Fri Dec 13, 2019 9:04 pm
*Zeptá se ho, jestli se pořád Knoxe tolik bojí, jako předtím. A po jeho odpovědi se usměje.*Jo, měl jsi štěstí, že mě to nenapadlo a že jsem se prvně rozhodla si s tebou promluvit, než učinit další krok.*Uchechtne se. Objeví se u nich bratr Viktora. Překvapí jí, že je tu, ale zdá se být milý. I tak si na něj ale bude dávat pozor. Když se dozví o smrti ruského krále, otce Viktora a Borise, neví jak se na to tvářit. Jedna její část je šťastná, protože ví, že nikomu už neublíží, hlavně ne Viktorovi a ta druhá se cítí hrozně za to, že je za to z části ráda a možná je jí to i trochu líto, ale jen kvůli Viktorovi. I přes to všechno to byl přece jeho otec. Uslyší o armádě. Tak nějak tušila, že by se tohle mohlo stát. Představa, že kdyby nezemřel, dost možná dneska by se válčilo, ji ale i trochu vyděsí. Nedává na sobě nic znát.*To je přesně Viktor.*Souhlasí s Borisem, když zmíní, že Rusko potřebuje někoho se srdcem a rozume.*/I když ten rozum.. o tom by se někdy dalo diskutovat./*Ví, že to spolu nějak zvládnout, ale představa toho, že nejpozději za tři dny bude královnou, ji trochu děsí.*/S Viktorem to zvládnu, zvládneme to všechno./*Řekne Borisovi, že ho ráda poznává a zavolá si k sobě Knoxe který přejde tedy k ní ze strany, kde nestojí Viktor.*Neboj, tvoje hlava bude na místě. Když ji má na místě ještě po tom všem Viktor, ty o ni jen tak nepřijdeš.*Ujistí jej s úsměvem a podívá se na svého manžela.*Přesně tak. S mým výběrem mazlíčka to mohlo být horší../Puma je rozhodně horší, kdybych se chtěla ještě více opičit po Keenanovi../*Pak poslouchá Viktora a při jeho slovech se usmívá. Vidí na něm, že je z mladšího bratra nadšený.*To je hrozný, budu sama mezi chlapama..*Uvědomí si.*/Viktor, Boris, náš syn../*Řekne to ale spíše pobaveně./Knox je samec, dá se to taky tak považovat?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Boris A. Vasilijev

Fri Dec 13, 2019 10:01 pm
*Řekne Viktorovi, jak to v Rusku teď vypadá a pak přikývne, když slyší, že tam do tří dnů budou. Pousměje se na Harmony, když řekne, že Viktor je přesně takový člověk, jakého Rusko potřebuje. Rozumný a se srdcem.* Jo, slyšel jsem toho o tobě hodně. *Usměje se na bratra a pak se uchechtne, když se začnou bavit o pumě, která tu chodí s mašlí okolo krku.* Po tom všem? Koukám, že jsem neslyšel všechno. Rád si vyslechnu, co brácha vyváděl. *Zazubí se na svou švagrovou a pak se usměje na Viktora a přikývne.* Jo, to bych rád. *Potom, co vyrůstal v dětském domově, kam ho matka odložila jako mimino a on jí tak nikdy nepoznal, stejně jako skoro nepoznal svého otce, chce mít možnost aspoň poznat svého bratra. Zazubí se na Harmony.* Zvykneš si. *Ujistí jí pobaveně a pak kývne hlavou k jejímu těhotenskému břišku.* Takže už je jistý, že to bude kluk? Nebo je tu ještě šance, že okolo sebe budeš mít i holku? *Zeptá se jí.* /Nebo bych si taky mohl někoho najít já, abys měla kámošku.. Nemaj tu nějakou hezkou volnou holku?/ *Napadne ho, ale nahlas radši nic neřekne.* No.. Asi vás nechám užít si svatební den. Stejně už usínam díky tomu časovýmu posunu, takže.. se uvidíme asi zítra nebo jindy. *Rozloučí se s nimi a pak vyjde z katedrály.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Viktor E. Vasilijev

Fri Dec 13, 2019 10:12 pm
Jsem rád, že mám rozumnou manželku a že mám hlavu pořád na krku. *Usměje se na ní a pak už se začne bavit i se svým bratrem, který se tu objevil. Zjistí, jak je na tom Rusko a že nejpozději do tří dnů bude králem. Absolutně netuší, jak to zvládne a jak má Rusko dostat ze stavu, v jakém teď je. Neví, jestli to zvládne psychicky a fyzicky. Ale ví, že Harmony pro něj bude oporou, na kterou se může spolehnout a že to spolu nějak dají. Poškrábe se nervózně na zátylku, když začnou mluvit o tom, jaký je a pak se ušklíbne směrem k Harmony.* Rozumnej jsem, jo? *Uchechtne se, protože dokáže odhadnout na co myslí. Pak zavrtí hlavou.* Radši ne. *Nepotřebuje, aby se ho snažil Boris jakkoli napodobit, protože on jednoduše není dobrý příklad. Pak se pobaveně usměje na Harmony.* To zvládneš. Vyrůstala jsi se straším bratrem. /Ještě k tomu tím bratrem byl Keenan./ *Po slovech Borise přikývne.* Třeba budeme mít holčičku. *Snaží se uklidnit Harmony.* Pohlaví si necháme říct až u porodu. *Vysvětlí Borisovi a pak se na něj usměje.* Jasně, chápu. Odpočiň si. Jsem rád, že tu jsi. *Ujistí ho a pak se koukne na Harmony.* Myslim, že po tomhle hlasuju pro komnatu. Dort si tam můžeme nechat poslat. A pro mě i alkohol. Připiju si i za tebe. *Zazubí se na ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Harmony N. Vasilijev

Fri Dec 13, 2019 10:24 pm
*Usměje se na něj a dál to téma už nekomentuje. Když se tu objeví Viktorům bratr a ona zjistí, jak je na tom Rusko a že málem skutečně byla válka, je ráda, že se tomu tak nestalo. Má obavy z toho být královnou, ale ví, že s Viktorem to nějak zvládne. Když se baví o tom, jaký je Viktor, řekne, že je přesně takový, jako ho popsal Boris a pak se zazubí na svého manžela.*No.. S tím rozumem.. Asi jak kdy. *Zatváří se jako neviňátko.*Něco ti řeknu.*Stiskne Viktorovi ruku, aby mu tím nějak naznačila, že neřekne nic, co by nechtěl. Ví, že se mu asi o něčem nebude chtít svěřovat a nebo mu to řekne po čase sám.*To je pravda, po životě s Keenanem dám všechno.*Zasměje se.* Je jedno, jestli to bude holčička nebo chlapeček, hlavně, aby bylo dítě zdravé.*Řekne s úsměvem.*A kdyžtak se můžem co nejdřív pokusit o holčičku, kdyby to byl chlapeček..*Zašeptá Viktorovi. Přikývne . Je ráda, že je tu Boris. Zdá se být milý a Viktor je z něj nadšený, což ji těší ještě více.*Zatím.*Rozloučí se se svým švagrem.*Jo, komnata zní ze všeho nejlépe.*Přikývne. Pak se uchechtne.*Jo, připij si i za mě, pak to ještě spolu oslavíme, až se miminko narodí.*Políbí ho na rty a vydá se s ním do komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Re: Svatby v Katedrále

Fri Mar 20, 2020 6:35 pm
Svatba Bastiena a Kasey
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Kasey Thalia Schreave

Fri Mar 20, 2020 6:43 pm
*Na dnešek se neskutečně těšila a docela se ho i obávala. Bojí se, že se něco stane a Bastien řekne pak ne, že se tu vůbec neobjeví a ona ho neuvidí stát u oltáře, až půjde uličkou. Snaží se uklidnit, ale moc to nepomáhá, protože pořád rozrušeně přechází po místnosti.*/Co když zakopnu? Nebo se nějak ztrapním, co pak? Mohla bych prostě vzít mobil, zavolat Lie a ta aby přišla k oltáři s ním a já jen takhle řekla ano?/*Nemyslí si, že já to projde, ale za pokus to možná stojí, ne? Podívá se na své bílé svatební šaty. Moc se jí líbí. Nejsou úplně obyčejné a ani nijak přehnaně zdobené. Zdají se jí tak akorát. Místy na sobě mají květiny, které jsou i na menší vlečce. Vlasy má ve více složitějším drdolu a volně několik pramínků, které jí lemují obličej. Líčení jemné, do světle hnědé, aspoň tak by ona nazvala ten odstín. Podobnou barvou má nalakované i nehty. V uších má náušnice. Původně uvažovala, že by si vzala tu sadu šperku od Bastiena, ale nehodilo by se to moc k šatům. Nervózně se podívá na hodiny.*/Za chvilku by měly přijít Lia s Thylane ../*Doufá, že budou souhlasit s tou variantou mobilu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Bastien R. Martinelli

Fri Mar 20, 2020 7:02 pm
*Na dnešním dni se snad nejvíce obával příjezdu jeho rodiny, která přiletěla dopoledne. Stačilo u deset minut a on už se musel od nich odpojit pryč a musel se hodně držet, aby neutekl do baru. Teď už nervozně postává u oltáře a pohledem těká na dveře, z dveří na hosty a z hostů hlavně na jeho rodinu, aby mohl zasáhnout, než se jejich běžný rozhovor změní do hlasité výměny názorů. Taky se snáží pořád sebou nevrtět, jelikož ten oblek mu moc příjemný není a radši by byl nahý.* /Když tak vezmu Kasey a prostě utečeme. Vezmeme s sebou i toho chlápka, co to má vlastně na starost a pak uuž to bude probíhat, jak jsme plánovali. Vezmeme si dort, šampaňské a uděláme si oslavu v komnatě./ *Vážně se bojí, že se dneska ještě cokoliv pokazí a docela lituje, že před tím než šel sem, do sebe nevyklopil aspoň jednoho panáka.* /Asi si to vyhradím tak deseti panáky hned potom./ *Stále se nervozně dívá na dveře a čeká, až vstoupí jeho nádherná budoucí manželka.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Charity Ash Horn

Fri Mar 20, 2020 7:02 pm
*Kasey nezná moc, ale co ví, je to příbuzná Jaspera a na svatbu jsou pozvaní oba dva, takže jí přišlo jako neslušné nepřijít. Na sobě má šaty s modrou sukni a modro-béžový vršek. Má modré náušnice a ladící modré lodičky. Na prsteníčku levé ruky prsten, který od úterý snad ani nesundala. Vlasy má sepnuté vzadu. Jde do katedrály, kde se má konat dnešní svatba a sedne si na některé volné místo. Musí se usmívat a zvědavě se rozhlíží po katedrále.*/Je to tu hezké./*Uzná. Líbí se jí i ta výzdoba, která tu je.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Mar 20, 2020 7:06 pm
*Dneska se koná svatba jeho něco jako sestřenice a on by tu neměl chybět. Neplánuje se moc zdržet, jen na chvilku. Na sobě má obyčejný černý oblek s černou kravatou a na tváři menší úsměv. Od toho, co mučil Arowen skoro vůbec nespal, kvůli tomu, co mu řekl otec.Cítí se hrozně, že ji pustil, ale nemohl mu nechat Jonase. Vyčítá si to, ale hodně a ještě to, co mu řekl pak. Že jim podepsal rozsudky smrti. Tak by ho podepsal Jonasovi a jednou by Arowen stejně nejspíše pustil a kdyby ne a nechal ji popravit, stejně by rebelové na palác útočili. Šlo spíše o nějáký ten týden klidu, který mohli mít. Ale třeba i budou. Velitelka rebelů mu slíbila tři roky klidu. Ale není si jistý, jestli tomu má věřit. Dojde do katedrály a hned si sedne na místo v předních řadách.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 20, 2020 7:10 pm
*Bylo pro ni ctí, když byla požádána, aby dělala Kasey družičku. Rozhodně tuhle příležitost nemohla v žádném případě odmítnout.. Proto vše zvolí v jednoduché světle béžové neutrální barvě. Vlasy si nechá učesat poměrně jednoduše, částečně je má pořád volné. Nejprve si nebyla vůbec jistá kudy se jde ke katedrále a kam vlastně má jít, aby našla nevěstu. Se svým štěstím se jí to povede najít včas a ještě nějaký čas zůstává. Úžasné, co když se stane, že na vlastní svatbu to potom nestihne, to by asi nebylo vhodné. Překvapeně vykulí oči, když jí konečně spatří před sebou.* Páni Kasey, tobě to tak hrozně sluší.* Vyjíkne nadšeně, když si jí prohlíží. Pro ni to je první svatba, které se celkově účastní a už teď je z toho všeho docela nadšená. Aspoň tak odvede své myšlenky k něčemu jinému, k něčemu na čam záleží. A to dnes byla svatba Kasey a Bastiena. Zajímalo jí, jestli tu potom ještě zůstanou, nebo hned odletí do Španělska, které bylo tak moc daleko.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Ayperos Januari Schreave

Fri Mar 20, 2020 7:24 pm
*Dnes se vdava jeho sestra. Nezna ani jejiho snoubence, ale vi, ze kdyby nebyla s nim satstna, rodice by ji za nej asi ani nprovdali. Ma na sobe cerny oblek, biou kosili a cernou krvaatu. Sve tmave vlasy ma ucesane. Jde ke katedrale, kde se ma dnesni svatba jeho sestry konat. Vejde dovnitr a je nesvuj z toho, ze je tam tolik lidi. Nelibi se mu to. ma rad vlastni klid a ista, kde neni tolik lidi. Prijde k mistum pro ralovskou rodinu a jen pohledem prejede sve cleny sirsi rodiny a posadi se na sve misto.* /Bude to trvat dlouho?... Chci do pokoje./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Kasey Thalia Schreave

Fri Mar 20, 2020 7:25 pm
*Přechází po místnosti a bojuje s touhou proskočit oknem a utéct. I když se těší na to, až si vezme Bastiena, ale má strach, aby si to nerozmyslel on. Protože co když půjde uličkou a on tam nebude u oltáře stát? Co když zakopne o tu vlečku, i když je docela krátká. Ona zakopne snad i na rovné zemi. Když pak přijde Thylane, se kterou se stihla seznámit už před dlouhou dobou a požádala ji, aby jí šla za družičku. Nervózně se na ni usměje.*Ahoj, jo díky. Taky ti to sluší.*Řekne a začne si mnout ruce.*Hele.. Máš tu mobil? Ví mě napadlo, že bych ti zavolala ze svýho a ty pak jen přišla k oltáři a když tam bude, řekla bych Ano jen takhle.. *Snaží se vykroutit z toho, aby tam musela jít. Protože je dost nervózní.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 20, 2020 7:47 pm
*To že se s Kasey bavila byla vlastně úplně náhoda a překvapivě si s ní rozumí, je ráda že tu někoho takového poznala. I když jí po tom co odjedou už tolik vydat nebude. Ale Sawyer slíbil, že je můžou navštěvovat, za což by byla nesmírně ráda. Věnuje jí úsměvem a zadívá se na své šaty. Po jejich slovech jí jemně zčervenají tváře. *Taky děkuji.*Uculí se nad tím a zavrtí vážně hlavou. Zamračí se v okamžiku kdy zmíní slova.*Ty v žádném případě nebudeš nikam volat a půjdeš tou uličkou. Tvůj nastávající by byl určitě nešťastný, kdyby si mi volala.*Začne jí to okamžitě vymlouvat a pokývne hlavou. Přitom se zadívá na hodiny, kolik jim zbývá času.*Pokud to zvládneš ty, tak já jednoho dne taky.*Zašeptá rozhodně a pousměje se na ní povzbudivě. Skutečně se toho dne bála, i když jí ještě Sawyer nepožádal o ruku.*Navíc půjdeš hned za mnou.*Mrkne na ní s úsměvem. Skutečně se bát nemusí, jelikož nejde úplně první./*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 20, 2020 7:47 pm
*dneska se koná svatba její sestřenky Kasey a když jí poprosila o to, být družičkou, nemohla odmítnout. Má na sobě krémově bílé šaty nad kolena a vlasy má stáhlé do elegantního ohonu. Líčení má jen jemné a stříbrné doplňky. Jakmile dorazí do katedrály, zamíří do místnosti, kde by měla být Kasey. Přijde přesně včas a uslyší, co má v plánu* Tak to v žádném případě. K tomu oltáři půjdeš.*řekne vážně a postaví se vedle Thylane* Ahoj, Thylane.*pozdrví ji s úsměvem.*/Až se Sawyer dozví, že jsem mluvila s Thylane bez jeho přítomnosti, zabije mě./ Vypadáš nádherně, Kasey.*posměje se* Ty samozřejmě taky.*koukne na Thylane a vybaví se jí to, co říkala velitelka rebelů na té korunovaci. Ráda by věděla, jestli je to pravda.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Kasey Thalia Schreave

Fri Mar 20, 2020 7:55 pm
*Řekne Thylane, že jí to taky sluší a pak jí obeznámí se svým nápadem, aneb jak se vyhnout tomu pochodu uličkou. Protože z toho je nervózní napadlo ji využít mobil a jen tam zavolat. Bohužel Thylane s tím nesouhlasí s ani Lia, která se tu objeví hned po ní. Povzdechne si.*To je hrozný s váma..*Postěžuje si z legrace.*Ale asi máte pravdu no.. Nechci Bastiena zklamat a nebo mu ublížit.. Nějak se to zvládne.*Řekne a skutečně doufá, že se nic nestane a bude to v pořádku.*Ty to taky zvládneš.*Podívá se na Thylane.*Až půjdeš uličkou k Sawyerovi.*zazubí se na ni.*Děkuju.*Poděkuje za kompliment Lii.*Tobě to taky moc slučí.*Usměje se na ni. Koukne na hodiny a nervózně se nadechne a odolá touze si prohrábnout vlasy.*Už je čas..*Zkonstatuje s pohledem upřeným na hodiny.*Tak jdeme.*Řekne pak a počká, než vyjdou z místnosti ony. Potká na chodbě tátu, který jí povede k oltáři a usměje se na něj*/Už jen pár posledních minut jako Schreave../*Pomyslí si. Přejde před velké dveře a když začne hrát hudba, prvně vejdou družičky a až poté ona. Dívá se po všech hostech, všimne si i Bastienovi rodiny. Usměje se na ně a pak se podívá k oltáři, kde skutečně vidí Bastiena.*/Neutekl.. zatím. A já nezakopla! Zatím../*Přejde k němu a když pak táta předá její ruku jemu, stoupne si naproti. Obřad tak může začít.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 20, 2020 8:09 pm
*Když se snaží přesvědčit Kasey o opaku, přiřítí si to do místnosti i sestra Sawyera, Merliaha, která má stejnej názor. Takže se nakonec všechny tři shodnout na tom, že k tomu oltáři půjde. Zahihňá se při jejich slovech...jenže přitom její tváře ještě víc zčervenají, přece jí ještě ani nepožádal o ruku, takže jejich svatba je v nedohlednu.*Děkuji.*Zamumlá k Lie nejistě a sklopí své oči. Posledně jejich rozhovor nebyl dokonalý ani z něj neměla dobrý pocit. Po vyzvání Kasey, která řekne, že je čas. Výjde z místnosti a kráčí až rovnou nakonec, kde se postaví na stranu. Na místo, které je určené pro družičky, také z něj má hezký výhled na celý obřad.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 20, 2020 8:20 pm
*jakmile přijde do místnosti kde je Kasey a Thylane, vytkne Kasey její nápad s telefonem.* Obě to zvládnete skvěle. *ujistí je a pak jim pochválí outfit.* Taky děkuju.*pousměje se. Ví, že jejich vztah s Thylane nezačal zrovna růžově, ale ona to tak nechce nechat a chce to s ní udobřit. Teď na to ale není čas, protože už musí jít na scénu. S Thylane po boku projde celou uličkou a pak si stoupne také na bok. Nenápadně pohledem přelétne dav, jestli tam někde nezahlédne Mionela, i když ví, že pozvaná byla jen ona. Možná se tu objeví až později. Pak už jen sleduje celý obřad*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Bastien R. Martinelli

Fri Mar 20, 2020 8:27 pm
*Docela ho děsí i to, že z těch lidí, kteří tady jsou, zná jen jeho rodinua to je sama o sobě docela strašidelná myšlenka, proto doufá, že už přijde jeho snoubenka a nebude tu dlouho sám. Pohledem přeskakuje přes další příchozí lidi a vážně doufá, že to za chvíli začne, jinak si ještě skočí vážně skočí aspoň pro ten jeden panák. Možná by to i vážně udělal, ale to už začne hrát hudba a on už je celý netrpělivý a snad ještě víc nervozní. I přesto se mu ale na tváři rozlije úsměv od ucha k uchu, když uvidí Kasey ve svatebních šatech. Chytne ji s úsměvem za ruku, za kterou ji drží i v průběhu celého obřadu.* /Je nádherná./ *Teď už má pohled jen a jen pro ni, proto ani nevnímá úvodní řeč oddávájícího, proto je po chvilce vůbec rád, že si uvědomí, že se ho ptá na docela důležitou otázku. Pohled přesune z Kasey na oddávájícího a zpátky zase na Kasey a přikývne.* Ano, beru. *Řekne pevným hlasem a už čeká na ano, které doufá, že Kasey řekne.* /Teď řekne ne, odběhne a dotáhne si sem někoho s kým byla celou tu dobu a vezme si jeho./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Kasey Thalia Martinelli

Fri Mar 20, 2020 8:43 pm
*Když přijdou obě dvě její družičky,, svěří se jim s nápadem toho telefonu a bohužel jí to nedovolí. I když má skutečně strach tam jít. Nakonec se ale přemůže a když ječ čas vydá se spolu s nimi ke dveřím, které vedou už do samotné katedrály, kde na ni čeká Bastien a dalších několik hostů. Nervózně se nadechne a když začne hrát hudba, vkročí pomalu dovnitř a jde k oltáři, kde naštěstí uvidí Bastiena. Bála se, že by si to mohl rozmyslet, ale skutečně tu je a je. A ona je teď ráda, že ji holky přemluvily, aby sem šla a neposlala jen mobil po některé z nich. S úsměvem na rtech se mu dívá do očí, zatímco nevnímá řeč oddávajícího. Soustředí se jen na něj. Prvně se kněz zeptá jeho, zda si vezme ji a ona se docela nervózně usměje. Ale naštěstí jí řekne ano a ona se uvolní. Bála se, že by si to ještě mohl na poslední chvíli rozmyslet a říct, že ona byla jen nějáké pobavení nebo tak a celou dobu si s ní jen hrál a nemyslel to vážně. Když se oddávající zeptá jí, dlouho se svou odpovědí neváhá.*Ano, beru.*Vezme si prstýnek, který mu navlékne a počká, až on navlékne ten pro ni. Když je kněz prohlásí za manžele, krátce se na něj podívá, ale pak se otočí hned zase na Bastiena, aby se mohli políbit, k čemuž jsou taky vyzvání.*Miliju tě.*Řekne krátce předtím, než se poprvé jako manželé políbí. Po chviklce se od něj odtáhne s velkým úsměvem.*Jsme manželé.*Řekne nadšeně.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Ayperos Januari Schreave

Fri Mar 20, 2020 9:09 pm
*J cely nesvuj z toho, ze tam sedi a kolem nej je tolik lidi. Poti se mu ruce a jedine, co chceje mit to odbyte, poprat sve sestre a neznamemu typkovi stesti a zase si jit po sych. jakmile obrad zacne sleduje, co se deje. Kdyz vidi svou sestru pousmeje se na ni a pak vse jen sleduje.* /Klasika, knez zrzuje zbytecnyma kecama misto toho, aby si rekli jen ano beru a muzeme vsichni jit./ *Probehne mu hlavou a jakmile tahle pasaz nastane a on e prohlasi za manzele, vstane a zatleska a nasledne se k nim rychle vyda, aby jim popral.* Tak ses nam konecne vdala sestricko. *Rekne smerem k ni a poom se koukne na Bastiena.* Cau, jsem Ayperos a jednou ji ublizis a umlatim te kytarou. *Rekne mu klidne a potom svou sestru obejme.* Hlavne neznic cele spanelko nebo kam ses to prave provdala. * Zaseota ji.* Mam te rad. *Da ji pusu na tvar a naasledne poodstoupi.* Tak stastny zivot a manzelstvi. *Rekne nakonec a potom se jen otoci a ychle opusti katedralu a az kdyz je venku si vydechne.* /Uf.... moc lidi na muj vkus./ *Prida do kroku, jen, aby byl uz ve svem pokoji a venoval se svym vecem.* /Neloucil jsem se s ni stejne tady bude pecena varena az budou mit deti, tak, co/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Mar 20, 2020 9:13 pm
*Sedí na židli a sleduje obřad. I když spíše než na nevěstu a ženicha se dívá na Thylane. Musí si s ní promluvit. Ví, že Rhys políbil ji, ale zabolelo jej, že se hnedka neodtáhla. A jak řekla Arowen, nevypadalo to, že se chystá přestat s tím líbáním. Chce vědět, jak to teď je. A jestli miluje Rhyse, nechá ji jít. Když si řeknou ti dva ano, spolu s ostatními si stoupne a začne tleskat. Pak jim i pogratuluju a následně se vydá za Thylane.*Ahoj.*Řekne a sjede ji pohledem.*Myslím, že bychom si konečně měli promluvit.. Pojď se mnou prosím.*Nabídne jí rámě, aby se do něj zaklenula a on ji mohl odvést do zahrad,kde si s ní chce promluvit. Ví, že teď tam nebude snad nikdo, protože všichni budou uvnitř paláce na hostině.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Stránka 5 Empty Re: Svatby v Katedrále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru