Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
LittlePrincess
Zobrazit informace o autorovi

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Thylane A. S. Melchoire

za Sun Feb 09, 2020 10:23 am
Už teď se moc těším.*Zaculí se a přikývne, už to že se kvůli ní chtěl o něčem snažit je...moc. Pro ni nikdo nic takhle dřív neudělal, jenom to že můžete být v paláci je hodně a ještě navíc jí princ věnuje svou pozornost, která jí je čímdál víc příjemná a dá se říct, že i potřebná. Pousměje se, chápe že nejdřív musí trénovat s doktory a tak vůbec, je pravda, že když na to nebude kašlat, bude moct stát na nohách sám co nejdřív.*Věřím tomu, že určitě.*Usměje se na něj, přejdou k občerstvení, kde jí podá jahodový koláček, který si skoro ihned zamiluje. Byl skvělý, možná tak trochu dokonalý, v puse s koláčkem se však po jeho slovech rozkašle. Už zase jí dnes zaskočil, pokusí se uklidnit a dojíst zbytek druhého koláčku.*Alee je to tvoje postel, nemůžu ti tam přece zabrat místo.*Namítne docela vážně než se následně potom zase rozesměje. *Fajn, možná jsi mi víc než chyběl.*Přizná nakonec poměrně tiše a otočí se ke stolu, tak aby k němu stála bokem. Na tu otázku se ptal už na ošetřovně a ona, na ní neodpověděla přesně.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Sun Feb 09, 2020 10:37 am
*Usměje se. Je odhodlaný ještě dneska nechat do jejího pokoje poslat velkého krásného medvěda, aby ji mohl ochraňovat, když s ní není on sám. Pak přejdou k občerstvení a přejdou tématem cvičení jeho nohou.*Já se budu co nejvíce snažit.*Ujistí ji. Chce chodit i bez berlí, i když ví, že to nebude asi moc možné, pořád doufá. Ale jak řekl doktor, sice mysleli,že to bude horší, už navždycky jej to bude občas bolet, když se bude moc namáhat a někdy budou dny, kdy bude muset chodit s berlema. Ale snaží se na to nemyslet. Pak si dají koláček a on jí určitě ještě zítra nechá do komnaty poslat krabičku s těmito koláčky, protože si je očividně taky zamilovala.*Mě nikdy zabírat místo nebudeš, Hvězdičko.*Usměje se na ni zářivě. Pak se ještě více vítězně zazubí, když řekne, že mu možná víc než chyběl.*Víš, co chybělo mě? I když jsem tě slyšel, teda poslední dva dny, co jsem spal, nemohl jsem tě vidět. Tvé modré oči, které mají barvu oceánu a které září ještě více, než jako nejjasnější hvězda na nebi.*Usměje se n ani. Sám nemůže uvěřit, že něco takového říká. Nikdy nebyl nějakej romantik, ale u ní mu tohle jde snadno.*
LittlePrincess

za Sun Feb 09, 2020 11:05 am
*Rozhodně se jí zamlouvá možnost, procházky a toho, jak se chce snažit chodit sám bez berlí. Připadá jí, že už tak toho pro ní dělá hodně a že si to pomalu ani nezaslouží, aby se k ní někdo choval tak moc hezky. Občas je to až neuvěřitelné, na začátku si tohle nedokázala představit a teď o to nechce přijít, o jeho blízkost. Po dlouhé době si skutečně nějakou dobrotu vážně dost oblíbí,  až natolik, že je těžké přestat s tím, je jíst.*To přece nemůžeš vědět, dokud to nevyzkoušíš.*Namítne tiše a s úsměvem, všimne si náhle jeho vítězného úsměvu a pohledu. Sama se naoko zamračí a zakňučí, stejně by na ní nejspíš prokoukl cokoliv. Jenže po jeho slovech se její obličej nejspíš ještě víc rozzáří, jakoby to snad ještě bylo možné. Překvapeně zamrká, stoupne si na špičky tak, aby byla  blízko jeho obličeje, dost blízko na...*Víš, že občas přeháníš?*Zašeptá k němu v takové blízkosti a pak už mu jen mlčky kouká do očí.*
-LF-

za Sun Feb 09, 2020 11:22 am
*Řekne, že ona mu nikdy nebude brát místo. Po jejím komentáři k tomuhle se pousměje.*Tak si tě obejmu a přitáhnu co nejvíce k tobě a bude to úplně nejlepší.*Řekne jí. Když pak od ní slyší, že jí více než chyběl, tak se vítězně na ni zazubí. Zeptá se, jestli ví, co chybělo jemu. Nakonec jí to i řekne. Usměje se a dívá se jí do jejích krásný očí a zavrtí hlavou.*Já nepřeháním. Jenom ty jsi moc skromná a pořádně si nevěříš.*Namítne.*Protože to, co jsem řekl, je pravda. Pročpak ti asi říkám hvězdičko? Je to díky tomu, jak září tvé oči a úsměv.*Vysvětlí jí, proč má vlastně tu přezdívku. Pak mlčí a jen se dívá do jejích očí, nedá mu to, skloní se a políbí ji na tvář, protože si ještě není jistý, jestli by jí to nevadilo a dovolila mu to, na její rty.*Jsi nádherná, Hvězdičko.*Zašeptá a zase se odtáhne od jejího obličeje.*
LittlePrincess

za Sun Feb 09, 2020 11:49 am
*Po jeho slovech udiveně vykulí oči nad jeho plánem ohledně spaní, rozhodne se radši nic nenamítat. Zní to každopádně jako dobrý plán, který jí ani nevadí. Jak by jí mohlo něco takového vadit z jeho úst? Jasně, že nemůže vědět co mu chybělo, ale on jí to mile rád řekl, s čímž si sama není jistá, jestli věří vlastním uším po jeho slovech. Pohled do očí mu s úsměvem oplácí, ráda do nich kouká a dokázala by to snad pořád.*Možná nevěřím sobě, ale tobě ano.*Zamumlá tiše a přikývne, ohledně vzhledu, o který se nezajímá si nikdy nepřipadala jako ta hezčí. A on jí to přitom den co den vyvracel. To proč jí říkal, jak jí říkal si moc dobře pamatuje, nešlo si to nezapamatovat. V moment co ucítí jeho rty na své tváří, její obličej nabere spoustu červené, potom když se odtáhl...jednoduše přikývne. Možná jako souhlas k tomu něčemu, co mohl chtít*Já...*Chce něco říct, ale i po téhle maličkost jí jednoduše vypadnou slova, která chtěla říct. Jednoduše zvedne ruku a položí jí na jeho obličej.*
-LF-

za Sun Feb 09, 2020 12:08 pm
*Řekne, že si moc nevěří, protože všechno, co řekl pravda byla. Celá září více, než všechny hvězdy na nebi dohromady.*Tak to musíš uznat, že to co jsem řekl byla pravda.*Usměje se na ni.Potichu se na ni dívá a poté mu to prostě nedá, skloní se k ní a políbí ji, na tvář. I když nejraději by to udělal na rty, tohle chce nechat na ni, až to bude sama chtít, doufá, že to prostě udělá nebo mu to nějak řekne. Dost jasně, protože on si i s náznaky nebude jistý. Nechce jí nijak ublížit a řece ji nebude do ničeho nutit. Pousměje se, když vidí její červené tváře.*Jsi roztomilá.*Zašeptá. Když mu položí ruku na tvář, usměje se na ni a lehce se do ní opře. Nejraději by ji objal nebo tak, ale přece jen pořád stojí a opírá se o berle, tudíž to bohužel udělat nemůže.*/Zatracený berle../*Zanadává na ně v duchu. Teď jej štvou jako nikdy dříve.*
LittlePrincess

za Sun Feb 09, 2020 12:25 pm
Možnááá máš malilinko pravdu.*Poví se zaculením a protažením prvního slova, jistě  má jí, ale přiznat to přímo nemůže. Takové věci lidem jen pozvedávají sebevědomí, a to jeho se zdálo zatím v rovnováze. Nehodlá tedy nic moc narušovat, jelikož takhle byl dokonalý. Jen co se na něj dívá a následně ucítí jeho rty na svém obličeji, ví jaká bude následovat reákce. Stačilo to k tomu, aby byla zmatená, rozhozená a spoustu dalších věcí. Věří, že skutečný polibek příjde....dřív nebo pozděj, rozhodně k němu ani jeden z nich neměl daleko, ale aby našla v sobě nějakou odvahu k činu. Bohužel, ta u ní nezůstávala dlouho.*A pokud s tímhle nepřestaneš, tak se té červené nejspíš nezbavím dlouhou.*Poznamená šeptem a s pobavením ve svém hlasem, nevadí jí jak jí rozptyluje, spíše jen to kolik je tu může vidět lidí a....že to nejspíš nebylo tak úplně správné. Pousměje se na něj, když má ruku na jeho tváři, lehce...skoro až opatrně jej pohladí, jakoby se bála, že mu tím ublíží, i když to možné být nemohlo.*Uvědomuješ si, že se musíš věnovat i ostatním dívkám, že?*Její hlas zní o něco..smutněji než před chvílí. Otázka, kterou se bála říct, protože se bojí té odpovědi, ale potřebovala ji znát. Předtím říkal, že se má ptát na vše čemu nerozumí a tak, tohle je důležitá věc.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Joseph E. Lindwood

za Sun Feb 09, 2020 12:43 pm
*Políbí jí do vlasů a slíbí jí, že s balením počká, než se probudí a po jejích slovech se pousměje. Překvapí ho ale, jak tu větu zakončí. Překvapeně na ní kouká a když se začne omlouvat a červenat, zavrtí hlavou. Vezme jí za bradu a nadzvedne jí obličej, aby se na něj podívala. Jednoduše se k ní nahne a něžně jí políbí s veškerou láskou, kterou k ní cítí. Už delší dobu si uvědomuje, že jí miluje, ale nemohl se odhodlat k tomu, říct to, kdyby to náhodou ona necítila stejně.* Nevadilo mi to. A vzhledem k tomu, že jsme akorát plánovali sestěhování do jedné komnaty brzo podle mě není. *Řekne jí s úsměvem.* /Červenala se přede mnou vůbec někdy předtim?/ *Uvědomí si, že Lucya opravdu nepatří mezi ty dívky, které se po každém slově červenaj.* A navíc ... slyšet od někoho, koho miluju, že to cítí stejně je jeden z těch nejlepších pocitů. *Doplní se zamilovaným úsměvem.* Miluju tě, Lucyo.
-LF-

za Sun Feb 09, 2020 12:54 pm
*Znovu se vítězně usměje.*Z tohohle dne udělám snad státní svátek. Konečně jsi uznala, že mám aspoň malinko pravdu.*Dělá, jakože to vážně plánuje, udělat z tohoto dne významný den. Pak se k ní skloní a dá jí polibek na tvář. Vidí, jak se červená a přijde mu tak neskutečně moc roztomilá.*Tak to nepřestanu.*Usměje se.*Protože takhle jsi ještě více roztomilá, než kdy jindy.*Vysvětlí znovu. Když ho pak pohladí po tváři, lehce si do její ruky opře hlavu. Vůbec nevnímá to, že je tady spousta lidí. Jsou mu upřímně jedno. Jsou mu ještě naprosto všichni, když je tu teď s Thylane.*Já vím.*Vydechne a podívá se na ni. Trochu více se narovná.*Ale já nechci. Chci se věnovat tobě, Hvězdičko. Ví moc dobře, že by se měl více věnovat i ostatním, ale vážně se mu nechce, chce trávit čas s ní, ne s někým jiným.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Lucya Heaven Vasiljev

za Sun Feb 09, 2020 1:07 pm
*Když řekne, že s balením počká, až se probudí slíbí mu, že si nařídí budíka na brzo ránu, aby mu ještě stihla připravit něco k pití, kávu, čaj nebo co bude chtít. Tu větu zakončí jinak, že plánovala, ale prostě to z ní vypadlo a nedokázala tomu zabránit. Hnedka se mu začne omlouvat za to, co řekla a po chvilce, co mluví se začne i červenat, což u ní vážně není jen tak obvyklé. Když ji maloval jako Jack Rose v Titanicu, neudělala to, ale teď ano. Dívá se všude, jen ne na něj, ale když ji chytne za bradu a je nucena se na něj podívat, udělá to a i když si to přeje, neuhne pohledem. Oplatí mu něžný polibek, do kterého se i pousměje. Poslouchá, co jí říká a po jeho slovech, že od někoho, koho miluje je nádherné slyšet to samé se cítí šťastně jako nikdy předtím. Nemůže tak nějak uvěřit, že to cítí stejně.*/Rodičům musím zavolat a nebo napsat a poděkovat za to, že mě s ním zasnoubili.*Já tě taky miluju, Josephe.*Obejme ho okolo krku a políbí jej.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

za Sun Feb 09, 2020 1:28 pm
*Je už teď prakticky jisté, že jejich dítě bude abnormálně tvrdohlavé, protože jinak by to u Schreave dětí asi nešlo. Řekne jí, že po ní bude to dítě člověkem připomínajícím anděla a po jejích slovech se usměje a opětuje jí polibek.* /Jenom doufám, že po mě nebude mít štěstí na to, pokazit úplně všechno./ *Proběhne mu hlavou a pak se snaží vysvětlit, že ten druhej mozek v ní je nějak zabalený a absolutně netuší, co je to placenta.* Hlavní? Neni nějaký spojení i pupeční šňůra? *Zeptá se jí trochu zmateně, protože se v tom pomalu začíná ztrácet a pak poznamená, že to zní docela mimozemsky. Následně navrhne, že prozrazení pohlaví miminka nechají na samotném miminku a to díky pokusu s kopáním.* Taky si to myslim. *Přikývne se smíchem a pak se jí zeptá, jestli v ní nějak teď plave a doplní to přirovnáním k tomu, jak doplaval od něj k ní. Když vidí, jak zrudne a zaboří mu hlavu do ramene, pobaveně se zasměje a políbí jí s úsměvem do vlasů.* Základy biologie, lásko. *Poznamená pobaveně a pak poznamená, že mu to přijde naprosto neskutečné.* Už chápu, proč to plno lidí nazývá zázrakem. Je to zázrak. *Pousměje se a pak si jí k sobě přitulí.* Jo, máš pravdu. *Vydechne a pak rukou sjede k jejího bříška na stehno, kde jí začne trochu lechtat.* Tak mě tak napadá ... co se odsud vypařit? Znám lepší způsoby trávení času, než se schovávání před lidmi na pikniku. *Navrhne.* Ale musíš se připravit na to, že za dobu tvé nepřítomnosti se v komnatě tak nějak ... nahromadil nepořádek. /Asi jsem měl ty vymlácený zrcadla uklidit./ Jestli tady teda nechceš zůstat.. Určitě tu je i něco čokoládovýho. *Pousměje se.*
LittlePrincess

za Sun Feb 09, 2020 1:36 pm
*Varovně se na něj podívá a důležitě zavrtí hlavou.*V tom případě, bych měla za někým zajít, aby ti to rychle zakázal.*Poznamená s klidem a zahihňá se, nepřestává jí v žádném z ohledů udivovat a překvapovat. Už se rozhodne něco namítat na to, že s tím on nehodlá přestat, ale má jisté tušení, že by jí to nějak vyvrátil nebo jí minimálně ve slovech umlčel.*Jenže podle tvých slov, jsem roztomilá snad pořád. To jde ještě víc?*Zamumlá se zazubením a nakloní hlavu na stranu, přitom se jí uvolní pár pramenů vlasů, které se ocitnou před jejím obličejem. Tak moc ráda  by jej teď obejmula, znovu slyšela tlukot jeho srdce, ale berle, tomu momentálně zabraňují ze všeho nejvíc. Možná, by to šlo vymyslet i jinak, jen jí zrovna ta možnost nenapadá. Zadívá se mu do očí, a znovu se postaví na špičky, prakticky se svým nosem dotýká toho jeho a jejich rty nedělí moc centimetrů.*Zasloužím si tě?*Šeptne v téhle blízkosti a jednoduše čeká, těžko říct jestli slova...nebo činy. Stejně tak se její hrudník dotýkal toho jeho, on tak může z doteku slyšet zrychlený tlukot jejího srdce a teplo, které z ní touhle blízkostí vychází.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Charity Ash Horn

za Sun Feb 09, 2020 1:41 pm
*Políbí jej, když souhlasí s tím, že to dítě bude určitě až neuvěřitelně tvrdohlavé.*/Bude mít po kom. Jasper je strašně tvrdohlavý.. No a já někdy taky no./*Uzná neochotně. Poslouchá s nadzvednutým obočím, jak je v ní to dítě zabalené. Zmíní dělohu a i placentu, o které mu později vysvětlí, o co jde.*Jo, pupeční šňůra taky.*Přikývne.*Myslím, že ti ode dneška budu na dobrou noc předčítat.. Těhotenský knížky. Skvělý nápad, nemyslíš?*Zeptá se a nakloní hlavu./Chudáček ještě by měl noční můry, kdyby se dozvěděl ještě více věcí a zároveň nejspíš i více otázek než odpovědí./*Pak se shodnou na tom, že pohlaví miminka si nechají říct o něm a ona tak nějak tuší, že ne že to miminko bude líné, ale spíše až moc aktivní, což je další věc, na které se shodnou. Jasper prohodí vážně skvělou poznámku o tom, jak to dítě doplavalo od něj k ní a i když ví, že je to pravda, celá zrudne a aby to zakryla obličej zaboří do jeho ramene.*Nesměj se mi..*Zaskučí, ale spíše pobaveně a dloubne ho do břicha.*Je to vážně zázrak. Jak se to miminko vyvine a tak..*Potřese hlavou.*/Neuvěřitelný./*Když jí sjede rukou na stehno, kde ji začne lechtat, zavrtí se.*No tak.. Víš, že mě to lechtá..*Zasměje se a zastaví jeho ruku v tom lechtání tím, že mu ji chytne a drží ji.*Ráda odtud už zmiznu. Půjdeme do postele.*Skousne si trochu spodní ret, když si představí ty lepší způsoby, jak trávit večer.*Nahromadil nepořádek?*Nakrčí obočí.*Te se uklidí.*Nic moc si z toho nedělá. Sleze z jeho klína,na kterém celou dobu seděla, aby si mohla stoupnout a natáhnout k němu ruku, aby se společně mohli vydat do paláce.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Joseph E. Lindwood

za Sun Feb 09, 2020 1:45 pm
*Poslouchá její slova a u toho se usmívá, ale konec ho dost překvapí. Jestli od ní něco nečekal, tak je to přesně tohle. Dojde mu, že jí snad ještě nikdy neviděl se červenat a to mu pomůže si uvědomit, že by měl asi něco říct, nebo udělat. Chytne jí za bradu a otočí její obličej k tomu svému, aby se jí mohl podívat do očí. Něžně jí políbí a pak jí řekne, že slyšet, že ten koho milujete to cítí úplně stejně, je jeden z nejlepších pocitů na světě. Pak jí tedy na rovinu řekne, že jí miluje a šťastně se usměje, když mu to řekne taky. Obejme jí i druhou rukou okolo pasu a přitáhne si jí k sobě blíž, když ho políbí.* Co takhle se zdekovat do komnaty už teď? *Navrhne, když se od ní o kousek odtáhne.*
-LF-

za Sun Feb 09, 2020 1:48 pm
*Zasměje se.*Jsem korunní princ a budoucí král, Hvězdičko. Když to budu chtít zařídit, udělám to.*Zazubí se naoko zamyšleně a pohodí hlavou. Když se červená řekne, že je tak roztomilá. Je roztomilá vždycky, ale takhle ještě více.*Věř, že mě to taky udivuje, ale jde. Jsi roztomilá a krásná, vždycky a když se takhle usmíváš a já vidím jiskry v tvých očí.. Po každý ještě zkrásníš.*Uvidí, jak jí vlasy vlezly do obličeje, a proto jí je dá za ucho, aby nerušily jeho výhled na její úsměvnou tvář. Chtěl by ji obejmout, ale v tom mu bohužel brání berle Tak se aspoň s úsměvem dívá do jejích očí a když si stoupne na špičky, sám se k ní trochu skloní, aby nemusela stát na špičkách tak moc . Pohledem přeskočí na její rty a k jejím očím.*Otázka spíše je, jestli si já zasloužím já takového anděla, jako jsi ty.*Vydechne potichu. Sama udělala tenhle první krok a on bude vážně litovat, jestli si to špatně vyloží, ale teď tohle hodí za hlavu a doufá, že jí to skutečně nebude tak moc vadit. Proto se lehce otře svými rty o ty její, jenom krátce a skutečně jemně. Pak se odtáhne a zadívá se jí do očí, ve kterých hledá cokoliv, co by mu napovědělo, jestli jí to vadilo a nebo ne.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

za Sun Feb 09, 2020 1:58 pm
*Když mu vysvětlí, co je to placenta, zeptá se na pupeční šňůru, o který ví, že propojuje matku s dítětem. Když mu navrhne předčítání knížek před spaním, zděšeně nadzvedne obočí.* Ne, to je dobrý. Ty by ses pak začetla a nespala a já stejně nic nechápal. Takže si ohlídám, že každej večer tu knížku odložíš a půjdeš spát hezky se mnou. *Mrkne na ní s úsměvem a pak se začne smát, když vidí jak po jeho poznámce zrudla a zabořila obličej do jeho ramene.* Nesměju se, neboj. *Řekne jí, i když teprve smích ovládá a jeho ramena se pořád trochu třesou. Všechnu snahu může prakticky zahodit, když ho Charity dloubne do břicha, protože se začne zase naplno smát.* To taky, ale prostě.. Víš co.. Z nás dvou bude najednou další človíček. Díky nám dvěma. To je prostě .. jak kouzlo. *Pousměje se a pak jí začne trochu lechtat na stehnech a když mu ruku chytí, pobaveně se zazubí a začne jí lechtat druhou rukou na druhém stehnu.* Jo, vím to moc dobře. *Přikývne s pobaveným úsměvem a pak jí navrhne, že by odsud mohli zdrhnout.* Jo, do postele. *Přikývne a v jeho očích zajiskří.* No.. trochu nepořádku no.. Nějaký vymlácený zrcadla a tak.. *Poškrábe se na zátylku a pak jí nechá si stoupnout a sám se postaví, chytne jí za ruku a vydá se s ní do komnaty.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Lucya Heaven Vasiljev

za Sun Feb 09, 2020 1:59 pm
*Začne se hnedka omlouvat za to, co řekla. Je to pravda, miluje ho, ale nemyslí si, že je zrovna tohle vhodné místo na to to někomu říct. Dokonce v její tváři může vidět červeň, což vůbec není obvyklé, na ni rozhodně ne. Jakmile to ale slyší i od něj, uklidní se a sama to zopakuje. Moc se bála, že to necítí stejně. Proto mu položí ruce za krk, aby si ho přitáhla blíže a sama ho políbí. Na jeho návrh přikývne.*Jo, to mi zní jako skvělý plán.*Souhlasí s ním a než se zvedne, ještě jednou ho políbí, jako by to bez chuti jeho rtů nemohla do komnaty vydržet. Postaví se a počká na něj. Chytne ho za ruku s velkým šťastným úsměvem. Celá září, jako kdyby na ni snad někdo vysypal tunu třpytek. Pak se vydá spolu s ním do jejich komnaty.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Charity Ash Horn

za Sun Feb 09, 2020 2:11 pm
*Řekne, že by mu měla před spaním předčítat o těhotenství. Ví, že jeho reakce bude komická, ale ve skutečnosti je skutečně ještě lepší, když vidí, jak zděšeně se zatvářil se zasměje.*Vážně ne? No, kdyby sis to rozmyslel, stačí říct.*Ujistí jej.*To je hrozný, ani číst si s tebou člověk nemůže.*Řekne naoko uraženě. Po jeho poznámce o plavání zrudne a schová svůj obličej, aby na něj neviděl, i když ho asi předtím postřehnul. Zaskučí, ať se jí nesměje a protože cítí, jak se mu natřásají ramena potlačovaným smíchem, dloubne ho do břicha, což akorát způsobí, že se skutečně naplno rozesměje.*Ty jseš hroznej...*Snaží se znít naštvaně, ale protože to ze sebe dostane mezi smíchem, asi to nedává moc smysl. Souhlasí s ním, že je to skutečně jak kouzlo, to jak se to miminko vyvíjí a tak.*To taky no.*Přikývne a zase jí tváře trochu zčervenají., pro teď se to ani nesnaží zakrýt. Chytí jeho ruku, který ji začne lechtat na stehně a drží ji. On to ale začne dělat i s další a mu řekne, že přece ví, že ji to lechtá.*Však jen počkej, až já najdu místo, kde tě to taky lechtá./Odplata bude sladká../*Když navrhne, aby zdrhli společně do komnaty, souhlasí s tím, že by už ráda šla a dodá k tomu do postele. Skousne si ret, když vidí, jak mu v očích zajiskřilo. Poznamená, že nepořádek se uklidí. Pak si povzdechne.*Společně to všechno uklidíme.*Řekne a vstane a když to udělá i on, vezme jej za ruku a jde s ním do paláce.*
LittlePrincess

za Sun Feb 09, 2020 2:28 pm
Aby ti to náhodou moc nestouplo do hlavy.*Skousne si spodní ret. Nevěděla, jak možné je až být v rozpacích, dokud se v téhle situaci neocitla.*Taky se tímhle způsobem usmívám jen na tebe.*Řekne s dalším tím úsměvem, který tak má rád.  V jeho přítomnosti se ani nedokáže neusmívat, když jí ten úsměv na tváři vždy doslova vykouzlí. Uměl to náhodou dost dobře, až překvapivě. Nechá si vlasy dát zpátky za ucho, přitom se svojí rukou krátce dotkne té jeho. To jeho sklonění jí napomůže k tomu, aby jí při dlouhém staní nebolely bolet nožky. Nad jeho slovy se jí jen překvapeně rozšíří zorničky, pokud by to bylo možné, určitě by byla ještě víc červená. Jaké štěstí, že snad už vyčerpala své možnosti. Po jeho slovech tím pádem mohl udělat jen to jediné. Když ucítí jeho rty na těch svých, nejdřív tomu nevěří, proto potom, co se on odtáhne. Spojí jejich rty váhavě ve skutečný polibek. Je to poprvé a ani neví, jestli to tak má být.*
-LF-

za Sun Feb 09, 2020 2:41 pm
*Usměje se.*Pokusím se, aby nestouplo, ale nic neslibuji.*Řekne pobaveně. Řekne, že hlavně s úsměvem vypadá nádherně.*Tak to je mi ctí, že tento nádherný úsměv věnuješ jenom mě.*Myslí to upřímně Je za to skutečně rád. Dá ji za ucho vlasy, které se jí dostanou do obličeje a jemu tam zavazí v dokonalém výhledu do jejích očích. Skloní se k ní více sám, aby nemusela stát na špičkách. Chvilku je takhle blízko u ní a nic neříká a ani nic nedělá. Pořádně si rozmýšlí, co udělá a dává jí čas ucuknout nebo tak, kdyby jí to snad mělo vadit, ale jak doufá, nebude. Když si je skoro jistý, že jí to vadit nebude, prostě ji lehce políbí. Odtáhne se, aby mohl zjistit, jestli bude ráda a nebo mu jednu vrazí. Ale ona jejich rty zase spojí, což mu vůbec nevadí. Je naopak rád. Polibek ji oplatí a usměje se do něj. Chvilku mlčí a dívá se jí do očí, když se od sebe odtáhnou.*Už je celkem pozdě.*Všimne si, že všichni už skoro odešli.*Měli bychom jít, doprovodím tě do komnaty.*Zazubí se na ni a pak s ní dojde až k její komnatě, kde neodolá, nahne se více k ní a krátce ji ještě jednou políbí.*Ještě dneska ti nechám do komnaty poslat medvídka, aby ti mě nahradil, princezno. Dobrou noc.*Popřeje jí a počká, než zajde od komnaty a pak se sám vydá do té své, všechno zařídit.*
LittlePrincess

za Sun Feb 09, 2020 3:05 pm
*Potom co jí řekne, že se o to pokusí, jen přikývne...je ráda i za ten pokus o to.* Taky jsi jediný, kdo mi dává příležitost se usmívat.*Poví jednoduše a pousměje se nad tím, jak jí dal vlasy za ucho. Není to poprvé co to udělal, a i tak se mu ráda kouká do očí. Mlčení jí nevadí, občas není na škodu, jen trávit čas jeden s druhým. Nemá v nejmenším plánů si rozmyslet to k čemu mají tak blízko. Jen co jen políbí, vnímá jak jí polibek oplatí, musí se usmívat, i potom co se od sebe odtáhnou.*Když tak moc chceš.*Zaculí se a zamíří s ním tedy do své komnaty, celou cestu na něj neustále kouká, jestli je všechno v pořádku. Před komnatou znovu ucítí jeho rty na těch svých, usměje se na něj a kývne.*Dobrou noc i tobě, a děkuji. Za všechno.*S úsměvem také zmizí ve své komnatě. To jak jí nazval si uvědomí, až potom co je uvnitř. Zůstane zády opřená o dveře, koukajíc před sebe.*
rose_marry_an

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Amélie Rosewood

za Sun Feb 16, 2020 8:16 pm
*prochází se po zahradách okolo paláce. Má sobě má lehké červené šaty s trochu skandálním výstřihem. Vlasy jí volně poletují kolem hlavy v mírném vánku. Doneslo se jí že se dnes vyřazují nevhodné dívky ze selekce. A nechce ty ubrečené chudobky potkat. Musela by se tvářit soucitně a na to dneska nemá náladu. Prochází se kolem záhonů lilií načež si sedne na jednu z laviček a začne plést věneček z kopretin co natrhala. Uklidňuje jí to*
-LF-

za Sun Feb 16, 2020 8:27 pm
*Z vyřazování zamířil rovnou do zahrad. Doufá, že tam nikoho nepotká, protože na další společnost nemá náladu.*/Mě urážet nebude, sama porušila několik pravidel. Pravda Thylane mě taky obejmula, ale vztah můj a její je jiný, než jaký jsem měl s Marrigold a ona to neudělala hned na prvním setkání./*Pomyslí si. Navíc jak sám řekl, pokud zvracela, měla jít na ošetřovnu, což nešla a účastnice o sebe mají pečovat, porušila několik pravidel. A ještě taková scénka u vyřazování. Je zamyšlený a skoro ani nevnímá cestu, kterou prochází. Ani neví, kam vlastně míří, jenom tak potřeboval na vzduch.*/Možná bylo lepší si zajít do posilovny, vymlátit to ze sebe../
rose_marry_an

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Amélie Rosewood

za Sun Feb 16, 2020 8:35 pm
*sedí na lavičce a plete věneček, když v tom zaslechne kroky. Otočí se směrem odkud vychází. A po cestě jejím směrem jde princ*/ takže už skončili. Vypadá dost mimo/*sundá nohy z lavičky kdyby si chtěl sednout a odkašle si* upřímně čekala bych trochu radosti. Prozradil sis své uchazečky a si o krok blíže tvé vyvolené. Že by to nešlo podle plánu?*zvědavě nakloní hlavu* neposadíte se princi? * Zeptá se hraně strojeným hlasem. A posune kopretiny blíž k sobě*
-LF-

za Sun Feb 16, 2020 8:45 pm
*Prochází se zahradami, uvažuje nad tím, že by odešel do tělocvičny, k boxovacímu pytli, kde to ze sebe vybije.*/A teď mě ještě Thylane vidí jako monstrum a bude se mě bát.. Jak se jí asi dokážu podívat do očí?/*Zeptá se sám sebe. Odpověď na tuhle otázky nezná. Je tak zamyšlený, že nevnímá své okolí a když na něj někdo promluví, trhne sebou. Uvidí ale jenom Amélii, díky čemuž se uklidní.*Podle plánu to nešlo, ale to je jedno.*Nehodlá se o tom s nikým bavit natož s někým, komu do toho nic není.*/Nepotřebuju taky dalšího člověka, který by si myslel, že jsem zrůda./*Pokrčí rameny a posadí se vedle v ní uctivé vzdálenosti. Dívá se před sebe a mlčí. Neví, co by řekl, navíc hlavu má plnou toho, co se stalo na vyřazování.*
Sponsored content

Zahrady paláce - Stránka 6 Empty Re: Zahrady paláce

Povolení tohoto fóra: