Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Taylorovidní zrzka
Zobrazit informace o autorovi

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Bastien R. Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 3:00 pm
*Dojde do altánku a pohledem pořád zkoumá svého syna, který sedí naštvaný na zemi. Pohled otočí na Kasey a ušklíbne se.* Tak fajn, ale až ten pes sežere želvy nebo želvy psa, děti uklidňuješ ty. *Zašklebí se na ni a převezme si s úsměvem Freyu.* Zlatíčko, ty doufám budeš klidná, hodná a nebudeš chtít zvířata. *Zamumlá a zasměje se tomu, co žvatlá. Zamává Chrysan a zazubí se na ni.* Ahoj zlato. *Usměje se na Chrys a otočí se na Charity a pokrčí rameny.* U nás nového nic. Teda nic o čem vím. *Pohled otočí na Kasey, která je u Clavia. Když přijde, ušklíbne se na ni.* Mám pocit, že si víc oblíbený rodič než já. Chápete to? Můj jediný syn a má radši Kasey. *Poví to spíš mužskému osazenstvu a u toho vrtí nechápavě hlavou. Freyu si položí na klín a začne pohybovat nohama a ještě ji chytne lépe, aby mu z těch noh nespadla, když s ní tal skáče.*
AndyHoff

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sat Apr 04, 2020 3:04 pm
Neublížim! *Vykřikne nadšeně na tátu a pak uraženě našpulí pusu, když vidí, jak si šel sednout k dospělákům. Nakonec se ale odebere k želvám, který ho zaujali.* Nic jim neudělam. *Ujistí jí a pak zavrtí hlavou.* Ne, tohle my tu nemáme. *Pak ale přiběhne Aspen, která mu hodí trávu na hlavu.* No taaaak! *Vykřikne a hned si začne trávu z vlasů dostávat. Jenže to nestihne, než se sem přižene fůrie jeho sestra.* Běž do háje. To ty vypadáš jako ošklivej chlap. *Vyplázne na ní jazyk.* Nikdo se koulovat nechce. *Probodne jí pohledem.* Hrajte si spolu. *Ukáže na Aspen.* Holky jsou totiž trapný. *Jeho daleko víc zaujal nápad Clavia.* Můžu si jí teda půjčit? *Koukne na želvu a pak se pro ní natáhne a dá pár vteřin Claviovi na to, aby sebral druhou želvu. Jakmile se tak stane, se smíchem začne utíkat co nejrychleji pryč.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 3:32 pm
*Když k ní přijde Wyatt souhlasí s půjčením želvy, ale jen pokud nejí želví polívku, ohledně čehož mu řekne i svůj názor. Zasměje se, když Wyattovi hodí Aspen trávu na hlavu a pak i Camille nabídne koulovačku s trávou. Po poznámce, kterou jí věnuje její bratr se zamračí.*To není hezký, vždyť ji to může mrzet.*Zamračí se na něj. Než stihne odpovědět, jestli si může tu želvu půjčit, už tu druhou sebere její bratr a běží s nima pryč.*Vraťte mi je! Ublížíte jim takhle! Moc s nimi máváte!*Zakřičí na ně a rychle si stoupne a běží za nima. Nechce, aby se Mickeymu něco stalo a nebo Raphovi.*Jsou to mí kamarádi! Skoro jediní!*Ve Španělsku nikoho nemá, protože ji všichni považují za divnou a smějí se jí. Do očí se jí nahrnou slzy, když si jen představí, že by se jejím želvám něco stalo a ona byla zase sama. Brzy přes slzy nevidí a zakopne, díky čemuž spadne. Zaskučí. Sedne si a podívá se na odřené koleno, přičemž se jí začne natahovat.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

za Sat Apr 04, 2020 3:42 pm
*Zasměje se, když Aspen hodí po jejím bratrovi trávu a sama to zopakuje. Myslela to jen z legrace, docela často se takhle trápí navzájem, ale slova jejího bratra ji zasáhnout. Když ji nazve starým chlapem, její úsměv jí z tváře zmizí. Raději si stoupne a se sklopenou hlavou se vydá pryč.*Že já za ním vůbec chodím.*Často ji Wyatt takhle uráží a ji to vždycky trápí. Ale vždycky mu to odpustí.*/Lepší bude, když si budu hrát sama. O mě tam nikdo nestojí../*Pomyslí si a sedne si pod strom. Slyší křik, ale nevnímá jej, jen sleduje zahrady se zkroušeným výrazem. Nechápe, proč ji její bráška nemá rád a pořád jí říká tyhle hnusné věci.*
† PsYcHoPaTiC †

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Stefan Marcus Schreave

za Sat Apr 04, 2020 3:43 pm
*Ma na sobe sortky a ovycejne bile tricko. Se svou sestrou Camile jde spolecne k altanku a jde slusnym krokem. Vi jak tatku Wyatt zlobi a tak jde proste klidne Jakmile jsou u dospelaku, zazbi se na vsechny a hlavne na strejdu Jaspera a tetu Carity. Vidi se maji nove miminko, ale nejak ho to nevzrusuje. Jakmile se ostatni nekam rozprchnou, teda vetsina jeho sourozencu a bratrancu a sestrenek on se nenapadne vyda za altanek, kde si drepne a zacne hledat bloucky.* /Brouci jsou zajimavejsi nez nejake hloupe zelvy./ *Nadsene se pousmeje, kdyz se mu povede chytit pavouka a probehne kolem altanku a vyjde schody.* Tati! Koukej! *Oddela ruku, kde mu po dlani leze maly pavoucek.* Muzu si ho nechat? Muzuuuu?
-LF-

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Tessa O. Schreave

za Sat Apr 04, 2020 3:53 pm
*Rozhodne se dát Eathenovi sušenku,protože tu určitě chce, když tak brečí. Vleze si proto na klín tátovi, ale když uvidí, že jejího brášku už krmí mlékem, nabídne sušenku aspoň tátovi. *Budeme spolu papat sušenky a ty nám budeš dělat kakao tati! Protože děláš dobrý kakao! Lepší jak maminka, ale neříkej jí to, jo?*Řekla to nahlas, takže ji musela její máma slyšet, což dokazuje to její uchechtnutí. Ale to nevnímá.*Nemáš zač tati.*Zazubí se na něj a pak se podívá na svou sestřenku.*Já ti korunku udělám!*Řekne nadšeně a seskočí a rozeběhne se od zahrad, kde schválně hledá ty nejhezčí květinky jen pro Rhiannon, ze kterých pak uplete korunku a s ní se hrdě vydá za sestřenkou.*Tady máš! Dala jsem ti tam i pampelišky, vidíš?*Ukáže jí je a nasadí jí korunku na hlavu.*Líbí se ti?*Zeptá se nadšeně. Pak se podívá na svého bratrance. Zvědavě se bojí na to, co má v ruce.*Pavouk! Ten je roztomilý!*Řekne a podívá se na rodiče.*Můžu mít taky pavoučka? Prosímmm.
Taylorovidní zrzka

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 3:55 pm
*Jeho naštvaný pohled zmizí hned, jak mu Kasey svolí psa a to se mu hned vrátí dobrá nálada a slzy v očích mu zmizí. Rozeběhne se ke své sestře a Wyattovi. Pohledem zkoumá oba dva a potom ho napadne ten skvělý nápad ukradnout ji želvy. Když Wyatt ukradne první, vezme hned tu druhou a běží s ní pryč. Při tom se ohlíží, kde je jeho sestra. Vykulí oči, když ji vidí na zemi a to ho donutí sklopit pohled. I s želvou se rozeběhne zpátky k ní a sedne si vedle ní.* Jsi v pořádku Chrysíku? *Zeptá se ji a vrátí ji do náruče želvu.* Promiň, nechtěl jsem ti ublížit. *Zamumlá a aby ji trochu uklidnil, tak ji obejme.* Mužeš vstát? *Nakloní hlavu na bok a poupraví si na nose své brejličky, bez kterých by viděl hůř.*
annie.16

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Aspen M. Woodwork

za Sat Apr 04, 2020 3:58 pm
*naštvaně odpoví Kasey, že se má špatně. Pak už odběhne za ostatníma dětma a sedne si do trávy. Nasbírá si pořádnou hrst trávy, a následně ji hodí Wyattovi na hlavu. Pak kousek odběhne a když vidí, že Cam udělá to samé, jako udělala ona, zasměje se. Pak ji ale probodne pohledem, protože to přeci jen byl její nápad a nemá ráda, když se po ní někdo opičí.* Hej! To se neříká vlastní sestřičce! Je to od tebe hnusný!*křikne na Wyatta* A holky nejsou trapný! My aspoň vypadáme hezky a máme dlouhý vlásky. *Zavaří se uraženě a chce odejít zpět do altánku, aby mohla na kluky žalovat. Pak si ale všimne Wellse, který tam sám stojí a tak zamíří za ním.* Vypadáš, jako by se ti chtělo spát nebo jako bys byl smutný. Proč si nejdeš hrát za náma?*nakloní hlavičku na bok a čeká na jeho odpověď*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Kasey Thalia Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 4:10 pm
*Dojde k jejímu synovi a tuší jej. Oplatí mu objetí a pobídne jej, aby si šel hrát s ostatníma a netrucoval tu. Protože by byla škoda, kdyby tady takhle zůstal, když se s ostatníma moc nevídá.Řekne, že by mu toho psa mohli pořídit.*Nikdo nikoho nesežere.*Potřese hlavou.*Pes bude na vodítku a želvy v krabici. Chrysane je skoro nepouští z ruky, znáš ji.*Ví, jak její dceři na těch želvách záleží. Podívá se na Freyu, která žvatlá a pousměje se nad tím.*Neboj, nikdo želvičky papat nebude.*Políbí jí do vlásků. Zasměje se. *Někdo vždycky musí zastávat tu roli méně oblíbeného rodiče, který něco zakazuje lásko. A podle mě ty zase vedeš u Chrysane. Rozsekne to Freya.*Uchechtne se. Když uslyší křik a pláč, otočí se a když uvidí svou dceru na zemi, rychle stoupne a přeběhne k ní.*Zlatíčko jsi v pořádku?*Zeptá se a zamračí se nad tím, co ji řekne. Podívá se na Clavia.*Zlatíčko ty víš, jak tvojí sestře na těch želvách záleží.*Povzdechne si a vezme krabičku, do které dá želvu, co měl Clavio a pak požádá, aby jí druhou vrátil i Wyatt.*Potřebuej to vydezinfikovat, řekne a podívá se na Bastiena.*Skočím tam s ní.*Po chvilce se Chrysane zvedne a ona se pomalu vydá na ošetřovnu, aby jí to ošetřili.*

-LF-

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Chrysane Y. Martinelli

*Když jí vezmou Wyatt spolu s jejím bratrem želvy, rozeběhne se za nimi. Volá, aby jí je vrátili, protože nechce přijít o jediné kamarády, které má. A Mickey a Raphaelo pro ni znamenají neskutečně moc. Pak spadne a vidí, že jí z jednoho kolena začala téct krev. Což způsobí to, že se rozbrečí ještě více. Ale spíše než o to se stará, aby se nic nestalo jejím želvám. Zoufale se rozhlédne, kam s nima šli a když se před ní objeví její bratr, utře si slzičky, protože před ním nechce brečet. Vezme si od něj, jak mozná Mickeyho a pohladí ho po hlavičce.*Chtěl, jinak bys ho nevzal. Mám ho ráda a ty to víš.*Namítne a když ji obejme zakroutí se, aby ji pustil.*Nemám tě ráda, nech mě být!*Řekne mu a když přijde máma, dá jí Mickeyho a když pak uvidí i Raphaela, starostlivě zkontroluje, jestli jsou v pořádku. Pak se zvedne a vydá se na ošetřovnu. Noha ji docela bolí, ale stejně se pořád zajímá jen o želvičky.*
AndyHoff

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

*Přiběhne spolu s tátou a pak se sám vydá do zahrad. Stojí kus od ostatních a všechny sleduje. Potřese hlavou, když vidí Wyatta a Clavia, jak utíkají s želvami. Pak už se vedle něj objeví Aspen.* Už jsem si hrál s tátou v uličkách. *Pokrčí rameny.* A navíc hrozně řvete. *On sám má radši někde sedět a sledovat přírodu nebo hrát v hudebně na klavír, na který ho učí jeho maminka.* Na co si chceš hrát? *Zeptá se jí.*
LittlePrincess

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Freya Rosalie Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 4:29 pm
Co?*Jediné slovo které tátovi řekne a našpulí tvářičky. Dost úplně nechápe jeho slova o zvířátkách. Však jich  doma mají tolik. Štve jí, že nerozumí tomu co se to tu děje, ale nelíbí se jí, jak bráška začal zlobit sestřičku a vzal jí její želvičku. Sleduje teda maminku, která se za ní vydá a všechno snad urovná do pořádku, ale nerozumí tomu. Protože spolu s ní pak odejde a jí tu nechá.*Chly, bolí?*Zeptá se zmateně a smutně zamrká, chce za sestřičkou,  sama tak začne popotahovat protože je smutná. Jelikož jako malá pořád něco opakuje, tak se to odráží i v jejím chování a náladě.*
annie.16

za Sat Apr 04, 2020 5:11 pm
*když Cam odejde a pak se ostatní začnou honit, vydá se zpět do altánku. Na půli cesty si ale všimne Wellse a tak zamíří za ním. Řekne mu, že vypadá smutně nebo unaveně. Nemůže se rozhodnout, které slovo to vystihuje víc.* Já neřvu. Oni řvou. *Svádět věci na ostatní jí jde vážně dobře. Ale je pravda, že největší povyk udělali Clavio a Wyatt.* Ja nevííím.*řekne zoufale* Uvaříme polévku a pak ji dáme ochutnat maminkám!*nadšeně ji zajiskří v očích a hned začne sbírat všechno možné, co by se mohlo hodit.*
AndyHoff

za Sat Apr 04, 2020 5:16 pm
*Jemně protočí očima, když vidí, jak Camille sklopila hlavu. Po slovech Aspen se zamračí.* Ona na mě byla taky ošklivá! *Brání se, ale pak na to zapomene, protože jeho pozornost upoutá krádež želv. Rychle vezme jednu a jakmile Clavio vezme druhou, vydá se rychle pryč. Když se ale pak otočí a vidí Chrys brečet, zastaví se a dojde s želvou k ní.* Nic bysme jim neudělali. *Snaží se jí uklidnit a pak jí želvu vrátí.* Promiň. *Omluví se nakonec se sklopenou hlavou a pak se rozhlédne po zahradě a uvidí svou mladší sestru, která sedí smutně pod stromem. Povzdychne si a vydá se za ní.* Nemyslel jsem to vážně. Promiň, Cam. *Sedne si vedle ní a podívá se na ní.* Já tě mám rád.
AndyHoff

za Sat Apr 04, 2020 5:22 pm
*Řekne Aspen, že není smutný a že si předtím hrál s tátou a pak řekne, že dělají hrozně kraválu.* No jo... *Ví, že kdyby se s ní dohadoval, akorát by ječela. Zeptá se jí, na co si chce hrát a po jejím nápadu má zajiskří v očích.* Jooo! Budu kuchař jako taťka! *Zvolá nadšeně a taky začne sbírat pár různých lístků a tak.* Doběhnu pro misky! *Oznámí a rychle doběhne do altánku, kde jsou jejich rodiče a popadne ze stolku pár misek, ve kterých jsou sušenky, ovoce a různý věci. Všechno sesype do jedný a se zbytkem odběhne.* Připravujem překvápko! *Oznámí jim s nadšeným zazubením a pak doběhne zpátky k Aspen a dá jí misky.* Co tam všechno dáme?
annie.16

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Taylor Moore

za Sat Apr 04, 2020 5:28 pm
*už se ve svojí komnatě nudil, takže přemluvila Jacoba, aby sis s ní šel hrát ven. Je ráda, že jim maminka dovolila jít samotné, protože je nikdo nebude hlídat, a oni si můžou dělat co chtějí. Její nejoblíbenější místo na hraní je u altánku, a tak tam zamíří. Už z dálky ale vidí, že je tam i několik jiných dětí a trochu ji to zklame. Nemá ráda tolik dětí, ale i tak ji to neodradí.* Budeme si hrát s něma, nebo sami?*koukne na svého bratříčka* Proč jich tam je tolik? A proč jsou někteří smutní, a někteří si hrajou?*klade mu jednu otázku po druhé. Je hodně zvědavá a nedává ji rozum, proč někdo sedí smutný u stromu a někdo se směje a hraje si na honěnou s želvama.* Proč má červené koleno?*všimne si Chrys, která má odřené koleno.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Sat Apr 04, 2020 5:31 pm
*Uchechtne se.*Další děti zatím v plánu nejsou. Možná tak za deset let kdy zapomeneme, jaké to je vychovávat takový uřvance.*Usměje se a políbí Thylane do vlasů. Podá své dceři jahodu a pobaveně se usměje, když si ji do pusy narve celou.*Opatrně broučku. Pak řekne, jak to Jasperovi sluší s tou květinovou ozdobou ve vlase, že se na něj aspoň dá koukat a po jeho poznámce se uchechtne. Poplácá si tvář.*Na tuhle tvář je jen radost pohledět.*Namítne pobaveně. Pak se vrátí jeho neteř s korunkou z květin, kterou dá jeho dceři.*Vypadáš moc krásně. Jak se říká?*Zeptá se jí. Napije se vody a když uslyší křik, podívá se zamračeně tam. Přejde i s Alessiou v náručí k nim.*V pohodě?*Ujišťuje se a pak se podívá káravě na syna.*Wyatte, tohle se nedělá. Mohli jste ublížit i těm zvířatům.*Povzdechne si.*Omlouvám se.*Podívá se na Bastiena a Kasey.*Jestli budeš takhle blbnout, půjdeš do svého pokoje.*Zamračí se na Wyatta a pak se vydá zase zpět.*
LittlePrincess

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Rhiannon Claudia Mirabelle Schreave

za Sat Apr 04, 2020 5:39 pm
*Jen co si dá do pusy celou jahodu, je nejprve trochu v šoku, ale celou se jí povede sníst*Já nejsem blouk!*Namítne kňouravě na slova svého otce a založí si uraženě ručky na hrudi. Očividně se jí nezamlouvalo jeho oslovení, i když má svého tatínka ráda. Očka se jí rozzáří, když uslyší od své sestřenice, že bude mít taky svou vlastní korunku. Takže už zní konečně bude pravá princezna. Podívá se na své hnědé vlásky a pak na kytičky. *Dě...tuju?*Odpoví nejistým hláskem a koukne na tátu jestli je to správně, těch slov kolem sebe slyší hodně a je z nich akorát tak zmatená. Vypískne když před ní jeden z jejich bratrů dá pavouka a zamračí se. Než se s ní otec přesune a poodívá se na druhého brášku a zamrká.*Ploč jsi zlý na Chlys a sestličku?*Zadívá se na něj, těma modrýma očima, které zdědila po obou rodičích. *
annie.16

za Sat Apr 04, 2020 5:40 pm
*když se jí Wells zeptá, na co si budou hrát, zoufale odpoví, že neví, ale pak ji něco napadne. Nadšeně mu svůj návrh přednese* Oba budeme kuchaři!*řekne nadšeně a pak začne sbírat vše, co jí přijde pod ruku. Většinou je to nějaká tráva, kameny nebo klacky. Když Wells odběhne pro misky, rozeběhne se k jednomu květinovému záhonku, a utrhne několik květin. To, že stojí uprostřed záhonku, takže zbytek květin pošlapala jí moc nezajímá.* Všechno. *Odpoví mu hned co doběhne zase zpět a kytky položí na zem* Najdi nějaké žížaly a brouky. To jim bude chutnat. A já zajdu pro vodu. *Oznámí mu a vydá se do altánku. Na všechny se nadšeně zazubí, pak si vezme jednu sklenici s vodou a opatrně se vydá zpět k Wellsovi. Samozřejmě, že než tam dojde tak na sebe vylije plno vody, takže ji pak ve sklenici zbyde sotva půlka. Jakmile je u misek zbylou vodu tam nalije a sklenici položí někam na zem.*
-LF-

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

za Sat Apr 04, 2020 5:51 pm
*Nechápe, proč je na ni Wyatt vždycky tak zlý. Dneska to není poprvé. Chce si s ním jen hrát a on je vždycky hnusný. Sedne si zklamaně pod strom. Mrzí jí to, ale už se nebude Wyattovi vnucovat. Vždycky to dopadne takhle a ona se konečně poučila. Když k ní přijde Wyatt zamračí se.*Jdeš si zase utahovat?*Zeptá se jej. Potřese hlavičkou.*Myslel, kdyby ne, neříkal by jsi to. Táta říká, že se má říkat jen to, co si skutečně myslíme, takže jsi si to musel myslet.*Nějak si přebere tátova slova, co od něj někde slyšela.*Nepředstírej, nemáš. Vždycky jsi na mě jen hnusný. Už tě otravovat nebudu.*Zvedne se a odběhne za mámou a tátou.*Mamii, já půjdu do pokojíčku.. Chci si hrát s panenkami. *Řekne, že ji to tady omrzelo a hned pak odběhne pryč, do svého pokojíku.*
Taylorovidní zrzka

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Sat Apr 04, 2020 5:52 pm
*Když sebere sestře želvičku a potom ji uslyší křičet a uvidí na zemi. Chtěl by ji pomoct, ale když se zavrtí, naštvaně nafoukne tváře.* Au! To mě bolelo! Na srdíčku! *Schválně si zatluče na hruď, ale zrovna na tu druhou stranu než srdce je.* Jsi.na mě hnusná, já se ti omluvil. *Pak naštvaně odejde do altánku a přijde k Sawyerovi a Wyattovi.* On za to nemůže! I já jsem se ji omluvil, ale prý mě nemá ráda. Je to hysterka! A přehání. *Zakňourá a naštvaně si sedne vedle jeho táty a nejmladší sestřičky.* Ty budes normální, že? Prosím. *Potom se otočí na tátu a naštvaně nakrčí obočí.* Ja chco bratra! Třeba Wyatta! Nebo někoho takového! A ne sestru. Sestry jsou ukňouraný a hysterický a...a! *Založí si ruce na hrudi a sedne v altánku na zem a naštvaně si přitáhne nohy k hrudi.*
AndyHoff

za Sat Apr 04, 2020 6:01 pm
Jooo! *Zazubí se nadšeně a pak odběhne pro misky a přinese je Aspen.* Dobřee! *Začne běhat po záhonu a tím kytky zadupávat a pošlapávat ještě víc a hledá různou malou i větší havěť. Díky tomu má celé ručky od hlíny. Hodí všechny žížaly a brouky do misky a ruce si chytře otře o košili a o kalhoty, takže je celý od hlíny. Když v misce přibude i voda, zamíchá jí prstem se žížalama a přihodí tam pár květů, co oškube okolo sebe. Taky nezapomene na kořínky.* Ještě něco? *Zeptá se Aspen a počká, jestli tam něco přihodí, než se vydá za rodičema.* Jdeme!!! *Zavolá a pak s tím přiskotačí ke své mamince.* Mamí! Mamí! Mamí! Já ti s Aspen něco uvařil! Jsem jako taťka! *Zazubí se na svýho tátu, který má korunu z kytek na hlavě a pak se s nadějným úsměvem a nadšenýma očkama koukne na mámu.* Dej si! *Strčí jí misku pod nos a čeká, co na to řekne.*
annie.16

za Sat Apr 04, 2020 6:23 pm
*nadšeně řekne, že kuchaři budou oba.  Když pak Wells odběhne pro misky, rozeběhne k květinovému záhonku. Chvíli trhá pár kytek, ale pak ji začne vadit, že musí být pořád zohnutá, a tak se na zem posadí.  Když se vrátí, řekne Wellsovi, že tam má dát všechno a hlavně nějaké žížaly a brouky. Pak odběhne pro vodu, a většinu na sebe vylije. To co zbyde pak nalije do misky a nechá to Wellse zamíchat.* Musíš pořádně! Přece jim to nedáme nedovařený, ještě by jsme je otrávili.*napomene ho a pak si jejich dílo prohlédne* To bude všechno. Jdeme! *zavelí a rozeběhne se k altánku. Jejich maminky sedí hned vedle sebe.* Až budu velká jako ty, budu kuchařka! *řekne nadšeně svojí mamince a pak posune misku tak, aby na ní viděla i její mamka* Podívej! *zazubí se na ni a pak čeká, až obě polévku ochutnají*

Naposledy upravil annie.16 dne Sat Apr 04, 2020 6:24 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Charity Ash Schreave

za Sat Apr 04, 2020 6:23 pm
*Uchechtne se.*Ještě v to doufáš? Tak já ti to nechám. Však jednou sám přijdeš na to,  že ne.*Usměje se na něj.*Sluší ti to s korunkou drahý.*Zadržuje smích.*Tak třeba ještě jedno. Podívá se na malého Eathena. Přikývne.*Nakrmí jej.*Vezme si ho do náručí a od služebné s poděkováním láhev.*Na sušenky je ještě malý, ale jak řekl táta, za chvilku si je s tebou dá.*Ujistí svou dceru a po jejím komentáři, že Jasper dělá lepší kakao, se uchechtne.*Váš tatínek vaří lépe jak já. Dokonalý muž v domácnosti.*Usměje se. Odloží láhev Eathena, který ji dopil a dá mu říhnout. Pro jistotu si vezme bílou utěrku, kterou jí taktéž podá služebná, aby se nestala žádná nehoda, jako jejímu manželovi, který mu dal odříhnout včera a to mléko, které Eathen vypil předtím skončilo na jeho zádech. Pak se posadí na místo a starostlivě sleduje situaci v zahradách. Povzdechne si.*/Rodinný setkání no../*Podívá se na Wellsem a na to, co jí strčil před obličej. Vykulí oči, když tam uvidí brouky a žížaly.*Zlatíčko.. Dej to prosím dále od maminky.*Požádá jej.*A vysyp to zpátky do záhonu, ano? Je milé, že tak hezky vaříš, ale nemůžeš s ničeho, co je ještě živé a není k jídlu.*Snaží se mu to vysvětlit.*Žížaly se papat nedají. Akorát by tě po nich bolelo bříško, chápeš?

Naposledy upravil -LF- dne Sat Apr 04, 2020 6:26 pm, celkově upraveno 1 krát
AndyHoff

za Sat Apr 04, 2020 6:25 pm
*Vrátí Chrys želvu a rovnou se jí i omluví. Když pak přijde i jeho táta, založí si ruce na hrudi a na tátu se zamračí.* Já bych jim ale neublížil! Byla to sranda a nic se jim nestalo! Byl jsem opatrnej! A omluvil jsem se! *Nafoukne uraženě tváře a pak si všimne svojí sestry a vydá se omluvit i jí.* Nejdu. *Zavrtí hlavou a pak se zamračí.* A tys mi nadávala, že jsem princezna a házela po mě trávu. *Připomene a pak jí řekne, že jí má rád a po jejích slovech se mu oči naplní slzami.* Ale já tě mám rád. *Hlesne potichu a pak dojde za dospělákama a slzy mu přitom tečou z tváří. Sedne si vedle Clavia a taky si přitáhne nohy k hrudi.* Tady mě nikdo nemá rád. *Vzlykne potichu spíše sám pro sebe.*
Sponsored content

Palácový altánek - Stránka 4 Empty Re: Palácový altánek

Povolení tohoto fóra: