Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
LittlePrincess
Zobrazit informace o autorovi

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Tallulah Aisha Pomplei

za Sun May 10, 2020 8:00 pm
*Udělá nakonec dobře s tím, že nějakou z dívek osloví a představí se jí na oplátku. Pokývne jí hlavou a potom už se jen zarazí.*Postřelili mě do ramene, zas tak velký problém by to nebyl. Kdyby se mi jedna dívka nepokusila kulku vyndat. Dělala to holýma rukama, které si neočistila. ŠÍleně moc to bolelo a krev z rány potom tekla ještě víc, plus takovou hnusná jiná tekutina. *Odmlčí se a otřese se nad tím, ta vzpomínka když ránu viděla.*Lékaři řekli, že v tom mám infekci a nejspíš mi na rameni po zahojení zůstane známka po tom, že mě střelili.*Povzdychne si a zavrtí nad tím hlavou.*Mohlo to dopadnout hůř, nevím co bych dělala kdybych o ruku přišla třeba úplně.*Vysvětlí jí s obavou a rozhlédne se kolem nich.* Líbí se ti tu? Myslím v paláci?*Zeptá se jí zvědavě, aby aspoń trochu změnila téma jejich rozhovoru k něčemu méně bolestnému.*
Lexi

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Joseph V. Layn

za Sun May 10, 2020 8:07 pm
No neříkejte, už jsem si začínal myslet, že to je snad kvůli tomu, že jste sem viděla přicházet svého nejoblíbenějšího strážce. *Utrousí na její poznámku o paláci a pak se jen uchechtne, načež povytáhne obočí a přeměří si ji pohledem.* Radši to přede mnou ani neříkejte, protože momentálně mě tu nic nedrží u toho, abych tu zůstával. Službu nemám, takže se zvládnu pohybovat jako dokonalý stín. *Pokrčí rameny a sleduje ji dál, načež se podívá na její vidlici.* Jde spíš o princip a způsob užívání, víte? I když e to ostrý, ve vašich rukách to spíš připomíná plastovou lžičku. Sama se zlomí, ani kdybyste se nesnažila. *Zatváří se nevinně a pobaveně, a pak jen pokrčí rameny.* Neměl jsem co dělat. *Řekne jen tak, o svém pravém důvodu, proč je tady a ne jako každý večer, kdy nemá službu, někde jinde, ale mlčí.*
† PsYcHoPaTiC †

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

za Sun May 10, 2020 8:09 pm
*Jenom stoji opodal a sleduje to vsechno. Nechce se mu tam, ale aspon tady stat muze. Holky ze selekce nezna ani jednu, takze jsou mu srdecne jedno a on uz stejne svou lasku ma, takze jsou mu jedno o to vic. Zahledl i bratra s rou strazkyni, kerou ma taky uprimne nekde. Usklibne se a chvili tam jen tak stoji.* /Fajn, myslim, ze tohle jako chvilka stravena tady staci./ *Rozhodne se nakonec a chysta se otocit a vypadnout a to ne jen z tehle akce, ale hlavne z palace. Vse, co potrebuje, aby prezil ma ve svem batohu. Nikomu nic nerekl ani rodicum, ani Eris ani kamaradum. Cukne ssebou, kdyz uslysi kousek od sebe tiche vyjeknuti a trhne hlavou na stranu a slduje jen zada divky.* Fajn, aspon jsem nekoho vydesil. *Pokrci rameny se zamumlanim a ruce ma v kapsach.* Pokud jdes na taborak pak uz ti nebudu blokovat cesru. /Kdo to vubc je? To je jedno./ *Obejde ji a vyda se pryc.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sun May 10, 2020 8:13 pm
Já to nikdy tak nějak umět nemusel. *Zvedne ruce do vzduchu v mírumilovném gestu a zasměje se.* No... Jestli chceš, můžeš odjet domu. *Pokrčí pobaveně rameny a pak se nechá ukecat k darování svých bot, které jí podá a odfrkne si, když mu v klíně přistanou podpatky.* Radši budu bos. *Položí její boty vedle sebe a sám si ještě sundá i ponožky, aby byl doopravdy bosý. Občas je docela fajn se bos projít po trávě.* Já že dupu? Bacha na pusu, lady, jsem korunní princ. *Zamžiká obočím.* A ještě k tomu jsem tě nestihl seznámit s plánem večera. Jednu ze Selekce budeme obřadně obětovat a já sám vyberu. Takže být tebou bych byl milejší. *Zazubí se na ní a jeho pobavený pohled říká, že si dělá jen legraci.* Vem si klidně moje oblečení, ale já si žádný šaty brát nebudu. *Zasměje se a aby jí to potvrdil, sundá si mikinu a podá jí ji.* Jsem odvážnej. *Pak se zazubí, když slyší, že může přinést všechno a rychle se zvedne. Dojde ke stolu s jídlem a na talíř nabere nějakou zeleninu, pár párků, nezapomene přihodit i bonbony a nakonec ještě jednu celou cibuli. To jí donese a položí jí to na klín.* A čaruj. *Pobídne jí s úsměvem a čeká, co z toho vykouzlí.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Kathika Canton

za Sun May 10, 2020 8:14 pm
Schválně mu nechá delší čas, aby si ji mohl prohlédnout a pak se zatváří jako naprosto nevinný anděl.*Já? A jak tě provokuju prosím tě?*Zeptá se hraně šokovaně nad tím, že ji nazval provokatérkou. Jako by ani nemohla uvěřit, že mluví o ní.*Neboj, po tom co se vrátíme, sundám si i tu mikinu a dneska si ji zase nedám.*Slíbí mu a pak se s ním vydá do zahrad, kde konečně začne připravovat to, o čem mu básnila včera.*Vybouchne jo? Díky za důvěru.*Uchechtne se.*Hmm.. Musla bych ti je ukradnout ze skříně no.*Pokrčí rameny nad tím, jako by se nic nedělo. Sedne si na lavičku a zeptá se, jak se měl.*První nakažený?*Zašeptá zpět a zamračí se.*/Snad se nenakazí on. Jen ne on./*Nechce, aby se Wellsovi něco stalo.*Docela to ušlo. Dneska nám řekli o tom zvýšením platů. Jinak jsem byla v práci ráno, až do odpoledne. Klasiky frmol.. Ale o tom tobě nemusím říkat.*Uzná a pak si všimne, že jsou maršmelouny hotové, tak jeden dá na připravený oplatek, kde je i čokoláda a výsledek mu podá.*Hone, jsem zvědavá na tvou reakci.
Lexi

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Sofie C. MacQuoid

za Sun May 10, 2020 8:15 pm
*Sleduje chlapce, který ji vylekal, a sama sobě se v duchu musí zasmát. Vážně ji vylekal takový kluk? No, asi je už vážně paranoidní. Illea ji sice přitahovala, ale vždycky se tu cítila kvůli rebelům nesvá. Ani si nepamatuje, jestli se tu někdy cítila vážně v bezpečí. Když tedy chlapec odejd,e nevydrží to ani ona a taktéž zamíří pryč.* To se ti vážně povedlo. *Zamumlá si jen sama pro sebe.*
annie.16

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Zayden J. Collard

za Sun May 10, 2020 8:19 pm
Určitě bych ti chyběl. *řekne s hraným sebevědomým.* Chyběl bych ti víc. Lhaní ti moc nejde. *zasměje se. Pak se jí zeptá na zranění a následně jí odpoví na to samé.* Děláš nějaký sport? *zajímá se, když zmíní tělocvičnu.* Nebudeš mít břicho jako balon. *uchechtne se, ale lehce se přitom zamračí. Nechce, aby se zase Chrysane v něčem podceňovala. Pak odvrtá pohled a začne se zajímat o opékaní marshmellownů. Když ho pohladí po paži, okamžitě se mu po těle rozlije teplo.* Docela? S tebou je to zatraceně těžký Chrys! *opraví ji a zasměje se.* /Hlavně na Illeagramu./ *vzpomene si, jak s ním včera poprvé Chrys souhlasila. Sice to bylo jenom ohledně počasí, ale aspoň něco. Pak kývne hlavou, protože s tím celkem souhlasí. Teda ne s tím, že by měli zasnoubení zrušit, ale ten plán dává smysl.* Vážně? Asi mi ještě chvíli potrvá, než ti uvěřím. *uchechtne se.* Dobře, a když už jme u toho mluvení...co Clavio? Mluvila si s ním? *zeptá se jí na bratra a vezme si jeden marshmellow.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Alexis P. T. Vasiljev

za Sun May 10, 2020 8:26 pm
*Vystrašeně ho sleduje po zásahu klackem, protože se bojí, že mu nějak ublížila a rychle se mu začne omlouvat.* Neni to tvoje chyba, ale moje. Vážně promiň. *Omluví se mu znovu a už ani neví po kolikáté to je.* Nevěřim ti. *Odtuší, že to bude bolet docela dost.* Neměla bych se lidí tolik lekat. *Svede zase vinu na sebe, protože tohle jednoduše její vina byla.* Jasný, chápu. *Přikývne, když vidí, jak zavrtěl hlavou po její nabídce tance.* Hlavně nechytni infarkt. *Poznamená s pobaveným úšklebkem, když vidí, jak se chytl za srdce.* Jo, v pohodě. Přežiju jeden večer bez jídla. *Zasměje se.* Jak ses měl? Než jsem tě teda nabrala klackem. *Zeptá se ho.*
Lexi

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Topsy Shae McGuier

za Sun May 10, 2020 8:26 pm
*Zasměje se, když se začne svlékat dál, a když jí podá mikinu, jen se zasměje a oblékne si ji.* A ještě kalhoty, princi. *Zazubí se a ukáže na jeho kalhoty, načež nevinně zamrká a tak se usměje, že by jí ani ďábel neřekl ne.* Sliboval jsi i kalhoty, ne? *Povytáhne obočí, jako by snad prince chtěla nachytat při neúplné pravdě, a pak se jen zakření, načež hraně vážně přikývne.* Jasně že dupeš, jsi přece slon. Nebo spíš slonorafák? Jak by se říkalo žirafě s proporcemi slona? *Zeptá se ho, zatímco se stále usmívá od ouška k oušku, načež zahraje polekanou.* No neříkej! To bys vážně chtěl přijít o svého dvorního šaška? Vždyť nikdo ti ho nehraje takhle lacino jako já! *Odfrkne si, ale když odchází, houkne na něj ještě.* Nezapomeň ještě ty kalhoty! *Zakřičí na něj zpátky a se smíchem sleduje, co přinesl.* Hm, no, to jsi mi nedal moc věcí, na čem bych se mohla jo vyřádit, tohle je jednoduchý. *Zašklebí se a rozejde si pro nůž, načež párek začne rozkrajovat jako rohlík na hotdog, a do něj začne cpát tenké proužky zeleniny, načež ho začne rozřezávat a do spirály, kterou v boku dvou párků s následnou přípravou vryje, dá ještě cibuli. Oba dva napíchne na jednu vidlici a dá ji nad oheň.* Bonbony přidám až za chvíli. *Vysvětlí mu.*
annie.16

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Alessia E. Schreave

za Sun May 10, 2020 8:29 pm
To v žádným případě. A nejste můj nejoblíbenější strážce. *setře ho a ušklíbne se. Joseph jí přijde spíše otravný, ale dnes tu není nikdo s kým by se mohla bavit. * A přesně kvůli tomuhle nejste můj nejoblíbenější strážce. Jste moc otravný a dolézavý. *ušklíbne se a kriticky ho sjede pohledem. Pak jo opraví, že to není lžička, ale vidlička.* Opravdu? Takže když se nebudu snažit, tak se nezlomí? *nakloní hlavu na stranu a uchechtne se.* Tak já vyzkouším její odolnost.*pokrčí rameny a namíří ostrý hrot vidlice na Josepha.* Beztak to bylo proto, že jste chtěl vědět, jestli tady budu. *přebere si jeho odpověď po svém.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Destiny Senna Teagan

za Sun May 10, 2020 8:29 pm
*Pousměje se na dívku, která se ji později představí jako Tallulah a začne s ní rozhovor. Zeptá se na její ruku o které vidí, že je zraněná a jak tipuje , stalo se to při rebelském útoku. Kde asi jinde, že ano? Poslouchá jí, co jí o tom řekne a přikyvuje.*Ta dívka se ti jen snažila pomoci. Kulka v ruce není dobrá.*Potřese hlavou.*A asi neměla moc možnost si přece umýt ruce, jen ti chtěla pomoci.*Pokusí se i bránit. Přece jen, ona taky pomohla jiné dívce, Topsy si myslí, že se jmenovala.Vytáhla jí kulku z boku, která naštěstí nebyla tak hluboko a taky si neumyla ruce. Prostě nebyla možnost a potřebovala se kulka vyndat.*To bude dobrý, neboj.*Pousměje se na ni mile. Pak se rozhlédne kolem sebe, po její otázce, jak se jí v paláci líbí.*Hodně, hlavně zahrady se mi vždycky zdály kouzelné. Komnata je strašně obrovská, aspoň mě se to tak zdá.*A to je druhá a nebydlí rozhodně v žádném malém bytečku.*Jak se tu líbí tobě?*Zeptá se a pak se podívá na prince.*Upřímně.. Přijde mi až divné, jakej je i prince hlouček. jo jsme u kvůli němu.. Ale kdyby se s někým bavil s některou dívkou, sama bych za ním už nešla, protože bych si připadala trochu vtíravě.*Řekne jí na to svůj názor a pohledem na princi a dívkách nezůstává moc dlouho, spíše vůbec a rychle se podívá zase do ohně.*Nedáš si něco k jídlu? Dala bych si docela párek.*S tímto vstane a vydá se ke stolu, kde si vezme párek a napíchne ho na vidlici. K tomu si rovnou vezme tácek a na něj dá hořčici a následně si vezme i jeden krajíc chleba.*
Lexi

za Sun May 10, 2020 8:35 pm
Já a otravný a vlezlý? Nevím, kdo za mnou přišel jako první a začal se se mnou vybavovat jako se starým známým. *Pokrčí rameny, načež stále sleduje její vidlici, kterou na něj míří. nemůže se ubránit hlasitému uchechtnutí.* A nestěžujte si, že nejsem váš nejoblíbenější, stejně jste si vybrala mě namísto kohokoli jiného tady odsud, kdo by byl podle vás "méně otravný a dolézavý". *Rukou naznačí i ony uvozovky a pokrčí rameny, když na něj míří vidlicí. Pak se ale jen začne smát. Tohle rozhodně nebyl ten důvod, proč je tady, ale nebude jí to nijak vykládat ani dokazovat. Myslel si, že tady přijde na jiné myšlenky, a už je zase v pokušení uškrtit jednu malou, slizkou zmiji, která mu pěkně pije krev. Hm, upíří zmije? Očividně.* Opravdu nejste středobodem mého vesmíru, je mi líto. *Řekne jí hraně omluvně.*

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Noah de Croy- Solre

za Sun May 10, 2020 8:41 pm
Neospravedlňuj sa už stále. *Usmial sa ne ňu.* Je to moja chyba, trval si na svojom, pretože ona naozaj za nič nemohla.* Máš právo sa ľakať, hlavne v takejto nepeknej situácii.*Povedal jej, aby ju uistil, že jej absolútne nič nevyčíta a že všetko je v úplnom poriadku.* Mal som čakať na tvoju reakciu. *Priznal sa. Ďalej pokračoval vo svojom divadielku a prežíval svoju rolu. Takmer sa hodil na kolená, ale to mu už prišlo prehnané.* Myslím si, že by som tanec asi neprežil. *Uškŕňa sa ako šialený. Dúfa, že si nemyslí, že je blázon.* Ja večer bez jedla neprežijem. *Odpovedal pohotovo.* Nepôjdeme pohľadať dačo pod zub? *Navrhol jej.* Mal som sa celkom dobre, kým si mi takmer nevypichla oko tou palicou. *Podpichoval ju veselo.* A ty si sa ako mala? *Zaujímal sa.* Na koľkých si už hodila šľahačku alebo zaútočila palicou? *Doberal si ju priateľsky.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Sun May 10, 2020 8:52 pm
*Uchechtne se a pořád nejistě pokýve hlavou.*No.. možná víc jak trochu no.*Uzná to teda nakonec trochu neochotně, ale nakonec se na něj usměje. Stejně jak jemu i jí zakázali návštěvy tělocvičny.*Většinou běhám. Jinak mám ráda snad všechny sporty. Hlavně tenis, nebo basketbal je taky dobrej. Ale občas i fotbal. Co nemusím je asi hokej. Nevěnuji se jim nějak extra moc. Teda jako malá jsem hrála basket, chvilku, ale teď je to jen tak. *Vyjmenuje mu některé její oblíbené sporty.*Jaký sport děláš ty?*Zeptá se ho na stejnou otázku.*S tímhle tempem jo.*Namítne tvrdohlavě. Uzná, že je to s ní občas těžký a když ji v tom opraví, šťouchne ho spíše škádlivě do boku. Když se zeptá, co vlastně znamená ta druhá šance odpoví mu, jak to myslela. Že pokud se do sebe nezamilují, nevezmou se a ona uteče, přesně jak plánovala předtím.*Tohle myslím vážně. Myslíš, že kdyby ne, byla bych pořád tady?*Nadzvedne jedno obočí.*O tomhle mluvit zrovna nemusíme.*Vydechne.*Nemluvila jsem s ním a ani s ním mluvit nechci. *Pokrčí rameny.*Už jsem mu otravovala život dost dlouho, řekl mi to přímo. Už delší čas to dával najevo, prakticky kdykoliv, když jsem se s něčím snažila pomoci jemu nebo když jsem s ním jako malá chtěla trávit čas. *Pokrčí rameny podruhé.*Už jsem pochopila, že o mou společnost nestojí a nehodlám se mu dále nějak vnucovat. Sám má teď holku, se kterou snad bude šťastný. A i tak.. Po Selekci s tebou možná odjedu do Austrálie a když ne zůstanu tady, takže se pak vídat nebudeme.
annie.16

za Sun May 10, 2020 8:54 pm
Vypadal jste tak smutně, až mi vás bylo líto. Ale chováte se vlezle. Například to s tim městem. *pokrčí rameny.* Protože tady nikdo jinej není a já mám dobrou náladu a nechci tu trčet sama. *ušklíbne se. Pak na něj začne mířit vidlicí.* Škoda, a já bych o to tak šíleně stála. *řekne s dávkou ironií v hlase.* Když vám tedy má přítomnost tolik vadí, tak odejděte. *pokrčí rameny a čeká, jestli opravdu odejde.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Wells J. Schreave

za Sun May 10, 2020 9:01 pm
Jako bys nevěděla. *Ušklíbne se a potřese hlavou.* Už se nemůžu dočkat. *Mrkne na ní a pak už dojdou do zahrad, kde jí oznámí, že ať už se stane cokoliv, je to na ní.* Nemáš za co. *Zazubí se na ní a pak se uchechtne.* Ale ty jsou vypraný a nevoní po mě. *Namítne, protože takhle by to nemělo moc smysl. Sedne si s ní na lavičku a potichu jí řekne, že v paláci je první nakažený.* Korunní princ Francie, Christophe. Potvrdili to chvilku před akcí. *Dá jí víc podrobností a pak se zajímá, jak se měla ona.* Frmol si dokážu skvěle představit. *Přikývne s menším pobaveným úsměvem.* Doufám, že se to co nejdřív uklidní, jinak se upracuješ a ještě vyhoříš. *Podívá se na ní starostlivě a pak už mu před obličejem přistane ta sladká delikatesa. Aspoň ona to tak reprezentovala. Kousne si do toho a začne kousat.* To je ... *Udělá dramatickou pauzu, během který do toho ještě jednou kousne a pak celé sousto spolkne.* Dokonalý. *Usměje se pak a dojí zbytek té sladkosti.*
Lexi

za Sun May 10, 2020 9:07 pm
*Tiše ji sleduje, jak si na něj stěžuje, ale stále na něj mluví, a pak si jen povzdechne. Vážně je takhle otravná už odjakživa? No, asi jo. I když on si jí nikdy moc nevšímal, i když žil nedaleko zámku. Vždycky byl spíš dítě, který se stranilo kolektivu a tohle mu zůstalo už od doby, co byl dítě. Stále mu ale vadí chování princezny. Přejede si ji pohledem a až když domluví, jen si promne kořen nosu.* Takže já jsem podle vás vlezlý, když o vás mám starost? Nejsem zdaleka jediný, kdo vidí, co se svým životem děláte. Nevím přesně, co s ním děláte, ale na rozdíl ode mě máte možnost se začít chovat normálně. Všechno rozbité jde spravit. *Pokrčí rameny a opravdu, opustí místo táboráku jednou provždy.*
annie.16

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Zayden J. Collard

za Sun May 10, 2020 9:09 pm
*když Chrys uzná, že by jí chyběl víc než trošku, vítězně se usměje. Pak poslouchá sporty, které ji baví, a které ne.* Tak nějak všechno, ale hlavně box. Pomáhá to krotit emoce. *pokrčí rameny. Box dělá hlavně od té doby, co zmizela jeho sestra. Může si tak vybít vztek.* Máš krásnou postavu a žádnej balon se z tvého břicha nestane.*řekne upřímně a uchechtne se. Pak ji opraví, protože mu to rozhodně jednoduchý nedělá. Když ho dloubne do boku zasměje se.* Dobře, tak jo, věřím ti. *vzdá to nakonec, protože přeci jen v tomhle má pravdu. Pak se jí zeptá na Clavia. Pokud si ti dva brzo nepromluví dobrovolně, osobně Chrysane k Claviovi odvede. Po její odpovědi si povzdychne.* Tak zkuste začít znovu, jako my dva. *navrhne jí.* On to určitě nemyslel vážně a neotravuješ mu život. *stojí si tvrdohlavě za svým.* Promluv si s ním. Nikdy nevíš, co se stane. Třeba..já nevim zaútočí rebelové nebo se něco prostě stane, a pak už nebudeš mít možnost si s ním promluvit a budeš litovat toho, žes to neudělala zavčasu. *opět pokrčí rameny. Nechce, aby toho pak litovala. Sám ví, jaké to je někoho ztratit a pak litovat toho, že se nezachoval jinak.*
annie.16

za Sun May 10, 2020 9:18 pm
*řekne mu, že je vlezlý a po jeho slovech se na něj nevěřícně podívá.* Nemáte mít o mě starost. O tohle já nestojim. Vím, co se svým životem dělám, a vy nemáte nejmenší právo do toho zasahovat. Jedinej, kdo do toho může mluvit jsou mí rodiče, ale těm jsem jedno. Je to můj život, moje rozhodnutí, které nijak neovlivníte a může vám být upřimně někde. Chovám se normálně. To mám předstírat, že jsem člověk bez chyb? Mám předstírat že jsem perfektní vzorová princezna? K čemu to asi tak bude, hm? Tohle jsem já a vy se s tím budete muset smířit ať už chcete, nebo ne. *musí se zastavit, protože jí dochází dech. Do teď se v jeho přítomnosti celkem bavila, ale tohle je moc i na ní.* Prostě se přestaňte zajímat o to, co dělám špatně a co bych měla dělat jinak. Není to vaše věc. *ukončí to a pak se vydá opačným směrem, než on a to tedy do města. U sebe teď nic nemá a tak doufá, že brzo sežene něco, díky čemu na tohle zapomene.*
LittlePrincess

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Tallulah Aisha Pomplei

za Sun May 10, 2020 9:19 pm
Já vím, že se ta dívka snažila pomoct, ale možná kdyby mi jí vytáhli lékaři..*Povzdychne si nad tím, ale přikývne. Ví, že to dívka nemusela myslet špatně, ale i tak doufá, že ruku bude mít brzo v pořádku. Ruce  k životu potřebuje a bez nich už by nemohla dělat věci, které má ráda.. Vyslechne si její názor na to jak se jí tu líbí a se souhlasným  úsměvem přikývne hlavou.* Máš pravdu, že je to tu ohromně obrovské.*Přitáká hned s úsměvem a nakloní hlavu na stranu.*Je to tu tolik jiné, než můj domov, nablýskané a ták. Těžko se zvyká, ale snad po delším čase to bude jen lepší.*Odpoví jí také a podívá se stejným směrem.*Přišel mi milý, ale při prvním setkání jsem se nechovala zrovna vhodně. Takže se nesnažím nějak něco začínat. Když s nim mluví jiné dívky, tu jednu jsem viděla ho objímat v hrobce.*Poví k ní tiše a pokroutí nad tím hlavou, nemusí se vtírat k někomu. Souhlasí s ní v názoru teda.*Dala bych si, ale nejsem si jistá, jak bych s tou rukou něco opekla.*Nejistě zamká a ohlédne se ke stolu s občerstvením*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Kathika Canton

za Sun May 10, 2020 9:28 pm
*Usměje se na něj a pak to dále nekomentuje a odejde s ním do zahrad.*No, to je pravda. Asi tě budu muset nechat být, no..*Uzná.*Nechci přijít o vůni, kterou tvoje košile mají.*Jakmile zjistí, že je v paláci první nakažený, lekne se. Nechce, aby se stalo něco Wellsovi. Na ní samé j ani nezáleží, jen se prostě bojí o něj. Nechce o něj přijít.*/Snad s ním nepřišel moc do styku../*Povzdechne si a chytne ho za ruku.*Snad budeš v pořádku..*Bojí se o něj, moc a jde to na ní i vidět. Pak řekne, že byla v práci zase déle a byl tam docela frmol.*To spíše ty. Ty toho máš ještě více. Porady, papíry. Velká část mé páce je, že stojím v pozoru a hlídkuju.*Uchechtne se.*Budu v pořádku. Bojím se spíše o tebe.*Řekne mu upřímně. Nakonec dá marsmellow na oplatek a čokoládu a dá to Wellsovi. Doufá, že mu to bude chutnat. Potěšeně se usměje. Udělá to takhle i s ostatními a sama si jednu sladkou pochoutku vezme.*Klidně si dej i další. Když tak ještě nějáký udělám.*Zakousne se do toho a spokojeně zamručí.*Hmm. Miluju to.*Řekne a dívá se na tu sladkou pochoutku.*A tebe samozřejmě taky, lásko.*S pobaveným úsměvem se nahne k Wellsovi a políbí ho.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sun May 10, 2020 9:37 pm
*Podá jí mikinu a pak se zasměje.* Abys neřekla, že neplním slovo. *Zvedne se z lavičky a vyklouzne z kalhot, takže se ocitne jenom v boxerkách. On se za to ale rozhodně nestydí a necítí žádné rozpaky. Přeci jen díky hodinám v posilovně má tělo, za které by se nestyděl ani žádný model spodního prádla.* Spokojená? *Zazubí se na ní a hodí po ní pobaveně kalhoty.* Tak teda pěkně děkuju. *Zasměje se, když ho nazve žirafou se sloními proporcemi.* Nejspíš bych tě nějak oželil. *Zazubí se na ní a potřese hlavou, když se nazve šaškem. Pak už se vydá pro různé suroviny, které jí donese a je zvědavý, co z toho vykouzlí. Nadzvedne obočí, když jí vidí, jak si s tím rychle poradí.* Fajn jsi dobrá. *Uzná nakonec možná trošku neochotně, protože nerad prohrává.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Sun May 10, 2020 9:50 pm
*Řekne mu, jaké sporty má ráda a zeptá se na to stejné i jeho.*Box, na ten moc nejsem, spíše běhám a tak.. Ale chápu. Krotit emoce to asi pomáhá. Kdyby něco, klidně ale.. za mnou můžeš přijít. Kdybys chtěl. A všechno neřešit jen u boxovacího pytle.. Jestli se máme nějak sblížit, byla bych ráda, kdybys mi aspoň někdy řekl, co tě trápí. Já si prakticky stěžuju po každý, co se spolu bavíme.*Pousměje se.*Díky za lichotku a bojím se, že stane.*Uchechtne se.*Možná bych měla přidávat méně odhalujících fotek na Illeagram. Že už tak dokonale znáš mou postavu.*Poškádlí ho.*Ale podle toho, co vidím já. Asi taky trávíš v posilovně dost času. Taky nevypadáš nejhůře.*Mrkne na něj. Následně řekne, že přece kdyby mu nechtěla dát druhou šanci, teď by se s ním tady nebavila. Když se Zayden zeptá na Clavia, odpoví mu to, co vlastně říkala i předtím. Nechce se s Claviem bavit. Snad všechny jejich rozhovory vždycky dopadli stejně.*Ne, to asi nepůjde.. Snažím se o to celej život a o si ze mě vždycky utahoval se všemi ostatními, když jsme se s ním chtěla bavit, posílal mě pryč nemá o nějakej sourozeneckej vztah se mnou zájem. Je to dost očividný. A po osmnácti letech, kdy se o to někde snažím tohle jsem už vážně vzdala.*V tomhle odmítá ustoupit. Potřese nesouhlasně hlavou.*Náš vztah se nezlepší. A prosím tě, nech to být. Nechci se o tom bavit. Stejně svůj názor jinak nezměním.*Vezme si další marsmellow.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Alexis P. T. Vasiljev

za Sun May 10, 2020 9:50 pm
Dobře, promiň. *Kapituluje nakonec a pak se uchechtne, když jí dojde, že se akorát znova omluvila.* Vážně ti přijde normální čekat, že tě někdo vezme klackem po hlavě? *Nadzvedne obočí a zasměje se.* To je v pohodě, chápu to a do ničeho tě nenutím. *Pousměje se na něj a pak se její úsměv rozšíří, když se dostanou k jídlu.* Fajn, jdeme na lov. *Přikývne po jeho návrhu a vyskočí z lavičky. Spolu s ním se vydá ke stolu, který je plný jídla. Začne se po něm rozhlížet a u toho našpulí rty, když přemýšlí, co si dá. U toho se ho zeptá, jak se měl a když si do ní rýpne, uchechtne se a jemně ho šťouchne loktem.* Byl jsi mojí první obětí tenhle týden. *Zazubí se na něj.* A přemýšlím, kdo se stane obětí talíře se šlehačkou. *Rozhlédne se rychle po všech přítomných, jako kdyby to chtěla podniknout rovnou teď.*

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Noah de Croy- Solre

za Sun May 10, 2020 9:59 pm
*Zasmeje sa.* Už ti poslednýkrát opakujem, že nič sa nestalo. *Uistí ju, pretože sa mu ospravedlnila asi už po desiaty raz.* Tak som to nemyslel. Myslel som to tak, že je normálne, že sa budeš brániť, keď sa vystrašíš. *Pokrútil hlavou a vysvetlil jej. Potom sa usmeje na ňu.* Tak to som rád, že ma do ničoho nenútiš, už som sa začínal báť, že ma nasilu dotiahneš na parket. *Uťahuje si z nej. Spoločne dojdú k stolom naplneným jedlom tak, že sa až prehýbali pod tými pochúťkami. Zoberie si tanier a naloží si naň z každého po kúsku. Keď do neho drgne lakťom, takmer vysype celý tanier.* Tak teraz neviem, či mám byť poctený alebo urazený. *Zasmial sa. Tiež sa rozhliadne a kývne hlavou k jednému plnšiemu chlapíkovi.* Tamten mi nie je sympatický, na neho môžeš nakydať šľahačky, koľko len chceš. *Zasmial sa veselo.*
Sponsored content

Zahrady paláce - Stránka 11 Empty Re: Zahrady paláce

Povolení tohoto fóra: