Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácové chodby Empty Palácové chodby

za Thu Dec 12, 2019 2:46 pm
Někdy můžou působit strašidelně, díky své velikosti, ale vždy tu narazíte na stráže a služebné, kteří tudy procházejí. Na zdech vidí různé obrazy a také portréty všech předešlých panovníků Illey.

Palácové chodby Palacove_chodby
Zobrazit informace o autorovi

Palácové chodby Empty Matthew L. Castel

za Wed Jan 01, 2020 6:34 pm
*Matthew, óděný do černého saka pod kterou lze zahlédnout černohnědou košili, uplých černých kalhot a stejně zbarvených polobotek si to kráčí po jedné z chodeb paláce. Zřejmě mu nejde o to se někam dostat, protože si jen tak pomalu pochoduje a přitom hledí na strop chodby. Takhle jde pomalu dál a dál, až se zastaví před jedněmi z dvěří a opře se o zeď zády. Celkem nahlas zívne a poté pokračuje dál.* /Hmm, mohl bych jít cvičit... Ale ne, moc se mi nechce. Třeba tady někoho potkám, někoho s kým se bude dát hodit řeč a už se nebudu tak nudit. Když nad tím tak přemýšlím, mohl bych jít vyplňovat ty zbývající dokumenty ale... Ne, zas tak moc se nenudím./ *Odprostí se od zdi a pokračuje relativně loudavým krokem dál.*
annie.16

Palácové chodby Empty Merliah A. M. Schreave

za Wed Jan 01, 2020 6:43 pm
*ma pocit že její hlava vybouchne. Od toho co znova potkala Casse téměř nespala ani nejedla. S toho nemoc její mámy, jak táta odjel, zasnoubení Jaspera a teď ten dopis co dostala od Charity. Je toho na ni moc a taky má stále kocovinu. Sice toho tenkrát tak moc neměla ale působilo to na ní dostatečně. Dopoledne ji bylo tak strašně že si nechala donést sklenku vína s tím, že jí potom bude lépe. Moc to nepomohlo. Má na sobě roztrhané džíny a over-size mikinu. Vlasy má seple v jednoduchém drdolu. Bloudí palácem a pokouší se vyhnout všem.*/Měla bych si užívat. Zítra to vypukne a už tady klid nebude/*schválně se drží v tišších místech paláce a když prochází jednou z mnoha chodeb uvidí někoho opřeného o dveře zivat* Vychování očividně nemáš, co?*rýpne do nej.* Zakrývat si pusu při zivani té nenaučili?*dojde pomalu k němu*

za Wed Jan 01, 2020 6:51 pm
*Jakmile zahlédne princeznu, okamžitě se narovná a začne se omlouvat.* Ehh... Omlouvám se Královská Výsosti, to víte, někdy se na pravidla zapomíná. /Nevypadá zrovna nejlépe, asi to teď nemá jednoduché, kdo ví, co se tady děje./ Nevím jestli jste slyšela o mém příjezdu na tento palác, takže nevím, jestli znáte mé jméno. Tudíž, bych se Vám rád představil. Jmenuji se Matthew Castel, jsem synem zdejšího vévody a na povel právě otce jsem se sem tak nějak přestěhoval, jestli se to dá tak nazvat. Ale Vy se mi představovat nemusíte, Vás zná přece každý. Stejně tak jako vaše urozené příbuzné, že... *Nahodí lehký, až skoro falešně vypadající úsměv.* Co tady vůbec děláte, smím-li se zeptat? *Pokusí se nějak rozproudit konverzaci.*
annie.16

za Wed Jan 01, 2020 6:59 pm
*musí se uchechtnout tomu jak se hned narovná* Královská Výsosti? Oficiálně první člověk co mi tak řekl.*usklibne se* Merliah.*opraví ho. Nemá ráda když někdo požívá tituly. Pak ho nechá domluvit*/Chudák, já kdybych mohla tak sem ani nepáchnu/*pomyslí si. Možná by přijela čas od času přijela na návštěvu, vyhla se otci a zase odjela.*/Tohle bude zábava..a že prý tady bude ticho a klid/Eh.. užívám si klidu, snažím si pročistit hlavu nebo mi brzo vybouchne. A taky se vyhýbam rodině.*pokrčí rameny. Pak se na něj podívá s tou samou otázkou v očích

za Wed Jan 01, 2020 7:05 pm
Tak nevím, prvně se mi zdálo že si na pravidla a etiketu potrpíte. Tak dobře, Merliah. Já na to taky nejsem, ale nechci mít problém jen kvůli tomu že jsem támhle tomu neřekl Jasnosti a támhletomu zase Excelence. *Pohodí rameny.* Aha, tak tomu celkem rozumím. Já se tady jen tak procházím, s nadějí že tady potkám někoho s kým se dá hodit řeč. A hele, možná jsem takovou osobu našel. Původně jsem teda chtěl jít cvičit, ale když jeden den vynechám tak snad nevypadnu z formy. *Decentně se uculí.* /Jo, jsem docela rád, že to není taková ta slečinka se kterou když si správně nepodáte ruku a nespletete si oslovení tak vás chce ukamenovat a nechat pověsit, hehe./ Slyšel jsem, že se bude konat nějaká akce, nebo tak něco, tak se vás chci zeptat, dorazíte? *Pokračuje v konverzaci.*
annie.16

za Wed Jan 01, 2020 7:14 pm
*opraví ho. Nemá ráda když ji říká někdo princezno natož tak Královská Výsosti nebo Vaše Výsosti. Pak mu řekne co tu pohledáva a zeptá se ho, bez toho aniž by to řekla, co tu dělá on. Odpověď ji překvapí. Pak když slyší o akci matně si vzpomína že je vlastně oslava kvůli novému roku* Nejspíš ano. Zrovna tomuhle se moc vyhnout nemůžu./Kdybych řekla že mi není dobře tak by to máme pridelalo víc starostí. Ale vidět celou rodinu dohromady se mi fakt nechce.*pokročí rameny* Co ty?*zeptá se na oplátku. Možná by se mohla vytratit. Ale předpokládá že jí bude Sawyer sledovat jako ostříž a stejně by se tam bála nechat matku samotnou s mužským osazenstvem jejich rodiny* Kde jsi žil před tím než ses sem nastěhoval?*nadhodí*

za Wed Jan 01, 2020 7:21 pm
*Opět začne rychle až zběsile odpovídat na dotazy Merliah.* Jo, dorazím moc rád. Je to první akce za těch pár dních co tu jsem, takže o ni nemůžu přijít, to se ví... *Dodá a pravou rukou se poškrábe na zátylku. Po chvilce zase spustí.* Bydlel jsem v našem sídle, které bylo přiděleno naší politické rodině. Teď už tam bydlí vlastně jen matka a služebná. Docela zajímavé, jak jsme se všichni postupně odstěhovali pryč, nejdřív strýc, pak otec a o několik měsíců později i já. A tak jsem tady. /Ale jo, docela se s ní dá bavit. A abych byl k sobě upřímný, je i docela hezká, ne že ne. Ale tak co čekat, je z královské rodiny. I kdyby vypadala jak brambora tak ji stylisti a ostatní přetvoří do okouzlující dívky, vsadím se./ *Protáhne se.* Jinak, všimnul jsem si že mi tykáte, mám na to tedy právo i já? *Potichu se zasměje.*
annie.16

za Wed Jan 01, 2020 7:31 pm
Aha, tak to sis vybral tu pravou akci na to že má být tvá první.*uchechtne se. Pak ho poslouchá a pohledem hypnotizuje zem* A kde je to sídlo?*nadhodí.* Předpokládám že si z dobře zabezpečené rodiny co? Máš sourozence?*vyptává se. Když mluví, min přemýšlí. A aspoň tak nachvili zapomíná na tu bolest. Pak se zamraci* Eh..jo asi jo. Klidně.*pokrčí rameny. Ani se nezamýšlela nad tím že mu týká. Nemůže být o moc starší než ona. Pak si uvědomí že si ho vlastně téměř neprohlédla a tak ho sjede očima a zhodnotí*/Jen doufám že nebude mít stejné ego jako všichni ostatní tady okolo/*pomysli si*

za Wed Jan 01, 2020 7:35 pm
U hranic provincie, na východu konkrétně. A díky, je mi příjemnější povídat si když si můžeme normálně uvolněně tykat, snad chápeš. *Nahodí lehký úšklebek a zahledí se do země.* Hele, jak nad tím přemýšlím, zatím jsem vlastně cvičil jen ve svém pokoji, zavedla by jsi mě do nějaké tělocvičny, posilovny nebo něčeho takového co tu máte? Chtěl bych si to prohlédnout abych věděl kam mám kdyžtak jít, až se mi zachce potrénovat. *Otáže se jí a přitom si prohrábne své né zrovna dvakrát upravené vlasy.* A jo, provázeli mě tady, ale nepamatuju si že by mě zavedli do místnosti určené na cvičení. Asi na to zapomněli, protože nevěřím tomu, že ji tu nemáte.
annie.16

za Wed Jan 01, 2020 7:46 pm
Jasně.*pokrčí rameny. I pro ni je příjemnější si tykat. Jeho požadavek ji přeskočí. Přijde ji to divný ale proč ne. A taky nemůže být nezdvořila* Jo jasně..je to tudy.*ukáže za sebe otočí se a pomalu se vydá tím směrem. Když ji Matt dožene trochu přidá do kroku aby nešli jako šneci* Děláš nějaký konkrétní sport? Nebo cvičíš jen tak?*nadhodí. Přemýšlí jak dlouho to je co ona cvičila. Dřív to dělala pravidelně. Ráno vždy ještě před snídaní běhala a pak po snídani chvíli hrála. Piano bylo její vášeň. Dokázala u nej vydržet hodiny. Musí uznat že jí to chybí.ale zpátky se k tomu nevrátí. Přestala dělat vše co by jí připomínalo život před tím. Před Cassiusem.*

za Wed Jan 01, 2020 7:50 pm
Díky! *Svižným krokem ji následuje a přitom odpovídá na její otázky.* Nee, cvičím jen pro fyzičku a abych nějak vypadal. Nechci aby to vyznělo namyšleně nebo egocentricky, ale myslím si že jsem na tom celkem dobře. Cvičení mi vždycky vyčistí hlavu a beru to už skoro jako samozřejmnost. Ale ze sportů mě baví tenis a plavání. *Když si všimne toho, že Merliah zrychlila krok tak udělá totéž a zahledí se do jejích vlasů. Chvili je tak pozoruje, jak se při každém jejím kroku lehce zhoupnou, vypadá to až skoro komicky.* Jak daleko to je? *Otáže se a přitom si sundá sako a hodí si ho přes rameno. Nyní vynikla jeho černocihlová košile, která nyní obepíná samotná celý jeho trup.*
annie.16

za Wed Jan 01, 2020 8:00 pm
*celem rychle se vydá směrem k tělocvičně a pta se ho na různé otázky. Než se začne totiž ptát on, chce si o něm udělat obrázek.*/Tak to rozhodně znělo egoisticky./*pomyslí si. Tim co právě rekl ji potvrdil to co jsi myslela. Další blbec a velkým egem. To tady fakt ještě potřebovala. Když se zeptá jak daleko to je povzdychne si* Přízemí, na druhé straně paláce.*zamíří ke schodům a začne je scházet. Všimne jsi že si Matt sundal sako ale nijak na to nereaguje. Ať si dělá co chce. Pak zamíří do leva a drží se co nejdál od hlavní chodby takže se jejich cesta prodlužuje. Dělá to jen proto že tam bude teď hodně lidí kvůli zítřejšímu příjezdu dívek. Uvědomí si že jí vlastně předtím neodpověděl na jednu nebo dvě otázky* Máš sourozence?*zeptá se znova*

za Wed Jan 01, 2020 8:05 pm
Dobřee... *Pokračuje v následování jejího kroku.* Nemám sourozence, jsem jedináček. Proto jsem byl donedávna ještě celkem rozmazlenej fracek, ale už se to snad nějak zredukovalo. I když to by měli posoudit hlavně lidi okolo, ne já. *Zašklebí se.* A ty máš vlastně kolik sourozenců? Už si tu vaši královskou rodinu nepamatuju z paměti, to je obrovský hřích, co. *Tentokrát už si poměrně slyšitelný smích neodpustí.* Ne, promiň, jestli tě to nějak urazilo. *Pohodí rameny a pohled opět stočí na podlahu, pozoruje každý svůj krok. Zřejmě ho ta cesta nebaví, ale alespoň si má s kým povídat.* /Tak kde to jee, už si chci prohlídnout co tady maj, ať nemusím furt cvičit jen v pokoji, není tam tolik místa./
annie.16

za Wed Jan 01, 2020 9:45 pm
*zamíří směrem k posilovně. Absolutně se jí nechce protože je to až na druhé straně paláce. Po cestě se ho ptá na různé otázky o jeho životě. Pak se jen usklibne*/Soudě podle mne? Vůbec se to nezredukovalo./*pomyslí si. Když se jí zeptá kolik má ona sourozenců jen vykulí oči*/Tohle by měl ale vědět i každej debil/No tři.*odpoví zaražene. Nakonec zamíří na hlavní chodbu a jde přímo prostředkem. Nemá náladu mezi lidmi kličkovat a vyhýbat se jim, jak to většinou dělá, a tak využije své pozice a všichni ji začnou uhýbat. Nakonec naposledy zaboci a ocitnou se přímo před vchodem do posilovny. Zastaví se a obrátí se k němu* Tady to je*mávne otrávene rukou ke dveřím*

za Wed Jan 01, 2020 9:54 pm
Ještě jednou se omlouvám za neznalost tvé rodiny, jen se mi to začalo všechno motat. /Je to snad přirozený ne, ono existuje tolik rodů tohodle a támlectoho že už to snad ani neni možný../ *Každý krok dělá přímo za ní, takže všichni co uhnouj jí tak uhnou zároveň i jemu.* Jo, díky. Sám bych to asi nenašel. *Ponasnaží se ukázat aspoň špetku vděku a následně otevře dveře a chvíli je drží otevřené.* Jdeš sem taky, nebo už mě chladnokrevně opustíš v útrobách paláce a odsoudíš mě tím k smrti? *Začne se smát.* Ne, to bylo trapný, promiň. Zeptám se ještě jednou, jdeš taky? *Tentokrát už normálněji podá tu samou otázku, přičemž drží dveře do místnosti otevřené.*
annie.16

za Wed Jan 01, 2020 10:06 pm
V pohodě.*řekne. Popravdě ji to trochu urazilo. Na urážky byla zvyklá už od dětství od jejích bratrů a rozhodně se nad nikoho nepovysuje, ale být ti někdo jiný z jejich rodiny krom matky a Edelynne, tak ti by to zas tak dobře vzít nemuseli. Úspěšně ho dovede k posilovně* Není zac.*pokrčí rameny a pohled zaměří na dění za Mattovymi zády. Pak když se začne smát on jen zvedne zdvořile koutky do úsměvu.* Eh..no..*odkasle si.* Omlouvám se. Není mi dobře a mám ještě nějakou práci. Navíc zítra přijíždějí dívky které byly vybrány do Selekce a já musím něco připravit.*dívá se mu upřeně do očí. Vlastně to není až tak pravda. Ale potřebuje si lehnout. Jenom si tu práci nechá na ráno. Pak se otočí na sluhu který zrovna prochází okolo* Zaridte aby ho někdo pak dostal do jeho komnaty. Děkuju.*kyvne že může odejít. Pak se obrátí na Matta* Ráda jsem tě poznala. Uvidíme se na té party. Dobrou*lehce se usměje a vydá se směrem do své komnaty*

za Wed Jan 01, 2020 10:10 pm
Ještě jednou mockrát děkuju, a ahoj! Jak říkáš, uvidíme se na novoroční párty. *Rozloučí se s ní a pak se protáhne. Do otevřených dveří jen nakoukne.* /Hmm, maj to tady docela dobrý, zítra si pocvičím... Snad. Jestli se na to zase nevykašlu, ale to už si nemůžu dovolit./ *Následně dojde za jedním z komorných a požádá ho o doprovod do komnaty. Tak se taky stane a Matt spokojeně odkráčí do své komnaty.*

za Sun Jan 05, 2020 11:52 am
*Vyjde ze své komnaty loudavou chůzí a neupraven. Má rozcuchané vlasy a je óděn do pomuchlané černé košile, která má rozeplý první knoflík a je zastrčena do tmavomodrých látkových kalhot. Jako obuv mu slouží obyčejné černé, trochu vyšší tenisky. No, jde na něm vidět že včera neměl zrovna svůj den, řekněme.* Život je na nic. *Špitne si sám pro sebe a opře se o zeď, která je na levo od dveří do jeho komnaty.* /Kdybych tam aspoň nezůstal ležet jako debil a dodělal ty papíry, dneska jich musím dělat dvakrát tolik. Nojo, někdy se nevyplácí bejt idiot. To se asi nevyplácí nikdy./ *Zamyslí se s unaveným výrazem.*
AndyHoff

Palácové chodby Empty Zoella A. Martines

za Sun Jan 05, 2020 12:07 pm
*Na dnešek toho moc nenaspala a na jejích očích to je i přes make-up vidět. Nemohla to už ve své komnatě vydržet, protože tam bylo hrozné ticho a akorát tam byla sama se svými myšlenkami, a tak si oblékla obyčejné černé šaty po kolena, balerýny a vydala se na procházku palácem. Do uší si dala sluchátka se svojí oblíbenou hudbou a po chvíli chůze si začala spolu s hudbou pobrukovat. Tohle jí vždycky pomáhá vypnout myšlenky. Po nějaké době chůze, kdy ani nevnímala kudy jde, uvidí periferním zrakem člověka opřeného o stěnu. Zvedne pohled od podlahy a podívá se na něj. Zarazí se v chůzi, když jí dojde, kdo to je.* A-ahoj. *Pozdraví ho potichu a vytáhne si sluchátka z uší.* Jsi v pořádku? *Zeptá se ho starostlivě.*

za Sun Jan 05, 2020 12:17 pm
*Chvíli tam jen stojí jako bez duše, než si všimne, že někdo přichází. Když dojde blíž, rychle mu dojde, že je to Zoe.* Čau. *Chladně odsekne.* Ne, promiň... Prostě ahoj. Já? Myslím že jo. Co ty, jak se máš? *Pokračuje v konverzaci.* /Nemůžu na ní být za to naštvaný, jde vidět, že je chytřejší než ostatní./ *Odlepí se od zdi a postaví se vzpřímeně. Pravou rukou si lehce upraví vlasy, aby nevypadal jakože právě vylezl z podmostí.* /Nevím, jestli dokážu dělat, že se nic nestalo. Vždyť už jenom ten její pozdrav projevil nervozitu, co teprve já? No, budeme to muset nějak zvládnout. Stejně si myslím, že vyhraje tu selekci a skončí s princem Sawyerem. A bude štastná, že se včera nic nestalo./
AndyHoff

za Sun Jan 05, 2020 12:22 pm
*Když jí dojde, že ten, kdo stojí na chodbě je Matthew, zastaví se v chůzi a pak ho potichu pozdraví. Po jeho chladném odseknutí sebou trochu škubne a sklopí pohled ke svým rukám se kterými si hraje se sluchátky.* Jsem v pohodě. *Odpoví mu nakonec a pořád má sklopený pohled.* /Nejspíš asi nepůjde dělat, že se to nestalo./ *Povzdychne si v duchu a nervózně se na něj podívá, když se odlepí od zdi. Chtěla by se mu ještě jednou omluvit za ten včerejšek, ale chce na to co nejdříve zapomenout pokud možno a to nepůjde, když si to budou pořád připomínat.* /Byla to chyba a já jí už znovu neudělám. Ne s nikým, koho znám teprve chvíli./

za Sun Jan 05, 2020 12:29 pm
To je... To je dobře. *Odvětí a opět se opře o zeď. Kouká tupě na zeď, která je za ní. Chvíli tam jen tak bezduše oba stojí, než Matthew začne znovu mluvit.* Hele, asi nepůjde dělat, že se nic nestalo. Já tě chápu a respektuju tvoje rozhodnutí, jde vidět, že jsi rozumná. A neomlouvej se mi, to bych měl spíš já. Tak říkám, promiň Zoe, že jsem nás postavil do takhle blbý situace. Proste začneme od té chvíle, když jsme byly v posilovně. Nic potom se už nestalo. Platí? *Vydechne a nakonec se jí zeptá, jestli s tím takhle souhlasí.* /Asi to tak bude nejlepší. Ona ví co chce, a to co se včera dělo, nebo spíš s kým se to dělo, rozhodně nechce a nemá v nejbližší době v plánu./ *Pomyslí si.*
AndyHoff

za Sun Jan 05, 2020 12:34 pm
*Pomalu přikývne, ani neví proč a pak se na něj koukne, když se zase opírá o zeď. Neví, co dál říct. Chtěla by se mu za to, co se včera stalo, omluvit, ale nechce to vytahovat. Chce na to zapomenout a posunout se dál. Matthew to ale vyřeší za ní a začne mluvit on.* Tys nás do tý situace nepostavil. Neměla jsem tak provokovat. *Opáčí a pak přikývne.* Dobře, platí. *Pokusí se aspoň o kousek nadzvednout koutky rtů.*

za Tue Jan 07, 2020 8:53 pm
/Ale postavil, no nevadí.../ Díky, že to bereš. *Vyjádří jí svůj vděk a poškrábe se levou rukou na zátylku.* /Docela náhoda že jsme se tady potkali, to jo. Ale asi je to dobře, všechno jsme si ujasnili a tak. Nebude mezi náma zbytečný dusno, to nenávidim./ Jinak, těšíš se na ples? Já samozřejmě dorazím, nemohl bych si to nechat ujít. Jen bych byl rád, kdyby byla nějaká menší akcička třeba obden, protože když už mám všechno hotový a neznám tady moc lidí, nudím se. *Dodá.*
Sponsored content

Palácové chodby Empty Re: Palácové chodby

Povolení tohoto fóra: