Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahrady paláce

+18
K. princ
DlhyPribeh.sk
Davina "Dee" Claire
Vertasia
Terka
Takuari Zimemo
Klarisa
Lexi
Crystal & Juliet
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
LittlePrincess
annie.16
13Lucky
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
-LF-
Admin
22 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Mar 22, 2020 2:42 pm
*Pousměje se, když řekne, že jí věří. Ujistí ji, že až bude královna, bude tu mít hodně lidí, kteří ji s tím titulem a povinnostmi určitě rádi pomohou. Jak jeho rodiče, tak i jeho sestra a případná budoucí švagrová.*Mluvila? A.. co ti řekla?*Zeptá se znepokojeně. Nelíbí se mu to. Nechce, aby jí Lia řekla zase něco, kvůli čemu by mu nevěřila. Je rád,, že to mezi nimi je, tak jak to je a te´d nechce řešit ještě hádky s ní. Už tak má starosti kvůli tomu, jak se nepohodl s tátou. Usměje se a přikývne.*Jo, Jasper bude za chvilku táta. Dokonce dvojčat. Hlavně nikomu neslibuj, že budeš dělat chůvu, jo? Co si zaseli, to ať si sklidí. Navíc.. Doufám, že my nezůstaneme pak s dětmi moc pozadu po svatbě.*Nedá mu to a ještě na ni mrkne. Pak řekne, že tu může být i její rodina, třeba hned po zásnubách. On s tím nemá problém. Naopak, chce aby se tu Thylane cítila co nejlépe a palác skutečně považovala za svůj domov. A rád se s nimi seznámí. Při zmínce jejího otce se pousměje.*Nějak to s ním zvládnu. Ujistím ho, že tvoje štěstí je u mě na prvním místě, že se k tobě budu chovat jako k anděli a dám ti vše, co ti jen na očích uvidím.*Pohladí jí zase lehce po tváři.Když jí navlékne prstýnek poté, co mu řekne ano, namítne, že není dokonalý, ale to ona.*Nejsem.*Stojí si tvrdohlavě za svým názorem. Pka jí řekne, co je ještě čeká před svatbou. Ten prsten by správně neměla mít na Tribunálu, ale až na plese, kde se měli zasnoubit.*Ale neměla bys ho tam mít..*Políbí jí na krku, kde jí hned zanechá značku.*Ale jak chceš.. tobě nedokážu snad odmítnout nic.*Vydechne pak. Pak se vrátí k jejím rtům, kde jí líbá a když polibek prohloubí, usměje se a zase se začne věnovat jejímu krku.*To ty mě taky.*Spíše to tak nějak zavrčí a lehce jí stiskne boky, když se na jeho klíně zavrtí.*Já vím, ale pak to bude konečně oficiální.*Řekne trochu chraplavým hlasem.*Thylane Adelaide Sophia Schreave, moje manželka.*Usměje se a po bocích jí začne mezitím hladit. Měli by se asi krotit, jsou v zahradách a nemyslí si, že by ona byla nadšená, kdyby je někdo načapal.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Mar 22, 2020 8:25 pm
*Začala mu dávat argumenty k tomu, proč jí jeho rodina nemůže tolik pomoct. Nechce je zatěžovat svými problémy s povinnosti, které se na ní po svatbě navalí.* Vlastně, mě jen pozdravila a řekla, že mi to sluší.*Uculí se nad jeho znepokojivým pohledem a štouchne do něj. Jasně že ho musela uklidnit, jelikož jeho sestra nic špatného vyjímečně neřekla. A i tak si není jistá, jestli se s ní chce ještě bavit, protože se jí jednoduše nelíbí. Neví proč, ale něco se jí na ní celkově nezdá. *Ale já se ráda budu starat, děti mám ráda. Pořád se naše děti narodí později, jestli nějaké budou. Takže...jim ráda pomůžu.*Odpoví naprosto vážně, jelikož chce pomáhat, klidně by se starala o většinu dětí co v paláci budou, jen aby se tím mohla vyhnout povinnostem. Jí to jako docela špatný nepřipadá. *Drahý i když jsi král, tak to s ním lehké mít nebudeš. Vzal si mu jeho malou holčičku.*Zazubí se nad tím jak moc si fandí, ta slova ale přitom hrozně ráda slyší,  protože se jí líbí co říká ve spojení s ní. Nechá se pohladit a navléct si prstýnek, který už si teď tak moc zamilovala.*Jsi ten nejvíc dokonalý, koho znám.* Pokývne hlavou, své myšlenky se stejně jako on jednoduše nehodlá jen tak jednoduše vzdávat. Jen co jí začne vysvětlovat, co ještě vše musí proběhnout, než budou moct být konečně svoji. Mu následně na to, začne vymlouvat to, že si ten prstýnek sundat nemůže .Jelikož by to ztratilo veškerý význam toho, že jí ho dal a to se jí nezamlouvá.* Je můj, takže si s ním budu dělat co uznám za nejlepší. Tím pádem žádné sundávání.* Poví nadšeně a usměje se nad tím vším. Jo možná aspoň v tomhle vyhrála. Tuší, že po jeho polibcích, bude muset zase nechat zamaskovat celej krk, ale stejně jí to stojí za to. V líbání pokračuje do doby, než se on začne věnovat jejímu krku, který lehce nakloní, aby měl lepší přístup. Ruce však zaboří do jeho vlasů a skousne si spodní ret.*Začal sis.*Zakňučí a při jeho doteku  jen zavrtí hlavou, jelikož slušela ton jeho hlasu. Přitom mu zadečkem zatlačí na rozkrok a nevinně na něj zamrká.*Přicházíš o hlas miláčku.*Uculí se nad tím a přitom co řekne její jméno se pousměje.* Skutečně mám sakra dlouhé jméno.*Poznamená, než se nad tím zazubí. Po jeho dotecích jen spokojeně mručí. Sama mu tak dlaněmi zajede pod košili a začne jej hladit. *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Mar 22, 2020 8:54 pm
*Když zjistí, že se Thylane bavila s Liou okamžitě jej napadnou samé hororové scénáře, jak jí Lia zase nakecala, že mu nemá věřit, řekla mu trapné historky nebo tak, ale naštěstí se to nestalo. Musí si nahlas oddechnout.*Aspoň, že tak.*Řekne a v jeho hlase je znát patrná úleva, když nemá Thylane kvůli jeho sestře chuť mizet ze země a podobně. Pak se baví o dětech, které se brzy narodí jeho bratrovi.*Však já jim taky rád občas pomůžu, ale ne, že je budeme hlídat dvacet čtyři hodin denně. Budu tě chtít taky chvilku jen pro sebe budoucí paní Schreave.*Usměje se na ni. Nehodlá se s ní moc dělit, i když občas určitě ano. Navíc budou to i jeho neteře nebo synovci. Pak se zamyslí nad tím, jak obměkčit jejího otce. Chce s její rodinou mít dobrý vztah.*Tak to, že jsem zařídil lékařskou péči ho molo trochu obměkčit ne?*Zeptá se s nadějí v hlase.*A vůbec, neděs mě, nebo ještě uteču.*Našpulí rty jako nějáké malé dítě. Po navlečení prstýnku, který jí do teď patří se dohadují, jestli je dokonalý a nebo ne.*Jak myslíš miláčku.*Vydechne pak. Stejně si bude myslet své, ale nechce se s ní dneska moc dohadovat. Právě se zasnoubili a on si to chce užít. Pak se zasměje, když řekne, že ten prstýnek si nesundá.*Dobře, dobře. Je to na tobě. Já jsem hlavně rád, že se ti líbí.*Řekne pak s úsměvem.*/Porušilo se hodně pravidel, takže na tomhle už tak nesejde. Ať ten prstýnek klidně všichni vidí a je jim jasné, že Thylane bude za chvilku jen moje./*Pak jí věnuje několik polibků na krk a chvilku se věnuje i jejím rtům, které jsou strašně sladké. Když řekne, že provokuje odvětví, že ona jeho taky a pak se potichu uchechtne.*Možná ano.*Připustí pak. A když se zadečkem natlačí na rozkrok, začne mu chraptět hlas. Chce ji, ale nechce ji do toho nijak nutit, takže se snaží krotit. Potřese pobaveně hlavou, když řekne, že přichází o hlas a pak řekne celé její jméno, ale se příjmením Schreave, protože to už snad za chvilku bude mít. Ruce jí dá na bok, který lehce stiskne a po jejím spokojeném zamručení sjede níže a položí je na její zadeček, kterým si ji posune na klíně více k sobě a který i lehce hladí. Když mu vjede rukama pod košili, sám spokojeně zamručí a pořád se věnuje jejímu krku, který občas mírně skousne, tak aby ji to nebolelo, ale jen provokovalo.*Měli bychom přestat.*Řekne pak zase trochu chraplavým hlasem, touhou po ní.*Jinak už se neovládnu a odnesu si tě hned do komnaty.*Ruce přesune z jejího zadečku na záda, kde ji jen lehce hladí a trochu se od ní i odtáhne.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Mar 22, 2020 10:04 pm
*Nemohla si neodpustit ho trochu potrápit, tím že zmíní jak na ní jeho mladší sestra mluvila. Jenže následně na to ho musí po svých slovech stejně trochu uklidnit, že se nic vážného nestalo. Ještě by jí snad zakázal jít na svatbu. To by asi celkově neházalo moc dobré světlo. *Budeš se mnou minimálně každou noc, když už né den. A to budeme moct dělat spoustu věcí.*Zamrká nad tím a pokývne hlavou, jakože je to snad jasná věc která dává smysl. V části své mysli se však skutečně obává, že už na sebe skoro nebudou mít žádný čas.*Má sestra je starší, jistě že si mě bude víc hlídat a chránit.*Uculí se nad tím, že ho prý děsí. Kdyby měla sama zopakovat, situace, kdy mu tohle řekla nebo si to jen myslela, jednoduše by to bylo na příliš dlouho..*Já to přece vím.*Poví co nejvíc vážně v ten moment dokáže a zahihňá se nad tím. V jejích očích hrají radostné jiskřičky. Jelikož je zasnoubená s mužem, kterému se povedlo dobít její srdce.* Ani nevíš jak moc.*Špitne na to jen a svůj pohled zase věnuje prstýnku na své ruce. Ví, že už ho rozhodně nesundá. Tribunál ne Tribunál, stejně už většina paláce ví jak to všechno je..Tak proč by to nemohl vědět i lid? Jednoduše už se to stalo a Sawyerovi prstýnek nevrátí. Když je může věnovat jeho rtům je neskutečně ráda, proto jen zamručí nad tím když se s polibky přesune na její krk. Nevadí jí to v žádném případě.*Žádný možná.*Zašeptá klidně. Všimne si že její zlobení má následky v podobě toho, jak se mu změní hlas. Musí se nad tím v duchu pousmát. Je nezvyklé slyšet své jméno ve spojení s jeho příjmením, ale nezní jí to tak špatně. Při jeho doteku se zachvěje, vzrušením. Hrozně moc po něm touží, neskutečně. Ještě víc mu přitom přitáhnutí zavadí o rozkrok , než se rozhodne dotýkat jeho božího hrudníku, který natolik zbožňuje. Několikrát tiše vzdychne, přitom když jí kousne do krku. Nad jeho slovy si jen skousne ret a nakloní se úplně k jeho uchu.*Pochybuju, že chceš přestat lásko.*Zašeptá mu do něj, její dech je horký...hřejivý. Je si svými slovy natolik jistá. Zamrká nad jeho slovy a jednoduše přitiskne své rty zase na ty jeho, přičemž mu skousne spodní ret.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Mar 22, 2020 10:21 pm
*Usměje se.*Už se na těch spoustu věcí těším.*Řekne. Ví, na co myslí. Přece jen v noci se toho nedá dělat tak moc. A ještě, když se tady baví o dětech. Pak se usměj.*Dovedu si lidi získat. *Řekne pak pozitivně.*Nějak si získám i tvou rodinu. Chci tomu aspoň trochu věřit a chci si s nimi rozumět.*Řekne jí. Nevzdává se naděje, že ho budou mít aspoň trochu rádi a aspoň jeho vztah s Thylane schvalovat. Pak řekne, že je rád, že se jí líbí. I když ho klidně vymění, kdyby tomu bylo jinak. Pka teda souhlasí s tím, ať si ten prstýnek nechá i na Tribunálu a rozhodne se už prostě vykašlat na všechna pravidla. Stejně to uvidí lidé i tak. Třeba její komorné. Tak co. Moc na tom nesejde, kort, když bude Tribunál jen pár dní před oficiálními zásnubami. Lidé snad pochopí, že to nechtěl udělat i přímo na těch a jen někde v soukromí, kde to je romatičtější. Teda doufá, že jí tohle přijde romantické. Snažil se, aby bylo a aby na tenhle den nikdy nezapomněla. Pak se věnuje jen tomu, aby důkladně její krk zaspal polibky. Na její další slova o tom nereaguje. Ten hlas má takový, protože o sama ještě více dráždí. Jako by nestačila jen její přítomnost. Pak si ji k sobě přitáhne ještě více a hladí jí po jejím zadečku, přičemž ji políbí zase na rty a skousne jí lehce její spodní ret. Bude jí dráždit stejně jak ona jeho. Pak se ale nějak vzpamatuje a řekne, že by měli přestat. Uchechtne se nad jejími slovy.*To jsi uhodla, nechci. *Souhlasí.*Ale nechci na tebe nijak tlačit.*Políbí jí tentokrát jen jemně na její čelo. *Ale odnést do komnaty bych tě mohl. A tam nějak příjemně zakončit dnešní večer. Líbila by se mé snoubence třeba masáž?*Zeptá se s úsměvem. Pak si stoupne a ji vezme do náručí. Vydá se společně s ní do paláce. Moc se ani nedívá na cestu, ale spíše na ni se zamilovaným úsměvem na rtech.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Re: Zahrady paláce

Sat Apr 04, 2020 11:37 am
Pátý ročník
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 11:03 am
*Dneska se rozhodla vzít Mickeyho a Raphaela ven, stejně jako včera a předevčírem.. Každý den, co je v Illey nebo vlastně i ve Španělsku a je hezké počasí, vezme je aspoň na dvě hodiny ven, aby se proběhli. Jako by jim ten velký stůl, co pro ně má a kde mají všechno jako ve svém přirozeném prostředí snad neměl stačit. Její želvy prostě mají tu nejlepší péči. Což se taky prokazuje na tom, jak jsou zdravé, za což ji i chválí veterinář, kam je pravidelně bere. Nese je v jejich velkém přepravovacím boxu, kde mají i svou podestýlku. Přitom je většinou přenáší jen do zahrad. Případně do jejich letního výběhu, kde je často taky nechává. Vlastně to ve Španělsku funguje tak, že od jara, kdy je teplo jsou venku a v zimě uvnitř v jejich výběhu. Spolu s nimi si sedne pod strom. Na sobě má černé džíny a zelené tílko. Vlasy v culíku. Opatrně je vyndá a pustí ven, mezitím, co se sama opře o kmen stromu a je pozoruje, jak se hned začali cpát pampeliškama, které taky jsou.*/Typické./*Pomyslí si s úsměvem. Má své želvy ráda a nedovede si představit být bez nich. Jsou její přátelé, snad jediný, kromě jejích sourozenců.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 11:23 am
*Od té dob, co potkal na vyhlídce Navyu nechodí nikam do města, zdržuje se více u paláce. Bojí se, že by ji zase potkal a i když jeho část ji potkat chce, pořád převažuje ta druhá, která ji prostě potkat nechce. Pořád ho bolí už jen pomyšlení na to, že je tady, ve stejných místech jako je teď on. Doufal, že když na chvíli odjede ze Španělska pryč, bude mu líp ale je mu spíš ještě hůř. Aby nebyl pořád jen v pokoji, rozhodl se jít se svými psem a ještě s jedním, které ho vytáhl z místního psince na procházku. Teď už má oba dva na voítko a jde někam přes zahrady a ani neví kam. Po chvilce chůze uidí někoho u stromu a na zemi pohybující se dvě věci. Tím směrem se rozejde a na tváři se mu objeví menší úsměv, který vypadá spíš unaveně než vesele.* Je vůbec nějaká chvilka, kdy je necháš v pokoji? *Poví, když dojde až k jeho sestře a pohled upře na její dvě želvy. U toho si více k sobě přítáhne psy a jen se mlčky posadí na zem, jelikož nemá zrovna mluvící náladu, takže doufá, že ho jeho sestra ušetří a bude si mluvit maximálně sama pro sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 11:35 am
*Sedí pod stromem a vedle sebe nechává volně dvě své želvy, které i když mají možnost se proběhnout, no proběhnout.. Projít se. Jsou to přece jen želvy, moc neběhají. Raphael a Mickey jsou stejně vedle ní spíše a cpou se pampeliškama, jak je tomu obvyklé. A nebo se jen zavrtávají do hlíny, což mají rádi. Uvidí svého bratr, který jde k ní a usměje se na něj.*Hele, oni to mají rádi! Aspoň se na chvilku proběhnou.*Pokrčí rameny. Sjede jej pohledem. Nelíbí se jí, jak vypadá. Tak zdrceně. Lehce se zamračí. *Co se stalo Clavio? Můžeš mi to říct..*Zeptá se hned a nespouští z něj zrak. Chce mu pomoci a vyslechne si jej. pokud jí to neřekne rovnou, stejně bude naléhat, takže doufá, že je toho oba dva ušetří a vyklopí to na ni hned. Konec konců ví, jaká je, ne?*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 12:07 pm
*Rozhodne se projít do zahrad, aby si aspoň trochu protřídil myšlenky. Když ale uvidí jeho sestru, zamíří k ní a pohled mu hned padne na její dvě želvy. Povysune obočí a úsměv stočí do úšklebku.* Proběhnout? Mám je na ně pustit, aby se proběhli? *Hlavou kývne ke psůn, kteří si zatím želv moc nevšímají. Potom si sedne na zem a pohled má stále upřený na želvách. Když k němu znovu promluví jeho sestra, pohled trochu zvedne nahoru a jen pokrčí rameny.* Jen jsem unavený, málo jsem spal. Nic víc za tím nehledej. *Zase se maličko pousměje a ještě jednou pokrčí rameny, aby dal najevo, že to vážně nic není. Ale nikdy mu nešlo lhát, takže to moc důvěřivě nezní, ale aspoň se snaží. Přece jen unavený je, ale to není ten hlavvní problem..*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 12:48 pm
*Podívá se na svého bratra, který k ní přijde a pak zase na želvy a prohodí, že se musí taky proběhnout. Po jeho slovech se zamračí, protože se jí ani trochu nezdají vtipná.*To si zkus a uvidíš.*Pohrozí mu. Sama si želvy trochu posune k sobě což je jim docela jedno, protože se i tak mohou vyhřívat na sluníčku. Prohlédne si Clavia a postřehne, že nevypadá docela dobře, vesele.*Jo, to ti tak budu věřit.*Potřese hlavou.*Clavio, znám tě a ty moc dobře víš, že jsem hodně tvrdohlavá a jen tak ti pokoj nedám. Takže mi řekni, co ti je. Co se stalo? Já to nikomu neřeknu.*Slíbí mu, což je snad jasné. Dovede si jeho tajemství uchovat jen pro sebe.*A navíc vidím, že lžeš. Nejsi dobrý lhář. Takže s tím přestaň a vyklop to. Nebo mám zavolat rodičům? Říct Freye?*Ví, že i jejich sestra by to z něj začala tahat ihned spolu s ní.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 1:48 pm
*Možná by ji i více provokoval, kdyby na to měl náladu, ale tu teď nemá takže se zmůže jen na zašklebení se a pokrčením ramen. Poté už radši sleduje její želvy a sem tam pohledem přeskočí na psy. Potřebuje chvíli sedět a kdyby tady nebyla jeho sestra, možná by si i tady i zdříml.* Vážně mi nic není, Chrys. Jen jsem unavený a to nic není. *Zamumlá a zase pohledem vyhledá zvířata, ale dlouho mu to nedá a zase pohled zvedne k jeho sestře.* Nemusíš nikomu volat ani říkat Freye. *Protočí očima, ale potom si sundá brýle a promne si oblčej. pak si zase brýle dá na nos a povzdechne si.* Ty mi nedáš pokoj do té doby, než ti to vyklopím, co? *Zeptá se ji, přičemž se optře o kmen stromu a ruce si vloží do klína.* Nestačí ti, když řeknu, že jsem se choval jak kretén a díky tomu trpí jeden člověk a bolí to i mě? *Sice si je jistý, že tohle jeho sestře stačit nebude, ale aspoň se to pokusí takhle odbýt.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 2:18 pm
*Zamračí se na něj, když chce pustit jeho psy na její želvy a pro jistotu si je k sobě více přitáhne, což jim nevadí, protože se v podstatě sluní na slunci a pojídají pampelišky. Vidí na něm, že není ve své kůži a snaží se to z něj dostat, aby jej mohla vyslechnout a případně pomoci, což chce. Navíc její bratr umí lhát katastrofálně. Jde poznat, že lže.*Clavioo lžeeš.*Protáhne to. Zeptá se jestli má volat rodičům a nebo říct Freye, o které ví, že by jí hned pomohla to z jejich bratra vytáhnout.*Ne, nedám.*Ujistí jej. Pak se zamračí.*Ne, tohle mi nestačí. Přibliž mi to prosím tě. Komu jsi ublížil? Nebo co se teda stalo? Choval jsi se docela divně i ve Španělsku. O co jde?*Zasype jej otázkami.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 2:29 pm
*Samozřejmě, že by jejím želvám neublížil, ale rád ji s tím provokuje. Teď na to ale nemá náladu, takže to moc nerozdvádí a dál jen civí do dálky nebo na zvířata a tak nějak doufá, že se jeho sestra otočí, odejde a ho tady nechá sedět a nebude se hlavně dál vyptávat. Povzdechne si a nakonec se jí to odhodlá říct tak nějak v kostce.* Vážně ti nestačí vědět, že tvůj bratr je idiot? *Zaskuhrá a potom se zhluboka nadechne a dá se do vyprávění toho, co se děje.* Ublížil jsem osobě, kterou miluji, chápeš? Už u nás doma, viděla mě s jinou. Ale byl jsem opilý a nenávidím se za to. *Zvedne k ní zničený pohled a pokračuje dál.* A ještě ten večer odjela. Odjela sem. Nic mi o tom nedala vědět a já byl zbabělý a nezeptal jsem se ani její rodiny, bál jsem ji i napsat. Taky jsem se o ni bál. Ale potkal jsem ji tady. *Povzdechne si a frustrovaně si vjede rukou do vlasů.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 2:48 pm
*Když konečně něco z Clavia vytáhne, nestačí jí to. Chce vědět více, aby mohla bratrovi pomoci. Zamračí se při zjištění, že někomu ublížil.*Noo.. /To vím tak nějak dlouhou dobu../*Odpoví v duchu.*Ne, nestačí.*Zavrtí hlavou a odpoví mu i hlasitě, aby ji slyšel.*Můj bratr je zamilovaný!*Vykřikne do zahrad.*Konečně. Proč jsi nic nic neřekl? Měl jsi. Chtěla bych se s ní seznámit./Že by to neřekl proto?/Jsi blbec no. Neměl jsi se opít. Však znáš příběh našich rodičů. Tohle není dobrý.*Zavrtí hlavou. Pak si povzdechne a obejme jej.*Musíš ji získat zpět Clavio. Jak se jmenovala? Kde tu pobývá? Zjisti to. Jsme se Schreave příbuzní, určitě ti pomůžou. Řekni Wyattovi nebo Wellsovi, ten spíše by byl ochotnější.*Vzpomene si na něj. Jako malá si s ním párkrát hrála a měla ho ráda.*Může ti odpustit a když jí dokážeš, že ji miluješ, třeba se k tobě vrátí. Nejsi zasnoubený, ne? Takže vám k tomu nic nebrání. Vzchop se.*Drcne do něj.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 3:30 pm
*nejradši by ji to neříkal, ale ví, že by mu nedala pokoj. Po její reakci si ale ještě víc zdeptaně vloží hlavu do klína a nahlas si povzdechne.* Že já ti to říkal. Jestli mám rád svůj život aspoň trochu, tohle jsem ti říkat neměl. *Zamumlá a až po chvilce svůj pohled k ní zase zvedne.* Ve Španělsku jsme spolu byli už delší dobu, ale tobě bych to neřekl ani kdybysme spolu byli x let. *Uchechtne se a pak jen protočí očima.* Už spolu nejsme, asi. Co já vím? Takže se s ní ani seznamovat nemusíš. *Zamumlá a poté jen pokrčí rameny.* S kamárady jsme to přehnali, normálně piju tak, že o sobě vím. *Uchechtne se, ale potom zase zaskuhrá a protočí očima.* Pořád se jmenuje, není mrtvá, Chrys.Navya. A kde teď bydlí nevím. *Prohrábne si vlasy a podívá se na ni trošku pobaveně.* Nikomu říkat nebudu. *Uchechtne se a poté zavrtí hlavou.* Nejsem, zatím. Ale jestli to takhle půjde dál, tak bych se nedivil, kdyby mě táta s někým zasnoubil. *Řekne potichu, ale pak se na ni koukne docela zvědavě.* Ty jsi ale zasnoubená, ne? Už jsi ho viděla? *zeptá se ji a u toho má na tváři menší úsměv.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 3:48 pm
*Je ráda, že jí to řekne poměrně rychle a nemusí jej dále přesvědčovat, což by dělala, kdyby jí to neřekl rovnou. Jen tak by mu pokoj nedala, tím si může být jistý.*Clavio. Já ti chci pomoc a jsem šťastná, že jsi si našel někoho, koho miluješ a ona miluje tebe. Ublížil jsi ji a proč se cítí ublížená? Protože tě miluje a bolí ji, že jsi byl s někým jiným. Ani se nedivím, ty taky ostatně ne no. Ale musíš jí to vysvětlit a odkázat jí, že už to neuděláš, že ji miluješ a chceš jen ji.*Řekne s úsměvem. Ještě nikdy zamilovaná nebyla a trochu svému bratrovi i závidí, že on lásku poznal, když ona asi ani nemá šanci. Kdo by se zamiloval do někoho, jako je ona taky, že ano? Navíc je zasnoubená a nemyslí si, že by to jí a Zaydenovi mohlo vyjít a zamilovali by se do sebe. Natož je nejspíše až moc normální. Už jí stačilo, jak se tvářil po jejich prvním rozhovoru. Štvala jej.*Ježiši tak promiň no. Tak jmenuje. *Opraví se a odfrkne si.*Navya.. hezký jméno a neobvyklý./Nebude těžké ji tady najít./*Doufá, že jí Wells třeba pomůže.*Určitě ne. Teď aspoň doufám.*Pousměje se. Nechce, aby i on byl tlačený do sňatku. Když se zeptá na jejího snoubence pokrčí neurčitě rameny.*Jo viděla. Už po pěti minutách rozhovoru šlo vidět, jak jej otravuju a asi ani o ten rozhovor nestál.*Pokrčí rameny.*Nemyslím si, že budu mít stejné štěstí, jako měli naši rodiče. Když se do sebe zamilovali, i když je zasnoubili jejich rodiče.*Nedělá si zbytečné naděje. Bude to muset se Zaydenem nějak přetrpět.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 7:53 pm
*Když začne být nadšená z toho, co jí řekl, radši si zase obličej vloží do rukou a jen ji poslouchá.* /Ženská psychologie v podání mé sestry, čím jsem si to zasloužil? Není to už moc velkej trest? Radši bych byl zmlácený do bezbědomí./ Ale jak můžu vědět, že mě ještě miluje potom, co jsem ji ublížil? třeba si mohla najít někoho jiného, zasloužil by si to a nebylo byse čemu divit. *Zamumlá do dlaní a vážě se bojí, že si za tu dobu někoho našla nebo teprve najde, ale on už nebude aktuální.* Chceš snad i příjmení? *Zamumlá, ale potom se mu na tváři vyloudí menší úsměv.* Neobvyklé jméno, které se na ni tolik hodí, protože je stejná jako to jméno. Neobvyká, krásná... *Povzdechne si a zase hlavu zvedne a opře se o kmen stromu. Potom radši řeč stočí na jejího snoubence, jelikož ho zajímá, jestli se už potkali.* /Měl bych se s ním někdy potkat. Zjistit, co je to za chlapa a buď bych se přimluvil o zrušení zasnoubení, kdyby to byl nějaký idiot nebo bych doufal, že se do sebe zamilují./ Třeba to bude dobrý. Sice si otravná, ale svým... Dobrým způsobem. A pokud mu nebudeš každou chvíli zmiňovat, jak strašný je, že se dělá polívka z želv, myslím si, že to nebude až tak příšerný. *Upřímně se na ni pousměje a poté vstane. Letmo Chrys obejme a hlavou kývne k jednomu psíkovi.* Měl bych po vrátit. *Pokrčí rameny, přičemž si poupraví brýle na nose a úsměv o trochu zvětší.* Hlavně proti mě nezneužívej to, co jsem ti řekl. Prosím. Nech si to pro sebe, jo? Nepotřebuji, aby mě s tím otravovala i Freya. *No a s tím se otočí a vydá se pryč ze zahrad.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 08, 2020 8:21 pm
*Je nadšená z toho, že si její bratr našel lásku a přeje mu to. Doufá, že to mezi sebou nějak vyřeší a budou spolu šťastní. Každý udělá chyby. Příběh jejich rodičů, kteří poslouchalli už jako malí je toho důkazem.*Bolí jí to. *To se jí zdá jako dostatečný důvod.*Ne, to je v pohodě. Já se jí nějak dopátrám a najdu si ji.*Ujistí jej a zazubí se na něj.*/Potřebuje pomoci bráško../Aww..*Udělá i srdíčko pomocí rukou.*Jsi roztomilý, když jsi zamilovaný.*Vydechne.*Těším se, až budu teta. Mamka už beztak na to, až bude babičkou. /Ta až jí o tomhle řeknu už bude chystat svatbu a vybírat oblečky pro děti./*Pak Clavio stočí rozhovor k jejímu snoubenci, se kterým nevěří, že by jim to mohlo vyjít. Zasměje se.*Hele, za ten rozhovor co jsme vedli jsem se o želví polívce nezmínila. O želvách ano, ale jen jsem řekla, že je mám jako mazlíčky a trávím s nimi hodně času. *Pokrčí rameny. Stejně by to Zayden zjistil i sám. Pak jej obejme a přikývne.*Neboj, nikou to neřeknu.*Slíbí mu.*Měj se.*Rozloučí se s ním a sleduje jak odchází. Brzy poté ona přendá Mickeyho a Raphaela do jejích boxu a vydá se s nimi do její momentální komnaty, kterou obývá.*
avatar
Crystal & Juliet
Posts : 8
Join date : 17. 04. 20

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Re: Zahrady paláce

Tue Apr 21, 2020 3:07 pm
Crystal: *Hnědovlasá, na první pohled černovlasá dívka docela menšího vzrůstu, sejde schody z paláce, čímž se objeví v zahradách. Na chvilku zavře oči a nadechne se čerstvého vzduchu, načež je zase rychle otevře a začne se procházet po cestičce. Dnes měla volno a tak si ho rozhodla užít právě tady, v zahradách. Vždy tu byl příjemný klid a navíc, dnes je krásné počasí, ostatně vlastně jako vždy. Neodolala a z dobré nálady, kterou měla, si začala i broukat. Pobyt v paláci si vážně užívala, i když byla v práci. Svou práci měla vskutku ráda a tímto si mohla odpočinout od svého otce. Nebo spíše odpočíval on, když byla pryč? Těžko říci.* /Vyžeň ho už z hlavy. Teď tu není, tak si to užívej a na nic nemysli./ *Pomyslí si. Vážně nad svým otcem přemýšlela celkem často. Proč ji tak nesnášel?* /Protože jsem se narodila. Moc dobrý důvod./ *Až ji z toho zacuká koutek. Aspoň byla vděčná za svou mamku, s kterou vycházela a milovala ji nade vše. Pravidelně ji domů posílala dopisy a někdy i částku ze svých peněz. Nohy ji zavedou až k jedné dřevěné lavičce, která měla krásný výhled na celou zahradu a proto se na ni posadila. Narovnala se v zádech, kdyby se zde náhodou objevil někdo z královské rodiny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Tue Apr 21, 2020 3:22 pm
*Služba jí skončila, protože měla ranní a odpoledne má dneska volné. Ví, že Wells má ještě práci, takže jej nechá být a sama si jde zaběhat do zahrad, na čerství vzduch a aby neztratila svou fyzičku. Na sobě má černé legíny a i černé tričko.Vlasy stáhnuté do culíku, který jí poskakuje na zádech, když běží po cestičce. Vybrala si schválně tu, kudy nikdo moc nechodí. V uších má přitom sluchátka a poslouchá playlist svých oblíbených písniček. Po chvilce jí myšlenky zabloudí k jejímu princi, Wellsovi, kterého miluje a přestane prakticky vnímat okolí. Až když do někoho vrazí, když zabočí za keř a nevšimne si další dívky.*Ježiš promiň!*Omluví s okamžitě a rychle si vyndá sluchátka z uších. Naštěstí ani jedna z nich nespadla, za což je ráda. Prohrábne si vlasy.*Jsi v pohodě? Neublížila jsem ti, že ne?*Troch umzatkuje.*
avatar
Crystal & Juliet
Posts : 8
Join date : 17. 04. 20

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Crystal Bane

Tue Apr 21, 2020 3:32 pm
*Zítra zase pracovala od rána do večera, ale ovšem, nevadilo ji to. Ona už brala práci jako součást svého života a bez ní by se unudila k smrti. Vždy ji stačil jeden den volna, či půl dne a už chtěla znovu do práce. Ne, že nerada odpočívala, ale čeho je moc, toho je moc. Dále se poklidně slunila, dokud do ní někdo nenarazil. Překvapeně zamrká a podívá se na dívku, která se jí hned začne omlouvat a ptát se, zdali je v pořádku.* Nic se nestalo, ano, jsem v pořádku. *Zasměje se, aby si třeba nepřipadala špatně a také, aby ji potvrdila, že opravdu v pořádku je.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Tue Apr 21, 2020 3:53 pm
*Běží po známé cestičce a ani nevnímá, kudy běží. Poslouchá písničky a zároveň přemýšlí o Wellsovi, muži, kterého miluje z celého srdce. Na tváři má přitom zamilovaný úsměv, který jí dost stěžuje správně dýchání, ale nemůže si pomoci. Když do někoho vrazí, zastaví se a ihned se jí začne omlouvat. Prohrábne si rukou vlasy a přitom pořád sjíždí dívku pohledem, aby se ujistila, že jí skutečně nijak nezpůsobila. Možná zmatkuje až moc.*Dobře, to jsem ráda. Ještě jednou se omlouvám. Měla jsem více dávat pozor na cestu.*Omluví se jí podruhé a je skutečně ráda, že druhé dívce nijak neublížila.*Jinak, já jsem Kathika. Ty jsi tady zaměstnanec, že?*Zná tuhle dívku od vidění, ale ještě se nestihly seznámit.*
avatar
Crystal & Juliet
Posts : 8
Join date : 17. 04. 20

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Crystal Bane

Tue Apr 21, 2020 4:07 pm
*Poklidně se slunila v zahradách paláce do doby, než do ní nenarazila nějaká dívka v culíku, kterou znala od vidění. Ovšem, odkud přesně? Jediné jisté bylo to, že nebyla z královské rodiny. Když se jí začala omlouvat a zajímat se, zdali je v pořádku, se smíchem ji uklidnila, že v pořádku je. Pořád vidí, že je lehce zmatená a tak ji věnuje milý úsměv, aby se snad uklidnila a nedělala si starosti. Jakmile se jí představí, rozzáří se jí její hnědá kukadla. Nedávala se jen tak s někým do řeči a když už, málo kdo se jí představil.* Těší mě, Kathiko. Já jsem Crystal a ano, jsem komorná. *S úsměvem ji poví, jakou práci zde v paláci má a rovnou se také představí.* Pletu si tě, nebo ty jsi zde také jako zaměstnankyně? *Zeptá se s nejistotou v hlase.* /Že bych si tu našla nějakou přítelkyni?/ *Nad touto myšlenkou se její obličej ještě o něco více rozzářil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Tue Apr 21, 2020 4:30 pm
*Po tom, co se ujistí, že dívka do které narazila, nechtěně samozřejmě, je v pořádku, ještě jednou se jí omluví. Vážně to nechtěla. Pak se představí a ona si všimne, že její obličej odněkud zná. Takže se představí a odhaduje, že nejspíše bude zaměstnancem paláce. Neřekla by, že je snad hostem ze zahraničí.*Mě taky těší.*Usměje se na ni.*Hezký jméno.*Poznamená.*Jsme tu zaměstnankyně.*Přitaká.*Pracuji tu skoro půl roku, jako strážkyně.*Řekne jí.*Ehm.. neprojdeme se?*Zeptá se jej a ukáže na cestičku, po které prvně běžela.*Jak dlouho tu pracuješ?*Zeptá se jí zvědavě.*Pocházíš z Angeles a nebo jsi se sem dostala až díky práci?*Tohle je přesně její případ a ona se snaží zjistit, jestli mají něco společného.*
Sponsored content

Zahrady paláce - Stránka 8 Empty Re: Zahrady paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru