Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Camille Cara Schreave

za Sat Apr 04, 2020 6:36 pm
*Sedí pod stromem a zeptá se Wyatta, jestli si z ní jde zase utahovat.*Nenadávala! A ptala jsem se, proč máš na hlavě kytičky, když kytičky mají jen holky! Neřekla jsem ti, že jsi princezna.*Namítne.*Jo, trávu jsem hodila, ale nebyla jsme jediná a jí jsi nenadával. Navíc mě nadáváš podstatně častěji. Ne jenom dneska.*Řekne. A pak odvětví, že ji rád nemá. Nevěří tomu. Pak doběhne za mámou a řekne, že půjde do pokojíčku si hrát s panenkami. Už odbíhá pryč, ale vidí svého brášku, jak si sedne na zem a přitáhne nohy k tělu. Lehce se nad tím zamračí a povzdechne si. Nechce ho vidět takhle. Sklopí hlavu a dojde k němu.*Promiň.*Řekne potichu.*Jenže ty mi nadáváš často a mě to bolí. A to nevypadá tak, že bys mě rád měl.*Pokrčí malými ramínky.*Já tě mám ráda, jsi můj bráška.*Sedne si vedle něj a obejme ho.*Nebreč.*Samotné jí začnou slzet oči.*
AndyHoff

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Wells J. Schreave

za Sat Apr 04, 2020 6:57 pm
Vždyť míchám. *Zazubí se na ní a pak už se s miskou a Aspen vydá ke své mamince a kouká na ní nadějnýma očkama, když čeká, až to ochutná. Doufá, že jí to bude chutnat a on bude kuchař jako jeho tatínek. Když mu řekne, aby to dal od ní dál a vylil to, smutně vystrčí spodní ret.* Takže to ani neochutnáš? *Zeptá se jí smutně a se sklopenou hlavou dá misku dolů a pak se vydá zpátky k záhonu, kam misku vylije.* Já nikdy nebudu jako taťka. *Potáhne a pak si do záhonu sedne a pořád má hlavu sklopenou a slzy na krajíčku.* Proto si nikdy nechci s ostatníma hrát. *Zamumlá si sám pro sebe.*
annie.16

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Aspen M. Woodwork

za Sat Apr 04, 2020 7:05 pm
*rozeběhne se k altánku a nadšeně se zubí jak na mámu, tak na tetu Charity a řekne, že až bude velká, chce být kuchařkou. Pak čeká na to, až to jejich maminky ochutnají a doufá, že jich pochválí. Když ale pak obě řeknou, že to ochutnávat nebudou, naštvaně se zamračí. Pak se vydá za Wellsem a sedne si vedle něj. Když vidí, že skoro pláče, obejme ho kolem ramen.* Netlač. Nemám ráda když lidi pláčou.*řekne smutně* Tak nebudeme kuchaři, ale třeba stavitelé. Jako je Bořek Stavitel. A postavíme domeček pro ty žížaly a brouky. Z hlíny. *pokusí se mu zlepšit náladu.*
AndyHoff

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sat Apr 04, 2020 7:07 pm
Tak promiň, že jsem ten nejhorší brácha na planetě. *Vykřikne se slzama na krajíčku a pak si sedne někam stranou a přitáhne si kolínka k bradě. Nechá slzy téct po tvářích a přitom si mumlá, že ho nikdo nemá rád. Když k němu dojde Camille, nekoukne se na ní.* Jenže ty jsi na mě taky občas ošklivá. A já to myslel ze srandy. *Namítne potichu. Když ho obejme, vymaní se z jejího objetí.* Kdybys mě měla ráda, řekla bys to už předtim. *Řekne a se slzama se odběhne schovat za keř, kde si myslí, že ho nikdo nenajde. Sedí tam a brečí. To, že mu zpod keře koukají dost viditelně nohy mu nedochází, na to je až moc malý.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Charity Ash Schreave

za Sat Apr 04, 2020 7:10 pm
*Když k ní přijde Wells a ukáže jí misku s broukama a žížalama, snaží se jej, co nejjemněji odmítnout. Nechce, aby byl smutný, protože když jej vidí smutného, nebo i Tessu či Jasper,a ji to bolí stejně tak. Když vidí jak smutně sklopil hlavičku zavrtí hlavou.*Zlatíčko..*Povzdechne jsi.*Jsem hrozná máma..*Podívá Eahena Jasperovi a vydá se za Wellsem. Klekne si k němu.*Drahoušku neplakej. Prosím.*Obejme ho.*Vypadalo to skvěle a budeš jako tatínek. Jenže tatínek taky nevaří ze žížal víš? Kdyby mi to přinesl, to by viděl. Taky bych to nejedla. Musíme spolu zkusit vařit z čeho vaří tatínek, dobře? Žížalky a broučci se nepapají. Kdybych si to dala, bolelo by mě bříško a dost možná bych musela být chvilku na ošetřovně.*Snaží se mu to vysvětlit.*Budeš jako tatínek, už jako on jsi. Máš stejně velké srdíčko jako on a snažíš se vždycky všechny rozveselit a udělat jim radost. Jsi přesně jako tatínek i osobností a i jako kuchař bude on. Jen to chce zkusit vařit ze surovin jako on, víš?*Pohladí jej po tvářičce.*Podívej.*Kývne k žížalám, které se ještě hýbají.*To kdybychom jsme si daly, tak by nám ještě běhaly po bříšku a to přece nechceme, ne?*Pousměje se na něj a schválně mu přeběhne prsty po bříšku, kde ví, že je lechtivý.*Co kdybychom šli společně do kuchyně? Já ti tam dám věci, které se k sobě hodí a ty bys něco ukuchtil, souhlasíš? Docela bych si dala třeba nějáký zmrzlinový pohár. Jeden jsi mi už jednou udělal, pamatuješ? Je to asi měsíc zpátky. Společně jsme ho polili čokoládou, kterou jsi dokonce míchal, aby se rozvařila. Dal tam ovoce a i sypáním jsi to hezky ozdobil. To mi moc chutnalo. Vždyť jsem snědla i tatínkovu porci.*To bylo ještě když byla těhotná s Eathenem.*
Taylorovidní zrzka

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Bastien R. Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 7:11 pm

*Sleduje všechny děti a dospělé taky. Když uslyší jak jeho dcera brečí, rukou si promne obličej a povzdechne si. I s Freyou přejde ke Chrys.* Nebuď na něj naštvaná, to bráchové dělaj. *Pokrčí rameny a rukou ji pohladí po tváři a potom si hase jde sednou do altánku. Clavia chytme za rameno a otočí si ho k sobě.* Nesmíš ji takhle provokovat, je mladší než ty, bere to jinak. A žádnej brácha, sestřičky ti stačí. Kdo se pak má trefit, aby to byl bráška? To není jednoduchý. *Koukne se na Sawyera a odmávne to.* Jsou to děti. *Pokrčí rameny a potom už vykulí oči na Freyu, která začne taky popotahovat.* No ták, zlato. Nebreč, usmívej se. *Skoro zoufale zatřese chrastítkem a zase ji položí do kočárku. Poheldem vyhledá Kasey a doufá, že přijdou co nejrychleji.* Clavio, neseď na té zemi! *Zamumlá a zoufale začne houpat kočárkem.* Co jim dneska je? To je den deprese nebo co? *Vydechne zoufale a řekne to tak nějak všem dospělím co tam jsou.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Camille Cara Schreave

za Sat Apr 04, 2020 7:17 pm
*Potřese hlavou.*Nejsi nejhorší bráška.*Namítne. Pak se k němu vrátí a obejme jej.*Mě to z srandy nepřijde. A jestli jsem byla ošklivá, je mi to líto.*Řekne a sklopí pohled. Obejme jej a řekne, že jej má ráda.*Ale já mám!*Křikne za ním. Její slzy se taky spustí. Služebná, která byla nejblíže to uvidí a podá jí kapesníček.*Dáte mi ještě jeden? Pro brášku?*Zeptá se ubrečeně a poté, co jí komorná dá celý sáček vydá se k místu, kde se schovává Wyatt. Vidí, jeho nohy, které koukají zpod keře. *P-promiň.*Vzlykne a strčí mu zpod keře kapesníčky a pak odběhne pryč.*
Taylorovidní zrzka

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 7:28 pm
*Je zase naštvaný, na jeho sestru a na to, že němuže mít brášku, takže vlastně ma rodiče. Uraženě, smutně a naštvaně si sedne na zem, nohy k hrudi a obličej do klína. Když uslyší Wyatta, zvedne k němu pohled.* Ja tě mám rád! *Pak vykulí očka a rychle pokračuje dál.* Teda rád jako rád! Jako kamaráda! *Vykřikne a potom ho sleduje, jak odbíha pryč a zase naštvaně nafoukne tváře.* Se mnou si nikdo nechce hrát! *Posmrkne a potom taky odběhme směrem, kde je Wyatt.* Pojď si hrát, já si chci s někým hrát, nudím se. A nikdo se mnou nechce hrát. *Ohrne spodmí ret a naštvaně si sedne před keř a lehne si na záda, přičemž se hned potom překulí na břicho. Ruce má pod obličejem, ale tak, aby si nezlomil brýle, ale ty má stejně trochu od hlíny stejně jako vlasy.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Kasey Thalia Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 7:31 pm
*S Chrysane se vydala rychle na ošetřovnu, kde jí to ošetřili. Byla to docela hluboká rána, takže tam má i dva stehy, protože její dcera je očividně tak šikovná, že zakopne a spadne na jediný kámen, co se v zahradách nachází. Jak by taky ne. Chrysane má nohu obvázanou a docela se uklidnila, za což je ráda. Jde spolu s ní do zahrad, pomalinku. Dojde do altánku, aby viděla svého syna jak brečí na zemi a Freyu, která má taky na kahánku. Povzdechne si. Chrysane pomůže posadit se židli a její krabičku s želvama dá na stůl.Přejde ke Claviovi.*Zlatíčko, pojď, s Chrysane se hezky usmíříte, ano? Jí je taky líto, co ti řekla. Mluvili jsme spolu.*Vezme jej za ručičku.*Je malá a bere to jinak. Sám víš, jak se k ní chovají další děti v paláci, protože se chová trochu jinak a ty želvy bere jako své kamarády, chápeš? A tohle lítání jim ublížit může.*Pohladí ho po vláskách a dovede ho ke Chrysane, která se mu omluví. Vezme z kočárku Freyu do náruče.*Neboj princezno, jsou oba dva v pořádku.*Ujistí ji a podívá se na Bastiena, kterého políbí na tvář.*

-LF-

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 7:31 pm
*Na ošetřovně ji ošetří a ona se pořád ujišťuje, že i Mickey a Raphaelo jsou v pořádku. Pak jde s maminou trochu kulhavým krokem do zahrad, i když by se nejraději zavřela ve svém pokojíčku. Ví, že se mu Claviovi omluvit. Je jí líto, co mu řekla. Dojde od altánku, kde se posadí a podívá se na mámu, která mluví s jejím bráškou.*Promiň. Mám tě ráda Calvio.*Klasicky zkomolí jeho jméno.*Nechci abys byl smutný.*Řekne tiše, ale pak vidí, jak odběhne, pravděpodobně za Wyattem.*/Jako vždycky./*Pomyslí si raději se otočí na želvičky, protože jinak je už zase sama.*
† PsYcHoPaTiC †

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Stefan Marcus Schreave

za Sat Apr 04, 2020 7:32 pm
*Podle nej jsou zelvy velice nudne stvoreni stejne, jako treba slimaci a sneci. Jsou pomali a nudni. Jeho zajimaji brouci, protoze tech je sposta druhu a je s nimi zabava a to hlavne, kdyz s nimi muze desit sve okoli.* /Koho muzete vydesit s zelvama? PFe! Nikoho!/ *On nejde za svymi sourozenci a bratranci a vzdalenymi bratranci a sestrenkama, ale jde radeji solove na lov broucku. Chcili je za altankem dokud nenajde maleho pavoucka, ktery ho zaujme a da si ho do dlane nasledne urika za dospelay a hned ke svemu tatovi, kteremu nadsene se sviricima modryma ocima a usmevem na rtech nadsene ukaze pavoucka ve sve dlani.* Tak muzu tati? *pta se ej, ale on se zse spis zajima o Wyatta, jeho sestru a ostatni. kouka se na tatu a vydechne a je pripraveny pavoucka jit pustit, kdz se ozve jeo sestrenka Tessa a on se nadsene zazubi.* Za Altankem je hodne broucku a pavouku! Muzu ti nejakeho chytiti. *Nabidne ji nadsene a potom s avouckem prijde k tete Charity, ktera ma miminko, co pije mlicko a on natahne rucku s pavouckem, aby se mohlo podivat i miminko.* Koukjej bratranku! Tohle je pav... *Nedorekne to, protoze pavouk mu dlane seskoci na bratrance a on se podiva na tetu.* Ups... Tessoo:! Jdeme chytat broucky! * vykrikne a rychle seskakuje schody z altanku a bezi pryc.*
AndyHoff

za Sat Apr 04, 2020 7:36 pm
*Jenom potřese hlavou, když na něj máma promluví a pak i s miskou odběhne do záhonu, kde misku vylije a pak tam sedí se sklopenou hlavou a slzami na krajíčku. Nechá se od Aspen obejmout. Po jejím návrhu zavrtí hlavou.* Já chci být kuchař. Ten domeček by stejně spadnul, mě nic nejde. *Řekne smutně a pak už se nechá obejmout i od své mamky a poslouchá její slova. Jenom na ně tiše přikyvuje a snaží se rozmrkat slzy, aby mu nestekly na tváře a znovu popotáhne. Když ho polechtá na břiše, rozesměje se. Sice pořád jeho obličejík ještě nezáří tou klasickou radostí, ale aspoň už se směje. To se ale změní, když mu máma navrhne, aby šli spolu do kuchyně a udělali tam pohár. Jeho oči se v tu chvíli rozzáří.* A může s náma i Aspen? *Zeptá se mámy a s úsměvem se podívá na svou sestřenku. Nechce jí tu nechávat samotnou, když se mu snažila zvednout náladu a taky chtěla vařit.*
-LF-

za Sat Apr 04, 2020 7:44 pm
*Bolí ji vidět Wellse taky a dává si to za vinu. Snažila se mu to nějak vysvětlit, ale to nestačilo. Tak dá Eathena zase Jasperovi a vydá se za ním. Utře mu slzičky, které tam jsou kvůli ní a což si okamžitě začne vyčítat.*/Měla jsem to nějak jinak podat, neměla jsem to říct takhle, je to moje vina.. Bože co jsme to za matku?/*Obejme jej a snaží se mu to znovu vysvětlit a pak jej polechtá na bříšku.*Vidíš? Takhle by nás tam lechtaly navždycky. Přesně takhle.*Znovu jej polechtá, když vidí, že se díky tomu zasmál. Navrhne mu, aby společně šli udělat zmrzlinový pohár, který dělali i před měsícem. Snědla ho i Jasperovi, protože jí chutnal a to nepřehání. Podívá se na Aspen a přikývne.*Pokud to nebude její mamince vadit, já budu jedině ráda, když půjde.*Přikývne.*Tentokrát ale budeme muset tatínkovi ten pohár odnést rychleji, než se do něj pustím. Nebo že bychom ho vzali s sebou? Ty s Aspen byste mohli udělat poháry, on nám všem kakao, které tak skvěle umí a já vám to pak všechno sním.
AndyHoff

za Sat Apr 04, 2020 7:48 pm
Vypadá to tak. *Řekne smutně a pak se vykroutí z jejího objetí. Má za to, že kdyby ho měla ráda, řekla by mu to rovnou předtím a ne až teď. Takhle s brekem odběhne za keř, kde brečí a pak uslyší znovu svou sestru, ale nic neřekne. Jenom si vezme kapesníčky a vysmrká se. To ale jeho pláč se neutiší. Pak uslyší Clavia a trochu opatrně vykoukne zpoza keře. Ví, že má po červených tvářích uslzené cestičky a i jeho oči jsou červené a plné slz.* Mě se teď nechce moc hrát. Já chci pryč. *Vzlykne.* Tady mě nechtěj. *Setře si hřbetem ruky slzy, ale hned je nahradí další.*
LittlePrincess

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Freya Rosalie Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 7:53 pm
*Nedůvěřivě si od svého táty vezme chrastítko. Jakoby se už tak nelíbilo, začne totiž popotahovat ještě víc. Protože jí dá zase do kočárku a tam to jednoduše nemá ráda.*Bláskuu.*Zažvatlá rozhodně a špulí na svého otce rty.  Chce si s někým hrát a když jí sestra odešla zbýval jí jen on, jinak tu jsou pro ní v podstatě jen cizí lidi, které nezná. Upustí chrastítko vedle sebe do kočárku. A její lesknoucí se smutná očka se vrátí do normálu, když jí zase maminka vytáhne ven, přitulí se k ní a zadívá se na své sourozence.*Tak, nebolí?*Zeptá se pro ujištěnou a zamrká na ně. Ví, že by měla mluvení trénovat, ale ať se snaží jak chce, jednoduše jí to zrovna nejde. Natahuje ručky ke svému bratrovi Claviovi a sestřičce Chrys*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Sat Apr 04, 2020 7:56 pm
*Sleduje, co se děje a povzdechne si. Když se vydá Camille pryč, zavolá na ni, ale ona nereaguje. Rhiannon předá Thylane.*Promluvím si s Wyattem.*Řekne jí a pak se vydá za svým synem. Klekne si ke keři, který trochu rozhrne, aby na něj viděl. Pousměje se i na Clavio.*Wyatte, chceme tě tady. Cením si toho, že jsi se Chrysane omluvil. Promiň, asi jsem reagoval přehnaně.*Povzdechne si.*Promiň mi to.*Natáhne se aby jej pohladil. Sám do keře více nevleze, aby jej objal, což by taky udělal.*Mám tě rád. Všichni tě máme rádi. A kvůli tomuhle nepřestaneme.*Potřese hlavou.*
annie.16

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Aspen M. Woodwork

za Sat Apr 04, 2020 7:59 pm
*nerada vidí, když někdo pláče, a tak se vydá za Wellsem a obejme ho. Pak se mu pokusí zlepšit náladu* To není pravda! Každému něco jde! *Řekne tónem, který naznačuje, že ji jen těžko přesvědčí o opaku. Pak přijde i teta Charity a ona poslouchá její slova. Když se Wellse zeptá, jestli s nima může jít taky do kuchyně, v očích jí zajiskří a s otázkou v očích pohlédne na Charity.* Jo! Děkuju! *vypískne nadšeně a postaví se. Pak pomůže na nohy i Wellsovi.* To se mi nelíbí. Chci svůj pohár a svoje kakao.*namítne a našpulí rty. Pak rychle odběhne do altánku za maminkou, které oznámí, že jde s tetou Char a Wellsem do kuchyně.* Mamka mi to dovolila! *oznámí Charity hned, co se k nim vátí.*
LittlePrincess

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Rhiannon Claudia Mirabelle Schreave

za Sat Apr 04, 2020 8:07 pm
*Pozoruje po očku nechápavě dění celé téhle situace. Než uzná, že se v tom celém začíná ztrácet. Jenže potom co jí tatínek předá k mamince, začne  nespokojeně kňourat. *Já nechci  k mamince!*Zapiští uraženě a omluvně se na ní podívá, ví že to tak nemyslí, má ráda oba své rodiče, ale prostě, vždy má každý k někomu blíž. Proto z ní opatrně sleze a dá se do chůze, která se poněkud vrávoravá a nejistá, nejspíš jen tím, že jí samotné trvalo se to naučit dost dlouho. Měla z toho strach a pořád má. Dokráčí si to ke svým sourozencům a otci a uraženě si založí ručky na hrudi. Přitom pokroutí hlavičkou.*Taky mám vás láda!*Vyjíkne zničehonic a natáhne k sourozencům svoje ruce, chce totiž obejmout.*
AndyHoff

za Sat Apr 04, 2020 8:39 pm
Ale mě ne. *Zavrtí hlavou. O tom je přesvědčený zase on. Sklon podceňovat se zdědil po své matce a projevuje se čím dál tím víc. Zasměje se, když ho pak mamka polechtá na břiše, rozesměje se.* Nechci, aby mě lechtaly žížaly. *Řekne mamce a pak se mu rozzáří oči, když slyší o dělání zmrzlinového poháru. Zeptá se jí, jestli může jít i Aspen a usměje se, když vidí, jak se taky rozzářila.* Já chci kakao! Ale ty nám to nesníš. *Ukáže na ní prstíkem a pak už se zvedne a začne hopsat směrem k altánku. Tak vytáhne tátu na nohy.* Jdeme dělat poháry a ty nám uděláš kakao! *Zvolá nadšeně a pak se koukne i na Chrys.* Jdeš s náma? *Zeptá se jí, protože mu přijde líto, že tu sedí tak sama jenom se želvama.* Můžeš je vzít taky. *Zazubí se na ní.*
-LF-

za Sat Apr 04, 2020 8:51 pm
*Zaslechne i jejich předchozí konverzaci.*/Proč po mě musel zdědit to podceňování? Ze všeho zrovna to../Wellsi jde ti mnoho věcí. Třeba jak krásně hraješ na klavír. Já v tvém věku nebyla ani z poloviny tak dobrá. A když má správně suroviny, umíš i dost dobře vařit a to je ti pět. A maluješ i hezké obrázky.*Snad každé dítě v jeho věku maluje a ona ví, že jej Tessa často přesvědčuje k tomu, aby si s ní maloval.*Jde ti spousta věcí, jen jsi po mě zdědil sklon k tomu podceňovat se.*Povzdechne si a pak mu vysvětí, proč se žížaly nedají jíst a zasměje se.*Stačí ti, jak tě lechtám já, že? A ještě mít v bříšku žížaly. Pořád se ti to zdá jako dobrá nápad?*Pohladí ho po vláskách, Pak navrhne poháry a souhlasí s tím, že by šla Aspen s nimi. Nevadí jí to.*Myslíte, že ne? Tak to ho přede mnou budete muset chránit. Jak tatínkovo kakao, tak tvoje poháry. Budeš jich muset udělat dneska asi víc.*Usměje se na Wellse. Je ráda, že je zase veselý.* Pak se podívá na Kasey s Bastienem, kteří jim dovolí vzít Chrysane taky.*Počkejte, ještě Eathen.*Zasměje se nad tím, že by nejraději hned odhopsali. Eathena dají do kočárku se kterým pomalu vyjede z altánku.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 8:51 pm

*Sedí na židličce a dívá se na své želvičky, které si momentálně dávají šlofíčka. V krabičce mají i podestýlku a sama jim tam natrhala jídlo. Takže je krabička klasicky z poloviny plná jetele a pampelišek, jídla, které by dvě želvy zvládly tak za měsíc možná. Když na ni promluví Wells, podívá se tázavě na rodiče a pak přikývne.*Půjdu ráda. A nestane se jim nic?*Zeptá se starostlivě.*To je Mickey a Raphaelo. Pojemenovala jsme je podle Želv nindža. Viděl jsi to?*Zeptá se se zájmem. Pak pomalu hopsá k paláci.*Ty jsi hodný to vím. Ta polévka co jsi udělal by bya dobrý, ale žížalky jsou fuj. Můj bráška si jednu dal a pak ho bolelo bříško a musel být u doktorky, víš. Žížalky se nesmí jíst.*Zavrtí hlavičkou.*
AndyHoff

za Sat Apr 04, 2020 8:52 pm
*Brečí ve křoví a pak se uslzeně dívá na Clavia. Zrovna teď se mu opravdu nechce na nic hrát. Nejradši by odsud utekl. Stejně ho tu nikdo nechce. Takhle to aspoň vidí on. Trhne hlavou k tátovi, když vidí, jak rozhrnul keř, ale jakmile mu dojde, že je to jeho táta, zase skloní hlavu.* To je jedno. *Fňukne a hřbetem ruky si setře slzy, což mu ale stejně moc nepomůže, protože mu z očí hned stečou další. Uhne, když ho pohladí a po jeho slovech se na něj podívá.* A proč se teda mamky ptáš, proč jste mě nepřeskočili a neměli Stefana s Cam? *Zeptá se ho se vzlyky. Možná je malý, ale vnímá, co lidi okolo něj říkají. Obzvlášť jeho taťka.* Nechcete mě tu s mamkou. A ani ostatní. *Když k nim přijde jeho nejmladší sestřička, podívá se na ní.* Protože jsi malá. /A nechápeš to./
-LF-

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Sat Apr 04, 2020 8:58 pm
*Dojde za Wyattem a snaží se mu vysvětlit, že to není tak, jak si myslí.*Není to jedno zlatíčko. Mám tě rád. Jsi můj syn.*Namítne a sám mu utře slz, nebo se o to aspoň snaží a pak po vlasech. Zabolí ho, když uhne. Pak si povzdechne.*Bylo to myšlené z legrace, protože mě štve, když tě honím po keřích a tvůj strýc si ze mě pak utahuje.*Povzdechne si*Byla to hloupá legrace, tak jako u tebe a Camille. *Snaží se mu to vysvětlit.*Mám tě rád, stejně jako všechny tvé sourozence. Je mi líto, co jsem řekl. Vážně to bylo myšlené jen jako vtip. Kdybych tě nechtěl, neměli bysme tě. Prostě jsem to myslel ze srandy, jako ty svoje poznámky o Camille.*Vytáhne další kapesník a podá mu ho.*Mám tě rád a chci tě tu Wyatte.*Ani si nevšimne, že sem míří Rhiannon a proto, když vypískne vedle něj, trhne sebou a prudce se otočí, přičemž se chytí na místo na hrudi, kde je srdce.*Broučku, to nesmíš tatínka takhle děsit.*Potřese hlavou.*Jinak z tebe budu mít infarkt.
-LF-

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Tessa O. Schreave

za Sat Apr 04, 2020 9:07 pm
*Usměje se na svou sestřenku, které dala korunku.*Nemáš zač.*Ujistí ji a pak se zajímá o to, co má v dlaní Stefan.*Je roztomilý. Jak ho pojmenuješ?*Zeptá se zvědavě a pak se objeví spolu s ním u maminky a jejího bratra.*Eathen je ještě moc maličký a nejvíce ho zajímá mlíčko, ne brouččci. Ale prý už brzy vyroste ataky si s náma bude hrát. Pak budem broučky chytat všichni společně.*Řekne nadšeně Stefanovi.*On ti spadl..*Řekne zkroušeně a snaží se jej najít. Pak jen pokrčí rameny a otočí se na Stefana, který odbíhá pryč.*Počkej!*Zavolá an něj a už běží rychle za ním, aby spolu mohli chytat pavoučky za altánkem.*
† PsYcHoPaTiC †

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

za Tue Apr 21, 2020 7:36 pm
*Pred hodinou se vatil domu od Santiho a ve sve komnate se jen mihnul a hned se vydal zase prc, ale tentokrat ne nekam do mesta, ale rozhodl se zajit do altanku. Posledni dny doufal, ze nekde narazi na Eris a tak chodil do parku a na plaz, ale nic, jako by se po ni slehla zem.* /ze jsem nedrzel hudbu a vykecal ji, ze jsem vlastne princ. Ani kontakt jsem si na ni nevzal zatracene./ *Za tohle je na sene nastvany nejvic. Po chvili chuze narazi na altanek a tak tam vejde a vyhupsne na zabradli a zady se opre o jeden sloup a pokri nohy v kolenou. Z kapsy sve mikiny vytahne mobil, rozmota sluchatka, nasadi si je do usi, zapne si hudbu a nasadi si kapuci a celo si opre o kolena.* /Kdybych aspon vedel, kde maj rebelove Ghetto.. nebo aspon neco./
Sponsored content

Palácový altánek - Stránka 5 Empty Re: Palácový altánek

Povolení tohoto fóra: