Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácový altánek

+10
-LF-
AndyHoff
Takuari Zimemo
Taylorovidní zrzka
LittlePrincess
annie.16
13Lucky
Carrissa Barbour
† PsYcHoPaTiC †
Admin
14 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácový altánek Empty Palácový altánek

Thu Dec 12, 2019 3:33 pm
Jedná se o dobře skrytou stavbu právě v zahradách. Nenajde ho každý. Je obrostlý stromy a rostlinami, vede k němu jen úzká kamenná cestička, která se zjeví z ničeho nic.

Palácový altánek Altanek_02
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Sat Jan 04, 2020 10:22 am
*Včera se na party zastavila jen krátce, ani se s nikým nebavila. Jenom si objednala pití u baru, to vypila a pak odešla. Asi mělo vážně velký smysl tam vůbec chodit. Dneska má volný den. Otec jí většinou posílá práci, kterou musí jako korunní princezna udělat i tady v llley, ale dneska zatím nic. Tak se v modrých šatech ke kolenům, s trochu více odhalenými zády míří do zahrad. Prochází se jimi a obdivuje jejich krásu. Nakonec se ocitne u altánku.*/Škoda, že nemáme tak hezké zahrady i u nás../*Pomyslí si celkem lítostivě. Ale skutečně se jí tu líbí. Vydá se do altánku, kde se posadí na menší lavičku a užívá si toho ticha, které tady je.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Sat Jan 04, 2020 11:31 am
*Do palace se dostal az kolem druhe hodiny rano a rozhodne nemel naladu na nic jineho, nez si po nekolika hodinach stravenych v letadle konecne lehnout do mekke postele a spat. Pred hodinou se probudil, no tedy spis bylprobuzen telefonatem od sveho otce, ktery se ho ptal, jestli dorazil v poradku a potom uz nemohl usnout, takze proste vstal. Dnesni den ma nastesti jeste volny, takze se rozhodl, ze pro dnesek si skusi zmapovat palac a pozjistovat, kde se, co nachazi. Ma na sobe tmave modru mikinu a pod ni bile triko a cerne kalhoty a pohodlne boty. Vlasy ma rozcuchane a euce ma v kapsach, kdyz se dostane do zahrad palace a prochazi jimi, dokud nenarazi na altanek.* /Jako bych byl valastne doma./ * Pomysli si a rozejde se k tomu altanku a vyje i tech par schodu, ktere do nej vedou, ale na predposlednim schodu se zarazi, protoze az nyni si vsimne, ze se tam nenachzi sam.* Ehm. *Poskrave se rukou na zatylku.* Omlouvam se jestli jste planaovala byt zde sama, klidne odejdu. *Rekne smerem k te divce.* Jinak eh dobre dopoledne? *Uchechtne se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Sat Jan 04, 2020 11:42 am
*Sedí v altánku a užívá si ticho zahrad. Uslyší kroky, které se blíží k altánku. Podívá se na nové příchozího. Pozná v něm svého snoubence, ale nedává na sobě nic znát.*/Poznal on mě? Asi ne../*Pomyslí si.*To je v pořádku, klidně můžete zůstat.*Řekne mu.*/Asi mě vážně nepoznal../*Pomyslí si a usměje se.*Dobré dopoledne.*Pozdraví ho.*/Jestli mě nezná, musím toho využít../Já jsem Destiny.*Představí se.*A vy?*Hraje si na hloupou. Moc dobře ví, kdo to je, nejspíš na rozdíl od něj.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Sat Jan 04, 2020 11:56 am
*Prochazi se zahradami a aspon tohle mu trochu pripomina domov. Dojde az k Altanku, ktery je snad jak se zda soucasti kazdeho palace na tyhle planete a vyde se tedy smerem k nemu. Kdyz vystoupa schody a chybi mu posledni, zarazi se, protoze jak zjisti z toho, ze pred sebou vidi zde nebue sam a jemu by to rozhodne nevadilo, ale nevi, jestli o jeho spolecnost bude stat ona. Rekne ji, ze klidne muze odejit, pokud tpuzi po samote, ale ona mu rekne, ze muze zustat a tak vyjde i ten posledni schod a sedne si na protejsi lavicku.* /Zda se mi povedoma, ale kde jsem tenhle oblicej uz jen videl?/ *At se snazi, jak chce nevi, kam ji zaradit. Divka se mu prestavi, jako Destiny a on se usmeje.* Tesi me Destiny ja jsem Gideon. *Usmej se na ni a nakloni hlavu na stranu.* Muzeme si tykat? Nerad si vykam s nekym, kdo je v me vekove kategorii je to proste zvlastni. *Nabidne Destiny a ceka, jak na to zareaguje.* /Destiny. Krasne jmeno. Kde uz jsem te jen videl Destiny?/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Sat Jan 04, 2020 12:12 pm
*Pozná, že se jedná o jejího snoubence, který nejspíš nemá ani tušení, kdo je ona, a tak toho prostě musí využít.*/Můžu zjistit, jaký je ve skutečnosti, aniž by jeho chování případně ovlivňoval fakt, že jsem zasnoubení../*Proto se mu představí až svým druhým jménem, Destiny, které má stejně radši jak své první jméno. Příjmení pro jistotu úplně vynechá. Řekne mu, že klidně tu může zůstat a sleduje ho, jak si sedne naproti ní na další lavičku.*Taky mě těší.*Řekne a pak přikývne.*Jo, budu moc ráda.*Souhlasí s nabídkou tykání.*Odkud jsi Gideone? Nepamatuu si, že bych tě tu někdy předtím viděla..*Pokračuje ve své hře.*/Ale zatím se zdá milý. Jen jestli to není přetvářka. Tak uvidíme jak se bude projevovat nadále./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Sat Jan 04, 2020 1:15 pm
*Prochazi se zahradama mistniho palace a nakonec se rozhodne zajit se podivat na altanek, ktery je kousek odsud a potom by mohl zase pokracovat dale ve hre na objevujeme zajimava mista v Illeiskem palaci. Vychazi tech par schodu, co tam jsou a kouka se jak je altanek zajimave zdobeny a to, ze tam je jeste nekdo s nim postrehne az na predposlednim schodu. Rekne ji, ze klidne oejde, pokud chce byt sama a po jeji odpovedi se tedy posadi na lavicku naprojti ni. Potom, co vidi divku blize je mu nejak povedoma, ale nevi, kam si ji zaradit a potom se navzajem predtavi a on nakloni hlavu na stranu anabidne ji rovnou tykani a usmeje se nad tim, ze s nim souhlasi. Po jeji otazce se pousmeje.* Pochybuji, ze jsi o tegle zemicce nekdy slysela, ale jsem Korunnim princem Polska a na tom, ze si vudeme dale tykat to nic nemeni, dobre? nechci slyset zadne Vase Vysosti. Toho mam az nad hlavu.* Zasmeje se pobavene.* A odkud pak jsi priltela ty, Destiny?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Sat Jan 04, 2020 1:48 pm
*Zeptá se, odkud je, i když to moc dobře ví.*O Polsku vím náhodou moc dobře.*Vyvede jej z omylu.*Vážně? Nemáte to rád Vaše Výsosti?*Zeptá se z legrace, možná trochu provokativně.*Ale chápu.. taky nemám ráda, když mi tak někdo říká. Hlavně ne někdo v mém věku.*Naznačí mu, že tento titul patří i jí.*/Možná bych už s tou hrou mohla skončit../*Pomyslí si.*Můžeš zkusit hádat..*Řekne, když se zeptá, odkud je ona.*Ale dám ti radu.. Přiletěla jsem ze země, se kterou ta tvoje sousedí.*/Teď už by mu mohlo dojít, kdo jsem, ne? I když Polsko sousedí kromě s námi s dalšími asi pěti státy?/*Snaží se vybavit si mapu Evropy. Přitom sleduje pozorně Gideone, jestli mu to dojde a nebo ne. Je zvědavá, na jeho reakci.*/Ale bylo to celkem vtipné, když nevěděl, kdo jsem.. Možná jsem ho tak mohla ještě nechat a odhalit to někdy na plese../
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Sat Jan 04, 2020 2:09 pm
*Sdne si tedy naproti zaatim pro nej nezanme slcny a jeji jmeno zjisti az o malo chvili pozdeji. Jeji jmeno se mu libi. Nasledne ji nabidne tykani a je nesmirne rad, ze i Destiny s timhle navrhem souhlasi a nakonec ji rekne odkud priletel a kdo ve skutecnosti je. Po jejich dalsich slovech se na ni zarazene koukne a primhori oci.* Takze take Korunni princezna? Pekne. *Rekne a porom posloucha jeji dalsi slova a nasledne i napovedu k tomu,aby prisel na to odkud vlastne pricestovala tahle princezna. Nadzvedne jedno oboci a zamysli se, kde vlastne jami princeznu, ktera se jmenuje Destiny.* Tak Nemecko asi ne, Ukrajina, Belorusko, Rusko ne stoprocentne, protoze cleny tamni kralovske rodiny znam a tam zadnou Destina ynem... *Zarazi se apotom jen vykuli svoje modre oci.* Ceskoklovensko? Ale tam zasnou Destiny nemaji. Jen Princeznu nnu a ta je... *Placne se do cela.* Takze ty jsi... moje snoubenka? *Zepta se astale na ni kouka, jako by byla snad mimozemstan.* No jasne! A ja idiot... Omlouvam se toi, ze jsem te hned nepoznal... Takovej trapas...
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Sat Jan 04, 2020 2:22 pm
*Trochu si z ně udělá legraci a titulem ho osloví. Pak řekne, že i ji to otravuje, takže se nemusí bát říkat mu tak nebude. Ona sama vážně nemá ráda, když ji tak lidé oslovují.*To nemusí hnedka znamenat korunní.. Tak se oslovují i "jen princové a princezny..*Naznačí uvozovky. Aby ho trochu zmátla.*Ale jo, teď máš pravdu, jsem korunní.*Uchechtne se. Pak řekne, ať zkusí hádat, odkud pochází a dá mu i nápovědu, protože je to hodný člověk.. když chce. Pobaveně ho sleduje. Celou dobu se baví, spokojená s tím, jak se jí ho povedlo tak trochu "napálit." Když vyjmenovává všechny země, které s Polskem sousedí, lehce vrtí hlavou, protože se nedostal k té, odkud pochází ona. Když vykulí oči, rty se jí zvlní do pobaveného úsměvu, který se jí dařil až do teď skrývat. Teď se ale už skrývat nemusí, protože Gideonovi konečně došlo, kdo ve skutečnosti je.*Jo, mají, mě..*Uchechtne se.*Moje celé jméno je Anna Destiny Lamarck.*Prakticky mu ani nelhala.*Jo, už to tak asi bude.*Přikývne.*/S ním snad aspoň bude sranda.*Klid, to je v pohodě, já se nezlobím.. Navíc jsem ti to taky mohla říct,ale.. nechtělo se mi.*Pokrčí rameny a zamrká jako andílek.*Bylo vtipný tě pozorovat, promiň.*Omluví se pak i ona. Ale stejně nelituje toho, že to udělala.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Sat Jan 04, 2020 6:24 pm
*Poslechne si jeji slova a nadzedne ovoci.* No vidis, na to jsem ani neposmyslel, ze to muze znamenat i jen princ, nebo princezna. Jsem proste zamereny na to, ze kdyz jsem ja Korunnim princem je ro hned korunni i ro ostatni. *Rekne a zakrouti hlavou.* Opravdu mi tenhle fakt nedosel, takze ti davam za pravdu.* Rekne a potom se zazubi.* Takze jsem se preci jen trefil. *Rekne vitezne Kdyz jej pobdne, aby skusil uhadnout z jake zeme pochazi a da mu napovedu s tim, ze jejich zeme spolu sousedi, zacne mu jeho mozek srotovat. Rika ji ktere zeme vylucuje a nakonec se zsrazi a jen vykuli svoje modre oci , kdyz mu dojde, kkdo pred nim ve skutecnosti sedi a , ze je o vlastne jeho snoubenka.* /Zasnoubii me s Annou ne? Nebo se jmenuje opravdu Destiny a ja se jen preslechl?/ Ale i tak se omlouvam, ze jsm te hne dnepoznal. *Rekne ji a potom se mu dostane vysvetleni jejiho jmena.* Jo takhle to je. Uz jsem si mysle, ze jsem hodne mimo, protoze, kdyby ses mi prestavila jako Anna nejspis by mi to dosli hned,ale chapu. *Zakrouti hlavou.* Aspon jsi se pobavila. *Potom se na ni jen kouka.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Sat Jan 04, 2020 6:42 pm
*Uchechtne se.*Jo, chápu.*přikývne. Pak se ještě více baví tím, jak on usilovně přemýšlí, odkud by mohla ona pocházet. Je hodný člověk, tak mu dá i nápovědu.*/Divím se, že se mu z té hlavy nekouří../*Když mu to dojde pogratuluje mu.*/A zábava končí..*Pomyslí si trochu zklamaně, ale navenek se na něj pořád pobaveně usmívá. Představí se celým svým jménem, aby mu vlastně řekla, že když mu řekla, že se jmenuje Destiny, nelhala, jen mu řeka své až druhé jméno.*To je v pohodě, vážně. *Ujistí ho.*/Čeká snad, že ho tady kvůli tomu praštím větví a někam ho zakopu?*/*Proběhne jí hlavou.*/To by asi nešlo, neunesla bych ho.*No právě proto jsem to neudělala.*Zazubí se ještě víc.*Jo, pobavila jsem se skvěle.*Přikývne a uchechtne se.*Snad se Vaše Výsost na mne za to nezlobí.*Nakloní hlavu na stranu.*Navíc mám radši, když mi lidé říkají Destiny, než Anno.*Dodá.*Takže mi tak klidně říkej i dále.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Sun Jan 05, 2020 3:22 pm
*Diky jeji indicii je nucen se zamyslet, okud je divka, ktera sedi pred nim. Vylucuje postupne moznosti, az se nakonec zarazi a vykuli sve modre oci, kdyz mu dojde, kdo vlastne ona Destiny je. Jeho snoubenka. Zarazi jej, ale ten fakt, ze v Ceskoslovensku nemaji zadnou proncezu, ktera by se jmenovala Destiny, ale nakonec je mu i tenhle fakt vysvetlen.* No,jo, ale proste jsi me dokonale zmatla. To se musi nechat. *Uzna nakonec a potom si si promeri pohledem.* /Takze s touhle jsem zasnoubenej? Vypaa to, ze me nejspis bude chit ponizovat a strilet si ze me, ale ve dvou je tahle zabava prece jen lepsi./ Takze jsem konecne na vastni oci spatril tu se kterou mne zasnoubili? No Celkem to ujde. I kdyz sem cekal neco vic wow. *Rypne si do ni a poposedne si vice na okraj lavicky.* Je to zvlastni, ze jsme vlastne sousede a poprve se tahle seznamime az ted. *Potom nakloni hlavu lehce na stranu.* Takze Anno.. jak se ti zatim libi ahle zeme?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Sun Jan 05, 2020 3:31 pm
*Je velice pobavená tím, jak dokonalé zvládla zmátnout Gideona. Dneska ale má ten den, kdy si ze všech střílí a její obětí se stal náhodou její snoubenec. Tyhle dny má jen občas, když se jí povede zapomenout na to, jak ji po všech těch letech bolí ztráta sestry a cítí se jakžtakž v pohodě. Vysvětlí mu, jak se to má s jejím jménem a na tváři má pořád stejně pobavený úsměv, který tam asi bude mít i po zbytek dne, díky němu. Pobaveně protočí očima.*Tss.. Myslíš, že já jsem nějak extra nadšená?*Prolétne ho pohledem.*A bacha, mohla bych se urazit..*Pohodí hlavou a dělá, jak je uražená, i když vůbec není.*Jo, to celkem je.*Obrátí své modré oči zase na něj.*V Illey jsem poprvé a líbí se mi tu hodně. I Angeles je krásné. Hlavně pláž. Lituju, že my žádnou nemáme.* Odmlčí se.* Ty tu asi nejsi dlouho, co?*Zeptá se, protože ho do teď neviděla a když je v paláci už delší dobu, kdyby tu byl taky určitě by ho potkala.*Jak se tu líbí tobě?
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Sun Jan 05, 2020 3:49 pm
*Zjisti, jak jej dokonale jeho snoubenka zblbla a on ji tak poslouzil, jako terc k jejimu pobavenemu usmevu.* /No pockej jedno ti to vratim. Takhle si ze me strile. Tahle hra, je ale nastesi pro vice hracu pusinko spanila./ *Prolitne mu hlavou, zatim, co se stavri neutralne a sleduje ji a ona mu vysvetli, jak je ro vlastne s jejim jmenem, coz vlastne vysvetluje ten zmatek, ktery mu udelala v hlave. Nakonec ji rekne, ze si ji predstavoval jinak, ale nemysli to nejak zle, jen ji provokuje. Nad jeji reakci se usklibne.* Bohuzel te zklamu, draha, ale bude si muset vystacit s tim, co je. *Rekne pobavene a mrkne na ni.* Hlavne se nenafoukni moc. Nerad bych te, jako nafoukly balonek musel sestrelovat.* Rekne a usmeje se, jako milius a potom si jen poposedne na okraj lavicky na ktee sedi a zepta se ji, jak se ji zatim v Illeyi libi. Sleduje ji a jakmile se ona zepta jeho pokrci rameny.* Jelikoz jsem tady teorve neolik hodin, tak jsem jaksi nemel jeste tu cest zjistit, co vse tohle mesto skryva. *Rekne a potom se uchechtne.* No jak jsem rekl pred necelou sekundou, prileel jsem v noci, takze ty jsi vlastneprvni civilizovany clovek, kdyz nepocitam sluzebnictvo a strazce vsude kolem na ktereho jsem narazil. *Uchechtne se.* A nejsis tomu chtel osud, nebo iluminati amy na sebe narazili takhle. *Zasmeje se a zatese hlavou.* Predtavoval jsem si to trochu jinak. Formalnejsi. *Pronese to takovym tonem, aby ji bylo jasne, ze si dela srandu. Takhle je to v pohode.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Sun Jan 05, 2020 3:58 pm
*Řekne, že on taky není nic moc, ale ve skutečnosti se jí i celkem líbí. Modré oči, celkem sympatický obličej..*Nejsem žádná drahá.*Řekne mu. Pak dělá, jak je uražená a jen se uchechtne. Když se jí zeptá, jak se jí líbí v Illey, něco mu k tomu řekne. Hlavně se jí líbí na pláži, protože tu doma nemají a ona se nedostane někam kde je nějak často.*/To civilizovaný zní bůh ví proč divně./*Proběhne jí hlavou.*Jo, asi jo.*Souhlasí, pak se uchechtne.*Jak přesně formálnější? Někde na plese by nás dotáhli k sobě, představili by nás, tys mě vzal za ruku a já ti totálně propadla? *Nadzvedne pobaveně obočí.*Nebo takhle nějak to bývá v těch romantických filmech a knihách.*Ušklíbne se sama pro sebe.*/Jo, nic podobného nezažiju../*Není si jistá tím, jestli je z toho smutná a nebo ne.*Co rád děláš, když máš volno?*Zeptá se, aby o něm něco zjistila a nebylo tu takové ticho.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Wed Jan 08, 2020 4:32 pm
*Ona se mu celkem libi, ale preci jen ji to neorizna hned. Jakmile mu rekne, ze neni zadna draha, pousmeje se a nadzvedne jedno oboci.* No, ale brzy ji bues, akze by sis mela na tenhle fakt zacit pomalu, ale jiste zvykat, draha. *Rekne klidne a nakonec se ji zepta, jak se ji libi V Illei a poslechne si jeji slova a potom se z jeho lavicky presune na ti jeji a sedne sivedle ni.* No, tak tady vidis, ze snatek se mou ti vlastne splni jedno prani. Zila bys v zemi, ktera ma plaz a more. *Pousmeje se na ni a potom ji jen rekse, jak je ivne, e jsou vastne sousede, ale poprve se setkali az tady a potom ji jen s pobaenym hlasem rekne, ze si predstavoval jejich prvni setkani jinak a poslechne si jeji slova a Kyvne s usmevem hlavou.* Presne tak. Vis ja byh byl uz na plese a najednou by hudba prestala hrat a ja bych se podivil, proc hudba nehraje a kam vsichni chlaoi koukaji a potom bych videl tebe. V nahenych satech, krasnym ucesem a jete krasnejsim usmevem. Zeptal bych se nekoho voedle mne jestli nevi, do je a krasna divka a kdyz bych zjistil, ze jsi to ty, pak bych se vydal za tebou, pozdravil te, polibil tvou ruku. *Diva se na ni a chytne eji ruku, prilozi si ji k ustum a jmene ry natiskne na pokozku jeji ruky.* A predstavil se ti, jak tvuj snoubenec. *Potom jeji ruku pusti a pousmeje se.* Neriej, ze by to tak bevylo lepsi?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Wed Jan 08, 2020 5:01 pm
*Když ji nazve drahou, zamračí se, nelíbí se jí toto oslovení a hnedka mu řekne, ať jí tak neříká.*To, že se vezmeme, neznamená, že mi musíš říkat drahá a tak.*Zamračí se lehce. Nerada se k někomu váže nebo tak. Přišla o hodně lidí a nechce přijít o někoho dalšího, proto nechce, aby jí na nikom začalo záležet.*Navíc ti nechci nijak kazit iluze, ale pokud se z tohohle zasnoubení nijak nedostaneme, nehodlám s tebou mít nějak extra vztah nebo tak. Nechci se k nikomu vázat a ni aby mi na někom záleželo, takže budu dělat prostě.. jako by jsme manželé nebyli.*Pokrčí rameny. Někdy dokáže být docela chladná. I teď se netváří nijak přívětivě. Dívá se na něj a nic neříká.*Jo..*Uchechtne se. Když Gideon poznamená, že si jejich první setkání představoval jinak, řekne mu něco jako scénku z romantického filmu. Musí se nad tím zasmát. Když pak začne o tomhle mluvit on, pobaveně se usmívá. Když ji chytne za ruku, má prvně chuť mu ji vytrhnout, sice jí dotyky nějak nevadí, ale od Gideona o ně nestojí. Nechce, aby jí na něm začalo záležet. Než stihne něco udělat, on jí hřbet ruky políbí a když její ruku pustí, rychle si jí dát na klín.*Jo, to by taky bylo jako z nějákýho hloupýho romantickýho filmu.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácový altánek Empty Gideon Piotrowski

Wed Jan 08, 2020 5:33 pm
*Oo jejich slovech, ze to , ze se ezmou neznamena , ze by ji mel rikat draha a nasledne jeji zamraceni mu da jasne najevo, ze neni nadsene z toho, ze by s nim mela uzavrit sntek. Pokrci rameny.* Jak chces, Anno. *Rekne jedoduse a nasledne litije toho, jak mily k ni byl, kdyz vidi a slysi jeji slova.* Jo takhle. Tak Potom ti preju hodne stesti, protoze pokud vim musely by na zruseni asnoubeni pristopit obe strany a to by znamenalo vyhlaseni valky , Anno. *Rekne ji klidne a nasledne jen vstane z lavicky a naposledy se na divku koukne.* Predem ti rikam, ze to mas marne, protoze ja s tim rozhodne nebudu souhlasit, takze se stejne vezmeme. *Potom se skloni k jejimu uchu.* Verim, ze nejsi tak chladna jak se tvaris. *Potom se zse narovna, otoci se a sejde schidy.* Uvidime se, Anno. *Houkne na ni jeste a potom se s rukama v kapsach rozejde zse smerm k palaci.* /Hrajes si na ledovou kralovnu Anno? Potom budu ja, komu se pomalu povede ten led rozpustit./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácový altánek Empty Anna Destiny Lamarck

Wed Jan 08, 2020 5:56 pm
*Řekne, že to že se vezmou neznamená, že jí musí hnedka říkat drahá. Nejraději by byla, kdyby jí oslovoval jménem, Destiny, protože své první jméno nemá ráda. Ví, že na ni byl Gideon milý, ale to je podle ní špatně. Nechce, aby jí na něm záleželo a nebo jemu na ní. Nemůže to dopustit. Všechny na které jí záleželo jí opustili, už nechce zažít ten pocit bezmoci, když přijdete o někoho milovaného.*Kdyby se naše země nějak domluvili, obešlo by se to i bez války.*Řekne mu.*Nechápu proč bys s tím souhlasit neměl, kdyby se naše země domluvily.*Nevidí důvod v tomhle případě souhlasit s jejich sňatkem.*Lepší bude, když tomu uvěříš.*Odpoví, když jí zašeptá do ucha. Sleduje, jak Gideon odchází.*Jo, doufám, že to nebude dost dlouhou dobu.*Zamumlá, když vidí, že je už daleko a nemá sebemenší šanci ji slyšet.*
avatar
Carrissa Barbour
Posts : 5
Join date : 22. 01. 20

Palácový altánek Empty Re: Palácový altánek

Wed Jan 22, 2020 7:15 pm
Rissa se už v paláci začínala nudit. Vadil jí i hluk, způsobený účastnicemi, které se pohybovaly po chodbě. Všeho toho na ni bylo až příliš. Dokonce nechtěla ani čas trávit se svou dvorní dámou, které stejně nevěřila. Byla jí totiž dosazena, aby na Rissu dohlížela. Jenomže, ona nepotřebuje, aby jí někdo hlídal. Matka by se spíše měla zabývat svým manžílkem, který zabil jejího milovaného a i otce Rissy. Nikdy by si nepomyslel, čeho všeho je král schopen, aby ho královna neopustila. Nenávidí ho a nechce na něj myslet. Proto se nakonec oblékla do světlých džín, vzala že skříně první košili, která jí přišla pod ruku, ještě si obula boty na podpatku, do ruky vzala svetr, aby jím zakryla krabičku, jež si s sebou nese a vyšla na chodbu. Tam se jen krátce rozhlédla a vyrazila směrem ven. Naštěstí svitilo slunce,
takže si svetr oblékat nemusela a ukazovat tím tak, co si pod ním nese. Ale bohužel všude bylo plno, takže by Rissa neměla klid. Rozhodla se však najít nějaké klidné místo. Vydala se tedy po cestě, po níž ještě nešla. Zajímalo jí, na co tam narazí. K jejímu údivu vedla k altánku a jak se zdálo, nikdo v něm nebyl. Rissa se i přes to rozešla poněkud opatrně, aby zjistila, že je vážně prázdný. Vešla tedy dovnitř a posadila se. Ještě se rozhlédla, aby se přesvědčila, že kolem ní nikdo není a poté už z pod svetru vytáhla krabičku. Svetr položila vedle sebe a krabičku otevřela. Nacházel se v ní joint a zapalovač. Rissa ho bez váhání vytáhla a vložila si ho do úst, zapalovačem škrtla a potáhla. Ten poté zase vrátila do krabičky a schovala ji ppd svetr. Při výdechu zavřela očí, protože začala pociťovat úlevu, že má konečně od toho všeho klid. Neměla ráda tak velkou společnost a ty slepice, jež se ucházely o korunního prince dělaly tolik hluku. Rissu z toho dost často bolela hlava. Tady byl ale takový klid. Proto se opřela zády o lavičku, pohodlněji se usadila a znovu si potáhla. Dokonce se na její tváři objevil úsměv. Byla totiž vážně otrava mít někoho pořád za zadkem a také doufala, že sem někdo nepůjde cukrovat a ani se tu neobjeví jedna z těch slepic. Chce mít vážně aspoň chvíli klid.
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Palácový altánek Empty Tobias Sebastian Horn

Wed Jan 22, 2020 7:52 pm
Dnešný deň strávil tak, ako všetky ostatné. Zahrabaný v papieroch, ktoré sa ešte ráno na jeho stole vŕšili, ako dva vysoké komíny. Podarilo sa mu cez ne však prebojovať a teraz ich práve dokončil. Keď podpísal posledný z tlačív týkajúcich sa rozpočtu, tak si na pár sekúnd len držal spánky, pretože v hlave mu pulzovala tupá bolesť. Potreboval prestávku, ale aj tak niekoľko minút uvažoval nad tým, či si to vôbec môže dovoliť.* /Nemal by som radšej začať vecami na zajtra?/ *Pýtal sa sám seba. On sa totižto hnal za povýšením. Chcel sa stať radcom. Toto nové miesto malo vyriešiť všetky jeho problémy.  Bol totižto presvedčený, že po získaní funkcie radcu sa jeho otec upokojí a prestane si z jeho mladšej sestry robiť boxovacie vrece. Práve preto uvažoval nad tým, že sa vrhne na ďalší komín tlačív a vykašle sa na niečo tak zbytočné, ako je oddych. Jediné, čo mu v tom bránilo, bola práve tá bolesť v hlave. Dnes mu však priniesla niečo pozitívne. Len vďaka nej sa zdvihol zo svojej stoličky a opustil svoju kanceláriu. Najskôr našiel nejakého sluhu, po ktorom si nechal poslať kávu. Počkal si na svoje milované espresso, ktoré preňho bolo drogou a vybral sa na čerstvý vzduch, ktorý mu mali ponúknuť záhrady. Veľmi nerieši to, že má na sebe len pokrčenú košeľu a nohavice. Po tom vyšťavujúcom dni mu je to naozaj jedno. Keď vylezie von z paláca, na moment si pripadá, ako upír, ktorý na svojej pokožke neznesie dotyk slnka. Rukou, v ktorej si nedrží pohár s kávou, si zatieni oči, pretože si pripadá, ako by práve oslepol. Až po pár sekundách, keď si na zmenu svetla zvykne, sa vydá po známej cestičke k altánku. Palác pozná, ako vlastnú dlaň. Veď tu so svojimi súrodencami predsa vyrastal. Preto už automaticky kladie nohu pred nohu až do chvíle, keď pred sebou uvidí strechu známej stavby.  Už odtiaľ nie je ďaleko. Možno 20 metrov. Z jeho myšlienok ho niečo vyruší. Je to konár, ktorý si nevšimne, pretože je nedáva pozor, čo sa deje okolo neho. Ten konár mu uštedrí peknú facku a spôsobí, že jeho milovaná káva spadne na zem rozprsknúc sa všade na okolo. Fľak sa zjaví aj na jeho bielej košeli. * Do šľaka! *Uľaví si, ale potom nasledujú aj ďalšie nadávky, ktoré povie len preto, lebo si myslí, že je sám. Lenže aj v tomto sa mýli. V altánku totižto sedí nejaké dievča fajčiace cigaretu, ktoré malo možnosť si celé toto jeho divadielko vychutnať v priamom prenose. Nervózne sa na ňu usmeje a rukou sa poškriabe na zátylku.* To, čo ste práve videli zostane len medzi nami. *Prehlási a snaží sa z tohto trapasu vykorčuľovať tým, že si z toho urobá srandu.*
avatar
Carrissa Barbour
Posts : 5
Join date : 22. 01. 20

Palácový altánek Empty Re: Palácový altánek

Wed Jan 22, 2020 10:11 pm
Ten pocit, kdy po prvním potáhnutí z Rissy všechno spadlo, byl tak uklidňující, že i její tělo, v poslední době pořád napjaté, se začalo uvolňovat. Nelíbilo se jí na tomto místě, v této zemi, zavřené v paláci. Zatím tu totiž neobjevila žádnou zábavu a z paláce se příliš vzdalovat nesměla. Tím pádem si tu připadala jako ve vězení. Neměla tu volnost, již tak milovala. Dokonce jí byla zabavena i motorka, dokud se nevzpamatuje. Prý, aby nemohla nikam odjet. To bylo pro Rissu šílené. Měla pocit, že se zblázní z toho všeho. Po většinu tedy nechala Car, ať si přečte pár knih a udělá nějaké fotky. Rissu ale takové činnosti nebavily. A prince tu ještě nepotkala, přijela teprve před pár dny a slavnostní ples nestihla. Příští akci si však nenechá ujít a kdo ví, třeba na ní objeví někoho zajímavého a začne jí to tu aspoň trochu bavit. Jenomže, otázka je, zda tu někdo takový bude. Rissu je totiž poměrně těžké zaujmout. Ovšem, překvapit už je těžší. Protože, i když má oči zavřené, pořád dává pozor.
Neuniknou jí tím pádem přicházející kroky, které zaslechne. Okamžitě otevře oči, aby zjistila, kdo to míří jejím směrem. K její úlevě to není princ, žádná z účastnic nebo snad dokonce samotné její veličenstvo. Rissa spatří mladíka, který, jak na ni zírá, nedává pozor na cestu a udeří se do větve. Káva, kterou držel v ruce, mu vyletí z ruky a rozprskne se. Bělostně bílou košili zbarví na jednom místě dohněda. Mladík ze sebe začne sypat nadávky a Risse cuknou pobavením koutky. Nohu si dá přes nohu a narovná se. Rty si promne o sebe, aby zamaskovala smích, ale rudá rtěnka zůstane neporušená. Sjede mladíka pohledem a ušklíbne se jeho slovům. Vypadá však roztomile, tak ho nemůže odmítnout. Zvedne tedy ruku s jointem. "Nápodobně, bude to naše tajemství." Mrkne na něj v ujištění a rty si olízne. V tom jí něco napadne. "Vidím, že i vám se lepí smůla na paty. Nechcete si taky dát..na uvolnění?" Zvedne laškovně jedno obočí a ruku s jointem natáhne směrem k mladíkovi. Čeká, zda jí přijme nebo ne. Vlastně ani neví, zda se jedná o prince nebo zaměstnance paláce. Neměla ještě možnost si to tu omrknout, i když je přesvědčena, že někdo aspoň trochu zajímavý se zde nacházet musí a je jí úplně jedno, zda bude urozený nebo ne...
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Palácový altánek Empty Tobias Sebastian Horn

Thu Jan 23, 2020 1:02 pm
Dnešok pripomínal jeho ostatné pracovné dni. Nekonečné komíniky papierov na pracovnom stole,  pero v ruke a čas vlečúci neskutočne pomaly. Nakoniec mu z toho všetkého začalo pulzovať v spánkoch, takže si povedal, že na dnes má toho asi dosť. Zohnal si pohár kávy. Občas sa mu stávalo, že takýchto pohárov do seba cez preklopil 6 až 7 a potom sa čudoval, že ešte z toho nedostal infarkt. Lenže pri tom množstve práce, čo za deň musel stihnúť a pri jeho cieli, ktorý si chcel splniť, vydržať ten konečný kolobeh bolo nevyhnutnosťou. Samozrejme, mohol to vzdať, ale potom by nedokázal pomôcť Charity a potom by ju ich otec mlátil do nekonečna. S podobným naladením si vykračoval po záhradách, ktoré naozaj dobre poznal. Jediné, čo ušlo jeho pozornosti, bol jeden konár, ktorý mu uštedril silnú facku a vrátil ho do reality. Tam sa však tá katastrofa neskončila. Káva mu skončila aj na jeho belostnej košeli a zbytok na zemi. To všetko ho prirodzene naštvalo, takže začal nadávať, mysliac si, že je tu úplne sám.
No v tom si všimne nejaké dievča sediace na lavičke, ktoré toto jeho predstavenie videlo. To, že by sa momentálne najradšej prepadol pod čiernu zem, zakryje nervóznym úsmevom a otázkou či by to mohlo zostať medzi nimi. Po jej odpovedi sa na ňu kúsok usmeje.* Tak to som Vám potom niečo dlžný za túto láskavosť. *Myslí to vážne. Naozaj by ocenil, ak by si to nechala pre seba, pretože on mal svoju povesť bezchybného človeka v celku rád. Preto by bol ochotný jej niečo aj sľúbiť a niečo pre ňu spraviť. Zatiaľ tam len postával ako stĺp, ale keď sa s ňou už rozpráva vydá sa k nej pomalým krokom. Tú vôňu, čo sa šíri z jej cigarety nepozná, pretože marihuanu v živote neskúsil, ale nie je preňho ťažké uhádnuť o čo asi pôjde. Nakoniec si vedľa nej sadne a pohľad stále upiera na tú jej cigaretu. Bije sa v ňom tá osobnosť, ktorá si dá záležať na pravidlách a tá, ktorá je z tohto spôsobu života už unavená. Akýmsi zázrakom vyhrá tá druhá.* Ale... vlastne by sa to v celku hodilo. Hlavne po dnešku. *Prizná, jointa si od nej vezme a potiahne si. Nasaje dym do pľúc a potom už len potlaáča chuť sa rozkašľať.*  Na čo to vôbec potrebujete? *Spýta sa jej, ale, samozrejme, neočakáva od nej úprimnú odpoveď. Skôr ho len zaujíma, na čo to tak krásna žena môže vôbec potrebovať. Podľa neho nevyzerá nejako zúfalo. /Že by sa len chcela zabaviť?/ *Pomyslí si a jointa jej zas vráti. Tá bolesť, čo mu neprestajne pulzovala v hlave začína pomaly ustupovať. Možno nakoniec ani až takú hlúposť nerobí.
avatar
Carrissa Barbour
Posts : 5
Join date : 22. 01. 20

Palácový altánek Empty Re: Palácový altánek

Thu Jan 23, 2020 3:50 pm
Mladíkova věta Rissu překvapí, ale dokonce jí donutí se potutelně usmát. Hned má totiž odpověď. "Byla bych vám neskonale vděčná, kdybyste mi pomohl se z paláce nějak nepozorovaně dostat aspoň na malou chvíli. Mám totiž pocit, že pokud se mi to co nejdříve nepodaří, asi se zblázním. " Ušklíbne se. Vážně jí už toto vězení začíná lézt na nervy, ale pořád lepší, než kdyby musela zůstat ve Skotsku a dívat se do tváře vrahovi svého otce, který je hlavou státu a zároveň považován za jejího otce. Raději si zase potáhne, aby tyto myšlenky zahnala. Poté pohled upře na mladíka, který se nakonec rozhodne vydat k ní. Dokonce zaujme i místo vedle a posadí se. Rissa se na něj otočí a sleduje, jak pozoruje jointa. Moc dobře na něm vidí, jak váhá, zda to zkusit nebo ne. Zná ten pohled i to váhání. Rissa celou dobu mlčí a i její výraz zůstává neměnný, až do chvíle, kdy mladík promluví a po jointu přece jen sáhne. Rissa se ďábelsky usměje a přikývne. Tráva se hodí mnohem častěji, než by si asi mohl myslet. To mu ale neřekne a jointa mu předá. Neuhýbá pohledem z mladíkovi tváře a sleduje, jak si potáhne. Nakloní přitom hlavu lehce na stranu, že se jí blonďaté pramínky svezou po rameni. Překvapí ji, že dokáže potlačit kašel. To Rissa se poprvé rozkašlala.
Nad otázkou vydechne a olízne si rty. Jointa si zase vezme a kousne se do spodního rtu zevnitř. Přitom se i rozhlédne kolem sebe. Asi i proto, aby se ujistila, že k altánku nemíří i někdo další. Přitom začne odpovídat. "Život je občas svině nebo přesněji řečeno lidé v něm. Je tedy potřeba někdy vypnout a aspoň na chvíli utéct realitě a nic neřešit. Nemyslíte?" Při otázce se na mladíka otočí a pohlédne mu do očí. Nechce mu vyprávět, co se jí stalo. Ani nemůže, ale mlčet také nechtěla. Zvedne jedno obočí a aniž by uhýbala pohledem z mladíkových očí, si potáhne a vyfoukne kouř. Už pomalu cítí, jak všechny starosti odplouvají. Jointa zase podá mladíkovi. "Ale nebojte, je to chvilkový stav.." Ujistí ho a pohodlí vlasy. Má pocit, že mladíka už na chodbě zahlédla. Velmi pomalu ho tedy sjíždí zkoumavým pohledem odshora až dolů a zase zpět. Přemýšlí, zda je to jeden z urozených nebo zaměstnanec. Těžko říct, zda by hill trávu jeden z nich. I když do Rissy by to také řekl málokdo...zvědavost jí ale nedá. "Už jsem vás potkala někde tady, mám pocit. Jste mi povědomý.." Zkusí opatrně, protože se nechce přímo ptát. Doufá, že jí to prozradí sám.
Sponsored content

Palácový altánek Empty Re: Palácový altánek

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru