Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácové stáje Empty Palácové stáje

za Thu Dec 12, 2019 3:18 pm
Jsou velmi velké a každý si zde najde koně podle své chuti. Je jedno jestli se jedná o koně, či klisnu. Koně pro drezuru, nebo vytrvalce. Též se tu nachází pár boxů se senem. Jména koní jsou napsané na boxech.

Palácové stáje 219f0465198b7151b221f0c613c5bff5

Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 2:36 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Palácové stáje Empty Charity Ash Horn

za Wed Dec 18, 2019 11:19 am
*Dneska na sobě má šedé šaty těsně nad kolena. Vlasy má v drdolu, aby jí nezlezly do očí. Líčení jen lehké, jako vždycky. Prochází se zahradami a zamíří do stájí. Nejezdí na koni, ale vždycky je měla ráda. Proto sem i ráda chodí. Usměje se, když ucítí známou vůni sena. Prochází okolo boxů, ve kterých stojí majestátní koně.*/Jsou tak nádherní./*Pomyslí si. Zamíří k bílé klisně, která má černou lysinu. Přistoupí k ní a začne ji hladit.*Ty jsi mi ale roztomilá.*Usměje se. Klisna zařechtá, jakoby jí snad odpovídala a tomu se usměje ještě více. Předtím než zamířila sem, v kuchyni ukradla pár mrkví. Jednu z nich vytáhne ze sáčku a dá ji klisně.*
AndyHoff

Palácové stáje Empty Jasper H. Schreave

za Wed Dec 18, 2019 11:27 am
*Potom, co se stalo na střeše si dává pozor a pije jenom mimo palác. Stejně tak si do paláce nevodí holky, ale chodí on k nim. Je to tak bezpečnější a on nechce riskovat, že ho jeho táta pošle na odvykačku nebo bůh ví co udělá. Dneska ráno se akorát od jedné brunety vrátil. Naštěstí minulý večer moc nepil, takže nemá žádnou opici a je v pohodě. Rozhodl se, že zamíří do stájí. Už dlouho nejezdil na svém koni a dlouho tam nebyl, takže je asi na čase, aby se přesvědčil, že jeho hřebec Krescenc ještě pořád žije. Na sobě má jezdecké oblečení a v ruce pytlík s pár jablky. Jakmile dojde do stájí, všimne si, že tu není sám, ale je tu i součást jeho plánu, jak rodiče přesvědčit, že nepotřebuje žádné zasnoubení, ani nic podobného.* Nevěděl jsem, že umíš jezdit. *Ozve se a nahodí úsměv. Předpokládá, že když je tady, jezdit umí.* Driselle se líbíš. *Koukne na klisnu, u které Charity stojí.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 11:35 am
*Usmívá se na klisnu, která si od ní právě bere mrkev. Když uslyší hlas, polekaně se otočí. Neslyšela nikoho přicházet. Až moc se ztratila ve svých myšlenkách. Zjistí, že je to Jasper, což se jí ani moc nelíbí. Potom, co ho viděla v uličkách se mu chce vyhýbat, ještě více než předtím. Akorát v jeho přítomnosti bere hlouposti a pořád se červená. Navíc spolu stejně nemohou být, má na to až moc velký strach.*Neumím.*Řekne.*Jen sem ráda chodím.*Dodá potichu. Na jeho slova už nic neříká. Jen znovu pohladí klisnu po nozdrách.*Jsi tentokrát při smyslech?*Zeptá se a nadzvedne obočí. Ví, že minule nebyl. Bylo to na něm vidět a navíc by jinak neřekl věci, který řekl.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 11:43 am
*Dojde v jezdeckém oblečení do stájí a objeví tu Charity. Sice posledně byl pod vlivem alkoholu, ale ne tolik, aby si nepamatoval, co řekl. Navíc díky tomu vymyslel svůj plán. Když mu řekne, že sem jen ráda chodí a neumí jezdit, přikývne.* Jo, je tady hezkej klid. *Uzná.* Ale kdybys chtěla umět jezdit, můžu tě to naučit. *Usměje se na ní a je si jistý, že ta tenhle hereckej výkon by mohl dostat klidně oscara. Po její otázce se uchechtne a přikývne.* Nemam v sobě nic. Přísahám. Minule jsem sice trochu měl, ale to, co jsem řekl jsem myslel vážně. *Řekne jí vázným tónem a přistoupí k ní a pohled směřuje na klisnu.* Prostě ses mi zaryla do srdce. A já tě nemůžu dostat z hlavy. *Zavrtí hlavou.* Sám nechápu, jak je to možný. Tohle jsem nikdy předtím nezažil. *Koukne se na ní a mírně se pousměje.* Zrovna dneska se mi zdálo o tom, jak jsme spolu byli u toho vodopádu ve městě. Zapadalo slunce, byli jsme tam jen my dva. *Pokrčí rameny a usměje se na ní.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 12:03 pm
*Vidí a zároveň nevidí Jaspera ráda. Má strach, co z něj zase vypadne. Má strach, že mu uvěří a on jí zlomí srdce. Ví, j ak to dělá s ostatníma holkama a nechce být jednou z nich. Odpoví mu, že jezdit neumí a tiše dodá, že tu jen ráda chodí.*Ehm.. Ne raději ne, ale díky.*Na koňský hřbet ji nikdo nedostane. Jednou se zkoušela naučit jezdit, ale spadla a od té doby má z toho prostě strach. Zeptá se, jestli je dneska při smyslech a ne jako minule ve starých uličkách. Po jeho slovech potřese hlavou.*/Jasně../*Celou dobu sleduje klisnu a hladí ji po nozdrách. Poslouchá každé jeho slovo a srdce jí bije čím dál rychleji.*/Přestaň, no tak../Hmm..*Je jediná odezva od ní na tohle. Zhluboka se nadechne.*Jaspere prosím tě, nech mě na pokoji. Přestaň s tím. Tohle nejde.*Zavrtí hlavou. Přejde ke koni ve druhém boxu a taky mu dá mrkev.*/Chtěl si jít zajezdit, tak ať jde./*Chová se dost nelogicky, vzhledem k tomu, že ho miluje. Srdce jí říká, aby mu věřila a nebojovala s tím, ale rozum s tím nesouhlasí. Není dost dobrá. Ona by mu akorát propadla ještě více a on se jí začal brzy nudit. Skončilo by to jejím zlomeným srdcem.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 12:16 pm
*Nabídne jí, že by jí mohl naučit jezdit na koni a když odmítne, přikývne, ale netlačí na ní. Aspoň bude mít víc volného času. Pak se pořádně vžije do role zamilovaného kluka a řekne jí všechny ty zamilované řečičky. Koukne se na ní a po jejích slovech se zmateně zamračí.* /Tak je normální? No tak do hajzlu./ Proč by to nešlo? *Zeptá se jí klidně a pak dojde k ní a stoupne si před ní tak, aby stála zády k boxu, kde je kůň a nemohla znovu utéct.* Proč si myslíš, že bych ti lhal? Já vím, že jsem ublížil plbo holkám a je mi to líto. Ale na tobě mi hrozně moc záleží. Neublížím ti. Přísahám. *Pro něj ta slova nic neznamenají, ale to je teď nepodstatné.* Podívej se mi do očí a řekni mi, že ti tvoje srdce doopravdy říká, že chceš, abych tě nechal na pokoji a já to udělám. *Udělá jí tuhle nabídku a je si prakticky jistý, že vyhrál.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 12:29 pm
*Řekne, že naučit jezdit raději nechce. Má z toho strach. Když jí začne opakovat to, co jí řekl minule, začne být zase nesvá. Neví, jestli mu věřit nebo ne. Srdce říká jo, mozek, že raději ne. Je nerozhodná.*Už jsem to vysvětlila minule.*Řekne potichu. Protáhne se kolem něj a přejde k druhému boxu, kde stojí velký hnědák. Otočí se na něj, takže teď stojí naproti němu a mezi nimi je pro ni až moc málo prostoru. Ví, že nemá teď šanci utéct. Podívá se jak doleva, tak doprava a to se jí ještě potvrdí.*V-vážně toho lituješ?*Zeptá se pořád trochu nedůvěřivě. Po jeho dalších slovech se na něj chvilku dívá. Otevře pusu, aby něco řekla. Pak ji zase zaklapne a pohled sklopí dolů. Nedokáže to říct.*/Doháje.. Proč z toho musí dělat takovou vědu? Já jsem s tím žila několik měsíců, aniž bych něco udělala a on../*Pomyslí si zoufale.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 2:10 pm
*Potichu si povzdychne, když mu řekne, že mu to vysvětlovala minule a pak přejde za ní a tak nějak jí uvězní mezi ním a koňským boxem. Jeho vnitřní já se ďábelsky usměje, když vidí, jak se zoufale rozhlédla doprava i doleva, ale navenek se tváří jako ztrápený člověk, který lituje svých chyb. Po její otázce přikývne.* Jo, lituju. Nemám v plánu to někdy udělat znovu. Vážně ne. *Řekne jí vážným hlasem a v duchu se ušklíbne.* /Měl bych poděkovat rodičům, že mě nutili účastnit se všech akcí a zpráv a tim ze mě udělali tak skvělýho herce./ *Řekne jí, že když se mu dokáže dívat do očí a říct, že doopravdy chce, aby jí nechal na pokoji, udělá to. Je si jistý, že to nedokáže. Když vidí, jak zavřela pusu a sklopila pohled, přikývne a o krok od ní odstoupí, aby měla svůj prostor.* Dáš mi šanci? Prosím? O nic víc tě nežádám. Jenom šanci, abych ti mohl dokázat, že jsem se změnil a opravdu toho všeho lituju.
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 2:21 pm
*Když ji Jasper uvězní mezi ním a boxem koně, zoufale se podívá na obě dvě strany. Bohužel nemá šanci jen tak odejít. Nedůvěřivě se ho zeptá, jestli fakt svých chyb lituje./Zní tak vážně.. Měla bych mu uvěřit?/*Srdce začne převládat nad rozumem a ona se rozhodne mu šanci dát.*/Každý se může změnit./*Jen doufá, že toho nebude litovat. Když má možnost mu říct, ať ji nechá být, ale musí mu to říct s pohledem upřeným do očí ví, že stejně prohrála. Sklopí pohled. Když od ní odstoupí, pohled zase zvedne a trochu se narovná. Ani si neuvědomila, že se trochu skrčila, když byl u ní.*Dám ti šanci.*Řekne potichu.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 6:52 pm
*Vidí v jejích očích ten boj a jakmile sklopí pohled, ví, že vyhrál. Jeho vnitřní já se zaraduje a škodolibě ušklíbne, ale navenek se tváří vážně a v očích má prosebný a zoufalý výraz. Odstoupí od ní, aby jí dal prostor a až teprve, když se narovná si všimne, jak byla předtím skrčená.* /Zatím se mě ještě nemáš proč bát, zlatíčko./ *Uchechtne se v duchu. Když slyší, že mu šanci dá, v hlavě si začne gratulovat ke skvělému hereckému výkonu a začne vymýšlet děkovný proslov, který začne: 'Páni. Nevím, co říct, vůbec jsem to nečekal.' bez týhle úvodní věty by to snad nebyl žádnej děkovnej proslov. Přitom to každý očekává a když nevyhraje, nechápe to a je vytočený. Vděčně se na Charity usměje.* Nezklamu tě. *Slíbí jí. Pro něj další naprosto zbytečná slova bez významu, která jsou ale důležitá v tomto divadle a dodají mu na větší důvěryhodnosti. Pak se rádoby nervózně poškrábe na zátylku, jakoby nevěděl, co říct.* Já.. no.. Půjdeš v pátek na ty trhy? *Zeptá se jí. Bylo by to skvělé místo, jak pokročit v jeho plánu. Romantická vánoční atmosféra, plno dárků, svařák, kluziště na náměstí. Dokonalé pro jeho plán.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 7:02 pm
*Když Jasper od ní trochu poodstoupí, je za to ráda. Pořád se necítí v jeho blízkosti sebejistě a celou dobu byla trochu skrčená, jakoby se ho bála.Nakonec se rozhodne mu tu šanci dát. Uvěří mu, že to myslí vážně a její srdce definitivně přebere kontrolu. Pochybnosti v hlavě zastrčí někam do pozadí. Když jí ještě sám řekne, že ji nezklame, pousměje se na něj.*Jo, půjdu tam.*Přikývne.*To bych si nemohla nechat ujít, Ta vánoční atmosféra je tam úžasná.*/A na tom to nejlepší je asi kluziště. Bruslit, když hrají vánoční koledy a pak si dát teplý svařák./*Miluje Vánoce a trhy na náměstí v Angeles k tomu prostě neodmyslitelně patří.*Proč se ptáš?*Nakloní zvědavě hlavu na stranu.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 7:21 pm
*Odstoupí od ní a pak je rád, že jeho divadýlko vyšlo a ona mu dá šanci. Je mu jasné, že na konci jí zlomí srdce. Nebo spíš rozdrtí. Ale je mu to jedno. Nic pro něj neznamená a nikdy nebude. Pro něj žádná holka nic neznamená. Teda kromě jeho rodiny. Jeho máma a sestry jsou pro něj dost důležité a postavil by se za ně kulce, i když to nedává vůbec najevo. Nechce vypadat jako slaboch a mamánek. Zeptá se jí, jestli jde v pátek na vánoční trhy, protože by se mu to do plánu docela hodilo díky romantické atmosféře, která tam panuje a usměje se, když slyší kladnou odpověď.* /Jo, strááášně úžasná./ *Proběhne mu ironicky hlavou. On tohle období nesobeckého dávání a lásky prostě nikdy nepochopí. Natož aby ho měl rád nebo si ho dokonce zamiloval.* Jo, je to kouzelný. *Přikývne s úsměvem a své myšlenky si nechá klasicky pouze pro sebe. Když se ho zeptá, proč se na to ptá, s úsměvem sklopí pohled a pak ho k ní zase zvedne.* No.. Napadlo mě.. Jestli bys tam nechtěla jít se mnou? *Zeptá se jí a přitom si rádoby nervózně promne ruce.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 7:32 pm
*Miluje Vánoce a pro ni k nim prostě neodmyslitelně patří i trhy ve městě. Chodí tam každý rok. Každý rok si tam zabruslí, buď sama nebo se svými bratry, poslouchá koledy a v davu později i společně s ostatními zpívá. Je to jediný čas, kdy si dovolí zpívat na veřejnosti, protože její hlas se tam úplně ztratí. Pak si dá svařák a nebo čaj. Dívá se tam i po dárcích, ikdyž většinou už dlouho před trhy má dárky nakoupené, když vidí něco pěkného, koupí to i tak. Proto řekne, že tam půjde. Zeptá se ho proč. Doufá, že tam půjde taky a třeba ho potká. Na druhou stranu se nechce nějak vtírat.*Jo, moc ráda.*Úplně se rozzáří, když se jí zeptá, jestli by tam nešla s ním.*Bruslíš?*Zeptá se ho.*/Na ten led ho prostě dotáhnu.../*Usměje se v duchu.*/Měla bych mu taky koupit dárek na Vánoce./*Napadne ji. Neví, co mu dát, ale doufá, že na to přijde a dárek od ní se mu bude skutečně líbit.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 7:41 pm
*On Vánoce nemá v lásce. Nechápe, nejspíš nikdy nebude, a nejradši by vždycky tenhle čas přeskočil. Zeptá se jí, jestli půjde na trhy. Kvůli svému plánu s vidinou toho, že až to vyjde, bude mít klid od rodičů, to nějak přetrpí. Když se ho zeptá, proč se ptá, odpoví jí na to svou otázkou. A to, jestli by nešla s ním. Vidí, jak se rozzářila a usměje se. Kdyby tušila, že ten úsměv u něj vynutilo to, jak ho baví její naivita, asi by tak rozzářeně nepůsobila, ale on jí nebude vyvádět z omylu. Zatím ne.* Tak jo. Vyzvednu tě v komnatě a pojedeme mým autem, co ty na to? *Zeptá se jí a když se ho zeptá na bruslení, uchechtne se a poškrábe se na zátylku.* No.. Uměl jsem to. Ale už jsem dlouho na bruslích nestál. *Přizná a je to snad za celý den poprvé, co řekl něco pravdivého. Jako malý, chodil bruslit často. To bylo ještě v době, kdy měl dobré vztahy se svým bratrem. Pak měl ale na starosti jiné věci. Holky, pití, párty, kluby, a tak dále.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 7:53 pm
*Zeptá se, jestli půjde na trhy on a po jeho odpovědi se usměje. Ještě více se ale rozzáří, když ji tam pozve, aby šla s ním. Tohle je pro ni snad ten nejlepší vánoční dárek, který si mohla přát.*Dobře.*Přikývne. Nemůže se dočkat, až bude pátek. Pravděpodobně bude odpočítávat minuty, do doby, kdy bude čas aby vyrazili. Ona si tradičně aspoň chvilku zabruslí, a tak se ho zeptá, jestli on někdy na bruslích stál.*Aha.. No já si každý rok aspoň chvilku zabruslím, je to taková moje tradice.. Ale jestli si zabruslit chtít nebudeš, můžeme to vynechat.*Pokrčí rameny. Momentálně je pro ni to nejlepší, že tam bude s ním a bruslení by mohla jeden rok vynechat.*/I tak to budou nádherné Vánoce../*Usměje se pro sebe v duchu. Přemýšlí, jestli nenajde Merliah a neřekne jí, že měla pravdu, ale pak se rozhodne si to nechat raději pro sebe. Nechce to ještě nějak ventilovat.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 8:02 pm
*Řekne jí, že jí vyzvedne u ní v komnatě a na trhy dojedou jeho autem a když souhlasí, přikývne. To, jak je nadšená mu přijde opravdu vtipné.* /Tak tohle bylo daleko lehčí, než jsem čekal./ *Uchechtne se v duchu a pak popravdě přizná, jak je na tom s bruslema. Po jejích slovech si v duchu povzdychne.* /Jak že to kdysi říkal táta? Že holky maj rádi, když se kvůli nim obětujeme, nebo co? Do háje.. Proč to musí být taková otrava?/ *Potlačí chuť protočit očima a místo toho zavrtí s úsměvem hlavou.* Ne, ne. Děláš to každej rok, tak i letos. Nepřipravím tě o tradici. Vezmu si s sebou brusle. *Slíbí jí a v duchu zaúpí.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 8:12 pm
*Zmíní se o bruslích a to, že tam bude s ním jí plně vynahradí to, že nebude letos bruslit. Zavrtí hlavou.*Ne to vážně nemusíš. Já to bez bruslení přežiju.*Usměje se. Může si zajít zabruslit i jindy. Nechce ho do toho nutit.*Můžeme dělat něco jinýho, co bys ty rád viděl na trzích?*Zeptá se ho.*/Ono tam vlastně bude hodně lidí, že? Uvidí nás spolu... Snad si nás nikdo nevšimne./*Nechce nic nijak ventilovat.*/Snad to na to nikdo nebude nijak upozorňovat a vůbec nám snad nebudou věnovat pozornost.. A snad nás tam neuvidí ani jeden z mých bratrů../*To by nejspíš taky byla katastrofa.*/Ale ještě horší by byl táta../*Ví, že jí by za to nijak nenadával, ale nechce se mu o ničem zmiňovat kvůli tomu, že kdyby to s Jasperem skutečně nevyšlo, nadával by jí, to přinejmenším.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 8:21 pm
*Vzpomene si na to, co mu kdysi o holkách říkal jeho táta a rozhodne se, že jednou holt bruslení přežije, když mu to zajistí klid od jeho rodičů. Na spokojenosti Charity mu nesejde.* Já vím, že to bez bruslení přežiješ. Ale i tak. Trvám na tom. Očividně máš bruslení ráda a jestli je to tradice.. nemám problém. *Usměje se.* /To nemůžeš mít tradici se do němoty ožrat svařákem? To by mi bylo daleko příjemnější./ *Povzdychne si nechápavě v duchu a když se ho zeptá, co by rád viděl na trzích, usměje se na ní.* Tebe. *Pokrčí rameny.* Budeš tam se mnou, takže mi na ničem jinym nezáleží. Co budeme ten večer dělat je jenom na tobě. *Možná se mu to vymstí a on bude muset dělat věci, které nemá rád a budou ho otravovat, ale aspoň se zbaví povinnosti něco vymýšlet. Takhle to pro něj bude lehčí.* /Hlavně ať nás tam vidí naši a někdo z Illea News. Ať co nejdřív rozšíří, že mam konečně vážnej vztah a já mam klid./ *Zaprosí v duchu a pak se trochu zarazí.* /Ale budu na to muset předem připravit Mayuru. Ta by jinak všechny pozabíjela. Klidně ať zabije celej palác, ale já mam svůj krk rád./

-LF-

za Wed Dec 18, 2019 8:37 pm
*Řekne, že vážně nemusí jít bruslit, přežije to bez toho a může si zajít zabruslit i jindy. Nechce ho do ničeho nutit.*Dobře.*Pousměje se poté. Zeptá se, co by rád viděl na trzích a po jeho odpovědi zčervená.*/Tohle se musím naučit ovládat.../*Pomyslí si zoufale. Nesnáší červenání, vypadá přitom jako rajče.*No, po bruslení si vždycky jdu dát svařák nebo čaj, pak se jen procházím.*Pokrčí rameny. Zpívání koled nezmíní. Nějak tuší, že tohle nebude pro Jaspera a už kvůli ní půjde bruslit, to podle ní stačí. Pak jen doufá, že je tam nikdo neuvidí. Nechce, aby z toho bylo haló. Nerada na sebe upozorňuje a tohle by ji strhlo přímo doprostřed hledáčků fotografů určitě. Jasper je princ, sledují ho pořád.*/Bude tam určitě hodně lidí a nás si ani nevšimnou./*Snaží se sama sebe uklidnit.*Který kůň je vůbec tvůj?*Zeptá se a porozhlédne se po stáji a po koních v boxech.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 8:54 pm
*Rozhodne se, že to, co díky svému chování na trzích a celkově s Charity získá je daleko víc jak nepohodlné bruslení, takže to přežije. Pousměje se, když vidí, jak se červená a v duchu nad tím protočí očima. Nahlas to nijak nekomentuje. Doufá, že je někdo na těch trzích uvidí a začne se o tom co nejdříve mluvit, aby to měl co nejdřív za sebou.Závazky nejsou nic pro něj a je jedno, jestli mají být skutečné nebo hrané. Tohle je mu jednoduše proti srsti. Když se ho zeptá na to, který kůň je jeho, kývne hlavou k boxu na druhé straně stájí za ním.* Tenhle. Krescenc. *Usměje se a pak přejde ke svému koni, který je plemenem Trakénský kůň a dá mu jedno z jablek, která sem přinesl.* No jo, taky jsi mi chyběl. *Uchechtne se, když vidí, jak se jeho kůň na jablko prakticky vrhne a on může být rád že mu samým nadšením nesežral prsty.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 9:05 pm
*Nensáší svoje červenání a je s každým dalším dnem rozhodnutá se toho zbavit. Nebaví jí mít pořád červené tváře a poslouchat vtipy svého nejstaršího bratra, který se z ní kvůli tomuhle z legrace utahuje. Ona mu to ráda oplatí, takže to někdy není tak hrozné.. Zeptá se, který z koní je jeho.*Kresncenc.. zvláštní ale hezký jméno.*Poznamená s úsměvem. Chvilku ho sleduje, jak dává koni jablko. Jí už žádná mrkev nezbyla, ale brzy sem zase přijde a Krescencovi nějakou přinese. Buď mrkev nebo jablko, které s chutí sní.*Je z toho úplně nadšený.*Uchechtne se a přistoupí blíže ke koni. Sleduje ho s velkým úsměvem.*/Možná bych někdy tu jízdu na koni mohla zkusit../*Pomyslí si. Uvidí v budoucnu, v nejbližší době to rozhodně nebude.*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 9:29 pm
*Její červenání mu přijde docela trapné. Je jako malá holka, který někdo pochválí obrázek. Ale navenek se tváří, jakože to je hrozně roztomilé a jemu se to líbí. Ukáže jí svého koně a řekne jí i jak se jmenuje.* Jo, chtěl jsem něco neobvyklého. *Přikývne. Opět jedna z mála pravdivých informací, které vypustí z pusy. Dá svému koni jablko a uchechtne se, když vidí, jak se na něj nadšeně vrhnul.* Jo, neměl jsem teď moc času tady být. *Přikývne a sleduje Charity, jak jde blíž k jeho koni a jak se jí rozzářil celý obličej díky velkému úsměvu a zářícím očím.* Klidně si ho pohlaď. *Vyzve jí tišším hlasem a pak udělá jeden krok stranou a postaví se za ní. Jemně jí položí jednu ruku na její pas.* Proč vlastně nechceš jezdit? *Zeptá se jí s nadzvednutým obočím.*
-LF-

za Wed Dec 18, 2019 9:45 pm
*To červenání jí štve a snaží se to zmírnit, snad po čase se to vylepší a ona nebude nonstop vypadat jako rajče. Zeptá se na jeho koně a když jí řekne i jeho jméno poznamená, že je neobvyklé, ale krásné.*Jak tě napadlo? Vymyslel jsi ho nebo ho někde našel?*Zeptá se ho se zájmem. Uvidí, jak je kůň nadšený z jablka a přijde jí to roztomilé. Plánuje si, že se sem zase někdy staví a dá mu taky něco k mlsání. Jde blíže ke koni s velkým úsměvem. Po vyzvání Jaspera k němu natáhne ruku a pohladí ho. Kůň zařechtá a ona se usměje.*/Je vážně roztomilý.. Měla bych zkusit jezdit../*Napadne ji. Zároveň ví, že by jí ale táta koně nejspíš nedovolil.*/Třeba někdy v budoucnu bude všechno jinak./*Když se postaví za ní a položí jí ruku na pas, je ráda, že nemůže slyšet, jak rychle jí buší srdce.*/Jak je možná, že to se mnou všechno dělá on?/*Nechápe to.*Zkoušela jsem to jako malá. Kůň na kterým jsme jela se ale nějak splašil a shodil mě.*Pokrčí rameny.*Měla jsem dost dlouho strach se ke koním vůbec přiblížit.. Pak se to zlepšilo, ale znovu se posadit do sedla.. Na to nevím jestli si někdy troufnu.
AndyHoff

za Thu Dec 19, 2019 1:00 pm
*Když se ho zeptá, jak ho to jméno napadlo, pokrčí mírně rameny.* Kdysi jsem jako malej pročítal nějaký kroniky nebo co to bylo a v minulosti to bylo prý běžné jméno. Ale v dnešní době je neobvyklé a mě se líbilo. *Řekne jí opět jednu z mála pravdivých informací. Nějak nemá proč si zrovna v tomhle vymýšlet. Dá svému koni jablko a uchechtne se, když vidí jeho nadšení. Vyzve Charity, aby si ho klidně pohladila a když tak udělá, sleduje její úsměv a dá jí jednu ruku na pas.* /Bože, tahle holka je nudná snad ještě víc, jak škola a romantický komedie v jednom./ *Povzdychne si v duchu a zeptá se jí, proč nechce jezdit. Po její odpovědi přikývne.* Jo, to chápu. Než začneš jezdit, potřebuješ si ke koni vybudovat důvěru a znát ho. A pak si taky musíš být jistá, jestli je klidný. Kdybys to chtěla zkusit, můžu ti pomoct vybrat koně a naučit tě to. Svět je z koňského hřbetu krásný. *Pousměje se na ní. Jízdu na koni má rád, takže to, co teď řekl, myslí vážně.*
Sponsored content

Palácové stáje Empty Re: Palácové stáje

Povolení tohoto fóra: