Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatby v Katedrále

+7
Klarisa
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Jasper H. Schreave

Fri Apr 03, 2020 8:00 pm
Jo, víme. *Přikývne a s úsměvem se na ní podívá.* Lia. *Zazubí se a pak už si sednou na své místo v katedrále a tygřík mu vyskočí na klín.* Nepřeháním. *Než stihne cokoli jiného namítnout a pak s úsměvem sleduje, jak jí tygřík oblízne ruku.* Vidíš. *Zazubí se vítězně a pak se koukne na svojí sestru a protočí očima.* Neurážej mi manželku. *Uchechtne se a pak jí probodne pohledem.* Hele, tygr je dokonalý zvíře. Ty si klidně drbej za uchem Mionela, ale do mýho mazlíčka se nikdo navážet nebude. *Vyplázne na ní jazyk.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Charity Ash Schreave

Fri Apr 03, 2020 8:08 pm
*Poznamená, že oni ví, kdo bude chytat Thylane, pokud by se dala na útěk a potřese hlavou.*No ta může taky, ale spolu s tebou drahý.*Usměje se na něj a pak řekne, že přehání a políbí jej. Povzdychne si, když řekne, že ne.*/Ale stejně přehání./*Pohladí tygříka, který jí skutečně přijde roztomilý.*Pořád může vyrůst a nás v noci sežrat.*Namítne. Když pak přijde Lia, usměje se na ni.*Tvůj bratr umí skvěle přesvědčovat.*Pokrčí rameny. Vidí, jak Jasper probodl Liu pohledem, takže si stoupne a vměstná se na místo uprostřed nich.*Žádný dohady, propalování pohledem a tak. Jsem Švýcarsko, jasný?*Uchechtne se tý poznámce o Mionelovi.*A navíc váš otec měl pumu ne? To už není takovej rozdíl. A co vím, Sawyer má vlka.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Bastien R. Martinelli

Fri Apr 03, 2020 8:14 pm
*Rozhodl se jít i na tuto svatbu, přece jen je to snad už poslední svatba, než odejde s Kasey do Španělska a to už se také blíží. Vlasy má zase jako včera rozházené do stran, takže si je snaží učesat prsty. Rychle dojde do katedrály a mlčky se posadí na místo určené pro něj a jedno místo vedle něj hlídá pro Kasey, jestli přijde. Pohledem projede všechny, co tam josu přičemž se pohledem zastaví u tygra, na kterého se zmateně zamračí.* /Vždyť jsem čistej a drogy už neberu... Co se to děje?/ *Radši nad tím zavrtí hlavou a pohledem zkoumá stále místo vedle něj.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Apr 03, 2020 8:20 pm
*jakmile přijde do katedrály, zamíří do první řady, kde už sedí Charity a Jasper. Neodpustí si komentář ohledně malého tygříka, který sedí Jasperovi na klíně. Když jí Jasper řekne aby neurážela Charity, zazubí se na něj.* Jo, pamatuju si, jak "skvěle" dokázal svádět věci na druhé, když byl malej. Škoda, že mu rodiče nikdy nevěřili.*pokrčí rameny* Ale jeho přesvědčovací schopnosti se očividně změnily. *uchechtne se a když ji pak Jasper probodne pohledem, neubrání se úsměvu.* Myslíš, že my dva se dokážeme nehádat, jo? To bys musela být něco jinýho než Švýcarsko. *řekne pobaveně směrem k Charity.* Hele, Mionela nech být. *protentokrát ho probodne pohledem ona.* Co když si dá jednoho hezkého dne vaše děti k večeři? *povytáhne jedno obočí* To je sice pravda, ale táta a Sawyer jsou trochu zodpovědnější než Jasper.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Kasey Thalia Martinelli

Fri Apr 03, 2020 8:22 pm
*S menším zpožděním se vydává na svatbu. Dneškem jí začaly nevolnosti a to ji zdrželo. Ale už se cítí dobře, takže se rychle oblékla do šatů a komorné jí udělaly účes. Dojde rychle do katedrály a rozhlédne se, až uvidí Bastiena, ke kterému si sedne s úsměvem.*Ahoj lásko.*Natáhne se k němu, aby jej krátce políbila. Všimne si tygra a nadzvedne obočí.*Bastiene.. Taky vidíš na klíně Jaspera tygra? V těhotenství by neměly být halucinace ne?*Dívá se na to zvíře,*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Apr 03, 2020 8:31 pm
*Čas skoro neutíkal a ona netušila co má dělat, čekání které jí přivádělo k šílenství. Kdyby to ticho nepřerušila její sestra, nejspíš by to vzdala a pláchla někam pryč. Nebo minimálně zpátky do postele spát.. Jenže v jejím objetí se cítí zase o něco líp. Přišla o tolik let, které mohly být plné jejich společných zážitků. Ty si musí vytvořit až teď a začíná to její svatbou. Ona, ta mladší se vzdává. Je to na jednu stranu zvláštní. Ale vypozorovala, že se v životě její sestry také někdo objevil. Zeptat se jí na to může později. Nějaký čas trvalo, než dovnitř nakoukl i její otec. Ten se ptal jestli je připravená a jestli můžou jít. Nervozně přikývla, vzala si do ruky kytici, která je v modro bílé barvě. Líbí se jí, připadá jí jemná. Chytí se svého otce, a s úsměvem pokývne své sestře, že může vyjít. Je čas. Společně po boku svého otce se vydá až tou dlouhou uličkou. Ten pocit, že tudy nekráčí poprvé, ale zároveň je to teď jen její den. Oči se jí leskly štěstím. Její sestra se postaví bokem, stejně tak potom i její otec. Na úplném konci, u oltáře se zastaví u svého milovaného. Květinu, ještě předá sestře a pokývne oddávajícímu, že může začít. Usmívá se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Apr 03, 2020 8:42 pm
*Nervózně postává u oltáře a čeká na svou lásku. Mezitím si všimne svých sourozenců, kterým kývne na pozdrav.*/Kolik je hodin? Neměla už tu být? Proč už nezačnou? Kde je? Utekla?/*Honí se mu hlavou celou dobu, co tam tak postává.*/Proč jsem nemohl přijít těsně před ní? Proč tu musím stát celou tu dobu?/*Když začne hrát hudba a dveře se otevřou, více se narovná a na tváři má ten nešťastnější úsměv, který kdy měl. Nedočkavě čeká, až konečně uvidí Thylane.*/Je nádherná a za chvilku jen moje manželka./*Dívá se na ni zamilovaně. Vezme její ruku od jejího otce, kterému ještě poděkuje.*Vypadáš nádherně lásko.*Zašeptá a stiskne jí lehce ruku. Ví, že je nervózní. On byl přece jen taky, než ji viděl, jak jde k němu tou uličkou. Kývne na oddávajícího, který začne s tím proslovem.*/Proč se jen nemůže zeptat, jestli se bereme? Chci ji konečně políbit./*Tohle je pro něj trochu jako muka.Když se jej kněz jako prvního zeptá, zda si ji bere, podívá se jí do očí a přikývne.*Ano.*Odpoví hlasitě. Tutéž otázku položí kněz i jí a on nervózně čeká na odpověď, o které doufá, že bude kladná a on jí bude moci navléknout prstýnek a pak konečně políbit.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Jasper H. Schreave

Fri Apr 03, 2020 8:43 pm
Já nikoho honit nebudu. On by tě taky určitě nehonil a nechal mě v tom. *Zasměje se a pak už sedí na svých místech v katedrále a on drbe tygříka mezi ušima.* Nikoho nesežere, neboj. *Ujistí jí a pak už přijde jeho sestra, na kterou se ušklíbne.* Tak když Sawyer se neumí chytit krycí historky a vždycky to pokazil a ty jsi byla až moc roztomilá... *Rozhodí rukama.* Nevydrželo ti to ale. *Vyplázne na ní jazyk.* Ideálně lepící páska, abys jí umlčela. *Doplní Liu a pak se ušklíbne.* Proč? Trefil jsem se? Drbeš ho často za uchem? Hrajete si v komnatě na pejska a paničku? *Zamrká na ní jako andílek a pak se ušklíbne.* Já jsem taky zodpovědnej. Zodpovědně se starám o svojí ženu, o svého tygra a o své dvě nenarozené děti. A do toho pomáhám svému bratrovi s jeho povinnostma. *Brání se a pak se ušklíbne, protože se akorát rozezní hudba a obřad začne. Zmlkne a sleduje obřad, zatímco se tygr v jeho náručí vrtí a po chvilce začne potichu i blaženě vrčet, když ho pořád drbe. Během obřadu se zamilovaně usměje na Charity a pak se koukne na ty dva u oltáře a čeká, jestli od obou zazní ano.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Charity Ash Schreave

Fri Apr 03, 2020 9:18 pm
*Uchechtne se.*To nemůžeš vědět drahý. Podle mě by tě v tom nenechal. Přece jen je to tvůj bratr.*Pousměje se na něj.*Jen aby.*Řekne pořád trochu podezřívavě, ale sama to malé chlupaté stvoření pohladí. Když dojde Lia a ti dva se klasicky začnou dohadovat, sedne si mezi ně, aby se na sebe ještě nevrhli a nesnažili se uškrtit. Když na Liu Jasper vyplázne jazyk, protočí očima.*Někdy mám pocit, že z vás je Edelynne ta nejdospělejší.*Poznamená.*Lio, nezkoušej mě.*Varuje svou kamarádku.*Jsem těhotná s dvojčaty.*Připomene jí, že u ní se nemůže ničemu divit a je schopna v tomhle stavu čehokoliv. Zasměje se, když se jí Jasper zeptá, jestli si hrají na pejska a paničku.*Nedají. A jestli jo, dá si i tvého bratra.*Pokrčí rameny.*Jo, navíc je už docela dost zodpovědný.*Uzná a když pak začne hrát hudba, s úsměvem sleduje obřad. Podívá se na Jaspera, protože jen včera tam takhle stáli oni. Vidí, že se na ni taky dívá. Více se k němu přitulí.*Miluju tě.*Zašeptá se pak se zase obrátí na Sawyera a Thylane.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Thylane A. S. Schreave

Fri Apr 03, 2020 9:37 pm
*Jen co jí sestra promlouvala do duše a svědomí, připadalo jí že jí tohle čekání připadá snad jako věčnost. Ale nakonec si to přece jen její otec nerozmyslí a objeví se, aby jí mohl odvést k jejímu nastávajícímu. Je si jistá, že je na ní hrdý. Nejdřív počká než se vydá první její sestra a ona se pak i s otcem rozejde za ní. Poslouchajíc svatební hudbu. Kde jí na konci  uličky, předá do rukou jejímu milovanému. Stiskne pevně jeho ruku, no možná jí skoro doslova drtí tím jak je nervní a už to chce mít za sebou. Jelikož oddávající zdržuje, dokáže vnímat jeho slova jen napůl. Vyčkává, než konečně padne ta otázka. Nejprve se zeptá jeho, když uslyší kladnou odpověď, po které se jí rozzáří oči, její úsměv je snad ještě větší. Potom následuje i to, kdy se oddávající zeptá právě jí. Skutečnost, že jí v ten moment vypadnout slova a několik minut tam mlčí.*Já...*Chce něco říct, skutečně ano, ale víc to jednoduše nejde. Nejprve tak tedy jenom přikývne, až si ale uvědomí, že to nejspíš stačit nebude, tak ze sebe vykoktá ta potřebná slova.*Ano, beru.*Přesně tak ta slova také zní, protože po nich...může Sawyera konečně políbit.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Apr 03, 2020 9:58 pm
*řekne, že Japser jako malý uměl krásně svádět věci na druhé a samozřejmě to myslí ironicky.* Vážně? A proč jsem teda stále nejoblíbenější dítě, co? *povytáhne obočí.* To není jen pocit Char...*prohodí se smíchem, protože je pravda, že Edelynne je z nich nejdospělejší.* A následně umlčela i svého manžela. Pak bys měla konečně klid. *doplní a tváří se při tom jako největší andílek. Pak Jasper zmíní Mionela, což se jí vzhledem k situaci, moc nelíbí.* Ne, nehrajeme. Máš takový štěstí, že je tady Charity, která čeká tvoje děti.*zavrčí a nenávistně ho probodne pohledem.* Jinak spíše vy dva vypadáte, že si hrajete na pejska a paničku. *povytáhne onočí a na oba se podívá* No, aspoň od něj bude klid. *pokrčí rameny.* Vážně? Že jsem si nevšimla. Možná, kdyby sis dal ty brýle, co nosíš, vypadal bys zodpovědněji. *zazubí se na něj.* Určitě ti strašně sluší. Jaktože jich nemáš na sobě? Vždyť nás nemůžeš pořádně vidět. *pak začne obřad a tak zmlkne a v tichosti ho sleduje.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Apr 03, 2020 10:48 pm
*Kývne na pozdrav svým sourozencům a pak nervózně čeká na Thylane, kterou skutečně o několik chvilek později vidí, jak k němu kráčí v bílých šatech. Na tváři má zamilovaný úsměv a jeho očí září nadšením z toho, že za chvilku budou svoji. Kněz začne s obřadem, který moc nevnímá a zamilovaně se dívá na Thylane, která dneska vypadá nádherně. Nádherněji než obvykle jestli je to vůbec možné. Když se jej kněz zeptá na to, zda si ji bere, odpoví kladně. Stejný otázku položí i jí a když se dlouho nemůže vymáčknout, jeho úsměv znervózní.*Thylane?*Zašeptá s obavami v hlase. Když přece jen řekne ano, oddychne si. Rychle jí navlékne prstýnek a počká, až udělá to samé a sehne se k ní, aby ji políbil, přičemž ji lehce pohladí po tváři.*Už jsme si myslel, že mi utečeš.*Opře si čelo o to její.*Miluju tě, manželko.*Kněz si odkašle a lehce pokýve ke koruně.*Zvládneš to.*Zašeptá. Teď je na řadě její korunovace. Kněz vyzve Thylane, aby poklekla, je jí navlečeno korunovační roucho. Kněz odříkává přísahu a na konci se jí zeptá, zda přísahá. Jakmile řekne, že přisahá, Sawyer sám vezme korunku, která patří královně. Sám má na hlavě tu svou. Navlékne jí i korunovační prsten. Pak jí pomůže stoupnout a spolu s ní se usadí každý na svůj trůn, jako král a nová královna Illey.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Jasper H. Schreave

Fri Apr 03, 2020 11:34 pm
Ale taky je to Sawyer. *Zasměje se a pak protočí očima.* Nikomu neublíží. *Zastane se malé roztomilé koule chlupů v jeho náručí a pak se začne dohadovat s Liou.* Nejsi nejoblíbenější dítě ani náhodou! *Zamračí se nespokojeně a kdyby nedrbal tygra, asi by si uraženě založil ruce na prsou.* Já umlčet nepotřebuju. S Charity se nedohaduju a jedinej, kdo je tu otravnej jsi ty. *Někdy má opravdu pocit, že vůbec nevyrostly a jsou schopní se dohadovat jako malé děti.* Jo, je to můj poklad. *Usměje se zamilovaně na Char a pak probodne opět pohledem Liu.* Běž do háje. Kde ho vůbec máš? Očůrává sloup venku? *Rýpne si do ní a pak se začne bránit, že je zodpovědný a probodne jí pohledem, když zmíní brýle.* Charity nebo máma? *Zeptá se rovnou a střelí pohledem po své manželce.* Ty jsi ale na řadě, sestřičko. *Informuje jí.* A já nejsem slepej. *Odfrkne si a pak už sleduje obřad a jakmile začne po dlouhém tichu potlesk, tygr v jeho náručí leknutím nadskočí a vyskočí mu na rameno, do kterého mu zaboří hlavu.* Jsem jak pirát! Akorát mam tygra. *Zazubí se na Charity, které stiskne ruku.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Thylane A. S. Schreave

Sat Apr 04, 2020 12:29 am
*Kráčet uličkou v bílých svatebních šatech je tolik jiné, než když tudy šla jen jako družička. A teď tu stála, držela se Sawyera za ruku a poslouchala slova kněze, ze kterých si stejně skoro nic nepamatuje. Její oči tak patří jenom muži po jejím boku. Musela uznat, že mu to skutečně moc sluší, jako vždy vypadal dokonale, pokud to vůbec šlo. On sice odpoví kladně, ale jí samotné dělat problém vůbec jakkoliv odpověď.  Uslyší jeho hlas a tím jí také přiměje, přikývne. Nakonec se jí to jako zázrakem sice povede říct, i když to trvalo. Navlékne mu prstýnek, stejně jako to on udělá před chvilkou. Oplatí mu polibek a zadívá se mu do očí. Utéct, jo to měla udělat.*Já miluju tebe.*Špitne tiše, a ohlédne se nejistě na kněze, než se zase podívá na svého, teď už manžela. Musí se ho tak pustit, ustoupit od něj a kleknout si před kněze. Nejdřív na ní navlečou podivné roucho a pak už zase začne mít dlouhý proslov a bůhví čem všem.*Přisahám.*Zamumlá jednoduše a sama svou hlavu skloní, než jí Saw nasadí korunku. S jeho pomocí se postaví, s tím že se nejistě usadí na trůn, který jí teď náleží. Chvíli tam tak sedí a poslouchá tleskání lidí, než se její žaludek  rozhodne ozvat. Podívá se na Sawyera smutným pohledem.*Lásko? Není mi dobře.*Přizná k němu šeptem tak, aby to slyšel jen on. Přitom těká pohledem po všech těch lidech. Než konečně mají dovoleno jít, přesně to také udělá. Nedokáže ve stavu nevolnosti, něco slavit.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Re: Svatby v Katedrále

Sun Jul 05, 2020 6:06 pm
Korunovace Wyatta
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Jul 05, 2020 6:24 pm
*Přišlo by jí blbé nejít na korunovaci. Bylo by to rozhodně neslušné. Takže si na sebe vzala červené šaty, podle dresscodu. Končící u kolenou a bez ramínek. Jde trochu poznat, že má pod nimi větší břicho, ale zatím nic hrozného. Vlasy jen vzadu trochu stáhnuté, jinak jí ve vlnách splývají po zádech. Nehty má nalakované na červeno a k šatům si vzala i červené ladící lodičky, které mají otevřenou špičku a ještě pásky.*/Za tohle mně módní policie nechá ukřižovat../*Pomyslí si pobaveně. Líčení má taky do hnědo-červena. Korunovace se koná v katedrále, kde si najde své místo, v části pro zahraniční hosty a čeká, než to začne.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Thylane A. S. Schreave and Rhiannon C. M. Schreave

Sun Jul 05, 2020 6:29 pm
*Neměla v plánu řešit oblečení, protože se jí prostě do žádných barev nechce, jelikož to stejně nepomůže tomu jak jí je, proto oblečení nechala na jedné ze služebných. Ty jí připravily šaty na dnešní korunovaci jejího syna, se kterým předchozí den mluvila. A teď v komnatách čekala na svou dceru, která jí měla vyzvednout. Podívá se ke dveřím ke kterým přejde a otevře je.  V nich spatří svou dceru Rhiannon, kterou obejme a až poté se s její pomocí vydá do katedrály. Pořád se musí dívat do země, však od svatby na tom místě nebyla. Jedním vedlejším vchodechm vejdou dovnitř a jednoduše se přesunou dopředu k sedadlům pro královskou rodinu, kde se obě na svá místa usadí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Cheynne H. Collard

Sun Jul 05, 2020 6:35 pm
*Je opět nervózní z akce, protože tam bude zase plno lidí. Ale na druhou stranu jí trochu uklidňuje fakt, že rebelové nejsou v paláci. Snaží se uklidnit i tím, že by neútočili během tak krátké doby dvakrát, zvlášť, když poslední útok pro ně byl dosti úspěšný. Na sobě má červené šaty. Do červena má sladěné i líčení, boty a nehty. Doplňky má zlaté s motivy lístků. Celkový outfit kazí ruka, kterou má v závěsu kvůli postřelenému rameni. Když dojde do katedrály, rychle se rozhlédne a nervózním pohledem zatěká po všech zákoutích, která zahlédne. Potlačí chuť se otřást a snaží se ignorovat mrazení v zádech. Když uvidí Chrysane, rozhodne se jít za ní, protože si bude připadat aspoň trochu jistější, když bude s někým, koho aspoň trochu zná.* Ahoj. Můžu si přisednout? *Zeptá se jí a rozhlédne se, jestli neuvidí svého bratra.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Adeline de Wally

Sun Jul 05, 2020 6:39 pm
*dnes nastal den Wyattovy korunovace. Nedávno pohřbil svého otce a dnes převezme zemi. Neví co si o tom má myslet. Její komorné jí obletují a nadšeně štěbetají. Neustále mluví o tom že teď už bude selekce nabírat rychlejší spád. Ale ona neví jestli je připravená podívat se pravdě do očí a případně opustit palác. Na sobě má temně rudé, sametové šaty s tříčtvrtečními rukávy. Ve vlasech má zlaté motýlky a líčení jemné. Nazuje si lodičky co ladí k šatům a rozloučí se s komornými. Vydá se ke katedrále kde se Wyatt stane králem. Sedne si tam kde mají sedět účastnice. Sedne si hned u uličky a doufá že vše proběhne hladce...bez rebelů a podobně*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Camille Cara Schreave

Sun Jul 05, 2020 6:40 pm
*Pořád tak nějak čekala, že za chvilku za ní někdo přijde s tím, že její bratr zdrhnul a nebo zdrhá. A ona ho bude muset nahánět, ale zatím se nic takového nestalo a korunovace za pár minut začne, takže se rozhodla se jít posadit na své místo. Na sobě má jak jinak než červené šaty. Lodičky jsou zlatí a stejně tak i líčení je do této barvy. Náušnice mají řetízek zlatý a je v nich bílý diamant. Své hnědé vlasy má stáhnuté vzadu. Nalakovala si i nehty na červenou barvu. Jako dresscode měli červenou a zlatou, proto je do těchto barev sladěný celý její outfit pro dnešek. Všimne si na místech královské rodiny své matky a sestry Rhiannon. Jejich přítomnost ji upřímně překvapí. Rhiannon se jim pořád vyhýbá, na většinu akcí nechodí a i když je tohle docela důležité.. Nemyslela si, že by skutečně přišla. Je to korunovace bratra, se kterým se nebaví a nejspíše je jí fuk. A její máma.. S ní ještě ani nepromluvila. Chápe, že je to pro ni těžké, ale už ji to taky štve a vzdala to s ní. Snažila se jí pomoc, několikrát s ní byla i přes noc, snažila se ji rozmluvit, ale ona nic. A přitom není sama, kterou smrt táty zasáhla. Ale takhle to vypadalo, jakože ano. A to ji štve. Přejde k nim a beze slova se posadí na místo. Nevidí smysl v tom je pozdravit. Tuší, že máma by jí neodpověděla a ani Rhiannon.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Polaris B. Nelson

Sun Jul 05, 2020 6:49 pm
*Na dnešení akci nemohla chybět, už jen kvůli tomu, že je v selekci, ale taky kvůli tomu, že tam prostě chybět nechtěla. Na sobě má červené šaty, zlaté lodičky, červeno zlaté nehty a zlatý řetízek, stejně jako naušnice. Oranžové vlasy má svázané do jednoduchého drdolu, ze kterého ji pár pramínku vypadává. Jakmile dojde do katedrály, na tváři má menší, sotva patrný úsměv, se kterým vejde dovnitř a posadí se na své místo.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Raylee Watling

Sun Jul 05, 2020 6:54 pm
*Dnes se koná korunovace prince a nebylo by slušné tam nepřijít. Nedávno byl pohřeb jeho otce a k tomu musí ještě přebrat vládu nad zemí. Na sebe si vzala čistě červené šaty ke kolenům, k tomu si vzala lodičky stejné barvy a nechala si nalakovat nehty. Komorné požádala, aby ji popsali cestu do katedrály a hned se tam vydala. Neví co má čekat. Když vejde do katedrály, usměje a přejde k sedadlům pro účastnice Selekce, kde se posadí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Destiny Senna Teagan

Sun Jul 05, 2020 6:54 pm
*Na korunovaci prostě nesmí chybět. Je to velká pocta být pozvána a ona Wyattovi věří, že bude dobrý král. Ráda by ho nějak podpořila, ale neví jak. Psát dopis se jí nechtělo, ani vzkaz, to by vypadalo trochu divně. Uvažovala nad smskou, ale nemá u sebe mobil. Raději si ho nevzala, protože tušila, že kdyby ano a vypnula si zvuk, stejně by se něco podělalo a někdo by jí zavolal uprostřed korunovace, což se jí nechtělo riskovat. Na sobě má zlaté šaty s tři-čtvrtečními rukávy. Jako jedna z mála zvolila šaty zlaté. Mezi záplavou samých rudých šatů působí jako trn v oku. Makeup má jen lehký, nic přehnaného. Náušnice jen menší, lodičky na vysokém podpatku, všechno zlaté. I ozdoba, která jí drží vlasy stáhlé dozadu má zlatou barvu.*/Dneska se v davu jen tak neztratím../*Když dojde do katedrály zaujme své místo a dívá se přímo před sebe.*/Kdo ví, jestli budu pozvána i na svatbu a korunovaci nové královny?/
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Leslie Byrne

Sun Jul 05, 2020 6:55 pm
*Dnes je korunovace Wyatta a ona na sobe jiz ma zlate saty, ber tukavu. Saty jsou dlouhe az na zem a mainko honosnejsi. Sve rude vlasy ma sepnuty do drdolu a jeji maheup je lazem tak, aby sedel k satum a stejne tak i jeji nausnice, nahrdelnik a naramek na leve ruce. Na nohou ma jak jinak nez lodicky, ktere maji zlatou barvu. Podeuje svym komornym za pomoc a nasledne se rpzejde smerem ke katedrale a euce ma pokrcene v loktech a nervozne si protahuje sve prsty na rukou. Naslene nasadi jemny usmev a vejde do katedraly a nasledne se usadi na misto, kde maji sedet divky ze Selekce a posadi se ta, aby jeji saty nebyly moc pokrcene a potom jen pohledem teka sem a tam, nebo se kouka do sveho klina.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Ember Wayland

Sun Jul 05, 2020 6:55 pm
*Dnes nastal den Wyattovy korunovace. Před pár dny byl pohřeb a dnes Wyatt převezme zemi do svých rukou. Na dnešní akci se docela těšila, protože by přeci jen měla být zde veselejší atmosféra, než na předešlé "akci",která akcí vlastně ani nebyla. Samozřejmě věděla, že na pohřbu nemohla být pozitivní energie, avšak Ember byla neustále sluníčková, tudíž byla ráda za každou minutku, kdy někde panovala pozitivní energie. Outfit měla Ember sladěný do zlaté barvy. Na výběr měly mezi červenou a zlatou, nebo to mohly nějak zkombinovat, avšak pro Ember byl výběr jasný. Zlatá barva byla její nejoblíbenější, hned po modré. Vlasy měla v culíku, v kterém měla ještě zapíchnutou zlatou ozdobu, se stříbrnými kamínky. Ještě, než vešla do katedrály, se zhluboka nadechla, až poté vlezla dovnitř. Rozhlédla se po okolí a když uviděla Adeline, vydala se k ní.* Ahoj. *Usměje se na dívku a prohlédne si ji.* Moc ti to sluší. *Lehce se zazubí,načež se znovu rozhlédne kolem sebe. Poté, co byl ten veliký útok, byla celkem často paranoidní. Sama byla střelena, i když to byl jen čistý průtřel v rameni. Tu ranku si zvládla zakrýt vlasy.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Stránka 7 Empty Re: Svatby v Katedrále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru