Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Jasper H. Schreave

za Sat Feb 08, 2020 6:56 pm
*Z dnešní akce je hodně nervózní. Takhle nervózní asi ještě nebyl. Pro ostatní je to obyčejný piknik. Pro něj vystoupení před kamerami a omluvení se celé zemi, která ho chce momentálně ukamenovat za jeho dřívější spolupráci s rebely. Naposledy si prohrábne své vlasy a pak se vydá do zahrad. Dneska se nerozhlíží po všech přítomných. Prostě jen s pohledem upřeným na trůny dojde k nim a na ten svůj se posadí. Sklopit pohled k zemi si nedovolí kvůli všem těm kamerám tady. Čelist má pevně sevřenou, aniž by si to uvědomoval a jakmile dosedne, začne si nervózně hrát s rukama a podupávat patou.* /Prostě tam jenom půjdeš, řekneš to, co máš nacvičený a odejdeš. Pokud budeš mít štěstí, lidi hned nezačnou s protesty a nebudou chtít vidět tvojí popravu./ *Snaží se sám sebe marně uklidnit. Sawyerovu přítomnost naprosto vytěsnil z hlavy. Ani si ho popravdě nevšiml, když sem přicházel. Teď se soustředí na jinou osobu, kterou hledá mezi přítomnými. Charity. Charity, kterou ale nevidí.* /Vždycky chodí na akce. Přece musí přijít i dneska./ *Zadoufá v duchu a nepřestává přeskakovat pohledem z jednoho obličeje na druhý v očekávání toho, že jeden z těch obličejů bude patřit jí.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Joseph E. Lindwood

za Sat Feb 08, 2020 7:00 pm
*Na dnešní akci se docela těší. A vlastně ani pořádně neví proč. Prostě povědomě celý den čekal na to, až bude moct jít do zahrad a bude se účastnit akce. Lucya ho hodně změnila a on sám má někdy pocit, že je někdo úplně jiný. S úsměvem dojde do zahrad a hned se rozhlédne po všech přítomných. Krátce se zastaví pohledem u trůnů, kde sedí Jasper, který se dnes bude omlouvat. Nechápe, jak to mohl udělat. On by nikdy nedokázal svojí rodinu nemít rád, natož jí nenávidět a začít spolupracovat s rebely. Kdyby tedy v Řecku nějací byli. Pak si všimne Lucyii sedící na jedné z dek a vydá se k ní.* Ahoj. *Pozdraví jí, když si sedá vedle ní.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Lucya Heaven Vasiljev

za Sat Feb 08, 2020 7:09 pm
*Nikdy jí akce moc nebavily, ale dneska se přemohla a šla sem. Navíc doufá, že se tady objeví Joseph. Mezitím, co ho hledá mezi lidmi jeho tvář, popíjí džus. Nakonec ale uslyší hlas svého snoubence z druhé strany vedle sebe. S úsměvem se na něj otočí.*Ahoj Josephe.*Pozdraví jej a když si sedne vedle ní, nakloní se k němu a lehce jej políbí na rty. Moc jí chyběla jejich chuť.*Jsem ráda, že jsi sem přišel.*Řekne, protože ví, že na akce moc nechodí. Podívá se na Jaspera.*Nechápu, jak to mohl udělat.*Potřese nechápavě hlavou.*Ale zdá se, že se polepšil. *Usměje se.*Láska lidi mění.*Podívá se krátce na něj.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Sat Feb 08, 2020 7:13 pm
*Sedí na trůně a podívá se na Jaspera. Vidí, jak si nervózně podupává nohou.*Neboj, bude to v pohodě. Kdyby měl náhodou někdo s něčím problém, vezmu ho přes hlavu berlí.*Slíbí mu, přece jen z nich dvou je tu ten starší bratr, které své mladší sourozence bude chránit, i když jej někdy štvou, jako Jasper. I když ho chápe, sám by byl nervózní, kdyby musel dělat tohle.*/On to má jen jednou.. Já musím zahajovat akci skoro každý týden a budu muset i nadále, jako král./*Proběhne mu hlavou.*Hledáš ji.*Odhadne, když vidí, jak Jasperův pohled těká mezi přítomnými hosty.*
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Charity Ash Horn

za Sat Feb 08, 2020 7:23 pm
*V červených šatech a s lodičkama na menším podpatku míří do zahrad. Popravdě neměla vůbec chuť sem jít, ale ví, že se Jasper bude omlouvat a že musí být nervózní a třebaže nemá vůbec chuť se s ním bavit a hnedka po jeho omluvě plánuje odejít, chce tam pro něj být jako jakási podpora. */Deset minut to tam vydrží a pak půjdu pryč. To nic není./*Přesvědčuje samu sebe. Jakmile dojde na piknik její pohled zabloudí ke trůnům, na kterých uvidí jak Jaspera tak i Sawyera. Sklopí pohled a pak si sedne k jednomu stolu, kde již sedí mladý pár s malým dítětem, který obíhá okolo stolu. Nad tímto se musí pousmát.*/Taky jsme takhle mohli vypadat s Jasperem../*Pořád neví, jestli jim dát další šanci a nebo ne.*
AndyHoff

za Sat Feb 08, 2020 7:42 pm
*Ani nevnímá, že si podupává nohou a že vedle něj sedí Sawyer, dokud na něj nepromluví. Trhne k němu hlavou a pak se donutí aspoň trochu nadzvednout koutky rtů.* Vezmeš holí po hlavě celou Illeu? Hodně štěstí. *Poznamená a sklopí pohled. Nepočítá s tím, že by se lid spokojil jen s jeho omluvou. Pořád si pohrává v hlavě s tím, že se vzdá svého titulu, ale uvědomuje si, že by to měl nejdřív prodiskutovat se svými rodiči.Pak se zase vrátí pohledem k lidem a přeskakuje pohledem z jednoho obličeje na druhý v naději, že tu zahlédne Charity. Po Sawyerově odhadu krátce přikývne.* /Překvapivě./ *Když to chce vzdát a nadechuje se k tomu, že uzná, že nepřišla, zahlédne jí u jednoho stolu spolu s nějakým párek a dítětem. Nad tím dítětem se smutně pousměje a pak se podívá na Charity, která se na to dítě taky dívala.* /Myslí na to, na co já? Že bysme to mohli být my?/ *Sleduje její obličej.* /Kdybych to tak královsky nepodělal.../ *Připomene si hned a pak k němu přijde jeden z kameramanů, že je vše připraveno a oni můžou začít vysílat. Lhal by, kdyby řekl, že se nebojí. Bojí a to dost.* /Stejně už jsem ztratil všechno, na čem mi záleželo. Charity./ *Podívá se na ní a nervózně vydechne. Pak se postaví a přejde na vyvýšené místečko, které na pódiu je před kamerami, čímž upoutá přítomnost všech přítomných a zhluboka se nadechne.* Asi víte už úplně všichni, jaká informace o mě koluje celou zemí. Informace o tom, že jsem spolupracoval s rebely. A já bych chtěl takhle veřejně přiznat, že ano, je to pravda. S rebely jsem spolupracoval přibližně rok a půl a svojí spolupráci s nimi jsem omezil před půl rokem. V prosinci minulého roku jsem s nimi přestal spolupracovat úplně. Dřív mi bylo tak nějak jedno, co se stane a hlavní pro mě byla koruna. Což momentálně neplatí ani trochu. A já tady před vámi všemi stojím, abych se vám všem mohl veřejně omluvit za své chování. Takhle by se princ zachovat opravdu neměl. Takže se tímto omlouvám všem občanům, kteří ve mně věřili a také celé svojí rodině. Vím, že jen omluvou se to napravit nedá, ale je to teprve začátek. Takže se tímto chci omluvit svým rodičům, bratrovi i svým dvou sestrám, které jsem zradil. Myslím, že víc jak já mě nikdo nenávidět nemůže. *Polkne a znovu se po všech rozhlédne, než svůj pohled přesměruje k Charity.* A je tu ještě jeden člověk, kterému dlužím omluvu. Jeden člověk, který mi dal daleko víc šancí, než jsem si zasloužil a podporoval mě v nejtěžších chvílích života. Člověk, který věřil, že jsem se změnil a že o tom přesvědčím i ostatní. A já to i tak pokazil. A opět zlomil té osobě srdce. Tím člověkem je Charity. Ta Charity, se kterou jste mě mohli vídat na minulých akcích a o které jste spekulovali, jestli je moje přítelkyně. Byla. A já se zachoval jako idiot a opět to celé pokazil. *Vydechne a nespouští z ní zrak.* /Je tak nádherná... Proč jsem jí jenom musel znova ublížit a ztratit jí?/ Omlouvám se ti. Omlouvám se, že jsem zradil tvou důvěru a zlomil tvé srdce. Promiň, že jsem byl důvodem tolika tvých slz. Už to nikdy neudělám. /Prostě se budu distancovat od tebe i od toho dítěte a zamezím tak tomu, abych ti ještě někdy ublížil./ *Ten plán zní jednoduše, ale ví, že pro něj to bude ta nejtěžší věc v životě.* Omlouvám se, že jsem tě na kolenou prosil o poslední šanci a během pár dní jí zahodil tím, že jsem chtěl odjet. A ano, měla jsi pravdu. Chtěl jsem odjet, aniž bych se s tebou rozloučil. Nebylo to, protože by mi na tobě nezáleželo. To ani náhodou. Bylo to právě protože mi na tobě záleží víc než na jakémkoli jiném člověku na téhle planetě. A protože jsem věděl, že tě tím raním a nechtěl jsem tě znovu vidět zlomenou a s uslzenou tváří. Myslel jsem si, že bolest z toho, že odjedu bude menší než bolest, kterou ti způsobím, když zůstanu. A mýlil jsem se. Znova. Od doby, co jsem tě poznal jsem se mýlil ve strašně moc věcech. Ale pár věcí vím jistě. Zaprvé, že tě doopravdy a nenávratně miluju. Zadruhé, že už bych tě nikdy nedokázal opustit. Zatřetí, že naše dítě budu milovat úplně stejně jako tebe a že vy dva jste pro mě středobodem vesmíru. A začtvrté, že jsem zradil tvoji důvěru ve mně a že bych se neměl divit, kdybys mi už nikdy neuvěřila. Můžu si za to sám a nebudu tě nutit do dalších šancí. Bez tebe už nebudu nikdy kompletní. Ale jestli tobě bude líp beze mě, pak to nějak zvládnu. Od teď je to na tobě, Charity, a já už tě nechci nijak dál otravovat a nutit do něčeho, co ty sama nechceš. *Vydechne a donutí se svůj zrak zase přesměrovat do kamery.* A omlouvám se, že jsem zradil i důvěru celé své země a rodiny. *Ukončí své prohlášení a sestoupí z pódia. Spolu s tím vypnou i kamery své snímání. S nikým úmyslně nenavazuje oční kontakt, protože se teď bojí podívat do očí lidí okolo sebe. Bojí se, kolik odsouzení a nenávisti by v nich viděl. Se sklopeným pohledem dojde k co nejvíce zastrčenému stolu v zahradách, i když tím nejspíš dneska pozornosti neunikne, a posadí se k němu s úmyslem tam v tichosti přečkat zbytek akce.*
annie.16

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Merliah A. M. Schreave

za Sat Feb 08, 2020 7:55 pm
*na dnešní piknik se poměrně těší, protože to je něco uvolnějšího. Navíc se má Jasper veřejně omlouvat a tím pádem tam nesmí chybět. Chce to vidět. Má na sobě tmavě modré šaty s odhalenými rameny a vlasy má rozpuštěné. Když dojde do zahrad, rozhlédne se po lidech a nakonec zamíří ke svým bratrům. Než tam dojde, Jasper uz zamířit k malému pódiu a tak si stoupne vedle Sawyera.* Ahoj.*řekne potichu a začne poslouchat slova Japsera. Když začne mluvit o Charity, sleduje ji a čeká na její reakci. Byla by strašně ráda, kdyby ti dva byli zase spolu, ale zrovna nadějně to nevypadá* Jak to, že na něj nejsi naštvaný? Vždyť tě chtěl sesadit. Byl proti celé své rodině.*řekne potichu směrem k Sawyerovi a její pohled směřuje někam před sebe. Ani neví, jestli ji slyšel.*,
LittlePrincess

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Thylane A. S. Melchoire

za Sat Feb 08, 2020 7:56 pm
*Celou dobu tiše vyčkává s hlavou položenou co se vlastně bude dít, než se dá do pozoruju, co uslyší hlas Jaspera. Jeho omluva, už chápe co komorné myslely tím, něčím důležitým. Pozorně poslouchá jeho slova, s očima zaměřenýma na něj. Do doby než se začne omlouvat té dívce, v ten moment se jí samotné oči zalijí slzami. Vyčká, ale do doby než princ ukončí svůj proslov, než se postaví ze židle. Udělá těch několik kroků k trůnům, než se zastaví u toho, kde sedí Sawyer, vlastně, by to dělat neměla. Podle svého svědomí, ale sama si není jistá jestli. Prostě překoná těch pár kroků, než jej jednoduše i na tom provizorním trůnu, který tam byl...obejme. Se slzami, které má pořád v očích.*
annie.16

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Shaye Maya Goméz

za Sat Feb 08, 2020 8:03 pm
*na piknik vyrazí se zpožděním, protože trochu stratila pojem o čase. Dojde přesně ve chvíli, kdy se začne princ Jasper omlouvat a tak zůstane tiše stát u vchodu. O tom, co se stalo moc nepřemýšlela. Její názor stejně není podstatný, ale královské rodiny je jí líto. Nedokáže si představit, že by ji takhle zradila sestra. Když mluví o té dívce jménem Charity, dojme ji to. Jakmile svůj proslov dokončí, rozhlédne se po lidech a pak zamíří ke Khione* Ahojky.*pozdraví svou kamarádku a prohlédne si její outfit* Vypadáš nádherně.*řekne jí s úsměvem* Co si o tom myslíš?*řekne potiseji. Ráda by znala názor jiných dívek*
-LF-

za Sat Feb 08, 2020 8:08 pm
*Když přijde do zahrad, sedne si k jednomu ze stolů, kde sedí i mladý manželský pár s dítětem, které pobíhá kolem. Představuje si, že to mohla být ona a Jasper. Ucítí na sobě něčí pohled. Podívá se ke trůnům, i když tuší, že to bude Jasper. Proto se na chvilku setká jeho a její pohled. Cítí už jen kvůli tomu, v očích slzy, proto rychle sklopí pohled k zemi, kde studuje trávu. Ta se jí zdá vážně zajímavá. Uslyší hlas Jaspera, ale nedovede se přinutit zvednout k němu pohled. Teda dokud nepromluví o ní, to na něj pohlédne váhavě. Poslouchá každé jeho slovo a když řekne, že je to od teď na ni a nebude jí dále otravovat. Právě tohle ji donutí se zamyslet nad tím, co se stalo. Znovu a pořádně. Cítí na sobě pohled několika lidí, hlavně těch, kteří sedí u stolu spolu s ní a u vedlejšího stolu. Povzdychne si a sleduje Jaspera, jak jde někam dále ke stolu, který je nejdále od ostatních. Nakonec se váhavě zvedne a vydá se za ním.*/Jsem blázen.. Po tom, co všechno udělal.. Nemám to v hlavě v pořádku, ani já a ani on../*Nervózně polkne, když dojde až ke stolu, kde sedí on. Mlčky se posadí na židli, která je vedle té jeho.*Asi je zbytečné říkat, že se občas chováš jako blbec, co?*Zeptá se jej tichým hlasem, přitom se dívá na své ruce, které si mne.*Chci, abys ke mě byl upřímný, nezdrhal a ani nedělal podobný blbosti, jasný?*Zeptá se jej, jestli jí dobře rozuměl a podívá se na něj.*Jestli to ještě jednou uděláš, vážně končím a neobměkčí mě žádný dojemný proslov a ani žádný prstýnek, jako v ghettu.
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Khione A. Mitchell

za Sat Feb 08, 2020 8:12 pm
*Stoupne si k jednomu ze stolů s občerstvením, odkud si vezme vodu a pak se zaposlouchá do omluvy prince Jaspera a následně se u ní objeví Shaye.* Ahoj. *Pozdraví jí s úsměvem. Shaye je asi jediná, jejíž přítomnost jí nevadí.* Díky. Ty vypadáš líp. *Řekne jí s červenými tvářemi a pak se koukne na královskou rodinu a pokrčí rameny. Nad tím, že Sawyera právě objímá jedna z účastnic se nijak nepozastaví, i když jí to trochu překvapí. Ona by si na nic takového netroufla. Ale ona není moc jako ostatní.* Já nevím. Doteď jsem obdivovala tu lásku jakou mezi sebou mají. A teď vyšlo najevo tohle. Na to, že se rodina nenávidí jsem tak trochu zvyklá z domova. *Sklopí pohled ze své skleničce.* Ale on šel zároveň tak nějak i proti zemi. Nechápu, jak se k tomu člověk vůbec dostane. Jak ho rebelové pustili mezi sebe. *Řekne upřímně svůj názor a pak se na ní podívá a lehce se pousměje.* Ale očividně mu je to líto. *Pokrčí rameny.*
-LF-

za Sat Feb 08, 2020 8:20 pm
*Řekne směrem k Jasperovi, který je už jen od prvního pohledu hodně nervózní, že klidně každého, kdo ho bude chtít oběsit nebo tak přetáhne holí. Přece jen je to starší bráška. Po jeho komentáři se usměje.*Jo, klidně každého. Teda až na naši rodinu.. Těm se pokusím to rozmluvit. Ale podle mě ti odpustí. *Řekne povzbudivě. Vidí, jak se rozhlíží po přítomných lidech a odhadne, že hledá Charity. Vlastně ani nepotřebuje, aby na to nějak reagoval. Když přikývne, vlastně tomu ani nedává moc pozornost. Sám se začne dívat po přítomných lidech. Vidí tu Thylane, na kterou se musí usmát. Pka začne jeho bratr mluvit a on jej pozorně poslouchá. Sedí na trůně a když se k nim přidá i Lia, krátce se na ni podívá a po jejích slovech pokrčí rameny.*Podle mě trpí už dost.*Kývne hlavou k Charity.*A navíc vidím, že se změnil. Zachránil Edelynne a tátu, když zaútočili rebelové na plese.*Tohle je pro Jaspera velké plus.*A na Ošetřovně měl možnost si tu korunu vzít, ale neudělal to. Věřím mu, že s rebely skončil a jak jsem měl prvně v plánu, kdykoliv ho můžu zasnoubit s nějakou stoletou třeba ruskou kontesou./Rusko je dost daleko./*Když pak Jasper skončí s tím svým proslovem podívá se před sebe a uvidí, že se k nim blíží Thylane. Usměje se a zvedne se, než ho obejme. Upřímně jej to překvapí, ale obejme ji nazpět.*Copak Hvězdičko?*Zeptá se jí.*Jsi v pořádku?
annie.16

za Sat Feb 08, 2020 8:24 pm
*na piknik dorazí přesně ve chvíli, kdy začne mluvit veřejně princ Jasper. Ona osobně neví, co si o tom myslet. Nedokáže si představit, že by ji někdo takhle zradil. Když princ domluví, vydá se ke Khione. Pozdraví ji a pochválí ji šaty* To není pravda, ale děkuju.*řekne s úsměvem. O tomhle se s ní nechce hádat tak to nejak moc nerozvádí. Pak se jí zeptá, jaký je její názor na celou tuhle věc. Pohled ji padne na prince v objetí s Thylane. Ví, že to dívka hůř bere. Nedávno na ošetřovně taky neměla daleko ke zhroucení. Otočí se zpět na Khione, protože nechce aby ji někdo nachytal.* Jo, máš pravdu.*odmlčí se* A to s tou rodinou..je mi to moc líto, Khione.*řekne jí jako už několikrát. Na otce Khione má vztek, protože někdo tak hodný jako je ona, si tohle nezaslouží* Jak se máš?*odbočí od tématu*
AndyHoff

za Sat Feb 08, 2020 8:40 pm
*Koukne se na Sawyera a zavrtí hlavou.* Tátovi to nerozmluvíš. Ten mi neodpustí. *Namítne potichu a vrátí se zase k hledání Charity mezi ostatními. Už to chce vzdát, ale nakonec jí přece jen zahlédne sedět u stolu s nějakým mladým párem a dítětem. Smutně se pousměje, když mu hlavou proběhne, že takhle by mohli vypadat oni, kdyby to tak nepokazil. Když se spolu s Charity setkají krátce pohledem, má pocit, jako by se ta díra v jeho hrudi zase o něco zvětšila. Nakonec se zvedne, stoupne si před kamery a začne mluvit. Tu omluvu si promýšlel předem, takže tak nějak ví, co říct, i když se mu to zčásti z hlavy vypařilo díky nervozitě. Nakonec to ale zvládne, aniž by se nějak zasekl a dostane se i omluvě pro Charity. Jakmile domluví a kamery se vypnou, zmizí z pódia a rychle si sedne k tomu nejvíce zastrčenému stolu, co tu je. Pohled má sklopený, takže vůbec nevnímá, že se k němu někdo blíží, dokud si ten dotyčný nesedne vedle něj. V tom, aby byl otrávený z toho, že má společnost, ho zastaví, když vzhlédne a všimne si, že je to Charity. Překvapeně jí sleduje. Potom, co jí řekl, že to nechává na ní opravdu nečekal, že za ním přijde. Po její otázce přikývne.* Vlastně mě překvapuje, že jsi použila tak mírný výraz a slovo 'občas'. *Odpoví jí potichu upřímně a sleduje její tvář. Jejím dalším slovům nemůže uvěřit.* /Znamená to, že...?/ *Nasucho polkne a pak pomalu přikývne.* Takže to znamená, že...? *Nedokáže se přimět dokončit tu otázku. Až moc se toho bojí. Kdyby jí dokončil a nakonec mu Charity řekla, že to pochopil špatně, bolelo by to ještě víc. Proto nechá dokončení té věty na ní.*
AndyHoff

za Sat Feb 08, 2020 8:52 pm
*Dojde na akci, na kterou se snad poprvé doopravdy těší a celý den se jí nemohl dočkat a hned se rozhlédne po Lucye. Jakmile jí zahlédne, přejde k dece, na které sedí a pozdraví jí. Široce a zamilovaně se na ní usměje, když se k němu otočí a pak jí opětuje lehký polibek.* Jsem rád, že jsi tady. *Usměje se na ní. Ví, že moc na akce nechodil, ale nyní má důvod, proč na ně chodit. Jí. Podívá se na Jaspera a přikývne.* Já taky ne. *Nikdy by toho nebyl schopný. Pak se podívá zase na ní a přikývne.* A to hodně. *Přitaká. Sám to na sobě cítí. Změnila ho doopravdy hodně.* Jak ses měla? *Zeptá se jí s úsměvem.*
-LF-

za Sat Feb 08, 2020 8:56 pm
*Chvilku se podívá na Jaspera, aby se její oči setkali s těmi jejími. Pohled proto rychle sklopí a zase je k němu zvedne až když při jeho omluvě zmíní jí. Poslouchala ho celou dobu pozorně, ale teď ještě více, pokud to teda šlo. Když pak domluví, zvažuje, co teď udělá.*/To dítě si zaslouží úplnou rodinu, pokud je to možné a to je teď na mě../*Navíc jí Jasper chybí a ona bez něj ani nemůže pořádně spát, ani jíst. Vlastně nic. Bez něj jako by neměla smysl tu vůbec být. Proto se zvedne a jde směrem ke stolu, kam se posadil on. Dívá se na své ruce, které si nervózně mne, dokud na sobě zase neucítí jeho pohled. Pak ho zvedne a začne mluvit. Poznamená, že se občas chová jako blbec a po jeho komentáři k tomu se musí pousmát. Řekne, že nesmí utíkat a ani dělat podobné blbosti, jinak mu už nikdy neodpustí a vážně končí. Po jeho otázce přikývne.*Dám ti ještě jednu, poslední šanci.*Dá důraz na to "poslední". Pka ho chytne za ruku a pousměje se na něj ještě jednou.*Miluju tě.*Řekne mu a nespouští z něj pohled.*
AndyHoff

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Khione A. Mitchell

za Sat Feb 08, 2020 8:57 pm
*Poslouchá veřejnou omluvu prince Jaspera a pak se usměje na Shaye, která se k ní přidá. Namítne, že ona vypadá líp a pak jemně protočí očima, když to dívka popře. Řekne jí svůj upřímný názor na princovu spolupráci s rebely a porovná to s tím, co zažívala doma.* To je v pořádku. Naučila jsem se s tím žít a navíc jsem teď tady, takže ... mám na chvíli klid. *Pousměje se a je vděčná za změnu tématu.* Dobře. Prozkoumala jsem plno dalších částí paláce. Co ty? *Zeptá se jí, aby zase na nějakou dobu odvedla pozornost od své osoby.*
LittlePrincess

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Thylane A. S. Melchoire

za Sat Feb 08, 2020 8:59 pm
*Všimne si krátce jeho úsměvu, předtím než začne jeho bratr mluvit. Vnímá postupně každé jeho slovo, slyší v tom jistou upřímnost. Tohle sama nečekala, znělo to všechno tak ohromně, až tak že jí to nejspíš emocionálně zasáhne, všimne si, že je za poslední dobu citlivější na všechno kolem sebe. Možná v tom je více faktorů, kterým nerozumí. Ale i to jí přiměje se zvednou ze židle a rozejít se k Sawyerovi, kterého přitom obejme. Zahřeje jí u srdce, když jí objetí oplatí. Jen trochu odsune hlavu, aby se mu mohla zadívat do očí. Nad jeho druhou otázkou zavrtí smutně hlavou.*Bojím se, nechci aby se ti znovu něco stalo.*Zašeptá k němu tiše a přesto dostatečně nahlas, aby její slova mohl slyšet. Přitom nejistě sklopí oči k zemi, aby tak schovala city, které se v nich sice minimálně, ale přesto odráží.*
rose_marry_an

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Marrigold Starlight

za Sat Feb 08, 2020 9:04 pm
*dnes jí není zrovna nejlépe ráno jí bylo nevolno a teď jí třeští hlava. I přes to se rozhodla obléct a nechala se od komorných nalíčit na dnešní piknik. Když vidí v zrcadle svou bledou tvář trochu se poleká. Řekne si ale že se jí na čerstvém vzduchu udělá lépe. Před odchodem si ale dá prášek na bolest hlavy. Jelikož  by dneska nezvládla podpatky vezme si místo nich tenisky co si přivezla do paláce s sebou. Když prochází zahradami doufá jen že se dneska na akci nic nestane. Když přijde sedne si na opuštěnou deku s nejlepším výhledem na všechny ostatní.*

Naposledy upravil rose_marry_an dne Sat Feb 08, 2020 9:11 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Lucya Heaven Vasiljev

za Sat Feb 08, 2020 9:06 pm
*Když si sedne vedle ní Joseph, usměje se, šťastná, že tu dneska je, protože sem šla z největšího důvodu kvůli němu. Nikdy ji akce v paláci nebavily, ale to se celkem změnilo, právě díky jemu. Otočí se na něj a políbí jej krátce na rty.*Já taky.*Řekne s úsměvem. Pak se podívá na Jaspera a poznamená, že ona by to neudělala a nechápe, jak to mohl udělat. Ale na jeho obranu řekne, že se hodně změnil, díky lásce. Při tomto se podívá na svého snoubence a zamilovaně se usměje. Trochu se přisune blíže k němu a opře si hlavu o jeho rameno.*Šlo to, ale chyběl jsi mi.*Zamumlá do jeho ramene.*Co ty?*Zeptá se jej. Pak si skousne ret.*Nechtěl by jsi dneska zase jít k mě do komnaty? Nebo můžeme k tobě, jak bys chtěl.*Pokrčí rameny. Ale ráda by zase usínala v jeho náručí. Jako po tom, co se potkali v domku. A nemůže se dočkat, až to tak jednou bude už navždycky.*
annie.16

za Sat Feb 08, 2020 9:08 pm
*po omluvě prince Jaspera se vydá ke Khione. Když vidí jak protočí očima, uchechtne se. Poslechne si její názor na tu věc s princem Jasperem a pak ji řekne, že je jí líto co si prožila. Ví, že u nich doma by k něčemu takovému v životě nedošlo. Po slovech Khione ji neco napadne* U nás jsi kdykoliv vítána. Myslím to vážně.*řekne vážně* Vím, že Summer a Bonita nejsou blízko, ale kdykoliv budeš chtít, dveře jsou pro tebe otevřené. U nás bys byla vždy v bezpečí.*řekne a pousměje se. Uvědomuje si, že to co říká je celkem blbost ale myslí to vážně. Pak odbočí od tématu a zeptá se jí, jak se má* Tak nějak stejně. Hodně se teď věnuju hudbě takže trávím většinu času v komnatě.
AndyHoff

za Sat Feb 08, 2020 9:10 pm
*Hned poté, co domluví a kamery vypnou, vydá se co nejvíce stranou od ostatních a radši má sklopený pohled. Chce jen přečkat do konce akce a pak se vypařit.* /Nebo bych se mohl vypařit rovnou. Stejně tady už nemam co dělat./ *Proběhne mu hlavou, ale než to stihne zrealizovat, někdo si k němu přisedne. Zvedne pohled a pak už překvapeně sleduje tvář Charity. Poslouchá její slova a když uvidí, jak se pousmála, nadzvedne jeden koutek rtů. Chce se jí zeptat, jestli to znamená, že mu dává další šanci a že jsou zase spolu, ale bojí se tu otázku dokončit, kdyby si to špatně vyložil a odpověď by byla záporná. Po její odpovědi se na ní překvapeně dívá a uvažuje, jestli se mu to náhodou nezdá. O tom, že je v realitě ho ujistí až její dotyk.* Miluju tě. *Vydechne a pak jí dá ruce okolo pasu, nadzvedne jí a posadí si jí na klín. Zaboří obličej do jejích vlasů a nasaje její vůni, která mu děsně chyběla.* Ani nevíš, jak moc mě to mrzí. To všechno, co se stalo. *Vydechne a pak se na ní podívá.* Nezklamu tě. A co nejvíc omezím to chování se jako blbec. /Ale úplně to asi nepůjde, protože v naší rodině se to dění. Nejspíš./ *Proběhne mu hlavou a pak se na ní opatrně podívá a radši před svou další otázkou sklopí pohled. Neví nakolik mu odpustila a nakolik je to mezi nimi vyřešené.* Já ... no... Kdybys chtěla ... v mojí komnatě je teď děsně prázdno. Ale jestli nechceš, nemusíš se stěhovat. *Ujistí jí hned.*
annie.16

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Merliah A. M. Schreave

za Sat Feb 08, 2020 9:16 pm
*když dojde na akci zamíří ke svým bratrům, ale Jasper se vyda pred kamery, takže tam nakonec zůstane sama se Sawyerem. Pak poslouchá pozorně Jasperova slova a když mluví o Charity, sleduje její reakci. Pak se zeptá Sawyera, jak dokázal Jasperovi tak rychle odpustit. Po jeho slovech se uchechtne. Je jí jasné jak by to dopadlo, kdyby Sawyer Jaspera zasnoubil* I tak. Obdivuju tě.*znova se uchechtne. Neví jestli tohle dokáže Jasperovi odpustit. Má na něj šílený vztek ale taky ji zklamal. Nedokáže pochopit jak to mohl udělat. Pak se k nim přidá Thylane, která padne Sawyerovi kolem krku. Zvedne se že svého trůnu na kterém sedí, na Sawyera se usměje a mrkne na něj a pak už zamíří někam do davu. Nechce ty dva rušit.*
AndyHoff

za Sat Feb 08, 2020 9:20 pm
*Zamilovaně se na ní usměje, když si opře hlavu o jeho rameno a jednou rukou jí obejme okolo pasu a přidržuje si jí tak blíž u sebe. Zeptá se jí, jak se měla a její odpověď ho zahřeje u srdce.* Chyběla jsi mi. Hodně. *Odpoví jí, když se ho zeptá, jak se měl on a pak se jí podívá do očí a pousměje se. Skloní se k ní a natiskne svoje rty na ty její v něžném polibku.* Ani nevíš, jak moc bych chtěl. Tady odsud je blíž moje komnata. Nebo ... mohlo by být jednodušší, kdyby byla nějaká z těch komnat jednoduše naše... Co říkáš? *Koukne na ní nervózním pohledem. Pochopil by, kdyby na to bylo podle ní brzo a nechtěla by.*
-LF-

za Sat Feb 08, 2020 9:23 pm
*Pousměje se na Thylane, kterou vidí u jednoho ze stolků. Pak poslouchá Jasperovu omluvu a po otázce své sestry, tkerá se k nim u trůnů také přidá jen pokrčí rameny a vysvětlí, proč mu odpustil a i to, co má v plánu, pokud zase zklame. Slyší, jak se Lia uchechtla nad představou jejich bratra a nějáké stoleté kontesy z Ruska.*/I když ne, tam bydlí strejda s tetou.. To jim nemůžu udělat poslat tam Jaspera. Japonsko by mohlo stačit./*Pomyslí si. Když Jasper dokončí omluvu a k nim přijde Thylane a hnedka ho obejme, překvapí jej to, ale s úsměvem jí objetí oplatí a přitom nasaje i její vůni, která je skutečně příjemná. Všimne si mrknutí Lii a jen nad tím protočí očima.*/Od teď mít o bude předhazovat.. Ale co, stojí to za to./*Ještě jednou nasaje vůni jejích vlasů. A trochu se od ní odtáhne, aby jí viděl do očí.*Neboj, budu v pořádku. *Nechce, aby se kvůli němu trápila. Pohladí ji po tváři.*A ta taky. Nemusíš se bát. Ochráním tě.*Pousměje se na ni.*Nechceš si dát k něco k jídlu?*Podívá se krátce na stoly s občerstvením a pak na ni.*
Sponsored content

Zahrady paláce - Stránka 4 Empty Re: Zahrady paláce

Povolení tohoto fóra: