Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Takuari Zimemo
Zobrazit informace o autorovi

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Lily Emerson

za Tue Jun 23, 2020 6:22 pm
*Usměje se a řekne mu, že by se nezhroutila, kdyby musela odjet. Stejně o tom ale ona nerozhoduje a sama je zvědavá, kdo odejde mezi prvníma. Klidně by řekla, že může být jednou z nich.* Jestli nebudu potřebovat psychologa, až přijdu domů a všichni mě budou zpovídat. *Zasměje se. Nedokáže si představit, jak to bude vypadat, až přijede domů. Zamyslí se.* Stejně je to zvláštní pocit. Nikdy bych neřekla, že budu mezi dívkami ze Selekce. *Přizná. Nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že by se do Selekce přihlásila.* Zrovna já *Znovu se zasměje a podívá se směrem k paláci.*
AndyHoff

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Wed Jun 24, 2020 10:50 am
*Zasměje se, když zmíní psychologa po návratu domů.* Neboj, palác s tím počítá, takže máme lidi, kteři pak všem vyřazeným pomůžou uspořádat si zpátky svůj život a vyrovnat se s tou pozorností od lidu. "Uklidní jí, že kdyby patřila mezi vyřazené, něco jako psychologa pro ní mají připravené.* To asi žádná z vás, co tu jste. *Pokrčí ramenem. Neví o žádné dívce, která by s účastí v Selekci počítala.* A já jsem rád, že jsem tě mohl poznat. *Pousměje se na ní upřímně a pak zapne v mobilu pomalou hudbu a natáhne k ní ruku.* Zatančíme si?
Takuari Zimemo

za Wed Jun 24, 2020 1:41 pm
*Zmínila, že možná bude potřebovat psychologa po návratu domů. Nakloní hlavu na stranu, když zjistí, že palác má lidi, co jí pomůžou. Dává smysl, že se o to postarají, ale ji to nenapadlo. Řekne, že nikdy nepočítala s tím, že se dostane do Selekce. Ale za tu dobu si na ten život v paláci na nějakou dobu zvykla. Když je v paláci všechno, na co si vzpomene, tak kdo by si nezvykl? * Já taky. *Usměje se na něj a přikývne. Podívá se na něj, když zapne v mobilu hudbu a znovu se usměje. Ráda tančí a nedávno ji dokonce jedna z účastnic řekla, že ji klidně naučí i něco nového.* Ráda *Přikývne a chytne ho za ruku.*
AndyHoff

za Wed Jun 24, 2020 3:16 pm
*Pokaždé, když se konala Selekce, byl palác připravený na to, že změna v životech všech dívek, bude ohromná ať už prohrají nebo vyhrají. Proto jsou zde lidi, kteří každé vyřazené pomohou znovu si uspořádat život a se vším se vyrovnat. Pokud by byla potřeba profesionálnější pomoc, samozřejmě jsou také připraveni ji poskytnout. Ale věří, že žádná dívka se kvůli Selekci nezblázní. Pak už na mobilu zapne muziku a natáhne k ní ruku s tím, jestli si nezatančí. Když přijme, dojde s ní do středu altánku a tam jí dá jednu ruku okolo pasu a tou druhou jí o něco pevněji stiskne a pousměje se. Pak už s ní začne tančit do rytmu hudby a po chvilce jí navede do otočky.* Tančíš dobře. *Zalichotí jí.*
Takuari Zimemo

za Wed Jun 24, 2020 8:22 pm
*Souhlasí s tím, že si zatančí. Má ráda hudbu a tančit ji také baví. Přejde s ním doprostřed altánku a usmívá se. Hudba ji odjakživa zajímala, i když není z kasty, kde by se lidé hudbě běžně v práci věnovali. Jednu ruku mu dá na rameno a začnou tančit. Pohybuje se do rytmu hudby a nepřestává se usmívat.už celkem dlouho netančila, ale jde jí to.* Děkuju *Zareaguje a usměje se ještě víc. Udělá otočku a podívá se znova na něj. Je si jistá, že tohle bude jeden z okamžiků, které zažila v paláci a rozhodně na ně nezapomene.*
AndyHoff

za Wed Jun 24, 2020 8:50 pm
*Začne s ní tančit a po chvilce jí pochválí, jak tančí. Překvapuje ho, že dívky v Selekci jsou vcelku dobré tanečnice. Jeho tanec učili od nějakých pěti let, takže on umí tančit dost dobře. Je to tak nějak povinnost při jeho postavení. I když společenský tanec není jeho nejoblíbenějším, nevadí mu to až tak jako ostatní povinnosti a při příjemné společnosti je to ještě lepší.* Za pravdu se neděkuje. *Nadzvedne jeden koutek rtů a po chvíli písnička skončí. Všimne si, že za dobu, co zde jsou, se začalo postupně stmívat, takže vezme mobil, strčí si ho do kapsy a nabídne Lily rámě.* Už je docela pozdě. Měli bysme se vrátit. *Vysvětlí s menším úsměvem a pak se s ní vydá zpátky přes zahrady do paláce a tam ke dveřím její komnaty.* Rád jsem se s tebou viděl a o něco více tě poznal. *Vezme její ruku a lehce jí políbí na hřbet.* Dobrou noc, Lily. *Popřeje jí, naposledy se na ní usměje a pak se vydá zpátky k sobě do komnaty.*
Takuari Zimemo

za Wed Jun 24, 2020 9:05 pm
*Tančí, a když ji pochválí, tak poděkuje. Tanci se sice nevěnuje tolik, jako hře na klavír, ale také ji baví.* Já děkuju za všechno* Odpoví a zasměje se. Už odmala ji vedli k tomu, aby byla milá a jí to nedělá žádný problém. Vždy se snaží chovat mile, nehledě na to, s kým se baví. Když skončí písnička, už se pomalu stmívá a je pozdě, a tak jenom přikývne s úsměvem na tváři a přijme jeho rámě. Zamíří přes zahrady ke komnatám Selekce. Projdou palácem a zastaví se před dveřmi její komnaty.* Já taky *Souhlasí a potom vejde zpět do komnaty. Dnešek si rozhodně užila a pokud bude muset z paláce odejít, bude vzpomínat v dobrém.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Charity Ash Schreave

za Sun Jun 28, 2020 1:26 pm
*Je jí líto to, co se stalo Sawyerovi, aby ještě ne, byl to přece její švagr. Snaží se pomáhat její rodině jak jen může. Nutila i Jaspera, aby si trochu odpočinul, protože několik dní prakticky nespal a to se jí nelíbí.*/Ještě se něco stane jemu../*Rozhodla se ho vytáhnout trochu na vzduch, přece taky nemůže být pořád zavřený v komnatě. Stejně, když po něm chce, aby si lehl a zkusil usnout, zírá do stropu a poslední hodinu jen seděl a upíral pohled do zdi. Na sobě má letní šaty, světle modré a vlasy jen tak volně. *Musíš taky na vzduch Jaspere.. Nevypadáš nejlépe. I spát by jsi měl více. Možná bychom měli už doktory požádat o prášky na spaní, třeba. Teď je to dost těžký a kdyby se ještě něco stalo tobě.. Pro všechny by to bylo ještě horší. *Zná ho a kvůli sobě by si jen tak neodpočinul, takže to zkouší uhrát na starost, kterou o ně budou mát ostatní.*/Schreave tvrdohlavost.. Člověk doufá, že časem se to zlepší a dá si říct..*
AndyHoff

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Jasper H. Schreave

za Sun Jun 28, 2020 2:06 pm
*Od chvíle, co se s Charity vrátil do paláce ze sídla v Midstonu strávil prakticky každou noc a část dne u svého táty. Ničí ho vidět, ho takhle. Zvlášť potom, co mu včera řekl a navrhl doktor. Když už není u něj, je schopný jenom ležet nebo sedět a čumět do blba. Často mu u toho začnou samovolně stékat slzy po tvářích. V mysli mu běhá jedna vzpomínka za druhou spolu s připomínkou, že už nikdy svého staršího bratra neuvidí. Že je jednoduše pryč. Vyčítá si, že u něj nebyl, když umíral. Měl tam být. Mohl tomu nějak zabránit. Neměl být v nějakém sídle jenom protože si potřeboval odpočinout. Připadá si jako hrozný sobec. Spolu se vzpomínkami na Sawyera vzpomíná i na mámu, která mu za ty roky nepřestala chybět ani o trochu. A jeho táta vzdal prakticky život a nejspíš brzo ztratí i jeho. Neví, co má dělat. Má pocit, že se mu všechno bortí pod rukama. Vždycky měl někoho, na koho se může obrátit. Mámu, tátu, nebo staršího bratra. To byly lidi, co tu vždy byly pro něj. A on o ně teď přišel. Teď je on rodičem a tím starším bratrem, který se musí o všechny postarat.* Nechci žádný prášky. *Zamručí jako odpověď na Charytin návrh, aniž by o kousek uhnul pohledem z místa na stěně, které poslední dobou pozoruje. Po jejích dalších slovech ale uzná, že má pravdu. Vzal na sebe plno povinností Wyatta, aspoň do korunovace, aby mu aspoň trochu pomohl a má v plánu mu pomáhat i po korunovaci. A to by nemohl, když na tom bude dál takhle. Je na tom o dost líp, jak jeho táta, ale i tak prakticky nespí a nejí, protože to prostě nedokáže. Takže k tomu, co zhubl během doby, co byla pryč Charity, se teď pomalu přidávají další kila.* Kam chceš jít? *Zeptá se jí nakonec, odlepí pohled od stěny a po delší době se na ní konečně podívá.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Charity Ash Schreave

za Sun Jun 28, 2020 2:24 pm
*Ví, že je to pro všechny těžké a snaží se jim co nejvíce pomáhat. Hlavně ji dělá starosti Jasper, který jen zírá do zdi. Přechází po jejich komnatě pořád dokola.*Musíš si odpočinout.. Takhle skončíš na ošetřovně a všichni z toho budou ještě více v háji, protože budou mít strach o tebe navíc. Stejně jak se ty teď bojíš o svého tátu.. Tak by se báli naše děti o tebe. Navíc tvůj táta přišel o jednoho syna, Lia o bratra, Edy taky.. To, že by se něco stalo tobě.. *Potřese hlavou.*Musíš si trochu odpočinout./Prášky mu nějak zařídím, aby se vyspal.. A jestli se mi ho nepodaří přesvědčit, aby si je dal, asi mu je budu muset dát do pití.. /*Nikdy by jí nenapadlo, že k tomuhle se někdy bude muset uchýlit. Podstrkovat prášky v pití vlastnímu manželovi. Chce ho vytáhnout aspoň na chvilku na čerstvý vzduch a když souhlasí, aspoň trochu si oddychne a potěší jí to.*Nikam daleko.. Jen se projdeme zahradami, ve městě je to momentálně dost nebezpečné.. Snad přijdeš na aspoň trochu jiné myšlenky i tady.*Povzdychne si. Pak ho chytne za ruku a donutí ho stát.*Vím.. že ti chybí. Jak Sawyer, tak tvoje máma.. Mně chybí taky, oba dva.*Jeho mámu měla ráda vždycky, brala ji jako svou a se Sawyerem měla taky dobrý vztah. Navíc jí samotné zemřel táta už dávno a zasloužil si to a její nejstarší bratr.. Asi netřeba slov.* Časem.. se to trochu spraví. *Stoupne si na špičky a krátce ho políbí a u toho ještě pohladí po tváři.*A teď pojď.. Chceš se stavit do kuchyně? Měl by ses i najíst..*Zeptá se a vyjde s ním z komnaty.*
AndyHoff

za Sun Jun 28, 2020 5:22 pm
Odpočinu si. Až bude až. Až to dokážu. *Což sám neví, kdy bude. Jenom ví, že teď to nedokáže. Usne na pár hodin jako znamená naprostého vyčerpání a pak se zase vzbudí a buď jde hlídat tátu, nebo čumí do blba. Pak se jí nakonec zeptá, kam chce jít, protože jí miluje a chce jí vyjít vstříc a uklidní ho, když slyší, že nechce do města.* Dobře. *Souhlasí nakonec, chytí její ruku a postaví se. Během jejích slov se jí podívá do očí a z těch jeho zase steče pár slz.* Hrozně to bolí. Nevím, co mám bez nich dělat. *Přizná potichu a pak jí oplatí polibek a o trochu se skloní, aby nemusela stát tolik na špičkách.* Děkuju. Za všechno, co pro mě děláš. *Políbí jí rychle na čelo a pak s ní vyjde z komnaty.* Nemám k jídlu vůbec chuť. Kdyžtak potom. *Zatřese hlavou, i když ví, že ani potom nejspíš nebude mít chuť k jídlu. Vyjde s ní do zahrad a během pomalé chůze upírá pohled na zem. Neví, co by měl říkat. Poprvý za celou dobu jejich vztahu snad neví, co by měl říct a je radši ticho. Nejde za žádným konkrétním místem, ale když zvedne o kousek pohled a zjistí, že jsou blízko altánku, zamíří tam.* Jednou jsme všichni utekli chůvě. Běželi jsme sem, i když jsme tu byli tak často, že to bylo první místo, kde nás hledali. Bylo nám asi šest, takže jsme to neřešili. Honili jsme se okolo altánku a když se začala blížit chůva s mámou, snažili jsme se přeskočit zábradlí, abysme se jim schovali. Sawyer byl jedinej v pohodě. Já si rozbil hlavu a Lia si nalomila ruku. *Pousměje se smutně nad tou vzpomínkou a rukou opatrně přejede po zábradlí altánku, jako kdyby se bál, že drsnější dotek tu vzpomínku nějak smaže.*
annie.16

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Merliah A. M. Schreave

za Sun Jun 28, 2020 5:44 pm
*už neví, co má dělat. Od smrti Sawyera přechází jen ze své komnaty do komnaty svého otce. Nechce jít ani nikam jinam. Všechno ji připomíná jejího bratra a palác ji přijde prázdný, i když je plný zahraničích hostů a selekce. Smrt Sawyera vyvolala vzpomínky i na mámu. Strašně moc jí chybí. Pochopitelně. Nikdy ji nepřestala chybět a nikdy nepřestane. Taky má strach o tátu. Ztratil manželku a teď i syna. Boji se, aby to taky nevzdal. Většinu času vyplouvají v její mysli na povrch vzpomínky z dětství. Dobré, alf i ty špatné. Mrzí ji, že se dost často k Sawyerovi nechovala hezky. Všechno by nejraději vzala zpět. Rozhodla se, že na chvíli zamíří do zahrad. Třeba ji to trochu pročistí hlavu. Moc nespí ani nejí a taky podle toho vypadá. Na sobě má obyčejné černé letní šaty a černé lodičky. Nevidí důvod, proč by teď měla chodit v jiných barvách, než je černá. Vlasy má rozpuštěné a na sobě žádný make-up. Prochází se Zahradami a vůbec nevnímá realitu kolem sebe. Dojde až k altánku, kde uslyší 2 známé hlasy, které ji trochu připomenou, že by měla vnímat. Pozná, že je to Charity a Jasper. Proto zamíří do altánku za nimi. Slyší, jak Jasper vypráví jednu historku a když si na to vzpomene, vstoupí ji slzy do očí. Několikrát zamrká, aby je zahnala a poté na ne promluví.* Nebyla jen nalomená. Byla to těžká zlomenina zápěstí a museli mi to operovat. *Opraví Jaspera a smutně se pousměje.* Nalomenou jsem měla tu druhou zhruba rok potom. Tentokrát jsme blbli v bazénu a když jsem vycházela ven, tak mi to podklouzlo, protože jsi na mě zařval, že na mě padá letadlo a já jsem se strašně lekla. *Řekne s lehkým skoro neznatelným úsměvem na rtech.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Charity A. Schreave

za Sun Jun 28, 2020 6:08 pm
*Nahlas si povzdechne. Dělá si o něj skutečně velké starosti. Chce, aby si odpočinul, trochu se vyspal, nevypadá moc dobře. Hraje to i na děti rodinu, ale ne s moc velkým efektem, jak se jí zdá. Poprosí ho, aby s ní šel tedy aspoň na chvilku ven, možná přišel na jiné myšlenky. Navrhne jen zahrady, do města se jí nechce, kvůli rebelům. Donutí ho postavit se a chvilku s mu dívá do očí. Taky jí chybí, Brikssi i Sawyer, ale ví, že teď musí být stateční i když je to těžké.*Já vím drahý, já vím.. Ale zlepší se to, chce to jen čas. *Mezitím mu otře slzy z tváří.*Sawyer.. je teď s vaší mámou, Brikssi. A oba dva nás pozorují. A jednou se s nimi uvidíme i my. Ale do té doby si musíme užít ještě tolika věcí. I za ně, když tu nemohou být. *Stoupne si na špičky a krátce ho políbí.*Za to neděkuj. Je to to mě samozřejmost, miluju tě.. Navíc se podporujeme přece navzájem.*Pousměje se na něj. On ji zase podržel poté, co se nedávno stalo s jejím bratrem a i mnohokrát předtím. Vyjde s ním do zahrad a taky mlčí. Ale nedívá se do země, jako on, ale na něj, druhou rukou, kterou se s ním nedrží ho hladí konejšivě po paži. Dojdou společně až k altánku, kde se rozhodne Jasper zastavit. Jde k němu samozřejmě s ním.*Jak znám Sawyera.. Tak když tak zmiňuješ, že sis rozbil hlavu, prohodil by něco v tom smyslu, že to vysvětluje spoustu věcí.*Pořád se takhle škádlili. Otočí hlavou a podívá se na Liu.*Stejně se divím, že jste se vy všichni jako malí nezabili..*Potřese nad tím hlavou.*Vzpomínáte jak jednou přijela i Kase s Bastienem a dětmi? Seděli jsme myslím tady. Bylo to krátce po narozením Eathena. *Podívá se na Jaspera.*Ty sis ten den hrál s Wellsem a když jsi přišel, vypadal jsi že jsi v posledním tažení.. Ale pořád sis dělal legraci ze Sawyera, kterého Wyatt prohnal křovím. *Zase se podívá na svou kamarádku.*Jak se cítíš ty? A Mionel?*Přece jen on a Sawyer byli přátelé docela blízcí.*
† PsYcHoPaTiC †

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Edelynne Celeste Nielsen

za Sun Jun 28, 2020 8:04 pm
*Posledni dny to maji vschi tezke. jeji otec, Thyalene, Wyatt, Camille , Stefan, Alessia a Rhiannon a potom samozrejme i oni. Sourozenci Sawyer. Vsem po Sawyerovi ustala velka rana v srdcich i na dusi. Momentaln si vyxita, ze se s Acem a jejich detmi rozhodla ukazat az ted. Kdyby vedela, ze mela posledni moznost se se svym nejstarsim bratrem se videt naposledy.* /Uz ani to jsem nestihla..../ *Ma na sobe kratke barevne letni saty a sve blond vlasy ma jako vzdy rozpustene. Pred sebou vsak tlaci ruzovy kocarek ve kterem spijeji dvoumesicni dcerka Layla a za rukojet kocark se drzi jeste jedna mala ruka a ta patri jejimu a Aceho triletemu synkovi Dorianoi. Rozhosla se vzit si s sebou ven dve dve ratolesti, aby si jeji manzel mohl taky odpocinout, protoze on hlidava deti, kdyz je ona u sveho otce a tak hce, aby si i on poradne odpocinul, protoze, nebyt jeo, tak by byla nahrana.* /On je proste skvely muz, ktereho mi zivot privedl do cesty./ *Prochazi se zahradami, dokud je jedna z cesticek, ktere poznava i po tolika letech nezavede k altanku, kde se teprve ted Dorian pusti korarku a pribehne blize k altanku, na tery se jen kouka.* Pomalu zlaticko" Hlavne nespadni! *Zvysi starostlive lehce hlas na chlapecka a potom si vsimne, ze v altanku nekdo je a kdyz je blize,pozna v nich Jaspera, Liu a manzelku Jaspera, svou svagrovou Charity a jemne se usmeje.* Zdravim klub predseniorovych jedincu. *Neodpusti si jemne rpnuti do nich, ale usmiva se, aby vedeli, ze si do nich jen trochu musela rypnout a i s kocarkem se dostavi pred altank, nedaleko Doriana, ktery uz je zaujaty machanim klaciku.* Nevypichni si oko broucku: * upozorni jej a potom se zse podiva na sve sourozene a Char.* Taky jste museli na vzduch?
AndyHoff

za Sun Jun 28, 2020 9:19 pm
*Řekne jí, jak se cítí a během toho mu začnou stékat po tvářích slzy.* Já vím. *Máma mu sice chybět nepřestala, ale časem se to zlepšilo a on byl schopný myslet i na jiné věci.* Hlavně je nechci zklamat. Nechci, aby byly zklamaný z toho, že bez nich se to tu rozpadne. *Pousměje se na ní lehce, když mu setře slzy z tváří.* Vždycky spolu. *Přikývne a chytne jí za ruku, kterou mírně stiskne. Pak už jsou spolu v zahradách, kde on zvládne jenom koukat do země. Pak si všimne, že jsou u altánku a hned si vzpomene na to, jak tady blbli se Sawyerem a Liou. Tu vzpomínku taky řekne Charity. Z ničeho nic ho ale opraví Lia, na kterou se překvapeně otočí.* Tak jsem si to popletl no.. *Pokrčí rameny s menším pobaveným úsměvem.* Nevěděl jsem, že si fakt budeš myslet, že je reálný, aby na tebe v bazénu padalo letadlo. *Zasměje se a pak poslouchá Charity a během toho přikývne a snaží se ovládnout slzy v očích.* Vypadal hrozně. Všude měl listí. *Uchechtne se.* Pak začali skoro všichni brečet. Camille, Wyatt, Clavio, Wells... Ten ti udělal skvělou polívku ze žížal. A Tessa chtěla sestřičku. *Zavzpomíná s úsměvem na rtech, ale zároveň slzami v očích.* To se jí teď třeba splní. *Poznamená a pohladí Charity po břiše. Když pak uslyší něčí hlas, trochu se zamračí, ale pak uvidí tu osobu, které ten hlas patří a pozná Edelynne.* Tsss. Já jsem v nejlepších letech. *Brání se.* /Neřekl tohle i on v tý kuchyni?/ *Proběhne mu hlavou a vzpomene si na tu poslední chvíli, kterou se svým bratrem strávil.* Takže tohle jsou ti tvoji miláčci? *Podívá se s úsměvem na děti a koukne se do kočárku, kde spí malinká holčička.* Je ti podobná. *Zhodnotí a pak se koukne na malého klučinu, který mává klacíkem a tím mu připomíná malého Wellse.* A tvůj velkej miláček? Toho chci taky poznat. *Připomene jí, protože by rád poznal chlapa, který se vzal jeho malou sestřičku.*
annie.16

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Merliah A. M. Schreave

za Sun Jun 28, 2020 10:13 pm
*už nedokázala jen němně sedět v komnatě, nebo sledovat tátu, o kterého má strach, takže vyrazila ven. Doufá, že jí to třeba trochu pročistí hlavu, ale moc to nefunguje. V mysli se jí pořád objevují vzpomínky na Sawyera a mámu. Jeho smrt otevřela staré rány. Přes zahrady se dostala až k altánku a vnímat realitu kolem sebe začala až teprve, když uslyšela dva známé hlasy - Jaspera a Charity. Zaslechne Jaspera, jak vypráví jednu historku a musí ho opravit. Tenkrát to dost škaredě odnesla.* V pohodě..pro jednou ti to nebudu vyčítat a nebudu naštvaná. *Odvětí s menším pobaveným úsměvem na rtech. Teď by na něj nedokázala být naštvaná tak, jako bývá dost často.* To se divím taky..*protočí lehce očima. Asi se tomu diví všichni.* Bylo mi asi šest nebo sedm. V tu dobu jsem měla z letadel hrůzu pravděpodobně kvůli mému strachu z výšek. *nemá ráda výšky a když byla malá, letadla pro ní byli noční můrou. Poté poslouchá Charity.* Divím se, že se ho tenkrát ty děti nelekly. *Řekne pobaveně.* Aspen mu s tou polívkou pomáhala. Tenkrát zničili celý záhon květin jen proto, aby našli žížaly. A pak jsi je vzala do kuchyně a dělali jste myslím kakao. *Otočí se na Charity. Pamatuje si ten den dobře. Po její otázce jen lehce pokrčí rameny.* Byli si hodně blízcí, takže to taky nese těžce. Ale nějak se s tím po čase smíříme a půjdeme dál. Naučíme se s tím žít. Sawyer by to takhle chtěl. Aby jsme žili i za něj a ne do konce života byli zalezlí v komnatě a topili se ve smutku. A po nějakém čase toho snad budeme schopni. Všichni. *Řekne a v očích se jí zalesknou slzy. Poté zaslechne hlas své sestry a otočí se tím směrem.* To já taky. K seniorům máme ještě hodně daleko. *Také se brání. Vždyť ji není ani 40. Poté přijede blíže k ní a nakoukne do kočárku. Na tváři se jí rozlije úsměv, když vidí její nejmladší dceru.* Je roztomilá a je celá po tobě. *Podívá se i na chlapečka, uchechtne se a pobaveně potřese hlavou.* Mohla bys nám ho už konečně představit. *Souhlasí s Jasperem.* Vevnitř už se to nedá vydržet. Buď to vidím tátu, kterej je ve stavu, v jakém je..*asi všichni ví, jak na tom jejich táta je.* Nebo sedím v komnatě a hledím do stropu. *Povzdychne si a pokrčí ramenem.* Jak je ti? *Zeptá se starostlivě Edy.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Charity A. Schreave

za Sun Jun 28, 2020 10:34 pm
*Snaží se nějak Jaspera uklidnit.. ví, že ho to bolí, to konec konců i ji, ale ta bolest bude časem o něco sněsitelnější a hlavně je jí jasné, že Sawyer by nechtěl, aby se jeho bratr takhle trápil. Věří, že Brikssi i její syn jsou teď spolu a dívají se na ně. Nevěří v Boha ani nic takového.. Ale v nějákou formu klidu po smrti. Kde se setkáme se všemi našimi nejbližšími. A tam se jednou uvidí s nimi.*Nerozpadne se to tu. Jsme Schreave. Přežili jsme toho hodně. Několik blízkých jsme už ztratili. Ale vždycky jsme to zvládli, protože jsme drželi při sobě a tak to bude i teď. Setře mu slzy z tváře, bolí ji je tam vidět.*Přesně tak.*Přikývne a oplatí mu lehký stisk ruky. Pak se vydají společně do zahrad a dostanou se až k altánku. Je tu spousta vzpomínek. Hlavně na jednu návštěvu, která se trochu zvrtla, ale stejně se jí to líbilo. Poslouchá Jasperovi historku a když ho Lia opraví, otočí se na ni. Řekne, že se diví, že společné dětství vůbec přežili, když to doplní historkou, jak Jasper Lie nakecal, že na ni v bazéně padá letadlo.*/To Wells, Tessa i Eathen byli naštěstí klidnější./*Taky zmíní jednu vzpomínku právě na návštěvu ze Španělska, kde se tu sešli všichni.*Jo vypadal, ale i ty, uříceně toho, jak sis hrál s Wellsem.. celej červenej jsi byl..*Pousměje se.*Jo, ta polévka od Wellse a Aspen byla vážně úžasná..*Měla skoro infarkt, když je málem vyklopil na Eathena. Vidí slzy v Jasperových očích a tak ho zase pohladí po paži.*Jo, pak jsme šli dělat kakao.*Potvrdí slova Lii.*A na začátku toho vlastně Tessa udělala Jasperovi korunku z květin a říkala, že je princezna..*Snaží se vytáhnout něco vtipného, aby je aspoň trochu rozveselila. Zeptá se Lii jak se má ona a Mionela přikývne.*Sawyer by nechtěl, abychom přestali žít mi, když přestal on.. Však víte, jak se trápil kvůli vašemu tátovi.. kdybyste tak skončili vy kvůli němu, neodpustil by si to nikdy.*Tím si je naprosto jistá. Když vidí Edelynne s kočárkem, musí se pousmát.*Já nejsem žádnej senior. Právě prožívám svá nejlepší léta.*Taky se brání. Není zas tak stará. Přejde ke kočárku, do kterého nakoukne.*Je ti vážně dost podobná.. Jestli po tobě bude i pvahově, dost si to užijete.*Popíchne ji. Ví, jaká Edy byla jako mladší. Nediví se Brikssi a ani Keenanovi, že z ní byli tak brzo šediví.*Myslím, že tvůj manžel by měl utíkat.*Prohodí směrem k Edelynne.*Když si s ním chtějí popovídat Jasper i Lia.
-LF-

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Kathika Canton

za Mon Jul 20, 2020 6:13 pm
*Dneska měla ranní směnu a když přišla z práce, ve své komnatě usnula a vzbudila se až před chvilkou. Převlékla se do černých šortek a červeného tílka, vlasy dala do culíku a vyrazila ven, na čerstvý vzduch. Celý den byla totiž zavřená uvnitř. V zahradách se chvilku jen prochází a pak se rozhodne se trochu protáhnout a proběhnout se. Po chvilce běhu se dostane až k altánku, u kterého zastaví. Vyjde pár schůdků a opře se o zábradlí. Mezitím, co se snaží zklidnit svůj dech, dívá se do zahrad.*/Chvilku se tu vydýchám, skočím si do sprchy a pak půjdu za Wellsem. /*Při vzpomínce na něj se zamilovaně usměje, úplně nevědomky. Teď, když je zpátky Wyatt ví, že zase její princ nemá tolik práce, takže doufá taky, že na něj u v komnatě narazí. Ale když tak na něj počká, nevadí jí to.*
AndyHoff

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Wells J. Schreave

za Mon Jul 20, 2020 7:00 pm
*Od práce dneska vypadl o něco dříve a vydal se projít do zahrad. Chce se na chvíli provětrat a pak chce jít za Kat a strávit s ní další večer a nejlépe i noc. Na sobě má ještě pořád kalhoty od obleku a bílou košili. Sako si nechal v pracovně s tím, že ho uklidí až zítra. Chvíli se jen tak prochází po zahradách a pak se vydá na jednu ne moc známou cestičku, která vede mezi několika stromy a keři a není moc ze zahrad vidět. Ví, že končí u altánku, kde má v plánu se otočit, vrátit se do paláce a vydat se za svou láskou. Jenže ta mu tento plán trochu překazí, protože stojí u altánku.* Narušuješ mi plány, víš to? Akorát jsem chtěl jít za tebou do komnaty. *Oznámí jí pobaveně, dojde k ní a obejme jí okolo pasu. Pak se k ní skloní a políbí jí na čelo.* Jak ses dneska měla? *Zajímá se.*
-LF-

za Mon Jul 20, 2020 9:36 pm
*Dneska měla ranní směnu a protože po ní byla unavená, rozhodla si zdřímnout v komnatě a vzbudila se až před chvilkou. Tuší že Wells bude mít méně práce a proto se chce do zahrad stavit jen na chvilku, aby se nadýchala čerstvého vzduchu. Trochu se i proběhne, po známé cestičce, která končí u altánku. Tak se opře o zábradlí a dívá se do zahrad. Počká, než se její dech zklidní a chce už odejít do své komnaty, ale zaslechne kroky a podívá se tím směrem odkud přicházely. Uvidí Wellse, což ji potěší, hned se na něj usměje, jako vždy, když ho vidí. Uchechtne se.*Dneska jsem měla ranní směnu a když jsem skončila na chvilku jsem si zdřímla a teď šla jen na chvilku na vzduch, už jsem taky plánovala jít zpět, dát si sprchu a jít za tebou.*Když ji Wells políbí na čelo, sama si stoupne na špičky a políbí ho krátce na rty.*Jako vždycky, nic zajímavého. Teď se ale mám výborně. Co ty?
AndyHoff

za Tue Jul 21, 2020 12:18 pm
*Jde jednou méňe známou cestičkou, která končí u altánku a má v plánu tak svou procházku ukončit a vrátit se do paláce za Kat. Tu ale objeví přímo u altánku. Dojde k ní a obejme jí okolo pasu.* Nejspíš budeme nějak propojený, když na sebe takhle narážíme. *Pousměje se na ní a úsměv se mu rozšíří, když vidí, jak jí pusa na čelo nestačí. Oplatí jí polibek a pak se jí zeptá, jak se měla.* Nápodobně. Papíry nejsou nijak zajímavý. Na rozdíl od tebe. *Usměje se na ní zamilovaně.*
-LF-

za Tue Jul 21, 2020 1:13 pm
*Chvilku se opírá o zábradlí a dívá se do zahrad, než se tu objeví taky Wells, za kterým chtěla jít později. Když od něj slyší, že za ní chtěl jít později, řekne mu její plán, jak se chtěla stavit za ním a teď být chvilku jen na čerstvém vzduchu.*Jo, očividně jsme.*Usměje se na něj. Polibek na čelo jí nestačí a chce více, takže si stoupne na špičky a políbí ho na rty.*Občas mě štve, jak ji vysoký. Na holku jsem dost vysoká, ale i když mám podpatky, tak tobě se výškou nevyrovnám. *Odpoví mu na to, jak se měla, vlastně jako vždycky, nic zajímavého se nestalo. Její den se ale teď zlepšil, protože je s ním.Zamilovaně se na něj usměje.*Máš toho teď o něco méně, ne? Když je Wyatt teď zpět v paláci.
AndyHoff

za Tue Jul 21, 2020 7:49 pm
*Zamilovaně se na ní usměje, když přikývne na to, že nějak spojení jsou.* /Třeba jednou budeme spojeni i oficiálně prstýnky./ *Proběhne mu hlavou, ale nahlas nic neříká. Potom, co jí požádal o ruku a jak to skončilo se o svatbě a budoucnosti nijak nezmiňuje.* Mě to vůbec neštve. Naopak to miluju. Můžu tě celou obejmout. *Zazubí se na ní a rovnou jí dá i ukázku toho objetí, když jí celou zabalí a bradu si opře o její hlavu.* Vidíš? Jako kdyby jsi byla moje součást a skvěle do mě zapadala. *Řekne jí tišším hlasem a pohladí jí u toho po zádech. Pak jí zase pustí a ukázku tím ukončí.* Jo, trošku. Wyatt se věnuje plánování tribunálu a svý nastávající a můj táta teď šílí kvůli dědovi a máminým těhotenským náladám, takže jsem zbyl jako poslední normální. *Uchechtne se a potřese pobaveně hlavou.*
-LF-

za Tue Jul 21, 2020 8:11 pm
*Souhlasí s tím, že budou asi nějak spojeni, když oba dva plánovali prakticky to stejné. Polibek na čelo jí vůbec nestačí, takže si stoupne na špičky a spojí na chvilku jejích rty. Štve ji, jak je Wells vysoký, když má podpatky, je to lepší, ale protože teď má tenisky, je skoro o dvacet centimetrů vyšší.*Musíš se akorát pořád ke mě sklánět.*Namítne. Když ji celou obejme, usměje se pro sebe a položí hlavu na jeho hruď, na chvilku i zavře oči. */Tohle je dost příjemné./Možná to nebude tak hrozné.*Zamumlá mu po chvilce do hrudi. Pak se zamilovaně usměje.*Miluju tě.*Řekne předtím, než se odtáhne a zadívá se mu do očí.*Co se děje s vašim dědou?*Zeptá se ho a starostlivě nakrčí obočí.*Co se týče těhotenství tvé mámy.. Slyšela jsem, že to teď měli nějak těžký kvůli tomu, že tvý mámě utekl lenochod.. Už to je samo o sobě divný..*Uchechtne se.*Doufám, že až my budeme čekat spolu někdy dítě, nebudu tak šílená..*O dětech nikdy nemluvila, ani o svatbě, která by jí už asi ani nevadila. Ale sama neví, proč to řekla, samo jí to vylítlo z pusy.*
AndyHoff

za Tue Jul 21, 2020 8:28 pm
Ale mě to vůbec nevadí. Proč by mi mělo vadit se sklánět k největšímu pokladu, co na zemi mám? *Usměje se na ní zamilovaně a pohladí jí po tváři. Pak jí ukáže, jak příjemná jsou jejich objetí, díky jeho výšce a po jejích slovech se usměje a líbne jí do vlasů.*Já tebe taky. *Usměje se na ní zamilovaně.* Našel si nějakou ženskou. Táta kvůli tomu šílí. *Odpoví jí a pak přikývne.* Jo, Xbox. Je z toho na nervy ještě teď. *Povzdychne si potichu, protože už ze svojí rodiny sám chytá nervy.* Takže máme v plánu spolu čekat dítě? *Usměje se na ní a je mile překvapený z toho, že to zmínila.* Počkat.. Nebo snad už nějaký čekáme? Když tady v paláci ženská začne mluvit o dítěti, vždycky je těhotná.. *Podívá se na ní zkoumavě a pohledem sjede aż k jejímu břichu.*
Sponsored content

Palácový altánek - Stránka 7 Empty Re: Palácový altánek

Povolení tohoto fóra: