Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uličky paláce

+6
Lexi
Vertasia
-LF-
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
Admin
10 posters
Goto down
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Mon May 25, 2020 6:21 pm
*Blížilo se už k večeru, skoro zapadalo slunce a tak se tento korunní princ Rakouska rozhodl, že se vydá někam ven, si odpočinout. Upřímně? Bylo mu hrozně. Už byl upracovaný, pracoval i přes noc a stále toho bylo dost. Přes den toho měl také hodně, skoro se nestíhal věnovat rodině, kterou teď tolik zanedbával. Do toho se teď chtěl ještě věnovat Lotte a samozřejmě i jeho nejlepšímu příteli - Josephovi. Promne si své unavené oči a dojde do uliček paláce, ve kterých byl krásný výhled na západ slunce. Doufal, že se alespoň u tohoto trochu odreaguje. Na sobě měl sako, košili a kalhoty, byl slušně oblečený, protože zrovna měl nějakou důležitou schůzi, která nebyla úplně zábavná, spíše únavná.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Tue May 26, 2020 7:17 pm
*Prochází se okolo zámku v podpatcích. Je jietější než kdy dřív, ale stále nejistě sem tam klopýtne. Naštěstí jí tady jako jediný orientační bod slouží dveře vedoucí dovnitř zámku, vždycky se pak nějak dostane tam, kam chce. No, jenom kam to bude, to jsou jen krátkodobé cíle. Je ráda, že jí Crystal pomohla s podpatky, nebyla si ale jistá, jestli zvládne všechno, co chtěla. Najednou nejistě zakolísá, nahne se a spadne bohužel na procházejícího korunního prince. Vyjekne překvapením a začne máchat rukama, snažíc se udržet balanc.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Tue May 26, 2020 8:54 pm
*Díval se na výhled před sebou, který byl na zahradu a přemýšlel. Měl skleněné oči a to nikdy nebrečel. Po psaní s jeho nejlepším přítelem mu bylo ještě hůře a do toho všechny ty povinnosti.. Nebylo to nic veselého.* /Už, aby vše zlé skončilo./ *Povzdechl si, promnul si rozbolavělé spánky a z plných plic se nadechl čerstvého, jemně studeného vzduchu. Byl hluboce ponořen ve svých myšlenkách, avšak po chvilce ho vyrušila nějaká dívka, která na něj tak trochu spadla. Rychle ji chytil a poté ji za ramena narovnal, aby chytila balanc. Chvíli se mračil, avšak po chvilce mu pohled zjihnul. Nemůže na nikoho být zlý. Musí být dobrým vzorem na to, aby byl i dobrým králem. Musí dobře vystupovat.. Avšak i přesto pro něj bylo velmi těžké, držet se na uzdě. Někdy by nejraději někoho prostě pořádně prolískal.* Jste v pořádku, slečno? *Zvedne obočí a smutek na něm nejde vůbec znát. Jako kdyby se nic nedělo.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Tue May 26, 2020 10:34 pm
*Když ji někdo chytí za ramena, aby se nenatáhla na zemi - protože přeci jenom, odřená kolena se budou velice zajímavě vysvětlovat na hodinách etikety, a pak se podívá, koho srazila. nezná ho, nepřijde jí nijak povědomý, co se toho, kdo to je, týče, ale pamatuje si, že ho viděla u bazénu. Skákali tam tehdy s někým do vody a někdo ho pěkně seřval. Ale neví nic o jeho postavení.* Ehm, strašně moc se omlouvám. *Řekne rychle a uskočí, jako kdyby byl horký. Padat na Wyatta si zvykla, ale na někoho jiného?* Moc se omlouvám, jenom... *Bezpocně máchne rukama ke svým podpatkům, jako by za to mohly ony a ne ona.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Thu May 28, 2020 9:25 pm
*Přidrží dívku, kterou očima potkával pouze na akcích, aby nespadla a když si je jistý, že nespadne, pustí ji.* /Nejspíše další účastnice./ *Pomyslí si a poté jen mávne rukou a podívá se na dívčinou obuv.* Nic se nestalo. Upřímně nechápu, jak na tomhle dokáže někdo chodit. *Řekne jemně pobaveně, protože už jen z pohledu vypadaly ty boty děsivě.* /Nebolí je z toho nohy?/ *V tomhle případě byl rád, že byl muž.* Hlavní je, že se vám nic nestalo. *Pronese, takovým neutrálním hlasem. Nebyl naštvaný, zkrátka neměl veselou náladu. Avšak v jeho očích, se naštěstí odrážel klid.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Thu May 28, 2020 9:43 pm
No, abych byla upřímná, ony ani moc pohodlné nejsou, nosím je jenom kvůli tomu, abych si u královské rodiny nezhoršila obrázek. Upřímně, normálně by mi to bylo i jedno, ale nechci vypadat jako nějaký buran. Stačí, že jsem jedna z nižších kast tady. *Mírně se uchechtne a zavrtí hlavou, jako by o tomhle zrovna ani nechtěla mluvit, ale prostě se to stalo. Vždycky mluvila hodně, a vždycky jí to přišlo normální, dokud nepřišla sem a nezjistila, že je vlastně až moc ukecaná. Nikdo z královských rodin ani výše postavených takhle nemluvil a ona si tu tím pádem připadala trochu jako páté kolo u vozu. Povzdechne si.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Thu May 28, 2020 9:50 pm
A to nemůžete nosit takové ty s nižším a širším podpatkem? Chápu, že chcete mít lepší obrázek, ale třeba si na ty botky jednou zvyknete a bude vám to pohodlnější. Myslím si, že zdejší královská rodina je milá a na kastu vůbec nehledí. Nevím, jaké to máte s ostatními účastnicemi, ale na kastu bych vůbec nekoukal. Přeci nikdo nemůže za to, odkud pochází. *Snažil se to říct trochu povzbudivým tónem, když si všiml, jak si dívka povzdychla. Doufal, že to tak alespoň trochu znělo.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Thu May 28, 2020 9:54 pm
Na to kouká blbě naše učitelka etikety. *Mírně se uchechtne a pokrčí rameny, načež se podívá na své boty a odejde k nejbližšímu sloupu, načež si za jeho pomoci z nohou lodičky sundá.* Tady se těžko lidem zavděčuje. *Mírně se uchechtne, ale když si uvědomí, s kým že to vlastně mluví, jen se omluvně usměje. Furt neví, kdo to je, ale nijak moc to neřeší. Kdyby chtěl, řekne jí to sám, ne?* No, to je jedno, děkuju ještě jednou, že jste mě zachránil od nárazu do země. Odřená kolena bych asi těžko vysvětlovala. *Uchechtne se. Od doby, co snídala s Wyattem, je mnohem roztržitější a zároveň veselejší.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Thu May 28, 2020 10:02 pm
Ach, tak. Vzhledem k jejímu postavení, tak tomu rozumím a chápu to, ale zároveň ne. *Jemně se zasměje. Normálně by byl za to, aby si každý nosil to, co chce, ale to jaksi v paláci úplně nešlo.* Bohužel, špatně se zavděčuje všude. *Sám měl problémy s tím, se někomu zavděčit. Takové problémy měl často s otcem, nebo i s někým jiným.* Nemáte vůbec za co. To asi ano, ale kdyžtak by se to dalo zakrýt šatama, pokud byste nemusela mít zrovna šaty společenské. *Uchechtne se.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Thu May 28, 2020 10:09 pm
*Jen zavrtí hlavou, když jí řekne, že zavděčit se opravdu všem nelze, a přikývne.* To máte pravdu. *Souhlasí a pak se jen uchechtne, když jí řekne, že se to může pokusit zakrýt šaty.* No a jak se pokusíte podpatky zakrýt šaty, které vám jsou maximálně nějak takhle? *Ukáže na své šaty pod kolena a povytáhne obočí, načež se uchechtne. Tenhle neměl rozhodně smysl pro módu a ani pro praktično. Snad jen není korunní, chudák jeho země.* Společenské a každodenní jsou bohužel devadesát devět procent mého šatníku.
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Thu May 28, 2020 11:27 pm
*Nedokázal se zavděčit ani lidem, se kterými vyjednával. Jelikož byl korunní princ, vždy od něj byly vyžadovány nejlepší výsledky, což ho v poslední době dost unavovalo.* No, ty podpatky asi nijak neskryjete. Možná tak na plese, když byste měla opravdu dlouhé šaty a nevystrkovala spod nich nohy, abyste neodhalila svou obuv. Ovšem, to by nejspíše u každého končilo šlápnutím na šaty a následně pádem. *Pousměje se.* Tak s tím vám moc neporadím, vašemu oblékání moc nerozumím. Osobně jsem byl vždy zastánce toho, ať si každý nosí, co chce. Ovšem tohle v paláci moc v úvahu nepřichází. *Pronese pobaveně.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsi Shae McGuier

Fri May 29, 2020 9:50 am
*Uchechtne se a přikývne, ale když zmíní pád, jen souhlasně kývne hlavou.* Na to ani šaty nepotřebuju, než jsem se naučila chodit takhle, dvakrát jsem skončila našemu korunnímu princi v klíně. *Poznamená pobaveně k jeho poznámce o podpatcích a pak jen pokrčí rameny.* To opravdu ne, ale tak co, člověk si na to snad za čas zvykne. Teď už jen definovat pojem čas. *Mírně se uchechtne a pokrčí rameny.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Fri May 29, 2020 4:06 pm
*Spoustu věcí dívkám nezáviděl, jednou z těch věcí bylo právě oblečení. Byl rád, že on to tolik řešit nemusel. Většinou nosil nějaké košile a kalhoty, případně i sako. Ani se nemusel jak dívky nějak krášlit, většinou jen si nějak učesat vlasy a bylo hotovo. Tohle také udělal a i přesto měl vlasy rozlétané do všech stran.* Musí být to chození obtížné, ani se nedivím. Tedy, nemyslím to nějak špatně, ale kdybych v tomhle měl chodit já.. *Raději to nedokončí, ale byla by legrace, kdyby to někdy zkusil. Kdyby našel nějaké lodě na jeho velikost nohou.* Přesně tak. Někdo si může zvykat pár dnů, někdo několik měsíců. *Zasměje se.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Fri May 29, 2020 6:14 pm
*Uchechtne se, když jí řekne to o těch podpatcích, a souhlasně kývne hlavou.* Tak si to někdy vyzkoušejte, nepochybuju, že komorné budou samým štěstím bez sebe, aby vám něco takového mohly nechat udělat. *Pokrčí rameny. ještě teď si pamatuje, jak Crystal tak toužila udělat jí šaty. No, ještě že se domluvily i na dalších šatech, které jí speciálně ona ušije pro další příležitosti, které se na zámku objeví. Snad si její styl pamatuje dobře.Pak se jen uchechtne.* Ani mi to neříkejte, představit si, že takhle šlapu celou dobu, co budu v zámku, tak se mi dělá špatně. *Ušklíbne se.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Fri May 29, 2020 10:32 pm
Třeba ty podpatky zkusím, abych si to vyzkoušel na vlastní pěst a byla nějaká legrace. Pokud si přitom nezlomím váz. *Uchechtne se, až si podpatky vážně vyzkouší, bude si muset někoho přivolat, aby se vážně nepřizabil.* Kdybych byl vámi, už bych měl noční můry. *Ušklíbne se a opře se o sloup.* Ale jinak je palác dobrý, nemyslíte? Až na to, že musíte nosit ty podpatky. Upřímně, více se mi líbí v našem království v Rakousku, ale vážně jen o kousek. *Poví upřímně.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Fri May 29, 2020 11:26 pm
*Uchechtne se, když i další princ má pro zábavu uděláno, a podívá se na své bosé nohy. Ještě že je teplo, jinak by to na zemi bosky nezvládla. Pamatuje si, jak jako malá po městě chodívala bosa, aby si neničila boty, které tak ráda nosila do školy.* Ano, palác je hezký, jen se tu trochu ztrácím, je tu prostě moc chodeb a všeho. Víte, takhle se vlastně pozná maloměšťanka. I palác jí přijde jako jedno velké město, to nemusím ani dolů. *Uchehtne se a mávne směrem, kde by mělo být město.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Fri May 29, 2020 11:32 pm
*Podívá se na její bosé nohy. Chápal, proč si sundala boty, ale trochu se obával, aby nenastydla.* Měla byste s sebou nosit alespoň ponožky, kdybyste si někde zase takhle sundala podpatky. Můžete nastydnout. *Pronese s uchechtnutím, je trochu starostlivý, ale bohužel tak nevyzní.* To chápu. Nezažil jsem to, protože jsem se v paláci narodil, ale rozumím. Nebo, dá se říci, že zažil, ale když jsem byl malý. Byl jsem takový průzkumník a vždy pro mě byla zasíláná stráž, aby mne našla, protože mě vždy nikdo nemohl najít, jak byl palác obrovský. *Zavrtí pobaveně hlavou.* Takže jste z malého města?
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 30, 2020 1:08 am
Mela bych, ale casto vypqdnu z pokoje... komnaty by bylo asi presnejsi, i kdyz to je spis jak pakac v palaci. *Uchechtne se a zavrti hlavou, nacez pokracuje.* nez si stihnu vzit cokoli jineho *Uchechtne se a pokrci rameny, nacez jen prikyvne. Vedela, ze pro nej to bude urcite jine, ale kdyz se ji zepta, odkud je, kyvne.* Presne tak, male mestecko nahore v Hansportu. Bydlime nedaleko more *prikyvne.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 30, 2020 3:25 am
Em, a není vám zima? *Poškrábe se nervózně na zátylku. Moc nevěděl, jak se má chovat, přeci jen v dívčí přítomnosti moc nevěděl, jak se chovat. Pokud tedy ta dívka nebyla Lotte, Sofi, Julča nebo jeho matka. Ony k němu měly blízko a on k nim také, proto v jejich přítomnosti tak nějak věděl, jak se chovat, protože si byl jist, že ho za případné chyby neodsoudí.* To tam musí být krásně, když tam máte moře. *Pousměje se.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 30, 2020 12:20 pm
Ne, rozhodně mi zima není. Tady jsme v místě, kde je teplo skoro celý rok. *Uchechtne se a podívá e na své nohy, jako kdyby za to mohly ony. Byla prostě zvyklá chodit bosky, i na kamených silnicích, za tu nohu si stihla vypěstovat toleranci na tohle.* To jo, bydlím s výhledem na moře, jenom asi určitě bude docela studené. *Mírně se uchechtne, když si povídají o její domovině, a pak jen pokrčí rameny.* A jaké to máte vy v Rakousku? Přece to nemůže být až moc jiné.
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 30, 2020 12:45 pm
To teda, vážně je tu teplo po celý roky, ale na večer bývá chladno, alespoň na mikinu, či v mém případě sako, to je. *Pokrčí rameny, nedokáže uvěřit tomu, že se o někoho takhle stará. Nejspíše to okoukal od svého nejlepšího přítele, který byl vůči němu často starostlivý.* Vy jste moře nenavštívila, když před ním bydlíte? *Zvedne překvapeně obočí, protože to vyznělo tak, jako kdyby v něm nikdy nebyla.* Není to tak rozdílné, ačkoliv nějaké rozdíly se najdou, jako všude. Třeba tam nemáme pořád teplo, spíše se nám to střídá. Ale kabáty tam určitě v zimě vynosíte. Často nám tam prší, což já mám déšť rád a naše hlavní město, Vídeň je nádherná. *Zasní se nad svým domovem.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 30, 2020 1:23 pm
Jednou jsem v něm byla, ale ne, neumím totiž plavat *Pokrčí rameny a podívá se okolo sebe. neslíbila náhodou Crystal, že přijde brzo, aby se stihly připravit? no sakra, zase nestíhá.* Ráda jsem vás poznala, i když jsem nezaznamenala vaše jméno, ale musím pospíchat, slíbila jsem své komorné, že přijdu včas na zkoušení šatů a další lekci podpatků. *Mírně se uchechtne a rozběhne se bosky směrem do paláce.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

Sat May 30, 2020 1:57 pm
Ach, tak. To se časem určitě naučíte, nikdo neumí vše. *Řekne, jako kdyby měl dívku povzbudit, což mu ale samozřejmě, jako nikdy nešlo.* Také jsem vás rád poznal, mějte se. *Vydechne a poté odejde z toho místa a vydá se někam jinak, kde by mohl mít klid a být chvíli sám.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Tue Jun 02, 2020 2:00 pm
*Už se k ní doneslo, co se stalo s Eathenem. Nejdřív to vůbec nechápala. Najednou dal na Illeagram fotku, kde má k ruce připojenou kapačku a pak, když mu napsala, jí odpověděl, že nechce, aby za ním chodila. Když se s ní loučil, znělo to, jako kdyby se už nikdy znovu neměli vidět. Nechápala to a myslela si, že si to jenom špatně vyložila, ale pak se dozvěděla, že Eathen patří mezi ty, kteří se nakazili tím virem. Najednou to bylo, jako kdyby jí ze života někdo sebral slunce a důvod k radosti. Z komnaty od té doby vylézá jenom výjimečně, když chce její opička, kterou pojmenovala Doris, ven. Dneska stála Doris před dveřma a prosebně koukala asi hodinu, než se donutila vstát, obléct si na sebe klasicky černé oblečení, a vyrazit s ní ven. Jediné místo, kde se v paláci cítila dobře, bylo místo, kde byl i Eathen, takže od doby, co je na ošetřovně, si tu připadá hrozně. Zvykla si chodit do palácových uliček, kde zatím ještě nikdy nikoho nepotkala a doufá, že to tak bude i dneska. Když tam dojde, sedne si do jednoho koutu na lavičku a kolena si přitáhne k bradě. Nechá Doris, aby se zabavila jak chce a ta si najde zábavu se šťourání do zdi naproti ní a vždy je nadšená, když se jí podaří ze zdi oddrolit nějaký menší kamínek, se kterým si krátce pohraje, než se vrátí k dolování dalšího.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Tue Jun 02, 2020 2:12 pm
*V paláci se cítí zvláštně protože je celý život zvyklý na ghetto a tohle je pro něj úplně něco jiného a zvláštního. A je rád, že je aspoň v blízkosti Kath, i když se za ní bojí chodit, aby to nezjistili rodiče nebo jiní rebelové, kteří by jim to mohli říct. Nechce je zklamat nebo něco podobného tím, že by se dozvěděli do koho se zamiloval. Radši to chce udržet v tajnosti. Teď už se prochází palacem, přičemž mu nad hlavou lítá jeho orel, kterému se teď moc nevěnoval, takže to chce aspoň nějak odčinit. Po chvilce dojde až do palácových uliček, kde si hned na začátku zapálí cigaretu a jde pomalu dál. Jak jde dál, pohled mu padne na někoho na lavičce a ten někdo je jeho sestra. I hned cigaretu típne o zeď a nedopalek zahodí za sebe, jelikož ví, že by ho jeho sestra moc nepochválila. Když ji ale přejde blíž, jeho pohled se změní ve starostlivý a i hned si sedne vedle ní, přičemž hvízdne, aby si jeho domácí mazlíček posadil vedle něj. Starostlivě jí položí ruku na záda a hlavu nakloní na bok.* Eris? Děje se něco? Vypadáš docela sklesle. *Znovu si ji prohlédne a snaží se vykoumat, co se jí stalo, jestli ji třeba někdo neublížil.*
Sponsored content

Uličky paláce - Stránka 2 Empty Re: Uličky paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru