Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Angelské jezero - Stránka 5 Empty Wells J. Schreave

za Thu Jun 04, 2020 4:04 pm
*Překvapeně vzhlédne ke Kat, když slyší její hlas a schová žiletku, i když ví, že jí stejně viděla.* Kat, tohle nic neznamená. Nic jsem si neudělal. Já...Našel jsem jí tady na zemi. O nic nejde. *Snaží se z toho co nejrychleji nějak vykecat. Nepotřebuje, aby to někomu řekla a lidi ho měli za psychopatickýho idiota a snažili se mu nějak soucitně pomáhat. Když se od něj rozejde pryč, rychle se postaví a zastaví jí. Není malé dítě, aby někomu říkala, ať se o něj postará. Řekne jí, že na ní už nebude nijak tlačit v tom, aby to vyřešili a její "dobře" ho trochu zabolí. Trochu čekal, že mu Kat řekne, že to chce urovnat a ne, že bude souhlasit prakticky s tím, že to nechají takhle.* Nepotřebuju žádnej dozor ani chůvu. Do paláce se zvládnu dostat sám. *Zamračí se trochu, ale snaží se mluvit co nejvíce klidně.* /Ty se mnou stejně nechceš být, takže je to jedno./ Máte aspoň nějakou stopu? *Zeptá se jí opatrně a rozhlédne se po jezeře, jako kdyby tady měla jeho máma někde stát. Samozřejmě nestojí.* Měla by sis aspoň trochu odpočinout. Dvě směny denně tě za chvíli zhuntujou. *Koukne na ní trochu starostlivě. Pak zatřese hlavou a potlačí povzdechnutí.* Nebudu zdržovat, ať kvůli mě nemáš ještě víc problémů, strážkyně. *Sklopí rychle pohled a pak si vrazí ruce do kapes u mikiny a vydá se pomalu po břehu jezera pryč.*
-LF-

Angelské jezero - Stránka 5 Empty Kathika Canton

za Thu Jun 04, 2020 4:21 pm
*Nedohaduje se s ním. Je jí jasné, že je to blbost, tohle se jí prostě nezdá. A asi ani nemá smysl mu ji brát, sežene si novou. Ale nenechá to jen tak. Někomu to řekne.*/Třeba poslat vzkaz jeho otci nějak bych mohla../*Nechce, aby si Wells něco udělal. Rozejde se poté pryč, aby našla někoho, s kým bude moct Wells odejít, protože se jí nelíbí, že by měl být sám. Když od něj slyší, že na ni nebude tlačit, řekne jen dobře. Neví, jak to mezi sebou teď urovnat. Pořád se na něj ani nedokáže podívat a cítí se v jeho přítomnosti dost strašně a divně. Zvlášť po tom, co u něj viděla žiletku. Ještě ji to utvrdilo v tom, že ona mu jedině ubližuje a Wels si zaslouží někoho lepšího, kdo ho nedožene až k tomuhle bodu, jako to udělala ona.*/To jsem z nás dvou ta, co by tu žiletku měla použít. Zasloužila bych si to. A třeba by to aspoň trochu vykompenzovalo to, jak se cítím../Jak myslíš.*Wells je dost tvrdohlavý a dohadovat se s ním nemá moc cenu. Navíc, kdo je ona? On je princ, i kdyby za ním někoho poslala, mohl by ho poslat pryč. On má větší moc, jak ona.*Ne, nemáme.. Nijak vážnou. Prakticky pořád dokola procházíme ta stejná místa.*Řekne mu upřímně. Nemá smysl lhát. On si to konec konců může snadno zjistit.*To ty bys měl taky. A já jsem v pohodě.*Sklopí pohled jako by tím chtěla zakrýt kruhy pod očima.*/Aspoň, že je tma a on to úplně nevidí./Jak myslíte, princi. *O tomhle dost vtipkovali, ale tentokrát jí z jeho strany tohle jako vtípek nepřišel a od ní to tak taky nevyznělo.*/A jsme zase na začátku.. /*Hádá, že od teď se asi zase neznají. Chvilku pozoruje jeho záda, jak se vzdaluje a pak se sama vydá druhou stranou po břehu jezera dále.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Angelské jezero - Stránka 5 Empty Angelské jezero- 6. Ročník

za Mon Aug 03, 2020 9:22 pm
Angelské jezero - Stránka 5 7c37732a153e95ef51782b1aa77988c9
AndyHoff

Angelské jezero - Stránka 5 Empty Wren Jason Beavers

za Wed Aug 19, 2020 1:12 pm
*Spolu s Atticusem posledních pár dnů plánuje další z útoků na palác. Rebelové jsou už dost nervózní, protože pár týdnů se žádný útok nekonal. Po pár hodinách nad plány paláce už ale potřeboval vypnout a nadýchat se čerstvého vzduchu, takže se vydá do svého pokoje pro svého psa, který se jmenuje RJ a v černých džínech a tričku, které jsou pro něj typické, se vydá ven. RJ nechá volně pobíhat okolo své nohy a mezitím si zapálí cigaretu a dojde až k Angeleskému jezeru. Posadí se na zem nedaleko vody a když k němu RJ přinese v hubě klacík, trochu se pousměje a začne mu ho házet do vody, protože ví, jak miluje plavání a aport.*
13Lucky

Angelské jezero - Stránka 5 Empty Asterin N. Dwight-Martens

za Wed Aug 19, 2020 1:27 pm
*Posledné dni strávila mimo ghetta so svojou mamou, pretože sa o ňu starala, keďže jej zdravotný stav sa o niečo zhoršil. Potrebovala odtiaľ vypadnúť a prekvapivo nemala priveľmi náladu ani na rebelov z ghetta. Chcela byť jednoducho sama, aby si utriedila svoje myšlienky a na malú chvíľu si oddýchla. Prekvapivo, jej kroky nesmerovali do žiadneho baru, kde by zlákala nejakého chlapa, aby jej kúpil pár drinkov a rozhodla sa ísť prejsť do parku, až ju jej nohy doviedli k angeleskému jazeru. Síce pri ňom vždy bolo niekoľko ľudí, ale nikto by ju osobne poznal a to jej skvele vyhovovalo. Pomalým krokom oblečená v čiernom tielku so štedrým výstrihom a šortkách len kladie jednu nohu pred druhú. Zrazu si pred sebou všimne svojho kamaráta z ghetta, ktorého by spoznala snáď všade. Niečo jej napadne, takže sa sama pre sebe pousmeje. V celku jej vyhovuje, že k nej stojí otočený chrbtom a tým pádom ani nie je veľká šanca, že ju všimne. Priplíži sa sa až k nemu a keď od neho stojí už len kúsok, tak do neho strčí. Skvelá náhrada obyčajného pozdravu, však?* Ahoj, tekvička. Už som ťa dlho nevidela. *Poznamená a zazubí sa na neho v oboch prípadoch, či v tom jazere skončil alebo nie.*
AndyHoff

za Wed Aug 19, 2020 1:44 pm
*Se svým psem se vydá ven z ghetta a postupně se dostane až k jezeru, kde se posadí na břeh a začne RJjovi házet klacek do vody, aby se jeho pes vyblbnul. Mezitím si v klidu dokuřuje cigaretu. Aspoň do té doby, než do něj někdo zezadu strčí. Akorát se chtěl opět rozpřáhnout a hodit RJjovi znovu klacek, takže se s ním rychle otočí, aby mohl kdyžtak rychle zničit strážce, který ho sem přišel zatknout, protože zjistil, že je velitel rebelů. Než se ale stihne klackem ohnat po hlavě soby za ním, uslyší známý hlas a potřese hlavou.* Já zase dlouho neměl takovej infarkt. *Uchechtne se a hodí klacek znovu do vody.* Jak se máš? *Zeptá se jí a sjede jí menším starostlivým pohledem.*
13Lucky

za Wed Aug 19, 2020 2:02 pm
*Osamelé prechádzky okolo jazera nepatria medzi jej časté aktivity, ale pokiaľ si potrebuje vyvetrať hlavu, tak občas vie skĺznuť aj k niečomu takémuto obyčajnému, čo bežne robí veľa ľudí. Svoju prechádzku však veľmi rýchlo ukončí, pretože si kúsok pred sebou všimne známu tvár. Síce by dnes na väčšinu ľudí nemala náladu, tak on je jej kamarát, takžeje  sa pri ňom na 5 minút zastaviť, vadiť nebude. Keďže ale normálne prísť a pozdraviť ako normálny zdravý človek, nepatrí do jej repertoára, trochu doňho strčí a až potom ohlási svoju prítomnosť svojím typickým, možno trošku rýpavým pozdravom. Keď sa po nej skoro zaženie patykom, chce ustúpiť, ale našťastie sa Wren včas zastaví.* Tak to ber ako tréning. Nesmieš predsa výjsť z praxe. *Poznamená tónom, ktorý jasne naznačuje, že ona ho bude nečakane prepadávať vždy, keď ho uvidí.* /A nemusí mi za to ani platiť. Urobím to z dobroty srdca./ *Nad jeho otázkou pokrčí ramenami, ako by o nič nešlo.* Potrebovala som si užiť pár dní zábavy mimo ghetto. *Zaklame. O stave svojej mamy nepovedala nikomu, keďže je ten typ človeka, čo o svojich problémoch zo zásady nerozpráva. A dokonca to nepovedala ani Wrenovi. Keď však vidí, ako starostlivo si ju prezerá, tak prevráti očami, ale nakoniec sa na neho usmeje* Tváriš sa, ako by som ja bola presne ten typ, čo potrebuje, aby nad ním držal ochrannú ruku. Nie som žiadna bábika z porcelánu. *Prehlási, ale je jej jasné, že toto mu pripomínať nemusí, keďže ju pozná.* Takže... čo sa za tých pár dní mojej neprítomnosti stihlo udiať?
AndyHoff

za Wed Aug 19, 2020 2:22 pm
*Začne se otáčet a rozmachovat klackem, když ho někdo zezadu chytne a pak uvidí, o koho jde a přinutí se zhluboka nadechnout a uklidnit. Klacek hodí radši zase do vody, aby nebyl v pokušení si to rozmyslet a jen tak pro jistotu s ním svou kamarádku nepřetáhl po hlavě.* A ty jsi tak šlechetná, že se o můj trénink ráda postaráš. Co já bych bez tebe dělal? *Přiloží si dramaticky ruku na srdce a uchechtne se. Pak se jí zeptá, jak se má a sjede jí menším starostlivým pohledem.* A užila sis? *Nadzvedne obočí. Umí si představit, jak to vypadalo a počet barů, které stihla obrazit. Ušklíbne se, když vidí, jak převrátila očima.* To si moc dobře uvědomuju. Jenom jsem se zajímal, protože většinou zmizíš jenom na noc a ne na několik dní. *Pokrčí rameny.* Všichni jsou nervózní, že už docela dlouho nebyl žádnej útok. Takže jsem poslední dva dny strávil s Atticusem nad plány paláce. *Pokrčí rameny.* Jinak jsi nezmeškala asi nic důležitýho. *Zauvažuje, jestli se neudálo něco důležitýho.* Vlastně jenom moment, kdy mě posral Atticusův orel. *Uchechtne se při vzpomínce na svého synovce, kterého tak trochu vnímá i jako svého bratra.*
13Lucky

za Wed Aug 19, 2020 2:39 pm
To tak skoro nezistíš, pretože keď sa tváriš vystrašene, vyzeráš naozaj rozkošne. Možno ťa nabudúce odfotím a potom budeš mať obrázok hodný novej profilovky. *Napodobní jeho neistý výraz, keď doňho strčila a plánoval ju ovaliť palicou, ako by ona bola mamut a on nejaký praveký lovec, čakajúci na svoju večeru. Keď si o ňu začne robiť starosti, tak nad tým len prevráti očami, pretože ona naozaj z cukru nie je. Ale občas svoju anjelskú tváričku využije vo svoj prospech, aby dosiahla to, čo chcela. Je jej ale jasné, že žiadna z jej hier by na Wrena neplatila, keďže on ju okrem jej mamy pozná asi najlepšie. Nad jeho otázkou sa pousmeje.* Určite. Síce mám už na pár miest zakázaný vstup, ale oni prišli o tak skvelú klientku, ako som ja. *Zazubí sa na neho, ako by si zbytok chcela nechať pre seba a zbytočne ho ním zaťažovať. Po jeho vysvetlení mierne nakloní hlavu do boku.* Nebodaj som ti tak chýbala, tekvička, že si začal počítať dni, kým som bola preč? *Schválne ho chytí za slovo, ako to má vo zvyku. Potom na moment zvážnie a spýta sa ho, čo sa v posledných dňoch stalo. Na jeho slová prikývne. Nejaké konkrétne detaily z neho ťahať teraz nejde. Sú síce sami, ale niekde by sa predsa len mohli nájsť zvedavé uči, ktoré by nejaké informácie dostali na nesprávne miesta.* Pred tým, ako ten útok bude, bolo by fajn, ak by si si ty a aj Atticus išli niekam vyhodiť z kopýtka. Deprimovaní rebeli sú v paláci aj tak nepoužiteľný, keďže váš mozog sa v tom čase sústredí len na jednu vec. *Poradí mu, čo by mal pred spomínaným útokom spraviť a keď jej zrazu oznámi, že sa stalo ešte niečo, tak k nemu zvedavo zdvihne pohľad. A potom sa rozosmeje.* Prosím, prosím, že máte z toho momentu nejakú fotku? Dala by som si to totižto zarámovať a potom by som si to doma zavesila nad kozub. *Keď sa dosmeje, tak zdvihne pred seba do výšky svoj prst.* Ale hovorí sa, že to prináša šťastie, takže teraz sa ti budú diať len skvelé veci. A keď účinok hovna vyprchá, rada sa s tebou pôjdem prejsť do prístavu, kde si svoje kloaky pre teba pripraví aj zástup čajok.
AndyHoff

za Wed Aug 19, 2020 9:10 pm
To abych si nechal nějak namontovat zpětný zrcátka, abych tě viděl a tys neměla další fotku do sbírky. *Uchechtne se, protože nepochybuje, že za tu dobu, co se baví, už nasbírala plno jeho trapných fotek. Vlastně i tak trochu počítá s tím, že jednou vytáhne album plné takovýchto fotek a ztrapní ho před celým ghettem, protože ona je schopná prakticky všeho.* Zakázaný vstup? Koho jsi zabila, zdrogovala, znásilnila, nebo kdo ví co? *Zasměje se a pak se ušklíbne a znovu hodí klacek RJjovi do vody.* Několik dnů neni konkrétní počet, to za prvé. Za druhé, jasně že jsem si všiml, že moje nejlepší kamarádka na nějakou dobu zmizela z ghetta. A za třetí, jo, docela mi šílenec, jako ty, chyběl. *Pokrčí rameny s menším ušklíbnutím a pak na ní mrkne.* Pfff.. Před dvěma dnama jsme byli v baru. A vzhledem k tomu, že si polovinu večera skoro nepamatuju a cestu domu už vůbec ne, tak bych řekl, že jsme se vyhodili z kopýtka docela dobře. *Uchechtne se.* Zítra můžem jít klidně všichni tři, jestli chceš. *Navrhne a potom jí řekne, že přišla o to, jak ho posral Atticusův orel.* Naštěstí... fotku nemám. *Uchechtne se a spokojeně se zazubí.* Do žádnýho přístavu s tebou ani náhodou nikdy nevlezu. *Utne její návrh rovnou.*
13Lucky

za Wed Aug 19, 2020 10:08 pm
A ja si myslím, že je zbytočné ma snažiť prechytračiť, pretože ja budem vždy krok popredu ako ty. *Zazubí sa na neho, po tom ako jej oznámil, že si nechá namontovať spätné zrkadielka na svoju hlavu.* A pokiaľ si nezaobstaráš aj reflektor, tak sú ti zbytočné, ak by som sa rozhodla tvoje schopnosti testovať v noci. *Potom si ho predstaví s tým všetkým pripevneným na hlave a zatrasú sa jej kútiky úst.* Ale pokojne to tak sprav a potom budem mať do zbierky ďalší skvost, pretože budeš najkrajší maják v Angeles. Potom ich rozhovor smeruje k tomu, že počas toho, ako bola nezvestná, si vyslúžila zákaz vstupu do viacerích miest. Vlastne mu povedala pravdu, pretože počas toho, ako sa starala o mamu, si naozaj do jedného baru odskočila. Nad jeho slovami sa uchechtne, ale potom sa zatvári ako anjelik, ktorému chýba len svätožiara.* Kto by povedal, že je tak veľký problém, keď človeku újde jedovatý had? Rozhodne nevidím dôvod prečo museli všetkých dostať von a zavolať odchytovú službu. Bolo to zytočne. *Rozčarovane nad tým pokrúti hlavou.* Aj tak som si potom svojho miláčika musela nájsť sama, pretože som sa bála, že by mu ublížili. *Opíše mu historku o tom, ako jej v bare zdrhol jej smrteľne jedovatý had. Ona ich totižto doma chová hneď niekoľko a skvostom jej zbierky, je dvojmetrová anakonda. V celku ju pobaví, ako sa o ňu bál a čo ju skoro dostane do kolien, je to, že to pred ňou aj otvorene prizná. Keď počuje, že začína vyťahovať ten zoznam, tak sa zatvári otrávene, pretože tieto zoznamy jej robia spoločnosť už od dôb, ako bola dieťa. Nakoniec si ho však vypočuje a čaká, čo z nehi vylezie. Venuje mu sladký úsmev.* To je naozaj krásne, že už bezo mňa nedokážeš žiť. Zdvíha mi to sebavedomie. *Poznamená s miernou dávkou irónie, pretože sa nájde len zopár žien, čo sú si sebou tak isté, ako ona. A potom naňho vytasí teóriu o tom, že by mal s niekým spávať, aby ho na útoku viac nezačali zaujímať ženské sukne a to, čo sa pod nimi ukrýva.* To, že si to nepamätáš môže byť aj príznatok stárnutia. *Nakoniec k nemu natiahne ruku a zahrabne do jeho vlasov.* Vlastne už máš aj šediny, takže sa nečudujem, že ti už tvoja pamäť nefunguje tak dobre. *Tento raz mu starostlivý pohľad venuje ona.* Pamätáš si vôbec cestu domov? Možno by si so sebou mal začať nosiť tabuľu s nápisom: Ahoj, volám sa Wren. Stratil som sa. Odvedte ma do najbližšieho baru, kde ma vyzdvihne moja drahá kamarátka, Asterin. *Predloží mu to ako návrh a dúfa, že bude súhlasiť. Bolo by to totižto zábavné. Nad jeho návrhom dlho premýšľať nemusí. Rada utečie na 1 večer od problémov.* Rada s vami pôjdem. Aspoň sa zasmejem na tvojich tragických baliacich technikách. *Poznamená a potom sa dostanú k jeho nehode s orlom. Zatvári sa zdrtene, že s ňou do prístavu nechce.* Ako vážne? Chceš takto od seba odradiť šťastenu?
AndyHoff

za Wed Aug 19, 2020 10:31 pm
Nezapomínej, kdo dokáže velit rebelům a zraňovat královský jak na běžícím páse. Zas tak moc si nevěř. *Zazubí se na ní, protože opravdu pochybuje o tom, že by byla někdy o krok napřed, jak on.* Páni. Ty mi budeš věnovat celé své dny i noci? Jak milé. Až mě dojímáš. *Sladce se na ní usměje a v jeho hlase je slyšet ironie.* Copak to s tebou udělali, když jsi byla pryč? Jsi to ještě furt ty? *Zazubí se na ní a rozčechrá jí vlasy na hlavě s pobaveným úšklebkem. Když pak slyší o tom, jak jí utekl had, musí se uchechtnou a protočit očima.* Chudák ty a chudák hlavně ten had. Jenom doufam, že tam byla aspoň nějaká šlechta a posrala se z toho všeho strachy. *Ušklíbne se nenávistně, když si představí všechny královské a ty, kteří jim lezou do prdele a tim si zajišťují daleko lepší postavení a kastu. Pak už vytáhne svůj bodový seznam jen protože ví, jak jí to vždy nadchne a miluje jí provokovat.* Je nádherný, jak si vždycky dokážeš z mých slov přeložit něco úplně jinýho, než jsem řekl. A sebevědomí by ti měl někdo srazit, jinak nám praskneš jako balonek. *Chlácholivě jí poplácá po hlavě, jako malé dítě, které právě namalovalo nějakou čmáranici, za kterou chce ode všech pochvalu, i když ani není poznat, co nakreslilo.* Ani náhodou nestárnu. Nejsem starej. Tohle je odbarvený. Žádný šediny. A naštěstí mám s sebou buď tebe, nebo Atticuse, takže doprovod domů mam jistý. *Pokrčí rameny a zazubí se nad tím, jak to má skvěle vymyšlené.* Moje balící techniky jsou skvělý, jenom čekají na někoho, kdo si je zaslouží. Nejsem totiž žádnej děvkař. *Pokrčí jedním ramenem a naposledy potáhne z cigarety, kterou potom zadusí o zem.* Pokud to znamená, že nebudeš mít mojí fotku, kde jsem posranej od ptáků, tak ano. Chci od sebe odradit štěstěnu. *Uchechtne se.*
13Lucky

za Wed Aug 19, 2020 11:04 pm
V tom áno, tekvička, ale pokiaľ sa jedná o plán, ako ťa vystrašiť a nepozorovane zavesiť na net tvoju fotku v kompromitujúcej situácii, ma rozhodne neprekonáš. *To, ako vedie rebelov by nikdy nespochybňovala. Áno, rada mu s čímkoľvek pomôže a keď potrebuje vďaka svojej ľstivosti dokáže snáď hocikoho dostať tam, kam potrebujú, ale plánovanie útoku a organizovanie celej skupiny rebelov by ju vôbec nebavilo, pretože to chce príliš veľa zodpovednosti a ona príliš miluje svoju slobodu na to, aby sa jej vzdala. Potom keď sa dotkne jej vlasov a urobí jej z nich hniezdo, zavraždí ho pohľadom, pretože toto ona neznáša. Hneď, ako jeho ruka zmizne, si ich začne rukami upravovať tak, aby vyzerali ako pred tým.*  Pokojne ťa budem stalkovať aj týždeň v kuse, ak to znamená, že si zvečním nejaký skvost. *Zas pokiaľ sa niekedy pre niečo zatla, krásne to vedela dotiahnuť do konca. Potom mu zvestuje historku o tom, ako jej zdrhol had v bare plnom ľudí. Je rada, keď jej dá za pravdu a nad jehi slovami krátko pokrči ramenami.* Nikoho uštipnúť nestihol. Bohužiaľ. Našla som ho príliš skoro na to, aby si stihol nájsť korisť. *Potom jej niečo napadne a kúsok sa nad tým pousmeje.* Ale pokiaľ by si chcel, na ďalší útok by som vedela od svojho dodávateľa zohnať pár miláčikov, ktorí by kráľovským nahnali ešte väčší strach, ako zbrane alebo nášľapné míny. *Objasní mu v skratke jej nápad. Samozrejme, z jej miláčikov by nikdy zbraň neurobila. Po tom, ako mu povie, že by jej niekto mal zraziť sebavedomie, sa pousmeje, ako by vedela niečo viac.* Moje sebavedomie je nepriestreľné. Ak by to niekto skúsil, popálil by sa len on sám. *Odvetí a je to pravda, pretože ona je voči urážkam ostatným imúnna a názor iného človeka má totálne na háku. Vlastne asi ani nemá citlivé miesto, do ktorého by niekto mohol zabrdnúť tak, aby jej to ublížilo. A potom mu predostrie teóriu o tom, že stráca pamäť a šedivie.* Ľudia si dávajú vlasy odfarbiť preto, aby zakryli farbu. Vlastne by som ti mala už začať zhánať dôchodcovskú paličku. *Žmurkne naňho a v modrých očiach sa jej leskne pobavenie. A potom sa dostanú k tomu, že on vlastne úlety na jednu noc nepotrebuje.* Stále čakám, kedy prestaneš hľadať tú pravú a vrátiš sa do reality. *Prehodí v krátkosti. Samozrejme, pozná to jeho tajomstvo, že čaká na to, že mu do života príde tá pravá a zažije niečo podobné, ako mali jeho rodičia. Ona je v tomto ohľade pravý opak. Neverí na pravú lásku a nerobí jej problém si nájsť úlet na jednu noc. Záväzky navyše nechce a nepotrebuje. A potom sa dostanú k návšteve prístavu, kde by si zvečnila jeho podobizeň s bielou dekoráciou na jeho vlasoch.* Neboj, ja si počkám, dokým na to zabudneš a ty si tam so mnou ten výlet nakoniec spravíš.
AndyHoff

za Sat Aug 22, 2020 7:30 pm
Ještě jsi neviděla všechno, co dokážu. Takže neříkej dvakrát. *Ušklíbne se pobaveně. Moc dobře ví, čeho je schopná a že nejspíše ještě dnes na Illeagramu objeví nějaké své příšerné fotky, za které bude mít sto chutí jí uškrtit a sám sebe zahrabat někde v mariánském příkopu, aby mu nebylo tak trapně. Ale ani to ho nezastaví v tom jí provokovat, proto jí rozčepýří vlasy a u toho se na ní zazubí. Jeho úsměv se ještě zvětší, když vidí, jak ho začala vraždit pohledem. Přesně kvůli tomuhle pohledu to udělal.* Do toho. *Uchechtne se. Klidně se od ní nechá týden stalkovat. Zvlášť, když teď očekává v nejbližší době, že to bude chtít udělat a bude se na to moci psychicky připravit. Potom už jen stačí otočit to proti ní, aby sám získal nějaké její skvělé fotky, protože tuhle hru můžou hrát klidně i dva.* Aspoň se mohli ale posrat strachy jenom z vědomí toho, že je někde okolo nich had. Stačí je jenom vystresovat a ty jejich pitomý a titěrný mozečky se postarají o zbytek.* To není tak špatný nápad. Rozhodně by to nečekali v tom zmatku by si ani nemuseli všimnout toho, že něco leze po zemi, takže by se mohli dostat až ke královský rodině. *Zauvažuje nad tím.* Zahrnu to do plánů a ty to můžeš zařídit. *Pousměje se na ní a je s tím nápadem náramně spokojený.* To už jsem zjistil, neboj. *Ušklíbne se. On sám má vysoké sebevědomí, ale nikdy nedosahoval a nejspíš ani nebude dosahovat její úrovně.* Opovaž se. Moje barva má svůj význam. To víš. *Ušklíbne se. Jeho přirozená barva vlasů je blonďatá. Odbarvil si je, protože takhle jeho vlasy více připomínají bílou holubici, kterou se chce reprezentovat tím, že se pro obyvatele Illey snaží zajistit svobodu od kast a naději na to, že se to jednou povede.* Stále čekám, kdy ti dojde, že to je zbytečný, protože na tohle můj názor nezměníš. *Oplatí jí s menším úsměvem a krátce nad tím potřese hlavou.* Nezapomínám, neboj. Žádnej výlet, kde bych skončil posranej od racků, nebude. *Zasměje se a pak na svém psu pozná, že už má aportování dost, takže ho podrbe za ušima a pobaveně se zazubí, když ho vidí, jak dojde k Asterin a přímo u ní ze sebe začne oklepávat všechnu vodu, kterou má v kožichu z plavání za klackem.* Nejlepší přítel člověka. *Zkonstatuje s pobaveným zazubením, když se RJ doklepe a pak se zvedne.* Už půjdu. Ještě musím něco dodělat v ghettu. Zítra si vyrazíme večer do baru i s Attem. Rád jsem tě viděl. *Usměje se na ní a pak se vydá i s RJem zpátky do ghetta.*
Sponsored content

Angelské jezero - Stránka 5 Empty Re: Angelské jezero

Povolení tohoto fóra: