Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatby v Katedrále

+7
Klarisa
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Camille Cara Dubois

Mon Aug 03, 2020 6:49 pm
*Na svatbě svého bratr přece nesmí chybět. Lecky pochybovala, že k tomuhle vůbec dojde,ale skutečně,. Wyatt se žení.*/A zítra odjíždíme i my s Chrisem../*Bude jí rodina chybět, bude jí chybět palác tady, město, je to přece její domov, ale ten je teď všude, kde je hlavně Chris. A Francii miluje, Paříž je nádherné město a těší se, až jí Chris v paláci ukáže svá oblíbená místa. A až začnou zařizovat pokoj pro toho prcka. Na sebe si vzala modré šaty dlouhé ke kolenům a vzadu trochu prodloužené. Lodičky k tomu ladící, taktéž v modré barvě. Nehty i oční stíny jsou černé. Náušnice s menšími diamanty, které ses krásně třpytí. Na tváři má úsměv, mezitím, co jde společně s Chrise ruku v ruce do katedrál, kde se koná svatba.*Asi mě budeš muset štípnout. Ještě před pár měsíci bych nevěřila, že to takhle všechno dopadne.*Řekne mu s úsměvem. V katedrále se posadí na svá místa, v první řadě, odkud uvidí skvěle obřad. Její tvář neopouští úsměv.*A z chvilku už budeme spolu ve Francii připravovat se pořádně na toho prcka.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Stefan Marcus Schreave

Mon Aug 03, 2020 6:53 pm
*Dnes se jeho bratr zeni a tak si temhle den nemuze nechat preci ujit. Na sobe ma cerny oblek, cerneho motylka si uvazuje kolem krku. Bila kosile s dlouhym rukavem, cerne spolecenske boty a dokonce si i ucesl vlasy. Sklebi se na sebe dp zrcadla a nakonec motylka zahodi a vezme si cernou kravatu, kterou si zavaze bez problemu. Nasledne vyje z jejich komnaty spolu se sbou manzelkou, kterou drzi za ruku.* Jsi nadherna lasko. Myslis, ze tyhle saty pujdou dobre rozepnout, az bude po vsem a bracha bude zenac? *Zazubi se na ni, kdyz s ni kraci ke katedlale a nez vejdou rychle se skloni a vstiskne Els maly polibek na rty.* Tady jsme stali i my dva pred nekolaka dny a ja jsem byl tak nervozni, ze si to rozmyslis a na posledni chvili uteces. *Rekne ji a nasledne se s ni ruku v ruce rozdjde na jejich mista, ktere jsou ve pedu a sedne si na misto.* /Jen je skoda, ze zde dnes nemuze byt tata ani mama.../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Christophe R. Dubois

Mon Aug 03, 2020 7:03 pm
*Akorát míří na poslední svatbu a celkově akci v Illey, kterou zažije před svým odjezdem do Francie a drží u toho za ruku svou manželku, kterou nade všechno miluje a je opravdu rád, že jí mohl potkat a zamilovat se do ní, protože dala jeho životu smysl. Když slyší o štípnutí, pobaveně se zasměje, zastaví se v chůzi a Cam si k sobě přitáhne za ruku, za kterou jí drží a políbí jí na rty. U toho si jí na sebe natiskne co nejblíže.* Už jsi přesvědčená, že je to současnost, paní Dubois? *Zeptá se jí se zamilovaným úsměvem a v katedrále se s ní posadí na místo.* Už se na něj těším. Stejně jako na to, až uvidíš můj domov. *Pousměje se na ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon Aug 03, 2020 7:04 pm
*Dneska se koná poslední akce, které se na své návštěvě v Illey účastní. Svatba krále Wyatta a jeho snoubenky, kterou si vybral v té podle ní trhlé šílené soutěži, Selekce. Nechápe, jak to mohlo vyjít, ale stejně tak nechápe, jak to, že je fakt zamilovaná do Zaydena, se kterým byla zasnoubená kvůli spojenectví, bez lásky. */Měla jsem štěstí, na toho nejúžasnějšího chlapa na světě.*Usměje se zamilovaně. Na sobě má tmavě modré šaty se stříbrným páskem v pasu. Oční stíny jsou trochu třpytivé a taktéž tmavě modré. Nehty jsou černé a stejně tak lodičky a místy se taktéž trochu třpytí. Náušnice jen malé, skoro nepatrné a vlasy stáhlé dozadu. Dojde společně se Zaydenem do katedrály, kde se posadí na svá místa.*Za chvilku už budeme mít svatbu my.*Mají naplánovaný termín krátce poté, co se společně vrátí do Austrálie. Těší se, až bude konečně Collard.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Ember Wayland

Mon Aug 03, 2020 7:08 pm
*Dnes se konala svatba Wyatta a Polaris. Jelikož patřila do Selekce a teď je hrozně ráda, že Wyatt nakonec své štěstí našel, nemohla na svatbě chybět. Svatby jsou strašně krásná událost sama o sobě, ráda je navštěvovala a dívala se na ty šťastné páry. Milovala takové šťastné události a Wyatta zná dobře, tak se rozhodla tu svatbu navštívit. Vážně jim to přeje, oboum. Dnes zvolila světle růžové společenské šaty, které ji navrhla sama její mamka a řekla ji, ať je nosí jen na mimořádné události. A to také plnila. Jakmile vešla do katedrály, rozhlédla se, mezitím co se jí na tváři objevil široký úsměv. Poté, co se pořádně rozhlédne, postaví se mezi ostatní hosty a s úsměvem vyčkává na samotnou akci.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Camille Cara Dubois

Mon Aug 03, 2020 7:10 pm
*Fakt pochybovala, že se Wyatt zamiluje a bude šťastný, že se tak změní.. Ale stalo se a je ráda, že Polaris přivedla jejího bratra k rozumu. Díky ní a díky tomu, jak ho změnila i ona už má se sourozenci skvělý vztah a je za ně vděčná. Požádá Chrise o štípnutí, protože se jí to skutečně pořád nezdá jako realita, zastaví se spolu a sním a když ji políbí, polibek mu oplatí a do polibku se usměje. Odtáhne se docela neochotně a přikývne.* Spíše naopak, teď se mi to zdá ještě více jako sen, protože mít tak úžasného manžela, jako tebe to snad ani není možný.*Usměje se na něj zamilovaně a sedne si spolu s ním v katedrále na svá místa. Povzbudivě se usměje na Wyatta a pak pohledem zabloudí k místům, kde měli sedět jejich rodiče.*/Táta by u toho byl tak rád../*Na chvilku sklopí pohled, ale pak se otočí zase na Chrise a okamžitě se zase usměje.*Náš domov.*Opraví ho.*Těším se, až mi v paláci všechno ukážeš. Každé svoje oblíbené místo a pak taky kuchyň.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Elsie C. Schreave

Mon Aug 03, 2020 7:13 pm
*Těší se, až uvidí Polaris a Wyatta u oltáře. Oběma to přeje potom, co si spolu prožili. Hlavně v posledních pár dnech, kdy nikdo nevěděl, jestli je Wyatt vůbec ještě naživu. Na sobě má tmavě modré šaty po kolena a vlasy má spletené v copu, ze kterého si uvolnila pár pramínků, které jí splývají podél tváře. Lodičky jí ladí s barvou šatů. Když vidí, jak Stefan vzdá zavazování motýlka, musí se zasmát.* Chceš s tím pomoct? *Zeptá se ho s pobaveným úsměvem a pak s ním vyjde z komnaty a proplete si s ním prsty.* Schválně jsem si nechala ušít takový šaty, který ze mě nebudeš mít problém svléct. *Mrkne na něj s úsměvem a pak mu oplatí polibek, než do katedrály vejdou.* Neboj, to bych si nerozmyslela nikdy. Jsi totiž to nejlepší v mém životě. *Usměje se na něj zamilovaně a pak se posadí spolu s ním na svá místa. Pořád jí přijde zvláštní, že je princeznou a patří mezi královskou rodinu s příjmením Schreave.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Zayden J. Collard

Mon Aug 03, 2020 7:21 pm
*přijde mu, že čas, co strávil tady v Illee uběhl hrozně rychle. Když přijel, tak by nikdy neřekl, že za pár měsíců tady bude stát po boku se svou snoubenkou, kterou miluje a čekají spolu dítě, a že se jeho sestra najde po třech letech živá. Na sobě má obyčejný černý oblek a ruku v ruce jde s Chrysane ke katedrále.* Nad čím se tak usmíváš? *Zeptá se, protože mu neunikne její úsměv. Poté se posadí na své místo vedle ní.* jo, nemůžu se dočkat, až budeš moje Chrysane Yara Brepta Collard. *mrkne na ní a neodolá a použije její přezdívku.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Polaris B. Nelson

Mon Aug 03, 2020 7:30 pm
*Je z toho nervozní, ale zároveň se strašně těší až bude jen a jen Wyattova a on bude její. Díky tomu jak je nerovzní a bojí se, žetam Wyatt nebude, neodolá tomu, aby nakoukla škvírkou a ujsitila se, že tam vážně je. Díky tomu jí spadne kámen ze srdce. Nebo aspoň poliviční. Ještě stále může říct ne. Když se konečně ozve hudba, je to pro ní pokyn aby konečně vyšla uličkou, Docela jí mrzí, že tady nemá svou rodinu, ale pozvánku na svatbu odmmítli a pravého tátu, který by ji odvedl k oltáři a pak pohorzil jejímu snoubenci nikdy nepoznala. Když se rozejde uličkou, dává pozor, aby nezakopla a zároveň má pohled upřený na Wyatta. Když ho uvidí, že tam vážně je, usměje se od ucha k uchu. Když dojde k oltáři, kytici dá stranou a stoupn si na svou stranu, n akteré má stát a od ucha k uchu se usmívá na Wyatta*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon Aug 03, 2020 7:31 pm
*Je ráda, že má tak skvělého snoubence, jako je Zayden a že jsou do sebe zamilovaní a taky čekají dítě. Jde s ní zrovna do katedrály, kde se koná svatba a za chvilku bude i jejich. Když se jí Zayden zeptá, nad čím přemýšlí, usměje se a podívá se na něj.*Nad tebou. Nad tím, jak jsem ráda, že to s námi takhle dopadlo, že se milujeme, jsme zasnoubení a za chvilku budeme mít i vlastní svatbu. A do konce týdne se společně konečně odstěhujeme do Austrálie.*Tam se skutečně hodně těší. Sedne si a protočí očima.*Nejsme žádná Brepta, Zadku.*Použije pro něj taky přezdívku a usměje se na něj jako nevinný andílek.*Miluju tě.*Řekne a natáhne se k němu, aby ho políbila na rty.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon Aug 03, 2020 7:34 pm
*Usměje se na Aless, která mu jde za svědka a zároveň nese prstýnky.* Díky, že to děláš. Jsi skvělá ségra. Mam tě rád. *Řekne jí upřímně. Ví, že jí to moc často neříkal a teď zpětně ho to mrzí. Rád by změnil své chování, ale do minulosti se vrátit nedokáže, takže jí to chce aspoň vynahradit teď. Když konečně uvidí Polaris, jak k němu přichází, na tváři se mu objeví široký úsměv a srdce se mu rozbuší asi tak čtyřikrát rychleji. Nemůže se dočkat, až u něj bude. Nakonec ale přeci jen dojde až k němu a on jí vezme za ruku.* Vypadáš jako anděl. Živé předvedení dokonalosti. *Řekne jí potichu, než kněz začne svůj proslov. Vlastně ho ale ani neposlouchá. Soustředí se pouze na svou lásku před sebou. Otázku, jestli si jí bere ale postřehne, takže na ní nezapomene odpovědět při topení se v očích Polaris.* Ano, beru. *Odpoví jí a v jeho hlase je znát, jak si tím je jistý a že vůbec nepochybuje. Je si jistý, že jí chce za ženu a že chce, aby byla oficiálně jeho. Pak už si od Aless vezme prstýnek pro Polaris a navlékne jí ho na prst. Počká než Polaris navlékne jemu ten jeho a nenechá ani kněze doříct, že je prohlašuje za muže a ženu a rovnou Polaris políbí, protože ty kecy mu přijdou jako zbytečné zdržování.* Miluju tě, paní Schreave. *Vydechne po polibku. Rovnou začne korunovace, takže Polaris přehodí přes ramena připravené korunovační roucho. Polaris poklekne přes knězem a ten začne odříkávat přísahu zemi, po které má Polaris odpovědět "Tak přísahám". Poté jí kněz navlékne korunovační prsten a nasadí na hlavu korunu. Poté jí prohlásí za královnu a celý jménem jí představí zemi. Tím je korunovace u konce a ostatní se můžou zvednout a jít novému manželskému páru a královně pogratulovat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Alessia E. Schreave

Mon Aug 03, 2020 7:39 pm
*nemůže se dočkat, až bude Polaris Schreave a budou konečně oficiálně švagrové. Je neskutečně ráda, že našli Wyatta v pořádku. Ale i tak má o něj docela strach. Přeci jen to, čím si prošel se na něm mohlo dost poznamenat. Na sobě má červené šaty, červené lodičky a líčení i doplňky jsou slazeny do zlata. Na svatbě jde Wyattovi za svědka, takže čeká na svém místě´.* Jsem ráda, žes mě o to požádal. Jsi skvělej brácha. *usměje se na něj. Poté začne obřad, při kterém předá Wyattovi prstýnek. Jakmile je po všem a obřad skončí, podepíše papír, že byla opravdu svědkem a následuje korunovace Polaris* /Nemohli bysme si přát lepšího krále a královnu/*tím si je jistá. Následně se zeširoka usměje na ty dvě hrdličky.* Gratulujuuu. *protáhne to a oba krátce obejme.* Konečně jsi Schreave. Taky ti to trvalo. A dokonce jsi se ani nemusela plazit! *prohodí směrem k Polaris.* Budete skvělej král a královna. *řekne jistým hlasem a usměje se na ně.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Christophe R. Dubois

Mon Aug 03, 2020 7:42 pm
*Přitáhne si jí k sobě za ruku a pak jí vtiskne polibek.* Je to možný. Jsem jenom tvůj. A mám ohromný štěstí, že mám tu nejlepší možnou manželku pod sluncem, která teď pod srdcem nosí dítě stvořený z nás dvou. *Pohladí jí po tváři a nahne se k jejímu uchu.* A až pak budeme v komnatě, ukážu ti věci, který by sis nevysnila, dobře? *Zeptá se jí provokativním tónem hlasu. Pak už se s ní posadí na místa a stiskne jí ruku.* Náš domov. *Přikývne nakonec a pak se uchechtne.* Pořád přemýšlím, jestli před tebou nějak kuchyň neschovat. *Přizná pobaveně a u toho na ní mrkne. Pak už ale začne svatba a následně korunovace, kterou v tichosti sleduje a na konci začne se všemi přítomnými tleskat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Camille Cara Dubois

Mon Aug 03, 2020 7:59 pm
*Oplatí mu polibek, který jí spíše utvrdil v tom, že asi jen sní, protože není možné, že by měla mít tak dokonalého manžela, jako je Chris.*Miluju tě tak moc, že to snad ani není možný. Jsem strašně ráda, že když jsem před dvěma lety odjela z Illey, jela jsme zrovna do Francie.*Nebýt toho, možná by to s nimi dopadlo taky úplně jinak.*/Aspoň, že jsem tátovi stihla poděkovat za to zasnoubení../*Když jí zašeptá do ucha, trochu jí z toho naskočí husí kůže.*Hmm.. takže po obřadu rychle těm dvěma pogratulujeme, pak běžíme na oslavu, kde si šlohneme dort a jdeme do komnaty? Nebo tam půjdeme rovnou a dort si tam necháme poslat.*Představí mu dvě možnosti. Bez dortu se totiž neobejde.Opraví ho, když Francii nazve jen svým domovem, protože už je jejich.*Vždyť ti denně dělám kafe, kde bych ho jinak vzala? A občas i něco upeču, neboj, nepodpálím to tam./Možná../*Uchechtne se. Vidí, že je čas, takže se zvedne.*Už musím za Pol, jako svědek bych tam měla být.*Chtěla být prvně chvilku s Chrisem a až pak jít jako svědek. Take teď mu ještě rychle vtiskne polibek na rty. Stoupne si na svoje místo a usměje se přitom na své dva sourozence. Sleduje obřad a přitom se usmívá. Je za Polaris a Wyatta skutečně šťastná. Podá Polaris prstýnek a poté s podepíše jako svědek. Sleduje také korunovaci a když konečně může, hned se je vydá obejmout.*Gratuluju vám.*Oba dva obejme a trochu začne slzet, ale rychle si slzy utře. */To je fakt hrozný../Polaris, pevné nervy, s Wyattem to bude potřeba, ale to už sama víš.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Zayden J. Collard

Mon Aug 03, 2020 7:59 pm
*pořád mu přijde, že je to až moc krásné a sotva tomu věří. Zamiloval se do Chrysane, čakají spolu dítě a za pár dní mají svatbu. Cheynne se našla živá a je také zasnoubená. Za poslední měsíce se toho stalo opravdu hodně. Neunikne mu, jak se Chrys usmívá, což je pro něj ten nejhezčí pohled. Je to úsměv, do kterého se zamiloval a který nikdy milovat nepřestane. Zeptá se jí tedy, co jí vykouzlilo úsměv na tváři a po její odpovědi se také začne usmívat a stiskne ji ruku.* Nikdy jsem nebyl šťastnější než teď. Občas mám pocit, že to ani nemůže být skutečný. Čekáme spolu dítě, za chvíli bude svatba a budeme v Austrálii, milujeme se. Cheynne je tady, živá a zdravá a je zasnoubená. *potřese nechápavě hlavou a poté dojdou na svá místa, kde se posadí.* Máš pravdu. Jsi trpasličí brepta. *uzná svou chybu a také se na ní usměje jako andílek.* Taky tě miluju. *oplatí ji polibek, a když se odtáhne, tak ji pohledí po tváři.* Až budeme v Austrálii, tak budeš mít vedle naší komnaty místnost, která bude jen pro želvy a budou tam mít vše, co potřebují a co budeš chtít. *řekne, co ho napadlo nedávno.* To jen protekčně, ať to od nás zase neodkoukají a pak budeme mít palác plnej malých želviček. *doplní a pobaveně se usměje, když si vzpomene na Raphaelinku.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Adeline de Wally

Mon Aug 03, 2020 7:59 pm
*na svatbu Wyatta a Polaris se těšila byla to první akce kam vzala Jenny. Byla jí vyzvednout v jejím pokoji v části pro služebné. Byla tam už několikrát takže se nikde nezamotala a zaklepala na správné dveře. Šťastně se na ní usmála a ruku v ruce šli do katedrály. Tam se usadily a sledovaly ceremoniál. *Moc jim to sluší. Přeju jim to* zašeptal směrem k Jenn. Po tom co se z Polaris stala královna jim šly pogratulovat.*moc vám to sluší. Přeju vám hodně štěstí, zdraví a málo hádek.* Zasměje se a oběma jim podá malé dárkové taštičky* tady je drobnost odemě a Jenny. Jsou to medailonky pro tebe s fotkou Polaris a pro Polaris s tvojí.* Usměje se na ně a pak Jenn odtáhne stranou od davu který je kolem novomanželů*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon Aug 03, 2020 8:09 pm
*Když se Zayden zeptá, proč se tak usmívá, řekne mu to. Je to kvůli němu a kvůli tomu, že spolu čekají dítě a za chvilku budou již svoji.*Taky mi to skoro nepřijde skutečný. *Přizná.*Jsem ráda, že nás naši zasnoubili, že jsi byl tak otravnej, nenechal se odbít a já ti pak dala další šanci.*Uchechtne se.*Nejsme ani trpasličí brepta! Ty mě občas fakt štveš.*Protočí nad ním očima a snaží ses znít uraženě, ale na tváři má přitom pobavený úsměv. Řekne mu,že ho miluje a pak ho políbí. Po chvilce se odtáhne kvůli potřebě kyslíku.*Fakt? Celou místnost jen pro ně? Ty jsi úžasný. *Tohle fakt nečekala, ale potěšilo ji to, neskutečně moc.*Mně by to ani tolik nevadilo.*Řekne pobaveně. Malé želvičky všude po paláci, to je pro ni spíše splněný sen. Když začne hrát hudba a přijde nevěsta, obřad může začít. Ona si položí hlavu na jeho rameno, mezitím, co to sleduje. Na jeho konci a po korunování nové královny Illey si s ostatními stoupne a začne tleskat.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Polaris B. Schreave

Mon Aug 03, 2020 8:15 pm
*Když se konečně ozve hudba a ona se vydá uličkou, nedívá se na nic jiného než na svéh za chvíli manžela, který tam vážně stojí a nutekl, jak bylo v jedno z jejich katastrofických scénářů. Když dojde k oltáři, usměje se ještě více a ruku mu stiskne.* Děkuju, ale zase přeháníš, lásko. *Odpoví mu tiše, ale nebrání se menšímu začervenání. Když se knež Wyatta zeptá na důležitou otázku, přistihne se u toho, že skoro napětím nedýchá. Když usylší jeho "ano", usměje se ještě víc a pak se otočí na kněze, když i on jí položí stejnou otázku.* Ano, beru. *Odpoví a vezme si prstýnek, který navlékne Wyattovi, stejně jako on před chvílí jí. Pak se s nejšťstnějším úsměvem na svého již muže a polibek mu s úsměvem oplatí.* Já tebe taky. *Poví zamilpvaně, ale potom už začne korunavce, ze které má taky trošku strach. Nechá si nasadit roucho a pak poklekne před knezem a čeká na to, až přijde její čas aby odpověděla.* Tak přísáhám. *Poví pevným hlasem a když jí knez nasadí prsten a také dá na hlavu korunu, trochu přivřeči, jako by ji na hlavu dával něco nezepečného. Když je už jmenována královnou, na všechny v katedrále se usměje a pak přejde ke svému manželovi.* Miluju tě, můj králi. *Řekne zase zamilovaným hlasem a pak pohled přesměruje na Aless, které objetí oplatí.* Děkujeme. Jo, před svatbou jsem si v těch šatech ještě trénovala chůzi, abych se plazit nemusela *Odpoví pobaveně a pak se s úsměvem otočí na Camille, které taky objetí oplatí.* Nebreč Cam, budu taky. *Usměje se na ni a po jejích dalších slovech se otočí na Wyatta.* Pevný nervy mám, neboj. *Odpoví jí, ale pohled má u toho upřený na svého manžela. Pak se trochu překvapeně koukne na Adeline, ale překvapení skryje za úsměv.* To je hezké, díky. A vám taky hodně štěstí. *Zazubí se na obě dvě.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Zayden J. Collard

Mon Aug 03, 2020 8:22 pm
*zeptá se jí proč se tak usmívá a po její odpovědi ji stiskne ruku a také se usměje.* A já jsem ti vděčnej, žes mi dala druhou šanci. *řkne upřímně. Neví, co by bez ní dělal-* A aspoň víš, že kdyby báhodou, tak se nemusíš obtěžovat s ignorováním a nenáviděním mý osoby, protože tě stejně nenechám být, dokud si tě nezískám. *doplní pobaveně.* No tak, nehraj uraženou. Stejně ti to nežeru, Brepto. *jemně do ní ramenem strčí a zamrká jako andílek. Poté ji oplatí polibek a poté ji pohladí po tváři.* Fakt, celou místnost pro ně. *potvrdí ji její slova a musí uchechtnout nad jejím potěšením.* Pro tebe cokoliv. *usměje se.* To věřím, ale víš, co by na to řekli rodiče? A rádci? A vůbec všichni ostatní kromě Cheynne? *je mu jasné, že Chey by se to také líbilo. Poté začne ibřad a usměje se, když se opře o jeho rameno. Políbí ji do vlasů a chytne ji za ruku, na které ji začne kreslit malé kolečka. Když obřad skončí, také se postaví a začne tleskat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon Aug 03, 2020 8:37 pm
*Usměje se. Je za to taky ráda. Že byl tak neodbytný, dokud mu tu šanci nedala. Miluje ho. Uchechtne se a přikývne.*Na to, abych tě teď nenáviděla tě už až moc miluju. Jediný, co by mě asi fakt naštvalo by bylo, kdyby jsi měl v Austráliii už tajnou manželku se třema dětma. Doufám, že nemáš..*Naoko podezřívavě si ho prohlédne. Ale nemyslí to vážně. Snaží se hrát trochu uraženou, když ji nazve trpasličí breptou, což ji skutečně štve. Když do ní šťouchne ramenem, uchechtne se a políbí ho.*Lepšího snoubence jsem si fakt nemohla přát.*místnost jen pro její želvy ji nadchla a Zayden jí tím udělal skutečně velkou radost.*No, těm by se to asi tolik nelíbilo.*Uzná. Zmlkne a opře si hlavu o jeho rameno, protože už začne obřad, který v tichosti pozoruje a představuje si, jak za chvilku bude u oltáře čekat Zayden na ni. Zvedne se a začne tleskat, když obřad skončí a podívá se na svého snoubence.*Jdeme na dort? Dala bych si něco sladkýho. Ale mám chuť i na okurky.. myslíš, že je na hostině budou mít?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon Aug 03, 2020 8:46 pm
Nic nepřeháním. *Zavrtí hlavou a pak už proběhne obřad a poté hned i korunovace Polaris, kterou sleduje s láskou a hrdostí v očích.* /Nejlepší královna. Jen a jen moje./ *Proběhne mu hlavou.* I já tebe, má královno. *Obejme jí okolo pasu a políbí jí do vlasů. Pak už k nim přijdou první gratulanti.* Díky, Aless. Vážim si toho. Víš, že tu pro tebe vždycky budu, viď, sestřičko? *Pousměje se na ní a pak se u nich objeví Camille.* Jestli budeš brečet, zaškrtim tě. *Uchechtne se a pak zhrozeně koukne na Polaris.* Prosím ne. *Vykulí oči a sleduje její obličej, jestli tam neuvidí nějaké vodopády a rozmazanou řasenku.* Já jsem zlatíčko. *Ohradí se, když se baví o Polariných pevných nervech.* Děkuju, Adeline. Hodně štěstí i vám. *Usměje se na obě a pak si od ní vezme s překvapeným pohledem taštičku.* Děkujeme. *Pousměje se na ní a taštičku poté předá jednomu služebnému, který to odnese do jeho a Polaris komnaty.* Jdeme na oslavu? *Chytne svou ženu za ruku a odebere se s ní do vedlejší místnosti, kde je připravené občerstvení, taneční parket a stoly, ke kterým si plno lidí může posadit. V čele jsou dvě židle pro ně dva.* Posadíš se prosímtě? Já musim ještě něco zařídit. Hned za tebou přijdu. *Políbí jí na spánek a pak se otočí a vmísí se do davu. Sežene lidi, které hledá a pak dá znamení jednomu služebnému, aby pustil hudbu, kterou připravil předem a ta se začne hlasitěji linout sálem. On sám si sundá sako, aby se mu lépe tancovalo a postaví se tam, kam má a to je před Polaris. Spolu s ním si toho menší překvapení připravili i Edward, Christophe, Wells, Stefan a do počtu pár strážců. Tato skupinka následně předvede trochu šílený taneček, kterým chtěl Wyatt a i ostatní potěšit své drahé polovičky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Zayden J. Collard

Mon Aug 03, 2020 8:55 pm
*přijde mu to až moc krásné na to, aby to byla pravda.* Chrys no tak. Vždyť miluju jen tebe. Jsi celej můj život. Čekáme spolu dítě. Nikdy bych ti to neudělal, princezno. *řekne vážně a pohlédne ji do očí. Nežere ji to, jak dělá uraženou. Přeci jen ji zná a už musí být na své přezdívky zvyklá.* To já jsem si nemohl prát lepší snoubenku. Jsi můj zázrak. *usměje se zamilovaně. Vítězně se zaculí, když uzná, že želvy po paláci nejsou skvělý nápad. Poté začne obřad, a když si opře Chrys hlavu o jeho rameno, tak ji políbí do vlasů a chytne za ruku. Jakmile obřad skončí, také začne tleskat a uchechtne se po její reakci.* Jasně, slyšel jsem, že prý mají těhotenský dort nebo tak něco. *řekne a odvede ji do místnosti, kde se koná oslava. Poté se posadí na svá místa a když začne král Wyatt a několik dalších chlápků tancovat, pobaveně se usmívá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Christophe R. Dubois

Mon Aug 03, 2020 9:23 pm
Já jsem zase rád, že jsem vypadnul z paláce ten den, kdy jsme se poprvé poznali. Neumím si představit, jak bysme jinak dopadli. *Potřese hlavou se zamilovaným úsměvem.* Jsem si jistý, že si užijeme i kousek oslavy. Možná pro tebe mam překvápko. *Mrkne na ní a potom už sedí na svých místech a čekají na začátek obřadu.* Dobře, vezmu tě tam. A rovnou ti tam i uvařím něco dobrého. *Usměje se na ní a stiskne jí ruku.* Dobře, užij si to. *Zazubí se na ní a oplatí jí krátký polibek. Pak sleduje obřad, tedy spíš svou manželku. Po korunovaci začne spolu s ostatními tleskat a poté dojde manželskému páru pogratulovat spolu s Cam. Nakonec se s ní vydá do vedlejší místnosti, kde se má konat oslava. Pozná, že Wyatt chce hned začít s překvapením, takže se podívá na svou ženu a zazubí se na ní.* Čas na překvápko. Počkej tady. *Líbne jí na čelo a vydá se za Wyattem a ostatními, se kterými si připravil jako překvapení trochu ujetý tanec. Jakmile začne hrát hudba, začne tancovat kroky, které se dost pečlivě naučil a u toho se zazubí na Camille.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Alessia E. Schreave

Mon Aug 03, 2020 9:39 pm
*na svatbě jde Wyattovi za svědka a je za to ráda. Když skončí obřad, oba krátce obejme.* Jo, já vim. Ne že na mě začneš zapomínat, když máš Polaris a děcko na cestě. *uchechtne se.* I to plazení by ušlo. Byla bys originální. *otpčí se na svou švagrovou. Pak už k nim přijde i Camille a když uvidí, jak má slzy v očích a jak na to Wyatt reaguje, zasměje se.* Přestaňte bulet obě, jinak se rozbulí i Wyatt. *okomentuje to pobaveně. Celkem ji překvapí, když zahlédne Adeline, ale nijak to neřeší. Spolu s ostatními se přesune do místnosti, kde se koná oslava a posadí se na své místo. Jakmile pochopí, o co tady jde, tak se začne usmívat a jakmile vidí i Edwarda, tak se rozesměje.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Chrysane Y. Martinelli

Mon Aug 03, 2020 9:56 pm
*Uchechtne se.*Však já si dělám jen srandu. Věřím ti. *Myslela to skutečně jen z legrace a podezřívavě si ho měřila jen tak naoko. Usměje se na něj a pohladí ho po paži, jako by ho tím gestem chtěla skutečně ujistit, že to byla z její strany jen legrace a nemyslela to vážně. Zkusí hrát uraženou, ale nezabere to a Zayden ji stejně prokoukne. Už ji až moc zná. Potřese hlavou. Není žádný zázrak, ale pro jednou se sním neodhaduje, nemá na to chuť. Je ráda za to, co zařídil pro její želvy, nečekala to, ale je mu za to vděčná. Opře si halvu o jeho rameno a sleduje obřad, na jehož konci vstane a společně s ostatními začne tleskat.*Jako fakt? *Rozzáří se jí oči při zmínce nějakého těhotenského dortu.*/Tak ten si dám snad si nedělal Zayden jen srandu../*Vydá se s ním ruku v ruce do místnosti, kde se koná oslava a sleduje vystoupen s pobaveným úsměvem.*Že bych si pro tebe taky připravila tanec na svatbě? *Uchechtne se. Ale pak si stoupne trochu na špičky a natáhne se k jeho uchu.*Nebo si to spíše nechám na naši svatební noc. Soukromý tanec jen pro tebe..*Odtáhne se a mrkne na něj.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Stránka 11 Empty Re: Svatby v Katedrále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru