Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
† PsYcHoPaTiC †
Zobrazit informace o autorovi

Zahrady paláce - Stránka 13 Empty Illarion Viktor Gleb Vasiljev

za Wed May 13, 2020 7:05 pm
*Illea jej nejak extra nebere. Rebelove, utoky a ted ten virus. Byt ppo jeho hned by odsud vypadnul a to klidne i bez Alexis. Preci jen on je dulezitejsi pro Rusko, protoze on je korunnim princem, ale neni zas takovy hajzl, aby ji tady skotecne nechal.* /Musim ji prekecat, abychom se vratili domu kruci. Neminim tady riskovat svou smrt./ *Jde chodbama palace, dokud nenajde vdhod do zahrad, kde si hned zapali a jde jednim z mnoha chodnicku, dokud nenarazi na postavu, ktera s sebou skube, jako by mela epilepticky zachvat. Prvni, co mu probehne hlavou, jestli uz neni ona osoba infikovana a nezasahlo ji to nervovy centrum, nebo tak neco, ale kdyzje k te postave bliz, vsimne si, ze se jedna o jeho mladsi sestru, ktera zase predvadi tanecni kreacr. Na nic neceka, obejde ji, aby jej nebouchla rukou, jak jima macha a postavi se pred ni a cigaretu si da do pusy a zacne ji napodobpvat v tom, cemu rika tanec. Tkhle tam jsou nejaou chvili, dokud si jej jeho sestrika nevsimne a on si da cigaretu zase mezi prsty a vydechne dym a zascne se smat.* Porad je to, jako bys mela zarazeny prdy, nebo epleptak segra. *Popichne ji se smichem, ale ten jej prejde hned, jakmile se ona zmini o nejakem Noahovi. Narovna se a jde k ni bliz.* Tak Noah jo? *Zamruci nespokojenym tonem a potom si odplivne.* Pizd´uk! Je mi fakt jedno jestli je princ. Jednou na tebe sahne, nebo kvuli nemu budes bulet natrhnu mu prdel. *Rekne nastvane a potahne si z cigarety a dym vydechne nosem.* Kolik mu je? Predstavis mi ho jasny? Dokud neuznam, ze je v pohode, bude od tebe stat dva metry. Rozumis? Nehodlam te domu dotahnout s deckem. Nasi by me kurva zabili. *Ocima j sleduje a potom jen prevrati ocima, kdyz hovor otoci na skoro dohorelou cigaetu.* Mela bys to taky nekdy vyzkouset a nebyt tak nudne slusna. *Popichne ji a potom zvazni.* Jak jsi na tom? nepocitujes nejaky priznaky ty sracky?
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 13 Empty Alexis P. T. Vasiljev

za Thu May 14, 2020 11:13 am
*Tancuje do rytmu hudby, než jí vyruší její bratr Illarion, díky kterému málem prodělá infarkt v pouhých devatenácti letech. Vyndá si z uší sluchátka a hned mu za to stihne vynadat.* Zato ty vypadáš, jak kdybys měl zaražený prdy běžně. *Ušklíbne se.* Co tě žere tentokrát? *Sjede ho rychlým pohledem, protože ho zná dost dobře na to, aby odhadla jeho rozpoložení jenom podle krátkého pohledu. Přeci jen s ním v dětství trávila spoustu času. Rychle vysvětlí, kdo je Noah, kterého zmínila a nadzvedne obočí, když slyší jeho nespokojené zamručení a pak vidí, jak si odplivne.* Uklidni se, Illo. *Povzdychne si a prohrábne si vlasy.* Nenadávej mu. Nikdy by mi neublížil. Ani fyzicky, ani psychicky. Myslíš, že se o sebe nedokážu postarat a jsem úplně blbá, abych si začala s nějakym blbcem, od kterýho by mi něco hrozilo? *Založí si ruce na hrudi a pak protočí očima.* Je mi dvacet jedna. A klidně ti ho představim, pokud mi slíbíš, že se budeš chovat slušně a mile. *Podívá se na něj nesmlouvavým pohledem.* Co si o mě, do háje, myslíš? Že jsem děvka, co vleze do postele každýmu a nechá se zbouchnout? Vážně? *Zamračí se na něj, protože tohle se jí docela dotklo.* Jasně, já a slušná. *Uchechtne se.* Jenom si nepotřebuju zruinovat plíce. Ty bys s těma svýma neutekl ani pět set metrů. *Zazubí se na něj a pak zavrtí hlavou.* Ne, jsem v pohodě. A doufám, že ty z toho nešílíš jako nějakej paranoidní hypochondr.
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 13 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Fri May 22, 2020 11:39 am
*Včera, než šel spát, zjistil, že stav francouzského prince zhoršil natolik, že ho museli, že ho museli uvést do umělého spánku. Je to snoubenec jeho sestry, Camille. Hned mu bylo jasný, že bude v háji, takže se na ní vydal. Jak čekal, našel jí ubrečenou na zemi. Strávil s ní celou noc a snažil se jí aspoň trochu utěšit. Tím pádem celou noc nespal. I tak ale nechce dnešní schůzku zrušit, takže teď už míří v obleku ke komnatě dívky, se kterou má dnešní rande. Jakmile je u jejích dveří, zaklepe na ně a počká, než Adeline otevře.* Ahoj. Připravená? *Zeptá se jí, když mu otevře a nabídne jí rámě. Pak se s ní vydá do zahrad.* Jak se máš? *Zeptá se jí s menším úsměvem na rtech.*
Klarisa

Zahrady paláce - Stránka 13 Empty Adeline de Wally

za Fri May 22, 2020 11:52 am
*dneska měla jít s princem do zahrad. Rozhodla se tedy pro jednoduché žluté šaty ke kolenům. Přes ně si oblékla zelený svetřík který si nechá rozepnutý. Vlasy má v culíku. Když uslyší zaklepání na dveře nadšeně se usměje. Dojde ke dveřím ale než otevře zaváhá. Pak ale otevře a usměje se na Wyatta*ahoj. Jo připravená*všimne si že vypadá unaveně* to za tebou včera některá opravdu přišla?* Myslí to jako vtip. Přijme jeho rámě *  mám se dobře jdu na procházku s princem, který mi nabídl kopiji obrazu do kterého jsem se zamilovala.*usměje se*
AndyHoff

za Fri May 22, 2020 11:58 am
*Dojde ke dveřím komnaty Adeline, se kterou má dnes naplánovanou schůzku. Zaklepe a počká, než mu otevře. Jakmile se tak stane, usměje se na ní a po její otázce se zasměje.* Ne. Strávil jsem noc se sestrou. Má to teď ... těžký. *Pokrčí ramenem a poškrábe se na zátylku. Pak už se s ní vydá směrem k zahradám.* Nečekal jsem, že by sis zamilovala zrovna tenhle obraz. Mě nikdy ničím zvláštním nepřišel. *Zasměje se.* Být to na mě, dám ti klidně i originál. *Uchechtne se a pak dojdou do zahrad a vydají se jednou kamenitou cestičkou.* Co dalšího kromě obrazu sis v paláci oblíbila? *Zeptá se jí s nadzvednutým obočím.*
Klarisa

za Fri May 22, 2020 12:15 pm
* připraví se na schůzku s Wyattem. Dneska vstávala pozdě takže ani neměla čas být nervózní. Když mu otevře usměje se a vzhledem k tomu že vypadá unaveně se ho zeptá jestli s někým strávil noc* to mě mrzí. Je milé že se o ní takhle staráš*pousměje se a přijme jeho rámě. Pak mu řekne že se má dobře a zmíní se o obrazu jehož kopii ko nejspíš odveze domů.* To já taky ne ale za prvé je blízko okna a krásně na něj dopadá světlo, to skryje spoustu nedostatků. Za druhé mám ho nejblíž komnatě. A za třetí vždycky si na něm všimnu něčeho nového.* Když jí řekne že by jí dal klidně i originál zasměje se* myslíš že bych si zvládla něco takového nechat pro sebe?* Naráží tak na černý trh. Usmívá se na něj. A aniž by si to uvědomila sladí s ním krok* no je toho spousta co jsem si tu oblíbila. Třeba moje postel, je hrozně měkoučká a nevím jak bez ní zvládnu žít. Potom to jak se o mě všichni starají* schválně zmiňuje nepodstatné věci a poočku sleduje jeho reakci.*no a samozřejmě i jídla je to úplně božské. No a pak je tu jedna věc která je úplně k pomilování*zasměje se* kdyby jste musel opustit palác a mohl by jste si vzít jen jednu věc. Co by to bylo?
AndyHoff

za Fri May 22, 2020 12:32 pm
To nestojí za řeč. *Potřese s menším úsměvem hlavou a pak jí dovede do zahrad. Když mu vyjmenuje bodový seznam, objasňující, proč si daný obraz tak oblíbila, pokýve hlavou.* Je pravda, že je na něm plno věcí, kterých si člověk na první pohled nevšimne. *Uzná, když si ten obraz v hlavě vybaví.* Dobře, bude ti stačit kopie. *Řekne jí se smíchem a zeptá se jí, co dalšího si v paláci oblíbila. Během jejích slov se pobaveně usmívá.* Ano náš personál je skutečně starostlivý. *Přikývne a pak se na ní podívá a mírně nadzvedne obočí.* K pomilování, jo? Smím vědět, jakou věc máte na mysli? *Zeptá se jí se zvědavostí v očích a po její další otázce se zasměje.* Nevěděl jsem, že jsme přešli zpátky k vykání. *Uchechtne se.* Ale... vzal bych si láhev whiskey. Plnou. *Odpoví jí se smíchem.*
Klarisa

za Fri May 22, 2020 12:54 pm
* řekne že je hezké jak se stará o svou sestru. Potom mu řekne co se jí na obraze tak líbí. A že si není jistá zda by si byla schopná nechat si ho jen pro sebe.* Ano to bude nejrozšířenější*zasměje se. A pak se dá do výčtu věcí co se jí v paláci líbí* jo k pomilování a ne nepovím ti to ještě je to ve fázi testování. A nevím jestli si tento objekt pomilování opravdu zaslouží*řekne s hraně vážným výrazem. Ale koutky úst jí zradí a ona se usměje* promiň moje chyba někdy se zapomenu zamyslet nad tím co říkám. Vážně jsem ráda že si tykáme.* Usměje se a zeptá se ho jakou jednu věc by si z paláce odnesl* hmmmm to je zajímavá volba. *Zasměje se s ním* whiskey je tvůj oblíbený nápoj? *Zeptá se* člověk by řekl že tvoje oblíbené pití je káva* dělá zamyšlenou*
AndyHoff

za Fri May 22, 2020 1:26 pm
*Zeptá se jí zvědavě, kterou věc k pomilování má na mysli a pak se zasměje, když mu to odmítne říct.* Testování, jo? *Nadzvedne obočí. V naznačování moc dobrá není a on si domyslí, kam tím míří.* Jsem si jistý, že ten objekt si pomilování určitě zaslouží. *Zastaví se a postaví se před ní. U toho jí hypnotizuje pohledem a sleduje její oči.* Nebo aspoň polibek, co ty na to? *Navrhne jí a sleduje její reakci.* Jo, to já taky. Vykání je pro starý. *Uchechtne se a pak jí řekne, že by si vzal láhev whiskey.* Nejoblíbenější alkoholický nápoj. A ten by se na útěku určitě hodně hodil. *Když slyší zmínku o kávě, se smíchem přikývne.* Od kafe si teď musím dát na pár týdnů pauzu potom, co se stalo u bazénu, ale jinak je pravda, že se řadí mezi mé oblíbené. *Uzná.* Co ty? Co piješ nejradši? *Zajímá se.*
Klarisa

za Fri May 22, 2020 1:51 pm
* chvíli se rozplývá nad obrazem. Pak mu vyjmenuje věci co si oblíbila za dobu co tu je. Když se zeptá co je ta poslední věc odmítne mu to prozradit* ano testování*spiklenecky se usměje* no ale já si zatím jistá nejsem*uculý se. Uvědomuje si že mu muselo dojít že to je on. Když si stoupne před ní nedokáže ujmou pohledem z jeho očí* ammmm no .... já * zaskočil jí* no možná *cítí v břiše motýlky a to jak se jí zahřívají tváře*/ co vyšiluju vždyť už mě jednou políbil./* Potřese hlavou a zmenší vzdálenost mezi nimi* no bylo by asi fér kdybych ti tvůj polibek vrátila*polkne a stoupne si na špičky a položí mu ruku na tvář aby si ho k sobě přitáhla. A stejně jako on minule se mu nejdřív otře svými rty o tý jeho. Pořád si není tak úplně jistá jestli to dotáhne do konce. Pak ho ale jemně políbí*/ snad to nedělám špatně/* po chvíli se odtáhne a palcem mu lehce přejede po rtů načež svou ruku stáhne dolů, a nechá jí klesnout po svém boku. Chvíli zkoumá jeho tvář.* A navíc nevím k čemu by nám bylo vykat si* nesměle se zasměje* no to asi hodil. Byl by pitím i dezinfekcí*zavazuje i o praktické stránce* taky bys zapomněl na své problémy/kterých má teď určitě spoustu/*pak se zmíní o tom že by typovala že má nejradši kávu* nedivím se*zasměje se* já mám nejradši horkou čokoládu a ovocný čaj se spoustou medu*usměje se*
AndyHoff

za Fri May 22, 2020 2:13 pm
*Docela mu přijde vtipné a divné, že on by si měl vybírat z těch dívek a zatím to vypadá tak, že ty dívky ho různě testují, zkouší jeho reakce a nebo mu dávají najevo, jak jím pohrdají.* Vážně? A co kdyby ti testovací objekt dokázal, že si to zaslouží? *Navrhne a u toho zamžiká obočím. Stoupne si před ní a navrhne polibek.* Jo, to by bylo fér. *Přitaká a pak se pousměje, když vzdálenost mezi nimi zkrátí. Pak už se k ní skloní a jednu ruku jí dá na bok. Oplatí jí jemný polibek a sám ho trochu prohloubí.* Už si to objekt testování zaslouží? *Vydechne hlubším hlasem a u toho jí sleduje, zatímco se jeho zorničky trochu rozšíří.* To je sice pravda, ale na dezinfekci by jí bylo škoda. *Zasměje se a pak přikývne.* Jo, to asi jo. *Na problémy by určitě zapomněl. Jenže potom by si vzpomněl a bylo by to ještě horší.* Docela dobrý výběr. *Pochválí jí s úsměvem její vkus a pak kývne dál do zahrad.* Pojď, něco ti chci ukázat. *Usměje se na ní a pak jí spolu dojdou trochu hlouběji do zahrad a on odhrne pár větví, díky čemuž objeví tajnou cestičku.* Pojď. Dáma má přednost. *Kývne hlavou k cestičce a pak se vydá za ní. Po pár krocích se mezi stromy a keři objeví malá mýtinka, kde je připravený stůl s občerstvením pro ně dva.* Překvápko. *Oznámí s úsměvem.* Komorné mi řekly o tvé lásce k horký čokoládě. *Uchechtne se a ze stolku jí podá jeden z hrníčků, kde se nachází právě její oblíbený nápoj.*
Klarisa

za Fri May 22, 2020 2:33 pm
* není dobrá v náznacích a tak je jasné že myslí jeho. Když navrhne že by si zasloužil alespoň polibek zaváhá ale pak řekne že by vlastně bylo fér mu ten jeho vrátit. Přiblíží se tedy k němu, stoupne si na špičky a políbí ho. Když polibek prohloubí nebrání se tomu. A jen si to vychutnává. Pak se odtáhne a dívá se na něj. * No polibek si zasloužíš ale s něčím dalším bych počkala* necítí se připravená na to aby si s ním začala něco víc. Ale časem....kdo ví?* To asi ano*připustí* to je pravda * souhlasí s ním. Potom mu odpoví jaký nápoj má nejraději* díky* usměje se když pochválí její výběr. Když jí řekne že jí chce něco ukázat následuje ho  dál. Při tom se usmívá. Sleduje jak ochrnul větve * děkuji* řekne s úsměvem a pokračuje po cestičce. Na konci je mítinka a na ní stůl s občerstvením. Otočí se na Wyatta* páni je to tu nádherné. * Je vidět že si s tím dál práci. * To jsou drbny* poznamená se smichem, a vezme si od něj hrneček. Posadí se do trávy* jak je možné že i tady je ta tráva úplně perfektní?* Podivín se a napije se z hrnečku. Druhou rukou přejede po trávě*. Ta čokoláda je výborná. Tě už se nebudu moct vrátit k té ve Whites. Oproti téhle to bylo horko levné kakao.*zasměje se*
AndyHoff

za Fri May 22, 2020 2:48 pm
*Prohloubí polibek, během kterého rukou okopíruje linii jejích boků.* Dobře. *Přikývne.* Nebudu na tebe tlačit. /Aspoň ne během toho, co jsi střízlivá a uvažuješ./ *Proběhne mu hlavou. Dneska má v plánu další z pokusů o okořenění pití jedné z účastnic. A k tomu nějaké to pití potřebuje. Není kouzelník, aby ho vykouzlil z kapsy saka, takže k tomu využije jednu z mýtinek, které se v zahradách nacházejí, a kterou nechal připravit přesně pro tuto příležitost. Tuší, že holce, jako je ona, se to bude líbit. A pokud všechno vyjde, bude se to líbit i jemu.* Jedno z nejhezčích míst v zahradách. *Pousměje se a obletí mýtinku rychlým pohledem.* Já jsem se vyptával. Samy nic neprozradily. *Uklidní jí, že její tajemství jsou v bezpečí a pak si ze stolku vezme sám sklenici džusu a posadí se do trávy naproti ní.* Jsem rád, že ti chutná. *Sám se napije ze své sklenice a čeká, kdy začne droga v jejím pití účinkovat. Dal jí tam dost na to, aby začala účinkovat během příštích pár vteřin. Není cítit ani čichem, ani chutí, takže ona nic nepozná. Začne se jí motat hlava a bude daleko více uvolněnější a povolnější, jako kdyby vypila více alkoholu a dostala se do pořádné nálady.* /A zítra si naštěstí na nic nevzpomene./ Takže... Jak vůbec plánuješ pokračovat ve svém testování? *Zeptá se jí ve snaze zjistit, jestli už droga účinkuje a ona bude díky ní až moc upřímná.*
Klarisa

za Fri May 22, 2020 3:02 pm
*po polibku se odtáhne a na oplátku mu řekne své oblíbené nápoje. Pak se nechá zavést hlouběji do zahrad. Když ji nechá projít první usměje se. Když uvidí co pro ní připravil nadchne jí to.  Přijme od něj hrneček s horkou čokoládou přičemž zavtipkuje o svých komorných. Potom si sedne na zem a pochválí čokoládu. Najednou se cítí jako na obláčku. Párkrát rychle zamrká. Když se jí Wyatt zeptá na to jak hodlá s testováním pokračovat zamyslí se. V průběhu vypila celý obsah hrnečku. Trochu se jí zamotá hlava. * No upřímně ani nevím* odpoví upřímně. Cítí se tak lehce. Posune se k němu a opře se o jeho rameno. * Možná zkusím jestli můj objekt bude svolný* zachichotá se a dívá se mu do očí*
AndyHoff

za Fri May 22, 2020 3:12 pm
*Sleduje jí, když pije horkou čokoládu a čeká, až zabere droga, kterou jí tam předem nechal nasypat. Vidí, kdy začala účinkovat, protože je to na jejím výrazu v obličeji dost znát. Zeptá se jí schválně na testování, které zmínila předtím a když cítí, jak se opřela o jeho rameno, koukne na ní a pousměje se.* Do toho. *Vyzve jí hlubším hlasem a během toho se k ní skloní, takže jejich obličeje dělí pár milimetrů. Sleduje její oči a jeho zorničky se zatím touhou trochu rozšíří a začnou více jiskřit. Natáhne jednu ruku a tou jí pohladí po tváři. Pak pokračuje k její klíční kosti a sjede až k jejímu boku. Dává si pozor na to, aby se jí dotýkal jen lehce a probudil v ní touhu po tom, aby se jí dotýkal daleko víc.*
Klarisa

za Fri May 22, 2020 3:20 pm
* s hrnečkem v rukou se posadí do trávy po pár krocích jí pochválí a cítí se jako na obláčku. Má pocit že kdyby si lehnula hned by usla. Proto se přesune k Wyattovy a opře se o něj pak mu odpoví že by nejdříve zjistila jestli by objekt jejího zájmu byl k něčemu svolný. Když jí vyzve aby to zkusila a skloní se k ní omotá mu ruce kolem krku a políbí ho. Tentokrát to není tě nevinný polibek ale je v něm něco víc. Cítí jeho doteky na svém těle. Obkročmo se mu posadí na klín a přeruší polibek. A ty bys stál o něco víc?* Zeptá se a zkousné si ret. Někde za mlžným oparem v její mysli se ozve vyčítavý varovný hlásek. Ale ona ho nevnímá*
AndyHoff

za Fri May 22, 2020 3:30 pm
*Vyzve jí, aby zkusila, jestli bude k něčemu svolný a pak se mu zablýskne v očích, když mu omotá ruce okolo krku a začne jí opětovat náruživý polibek. Během chvíle vnikne do její pusy i svým jazykem a začne si hrát s tím jejím. Sjede od její tváře až k jejímu boku a během toho se jí dotýká jen lehce. Když si mu ale sedne na klín, rukama sjede až k jejímu zadku, za který jí pevně chytí. Když se odtáhne, překvapeně se na ní podívá a po její otázce nadzvedne jeden koutek rtů.* To si piš, baby. *Vydechne a políbí jí krátce na rty. Pak svými rty sjede po její tváři k její čelisti a z té na její krk, kam jí začne líbat.* Budeš se cítit skvěle, slibuju. *Zašeptá mezi polibky, když se rty dostane k jejímu uchu a lehce jí skousne ušní lalůček.* Nic tě nebude bolet, neboj. *Ujistí jí šeptem a ruce jí položí na stehna. Pomalu jimi začne vyjíždět výš a výš.*
Klarisa

za Fri May 22, 2020 3:42 pm
* když jí vyzve aby to zkusila omotá mu ruce kolem krku a políbí ho. Jedná zcela intuitivně něco jí brání v tom aby přemýšlela. Nechá ho aby se jí dotýkal a pak se mu posadí na klín. Ve své hlavě uslyší varovný hlásek. Srdce jí buší tak rychle a na hlas že se nedokáže soustředit. Nevnímá co Wyatt říká. Cítí že rty putuje pryč od těch jejích. Cítí jeho roce na svých stehnech a najednou jí je hrazené teplo. Znovu ho políbí. Pak ale ucítí že něco není v pořádku rychle se odtáhne a než stačí vstát pozvrací se. Hořkost ustoupí a ona se neohrabaně postaví na nohy ustoupí od něj a pozvrací se z novu. Má špinavé šaty ale to jí nevadí neohrabaně si je upraví. Poté se rozkašle protože jí pálí v krku.* Moc se omlouvám* dostane ze sebe mezi kašlem. Před očima vidí mžitky. Nohy jí neunesou a ona klesne do trávy.*
AndyHoff

za Fri May 22, 2020 4:27 pm
*Nechá jí, aby se mu posadila na klín a pak jí začne líbat. Postupně polibky sjede až k jejímu krku, o který se také náležitě postará a ujistí jí, že bude opatrný. Znovu jí políbí na rty a překvapeně se na ní podívá, když se od něj odtáhne. Než se stihne na cokoliv zeptat, ona se pozvrací přímo vedle něj.* /Kurva../ *Stoupne si a pak potřese hlavou.* To je v pohodě. *Odmávne to rukou.* /Co mi do to tý Selekce do prdele daly?/ *Nějaký rozčílení si nechá na potom. Když vidí, jak klesla do trávy, povzdychne si a dojde k ní. Vezme jí do náruče a vydá se s ní zpátky k paláci.* Budeš v pohodě. Určitě. *Zamumlá směrem k ní a když dojde k její komnatě, otevře loktem dveře a položí jí na postel. Nechá zavolat její komorné, které slíbí, že se o ní postarají.* Snad příště naše setkání dopadne líp, Ad. Doufám, že se brzo budeš cítit dobře. *Rozloučí se s ní a pak se vydá k sobě do komnaty převlíknout, protože má oblek špinavý díky tomu, jak jí nesl a ona měla špinavé šaty.*
AndyHoff

za Fri May 29, 2020 11:33 am
*Tohle byla už přibližně třetí noc, kdy nespal. Neví to jistě, protože radši přestal počítat. Jednu noc strávil u Camille, jednu u Rhii, která ho včera obvinila, že se o ní nijak nestará, další u Aless a tu dnešní také u ní a následně na ošetřovně. Nechápe, co se to s jeho rodinou stalo. Ty klasické hádky a nepohody ho sice štvaly, ale dokázal si na to aspoň trochu zvyknout a věděl, jak postupovat při usmiřování se. Ale to, co se stalo včera překročilo veškerý meze. Nechápe, jak to mohla Rhia říct, jak si to vůbec může myslet. Jak jí může být jedno, co všechno Aless prožívá a jaký má deprese. Když k ní včera vyrazil, tak nějak v koutku mysli věděl, že to nedopadne dobře. Přesvědčil se o tom, když dorazil do komnaty Aless a našel tam s ní Camille. Neumí si představit, že by o některou ze svých malých sestřiček přišel. A to zahrnuje i Rhiu, přesto, že se mu teď dosti hnusí za to, co řekla. Lhal by, kdyby řekl, že neuvažoval o tom, že by udělal to samé, co Alessia. Je prostě příšerný bratr. Očividně se nestará dost. Nestihnul ani dojít včas do komnaty Aless, aby se nestihla předávkovat, protože ho pořád bolí každý pohyb. Nezvládl zabránit té hádce. Nezvládl vůbec nic. A právě teď je na cestě ke komnatě dívky, která ho z celé Selekce dokáže nejvíc vytočit a i svými slovy zranit. Na sobě má černý oblek a ani by se nedivil, kdyby měl každou botu jinou. Předešlé dny se zvládl prospat aspoň trochu přes den, ale včera byl dopoledne s Topsy a odpoledne se konala porada ohledně dalšího postupu při hledání jeho tety a dnes má tuhle schůzku, po které plánuje jít rovnou na ošetřovnu za svou sestrou. Naštěstí nejsou díky monoklům vidět jeho kruhy pod očima. Když dojde ke komnatě Ayleen, zaklepe na její dveře a počká, než mu otevře. Jestli na něco nemá dneska náladu, jsou to hádky. Těch už má za posledních dvacet čtyři hodin dostatek.* Dobrý den, lady. Jak se máte? *Pozdraví jí a poté jí nabídne rámě a čeká, když začne střílet své obvyklé jedovaté poznámky.*
annie.16

Zahrady paláce - Stránka 13 Empty Ayleen J. Whitley

za Fri May 29, 2020 11:48 am
*většinu svého volného času tráví ve své komnatě a věnuje se malování. Není to to samé, jako grafitti, ale pořád lepší než nic. Na dnešní schůzku s princem se vůbec netěší. A asi to nikoho ani nepřekvapuje. Na sobě má jednodušší tmavě fialové šaty. Na nohou klasicky lodičky, které by nejraději hned vyzula. Vlasy má rozpuštěné, a přední pramínky spletené do dvou copů, které jsou vzadu seplé dohromady. Líčení i doplňky ma jako vždy jemné. Její komorné už si naštěstí zvykly, že ji nedonutí si obléct něco výraznějšího a vyzývavého. Upřímně je za to ráda, protože už jí to věčné přemlouvání štvalo. Když byla s přípravami hotová, posadila se na postel a čekala na prince. Mezi tím se její myšlenky zatoulaly do doby, kdy byla ještě šťastná. Z přemýšlení ji vytrhne zaklepání na dveře, a tak nasadí svou klasickou kamennou masku a otevře je. Hned na první pohled vidí, že princ vypadá strašně.* Dobrý den. Celkem to ujde. *Pokrčí lehce rameny.* Zeptala bych se, jak se máte vy...ale váš vzhled mluví za vše. *Sjede ho pohledem.* Bez urážky. *Doplní ještě a přijme jeho rámě.* /Po tomhle budu potřebovat desinfekci. Hodně desinfekce./ Spal jste vůbec v poslední době?
AndyHoff

za Fri May 29, 2020 12:00 pm
*Dojde ke komnatě Ayleen a zaklepe na dveře. Jakmile dívka otevře, sjede jí rychlým pohledem a donutí se pozvednout aspoň jeden koutek rtu.* Fialová vám sluší. *Řekne jí upřímně a pak už jí nabídne její rámě a po její poznámce uhne pohledem. Nadzvedne obočí, když slyší "bez urážky".* Bez urážky? To je snad poprvé, co jste o mě něco řekla a nemyslela to urážlivě. *Poznamená a rozejde se s ní do zahrad. Dnes nebude nejzábavnějším a nejmilejším společníkem, ale nechtěl schůzku rušit a přesouvat na jindy.* Naposledy asi ve středu. *Odpoví popravdě, zatímco vychází ven z paláce. Vydá se k ní po kamenité cestičce a u toho k ní mírně stočí hlavu.* Tak do toho. Čekám kdy začnete střílet své obvyklé poznámky a urážky. *Pobídne jí a čeká, co si pro něj na dnešek připravila.*
annie.16

za Fri May 29, 2020 12:18 pm
*z myšlenek z doby, kdy byla ještě šťastná, ji vytrhne zaklepání na dveře, a tak jde otevřít. Ví, že to bude princ, takže rozhodně nadšená není. Pozdraví ho a následně ji obočí vystřelí nahoru.* Kdybyste přijel na růžovým jednorožci tak bych nebyla tolik překvapená, než když řeknete jednu větu, ve který není urážka. Ale asi děkuju? *Konec věty zvedne do otázky. Ani si nepamatuje, kdy ji někdo naposledy řekl něco podobného. Doma na ní totiž všichni pohlíží jako na kus hadru. Je to jen "dcera dealera Whitley, který skončil v base". I to je jeden z důvodů, proč se ke všem chová hnusně. Raději je od sebe odežene, než zjistí, co je ona a její rodina zač, a následně na ní začnou pohlížet úplně jinak.* Většinou když dodám "bez urážky", tak to jako urážku myslím, ale přebere si to jak chcete. *Uchechtne se a přijme jeho rámě. Pak se její myšlenky chvilku motají okolo desinfekce, kterou by teď ocenila.* S takovou zkolabujete. Měl byste se vyspat. Jak pro vaše zdraví, tak pro zdraví očí ostatních. Ten pohled je fakt utrpení. *Řekne upřímně a potlačí ušklíbnutí.* Říkala jsem, že lepší urážky si najdu, až si je najdete vy. Zatím jste mi nedal moc důvod je hledat. *Podívá se na něj a pokrčí lehce rameny.* Jen do toho. Začněte vy a já se přidám. *Uchechtne se a podívá se raději zpět před sebe, jinak vážně přijde o zrak.*
AndyHoff

za Fri May 29, 2020 12:35 pm
*Řekne jí, že jí ty fialové šaty sluší, což myslí upřímně a po její reakci nezadrží pobavené uchechtnutí.* Možná to pro vás bude zklamání, ale jednorožce tady máme pouze bělouše. *Poinformuje jí rádoby zklamaně, ale u toho mu cukají koutky rtů.* As nemáte zač. *Pokýve hlavou a pak se s ní vydá k zahradám a pozastaví se nad jejím "bez urážky".* Takže tím pádem jsou to akorát dvě zbytečná slova, kterými se snažíte o co? O to urazit mě, abych si toho nevšiml. To, že jsem princ neznamená, že jsem idiot. *Oznámí jí a tak napůl čeká, že to pro ní bude novinka.* Nespím jen tak z rozmaru. Má to svůj důvod, který je pro mě daleko důležitější, než můj spánek a nikdo vás nenutí se na mě koukat. *Pokrčí rameny bez nějakého většího zájmu.* Navíc, i když se vyspím, ty modřiny díky tomu nezmizí. *To bude bohužel trvat daleko delší čas, protože, ač to nerad přiznává, Dario má docela sílu a přesný rány.* Já nemám důvod vás urážet. *Stočí k ní hlavu a mírně nadzvedne obočí.* A rád bych znal důvod toho, proč jste vy tak konfliktní a urážíte mě. *Sleduje jí zvědavým pohledem, protože by jí rád trochu víc porozuměl a pochopil, co udělal, že se do něj od příjezdu takhle naváží.* Takže pokud nebudu urážet já vás, nebudete urážet ani vy mě? *Zeptá se jí s nadzvednutým obočím a pak se zastaví a pustí jí z rámě, aby k ní mohl natáhnout ruku.* V tom případě navrhuji vzájemnou dohodu o neurážení se, čistém štítu a tykání. Co vy na to? Bude to lepší pro nervy nás obou.. *Nabídne jí a s nataženou rukou čeká, jestli jeho nabídku přijme.*
annie.16

za Fri May 29, 2020 1:06 pm
*když ji řekne, že jí ty šaty sluší, obočí ji překvapením vystřelí nahoru. Nikdy by to od něj nečekala.* Určitě by pro vás zařídili růžového. Ladil by vam k těm modřinám. *Zvedne jeden koutek do menšího úsměvu. Pak kývne hlavou, a vysvětlí mu, jak myslí "bez urážky".* Právě že ale to to znamená. Jste princ, takže logicky jste idiot. *Pokrčí rameny, jakoby ho právě znova neurazila.* I když i kdybyste princ nebyl, tak stále idiot budete. *Řekne vážným tónem, ale i tak jde v jejím hlase slyšet nepatrný náznak pobavení.* Dobře, od teď se na vás nebudu koukat. Asi to vážně bude pro moje oči lepší. *Uzná a uchechtne se. To o modřinách nijak nekomentuje. Pak ale veškeré pobavení z jejího výrazu i hlasu zmizí a ona všechny pocity schová za svou masku.* Protože je to tak lepší. A já jsem jen upřímná. *Řekne a přitom se dívá přímo před sebe.* Tím si nejsem jistá. Teoreticky by to možná šlo, ale prakticky? To nevím. *Lehce se ušklíbne. Pak se zastaví a otočí se na něj. Tohle upřímně nečekala.* Já jen říkam můj upřímný názor. Nemůžu za to, že je pro vás urážlivý. Nemám důvod vám lhát, nebo se za svůj názor stydět. *Pokrčí rameny a nedůvěřivě pohledne na jeho ruku. Pak si povzdychne a v duchu protočí očima a jeho ruku přijme. To, že ho ale nebude urážet neznamená, že k němu bude milá a bude se mu dvořit.*
Sponsored content

Zahrady paláce - Stránka 13 Empty Re: Zahrady paláce

Povolení tohoto fóra: