Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
13Lucky
Zobrazit informace o autorovi

Palácový altánek - Stránka 2 Empty Tobias S. Horn

za Thu Jan 23, 2020 6:28 pm
*Práca preňho momentálne znamená najviac a s prácou tak trochu ruka v ruke kráča aj dobrá povesť. Ak by sa o ňom začalo hovoriť, že len tak uprostred dňa vráža do stromov, oblieva sa kávou a ešte hreší ako starý námorník, tak by sa mohol so svojím povýšením rozlúčiť. Z tohto dôvodu neznámenej navrhne, že má uňho láskavosť. Nerobí to však nepremyslene. Toto dievča naňho nepôsobí ako zákerná mrcha, ktorá by sa jeho ponuku pokúsila zneužiť. Práve naopak. Zdá sa mu sympatická a možno trochu záhadná. Nad jej odpoveďou kúsok nadvihne obočie, pretože sa mu v mysli zjavia otázky, na ktoré nepozná odpoveď. No aj tak nevyzvedá. On tiež nemá rád dotieravé otázky.* Dlžím Vám to, takže áno, prepašujem Vám z paláca. A máte nejaké predstavu kam by ste sa chceli pozrieť? *O malú chvíľu sedí pri nej a v ruke drží jej jointa. Ďalšia vec, ktorú dnes robí a vôbec, ale vôbec sa mu nepodobá. Lenže ani on nie je robot, ktorý dokáže fungovať bez toho, aby aspoň na chvíľu vypol. A možno mu to pomôže uvoľniť jeho myseľ. Preto si potiahne a napokon vyhrá boj sám so sebou, aby sa pred ňou nerozkašľal ako neskúsený pubertiak. Trapasov mal na dnes dosť. Už len jedno potiahnutie mu stačí na to, aby z neho kúsok vyprchalo napätie.
Keď jej cigaretu vráti, zadíva sa na ňu a počúva jej slová. On veľmi dobre vie, že svet okolo nie je bezproblémový. Veď jeho otec je násilník, ktorý mlatí jeho sestru.* Rozumiem vám a áno, niekedy je lepšie vypnúť, ale problémy nezmiznú do chvíle ako ich nevyriešite. Zle sa to počúva, ale je to tak. *Krátko pokrčí ramenami a zas sa pozrie niekam pred seba.* Ale popravde, vedel by som si zvyknúť na viacero podobných útekov z reality. *Dodá nakoniec s malým úsmevom. Zas si od nej vezme jointa. Možno je to zvláštne, ale v jej prítomnosti mu nepripadá, že by robil niečo zlé. Nemusí sa správať ako dokonalý starší brat, syn alebo zamestnanec. Nemusí ísť príkladom a strážiť každý svoj krok. Môže na moment vypnúť. Znova si potiahne. Tento raz už o niečo istejšie. Nevie, aký to bude pocit nechať za sebou starosti každodenného dňa.* Popravde, zatiaľ to tak zlé nie je. *Odvetí jej a zas pridá jeden z tých svojich poloúsmevov. Všimne si, ako ho pozoruje. Možno až skúma. Chvíľu si myslí, že mu ten konár na tvári zanechal monokel.* /To by mi už tak len chýbalo./ *Z týchto starostí ho však vyvedie jej otázka a v duchu si vydýchne. Pozrie sa na ňu, čo vôbec nie je zložité, ke´dže je príťažlivá a teda sa mu na ňu díva dobre.* To sa stať mohlo. Pracujem v paláci. *Odvetí. Je mu jasné, že ona bude niekto z vyšších kruhov. Pri najmenšom zahraničná dvorná dáma alebo možno aj princezná.* Ale vy tu iste budete len krátko, ak sa nemýlim. Ste tu na návšteve, však? *Pýta sa jej a zas jej podá jointa, pretože predsa len je jej.*

Palácový altánek - Stránka 2 Empty Re: Palácový altánek

za Thu Jan 23, 2020 11:32 pm
Rissu by ani ve snu nenapadlo, že se mladík jejího návrhu chytí a už vůbec ne, že s ním bude souhlasit. Překvapivě proto zamrká svými dlouhými řasami a pootevře mírné ústa. "Vážně? Vyjde z ní nejprve a pak se zamyslí. Netuší, co tady je. Proto se kousne do rtu a zahodí se do dálky. Nic jí však nenapadá. Pohled tedy opět vrátí na mladíka. "Nechám to na vás, já to tu neznám. Co tak myslíte, že by se mi mohlo líbit?" Nakloní se k němu o něco blíže, když je vedle ní a pohlédne mu zpříma do očí. Rissa o sobě moc dobře ví, jak je atraktivní a moc ráda provokuje. Doplní svá slova tedy ještě o laškovné olíznutí rtů. V tu chvíli už mladík zkouší trávu a ta mu, jak se zdá, plní službu, jak má.
Jointa si převezme a zase se narovná. Všimne si, jak se na ni zadívá a i Rissa mu opětuje pohled. Poslechne si jeho slova a uchechtne se. Je to však spíše výsměch, ale ne nad ním, nad situací, ve které je. Na moment i ihned pohledem. V mžiku ho však zase vrátí do očí mladíka. "Bohužel ne vždy to jde. Některé problémy zkrátka řešení nemají. " Řekne pravdivě a těžce vydechne. To už však mladík změní téma a Rissu dokonce přinutí se usmát. "Například?" Zajímá se a upře pohled do tváře mladíka. Je vážně roztomilý a působí uhlazeně, jako nějaký princ. Nezdá se jí však povýšený, ani namyšlený. Ba právě naopak, je ochotný a milý. Proto z něj Rissa nespouští zrak a sleduje jej, jak si zase potáhne. Dělá to tak nenuceně a to se jí zamlouvá i její slova, nad kterými se i vlivem trávy uculí. "Ale po opadnutí stavu jim tu vyjíme lednici." Zasměje se tomu a přitom ho zkoumá pohledem. Jakmile však zjistí, že si toho mladík všiml, uhne jím do strany. Pohled na něj vrátí, až ve chvíli, kdy jí začne odpovídat. Jeho odpověď jí ani nepřekvapí. "Myslela jsem si to." Ukáže na něj prstem a to značí, že už má dost. Zavřít jím teda do stran. "Já už mám dost, ale vy si klidně ještě dejte." Mrkne na něj a poté se znovu zasměje. "Kéž bych tu byla na návštěvě, jsem tu spíše ve vězení. " Zašklebí se a přisune se k mladíkovi blíž. "Takže, pokud mi opravdu pomužeš se odsud dostat, budu ti neskonale vděčná a jsem ochotná se ti náležitě odměnit." Řekne mu vážně do očí. Při těchto slovech jí ani kupodivu necuknou koutky. Myslí to naprosto vážně. Potřebuje vypadnout..
13Lucky

Palácový altánek - Stránka 2 Empty Tobias Sebastian Horn

za Sun Jan 26, 2020 6:24 pm
*Vždy splní to, čo sľúbi. Aj keď to znamená prepašovanie von z paláca dievčaťa, ktoré práve stretol a ani vlastne netuší prečo odtiaľto chce ísť preč. Keď sa ona díva niekam do diaľky, on ju pozoruje. Netuší, kam by sa chcela ísť pozrieť, takže je celkom zvedavý, čo jej napadne. Po jej otázke a ako sa k nemu nakloní, je preňho celkom ťažké dať svoj mozog do pohybu a navrhnúť niečo, čo by sa jej mohlo páčiť. Preto chcvíľu len mlčí a len mu pohľad padne na jej pery. Nakoniec sa však spamätá, aj keď mu to pár sekúnd trvá.* Angeles je srdce Illey. Je tu nespočet miest, ktoré by sa Vám mohli páčiť. Napríklad pláž. Dá sa tam prejsť, sú stánky s občerstvením, vodné skútre a večer sa tam otvára aj bar. *Navrhne jedno z miest, o ktorých vie, že sú obľúbené a ak má rada zábavu, mohlo by ju to zaujať.
Potom sa nejako stane, že v ruke drží jointa, z ktorého si striedavo poťahuje spolu s Carissou. Robí to len preto, že dnes jednoducho potrebuje vypnúť a síce túto vec nikdy pred tým neskúšal, je si istý, že mu to pomôže. Aspoň v to dúfa. Nad jej odpoveďou udivene nadvihne obočie.* Myslíte? Občas človek len potrebuje pohľad inej osoby a tá mu dokáže pomôcť aj s neriešitrľnou situáciu. Nie úplne, ale toršku určite. *Poznamená, pretože on si vždy myslel, že ak sa človek snaží, tak môže vyriešiť každý problém. Veď presne preto sa každý deň zahrabáva v papieroch a pracuje od rána do večera, aby sa mu podarilo pomôcť jeho sestre. Potom to už však nerieši, pretože ona asi nemá záujem počúvať jeho prednášku o riešení problémov. Veď jemu to môže byť jedno a vôbec sa do toho starať ani nemusí. Preto aj zmení tému a po jej otázke sa musí pousmiať.* Napríklad výlet na tú pláž?*Odpovie jej, hoci to asi nebolo presne to, čo od neho chcela počuť. Potom sa dostane zas k jointu, z ktorého si potiahne. Prekvapivo to vôbec nie je ťažké a v celku mu to začína uvoľňovať myseľ, čo je síce zvláštna, ale v celku dobrá vec. Nad jej slovami sa zasmeje.* Tak to máte asi šťastie, že ste tu s niekým,  kto vie, kde je kuchyňa. Pokiaľ by ste počas blúdenia nenašli nejakú osoba, ktorá by sa nad vami zľutovala a do tej kuchyne vás odviedla. *Odpovie na jej slová. Keď už jointa nechce, tak s tým skončí aj on sám. Predsa on sa v tom priveľmi nevyzná a keď má ona dosť, tak asi stačilo aj jemu. Preto zadusí cigaretu o okraj lavičky.
Potom sa jej už pýta prečo vlastne prišla do Illey a jej odpoveď ho prekvapí.* Vo väzení? *Pýta sa jej či správne počul.* Akože vás sem niekto poslal a zavrel za trest? *Overí si či jej správne rozumel, pretože sa ešte s niečím takým nestretol. Počúva jej ďalšie slová, ktoré mu pripadajú trochu zúfalé.* Ale ja za to nič od teba nechcem. Pre mňa tiež bude fajn, keď odtiaľto na chvíľu pôjdem preč.. *Poznamená a kúsok sa na ňu usmeje, čím sa snaží dokázať, že to preňho nebude žiadny problém.* Pokiaľ na teba tvoji väznitelia nenasadili špehov, ktorí nás budú sledovať. *Z úst mu výjde prvá hlúpost, ktorá mu napadne. Za to už asi môže tá tráva.*

za Mon Jan 27, 2020 6:10 pm
Rissu překvapilo, že mladík souhlasil s tím, že jí pomůže se dostat z paláce. Samotnou ji však nenapadlo, kam by mohli vyrazit a ještě ji znervózňoval pohled, kterým si ji prohlížel, protože ten jí vážně neunikl. Jakmile ale začne mluvit, kam by ji mohl vzít, otočí na něj pohled a v očích se jí objeví jiskřičky. Nadchne ji ta pláž a hlavně zmínka skútru. "Skútr? Ten jsem si vždy chtěla vyzkoušet, navíc na pláž jsem se chtěla podívat vždy. U nás máme jen jezera, takže to zní vážně skvěle." Zazubí se nadšením a popravdě už se nemůže dočkat, až tam vyrazí. Jestli se to teda povede..
Na moment jí to nadšení z tváře zmizí. Chudák ani neví, o čem to mluví. Rissa se tedy ušklíbne a tiše vydechne. "V tomto případě tomu tak není, věřte mi. Nejen, že to nemůžu nikomu říct, ale ani mi nikdo nemůže pomoct." Řekne upřímně a na moment se mladíkovi zadívá do očí. V mžiku ale uhne pohledem. Je tedy i ráda, že se téma změní a znovu se jí ve tváři objeví potutelný až šibalský pohled. "Už se nemůžu dočkat." Zavrní a přitom sjede mladíka velmi pomalu pohledem. Těší ji, že nemá problém si toho jointa s ní dát. Navíc, konečně potkala někoho, s kým si může i popovídat, nejen se uvolnit. Musí tedy s jeho slovy souhlasit. Přikývne tedy a nakloní hlavu lehce na stranu. "Mám velké štěstí, že jsem vás potkala, protože jestli se vám opravdu podaří dostat se z paláce, budu vážně šťastná a budu vám nesmírně zavázaná." Ruku mu položí na tu jeho a mírně jí stiskne na důkaz toho, že opravdu nelže. Po chvíli ho zase pustí a ruku si položí do klína. Pozoruje, jak típne jointa o lavičku a zvedne pohled do jeho tváře. Bez váhání přikývne. "Dá se to tak říct. Provedla jsem hroznou věc, když jsem si začla s nesprávným člověkem..no a tady si mám najít někoho urozeného." Pronese znechuceně s úšklebkem. Dál to ale nekomentuje a překvapí ji, že za to mladík nic nechce. Zvedne tedy udiveně obočí.
"Vážně ne? To mě překvapuje, já jsem ochotná ti zaplatit, kolik budeš chtít." Dodá ještě a poté se musí zasmát. "Hlídá mě má dvorní dáma a postarší strážný, ale těm unikneme jedna radost, když využijeme správného momentu." Mrkne na něj a z ničeho nic se zvedne. "Co tak vypadnout na pláž hned? Jen bych si skočila pro plavky a mohl by nás tam odvézt královský řidič." Pronese bláznivý nápad, jež se jí zrodil v hlavě možná i díky droze a čeká, zda mladík bude souhlasit nebo jí vysvětlí, že to není nejlepší nápad..
-LF-

Palácový altánek - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Mon Feb 17, 2020 6:26 pm
*Ví, že se ho Thylane nejspíše teď bojí a upřímně se ani nediví. To, co včera udělal asi nebylo nejlepší, ale ruply mu nervy. Ta dívka porušila několik pravidel a pak ho ještě urazila, co čekala? Tak ji vyřadil, není to konec světa. A co měl dělat? Je sice asi milá, nebo občas, ale jemu se nelíbí a s ostatními dívkami si prostě rozumí více. Například s Thylane. Proto to chce s ní napravit. Poslal jí vzkaz do komnaty, kde ji žádá, aby přišla k altánku. Jeho okolí je plné květin, sám má pro ni ještě připravený pugét. Na altánek nechal pověsit několik světýlek, hezky to tu osvětluje. Je na sebe docela pyšný, jak to zařídil. Uprostřed altánku je ještě menší stoleček s občerstvení a pitím.*/Koláčky, které jí tak chutnaly na pikniku a mnoho dalších.. Snad si něco vybere, jestli teda přijde./*Je nervózní, že si to u ní podělal tak moc, že mu už ani nedá šanci.*/Možná jsem se měl poradit s Jasperem, ten je na omlouvání už expert../*Proběhne mu hlavou. Má pro ni ale i menší překvapení, teda kromě tohohle, čímž si ji jak doufá zase udobří. Teď nervózně postává před Altánkem a dívá se na cestičku, kterou by měla přijít. Nervóz ně drží květiny v ruce a podupává nohou.*
LittlePrincess

Palácový altánek - Stránka 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

za Mon Feb 17, 2020 6:44 pm
*Po včerejšku celej den sedí na posteli a objímá toho velkého medvěda. Jelikož ten na ní určitě nikdy nebude ošklivý a ona se teď bála někoho, koho má nejspíš hrozně moc ráda. Nečekala, že někdy k něčemu takovému dojde a ani že je to vůbec možné. Když je jí donesen do pokoje vzkaz od Sawyera, váhavě si ho prohlédne. Neví jestli jít, protože...mohl jí něco chtít udělat, nebo jí poslat také domů a tak. Rozhodování jí skutečně trvá, ale nakonec se rozhodne jít. Jen si nazuje sandále a s medvědem, kterej je skoro větší než ona samotná se vydá na cestu do altánku. Hlavu má tak zabořenou do medvěda a koukají jí ven jen oči. Přece jí mohl ochránit, před naštvaným princem. Dává tomu celkem velké šance. Celou cestu se nervozně rozhlíží kolem sebe, jestli si z ní třeba někdo nevystřelil. Než v zahradách uvidí květiny, které  jí přiblíží kudy má jít. Krátce se nad tím nenápadně pousměje a pokračuje až k místu. Několikrát musí zamrkat, když uvidí prince s kyticí v ruce. Zvedne hlavu z medvěda jen aby mohla promluvit.*Sawyere?*Osloví ho nejistým tázavým hlasem a upře na něj své oči.*
-LF-

za Mon Feb 17, 2020 6:52 pm
*Je upřímně celý nervózní z toho, jestli Thylane přijde a nebo ne. Když je to už nějáká chvíle, začne jeho naděje, že by se tu přece jen mohla objevit klesat.*/Jsem idiot, přehnal jsem to, co když se mnou nikdy nepromluví? Co když místo ní přijde komorná se vzkazem, kde prosí, abych ji pustil domů? To nemůžu, nemůžu ji nechat jít.. Nezvládnu to tu bez ní.. Do háje./*Zakleje v duchu. Když začíná být opravdu nervózní, dokáže myslet jen na tohle. Už to chce vzdát a s poraženecky sklopenou hlavou odejít, ale ona se skutečně objeví na cestičce, která sem vede s velkým medvědem v náručí. Nad tím se musí pousmát. Nervózně polkne, než něco řekne.*Ahoj Thylane.*Vydechne nakonec potichu.*Já.. Se ti omlouvám. Vím, že tě mé včerejší chování asi vyděsilo, ale ruply mi nervy. Moc rád bych ti to všechno vysvětlil, jestli mi teda dovolíš..*Řekne nervózně a pomalu aby ji nevyděsil, sejde malé schůdky a přejde k ní.*Tohle je pro tebe.*Poukáže na květinu.*Ehm.. Protože máš plné ruce, mám ti to někam položit? Jestli to tedy přijímáš./Proč musím mít jako jeden z genů schopnost dívky děsit a lámat jim srdce? S bratrem se fakt nezapřeme. Snad přijme mou omluvu../
LittlePrincess

za Mon Feb 17, 2020 7:15 pm
*Nechtěla jít, ale zároveň se bála toho nejít. Mohla mít z toho problémy a o to rozhodně nestojí. Proto si sebou taky vzala méďu, aby jí ochránil před vším špatným co se mohlo momentálně stát. Netušila co má od něj už čekat potom co se stalo. Dojde až na to místo k altánku a zadívá se na Sawyera nejistým pohledem.*Ahoj.*Zamumlá tiše na oplátku a medvěda ještě víc stiskne ve své náruči, jednoduše na jeho druhou část věty přikývne. Vysvětlování nebylo skoro nikdy na škodu. Zadívá se na kytici a pousměje se.* Je krásná.*Šeptne tiše a povzdychne si*Pokud máš sklenici s vodou navíc, aby neuschla.*Pokývne hlavou, jistě že si květiny nechá, dárky se neodmítají a navíc, může její gesto pochopit jinak. Překvapeně se podívá na něj a pak zpátky do altánku.*Nemáš berle-...*Vydá ze sebe nakonec překvapeně a to jí na tváři vykouzlí úsměv.  Asi to možná přece jen  bylo s jeho nohama lepší a to jí těšilo.*
-LF-

za Mon Feb 17, 2020 7:33 pm
*Když Thylane přece jen přijde, uleví se mu.*/Přece jen to možná není ztracené./*Proběhne mu hlavou./*Pozdraví ji a pak přejde pomalu blíže k ní a ukáže jí květinu pro ni.*Jsem rád, že se ti líbí*Trochu křivě se pousměje. Pořád si není jistý, jestli mu odpustí ten včerejší výpadek. Přikývne.*Beru si je s sebou jen občas. Doktor říkal, že bych někdy měl chodit i bez nich, abych si ty nohy cvičil./Třeba je jednou budu moci odložit nadobro../*To ale nikdo neví. Navíc ho pořád trochu bolí, ale to nezmiňuje, nechce jí přidělávat problémy a taky nechce, aby se něčím trápila. Naopak, chce, aby byla šťastná. Pak se tedy spolu s ní vydá do altánku, květinu dá do sklenice s vodou a sám Thylane odtáhne židli od malého stolku, aby se mohla posadit, sám se usadí na židli naproti ní.*Je mi skutečně moc líto, co se včera stalo.. Neměl jsem tak vyjet. To, že jsem té dívce odepřel přístup do Angeles mi ale pořád přijde ospraveditelné.*Řekne jí.*/Přece jen, mají ve smlouvě, že nás nesmí urážet, zvlášť ne mě, když je vyřadím. Správně bych to měl sám zveřejnit a udělit jí trest veřejně a aspoň snížení kasty, ale já ji jen vyloučil z Angeles./*To se mu nezdá tak hrozné.*Přece jen mi řekla, ať si trhnu a sama začala s tím ječením.*Když to udělala, prostě ztratil nervy po těžkém dni.*Když se konal ten piknik, měla slyšet naši konverzaci. Což se mi samo zdálo nemožné jen tak. Však víš, že jsme šeptali, u občerstvení, dále od dek, jen tak by nás slyšet nemohla.*Odmlčí se.*Když jsem s ní byl na schůzce den na to, zeptala se docela zhurta, jestli není Selekce jen podvrh a když jsem se zeptal na důvod, řekla mi, že nás slyšela, protože její deka byla nedaleko od občerstvení. Já ji teda osobně viděl při omluvě mého bratry, na dece vepředu a navíc u občerstvení moc blízko deky nebyly./Aby se mohlo normálně chodit a člověk se nemusel bát, že pokud někdo zakopne, nevyklopí na něj talíř s jídlem, logicky../A taky, jak jsem říkal a sama to víš, šeptali jsme. Myslel jsem si a stále si myslím, že nás poslouchala. Včera mi zase řekla, že zvracela za stromama. Pokud ano a nenahlásila to, porušila pravidla Selekce, přece jen máte se o sebe starat a pokud byla nemocná mohla nakazit někoho jiného, to se nedělá. Na ošetřovně nebyla a že by jí bylo špatně mi nikdo nesdělil, přitom o těchto všech věcech vím. Chci vědět, jak na tom všechny jste,kdy jdete k lékaři a tak, aby se za vámi případně stavil a zkontroloval vás..*Odmlčí se.*Takže minimálně jednou mi lhala, navíc podle mě nás odposlouchávala, protože, když by člověk zvracel za stromy, asi se moc na šeptanou konverzaci nesoustředí a taky bychom to snad slyšela, musela by být moc blízko.*Pokrčí rameny.*A pak na mě hned začala ječet, stejně tak na schůzce, když jsem se to snažil zjistit.*Pokrčí rameny.*Navíc udělat takovou scénku kvůli tomu, že jsem ji vyřadil, to mi nepřijde vhodné.. Prostě si s ní nerozumím. Ano, prvně se zdála jako milá dívka, ale nelíbí se mi a nemám ji rád. Prostě si ji nedovedu představit, jako svou možnou budoucí ženu, to dovedu u někoho jiného..*Zamumlá potichu.*Takže mi prostě ruply nervy, když ze mě ještě dělá necitného člověka.. Promiň mi to. Nechtěl jsem, aby ses mě bála nebo tak nějak a moc si to vyčítám.*Řekne upřímně a polkne knedlík, který se mu utvořil v krku.*Odpustíš mi to? Prosím.*Konečně po dlouhé době zmlkne a jen se na ni dívá, nervózně čekajíc, co mu na to řekne.*
LittlePrincess

za Mon Feb 17, 2020 8:02 pm
*Kývne hlavou, jistě že se jí květiny líbí, jak by taky ne, ale nic jí přece dávat nemusel. Už toho, že přišla by si měl vážit, přece jen jí to stálo veškerou námahu.* Je fajn, že se ti to zlepšuje.*Zamumlá co nejtišeji, když se vydají dovnitř altánku, podívá se na židli, pak na něj a nakonec na medvěda, kterého opatrně položí na zem. Sama se posadí na židli, kterou jí odsunul. Její tvář se několikrát při jeho slovech změní, tváří se zmateně. Ale nad jednotlivými slovy nepatrně pokyvuje.*Já chápu, že jsi jí musel potrestat, ale pořád to jde udělat v klidu a..*Odmlčí se, jde jasně znát, že slova jí jdou z úst příliš obtížně, takže radši další z nich neříká. Do doby než začne mluvit o tom, proč dívku vyřadil.*¨Takže...už ses rozhodl?*Zeptá se opatrně a zadívá se mu do očí, než ty svoje jednoduše sklopí, jelikož potom následuje další jeho omluva.*Jenže bojím.*Šeptne k němu, ale po delší pauze a následného mlčení, jen přikývne.*Můžu to udělat, ale jestli se znovu něco stane tak..*Zavrtí hlavou, nechce se trápit a takhle je toho všeho moc, to by radši odešla domů.*
-LF-

za Mon Feb 17, 2020 8:23 pm
*Řekne, jak na tom jsou jeho nohy a přikývne, když uslyší, že je dobře, že se to zlepšuje. On by to takhle nenazval, protože je na tom víceméně stejně, občas chodí o berlích, občas ne, je to tak od doby, co vylezl z Ošetřovny, ale nechce ji tím zatěžovat. Pak dá květiny do vázy a následně jí odtáhne židli, aby se mohla posadit jako první a pak se usadí naproti ní. Začne mluvit a vysvětlovat, co se přesně stalo a proč udělal, to co udělal. Ví, že se to dalo vyřešit klidněji, ale Marrigold mu ani nedala šanci, sama na něj začala křičet, jako nějáká hysterka, urazil ho, porušila pravidla a než mohl něco říct, začala si kráčet pryč, jasně, že se rozčílil, kdo by to neudělal? Navíc jeho nervy po těžkém dni byli vážně tenké. Už tak se cítil špatně kvůli tomu, že má Selekci a dívkám jejich vyřazení ublíží a to si vyčítá, ale ona udělala na něj až moc velkou scénku. Dokáže být klidný dlouho, ale tam to bylo prostě moc.*Já vím. *Povzdechne si.*Stydím se,j ak jsem se zachoval, ale sama si viděla, že vyjela první a pak si chtěla rovnou odkráčet, jak jsem to měl udělat? Nechat ji odejít a pak ji zavolat do pracovny? To by spíše byla scénka, kdybych pro ni musel někoho poslat, vědělo by to více lidí. Už takhle se to pravděpodobně dostane na povrch, někdo nás musel slyšet.*Řekne tichým hlasem. Na její otázku, jestli se už rozhodl váhavě pokýve hlavou.*Je tu jedna dívka, která si mě získala, ale nejsem si jistý, jestli o to ona stojí.*Nespouští z ní oči. Doufá, že jí dojde, že mluví o ní. Pak sklopí pohled.*Chápu tě. A.. jestli chceš odejít, nebudu ti bránit, neboj. Nechci tě nutit tu zůstávat, nechci, abys trpěla a byla tu ze strachu.. Nemusíš se mě bát, tobě bych ublížit nedokázal, ne úmyslně. Takže když mi teď vlepíš a odejdeš, pochopím to a nic se ti nestane, neboj.*Doufá ale, že mu odpustí. Nechal by ji jít, kdyby si to přála, nechce aby tu byla proti své vůli. I když by ho její odchod bolel jako v životě nic předtím, aby byla šťastná, udělá to. Když řekne, že mu může odpustit zvedne k ní pohled.*Vážně?*Zeptá se, aby se ujistil.*Děkuju. Slibuju, že se pokusím to zase nepokazit. A moc se omlouvám, vážně.
LittlePrincess

za Mon Feb 17, 2020 8:51 pm
*Několikrát musela v hlavě přerovnávat myšlenky a informace, on jí v tom akorát přitěžoval. Rozhodně věděla, že nemá žádný smysl to rozpitvávat. Zhluboka se několikrát nadechne a vydechne, než se rozhodne promluvit.*Říká se tomu přehnaná žárlivost, myslím, že něco takového jsi mohl dřív nebo později očekávat.*Skousne si spodní ret a vezme si do ruky jednu ze sklenic, ve které je něco k pití. Upije si z ní, má co dělat v ten moment, aby vodu nevyprskla z pusy.*Myslím, že ta dívka bude neskutečně šťastná, když jí to řekneš.*Poznamená v tichosti, jistě že jí napadlo, že tím myslel ji. Hned několikrát, jenže by jí asi musel něčím někdo praštit, aby si to přiznala.*Přemýšlela jsem o tom.*Přikývne a nakloní hlavu, jasně že jí nápadlo, že by požádala, aby jí pustil. Několikrát, ale nechce si tím ještě víc rvát srdce.*Nakonec se mi budeš omlouvat celý den?*Nakloní zvědavě hlavičku na stranu a pobaveně se nad tím usměje.*Jsi přitom sice rozkošný, jako štěně...kterému vzal někdo hračku*Zaculí se*je to v pohodě. *Zamručí ještě než se zadívá na stůl s jídlem, z jednoho z nich setře prsem šlehačku. Opatrně k němu natáhne ruku a dá mu jí na nos.*Myslím, že vím kdo je z nás dvou ten roztomilý.*Pokývne rozhodně hlavou, úsměv jí však z tváře nemizí. prozatím*
-LF-

za Mon Feb 17, 2020 9:09 pm
*Přikývne.*Asi mohl. Ale co jsem slyšel z toho, co mi vyprávěl táta z jeho Selekce a děda z té jeho, nikdo nikdy neudělal takovou scénku jako ona.*Vydechne. Popravdě se stydí jak za své tak za chování Marrigold. Řekne, že si už vybral, nebo tak napůl. Hlavně si není jistý, zda ta dívka bude chtít jeho. Vidí, jak má co dělat, aby vodu nevyprskla a musí zadržet pobavený úsměv.*Myslíš?*Zeptá se potichu a nakloní hlavu na stranu.*Myslím tím tebe.*Ujistí ji potichu.*Chápu, kdybys mě po tom nechtěla.*Sklopí pohled k zemi, jako nervózní školák, který je zkoušený a neví zhola nic. Když přizná, že ji odchod napadl zase nervózně polkne. Nechce, aby odešla. Pousměje se.*Asi ano.*Řekne trochu pobaveným hlasem.*Ty pro mě hračka nejsi.*Zašeptá tak potichu, že ho snad nemohla slyšet. Přikývne a pak ji sleduje, jak setře prstem šlehačku z jednoho dortíku a následně mu ji natře na nos. Usměje se.*To si ta šlehačka nezasloužila.*Potřese hlavou.*Jo, ty jsi.*Zazubí se na ni.*A nedohaduj se se mnou. Jsi sladká, krásná, n nejsi krásná, nádherná.*Opraví se hned.*A roztomilá a vtipná, hvězdičko.*Zazubí se na ni. Je veselejší, jak předtím. Pak si na něco vzpomene. Vytáhne ze svého saka obálku.*Něco pro tebe mám, opožděný dárek k Valentýnovi. Nechtěl jsem ti to poslat, jako to ostatní, protože chci vidět, jak se na to budeš tvářit. Chtěl jsem ti to dát v sobotu, ale měl jsem dost práce a včera to nevyšlo, takže..*Natáhne ruku k ní, aby si ji vzala a otevřela ji. Je v ní lékařská zpráva o stavu její sestry, který se zlepšil. Zařídil to. Nechal ji převést do nemocnice do Angeles, kde má nejlepší péči. Chodí za ní i lékaři z paláce. Nechtěl ji nechat dovést sem, přece jen často tady útočí rebelové a mohlo by se jí ještě něco stát, v nemocnici je více v bezpečí. Taky Ošetřovna tady není tak vybavená jako skutečná nemocnice. Ano, je to tu zařízené dobře, ale tam mu to přijde ještě lepší. Uvolnil taky dostatek peněz na její léčbu. Už se dokonce o probrala a on se s ní pozdravil, včera po tom, co se vrátil ze zahrad mu zavolali a on se tam ještě rozhodl vydat, aby se ujistil, že je to skutečně pravda.*Nejlepší je pro ni zatím být v nemocnici ve městě, než tady. Ale kdykoliv ji můžeš navštívit. Když řekneš komorným, že za ní chceš jet, je zařízené, že dají vědět mě a já s tebou pošlu limuzínu a stráže, pro jistotu..
LittlePrincess

za Mon Feb 17, 2020 9:36 pm
*Rozhodně zavrtí hlavou nad tím, ve znamení toho, že už to nemá smysl řešit. Stalo se to a už to nijak změnit nemůže, jen se z toho cítit špatně, to je všechno.* Myslím, že jsem tě špatně slyšela.*Zamumlá s pobavením a nakloní hlavu blíž. Jistě, že to říct mohla, přece jen mluvil docela tiše a navíc se mohla přeslechnout.*Mám tě ráda, i když sis to tímhle dost naklonil.*Odpoví jednoduše, jenže si uvědomí, že to asi vlastně říkat neměla, proto se jí nahrne do obličeje na krátký moment červená. Proto je jednoduší když další slova snad přeslechne.*Nezasloužila říkáš?*Našpulí rtík a vstane váhavě ze židle s tím, že se k němu přiblíží a skloní se tak aby mu dala pusu na nos, rázem tak šlehačka je pryč.* Lepší?*Nakloní k němu hlavu a pousměje se. Jistě, že se cítila o něco líp. Jasně že na tohle téma se s ním chtěla dohadovat, ale v tom se jí do obličeje začala hrnout horkost a její tváře byly náhle zase červené. Zamručí nad tím a potřese hlavou.*Pořád si myslím, že přeháníš.*Řekne jen na svou obranu . Než vytáhne onu záhadnou obálku, překvapeně zamrká a otevře jí. Při čtení se její oči rozšíří, než jí z nich vytrysknou slzy. Slzy štěstí z toho co udělal. Obálku i její obsah položí na stůl a pevně jej obejme. Teď je jí jedno, že mu nejspíš smáčí triko slzami. Je neskutečně šťastná. Než si však uvědomí, že ho nejspíš možná mačká příliš, o krok ustoupí a přikývne.*Možná, jí můžeme navštívit, až jí bude líp.*Potvrdí mu jeho slova, která si sama nevědomky přikrášlí množným číslem. Úsměv se jí nejspíš ještě rozšířil a oči se leskly od slz, které z nich před chvilkou šly.*
-LF-

za Mon Feb 17, 2020 10:00 pm
*Řekne, že tím myslí ji a přitom se na ni podívá, jako by jí chtěl tím pohledem ujistit, že ona je pro něj ta jediná.*Budu se snažit si to u tebe nepokazit. /I když mi to máme očividně v rodině, kazit si sami vztahy. Tak snad v tomhle budu mít více rozumu a štěstí, než můj bratr./*Když mu dá šlehačku na noc řekne, že si to nezasloužila. Na to si ona stoupne a on ji s nadzvednutým obočím sleduje, jak jde k němu. To, co udělá nečekal, ale usměje se nad tím. Přijde mu to roztomilé a trochu i vtipné. Jen na její otázku přikývne a stoupne si, aby se k němu nemusela naklánět.*Nepřeháním, jsi nádherná, vtipná, roztomilá, chytrá./A já mám zatracené štěstí, že jsi se dostala do Selekce./*Proběhne mu hlavou. Dívá se jí do očích, které září jasněji, než hvězdy, které se stihly objevit na obloze během doby, co jsou tady spolu v zahradách. Pka vytáhne obálku, což je vlastně dárek pro ni k Valentýnovi, který jí chtěl předat osobně, chce vidět, jak se tváří. Doufá, že jí tím udělá radost a v jejích očí budou zase ty jiskřičky, které na ní tak zbožňuje. Když se v nich objeví slzy, prvně se lekne, ale pak mu dojde, že to budou asi slzy štěstí, hlavně díky tomu, jak pevně jej obejme. Objetí jí oplatí a přitom si přičichne k jejím vlasům. Když ustoupí, povolí své sevření, ale pořád jí trochu objímá, nechce se mu ji pouštět. Přikývne.*Ano, to můžeme.*Rád pojede s ní.*Jsi šťastná princezno?*Potřebuje se o tom ujistit, navíc má občas dlouhé vedení , než mu to skutečně dojde. Skloní se k ní, aby jí políbil na čelo a následně se o něj opřel svým. Na tváři mu hraje úsměv.*
LittlePrincess

za Mon Feb 17, 2020 10:43 pm
Už se máš snažit o tolik věcí, že nevím jestli si je ještě pamatuješ.*Poví s lehkým uculením a pokývne, i by mu popřála hodně štěstí, jenže to se jí zrovna nechce. Místo toho se rozhodla sundat z jeho nosu šlehačku , vlastním unikátním způsobem, kterej se jí zamlouval. Přitom když se on postaví, tak jen nespokojeně zakňučí. Takhle bez podpatků, byl ten rozdíl ve výšce jednoduše znát. Našpulí rty nad jeho slovy, souhlasí jen s jedním z těch slov. Ona by se takhle určitě nepopsala. Celou dobu mu přitom rozpačitě kouká do očí, přivádí jí do rozpaků často a stejně si na to pořád nezvykla. Něco na tom hold je. Jenom co jí předal obálku a ona si přečetla co v ní je, se z její očí rozlily slzy a ona jej musela v ten moment pevně obejmout. Tohle mu nikdy nedokáže nijak oplatit a vynahradit. Udělal pro ní velké gesto. Přitom co od něj o něco málo ustoupí, přesně tak, aby  se na něj mohla podívat.*Budu ráda, když pojedeš se mnou. Aspoň mě budeš moct chránit jak jsi slíbil.*Připomene mu s úsměvem a zarazí se nad jeho dalšími slovy.*Jsem a do princezny mám pořád daleko.*Zašeptá k němu a lehce se zachvěje když jí dá pusu na čelo. Musel se kvůli ní sklánět, zadívá se mu z téhle blízkosti do očí. Zase vnímá ten pocit, utápění se v těch jeho.*A pořád je Selekce, neměl bys na to zapomínat.*Zamumlá skoro neslyšně, ale je u ní víc než blízko, navíc jí mohl umlčet, kdyby plácala blbosti*
-LF-

za Mon Feb 17, 2020 11:01 pm
*S přikývnutím na znamení, že s ní souhlasí, se uchechtne.*Jo, to mám.*Řekne to ještě i slovy. Když mu sundá z nosu šlehačku díky tomu, že mu na něj dá pusu, přijde mu to roztomilé, stejně jako je celá Thylane.*/Ta snad nedokáže být nic jiného, jak roztomilá./*Stoupne si, aby se k němu nemusela sklánět a místo toho se skloní on k ní. Nevadí mu to. Uslyší její zakňučení a uchechtne se.*Příště sem, nebo na místo, kde se sejdeme nechám přinést stoličku.*Slíbí jí pobaveně. Přesto je rozhodnutý to udělat, už jen kvůli tomu, jak vtipné by ot bylo, kdyby tady stála na stoličce, aby se mu výškově aspoň trochu vyrovnala. Dívá se jí do očí a pozná, že je trochu v rozpacích. Thylane mu občas přijde jako otevřená kniha a někdy zase tajemná. Je rád, že ji tím, co zařídil potěšil. Oplatí jí objetí, ani trochu mu přitom nevadí, že si ho k sobě mačká trochu silněji. Usměje se a přikývne.*Rád s tebou pojedu. Aspoň poprvé, co za ní půjdeš. A kdykoliv, kdy budu mít čas, tak zase. A kdybys chtěla jet sama, jak jsi řekla, pověřím na tvou ochranu někoho, komu důvěřuju, někoho z mých přátel./Mionel by to pro mě mohl udělat./*Pomyslí si, ale uvidí.*Ale i tak se budu snažit jezdit co nejčastěji.*Ujistí ji.*To jsem rád.*Řekne, když mu potvrdí, že je šťastná.*Do princezny máš celkem blízko.*Oponuje jí a políbí jí na čelo.*Selekci se pokusím trochu popohnat. Vlastně je to tak měsíc, co jste tady všechny, takže by ještě aspoň měsíc by být měla.*Nakrčí obočí v zamyšlení.*Za chvíli bych mohl dát další vyřazování a to byste byly už Elita. *Řekne a podívá se zase na ni.*Pak to půjde o něco rychleji a za chvilku by se vyhlašovala vítězka.*Usměje se o něco víc, skloní se a políbí jí lehce na rty, aby jí naznačil, že tím myslí ji.*
LittlePrincess

za Tue Feb 18, 2020 3:45 pm
*Nad tím, že s ní souhlasí se zářivě usměje. Byla to příjemná změna od toho všeho, doma její názor byl sice důležitý, ale né tolik, aby se řešil jako hlavní položka.  Jistě, že musela ze sebe vydat to nespokojené zakňučení, když se postavil.*Ale! To vůbec nemusíš, přece jen...na většinu událostí musím nosit ty nebezpečné boty na podpatku.*Skousne si ret a začne rozhodně vrtět hlavou, rozhodně je proti tomu, aby jí někam nechal přinést stoličku. Ten nápad se jí v žádném  z ohledů nezamlouval.*Nebylo by lehčí, mě prostě zvednout?*Nakloní hlavu blíž k němu a zaculí se, ví že by se kvůli nohám neměl  tolik namáhat, ale jednoduše si tu otázku nemůže odpustit. Svoje nadšení mu dá najevo tím, že ho skoro umačká v objetí, ale přece jen se trochu odtáhne, aby na něj mohla koukat. Při jeho slovech se zase rozzáří její oči.*Určitě tě moc ráda pozná, a bude ti moct poděkovat.*Řekne s dalším úsměvem a přikývne.*Za tvojí společnost budu ráda kdykoliv to půjde.*Potvrdí mu ještě klidně, ví o tom, že on má moc povinností a tak to nemůže být pořád.*Moc to pro mě znamená.*Zamumlá tiše a zadívá se mu zase do očí.*Blízko?*Zopakuje jen to slovo a zamrká.*Měsíc je přece dlouhá doba, může se toho stát mnoho.*Namítne vážně, ale pak už jen zmlkne a dál poslouchá jeho slova, která jakoby se jí zdála. Jenže potom on spojí jejich rty, a ona mu polibek opětuje...s tím, že jej na moment prohloubí. Ruce si tak položí kolem jeho krku, než se odtáhne.*Takže si tě stačí vzít?*Zašeptá mu skoro do rtů a úsměv se jí rozšíří.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 2 Empty Sawyer S. Schreave

za Tue Feb 18, 2020 4:04 pm
*Přikývne.*Ano,to bys měla.*Povzdechne si.*Ale tento týden bude večeře, to aspoň nemusíš mít tk vysoké podpatky.*Pousměje se na ni. Pka řekne, že ji příště nechá přinést stoličku, aby i měla na co stoupnout a výškově byli na stejno.*Zvednout?*Zeptá se a pak se zazubí, chytne ji za boky a trochu ji nadzvedne, aby byla přesně naproti jeho očím.*Lepší, Hvězdičko?*Zeptá se s šibalským úsměvem. Když se odtáhne poté, co se ho pokusí uačkat, stejně si ji drží u sebe, co nejblíže to jde, ale aby jí to zároveň nebylo nepříjemné.*Já jsem s n už popravdě mluvil.*Přizná.*Dozvěděl jsem se o tom včera, že se probudila a musel se jet sám přesvědčit. Mimochodem tě odní mám pozdravovat. *Usměje se na ni.*Ale rád ji zase uvdím, je moc milá, stejně jako ty.*Pohladí ji jemně po tváři.*A já za tu tvou*Řekne s úsměvem, který tam je díky ní. Když řekne, že je daleko od toho být princenou, namítne, že je tomu docela blízko.*Já se pokusím neudělat žádnou blbost, slibuju.*Slíbí jí dnes už podruhé.*Jedna věc se stát ale může..*Odmlčí se.*Že ti ještě více propadnu.*Zašeptá a pak se k ní skloní, aby ji políbil. Když mu to oplatí, potěšeně se o toho polibku usměje a přitáhne si ji k sobě blíže.*Ano.*Přikývne.*Víš, že máš moc sladké rty?*Zeptá se jí.*Sladší než pralinky. Ne, než cukrová vata.*Opraví se, protože cukrová vata je nejspíš sladší, jak pralinky.*Za chvilku na nich asi budu závislý.
LittlePrincess

za Tue Feb 18, 2020 4:56 pm
*Potvrdí jí, že má chodit v těch děsných botách, šťastná z toho není, ale na výběr bohužel nemá.*Večeře? Jaká večeře?*Poví zaskočeně a překvapeně zamrká, o tomhle se jí zatím nedoneslo, ale teď se netváří zrovna nejnadšeněji. Potom se stane něco co nečeká, sice se na to zeptala, ale netušila, že to udělá. Jen co se ocitne ve vzduchu, se smíchem vypískne a zakouká se mu do očí.*Lepší, ale nemůžeš se namáhat.*Poví se smíchem a zavrtí hlavou. Nevadilo jí, že jí držel, vlastně to je hrozně příjemný, být u něj takhle blízko a přitom nedělat nic co se v podstatě nesmí. Vykulí oči nad jeho slovy, s tím že nevěřícně zavrtí hlavou.* A říkáš mi to až teď?*Vyjíkne tak trochu na oko rozzlobeným toném a zamručí.*Chybí mi..*Vypoví jednoduše a povzdychne si, jen co bude mít čas se za ní s ním ráda podívá, ale teď se musí co dát do pořádku....Následně už se nemůže nijak než neusmívat, protože s ním je to tolik jednoduché a jde to prostě samo.* Věřím tomu.*Pousměje se a její pohled se po jeho slovech změní v tázavý, který se hned změní v ten rozzářený. Po polibku se k němu ještě víc přitulí a usměje se na něj.*Sladké?*Skousne si spodní ret a zavrtí hlavou.*Určitě né tolik jako jsou ty tvé.*Odpoví mu.-*To znamená, že....?*Nahodí zvědavý pohled, který se zdá být tak nevinný v jejím podání.*Budeš mě objímat, když budu spinkat?*Zašeptá s dalším nevinným pohledem.*
-LF-

za Tue Feb 18, 2020 5:16 pm
Společná večeře. Bude tento týden, jako akce. Prostě celá naše rodina, hosté Selekce a mnoho dalších lidí u jednoho stol*Řekne jí tom, co se chystá na tento týden.*Být tebou, začnu se bát a neberu si na sebe moc hezké šaty.. Moje sestra, Edelynne, se naposledy začala nudit a blbnout. Takže po lidech házela hrášek, převrhla pití na jednu velvyslankyni, myslím z Anglie?*Nakrčí obočí ve snaze si vzpomenout.*No, rozhodně to bude zážitek. Jo a jednou tam taky byla bramborová kaše o které usoudila, že je něco jako sníh, takže ji vzala ze svého talíře, udělala z ní kouli a hodila to tátovi do obličeje s tím, že se budou koulovat.*Uchechtne se při této vzpomínce. Když řekne, že než stoličku bude lepší, když ji zvedne nezaváhá vezme ji do náruče a nadzvedne ji. O nohy se teď vůbec nestará. Hlavní pro něj je to, že se usmívá a vypadá tak šťastně.*Já budu v pohodě.*Mávne nad tím rukou. Pak řekne, že on s její sestrou vlastně už mluvil a po jejím vyčtení se omluvně usměje.*Promiň, princezno.*Skloní se a políbí ji na tvář aby si ji usmířil.*Neboj klidně zítra za ní můžeme zajet, snad toho nebudu mít moc./Když ta to prostě dodělám, až se vrátíme, i přes noc./*Pro Thylane to rád udělá. Pak řekne, že je blízko toho být princeznou a že jedna věc se stát může a to je to, že jí ještě více propadne. Už tak by neřekl, že propadne některé dívce ze Selekce tak moc, jak propadl jí. Políbí ji a pak řekne, že její rty jsou sladké jako cukrová vata, ne-li ještě více.*Ano sladké.*Přitaká.*O tom se s tebou budu klidně dohadovat.*Jen tak se o tom přesvědčit nenechá*Moc rád, princezno.*Řekne s úsměvem.*/Je tak roztomilá. Tak nevinná. Andílek./
LittlePrincess

za Tue Feb 18, 2020 5:54 pm
*Urovná si jeho slova v hlavě a při té představě se zamyslí.*Rozhodně to nezní moc bezpečně, nedá se jednoduše vypařit ve správnou chvíli?*Poznamená jako návrh na první jeho slova. Když potom začne povídat o své mladší sestře zazubí se.*Aspoň se při tom jídle díky ní nenudíte.*Pokrčí nad tím rameny, jelikož to koneckonců je pravda a ona ani neví co si obleče. Většinou při výběru šatů zůstane tak dlouho, že to možná ani není dobré. Ale ona přece nemůže za to, že je nerozhodná, jelikož většina z nich je vždy krásných. Navíc ta představa jí připadá roztomilá.* Můžeme si společně sednou...*Řekne k němu tiše, vážně o něj má starost a nechce mu přitěžovat, tím, že jí držel. Přece jen něco vážila.. Dotkne se svých tváří poté co jí na jednu z nich jako omluvu políbí, tohle se jí zamlouvalo čímdál více. *Tvé povinnosti jsou důležitější a ona jistě musí odpočívat.*Zavrtí nad tím rozhodně hlavou, můžou za ní jet přece kdykoliv jindy...jak řekl s tím problém přece není. Nechce, aby kvůli ní zanedbával povinnosti, které jako korunní princ má, a že jich musí být požehnaně mnoho. Dočká se i polibku, který mu oplatí...s tou sladkostí se však zastaví a vrtí hlavou.*žádné dohadování, bylo by to na dlouho a stejně by nikdo nevyhrál.*Zaculí se a dá mu malou pusu na tvář.*Je zvláštní, že mi tak říkáš..*Zašeptá k němu než své oči zase sklopí k zemi. Dělo se toho moc, a má pocit, že jí srdce vyskočí každou chvílí z hrudníku.*
-LF-

za Tue Feb 18, 2020 6:14 pm
*Uchechtne.*Neřekl bych. Sám nedokážu odhadnout, co se přesně kdy stane, je to s nima těžké, někdy večer proběhne i klidně, možná to bude i tento případ.*Pokrčí rameny. Nemůže to říct s jistotou, ale doufá, že nestihne jeho sestra vyvést nic moc hrozného. Pak jí řekne, jak se jednou chtěl Edelynne při večeři koulovat s tátou a bramborovou kaší, kterou považovala za sníh na talíři.*To nenudíme.*Přitaká. Když pak navrhne, že si mohou společně sednout, přikývne, postaví ji na zem a dovede k lavičce, která je před altánkem.*Je celkem zima.*Poznamená a sundá si sako, aby jí ho dal přes rameno.*Nechci, abys nastydla. Je to lepší?*Zeptá se a obejme ji ještě okolo pasu, aby si ji zároveň mohl přitáhnout blíže k sobě. Omluví se jí že jí o probuzení její sestry neřekl dříve a políbí ji u toho na tvář. Usměje se, když vidí, jak se toho místa dotkla, jako by tomu nemohla uvěřit. Pokýve hlavou.*Doktoři říkali, že nebude trvat dlouho a ona bude v pořádku, docela. Pak ji můžeme navštívit, teď si s ní můžeš aspoň volat a nebo psát.*Navrhne další alternativ.*A co se týče povinností, ty bych splnil, neboj./Jen trochu později večer, to nikomu nevadí./*Když řekne, že on má rty sladší, nesouhlasí a klidně se s ní o tom bude i nadále dohadovat.*Taky pravda, já si budu myslet svoje a nic mě nepřiměji říct něco jiného.*Zazubí se na ni.*/Schreave gen tvrdohlavosti je občas hroznej./*Po oslovení princezno a jejímu komentáři k tomu pokrčí rameny.*Budeš si asi muset zvyknout. Jen tak s tím nepřestanu. Nebo možná později ano, to už nebudeš má princezna, ale královna.*Zašeptá jí do ucha.*
LittlePrincess

za Tue Feb 18, 2020 6:51 pm
A nebo jednoduše tu večeři vypustíme, s vážnou nemocííí.*Poví s pobavenými jiskřičkami ve svých očích, poslední slovo přitom také záměrně protáhne. Kývne hlavou na to že se nenudí při večeřích a usměje se nad tím. Jejich rodinné večeře většinou bývaly v klidu, jelikož přítomnost  malého dítěte tam chyběla. Nechá se postavit na zem a potom i odvést k lavičce na kterou se pomalu posadí. Nechá na sebe dát i jeho sako.*Jen tak určitě nastydnout nemůžu a děkuji.*Zašeptá k němu jeho odpověď a takhle se k němu přitulí s tím, že hlavu si opře o jeho rameno.*Medvídek, nesmíme pak na něj zapomenout, taky mu bude zima.*Vypískne zničehonic a ohlédne se do altánku, kde ten medvěd skutečně seděl. Na jeho slova ohledně svojí sestry přikývne.*Rozumím, brzo to určitě bude co nejvíc v pohodě. Nedůvěřivě se na něj a podívá a zavrtí hlavou.*Spánek je hlavní, takže žádná práce v době kdy máš pracovat.*Odmlčí se a pokývne.*Všimla jsem si, že na tom potom nejsi dobře, když takhle ponocuješ.*Vysvětlí svůj očividně jasný důvod na tuhle situaci a pousměje se.*Hádám, že v tomhle ohledu se jednoduše neshodneme.*Dodá se smíchem k jeho slovům a uculí se nad tím. Při jeho slovech, která jí zašeptá do ucha, jí zase nepatrně zčervenají tváře.*Zní to...neuvěřitelně...*Namítne tiše a zvedne k němu oči, aby se na něj mohla podívat.*
-LF-

za Tue Feb 18, 2020 7:12 pm
Nemyslím si, že by to bylo vhodné. Ale pokud budeš mít po večeři zájem, můžeme si zajít na chvilku třeba do zahrad, taková menší procházka.*Navrhne jí. Odvede ji na lavičku a přes ramena jí přehodí své sako, nechce, aby jí byla zima a ještě kvůli němu byla nemocná.*Nemáš zač a já nehodlá nic riskovat.*Políbí ji na spánek a přitáhne si ji k sobě blíže. Když si opře hlavu o jeho rameno spokojeně se pousměje a políbí jí do jejích vlasů, které neskutečně příjemně voní.*Neboj, medvídka pak vezmeme.*Ujistí ji. Pak mluví o její sestře a on je odhodlaný tam s ní jet co nejdříve.*Neboj budu v pohodě Šlo by o jeden den, to se dospí snadno. Tam to bylo několik týdnů, tohle je nic, vážně.*Ujistí ji.*Budu v pohodě.*Usměje se na ni a pak přikývne.*To neshodneme.*Souhlasí s ní. Sám neustoupí jen tak a Thylane nevypadá, že by měla něco v plánu snad ona sama. Pak jí pošeptá, že jednou pro něj nebude princezna, ale královna a sleduje ji, aby viděl její reakci.*Jednou ti to tak snad nebude připadat. Udělám cokoliv, aby to byla skutečnost.*Všimne si,že je už docela chladno a taky pozdě.*Měli bychom jít. Stoupne si.*Počkej.*Řekne, odběhne pro její medvěda, na kterého přece nesmí zapomenout a pak ji vezme za ruku, aby ji mohl odvést k její komnatě, kde jí předá medvěda a ještě se k ní skloní, aby o ní mohl ukrást další sladký polibek, kterých se nikdy nedokáže nabažit.*Dobrou noc, princezno, ať jsou tvé sny sladké stejně jako té rty.*Pohladí ji ještě jemně po tváři a pak počká, až zajde od komnaty, aby se mohl vydat do té své. Těší se, až budou mít komnatu společnou a jak dneska říkala, ona bude usínat u něj v náručí.*
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: