Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatby v Katedrále

+7
Klarisa
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Bastien R. Martinelli

Fri Mar 20, 2020 9:17 pm
*Když se po chvíli rozeznní hduba a on hned potom uvídí Kasey a její družičky, na tváři se mu rozlije úsměv, ale stres cítí pořád. S úsměvem ji chytne za ruku, přičenž ji drží v průběhu celého obřadu. Takhle si je aspoň jistý, že mu vážně nikam nechce utéct. Už by ji chtěl políbit a ne čekat na nějaký pokyn. Když se ho ale oddávající zeptá, jestli si ji bere, ani na chvilku nezaváhá a řekne ano. Nervozně čeká až i ona řekne svou odpověď, která mu když na ni dojde, úsměv ještě zvětší. Potom si nechá navléct prstýnek a hned potom navlékne prstýnek i on jí. S úsměvem ji políbí a nejrdaši by se vůbec neodtahoval, ale nemůžou tady stát přece jen věčně. Následně ji chytne za obě dvě ruce a znova se nakloní pro polibek.* Miluji tě, Kasey Martinelli. Moje budoucí královno. *Řekne ji s láskou, přičemž hodí pohled po lidech a potom ho zase přesměruje na ni.* Ještě jsem ti neřekl, jak moc ti to sluší, miláčku. Takže ti to říkám teď, sluší ti to neuvěřitelně. *Vydechne, když si ji opět prohlédne.* Mám tu nejlepší manželku, jakou jsem kdy mohl mít. *Zašeptá ji těsně u jeího ucha a potom ji už chytne jen za jednu ruku.* Asi bychom měli jít vedle. *Pousměje se a vydá se spolu s ní vedle na oslavu, jako nejštastnější muž na světě. Když k nim přijde její bratr, je rád, že ho konečně poznává.* Čau, jsem Bastien a neboj, ubližovat ji nemám v plánu. *Ujistí ji a neubrání se potom pobavenému úsměvu.* Děkujem. *Uchehctne se a otočí se na Kasey.* Ten má energie v životu. *Zašeptá Kasey s úšklebkem na tváři a sleduje ho jak odchází.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Kasey Thalia Martinelli

Fri Mar 20, 2020 9:46 pm
*Usmívá se zamilovaně na Bastiena a drží ho během celého obřadu za ruce. Moc nevnímá toho oddávajícího, protože se dívá jen a jen na něj. Velká část nervozity z ní odpadla, ale zase se vrátí, když se kněz zeptá Bastiena, jestli si ji vezme. Ale oddychne si, když slyší jeho souhlas. Pak se zeptá jí. Ona zná odpověď a řekne bez zaváhání Ano. Navleče mu prstýnek na prst a nechá si od něj navléct ten svůj. Pak se konečně políbí a ona se musí do polibku i usmát. Je tak šťastná, jako nikdy. Ráda by zůstala takhle, ale to bohužel nemohou. Tak se po chvíli odtáhne.*To zní nádherně.*Řekne zamilovaně, když slyší své nové příjmení. Ani nevnímá ostatní v sále, ani potlesk.*Děkuju, taky nevypadáš vůbec špatně.*Usměje se a sjede ho pohledem.*A já toho nejlepšího muže na světě.*Zašeptá stejně jako on. Pak přikývne a vydá se k s ním do sálu vedle, kde má být hostina. Když se u nich objeví jejich bratr, překvapí ji to. To, že přišel. Ale skutečně mile.*Ahoj.*Pozdraví ho a pak protočí očima.*Nebudeš ho mlátit kytarou.*Řekne dost jasně, aby to pochopil. Oplatí mu objetí.*Já? takový zlatíčko? *Uchechtne se.*Španělsko nezničím neboj. Budeš mi tak ale docela chybět, i když jsi pořád zalezlý v komnatě.*I když se s ním moc nevídá, protože je pořád zalezlý, vždycky věděla, že je tady. A to bude teď pořádný nezvyk. Sleduje, jak odchází a uchechtne se.*Jsem vůbec ráda, že sem přišel. *Zašeptá a podívá se krátce na Bastiena. Pak poděkuje několika dalším hostům za blahopřáním a pak se otočí na svého manžela.*Tak co uděláme jako první? Zatančíme si? Nebo ochutnáme dort? Můžeme si i připít, ty s normálním alkoholem, já tu mám dětský šampaňský.*Uchechtne se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Bastien R. Martinelli

Fri Mar 20, 2020 10:52 pm
*Nemůže se dočkat, až Kasey bude jenom jeho. Samozřejmě, že jenom jeho už byla i do teď, protože by nedovolil nikomu aby na ni jen sáhl, ale teď už to budou mít tak nějak oficiálně. Celou dobuse na ni s úsměvem dívá a když dojde řada na jeho ano, neváhá. Pakje trošku nervozní při jejím čase na odpověď a když řekne i ona své ano, může se považovat za nejšťastnějšího muže na planetě s tou nejkrásnější manželkou.* Jsi teď jen a jen moje královna Kasey Martinelli. *Teď už ví, že až budou ve Španělsku, korunovace taky bude co nejdříve, ale teď už mu to vůbec nevadí, když má po boku svou ženu. I když si bude asi zvykat dlouho na to, že už je vlastně ženatý. Poté konečně pozná jejího bratra, i když je to snad to nejrychlejší seznámení v historii seznamování se rodin.* Vidíš? A ani jsem ho nemusel sem táhnout. To jsem taky docela rád, protože bych kytarou dostat nechtěl. *Zasměje se potichu a poté už sleduje další lidi, co jim jdou pogratulovat. Poté po její otázce se usměje a položí ji ruce na boky.* Nebo můžeme zrealizovat náš plán, někoho poprosit ať nám to odtáhne do komnaty a pokračovat v olsavě tam. Tady nás stejně nikdo hledat nebude. *Zamrká na ni a čeká s úsměvem na odpověď.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Kasey Thalia Martinelli

Fri Mar 20, 2020 11:33 pm
*Usměje se na něj zamilovaně.*Jenom tvoje a ty jenom můj. Konečně oficiálně.*Je z toho nadšená a jde to vidět. Celá září. Poté přijde její bratr, což ji upřímně překvapí, protože nečekala, že se tu objeví. Jen kdyby ho sem někdo dotáhl, ale nevidí, že by byl Ayperos spoutaný a dotáhnut sem násilím. Upřímně bude jí ve Španělsku hodně chybět. Sice je pořád zavřený v komnatě, ale vždycky tu pro ni byl a to bude nezvyk. Ale má Bastiena a bude mít brzy i jejich dítě. A konečně se seznámí se svou teď už rodinou ze Španělska. Bastienovými rodiči a sestrou. Zasměje se.*Upřímně se divím, že se tu objevil. Dnešek by měl být vyhlášený jako státní svátek.*Řekne s úsměvem.*Kytarou nedostaneš, neboj. Nebo ho jí přetáhnu já.*Slíbí mu pomstu, pokud by se to přece jen stalo. Přijme zdvořile další gratulace a pak se zeptá, co budou dělat.Trochu se k němu přitulí, když jí položí ruce na bok. Usměje se.*Ten nápad se mi líbí ještě více.*Souhlasí s ním.*Někomu řekneme, ať nám přinese dort, šampaňské, tobě normální, mě dětské..*Usměje se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Bastien R. Martinelli

Sat Mar 21, 2020 12:24 am
A za devět něsíců budeme konečně tři šťastní Martinelli. *Usměje se na ni tím nejvíc šťastným úsměvem, který má teď samovolně na tváři jen z toho, že mu neutekla a že už jsou manželé. Poté už sleduje shledání Kasey a jejího bratra a má co dělat, aby se u toho nahlas nerozesmál. Poté už sleduje jak odchází, přičemž se pobaveně otočí na Kasey.* Ještě to budu já, kdko zničí Španělsko a ty ho budeš dávat do kupy. *Zazubí se na ni a přikývne.* Bude to svátek šťastného shledání bratrů a sester. *Přikývne s úsměvem na rtech.* Takže se budete vzájemně mlátit kytarami a já to budu sledovat s povzdálí. *Pronese pobaveně a uznale nad tím pokýve halvou. Poté po gratulací si ji více přitáhne k sobě a připomene jim ten jejich plán, který se mu pořád zamlouvá. Po jejich slovech odchytí služebnou, kterou požáda, jestli by jim to tam nemohla přinést.* A máme postaráno. Chtěl jsem říct, že můžeme začít pracovat na dětech. *Zasměje se a u toho se poškrábe na zátylku.* A pak jsem si uvědomil, že už jedno máme na cestě. *Uchechtne se a pokrčí nad tím nevinně rameny. Chytne ji za ruku a pomalu se s ní vydá pryč a to do komnaty, kde budou mít své zábavy určitě dost.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Kasey Thalia Martinelli

Sat Mar 21, 2020 12:47 am
*Usměje se šťastně.*Ano, budeme mít malou princeznu nebo malého prince.*Pohladí se po břiše, docela nevědomky. Neřekla by, že bude někdy takhle šťastná, zvlášť s Bastienem , podle toho jak se choval, když se potkali. Pořád její jedna část nedokáže uvěřit, že je to skutečně on. Pak se u nich krátce objeví Ayperos, což ji potěší a překvapí zároveň, ale než se naděje je zase pryč. Vsadila by se, že by uhodla, kam se asi vydal, do komnaty. Ale takový je její bratr a ona ho má ráda. *Ty Španělsko nezničíš, nikdo z nás. Spolu to zvládneme všechno.*Věří, že to nějak zvládnou. I vládnutí a i výchovu jejich dětí, které určitě nebudou zlatíčka, protože oba dva vyváděli jako malí pěkné kousky. Pak poznamená, že by se měl vyhlásit státní svátek, jen protože se tu Ayperos objevil a uchechtne se.*Přesně tak. Myslíš, že nám to ve Španělsku projde?*Nadzvedne obočí.*Ty mě musíš držet, aby pak neskončil úplně špatně.*Uchechtne se. Následně souhlasí s tím, aby šli společně do komnaty a řekne, že si musí vztí i ten dort, ale to hned Bastien zařídí.*O jedno dítě už postaráno je.*Usměje se. Pak se s ním vydá pomalu do komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Re: Svatby v Katedrále

Thu Apr 02, 2020 8:47 pm
Svatba Jaspera a Charity
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Thu Apr 02, 2020 8:50 pm
*Tohohle okamžiku se nemohl dočkat. Na jeho tváři je nadšený výraz, který by nedokázal smazat nejspíš nic, když jde v obleku uličkou k oltáři. Pokývnutím hlavy pozdraví svou rodinu, která sedí v první řady a pobaveně se potichu uchechtne, když vidí, jak jeho mámě už teď tečou slzy. Mrzí ho, že na místech pro rodinu Charity sedí jen její matka a Jonas. Ví, jak si byla blízká s Tobiasem. Zastaví se u oltáře a svůj zrak upře na dveře, kterými má každou chvíli vejít ta naprosto nejlepší dívka na této planetě, která si kompletně ukradla jeho srdce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Charity A. Horn

Thu Apr 02, 2020 9:16 pm
*Ještě nikdy nebyla tak nervózní jako dneska. Ale cítí se i šťastně, tak jako nikdy předtím. Přece jen si dneska vezme Jaspera, kterého miluje. Do kterého je zamilovaná už posledních několik měsíců, ještě předtím, než si jí vůbec začal všímat on. Když zavzpomíná na to všechno, co je dovedlo až sem, vážně nemůže věřit tomu, že tu dneska stojí v bílých šatech. Svatební šaty jí pomáhala vybírat Lia. Jsou kupodivu docela jednoduché a obepínají její postavu. Možná by si měla vzít volnější, když je těhotná, aby zakryla těhotenské břicho, ale ona věděla už na první pohled, že tohle jsou ty šaty, ve kterých se chce vdávat. A vdávat se bude jen jednou, takže si je vzít musela. Mají i vlečku, ne moc dlouhou ne moc krátkou, tak akorát. Je ráda, že ji Lia nepřiměla, aby si vzala vlečku, se kterou vytře celou katedrálu jen cestou k oltáři. Vlasy má v drdolu s ozdobou ve vlasech ve tvaru květiny. Stejně má i náušnice. Líčení a nehty jsou sladěné do světle růžové. Nervózně se prochází po místnosti a má chuť si nehty začít nervozitou i snad okusovat, ale nechce si perfektní manikůru zničit. Požádala, aby jí šla za družičku Thylane, jakožto její budoucí švagrová a Lia by byla svědek. Edelynne má být květinová dívka.*/Snad ten košík Jasperovi po hlavě nehodí../*U ní by se tomu asi ani nedivila. Podívá se na Liu.*Kdybych skočila z okna, jak je velká šance, že to přežiju? Teď nemyslím ten pád, ale Jaspera který by mě naháněl všude možně. Kruci, jsem si měla vymyslet skrýš./Tak včera jsme se o útěku bavili, třeba by to čekal a asi je pravda, že na lodičkách a v šatech mu neuteču no.. Proč se jen nemůžu vdávat v teniskách a leginách? Je čas se převléct?/*Podívá se na hodiny, kde bohužel zjistí, že je spíše čas už jít oltáři, což jí potvrdí i to, že do místnosti nakoukne Jonase, kterého požádala o to, aby ji odvedl k oltáři. Její otec nemůže, protože je mrtvý a i kdyby by žil, nepožádala by jeho, ale Tobiase, ten je ale ve vězení. Nasadí úsměv, který je spíše nervózní kvůli té představě tolika lidí, co na ni v tam čeká a jejíž zrak se na ni bude upírat. Nakonec přejde k Jonasovi, kterého se chytne za nabízené rámě a vydá se před dveře k vchodu do katedrály. Před ní jdou samozřejmě družičky a Edelynne, která háže květiny. Když začne znít hudba, vejde dovnitř, mezitím co křečovitě svírá rámě Jonase.*/Chci do tmavé místnosti, kde budu jen já a Jasper s knězem. Proč jsme se nevzali třeba v komnatě? Měla jsem rovnou říct ano na ten nový rok a to bysme se vzali soukromě.. Pravda díky tomu všemu co se stalo, bychom se asi stejně stihli tak dvacekrát rozvést no../*Podívá se před sebe, kde uvidí Jaspera. Její úsměv se změní s nervózní na šťastný během vteřiny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Kasey T. Martinelli

Thu Apr 02, 2020 9:36 pm
*Vzpomíná si, jak na místě, kde dneska budou stát Charity s Jasperem byla ona a Bastien. Na svatbě prostě nemůže chybět. Přece jen je to její rodina. Na sebe si tedy vzala červená šaty, které jsou vzadu trochu prodloužené.Nehty má nalakované na červeno a ve stejné barvě jsou i její lodičky. Stíny má o něco tmavší, než obvykle, ale aby to ladilo, je to také červené. Vlasy má trochu navlněné a v takovém culíku. Náušnice s diamanty. Dojde do katedrály, kde si sedne na určené místo pro ni a vedle je volné pro Bastiena, který taky snad přijde.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Apr 02, 2020 9:36 pm
*Dneska se koná svatba Jaspera a Charity, na kterou se hodně těší. Přeci jen je to její nejlepší kamarádka a bratr. Strašně moc jim to oběma přeje. Charity jde za svědka, jak jí slíbila. Má na sobě světle šedé šaty, stříbrné doplňky a přední pramínky vlasů má sepnuté vzadu. Hned co přijde do katedrály, zamíří do místnosti, kde by už měla být Charity.* Malá, ale nikam skákat nebudeš.*zasměje se* Vypadáš nádherně, jen se uklidni, ano?*povzbudivě se na ní usměje. Pak už je čas jít, takže vezme jejich snubní prstýnky a uličkou projde jako poslední. Pak předá prsýnky knězi a stoupne si na své místo.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Bastien R. Martinelli

Thu Apr 02, 2020 9:58 pm
*Ještě před pár týdny by na svatbu možná nešel, jen na tu svou a konec, ale přece jen si to rozmyslel a roozhodl se tam jít. Na sobě má to, co se normálně hodí na svatbu, jen vlasy mu zase trčí do všech stran, všude kam můžou. Snaží se je aspoň upravit rukou, ale není to žádná sláva. Když dojde až do katedrály, hned zamíří ke Kasey a posadí se vedle ní.* Je zvláštní, že minule jsem sem šel jako dejme tomu svobodný a vyšel jako ženáč a dneska už tu jako ženáč sedím.*Zamumlá tišším hlase, aby snad nerušil všechny kolem.* Ale nechápu, proč nemůžete přijít hned, proč tam musíte nechat člověka stát a trpět. *Zavrtí nad tím pobaveně hlavou a nahne se k ní pro polibek.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Sawyer S. Schreave

Thu Apr 02, 2020 10:07 pm
*Na svatbě svého bratra přece nesmí chybět. Proto se tam vydal v černém obleku s proužkovanou kravatou. */Škoda, že tu není Thlane../*Nike svou lásku nevidí.*/No, zítra snad přijde../*Nerad by, aby jej nechala nakonec stát u oltáře. Dojde do katedrály a sedne si na místo svých rodičů, hned v přední řadě. Usměje se na Jaspera.*/Ještě pořád ti může utéct bráško./*Vyšle k němu myšlenku, ale ak se podívá ke vchodu, protože začne hrát hudba a dovnitř vstoupí nevěsta.*/Až jim budu gratulovat, musím Jasperovi zvlášť pogratulovat k brýlím./*Vzpomene si na to, co o něm nedávno zjistil.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Thu Apr 02, 2020 10:24 pm
*Dojde k oltáři a krátce přelétne pohledem svou rodinu a matku Charity a pak upře pohled už jen na dveře, kterými by měla každou chvíli přijít Charity. Nervózně si u toho zamne ruce. Sice mu Charity ještě před pád hodinami slíbila, že neuteče a nenechá ho tam stát, ale stejně si tím teď tak jistý není. Přeci jen, stalo se toho mezi nimi tolik. Dal jí tolik důvodů k tomu, aby se na něj vykašlala a radši zdrhla, a asi by se tomu asi neměl divit. Pořád se dívá na dveře a pak už se konečně otevřou a on vidí své sestry a družičky. Snaží se jakkoli nakouknout za ně, aby se doopravdy ujistil, že za nimi Charity stojí, ale nedaří se mu to.* /Musí jít tak pomalu? Proč tu vůbec jsou?/ *Ani si nevzpomene, že by se měl strachovat, aby mu Edy nehodila na hlavu a jenom vyhlíží Charity. Pak už jí uvidí a ze srdce mu spadne obrovský kámen. Opravdu tam stojí a blíží se k němu. Doprovází jí pohledem, ve kterém je všechna jeho láska k ní a i trocha té nervozity a jeho rty se roztáhnou do úsměvu. Počká, než k němu dojde a pak si vezme s vděčným úsměvem její ruku od Jonase. Kývne na kněze, který začne svůj proslov. Nevnímá ho ani trochu a ani se o to nesněží, protože je až moc zaujatý pohledem do těch nejkrásnějších očí na celém světě. Ani nepostřehne, že kněz dal prostor pro námitky a neprobodl své sourozence varovným pohledem. Zaregistroval až své jméno, když se ho kněz ptá, jestli si vezme Charity za svou ženu. Se zamilovaným úsměvem jí stiskne ruku a pak přikývne.* Ano. *Odpoví tak, aby to všichni slyšeli a pak už je prostor pro Charity, aby odpověděla. Jakmile se tak stane, jsou připravené prstýnky, které si můžou navléknout na prsty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Charity A. Schreave

Thu Apr 02, 2020 10:55 pm
*Je nervózní z toho, kolik tam bude lidí a z toho, že by si to Jasper mohl rozmyslet a u oltáře stát nebude. V duchu si začne plánovat útěk, ale ten jí Lia zatrhne. Povzdechne si přehnaně.*To je hrozný, ani si tu člověk z okna nemůže skočit.*Potřese hlavou. Když vejde její bratr, který jí vede k oltáři namísto Tobiase, jak si prvně myslela, že to bude, nervózně se usměje. Než uvidí Jaspera, který u oltáře skutečně stojí, asi mu dost drtí jeho ruku. Ale hned jakmile ho uvidí, na tváři se jí objeví velký úpřímný, šťastný úsměv. Stoupne si naproti němu a spolu s ním se drží za ruce. Ani nevnímá kněze, který začal mluvit a vlastně vytěsní z mysli i ty lidi, kteří na nezírají. Je tu jen ona a on. Začne vnímat, až když se kněz ptá Jáši, jestli si ji bere. Trochu znervózní.*/A teď řekne, že to celý byl vtip.../*Ale uslyší ona, takže si oddechne. Když se na to kněz zeptá jí, usměje se ještě více.*Ano.*Řekne dost jasně. Vezme prsten, který mu navlékne na prst a počká, že to stejné udělá on. Kněz je vyzve, aby se políbili. Myslela si, že to bude věčnost, než jim to dovolí. Nevnímá ani potlesk v sále. Z polibku se po chvilce odtáhne, i když by nebyla proti tomu, aby tu stáli navěky, jen takhle, asi by to nebylo moc vhodné.*Miluju tě.*Řekne mu. Pak je čas, aby jim lidé pogratulovali. Poté, co všechny gratulace přijmou, vydají se společně na hostinu, kde si ho ale odvede stranou.*Mám pro tebe překvapení.. Chtěla jsme s tím počkat do tvých narozenin, ale jak tě znám, jsi dost tvrdohlavý, takže bys to možná do tý doby měl.*Uchechtne se. Přijde k nim komorná, který nese krabici, co má na sobě díry na dýchání. Tu položí na stůl vedle nich.*Otevři to.*Pobídne ho. Je dost zvědavá na jeho reakci.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Thu Apr 02, 2020 11:07 pm
*Šťastně se usměje, když mu Charity řekne ano. Je to opravdu ten široký úsměv plný naprosté radosti a lásky, kterou k ní cítí. Navlékne jí prstýnek na prst a pak už jí konečně může políbit, což je věc, na kterou se těšil celý den.* Miluju tě, manželko. *Řekne jí s úsměvem a pak už přijme všechny gratulace a pobaveně se usmívá, když vidí, jak jeho mámě pořád tečou slzy ve velkém. Je celkem překvapený, když si ho Charity odvede stranou a pak nadzvedne obočí, když vidí krabici. Absolutně nechápe, o co tu jde. Podívá se na krabici a zase na ní a pak jí opatrně otevře. Překvapeně kouká na malé stvoření uvnitř, které nejdřív vyskočí na stůl a potom rovnou do jeho náruče.* To je ... tygr. *Koukne šokovaně na Charity a pak znovu na zvířátko ve svých rukou, jako kdyby očekával, že bude na baterky nebo se rozplyne.* Lásko, ty jsi neuvěřitelná. *Přejde k ní a věnuje jí dlouhý polibek.* Tak moc tě miluju. *Vydechne a se šťastným úsměvem se podívá na malého tygříka, kterého podrbe mezi ušima.* Vidíš? Naprosto neškodný. *Zazubí se na ní.* /A pak že štěněcí pohled na ní nezabírá./ *Uchechtne se v duchu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Kasey T. Martinelli

Thu Apr 02, 2020 11:45 pm
*Sedí na svém místě v katedrále a když se u ní objeví Bastien zamilovaně se na něj usměje.*Jo, už jsme manžele. Docela dlouho. Dva týdny. /Počítám správně že jo?/*Ujišťuje se, ale myslí, že ano. Nahne se k němu pro polibek a pak se usměje a podívá k oltáři.*Byl jsi nervózní, že se neukážu?*Nadzvedne obočí.*To bych ti neudělala lásko. A abych odpověděla na tvou otázku, nevím. Prostě se to dělá takhle.*Pokrčí rameny. Oplatí mu další polibek a pak se podívá na nevěst a mlčky sleduje obřad, který právě probíhá. Když skončí spolu s ostatními začne tleskat.*Pojď, pogratulujeme jim.*Chytne ho za ruku a prakticky odtáhne k novomanželům, který pogratuluje. Pak se přemístí na hostinu.*Můžeme si zase jenom ukradnout dort a jít*Navrhne, aby to udělali jako na své svatbě, kdyby tu nechtěl moc dlouho být.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Charity A. Schreave

Fri Apr 03, 2020 12:04 am
*Když Jasper řekne ano, šťastně se usměje. Bála se, aby to nakonec nebyl jen nějáký vtip. Sama na tutéž otázku, zda si jej bere odpoví jak jinak než pozitivně. Rychle mu navlékne prstýnek a když se mohou políbit, ani na chvilku neváhá. Pak se šťastným úsměvem přijme všechny gratulace. Vidí, že Brikssi tečou slzy a obejme ji. Bere ji jako svou druhou mámu. Všichni se odeberou na hostinu, ale ona má pro něj překvapení a chce mu ho dát. Takže si ho odvede stranou, kam jim služebná přinese krabici. Vyzve jej, aby ji konečně otevřel, protože chudák tygřík tam asi nemá moc pohodlí. Sleduje, jak to chlupaté stvoření skočí ven a do jeho náruče. Pak se podívá na jeho překvapený výraz a zasměje se.*Ano lásko, to je tygr. Jestli sežere byť jen malou část našich dětí, nadšená nebudu.*Upozorní jej. Opětuje mu polibek.*Já tebe víc.*Řekne a pak podrbe to přerostlé kotě za ušima.*Je roztomilý. Chceš ho pojmenovat Wels? Je to kluk mimochodem./Aspoň to říkali./*Sama to nijak nezkoumala.*Jo, zatím. Protože je mládě.*Nedůvěřivě si to stvoření prohlédne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Re: Svatby v Katedrále

Fri Apr 03, 2020 6:58 pm
Svatba Sawyera a Thylane
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Re: Svatby v Katedrále

Fri Apr 03, 2020 6:58 pm
Svatba Sawyera a Thylane
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Apr 03, 2020 7:12 pm
*Dneska se žení a bere si tu nejúžasnější holku pod Sluncem. Miluje Thylane a je rád, že si Selekcí prošel, i když nevěřil, že by se v této soutěži zamilovat mohl. Stalo se tak. */Co když si to ale ještě rozmyslí?/*Toho se bojí nejvíce. Že by se mohla rozeznít hudba, ale Thylane k oltáři nepůjde, místo toho jen někdo, kdo mu sdělí, že utekla nebo tak.*/Ne určitě přijde, klid../*Nejraději by si dal panáka, ale při pohledu na hodiny zjistí, že na to už opravdu není čas. Místo toho se vydá do obrovské katedrály, kde dojde až k oltáři, kde se postaví. Všimne si, že je zde i koruna, kterou nasadí na hlavu Thylane, protože hned po svatbě bude její korunovace na královnu.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Apr 03, 2020 7:17 pm
*Svatba, den na který čekala tak neuvěřitelně  dlouho a nakonec měla co dělat, aby se vyspala. Stála v bílých šatech před zrcadlem a dívala se do něj, posledních pár minut, než se z ní stane Sawyerova žena. Jistě, že se těší, jelikož se toho dne nemohla dočkat. Je ráda, že nakonec zvolila poměrně jednoduché šaty s dlouhými rukávy z krajky. Celkově by asi dnes na sobě nesnesla obrovskou robu, ve které by měla strach, že uprostřed té dlouhé uličky ještě upadne a všichni budou mít oči jen na ní, kvůli tomu, že to celé pokazí a vyslouží si akorát tak trapnou situaci. Začne neklidně přecházet tam a sem po místnosti. Než se stihne objevit její milovaná sestra Cassie, nikoho by tu v tento den nechtěla mít víc. Proto jí pevně obejme jen co jí uvidí, od té doby co byla zdravá s ní moc nemluvila, ale vidí, jak je na tom teď dobře. Ta jí začne utěšovat a ujišťovat, že všechno bude v pořádku.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Fri Apr 03, 2020 7:46 pm
*Dneska se žení jeho starší bratr. On sám už to má za sebou a teď jde do katedrály ruku v ruce se svou manželkou a princeznou. V druhé ruce má vodítko pro tygra, který nadšeně skáče vedle nich.* Třeba bude epický útěk nevěsty dneska. *Uchechtne se, když vejdou do katedrály a pak se posadí do první řady vyhrazené pro Sawyerovu rodinu. Podívá se na svého bratra a přitom se na něj zazubí.* /Uvidíme, kdo bude honit nevěstu./ *Vyšle k němu myšlenku a tygřík mu vyskočí do klína. Podrbe ho mezi ušima a usměje se na Charity.* Mám tu nejlepší manželku na světě. *Políbí jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Charity Ash Schreave

Fri Apr 03, 2020 7:52 pm
*Včera se vdávala ona a dneska to čeká Thylane, která vyhrála Selekci a srdce Jasperova bratra. Na téhle svatbě přece nemůže chybět. Proto s velkým úsměvem míří do katedrály ruku v ruce s Jasperem. Musí se usmívat nad tím, že vedle nich hopsá malý tygřík. Nemyslela si, že to udělá Jasperovi až takovou radost.*Chudák Sawyer.*Uchechtne se.*Tak ale my víme, kdo by mu ji pomáhal chytat.*Usměje se na něj, aby naznačila, že to právě jeho by byla tahle čest. Sedne si na místo a podívá se na tygříka, který vyskočí na klín jejímu manželovi. Je divné mu tak říkat.*Přeháníš.*Potřese hlavou a polibek mu oplatí. Po chvilce se odtáhne a sama podrbe tygříka za ušima, který jí olízne ruku.*A jo, je skutečně roztomilej.*Musí to uznat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Apr 03, 2020 7:55 pm
*i dnes se koná svatba. Protentokrát je to svatba jejího nejstaršího bratra, Sawyera. Má na sobě tmavě červené šaty, stříbrné doplňky a vlasy má vzadu seplé. Hned jak dojde do katedrály, povzbudivě se usměje na Sawyera a pak zamíří na své místo.* Jsi vážně blázen, Charity. *pronese pobaveně, když uvidí malého tygříka a posadí se vedle ní.* Neřeknu, kdyby to bylo jiné zvíře, ale tygr? *zavrtí nevěřícně hlavou a na usmívá se při tom.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Stránka 6 Empty Re: Svatby v Katedrále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru