Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Jonas Z. Horn

za Sat Feb 01, 2020 5:20 pm
*Pobaveně se zasměje, když sleduje, jak se směje ona. Je jí vděčný, že mu dokázala zvednout náladu. Pak jí neústupně vysvětlí, že prostě musí spát. Starší bratr se v něm nezapře. A je jedno, že Vic není jeho sestra. Zná jí prakticky celý život a je pro něj důležitá.* Většinou? Vic.. Tvoje tělo potřebuje obojí. Jak pravidelný spánek, tak pravidelné jídlo. *Zamračí se starostlivě a pak jí řekne, aby mu slíbila, že se dneska v noci pořádně vyspí, jinak si jí pohlídá.* Fajn. Tak si postavím židli k tvojí posteli a budu hlídat. *Rozhodne a pak se pousměje.* Doufám v to. *Řekne stejně tiše jako ona a pak se podívá ze své obvázané ruky do jejích očí.* Ne? A co mi teda sluší? *Zeptá se jí s úsměvem a lehce se opře hlavou do její ruky. Sleduje její oči a jakmile dá svojí ruku z jeho tváře, chytne jí do své ruky a prsty jí po ní pohladí.*
LittlePrincess

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Victoria G. Anmairer

za Sat Feb 01, 2020 5:38 pm
*Zvednou náladu někomu, je pro ní maličkost, zvlášť když danou osobu zná...v podstatě celý svůj život. Skoro jakoby patřila do jejich rodiny, s vyjímkou toho, že nemusí poslouchat jejich děsného otce.* Ale však já přece jím, náhodou se klidně můžeš zeptat chůvy, nosí mi jídlo na pokoj.*Vyjíkne vážně a povzdychne si, možná občas jedla míň než je třeba, ale minimálně tři jídla za den do sebe dokáže dostat nějakým zázrakem skoro pokaždé. Občas prostě nemá chuť k jídlu,  záleží na činnosti co daný  den dělá. Nakloní hlavu na stranu a vykulí oči.* Myslím, že se budeš akorát tak nudit, neboo! Tě můžu naučit vyšívat.*Poví se smíchem a pokývne hlavou, skoro si to už začne představovat. * Určitě.*Ujistí ho ještě s tím, že se zarazí a s úsměvem se na něj zadívá.*Když se usmíváš, je to...uklidňující.*Skousne si spodní ret. Přičemž v momentě co se dotkne její ruky, se nepatrně zachvěje. Nedělal to, běžně se jí přece nedotýkal. Navíc už se stmívalo, a to znamená, cesta do jejího pokoje. Několikrát zamrká, než skloní pohled, nedokáže na něj koukat tak dlouho, není zvyklá, koukat se mu do očí.*
AndyHoff

za Sat Feb 01, 2020 5:58 pm
Dobře, zeptám se jí. *Přikývne a pobaveně se usměje nad tím, jak to vyjíkla. Pak rozhodne, že si dneska pohlídá jestli usne a bude sedět u ní v komnatě.* Vyšívat, jo? Si propíchám ruce jehlama. *Zasměje se.* Nic mě učit nebudeš, protože budeš spát, Vic. *Uchechtne se a potřese u toho hlavou. Pak se na ní vděčně pousměje, když ho ujišťuje, že se Charity určitě vrátí a nakonec se jí zeptá, co mu tedy sluší, když vztek ne.* Jsem rád, že ti můj úsměv připadá uklidňující. *Usměje se na ní.* Mě zase připadá uklidňující trávit čas s tebou. *Řekne jí a pak jí jemně pohladí po ruce, kterou ho předtím ona hladila po tváři. Možná se jí běžně nedotýkal, ale teď mu to přišlo naprosto přirozené. Možná to bylo těmi všemi emocemi. Nebo tím, že si až teď uvědomil, že ho k ní něco táhne. Když sklopí pohled, jemně chytne její bradu a nadzvedne jí hlavu, aby se na něj podívala.* Děkuju. Za všechno. *Řekne jí potichu a pak se k ní skloní a rychle a jemně natiskne svoje rty na její tvář. Všimne si, že se začalo stmívat a opravdu chce, aby se dneska pořádně vyspala.* Můžu tě doprovodit do komnaty a dohlédnout na to, že se pořádně vyspíš? *Zeptá se jí s úsměvem.*
LittlePrincess

za Sat Feb 01, 2020 6:29 pm
*Při jeho slovech se zadívá na své ruce a skousne si ret.*Myslím, že bychom na tom byli podobně.*Zaculí se a ruce mu krátce ukáže, ona ale nemůže za to jak je nemotorná, občas jí to hold více než nejde.*Ale aspoň mě nejdřív nechej, vyčistit a převázat tu ruku.*Zamumlá o něco vážně a pokývne, tohle pro ní je důležité, může se mu tam dostat infekce a mohl to mít zdaleka horší. Vyslechne si jeho slova a tím také dokáže, aby se na ní znovu usmíval. Úsměv mu více než ráda oplatí.*To abych ti připomněla, když si zase budeš stěžovat.*Zaculí se nad tím co řekl a myslí to naprosto vážně. Je u něj zvyklá na daleko jiný způsob zacházení a tohle, jakoby ho najednou někdo vyměnil za několikanásobně hodnější verzi jeho samotného. Nahodí nechápavý pohled, neví proč jí teď děkuje, čím si to zaslouží. Přitom co se dotkne její tváře. Je jí jasně, že se zbarvil její obličej do červené. Vypadá více než zmateně. Několikrát zamrká, jestli se jí to vážně nezdá a upře na něj oči.*Pokud o to tak moc stojíš, a odneseš mě tam.*Odpoví s úsměvem a nakloní hlavu, sice není těžká, ale s tou rukou to mohl mít obtížnější, proto to také řekne.*
AndyHoff

za Sat Feb 01, 2020 8:06 pm
*Prohlédne si krátce její ruce a potřese nad tím krátce hlavou. Pak se podívá na svou obvázanou ruku a přikývne.* Dobře. *Souhlasí nakonec s tím, že mu vyčistí ruku. Usměje se na ní a řekne jí, že ho uklidňuje její přítomnost, což je pravda.* Neplánuju si stěžovat, neboj. *Zasměje se a pak jí poděkuje za všechno, co pro něj udělala. A nebylo toho málo. Jenom dneska ho uklidnila, zvedla mu náladu, obvázala ruku a jednoduše tu pro něj byla. Potom, co jí poděkuje jí jemně políbí na tvář. V tu chvíli mu to připadá správné a až potom mu dojde, že se ani nezamyslel nad tím, jaká by mohla být její reakce. Vidí její zmatení, tak sklopí pohled a nervózně se pousměje.* Promiň. Nechtěl jsem tě nějak ... *Hledá chvíli ten správný výraz, ale pak mu dojde, že ho asi nenajde.* Prostě mi to připadá správný. *Vysvětlí potom potichu a pak se jí zeptá, jestli jí může odvést do komnaty a dohlédnout na to, aby se vyspala. Všiml si, že už se stmívá. Po její odpovědi se na ní pobaveně podívá a nadzvedne obočí. Chvíli na ní kouká a zjišťuje, jestli to myslí vážně a pak pokrčí ramenem a vezme jí do náručí.* Jak si přeješ. *Odpoví jí s úsměvem a s ní v náručí se vydá směrem k její komnatě.
LittlePrincess

za Sat Feb 01, 2020 8:18 pm
*Její obličej se náhled rozzáří, když jí dovolí ošetřit mu ruku pořádně, aspoň o něco momentálně stál, její pozornost, kterou má.*Budu si to pamatovat.*Mrkne na něj a pousměje se, jistě že ano. Taková slova neříká jen tak  a ona si je prostě pamatovat musí, aby je pak vytáhla kdyby jí provedl nějakou další lumpárnu. Připadá jí samozřejmé mu pomáhat, ani jednoho ze sourozenců tu nemá a tak je tu ona. Sice nemůže nahradit Tobiase, nebo snad Charity, ale to málo dokáže taky. Všimne si jak sklonil pohled, nezamlouvá se jí to skoro okamžitě. Proto ho lehce štouchne do tváře, aby se zase usmál.*Nemusíš se omlouvat.*Vydá ze sebe nakonec a zavrtí lehce hlavou, chápe jak tohle myslí, proto ho ušetří hledání slova, které mohl říct. Je to příliš obtížné. Svou odpověď na jeho otázku myslí více než vážně, proto se taky pobaveně usmívá. Když jí vezme do náruče, vypískne.* Hlavně opatrně.*Zamumlá se smíchem a chytí se ho kolem krku, přitom termosku položí nejdřív tak, aby nespadla nikam.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Re: Nádvoří paláce

za Sat Apr 04, 2020 11:44 am
Pátý ročník
Lexi

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Brianna Anastasia MacQuoid

za Fri May 08, 2020 3:39 pm
*Objeví se na nádvoří s úsměvem na tváři. Dlouho se neprojížděla jinde než v jejich vídeňském paláci. Bylo to něco jiného, nádherného, že se zase konečně mohla projet někde sama bez neustálé přítomnosti svých rodič, sourozenců nebo sloužících. V jejich rodné zemi měla minimálně jednoho z výše zmiňovaných neustále za zadkem a i když je měla moc ráda, prostě to nebylo něco, co by nutně potřebovala. Na klíně jí leží její hadrová velká panna, která má rezavé vlásky, a ona jen zamává na nejbližší stráž. Tak na svém kolečkovém křesle pokračuje po nádvoří dál a kouká se po stěnách paláce.*
Taylorovidní zrzka

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Cameron S. Horn

za Fri May 08, 2020 4:16 pm
*Pořád ho docela bolí ruka, kde ho bodl jeden z rebelů na útoku při prvním plesu. I tak ho to ale nezastaví v tom, aby pobíhal vesele po paláci. Teď má v ruce dřevěný meč a když probíhá okolo stráží, vždycky se očkem mrkne po jejích zbraní, vese je pozdraví a běží dál. U toho vesele máva mečem do vzduchu a zabíjí příšery, které samozřejmě vidí jen on. Občas pohledem zaletí ke své paži, kde má obvaz a pak pokračuje dál. Když doběhne az na nádvoří začne soustředěně sekat do jednoho ze sloupů. Následně doskáče dál, kde uvidí nějakou dívku na křesle. Vykulí očka a doskáče až k ní.* Stůj a můžeš pokračovat dál, až prokážeš, že nejsi příšera! *Zazubí se na ni a zvědavě si ji prohlédne, jelikož ji tady ještě neviděl, tak ho zajímá, kdo to vůbec je.*
Lexi

za Fri May 08, 2020 4:37 pm
*Když zaslechne za sebou hlas, jen povytáhne obočí, jako by nechápala, co se děje. Když ale uvidí mladého chlapečka zhruba v jejím věku, jen se zazubí a zamává mu.* Já nejsem princezna. Já jsem Brianna Anastasia MacQuoid, rakouská princezna. *Představí se mu s úsměvem a sáhne po své panně, kterou má na klíně. Vypadá docela opotřebovaně, ale i tak má na sobě upravené čisté krajkové šaty, které jsou shodou okolností podobné těm, které má na sobě i dívka na vozíčku.* A tohle je Truda. Ani jedna nejsme příšera. A ty jsi kdo? *Povytáhne obočí, ale usmívá se od ouška k oušku, když přejede pohledem po jeho meči. Ona nikdy nemohla mít takový meč, ale strašně si ho přála.* Půjč mi ho. *Požádá ho a automaticky natáhne levou ruku, přičemž v pravé třímá pannu.*
Taylorovidní zrzka

za Fri May 08, 2020 5:06 pm
*Když doběhne až k nějaké dívce, zvědavě si ji prohlédne, ale i tak na ni se zazubením míří dřevěný meč.* Jsi příšera. Se jménem. Ale příšera. *Pokrčí ramínky a tak nějak ignoruje fakt, že je před ním princezna. Pak pohled přesune na tu její panenku a nakrčí obočí.* Dokaž mi, že nejsi příšera. Obě. *Vyplázne na ni jazyk a poté se ale zamračí, jelikož se mu nelíbí, že by jeho meč někdo měl mít. A ještě k tomu holka.* Jsi holka. Holky s mečem neumí! Meče nejsou pro holky. *Našpulí rtíky a pak si ji prohlédne znovu.* Holky maj panenky. Já mám meč. *Pokrčí rameny a zavrtí hlavou.* Co to je? To je nějaká hračka? *Kývne hlavou k jejímu křeslu a zvědavě nakloní hlavu na bok.*
Lexi

za Fri May 08, 2020 5:11 pm
Nejsem! *Neohrabaně si založí ručky na prsou, když ji stále nazývá příšerou, a přejede ho pohledem.* Nejsem příšera? Nosí příšery šaty? Ne! Ty chodí nahatý a proto nechodí na zámky! *Řekne nesouhlasně a zavrtí hlavinkou, ale když má ruce na prsou, z vozíčku jí upadne panenka. Začne se po ní natahovat, ale nezvládne to, je na to moc krátká. Tak se tedy podívá na chlapečka před ní a ukáže na panenku pod sebou.* Podáš mi ji? *Poprosí ho milým hláskem, ale když jí zakáže používat meč, jen zkrabatí spodní rtík a podívá se na něj.* Jsi jako můj bratr! Ani ten mi nedovolí držet meč. Ani luk a šíp! Podej mi ho a uvidíš, že nejsem příšera. Příšery s ním totiž neumí bojovat. *Zazubí se a vyzývavě vyplázne jazyk, načež se zakření, jako by dodávala "a opovaž se mi v tom odporovat".* Ale já jo.
Taylorovidní zrzka

za Fri May 08, 2020 5:54 pm
Jsi! Ani by si nevěděla, kolik je příšer, které vypadají jako lidi! A ty jsi jedna z nich! Protože si mi to nedokázala! *Zašklebí se na ni, přičemž když ji spadne panenka, chvíli se na ni dívá a zvažuje možnosti. Jestli vzít panenku a utéct, vzít panenku a nedát ji ji a nebo ji vzít a dát ji ji. Nakonec vybere tu třetí možnost a panenku ji hodí do klína.* I příšerám se může pomáhat. *Pokrčí rameny a pak se zase zamračí.* Jsi příšera a meč ti nedám! Jsi. Totiž. Holka. A to je stejný jako příšera. *Našpulí rty a vyplázne na ni jazyk na oplátku.* A jsem Cameron, můj taťka je rádce. *Zazubí se ni a hrdě se napne, jako by to snad něco znamenalo.* Kde si to vzala? Vypadá to jako... Kolo. Koloběžka. Auto. *Zazubí se na ni a prohrábne si vlásky.*
Lexi

za Fri May 08, 2020 6:16 pm
A jak ti to mám dokázat? *Zeptá se ho, ale pak ji asi něco napadne, protože když jí hodí panenku do klína, rozjede se směrem za ním. Natáhne se mu po ručce a pak ho štípne.* TOhle příšery nedělají! *Zamračí se a když srovná holku s příšerou, nafoukne tvářičky, jako by se jí to vůbec nelíbilo.* Kdyby příšery byly jako holky, byla by nějaká moje kamarádka! Ale se mnou jedna bydlí. A ta není moje kamarádka. Ne ne ne. Příšery jsou fuj. *Zavrtí hlavou, jako by ona s žádnou z nich prostě nemohla být kamarádka, a pak povytáhne obočí.* My máme u nás v Rakousku taky hodně rádců. nebo aspoň můj tatínek má. *Pokýve hlavou, jako by to bylo něco jo důležitého, ale pak se jen znovu zazubí, ale když začne mluvit o jejím vozíčku, jen se kousne do rtu a přitáhne si panenku víc k sobě. Nicméně se ale i tak malinko usměje a pokrčí ramínky.* To je vozík. Neumím chodit, tak musím jezdit. A aspoň mě pak nebolí nohy.
Taylorovidní zrzka

za Fri May 08, 2020 7:19 pm
Nevím, prostě nějak jo. *Našpulí rty a pokrčí rameny, ale když se k němu rozjede a štípne ho, zamračí se na ni.* Avajs! To bolelo! Takhle mi to nedokážeš! To může udělat i příšera. *Stojí si pořád za svým, jelikož jen tak neustoupí.* Ale mluvíš o sobě! Holky jsou příšery. I moje sestra je příšera! I můj brácha, někdy. Když mě nezavírá do mražáku. *Zamyšleně nakrčí obočí, ale pak se na ni zazubí.* Ty si z Rakouska? To je někde daleko, ne? *Povytáhne obočí a založí si ručky na hrudi. Když slyší o tom vozíku, vykulí nadšeně očka.* Ale to je super! Aspoň se nemusíš namáhat! A určitě je s tím plno zábavy! Jezdíš i po schodech? *Zamrká a pak se zase zazubí.* Taky jeden chci! Abysme si mohli dát závody! Ale protože jsi holkax tak bych vyhrál. *Usměje se od ucha k uchu a zamává mečem, aby tím potvrdil svá slova.*
Lexi

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Brianna Anastasia MacQuoir

za Sat May 09, 2020 12:34 pm
*Zamračí se, když mu to jako důkaz stále nestačí, a zakoulí očima, načež na něj vyplázne jazyk.* Ale příšery nejí zeleninu, ta jim nechutná a kdekoli je někde zelenina, tak se jí bojí. Ale já ne! Já mám zeleninu ráda. *Zazubí se na něj a pak našpulí pusinku, jako by se zlobila.* To spíš kluci. Můj velký brácha je hrozný příšerák. *Souhlasí a přikývne vědoucně hlavou, a pak se jen zašklebí, když začnou mluvit o její domovině.* Rakousko je táááhle daleko. *Roztáhne ruce co nejdál od sebe a pak se zazubí.* Za oceánem. Vy se máte, že je tady moře. My na zámku moře nemáme. *Zakýve hlavinkou, načež se zazubí.* Ten nemůžeš dostat, to bys musel neumět chodit.
Taylorovidní zrzka

za Mon May 11, 2020 7:43 pm
*Protočí očkama a otráveně si povzdechne.* Holky... Holky jsou prostě divný. Nemůžou chápat příšery! Když samy jsou! *Stojí si pořád za svém a jen se na ni šklebí.* Můj bratr je taky příšera! Ale mam ho rád, teda když ze mě nedělá rampouch. *Našpulí rtíky a shválně se zatřese.* Vždyť na to moře ani pomalu sam nemůžu! Když uteču tam, kam dospěláci, stejně mě každý seřve. *Zašklebí se, ale lak nadšeně zamrká.* Uděláme si výlet na pláž! Ty mi tím dokážeš, že nejsi srab a příšera! A nemůžou nám tak vynadat, protože budeme spolu. "Pokrčí rameny, ale šklebí se, protože být ve společnosti holky se mu moc nelíbí. Ještě takhle otravné!* /Když tak ji shodím do moře! Áále, stejně bude srab a nebude tam chtít jít. Jet. Jezdí nebo chodí? Dá se tomu říkat, že chodí, když jede?/ *Zamyšleně se zamračí a jen potřese hlavou.*
-LF-

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

za Sat Jun 20, 2020 9:20 pm
*Upřímně netuší, proč se vydala s Lokim zrovna na nádvoří. Jen s ním chtěla jít někam ven, provětrat si hlavu. Na sobě má šortky a tílko, protože je dost horko Vlasy v ledabylém drdolu. Už docela jde vidět břicho, protože je někde v šestnáctém týdnu. */Pěkně se rýsuje.. DO měsíce bych mohla cítit první kopání./*Je z toho nadšená. Nechá Lokiho jen tak běhat po Nádvoří a sama se posadí na schody. S sebou má vaničku zmrzliny, její oblíbené, čokoládové. Je už docela velká část pryč. K tomu má i pár okurek. Ví, že většině lidí přijde divné jíst zmrzlinu s okurkami, ale ona je těhotná a ty chutě dělají své a tohle naprosto miluje.*
AndyHoff

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sat Jun 20, 2020 9:27 pm
*Nejradši by šel zase za Polaris. Neví jak je to možné, ale celý den jí nemůže pustit z hlavy. Už od doby, co se vzbudil a musel z její komnaty prakticky vysprintovat, aby stihl poradu. Naštěstí tou dobou byla ona už vzhůru, takže jí to stihl vysvětlit a nezmizel jen tak. Na poradě mu rádci dali tolik papírů, že se jimi probíral až doteď. Tím pádem má na sobě pořád ještě zmuchlanou košili, kterou měl na sobě i celý včerejší den. Jenže na převlíkání teď nemá náladu. A pak je to také chlap, kterému nevadí troška potu a možná i smradu. Jednoduše se potřebuje jít vyvětrat ven a na chvíli nechat oči zase koukat jinam, než na papíry.* /Už chápu, proč jsou táta se strejdou brejlouni.. Za chvíli si pro brýle budu muset jít taky../ *Proběhne mu hlavou, když vychází z paláce ven. Konkrétně vylezl na nádvoří a ne do zahrad, protože tento východ má nejblíže komnatě. Na schodech pod sebou objeví sedět Camille.* Čokoládovou miluju. *Zazubí se na ní, když vidí, co má v rukou a dojde si sednou vedle ní.* Dáš mi prosím aspoň jednu malou lžičku, když už sis kradla s tetou Charity všechny vaničky? *Našpulí mírně spodní ret v prosebném pohledu.* Jak se máš? Co dítě a Chris? Jste všichni v pořádku? *Zajímá se.*
annie.16

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

za Sat Jun 20, 2020 9:40 pm
*ani vlastně neví proč zamířila ven. Asi chtěla zajít za Wyattem a Tessou, aby jim zabránila napsat Edwardovi. I když jim mohla taky jen napsat, ale drogy ji dost zamlžily mysl, takže ji to v ten moment ani nenapadlo. Neuvědomuje si, jak se dostala až na nádvoří. Ví, že zlomila Edwardovi srdce a nesnáší se za to. Jediný způsob, jak utišit myšlenky na něj a na to, jak strašně moc mu ublížila, jsou drogy. Téměř nevychází z komnaty. Nechce se ani s nikým vidět. Všimne si Wyatta a Camille, kteří sedí na schodech a zamíří za nimi. Na sobě ma černé legíny a červené triko. Vlasy má učesané v culíku a na sobě nemá žádný make-up, takže jsou vidět celkem výrazné kruhy pod očima.* Napsal jsi mu? Protože jestli jo přísahám, že ti minimálně jednu vrazím! *vyjede hned po Wyattovi. Přítomnost Camille ani pořádně nevnímá. Jediné, co ji zajímá je, jestli Wyatt napsal Edwardovi nebo ne.* Mohl by ses taky někdy osprchovat. Smrdíš víc, než Loki. *Sjede ho kriticky pohledem*.
-LF-

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Sawyer S. Schreave

za Sat Jun 20, 2020 9:55 pm
*Dodělal poslední papíry, co dneska měl a vydal se trochu na vzduch. Na sobě má pořád svůj oblek, tmavě modrý. Kravatu ale povolenou, vlasy trochu rozcuchané, protože si je celý den prohraboval, ze zoufalství nad různými věcmi, které se musí vyřešit a on si s tím skoro neví rady. Nádvořím chce jen projít, do uliček a z těch pak do zahrad. Neměl v plánu se tu zastavit, ale vidí tu své potomky, takže zamíří k nim.*Ahoj.*Pozdraví je všechny a sedne si na schody taky.*Jak se máte? Vypadáte všichni jako zombíci.*Sjede je starostlivým pohledem.*Rovnou si ušetřete poznámky, že já vypadám hůř a měl by odpočívat a podobně. Neodcházím. *Všemne si černého jaguára, ale nevěnuje tomu moc velkou pozornost.*Jak se máte?
-LF-

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

za Sat Jun 20, 2020 10:05 pm
*Sedí sama na schodech pozoruje Lokiho, který tu pobíhá. Přitom pojídá zmrzlinu, kterou si přinesla z kuchyně a k tomu i okurky. Přemýšlí nad Chrisem, kterému se daří každý den lépe a za to je neskutečně ráda. Nevnímá, že se někdo blíží, až se ten dotyčný posadí vedle ní, trhne sebou, protože se docela lekla. Nevnímala ty kroky, které by ji upozornili, že se sem někdo blíží. Sleduje Wyatta a poslouchá, co jí říká. Schválně se vyhýbá všem místům, kam by mohl někdo z její rodiny přijít. Hlavně Střeše, kde se setkávali často, protože je tam dobrý bar..*Klidně si to vezmi celý.*Pokrčí rameny a vaničku mu rovnou dá celou. */Jestli přišel jen kvůli zmrzlině, může se zvednout a odejít../*Vezme si okurky, které měla položené vedle sebe. Těch se nevzdá ani za nic. Když se vyptává dále, nahlas si povzdechne. Minule mu řekla, že se o něj už nebude zajímat.*/Proč mě taky nemůže nechat být? Dělal to celej život předtím./Všechno v pohodě.*Odpoví mu jen krátce a když se tu objeví i Alessi potlačí zaúpění. Ani neví, o čem mluví a popravdě je jí to víceméně jedno.*Loki nesmrdí. Udržuje hygienu lépe, jak Wyatt.*Jakmile přijde ještě její táta vstane a opráší se.*Měl by jsi odpočívat tati..*Řekne a pak zavolá Lokiho a společně s ním se vydá do komnaty. Nechce si s nimi povídat, jako by bylo všechno v pořádku.*
AndyHoff

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sat Jun 20, 2020 10:19 pm
*Z komnaty vyjde ven a hned na schodech u nádvoří si všimne sedět Camille. Taky si všimne, že má čokoládovou zmrzlinu, kterou miluje. Protočí očima, když mu podá celou vaničku. Nabere si jenom jednu lžičku, aby mohl ochutnat a vrátí jí to. Pak se zeptá na jí a vlastně celou její rodinu.* /Kam už nás nejspíš ani nezařazuje./ *Povzdychne si v duchu a její odpověď mu to akorát potvrdí.* To je fajn. *Pousměje se na ní mírně a pak vytáhne mobil, aby mohl odpovědět Pol, u čehož se začne usmívat trochu jako měsíček na hnoji, aniž by to vnímal, úsměv mu ale zmizí, když se objeví Alessia a on uvidí její výraz. Nahlas polkne a schválně se o něco málo zakloní, aby eliminoval vzdálenost mezi nimi a tím pádem i možnost ublížení na jeho zdraví.* Já mu nic nepsal. Nejsem idiot. Co je mezi váma, je mezi váma. I když jestli ty drby nelžou, jste oba dva pitomci, protože na tobě vidim, že ti neni lhostejnej.. Ale nehodlám se mezi vás dva míchat, dokud budete natvrdlí v normálních mezích. *Pokrčí rameny a pak protočí očima.* Nestíhal jsem. Na rozdíl od tebe jsem měl práci. Jinou než..porušování slibu. *Sjede jí pohledem. Poznal, že si něco dala. I on by si rád dal, což je vidět na tom, že se mu třesou trochu ruce.* Ahoj. *Pozdraví tátu, který se tady objeví a už se nadechuje, aby mu řekl, ať jde odpočívat, ale on ho předběhne, na což zareaguje protočením očí.* Cam má pravdu, tati. *Přisadí a pak po své sestře střelí pohledem, vstane a chytne jí za ruku.* Nikam nejdeš. Jsme rodina, do háje a já už mam plný zuby toho, jak se od nás distancuješ. Hádáme se snad teď? Ne. Hádky patří snad ke všem možným vztahům. Prostě je to součástí našich životů, protože nejsme dokonalí. Tak se prober, Cam a komunikuj s náma normálně. Prosím. Jinak pak odjedeš do Francie a budeš si zbytek života vyčítat, že jsi od nás teď utíkala a nebudeš kvůli tomu chtít už nikdy přijet a vidět nás. A já odmítam ztratit sestru. *Podívá se jí do očí a pak pomalu pustí její ruku. Nemůže jí tady držet, takže stejně nechá konečné rozhodnutí na ní.*
annie.16

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

za Sat Jun 20, 2020 10:47 pm
*ani pořádně neví, proč šla ven a už vůbec si neuvědomuje, jak se dostala na nádvoří. Opět je dost mimo. Drogy jsou jediný způsob, který ji pomůžou utišit všechny hlasy, které ji říkají, jak moc ublížila Edwardovi. Na nádvoří ale spatří Wyatta s Camille a zamíří k nim.* /Už není mezi co se míchat/ To bych ti doporučovala. A nejsem pitomec ani natvrdlá. Je to prostě složitý. *Doufá, že to Wyatt opravdu neudělá.* Smrdí, ale ty to necítíš, protože jsi s ním pořád. *Protočí očima a uchechtne se. Na Wyattova slova ohledně porušování slibu nijak nereaguje, protože už dojde i táta a před ním o tom nechce mluvit. Vlastně ani není o čem.* Čau. *Pozdraví ho.* Aspoň jednou nás poslechni. Máš nám jít příkladem a mírnit svoji tvrdohlavost, tak to prosím tě udělej. *Souhlasí se svými sourozenci. Pak už se Camille vydá k odchodu, což už jí ani nepřekvapuje.* Wyatt má pravdu. Chybíš mi. Chybí mi starší sestra, kterou potřebuju. Vím, že jsem se k tobě ne vždy chovala hezky a omlouvám se. Vážně mě to mrzí. Ale já tě nechci ztratit úplně Camille. *Potřese hlavou s cítí, jak ji pálí oči a nahrnuly se jí do nich slzy, které ale zase rychle zažene.* Jestli si myslíš, že nám nějak ubližuješ a bude lepší, když se od nás budeš distancovat, tak to není pravda. Ubližuješ nám právě tím, že nas ignoruješ a distancuješ se. A jak říká Wyatt... vždyť se teď ani tolik nehádame. *Povzdychne si.*
-LF-

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Sawyer S. Schreave

za Sat Jun 20, 2020 11:03 pm
*Dojde na nádvoří, kde uvidí i tři svoje děti. Dlouho spolu nemluvili osobně. Bylo toho přece jen docela dost. Hledali lék na ten vir a jejich vztahy taky nejsou perfektní. Sedne si k nim na schody a řekne, že neodejde. Po jejich slovech protočí očima.*Já vím, že bych měl odpočívat, abych tu byl déle, ale co na tom, že tu budu o něco déle, když se ani nebudeme bavit a vídat? Když píšu do chatu, vyháníte mě s tím, že bych měl odpočívat, když jsem tady, to samé. Jenže když spolu nebudeme ani mluvit.. k čemu je to? Argumentujete tím, že potřebujete otce, jenže když vám ani nic nebudu moci říct, protože chcete, abych byl do konce svého života zavřenej v komnatě.. K čemu to? Navíc.. Být po zbytek života být jen v komnatě a odpočívat odmítám. Budu žít o měsíc déle, jenže co to bude za život, když budu moct jen ležet a zírat do stropu, jak chcete vy?*Zeptá se jich. Doufá, že teď už to trochu více pochopí. Jak to vidí on. Povzdechne si, když chce Camille zase odejít a taky si stoupne a přejde k nim. S tím, co říkají Alessia a Wyatt nemůže jinak, než souhlasit. Takže přikývne a čeká na její reakci.*
Sponsored content

Nádvoří paláce - Stránka 3 Empty Re: Nádvoří paláce

Povolení tohoto fóra: