Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Angelské jezero - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Mon Jan 27, 2020 4:56 pm
*Pohodí hlavou a řekne, že je nejlepší tím nejvíce nafoukaným tónem, kterým dokáže. Sám sobě připadá směšný a má chuť si jednu vrazit. Zeptá se, jestli ho právě nazvala debilem a lehce se nad tím zamračí. Poznamená, že by ji mohl nechat popravit, ale nemyslí to vážně, což dokazuje pobavený úsměv, který se dere na povrch a i tón jeho hlasu. Když jde k němu, dívá se jí do očí a pak se více usměje. Skloní se k ní.*Nemám z tebe strach. *Řekne pobaveně.*/Sice se snaží vypadat drsně, ale občas jde vidět dost jasně, že to je jen přetvářka./*Proběhne mu hlavou. Ví, že porušila pravidla Selekce, princovi se nenadává, nikoho z královské rodiny by takhle neměla oslovovat, ale buďme upřímní, jemu je to někde. Když mu pak pomůže správně nastavit ruku, hodí další žabku, která se odrazí dokonce třikrát. Poznamená, že díky své úžasné trenérce bude moci za chvilku jít na nějákou olympiádu nebo mistrovství.*Budu chodit trénovat, abych tě překonal. A to mistrovství, to založím.*Pokrčí rameny, jako by to byla ta nejjednodušší věc.*Vidíš.*Zase se na ni zazubí. Na to, že když to zkusil poprvé a ten kámen šel hned ke dnu a teď se odrazil třikrát je to vážně pokrok.*
AndyHoff

Angelské jezero - Stránka 2 Empty Zoella A. Martines

za Mon Jan 27, 2020 5:08 pm
*Bez nějakého studu ho jednoduše nazve debilem, ale je vidět, že to myslí ze srandy. Když jí Sawyer pohrozí popravou, přejde blíž k němu a pronese, že to by si na to nejdřív musel troufnout. Přitom hledá v jeho očích nějaký náznak toho, jestli by byl opravdu schopný jí nechat popravit a v hlavě se jí promítne, jak se ocitla s Matthewem nahá v jeho posteli.* /Ty jsi taková kráva, Zoe./ *Vyčte si v duchu a pak se pousměje, když se k ní Sawyer skloní.* Možná bys ale měl mít. *Pousměje se trochu sebevědomě.* A nebo ho nemusíš mít ani ze mě. Můžeš ho mít sám ze sebe nebo z lidu, kdyby ses opravdu chtěl uchýlit k popravě za jedno oslovení. *Doplní hned. Ví, že její maska drsňáka není vždycky dokonalá, ale vždycky se snaží, aby byla, protože si nechce žádného člověka pustit blíže k tělu. Nikomu nevěří. Ani princi, ani své matce, ani nikomu jinému. Pak mu pomůže hodit žabku a usměje se, když vidí, jak se třikrát odrazil.* Založíš? A kdo tam bude soutěžit máš taky vymyšlený? *Zeptá se ho se smíchem a pak uzná, že se zlepšuje.* Vidím. *Přikývne.*
-LF-

Angelské jezero - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Mon Jan 27, 2020 5:20 pm
*Když k němu přejde Zoella blíž, dívá se jí do očí a řekne, že se jí rozhodně nebojí, což je fakt. Ví, že se pod tou tvrdou skořápkou schovává milá a asi i jemná dívka.*Měl?Mám k tomu důvod jo?*Nadzvedne obočí.*Jsi snad nějáká rebela v utajení?*Zeptá se a přeměří si ji pohledem.*Tvoji fanoušci by mě za to určitě ukamenovali.*Ví, že jich má Zoella celkem hodně. Mnoho lidí jí chce vidět na trůnu.*Myslím, že tě teda nechám být no.*Pokrčí rameny. Pak hodí tu nejlepší žabku, jakou kdy v životě hodil a řekne, že založí mistrovství.*No, nebude tam soutěžit nikdo dobrej, abych měl jistotu, že vyhraju, chápeš.*Uchechtne se. Když uzná, že se zlepšuje, je to pro něj malé vítězství. Všimne si, že je už celkem pozdě a měli by se vrátit.*Stmívá se, měli bychom už jít.*Řekne. Pak spolu s ní přejde ke koním. Když vidí, že na něj Zoella zase bezproblémově nasedla, nasedne na toho svého. Chtěl počkat, kdyby přece jen potřebovala pomoci. Společně dojedou až do paláce. Konkrétně do stájí, kde předají. Předají koně stájníkovi, kterému poděkuje za to, že se o ně postará. Doprovodí ji až k její komnatě, kde vezme její ruku a lehce ji políbí na její hřbet a zase se narovná.*Moc jsem si dnešek s tebou užil. Doufám, že zase někdy půjdeme házet žabky. *Usměje se.*Dobrou noc Vlkodlačí veverko.*Rozloučí se s ní a vydá se k sobě do komnaty.*
AndyHoff

Angelské jezero - Stránka 2 Empty Zoella A. Martines

za Mon Jan 27, 2020 7:08 pm
*Letmo se pousměje.* Možná. *Uzavře to nakonec a o kousek od něj poodstoupí. Pak s úsměvem pokrčí rameny.* To nikdy nevíš. Ale vypadám snad jako rebelka? Pokud jsi teda s nějakou někdy přišel do kontaktu. *Poznamená pobaveně a pak sleduje jeho skvěle hozenou žabku, oproti začátkům, kdy šel kámen hned ke dnu.* Ty jsi ale poctivej. *Zasměje se a pak přikývne. Ani si nevšimla, že se začíná stmívat a díky své matce je tma jednou z věcí, ze kterých má hrůzu. Zvlášť takhle venku.* Jo, to asi jo. *Dojde s ním ke koním a pobaveně protočí očima, když vidí jak počkal, jestli se vyhoupne na koně nebo ne.* Umim nasedat i jezdit. *Poznamená, když už oba sedí na koních a pak dojedou až do paláce. Plánuje se ve stájích stavovat častěji. Koní společnost má ráda. Nechá Sawyera, aby jí doprovodil ke komnatě a nechá si od něj políbit ruku.* Taky jsem si to užila. A já mám času dost, takže stačí říct a můžeme vyrazit. *Usměje se na něj a pak se pobaveně uchechtne a potřese hlavou.* Dobrou noc, žabí mistře. *Rozloučí se s ním pobaveně a pak zaleze k sobě do komnaty.*

Taylorovidní zrzka

Angelské jezero - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

za Sun Feb 02, 2020 4:49 pm
*Není to dlouho, co se dozvěděl zdrcující zprávu, že jedna z nich zemřela. A jak je to u něj obvyklé, nedává smutek v obličeji na jevo, i když ho to zevnitř neskutečně tíží a ma pocit, že jakmile nepoleví, tak mu to roztrhne všechny organy v těle. Dneska se rozhodl jít pěšky, protože ani neví kam chce jít. Na tváři má kamennou masku, ale jen kvůli tomu, aby neukázal svoje pocity před čumícími lidmi všude okolo. Přijde mu, že jich je tu najednou moc, stejně jako krys. Ať už těch z paláce nebo těch zvířecích. Vlasy mu padají do obličeje a stíní mu čistý výhled na cestu před sebou. Dnes nemá klobouk, ani culík, jen nechává vlasům volnost. Na sobě má světle modré, všude roztrhané rifle, které vypadají, že už toho taky docela dost zažily. A černou mikinu. Po chvilce tiché chůze dojde až k jezeře. Když zvedne pohled jen si odhrne vlasy z obličeje a přejde blíž. Popadne pár kamínků a začne je vztekle házet do vody, přičemž se mu pomalu v obličeji ujazuje vztek i smutek, jak mu kamenná tvář mizí.* /Vždyť tady bude chybět, někdy nahaněla vážně strach, ale byla fajn./
† PsYcHoPaTiC †

Angelské jezero - Stránka 2 Empty Mayura Lilith Agreste

za Sun Feb 02, 2020 5:08 pm
*V den kdy odesla definitovne z Ghetta byla rozhodnuta ukoncit svuj zivot a podpalit se nekde na poli. Ale cim vic nad vsim premyslela tim vice od toho zacala upostet. Jaspera Milovala vice nez sebe a to, ze ji vyuzival asam ji o rekl ji neskutecne boli a bolet jeste douho bude. Kdyz dosla na onu louku, kde se mela v umyslu pospalit polozila kanistr na zem a klekla si do vysoke traby. Teprve az na to miste dala pruchod bolesti, vzteku a smutku, ktery nici jeji telo. Rozkricela se a vstekne skubala stebla travy ze zeme a hazela je vside kolem, dpkud se nerozbrevela a nelehla si do klubocka na zem a nechala slzy stekat po sve tvari a jen civela pred sebe.* /Byla jsem ak zasrane blba.. Jak jsem si mohla delat iluze, ze na me neke ceka strastny konec s princem?... Proc mi daval plane nadeje o kterych se dalo tak snadno spadnout?...Nemiluje me a nikdy me nemiloval.. Laska je neskutecna sracka.../ *Nevi, jak dlouho tam takhle lezela dokud nevstala a nesundala si sou kozenou bundu, neotevrela kanistr s benzinem a nepolila tu bundu kapalinou v kanistru. Neukoncim svuj bidnej zivot.. Tu radost mu neudelam....Odedneska s touhle bundou shori ta najivni Mayura, kerou jsem byla. *Pousmejese a olizne si spodni ret.* Odedneska je pro me Jasoer mrtvy a stejne jako celou jejich roinu ho nenavidim. *Skrtne zapalkou a sleduje maly plaminek.* /Nadhera./ * nasledne to hodila na bundu, ktera hned vszolala a skopla tam i ten kanistr a nasledne se otocila a rychle misto opustila s nenavsti v dusi. Nyni se nachazi u Angelskeho jezera, kde je uz druhym dnem. Jelikoz bunda, kteou mela skorela na popel a do Ghetta se nevratila ma na sobe to, cp mela v ten den, kdy vse nechala za sebou. Diva se na jezero a jeji modre dredy jmene vlaji ve vetru. Jelikoz se potrebuje vykoupat, svlekne se a naha skoci primo do ledove vody. Chvili je ro sok, ale potom uz je to v pohode. Je ji jedno, ze ji muze nekdo videt, potrebuje se zase citi ciste.*
Taylorovidní zrzka

za Sun Feb 02, 2020 5:28 pm
*Jeho pocity se v něm neskutečně míchají a kdyby nepřidal do kroku a pořád by otálel mezi lidmi, asi by si na nich vylil zlost a nejraději by někoho zbil do bezvědomí, nejlíp do vyprchání života, aby se jeho vztek nahromaděný za pár dnů vyčerpal. Nakonec ale naštěstí pro ty lidi dojde až k jezeru, kde může nechat volnou cestu svým emocím. Takže v jeho tváři jde vidět to, co by slovy nedokázal vyjádřit. Všechny emoce nahromaděné ze vzpomínek a z nejnovější událostí. Smutek, lítost, vztek, stesk, nenávist. Vlasy si nechá opět spadnout do obličeje, protože se tak přece jen cítí líp. Když se ale zahledí do vody, spatří tam nějakou osobu a hned je jeho maska zpět. Přistoupí ještě blíž k hraně jezera a přestane házet kamínky do vody.* Haló? *Zavolá směrem k vodě a snaží se více zjistit, kdo se tam v té vodě koupe. Po chvíli zjistí, že je to nějaká dívka a že očividně nemá nic na sobě. Když de více zaměří na její obličej, nemůže uvěřit svým očím.* May? *Pronese do ticha a tváří se jakoby viděl ducha. No ale nevidí ho? To kvůli ní má teď takový vztek, že si vzala život kvůli kryse z paláce, možná mu to vlezlo na mozek, který ho teď bude chtít zdeptat ještě více než je.* /Měl bych jít spát, vymlátit se do tělocvičny, někoho zmrzačit, vymlátit se do kytary a ne si tady namlouvat, že žije. Ha, ha ha, strašně vtipný, už mě chce zničit i můj vlastní mozek./
† PsYcHoPaTiC †

za Sun Feb 02, 2020 7:09 pm
*Od toho dne, kdy zpalila svou bundu se v Ghettu neukazala, protoze se tam proste nemuze vratit. Moc sptnych vzpominek a od tech ona chce zmizet. Dnes se spis pohybuje kolem jezera protoze ma vplanu do nej skocit, aby se umyla, protoze uz druhy den sse nemyla a ona je zvykla se koupat denne. Jakmile si mysli ze tam uz nikdo nebude lozt, svlekne se za stromem a nasledne skoci do vody a konecne se citi celkem dobre.* /Az na to, ze nemam kde spat a nemam ani prachy na jidlo a snedla bych cokoliv, co vy mi dali./ *Vydechne a plave, dokud neuslysi kousek od vody nekoho bolat. Rozhledne se a simne si postavy muze a z vody ji tak couha jen hlava. Az po privreni oci si vsimne, ze je to Rory.* Rory? *Kouka se na nej a potom uaztese hlavou.* To jsem ja. Nejdem mrtva jak vidis. *Rekne mu a potom jde k nemu bliz spodni cast jejiho tela je ve vode a jeji vrchni si kryje rukama.* Rorysku? Jsiv pohode?
Taylorovidní zrzka

za Sun Feb 02, 2020 9:10 pm
*Je naštvaný. Naštvaný na svět, na sebe, na Mayuru. Radši by chtěl, aby spáchali sebevraždu všichni královští než jeden rebel. Vraždil by proto, aby lidi kteří má rád, mohli žít. Proto ho neuvěřitelně štve, že May se jen tak vzdala života. Chápe ji, ale je na ni naštvaný. Proto taky, když spatří nějakou dickuu ve vodě, myslí si, že ji jen šálí zrak. Že to nemůže být přece Mayura. Určitě už je jen ze všeho unavený a potřebuje nějaký ten spánek. Když ale dívká přijde víc, odrazí se mu něco v očích. Nějaká hromádka všech emocí. Začne vrtět nechápavě hlavou.* Ty ses nezabila? *Přivře nechápavě oči a hned jak tuhle otázku řekne, je mu lépe, protože si tak uvědomí skutečnost.* jsem rád. Byl jsem na tebe naštvaný, pořád jsem. Za to, že sis jen tak chtěla vzít život. Ale když tě teď vidím. *Vydechne a už se ani neobtěžuje nasadit kamennou tvář.* Jsi v pohodě bty? *Vydechne a přivře oči, jakoby si opět kontroloval jestli je to vůbec ona, jelikož je to jako sen, ze kterého se probudí s obrovským zklamáním.* /Třeba ne to sen a přišla se se mnou rozloučit./ *Ušklíbne se a zavrtí hlavou.*
† PsYcHoPaTiC †

za Wed Feb 05, 2020 2:56 pm
*Jelikoz uz se dvy dny nekoupala, potrebuje vodu a tak je jejim cilem Angelske jezero, kde se hodla vykoupat. Kdyz uz to vypada, ze kolem lidi moc nebude, schova se za strom, kde ze sebe svlekne obleceni, co ma na sobe a ryxhle skoci do body a spokojene se pousmeje.* /I kdyby kolem nekdo sel tak, co./ *Spokojene si plave a potapi se, dokud nezaslechne hlas. Z vody ji kouka jen hlava a teprve az po privreni oci si vsimne, ze je to nekdo, koho dobre zna. Rory. Priplave blize k nemu hrudnik su zakryje rukama a koukne na nej s usmevem a nakloni hlavu na stranu. Ujisti jej, ze zje.* Neveris? Ze jsem to ja? *Nadzvedne jedno oboci a nakonec se rozejde k nemu. je jí jedno, ze si zakryva jen vrsek, prijde k Rorymu.* Klosne si sahni, abys veruil, ze jsem to fakt ja, Rorysku. *Pousmeje se a zatrese se, protoze je preci jen zima a ta voda nebyla nejteplejsi.* No, chtela jsem se zabit, ale nakonec jsem si ti na posledni chvili jeste rozmyslela. Spalila jsem jen svou bundu. *Vyspetli.* Mam na tomhle svete jeste nejakou pracuicku a t je zabit kralovskou rodinu a hlavne Jaspera. *Usmeje se sladce. Nakonec da ruce pryc a obejme Roryho kolem pasu a hlavu si polozi na jeho hrud.* Jo a aky jsi mi chybel.
Taylorovidní zrzka

za Wed Feb 05, 2020 5:22 pm
*Nevěří tomu, že by to byla vážně Mayura, radši si bude myslet, že je to nějaký výplod jeho mysli než aby přiznal, že se na ni celou dobu zlobil víceméně zbytečně.* Moc ne, spíš si myslím, že je ohle sen a já usnul někde na motorce- *Zasekne se, když uvidí jak vylézá z vody a zakrývá si jrnom vršek.* /Haló, máš i spodní část těla./ *Odkašle si a pohled radši zabodne do země, když přijde blíže.Jakmile mu navrhne ať si klidně sáhne, ušklíbne se a zavrtí hlavou.* Věřím ti. *Vydechne a unikne mu i malinký kostrbatý úsměv.* Bál jsem se o tebe. *Zamumlá potichu a hned potez si potichu oddechne.* S tím idiotem ti rád pomůžu a s těma krysama taky. *Pokrčí rameny a ani nejakz moc nevnímá, že už před nim stojí celá nahá. Jen se prohrábne vlasy, aby mu nespadly do obličeje a obejme ji taky. Když si položí hlavu na jeho hruď, začne ji hladit po vlasech.* Máš tady někde poblíž oblečení, teď když jsem se ujistil, že žiješ, bycj nechtěl, aby jsi prochladla. *Zašeptá a nepřestává ji hladit po vlasech.* A už nám nikdy takovou starost a strach nezpůsobuj, buď té lásky. *Ušklíbne se a potichu si povzdechne.*
† PsYcHoPaTiC †

za Wed Feb 05, 2020 9:05 pm
*Koupese v jezere a konecne se citi aspon trochu cista. To ze ma hlad je vec druha, ale jelikoz mela v planu se zapalit beninem, nepocitala s tim, ze by si mela vzit nejake penize s sebou a tk proste musi krast, aby se najedla. Okradla uz nekolik obchodniku jen pro kousek jidla. Spokojene si plave, dokud neuslysi hlas ktery ji je povedomy a ona si az o priveri oci vsimne, kdo na brehu reky vlasne stoji a pousmeje se a potom se jej epta, jestli muneveri, ze je to ona. Zvody ma jen pulku tela, kterou si kryje rukama. Po jeho odpovedi se zazubi svyma spicatyma zesakama.* Ne, neusnul jsi na motorce a to bych ani nehtela, aby jsi usinal za jizdy na motorce. *Usklibne se.* Mol by ses i zabit. *doda nakonec a nez se Rory naeje je u nej a zakryva si poze horni cast telo a pousmeje e na nej.* Copak? boji se, ze jsem jen nejaka ektoplazma, nebo co? Nejdem nejak nakazliva. *Pokrci rameny. Nakoneec mu rekne, ze se nezabila, protoze ma na tehle zemi jeste nejke plany a to hlavni je, aby zabila kralockou rodinu a specialne se cce zamerit na Jaspeta.* Jsem rada, ze aspon v tomhle s tebou muzu pocitat, Rorysku. *Rekne mu vdecne a nakonec jej proste jen pevne obejme a poloi si hlavu na jeho hrud. Je ji jiedno, ze bude mokry, potreuje momentalne citi, ze je tady neko, dko ji ma rad. Rkne mu, ze ji chybel a po jeho slovech se usmeje a nech se od nej hladit po dredech.* Divim se, ze jsem ubec nekomu chybela. Myslela jsem, ze si spis kazdy oddechne, ze je po me a bouchnete sampansky na oslavu. *Zamumla.* /Je mile vedet, ze aspon jednomu cloveku byste chybeli./ * Po jeho otazce se zasmeje a odtahe se od nej.* Jo mam obleceni tam za stromem, pockej chvilku. * Rekne a rychle zmizi za strim, kde na sebe natahne ovleceni, ktere je za chvili stejne mokre jako je ona, protoze s sebou nema ani rucnik, aby se mohla utrit a nakonec vyleze z poza stromu o ktery se opre loktem.* Lepsi? Jak se mate? jak se ma Arow? Co ti dva tragedi z alace? Porad fnukaji prez mrize? *Zajima se, jake je to v Ghattu a hlavne, jak na tom je onen zamilovanej parecek.* Hele nemas u sebe nejake enize? Bodlo by mi to na jidlo a na cigarey. *Zepta se Roryho a prijde zse k nemu.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Mar 02, 2020 9:15 am
*Uz nekolik tydnu je tahle lokalita neco, jko jeji utociste, kde prspava na lavickach a voda v jezere ji slouzi, jako zdroj k hygiene. Na sobe ma obleceni, ktere ukradla nekomu ze snury a rozhodne to neni jeji styl oblekani. Taky dost zhubla, protoze nema prachyn na jidlo a tak musi krast a nekdy se ji to proste neovede takze neji klidne i nekolik dni. Neciti se podledni dobou vubecnejlepe. Sice se koupe, ale preci jen je v noci celkem chladno a ona spi jen schoulena v klubicku ve vecech, ktere ukradla Jeji vlasy jsou mastne a jeji dredy jsou ve strasbem stavu. Jsou roztrepene a potrebovaly by odbornou peci. Momenalne lezi na jedne lavicce, kde se v moci uchylila a spi. Na sobe ma njake velke tricko s dlouhymi rukavy, co ji aspon malinko zahreji ruce. Nejake dziny, co ji bez pasku padaji a nejake stare boty. Neni ji dobre, potoze uz delsi dobu ma horecky, ale nemuze si dovolit koupit si leky na srazeni teploty.*
AndyHoff

Angelské jezero - Stránka 2 Empty Alexei N. Vasiljev

za Mon Mar 02, 2020 9:26 am
*Už od doby, co se potkal se svou sestrou uvažuje o jejích slovech.* /Asi bych si měl fakt někoho najít. Třeba najdu pravou lásku, ale nejspíš bych se měl spokojit i s dobrou královnou./ *Honí se mu hlavou, zatímco se s rukama v kapsách prochází po Angeles a zamíří k jezeru, kde se mu vždycky líbilo. Dojde k němu a pousměje se, když vidí tu obrovskou vodní plochu.* /Jenže jak mam najít dobrou královnu?/ *Honí se mu hlavou a pak se rozhlédne po tom místě a jeho pozornost upoutá nějaká dívka ležící na lavičce. Už od prvního pohledu je poznat, že jí není dobře. Zamračí se nad tím a vydá se k ní. Když k lavičce dojde, přidřepne si, aby měl obličej ve stejně výšce jako ona.* Ahoj. Jsi v pořádku? *Zeptá se jí starostlivě. Bolí ho takhle někoho vidět.* Neboj, neublížím ti. Chci ti pomoct.
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Mar 02, 2020 9:52 am
*Trese se zimou, prptoze i kdyz je pres den sice jaks tak teplo, tak hlane noci a rana jsou chladna. Zacina se to na ni posledni dobo dost podepisovat. Na to, ze uz nekolik dni nejedla a ze ma na sobe obleceni, ktere neni jeji a potrebovalo by vyprat si bohuzel zvykla. Uvazovala z i nad tim, ze by si vydelavala svym telem, ale, kdyz se na sebe podivala, predtim, nez se sla vykoupat do studene vody, bylo ji ze sebe zle a nikdo by ji ani nikam nevzal. Jidlo krade, kdyz se ji nekdy postesti, ale podledni dny ji neni nejlepe a nema energii na to, aby neco ukradla. je rada, ze lezi i kdyz jen na nepohodlne lavicce. Na vic momentalne nema penize. Jeji spanek je neklidny a kdyz uslysii hlas blizko sve hlavy, pruce otevre oci a  skubne s sebou. Zamrka svyma modryma ocima, ktere jsou, jako sklenene, diky nemoci. Sleduje chlapka pred sebou a nad jeho otazkou oohledne toho jestli je v poradku jen zakrouti hlavou.* B-budu v pohode. N-nestarej se. *Jeji hlas je chraplavy a kdyz mluvi, citi, jak ji neskutecne boli v krku. Snasi se osadit a pri sebemencim pohybu citi, jak ji boli kazdicky sval v tele a boli ji kuze na sebemenci dotek. rukama se obejme kolem pasu, kdyz jeji zaludek zacne davat najevo, ze dlouho nepozrel nic k jidlu.* /Ticho ticho.../
AndyHoff

za Mon Mar 02, 2020 10:46 am
*Dojde k jezeru, kde se rozhlédne a pak si všimne na lavičce dívky, která na první pohled opravdu nevypadá dobře. Je mu jí líto a rozhodne se k ní zajít a zeptat se jí, jestli je v pořádku. Přidřepne si k ní a když sebou dívka tak škubne uklidní jí, že jí nechce ublížit.* Budu se starat. *Zavrtí hlavou a starostlivě se na ní podívá. Když se dívka snaží posadit, jemně jí podepře a pomůže jí, během čehož si všimne jak je vyhublá a kručí jí v žaludku.* /Ptát se kdy jedla naposledy je asi zbytečný../ *Zhodnotí v duchu a všimne si, jak je horká.* /Potřebuje prášky./ Jaký jídlo máš ráda? *Zeptá se jí a koukne se jí do očí.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Mar 02, 2020 11:05 am
*Jakmile na ni promluvi pro ni neznamy hlas , skubne s sebou a chvili sleduje oblivej neznameho typka a zamrka ns nej, nez mu rekne, ze bude v poradku, aby se o ni nestaral a nasledne se snazi se posadit a jakmile ji ten chlapek pomuze v duchu je mu vdecna, ale navenek se tvari lhodtejne. Jakmile se zacne jeji prazdny zaludek ozyvat, rukama si obejme beicho a v duchu okrikuje suj hloupy zaludek, aby byl zticha. Koukne se na nej, kdyz se ji zepta na jidlo, ktere ma rada a potom jen sklopi pohled. M-Momentalne bych snedla i vodku z kvetinace ve ktere by plavala zelenina a rekl bys mi, ze je to zeleninova polivka,tak bych to snedla. *Mluveni ji boli a tak se od nej odvati pohldem a rukavem si zakyje pusu, kdyz se rozkasle.* /Sakra to boli./
AndyHoff

za Mon Mar 02, 2020 11:12 am
*Pomůže jí se posadit a všimne si díky tomu, jak je horká a vyhublá. Taky uslyší její kručící žaludek a zeptá se jí, jaké jídlo má ráda. Po její odpovědi se na ní soucitně podívá a pak přikývne.* Nikam nechoď, dobře? Hned jsem zpátky. *Pousměje se na ní a pak se zvedne a vydá se ke krámkům poblíž. Doufá, že v jejím stavu nikam nepůjde. Neví, co má ráda, takže koupí jednu šunkovou pizzu a čínský nudle, takovou klasiku, láhev vody a prášky proti horečce. S tím vším se k ní vrátí a položí to vedle ní na lavičku.* Opovaž se mi říct, ať si to zase odnesu. Je to pro tebe. Dej si. *Pousměje se na ní a sedne si na lavičku. Mezi nimi jsou věci, které přinesl.* Co se stalo? Nemáš kam jít? *Zeptá se jí starostlivě. Rád by jí pomohl, protože vypadá sympaticky.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Mar 02, 2020 4:14 pm
*Jakmile ji neznamy chlapek pomuze v tom, aby se posadila je mu za to vdecna, ale nahlas nerekne nic a neda to na sobe ani nejak znat. Koukne s ena nej a jeji zaludek o sobe da v zapeti vedet a ona se jen v duchu modli, aby to preslo, ae ten zradce neprestava a jakmile se ji zepta, co rada ji, rekne mu, ze momentalne by snedla i vodu z kvetinace , ktera zalila zeleninu a rekli by ji, ze je to zeleninova polibka. Chce neco namitat, ale to uz je ten chlapek pryc, takze se jen opre o operadlo a da si par rderu z tvare a vydechne. Neni ji dobre, takze by stejne asni nejpis nedoazala ani stat. Huci ji v usich, tlai ji za ocima a polykani je doslova boj. Po chvilce je u ni zase ten chlapek a dokonce i s jidle, vodou na piti a leky. Koukne se na nej.* Fajn... diky. *Zachrapti a vezme si klinek pizzy a schuti se do nej zaskousne a nejradeji by se rozbrecela nad tim, ze po nekolika dnech zse citi v puse dobre jidlo. Po jeho otazce se na nej koukne sklenenyma ocima a polkne sousto.* Proste nemam kde bydlet. To se proste nekdy stane. *Rekne chraplave a zase si kousne do klinku pizzy.*
AndyHoff

za Mon Mar 02, 2020 7:00 pm
*Pomůže jí se posadit a pak se jí zeptá, co ráda jí. Její odpověď ho jenom utvrdí v tom, že naposledy jedla opravdu dlouhou dobou. Řekne jí, aby nikam nechodila a během chvíle jí přinese pizzu, čínské nudle, pití a léky. Položí to vedle ní a rovnou jí řekne, že se ani nemá snažit to odmítnout.* Není za co. Dobrou chuť. *Popřeje jí a sedne si vedle ní na lavičku. Podívá se na ní a zeptá se jí, co se stalo. Po její odpovědi přikývne. To jak má skelné oči ho trochu děsí.* /Ta potřebuje doktora. Ty prášky co jsem sehnal nemusí zabrat./ Jak dlouho? *Zeptá se jí a pak sklopí pohled k lékům.* Kdyby se ti po nich neulevilo, můžu tě vzít k doktorovi. *Nabídne jí.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Mar 02, 2020 8:34 pm
*Jakmile ji rekne, aby nikam nechodila hned potom, jakmile se ji zepta,co rada ji je si zcela jista, ze nikam neutece, potoze vi, ze jakmile se postavi, zamotala by se ji hlava a omdlela by, takze se ani nehne a dale sedi na lavicce. Je ji tak zle, ze se nezajima ani o to, ze vypada desne. Kdyz se zase chlapek objevi u ni i s jidlem a nejakyma praskama, rozhodne se nejprve se najist, protoze ma strach, ze kdyby ty prasky zapila na prazdny zaludek, nemuselo by se ji udelat dobre a mohla by ty leky vyzvracet. Koukne se na nej a podekuje mu.* Nemusis tohle delat. Ani nevis, co jsem zac stejne jako ja nevim, co jsi zac ty. *Rekne, neu se zakousne do klinku pizzy a jeji chutove bunky jsou na same hranici blaha, ze citi chut jidla.* /Mela jsem m rict, aby donesl jeste pilnik.. nevadi.* Koukne se na nej svyma skelnyma modryma ocima a polke.* Nevim presne par tydnu mozna uz mesic. *Pokrci rameny a zse se zsakousne do kliknu pizzy a nez s enajdeje ma v ruce dalsi.* Pokud se mi po nich neulevi, pak to nejak zvladnu. *Zamumla.* Nemocnice nesnasim. Moc desinfekcniho smradu a tak. *Uchechtne se a skykne, protoze citi, bolest v krku.* Nejak se protlucu, ale diky za tvuj zajem cyzince. Jsi jediny, kdo se zastavil, aby pomol nuzakovi.
AndyHoff

za Mon Mar 02, 2020 9:10 pm
*Donese jí nějaké jídlo, pití a prášky a pak se jí zeptá co se stalo a jak dlouho už je bez domova.* Jsi pěkná holka, která má to neštěstí, že z nějakého důvodu skončila na ulici. A já jsem princ, co jí přišel zachránit. *Mrkne na ní s pobaveným úsměvem, i když je to vlastně pravda a on princ skutečně je.* Měsíc? *Nadzvedne překvapeně obočí, když se dozví, jak dlouho už takhle žije.* To je mi líto. *Řekne upřímně a pak vyjádří svou obavu ohledně toho, že prášky nemusí zabrat a mohl by jí vzít k doktorovi.* To chápu. Ale nemusíš nutně do nemocnice. Třeba by pomohla jenom prohlídka a prášky na předpis. A určitě teplý místo na spaní, který ti můžu zařídit já. *Pokrčí rameny. On jako princ má dost peněz, že si to může dovolit a jelikož chce být dobrým králem, chce se o lidi postarat co nejlépe a to i v případě, že jsou občané Illey a ne jeho rodného Ruska. Trochu se zamračí, když slyší, jak sykla.* V pohodě? Nechceš se napít? *Podá jí láhev s vodou a pak se pousměje.* Když je to v mých silách, chci pomoct. Zvlášť krásným dívkám.
† PsYcHoPaTiC †

za Tue Mar 03, 2020 10:51 am
*jakmile jeji nos uderi vune jidla, ma pocit, zese snad rozbreci, potoze opravdu uz hladem skoro silha.* /Uz nikdy se nebudu posmivat tem bez domova... Sama jsem klesla na uplne dno behem nekolika tydnu a skoro tyden jsem nevidela teple dobre jidlo. Jen zbytky, ktere nekdo zahodil a bylo to odporny./ *S velkou cuti se zsousne do klinku pizzy a nez se nadeje ma jej v sobe a bere si dalsi a dalsi. Po slovech toho neznameho typka se ns nej kokne svyma skelnyma ocima.* Pekna holka? Ted? Myslim, ze by sis mel vzit bryle. Je ze me troska. *Polkne a citi, jak jeji krk strasne boli.* Prave diky jednomu princi jsem tam, kde jsem, takze predemnou tohle tituloani nepouzivej. *Rekne mu, odlozi kousek naousane pizzy a odsroubuje lahev s vodou a napije se. Boli ji i piti, ale neni to tak strasne, jako kdyz polyka sousta pizzy. Tekne mu, ze je na ulici mesic.* Ja nesojim o litost, protoze jsem si tuhle volbu vybrala ja sama. *Sklopi pohled a vezme si mezi prsty neumyty neuoraveny roztepeny dred.* Ve skutecnosti uz ze me mely byt davno hnijici kosti, nekde v poli, ktere by byly ohorele. *Zamumla a potom uz se natahne pro leky a jeden si vyloupne z platicka a nasledne jej zapije vodou.* /To on je romu na vine... diky tomu, ze sm se zamilovala do nekoho, komu jsem byla naprosto jedno... Bral me jen nako hracku na pobaveni... lhal mi./ *Citim ze ji v ocidh oali slzy, ale rychle je rozmrka.* K-kdyby ty leky nezabraly, nejak to preziju. Nemusis si delat zbytecnou peci. *Rekne mu a potom na nej jen koukne.* Poc tohle delas? nejdem ani pekna a za to kde jsem si muzu sama, protoze jsem krava. *Pokrci rameny.* Ani nevim, kdo jsi, nebo, co za to, ze mi pomuzes cekas, potoze jediny, co mam jsou jen tyhle hadry, ktery ani nejdou moje, protoze jsou kradeny. *Zakrouti hlavou.* Dekuji ti za ty leky a jidlo, ale ja ti a tohle nenabidnu nic. *Rekne chraplavym hlasem.* Mel bys jit, protoze te nechci nakazit a nechci, aby jsi mi musel takhle lhat, co se me krasy tyce. Mam neumyte vlasy, kdo vi, jak dlouho. Hygiena je provizorni. *Uchechrne se a koukne se na vodni plochu nedaleko.* Potrebuju pilnik a za horkou vanu bych doslova zabijela. *Vydechne.* Ja nepotrebuju nemocnici. Chci jen pokoj, kde je jen ostel a kouelna. *odsune pizzu a koukne se pred sebe.* Zvlasnu to sama. Vzdy jsem byla na vse sama, takze tohle zvladnu.*Napije se a pomalu se postavi s krabickou leku v ruce. Ignoruje to, ze ma pocit, ze se s ni vse mota a je ji horko.* Dekuji za leky.
AndyHoff

za Wed Mar 04, 2020 11:12 am
*Pobaveně se usměje a zavrtí hlavou.* Možná, že teď nevypadáš jako modelka připravená na focení fotek, ale já vidím za to a ty jsi doopravdy krásná. *Prohlédne si rysy v jejím obličeji a když slyší, že takhle je na tom kvůli jednomu princi nadzvedne obočí.* To zní jako zajímavý a dost smutný příběh. *Zkonstatuje a pohledem se jí ptá, jestli mu ho odvypráví nebo ne. Když slyší, že na ulici je už měsíc, řekne jí, že mu je to líto a pak jí poslouchá a starostlivě se zamračí.* Co tě přimělo si to rozmyslet? *Zeptá se jí a pak jí sleduje, jak si bere léky a doufá, že zaberou a jí bude líp.* Není to zbytečná péče. *Namítne a zavrtí u toho hlavou a po její otázce letmo pokrčí rameny.* Nerad sleduji, jak lidi trpí. A ty jsi pěkná a i kdyby sis za to mohla sama, každá chyba se dá napravit a každému člověku se dá pomoci. *Odpoví jí a pak trochu stáhne obočí a zavrtí hlavou.* Nečekám za to nic. Opravdu. *Řekne jí upřímně a pak jemně protočí očima.* Nejsem lhář a nelhal bych ti. *Opáčí a když slyší o vaně přikývne.* To by se dalo zařídit. *Když slyší, jak to zvládne, podívá se jí do očí.* Nemusíš být na všechno sama. Není nic špatného mít někoho, o koho by ses mohla opřít. Pojď se mnou. *Navrhne jí a pak se postaví a sjede jí pohledem, jestli opravdu vydrží stát na vlastních nohách, nebo jestli by jí neměl pomoci.* Nemusíš mi děkovat za nic.
† PsYcHoPaTiC †

za Wed Mar 04, 2020 12:19 pm
*Poslechne si jeho dalsi slova a jen na nej zustane koukat.* Porad si myslim, ze by sis mel nasadit bryle, ale ... asi diky. *Rekne nakonec a potom mu jen ekne, ze tam, kde ted e je vlastne doky jednomu princi, tkze by pred mi nemel tem titul zminovat. Jakmile slysi priinc, vzpomene si na Jaspera a ma neskutecnou chut udelat si z nejblizssiho stropu pochodne a jit pospalit jeho... jejch komnatu, aby se smazil v pekle. Vsomne si jeho pohledu a vyechne.* To by bylo na dlouho a spis nad hrnkem horkehocaje. *Rekne mu a potom mu jen tak oznami, ze vlastne ani nemela po tehle zemi chodit a on se ji zepta, c ji ptomelo, aby zmenila nazor, koukne se nekam jinam* Posta. Chtela jsem se mu pomstit za to vsechno, co mi udelal. Jak me zlomil, ze jsem klesla na samotne dno spolecnosti. Chci jej videt trpet, aby zaplail za to, co mi udelal. Nakracet do jeho nobl baraku a ukazat mu o co vlastne prisel*Mluvo chladne a rozhodnute, ale potom se koukne zase na neznameho.* Ja jsem ho milovala, ale on me nemiloal nikdy. Laska boli a jen cloveka nici. *Pokrci rameny a nasledne se napije a zapije si ty leky, ktere ji donesl a nasledne posloucha jeho dali slova a potom jen zahrouti hlavou.* To je uz po nekolikate, co jsi mi rekl, ze jsem pekna holka i kdyz nejsem vubec pekna. Ne v techle prisernych hadrech, ktere na sobe mam uz par ni. *Usklibne se sama nad sebou a potom mu jen rekne, e za postel a orku vanu by zabijela a nasledne jen nakloni hlavu na stranu.* Krome prince a me mazky jsem byla vzdy na vsechno sama. *Rekne mu a kratce mu pohled oplti, ale potom jim uhne.* Kam bych s tebou mela jit? *Zepta se jej neduverive a nakonec vstane a vezme si ty leky, ale jakmile se postavi, vse se s ni toci, akze lehce zavravoa.* Treba nekdy.. budu mit moznost ti za ty leky a pizzu podekovat. *Zamumla a snazi se, aby se s ni vse prestalo motat.*
Sponsored content

Angelské jezero - Stránka 2 Empty Re: Angelské jezero

Povolení tohoto fóra: