Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré uličky

+9
AndyHoff
LittlePrincess
Lexi
Vertasia
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
-LF-
annie.16
Admin
13 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Staré uličky Empty Staré uličky

Thu Dec 12, 2019 3:35 pm
Tyto uličky patří ke staré části paláce a nedají se tak snadno najít. Pokud se jimi vydáte na procházku, doporučujeme sebou mít někoho, kdo je zná. Plno uliček je slepých a dá se zde snadno zabloudit.

Staré uličky 7629ab618d8ece247f021bb8c74e3cc3


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 2:27 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky Empty Charity Ash Horn

Sat Dec 14, 2019 2:24 pm
*Prochází zahradami. Ani nevnímá jejich krásu, vídá je každý den a není to pro ni něco zvláštního. Když musí být v paláci, jsou zahrady jedním z míst, kde se většinou schovává. Dneska má ale jiný cíl a to jsou Staré uličky, kde se dá schovat ještě lépe, když člověk ví, kde, což ona už ví. Na sobě má jak jinak než šaty v modré barvě. Kdyby její otec viděl, že na sobě v paláci nosí něco jiného, byla by nejspíš mrtvá. Musí se reprezentovat. Má z otce strach, a tak mu raději nikdy v ničem neodporuje. Proto tráví čas v paláci, i když jí to není příjemné. Hlavně kvůli Jasperovi, do kterého je zamilovaná, ale je jí jasné, že to je láska jen jednostranná. Ona není ničím zajímavá, není krásná, není dokonalá.. Jak jí také s oblibou říká její otec. Své černé vlasy si nechala rozpuštěné. Je jen jemně nalíčená, nemá ráda líčení nijak výrazné, poutá to pozornost a té se snaží vyhýbat jak je to jen možné. Prochází uličkami, dokud nenarazí na své oblíbené místečko. Je tu i kamenná lavička a krásný výhled do zahrad.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Jasper H. Schreave

Sat Dec 14, 2019 2:31 pm
*Právě je na cestě z města, kde strávil celou noc s nějakou buchtou, kterou poznal v baru. Jo, byla s ní sranda, ale už měl lepší. Když se ráno probudil v její posteli a ujistil se, že ještě spí, vylezl z postele a nechal jí tam samotnou. Angeles zná dokonale, takže hned věděl, kde se nachází a jak se dostat do paláce. Radši si zavolal taxíka, protože s opicí by to asi neušel. Ví, že se v paláci stejně nejspíš jenom osprchuje, překvlíkne a půjde zase do dalšího baru, kde se bude vsázet s kamarádama, kolik holek zvládne za večer. Jelikož jeho rodiče neradi vidí, když kouří, vydá se dát si cigaretu do starých uliček a u toho se pořád trochu motá. V kapse u bundy najde nedopitou flašku whiskey, kterou dorazí a pak se s úsměvem na tváři dostane konečně do starých uliček, kde si zapálí cigaretu a vydá se k lavičce, která tady je. Když k ní dojde, uvidí tam sedět Charity. Moc dobře ví o jejích citech.* Charity, krásko. Ahoj. *Pozdraví jí a sedne si vedle ní. Ruku jí dá okolo ramen a usměje se na ní.* Co tady děláš tak sama? Čekáš na prince na bílém koni? Jsem tu. Akorát jsem zapomněl někde toho koně. *Rozhlédne se okolo sebe, jakoby čekal, že se tu nějaký bílý kůň objeví a pak pokrčí rameny a podívá se zase na dívku vedle něj.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky Empty Charity Ash Horn

Sat Dec 14, 2019 2:45 pm
*Nijak nerušená si užívá ticha ve starých uličkách. Je to tady asi nejoblíbenější místo.*/Měla jsem si vzít knížku.. Bylo by to ještě lepší./*Zalituje toho. Uvažuje, jestli nezajde do knihovny a nevrátí se sem. Než se ale stihne rozhodnout, někdo ji vyruší. Když uvidí o koho jde, hnedka se zarazí. Když je poblíž něho nikdy neví, co říkat, jak se tvářit a co vůbec dělat.*A-ahoj.*Vykoktá. To oslovení jí zarazilo ještě více, než jeho samotná přítomnost.*/Co mu je? Proč mi tak říká?/*Už tohle pro ni je moc, ale když jí dá ruku okolo ramen, začne se strašně moc červenat a odvrátí hlavu, aby to před ním skryla.*/Hlavně dýchej..Musíš tu jeho ruku dát pryč. Není při smyslech, určitě ne. Jinak by tohle nedělal. Ani by se tě nedotknul. Nejsi hezká, nemá k tomu důvod./Nečekám na žádnýho prince, jen jsem si chtěla provětrat hlavu.*Řekne a posune se tak, aby jeho ruka spadla z jejích ramen. Nepřeje si nic jiného, než zmizet. Je do Jaspera zamilovaná, ale ví, že on do ní určitě není. A tyhle chvilky ji trápí a těší zároveň. Chce aby odešel, ale i aby zůstal.*Ehm.. Co tu děláš ty?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Jasper H. Schreave

Sat Dec 14, 2019 2:52 pm
*Dojde do uliček, i když se trochu motá a když dopije zbytek z flašky whiskey, dá si mezi rty zapálenou cigaretu. Vydá se k lavičce, kde vždycky kouří, aby ho neviděli rodiče a tam uvidí sedět Charity.* /Když ošukám i jí, bude se mi počítat do celkovýho scóre večer?/ *Zauvažuje, když si k ní sedá, protože moc dobře ví, co k němu cítí. Pobaveně se usměje, když vidí jak ztuhla a zrudla.Když odvrátí hlavu, jemně jí dá ruku na tvář a otočí jí k sobě.* Nemusíš se schovávat, květinko. *Moc dobře ví, jak na něj reaguje a rád toho využívá.* Jsi takhle roztomilá. *Usměje se na ní a pak sleduje, jak se od něj odtáhne a on už jí neobjímá okolo ramen.* Provětrat hlavu? Jako přivázat na provázek a provětrat jí jako draka? Nedělá se to na podzim? *Uchechtne se a po její otázce se pousměje a trochu se k ní nahne.* Hledám tebe. *Vydechne s úsměvem a nahne se k ní ještě o něco víc.* Teď se chvíli nehýbej, dobře? *Řekne potichu svůdným hlasem, než se k ní nahne a jemně jí políbí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky Empty Charity Ash Horn

Sat Dec 14, 2019 3:13 pm
*Když se u ní objeví Jasper, snaží se zachovat chladnou hlavu. On jí v tom nepomáhá ale vůbec. Prvně ji osloví krásko, což ji přiměje, aby jí srdce začalo bušit rychleji, než je zdravé, ale červenání dokáže udržet v sobě. Když jí ale dá ruce okolo ramen, zapomene jak se dýchá a červen do tváří se jí už dostane. Odvrátí hlavu, aby neviděl, jak rudé tváři kvůli němu má. Stydí se za to. Ucítí ruku na sví tváři a protože jsou tu jen oni dva a její ruka to není, logicky to je ruka Jaspera.*/On mě chce snad zabít.. Proč jsem sem chodila? Měla jsem zůstat v paláci a někam se zašít../*Podívá se mu do očí.*N-nejsem roztomilá.*Dostane ze sebe. Chce se podívat jinam, ale musí se mu pořád dívat do jeho očí. Sebere v sobě sílu a odtáhne se, aby ji nedržel okolo ramen. Řekne, že si jen sem šla provětrat hlavu. Musí se uchechtnout tomu, co na to řekne a potřese hlavou.*Jo, přesně tak jsem měla v plánu to udělat..*Souhlasí naoko vážně. Zeptá se, co tu dělá on. Po jeho odpovědi se jí rozšíří zorničky.*/Určitě mu něco je. Není to pravda. Nejsi hezká, nemůže to být pravda. On by se nezahazoval s tebou./*Chce na to něco namítnout, ale Jasper řekne, ať se nehýbe. Zatváří se zmatně. Nedojde jí, na co se chystá, dokud neucítí jeho rty na svých. Je to její první polibek a ona absolutně neví, co má dělat. Nechá se chvilku unést, ale pak si uvědomí, jak je tohle špatně. Rychle se od něj odtáhne.*Přestaň prosím..*Hlesne a posune se od něj dále.*Proč tohle děláš?*Zeptá se ho nechápavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Jasper H. Schreave

Sat Dec 14, 2019 3:23 pm
Ale jsi roztomilá. Pořád. A hlavně když se červenáš. /Vlastně jsem jí nikdy neviděl se nečervenat../ *Napadne ho, ale pak to pustí z hlavy a věnuje se provětrávání hlavy na provázku jako draka.* Tak to chci vidět. *Uchechtne se a když se ho zeptá, co tu dělá, odpoví jí, že tu hledal jí. Je to skvělý lhář a manipulátor. Nahne se k ní a pak jí řekne, aby se nehýbala a usměje se sám pro sebe, když vidí, jak ztuhla. Nahne se k ní ještě blíž a pak jí políbí. Cítí, jak je nezkušená a v hlavě se jí směje.* /Dobře, tak ta buchta z dnešní noci nebyla tak hrozná. Oproti tadytomu andílkovi. Kéž bych si jenom pamatoval její jméno../ *Uchechtne se v duchu, ale pak se Charity odtáhne a on zmateně povytáhne obočí.* Proč? *Zeptá se s hranou nechápavostí a skrývá, jak se momentálně skvěle baví. Po její odpovědi na ní koukne, jakoby to doopravdy nechápala.* Ty.. nevíš? Charity já.. *Začne divadýlko nervózního kluka z páté třídy, co chce holce vyznat lásku a vezme jí jemně za ruku.* ...nedokážu z tebe spustit oči. Nedokážu na tebe přestat myslet. Nejde to. Myslím na tebe, když jsem vzhůru. Když spím, tak se mi o tobě zdá. *Zavrtí trochu hlavou.* Nevím, jak jsi to udělala, ale prostě to tak je. *Zvedne k ní pohled. Doteď se díval na jejich ruce a teď hypnotizuje její oči.* /Jo, Lilith se jmenovala ta holka. Myslim./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky Empty Charity Ash Horn

Sat Dec 14, 2019 3:37 pm
*Zavrtí hlavou.*Nejsem roztomilá.*Namítne. O tomhle se bude s kýmkoliv dohadovat. Může to být pravda, ale ona si to nikdy nepřipustí. Až moc se na ní podepsal otec, který jí denodenně urážel a její sebevědomí je momentálně velice malé. Pak se jemně pousměje, když mluví o tom, jak si sem šla provětrat hlavu a dále na to nic neříká. Když řekne, aby se nehýbala, zatváří se nechápavě. Pak pochopí proč to chtěl. Ukradnul si její první polibek a ona neví, jestli má být ráda a nebo ne. Nepřijde jí Jasper v normálním stavu. Dokáže se odtáhnout až po chvilce. Cítí se i trochu trapně. Požádá jej, aby s tím přestal.*Protože nic z toho nemyslíš vážně.*Řekne a vstane z lavičky, aby se od něj dostala ještě dále. Zeptá se, proč to děláš a po jeho odpovědi se na něj dívá zmateně a nevěřícně.*/Nikdy nevypadal, že by si vůbec všimnul že existuju.. A nebo se mnou nějak více zaobíral.*Ehm.. J-je t-tu *Musí se nadechnout.*Je tu mnohem více hezčích holek, které si zaslouží tvou pozornost a já mezi ně nepatřím.*Zavrtí hlavou a udělá pár kroků dozadu.*Musím jít..*Je tohle pro ni splněný sen a zároveň noční můra protože si nemyslí, že by to mohl myslet vážně. Rychle se vydá pryč od něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Jasper H. Schreave

Sat Dec 14, 2019 3:48 pm
*Protočí očima.* Měla by sis začít věřit. *Pokrčí rameny.* Já v tebe věřim. Proč v sebe nevěříš ty? *Nadzvedne obočí a pak se dostanou k tomu, že si ukradne její první polibek. V duchu se usměje nad její nezkušeností a když se odtáhne, nechápe proč.* Myslím to vážně. *Namítne přesvědčivým hlasem a pak si zahraje na nervózní malého kluka, co se vyznává holce, kterou už nějakou tu dobu miluje a pak k ní zvedne pohled. Po jejích slovech se v duchu ušklíbne.* /Ani nevíš kolik../ *Navenek ale zavrtí hlavou.* Jenže ty pro mě neexistují. Pro mě existuješ jenom ty, Charity. *Vysloví jemně její jméno a pak vstane a vydá se rychle za ní.* Počkej. *Doběhne jí, protože přece jen je rychlejší a chytne jí jemně za ruku.* Prosím. Nikdy jsem nic nemyslel vážněji. Nedělám si z tebe srandu. Nejsem ani pod vlivem něčeho. Melu možná blbosti, ale to je jenom kvůli tomu, že v tvojí přítomnosti nedokážu rozumně uvažovat. Naprosto jsi ovládla moje srdce a máš ho ve svých rukou. Tak ho prosím nenič. *Koukne na ní a v hlavě si přebírá Oscara za nejlepšího herce v hlavní roli.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky Empty Charity Ash Horn

Sat Dec 14, 2019 4:36 pm
*Zavrtí hlavou. Nezačne si věřit snad nikdy. Sama na sobě vidí možná i nedostatky, které ani nemá. Co se týče sebe je strašně kritická, to není nic nového.*Protože mi celý život je říkáno, jak jsem zbytečná, táta mě nikdy v ničem nepodporoval a ikdyž se mamka snažila, má z něj sama strach, takže toho dělat moc nemohla. Denně slýchávám, jak jsem hnusná a i horší věci a ty mě o opaku přesvědčit nedokážeš.*Řekne možná moc zhurta. Svou chybu si hned uvědomí.*/Jestli se dozví táta, že jsem na Jaspera takhle vyjela, jestli se to tak dá považovat, možná jen mírné zvýšení hlasu.. No tak či onak, jsem mrtvá.*Promiň.. Neměla bych s tebou takhle mluvit.*Vstane a sklopí hlavu. Když poslouchá co říká, začne panikařit ještě více. Neví, co má dělat. Jako nejlepší možnost se jí zdá útěk, což je druhá věc, kterou by jí otec vyčinil. I když říká, že při smyslech je, nevěří tomu.*/Kdyby při smyslech byl, neříkal by, že ve mě věří a tak.. Tohle pravda být nemůže./*Díky své vlastní sebekritice ani nevěří tomu, co říká on o ní. Rychle se vydá pryč a modlí se, aby za ní nešel, což je jí bohužel nesplní.*Nechci ti ničit srdce..*Cítí se i provinile.*Ale tohle není správný. Jsi princ a já jsem nicka.*Stáhne svou ruku z jeho sevření.*Ani bych vám neměla tykat, Výsosti.*Uvědomí si další chybu, kterou dneska několikrát udělala.*/Vzpamatuj se!/*Okřikne se v duchu. Stojí na místě a čeká, co udělá. Doufá, že odejde. Jsou na místě, kde je kdokoliv může vidět, včetně jejího otce a kdyby ji viděl, jak odchází od prince, byla by mrtvá, nenašla by dostatečně dobrou výmluvu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Jasper H. Schreave

Sat Dec 14, 2019 5:10 pm
*Nadzvedne obočí, když na něj vyklopí proč si nikdy nezačne věřit a pak zavrtí hlavou.* To je v pohodě, chápu. Ale ty nejsi zbytečná. Tvůj táta lže. /Kdybych byl správňák, jdu za nim a rozbiju mu držku, ale je mi to srdečně jedno../ *Proběhne mu hlavou a pak jí dohoní a pokračuje v roli kluka vyjadřujícího své city. Když slyší, že nechce ničit jeho srdce, zahraje nadějný výraz, který pohasne po jejích dalších slovech.* /Jo, to máš pravdu./ Nejsi. A i kdyby.. Princ Anthony a princezna Nancy. Taky byla dcerou rádce. *Pokrčí rameny, když vydoluje z hlavy jména svých předků.* Počkej. Děláš si srandu, že jo? Opovaž se mi vykat. No tak, Charity. Já tě miluju a potřebuju tě. *Řekne zoufale a pak sklopí pohled.* A-ale ty nejspíš necítíš nic ke mě. *Hlesne a v duchu se ušklíbne.* Jo, chápu to. Nejsem dokonalý a nejsem korunní princ, takže nejspíš nejsem ani tak zajímavý. *Pokrčí rameny.* /Jsem daleko zajímavější, než bratříček a za chvíli budu mít v titulu i to korunní. Moje bude koruna. Ne jeho. Patří mě. Všechno mi patří./ V pohodě, klidně jdi. Chápu to. *Řekne jí ještě a je to on, kdo se teď otočí a jde pryč. Konkrétně zpátky k té lavičce, kam si sedne. Chce aby se cítila provinile a aby za ním přilezla.* /Tohle bude jednoduchý. Zrovna ona nepředstavuje zas tak velkou výzvu. Je to jenom rozhřívačka na večer./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky Empty Charity Ash Horn

Sat Dec 14, 2019 5:27 pm
*Potřese hlavou.*Říká pravdu.*Hlesne. Už jen kvůli tomu, jak na něj předtím vyjela se cítí strašně špatně, protože jen z hlediska etikety by si tohle neměla vůbec dovolit. Řekne, že nechce ničit jeho srdce, ale nejspíš dělá správnou věc. Není dokonalá a nezaslouží si ho. On si zaslouží někoho lepšího, jak je ona. Jestli k ní něco vážně cítí, je to jen pobláznění. Je přesvědčená, že ještě bude rád, že s ním nebude.*Jo, ale to bylo něco úplně jiného.*Vzpomene si na příběh těch dvou.*Ona byla moc hezká a co jsem slyšela i milá.*Pak se mu omluví a řekne, že by mu ani neměla tykat, ale spíše vykat.*/Co to se mnou je.. Nemůžu ho milovat. Nesmím si to dovolit./*Znovu se zarazí, když řekne, že ji miluje.*To jsme neřekla.*Namítne rychle.*Jsem do tebe zamilovaná už dlouhou dobu, ale celou tu dobu vím, že to správné není a ty si to určitě brzy uvědomíš sám.*Potřese hlavou.*O to, jestli jsi korunní princ nebo nejsi mi nejde. Nemusel by jsi být ani princ a já bych k tobě pořád cítila to samé. A jsi zajímavý.*Zvedne k němu pohled a vidí, jak odchází.*/Nesmím za ním jít./*Ví to moc dobře, proto se vydá rychlým krokem do paláce.*/Snad nás nikdo neviděl. Byl by z toho průšvih jak pro mě, tak možná i pro něj../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Jasper H. Schreave

Sat Dec 14, 2019 5:35 pm
*Povzdychne si, když mu odporuje, ale radši to už nijak nekomentuje, protože se tu s ní teď nechce hádat. Ne, když má před sebou roli stydlivého kluka vyznávajícího své city. Pak jí své "city" vyzná a připomene jí prince Anthonyho a Nancy. Po jejích slovech se pousměje.* A ty jsi co? Jsi ta nejkrásnější holka, jakou jsem kdy viděl. A milejší jsem taky nepoznal. *Řekne jí jemně a přesvědčeně. Pak použije ta dvě slova, která dostanou do kolen snad každou holku a to "miluju tě". Pro něj ta slova nic neznamenají, používá je denně, pokaždé u někoho jiného.* T-ty jsi do mě zamilovaná? /Jaké překvapení./ *Uchechtne se v duchu, ale navenek se tváří nadějně a v jeho očích svítí naděje.* Tak o co teda jde? Charity, prosím. Tobě nezáleží na mém titulu, mě nezáleží na tom, jestli jsi dcera rádce, princezna nebo komorná. Je mi to jedno. A bylo by to jedno i všem okolo. Já tě potřebuju. Nedokážu bez tebe žít. *Řekne jí a pak "zdrceně" odejde a sedne si zpátky na lavičku, kde seděli předtím. Čeká, že za ním Charity přijde, ale ona překvapí a odejde.* /Fajn, výzva přijata stydlivko./ *Uchechtne se v duchu a na jeho tváři se objeví šibalský a ďábelský úsměv. Právě ho totiž napadlo, jak přesvědčit své rodiče, že nepotřebuje žádný domluvený sňatek. Ještě chvíli tam sedí a kouří cigaretu, než se zvedne a dojde se osprchovat do své komnaty, aby mohl zase vyrazit do klubu balit další holky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Brikssi M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 6:59 pm
*Před dvěma dny se vrátila do paláce. S nikým moc od té doby nemluvila. Byla tam připravená zemřít za svého syna Sawyera, protože jim doopravdy uvěřila, že ho mají. A když se pak dostala z ghetta ven, byl to právě on, díky komu se ven dostala. Na ošetřovně jí ošetřili všechny rány a nakonec doktory přemluvila, že tam zůstávat nebude. Ví, že by nejspíš měla už konečně říct své rodině pravdu o tom, co jí je. Chtěla jim to říct, ale pak jí unesli rebelové a ona neví, jestli to zvládne. Stejně se její synové chovají, jakoby jim na ní s Keenanem ani nezáleželo, takže nemá moc cenu jim to asi říct. A Keenanovi a Merliah nechce přidělávat starosti. A Edelynne je malá a nechce jí tím zatěžovat. V černých džínách a velké černé mikině, která má zakrýt její rány a to, jak pohublá je, se vydá do starých uliček, kde si sedne do jednoho výklenku a kolena si přitáhne k bradě. Pak se ztratí ve svých myšlenkách, když přemýšlí jestli a jak to své rodině říct.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 7:10 pm
*v posledních dnech vůbec nespala ani nejedla. Měla o mámu takový strach že se nedokopala udělat cokoli jiného než vyhlížet z oken ven a modlit se za ni. Od toho co se vrátila, ji téměř neviděla. Rozhodla se projít se venku a utřídit si myšlenky. Trochu se vzpamatovat. Má na sobě tepláky a sportovní mikinu a vlasy jí trčí všude možně. Když prochází starými uličkami narazí na svou mámu. Jako první ji napadlo otočit se na patě a odejít, jenže pak jsi uvědomila že to není nejlepší nápad a tak se vydala k ní a potichu si sedla vedle.* Ahoj.*hlesne potichu.* Je ti líp?*otočí se na ni a povzdychne si.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Brikssi M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 7:26 pm
*Sedí ve starých uličkách v černé oversize mikině a černých džínách a je ztracená ve svých myšlenkách, když vedle sebe uslyší hlas své dcery. Trhne k ní hlavou a pokusí se aspoň pousmát.* Ahoj, zlato. *Pozdraví jí a pak přikývne.* Jo, je mi dobře. *Zalže a pohladí jí po ruce.* Co ty? Jak to všechno zvládáš? *Zeptá se jí starostlivě. Všechno, co se děje jí samotné jde stranou, když jde o její děti. Znamenají pro ní s jejím manželem naprosto všechno, proto chce vždycky prvně vědět, jak jsou na tom oni.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 7:36 pm
*náhodou narazí na svou mámu a jde si s ní promluvit. Ráda by věděla odpovědí na nějaké otázky. Její otázkuly otevřeně ignoruje a přimhouří oči* Mami, co se děje? Vím že tady nejde jen o ten únos.*odmlčí se, vydechne a uvolní obličej. Už chvíli na mame pozoruje že něco není v pořádku a potvrdilo se jí to tenkrát na střeše. Stiskne ji ruku a podívá se na ni nežneji* Jsi..jsi nemocná?*odpoví nejistě s obavami v očích*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Brikssi M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 7:55 pm
*Když sem přijde její dcera, trochu jí to překvapí. Původně sem šla, protože sem nikdo moc nechodí a na nikoho z rodiny narazit nechtěla. Odpoví jí, že je jí dobře, i když lže a lhaní je jedna z věcí, kterou se nikdy nenaučila a asi ani nikdy nenaučí a pak se jí zeptá, jak je na tom ona. Vždycky jsou pro ní důležitější ostatní, zvlášť pokud jde o její rodinu. Povzdychne si, když Merliah přimhouří oči a zeptá se jí, co se děje. Kouká na ní a když jí stiskne ruku a podívá se na ní něžným pohledem, sklopí pohled.* /Takhle bych se měla spíš dívat já na ní a ne ona na mě. To já bych měla být její podporou./ *Proběhne jí hlavou.* /Co když to, jak se chovají Sawyer a Jasper je prostě tím, že jsem příšerná máma?/ *Napadne jí jediná věc, která dává smysl a pak se koukne na svou dceru a vydechne.* Já ... no ... je to vrozená vada aorty. Neměla jsem o tom ani tušení, protože jak víš, své rodiče jsem nepoznala. *Řekne jí nejdřív.* Kdyby se to odhalilo dřív, nebylo by to tak vážný, ale operovat to v mém věku je dost riskantní. Takže ... *Nedokončí tu větu a sklopí pohled.* Nechtěla jsem to nikomu zatím říkat. Akorát by to všem přidělalo starosti.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 8:07 pm
*dělá si o mámu starost. Doufá že není nijak vážně nemocná. Když ale uslyší její odpověd zavře pevne oči a sklopí hlavu do země.*/Prosím ne/ Jak moc vážný to je?*zeptá se potichu a děsí se odpovědi. Úplně přesně neví o co se jedná, ale už jen z názvu to zni vážně. Kdyby se její mamince něco stalo, zhroutil by se jí celý svět. Znova. V celém paláci je snad jediná se kterou se cítí příjemně a v bezpečí rodinné lásky. Kdyby stratila i ji, už by nemohla dál pokračovat. To je pro ni nemyslitelné. Pak hlavu rázně zvedne zpátky k ní a nasadi napůl naštvaný a napůl zklamaný ton* Mělas nam to říct. Nemůžeš vse drzet v sobě. Pomůže ti to.*vydechne* Ví to táta?*zeptá ale odpověď zná už předem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Brikssi M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 8:20 pm
*Nakonec své dceři řekne, jak to s ní je a že vada aorty, kterou má, je vrozená. Když se jí zeptá, jak moc vážný to je, sklopí znovu pohled a promne si nervózně paže.* No... V mém věku dost. *Přizná potichu.* Ale doktoři prý vyvíjejí nějakou novou metodu, která má nahradit operaci pro lidi, jako jsem já. Jenže není jistý, jak dlouho bude ten výzkum trvat.. /Takže je možný, že to doktoři nestihnou./ *Nedokončí tu větu, protože jinak to zní daleko pozitivněji. Když uslyší její naštvaný a zklamaný tón, díky kterému k ní zvedne pohled a pak zavrtí hlavou.* Není, jak by mi to pomohlo, zlato. Tohle není něco, z čeho by se dalo vypovídat. *Pousměje se na ní, ale po její další otázce jí koutky rtů zase klesnou.* Řeknu mu to. Jenom má teď hodně práce. *Snaží se to omluvit a pak se na ní koukne a pohladí jí po ruce.* Neříkej to nikomu, prosím. A nedělej si starosti, dobře? Já to nějak zvládnu. *Nechce nikomu přidělávat starosti, obzvlášť svým dětem, kterým by od starostí měla pomáhat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 8:34 pm
Jak v tvým věku? To přece nejde..*začne zmatkovat a zrychlí se jí dech*/Jestli../*větu ani nedokáže dokončit. A to jí ani neříká nahlas. Jak se ji teď potvrdilo, táta to neví. Zhluboka se nadechne a vydechne* Nikomu to neřeknu. Ale pod podmínkou že chci vědět jakékoliv novinky.. prosím*naléhá na na ni. Ani neceka na odpověď, natáhne se k ní a obejme ji. Pevně zavře oči a cítí jak ji začínají pálit oči a nemá daleko k pláči.*/Tohle už prostě nemůže být horší/*pak se odtáhne a vyslovi otázku na kterou ani raději nechce znát odpověď.* Není to..máš..*neví jak to zformulovat tak aby to vyznělo co nejlépe* Je šance.. že*větu nedokončí a z oka ji ukapne slza* Je to smrtelné?*vysloví tiše*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Brikssi M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 8:59 pm
*Nic neříká, když Merliah začne zmatkovat, že to přece nejde. Nějak neví, co na to říct. Po chvíli se nadechne.* Život prostě není fér, zlato. To jsem tě učila od malička. *Koukne se na ní s láskyplným pohledem a pak přizná, že to Keenan ještě neví a poprosí svou dceru, aby to nikomu neříkala.* Dobře. *Souhlasí nakonec s její podmínkou a pak jí pevně obejme nazpátek. Nakonec se od ní odtáhne a po její otázce se na ní chvíli kouká a pak jí utře slzu a pohladí po tváři.* Všechno může být smrtelný. *Odpoví jí potichu.* Ale jo. Když se blbě zkombinuje pár věcí, může to být smrtelné. *Odpoví jí nakonec potichu a pak se donutí povytáhnout koutky rtů nahoru.* Tím se teď ale nebudeme trápit, dobře? Ten výzkum se jim určitě povede a všechno bude v pořádku. *Snaží se uklidnit jak sebe, tak jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky Empty Sawyer Sebastian Schreave

Wed Dec 25, 2019 9:04 pm
*Prochází se s cigaretou v ruce v uličkách. Na sobě má černé džíny a tmavě modrou mikinu, jejíž kapucu má danou do obličeje. Potáhne z cigarety a oklepe popel na zem. Zamračí se, když uslyší hlasy. V tuhle dobu by tu nikoho nečekal. Sem lidi moc nechodí ani za bílého dne. Když přijde potichu blíže, rozezná hlas své sestry a mámy. Poslouchá je a více a více se u toho mračí. Uslyší jak máma říká něco o aortě.*/To je někde u srdce ne?/*Sice vypadá, jako by svou rodinu neměl rád, ale opak je pravdou. Má je moc rád. Jen má strach, že jim ublíží.*/Jako Edelynne na střeše, i když to nebylo úmyslně./*A nebo že je zklame.*/Jak jako smrtelné?/*Pomyslí si a začne panikařit. Nechce, aby mu máma umřela.*/Nemůže umřít, prostě ne. Nedovolím to. Pomůže jí transplantace srdce? Klidně jí dám to svojí./*Pomalu začíná plánovat, jak ji odtáhne nenápadně na ošetřovnu, aby jí mohl nechat transplantovat své srdce.*Ale co když ne? Co když se jim to nepovede?*Zeptá se dost jasně, aby si ho obě dvě všimly. Prohrábne si vlasy, které by si nejraději vyrval.*Mami já.. promiň. Moc se omlouvám. Mám tě rád i tátu, Merliah..*Podívá se na svou sestru.*I Edelynne a.. Jaspera, i když je to někdy s ním strašně těžký, co si budem..*Odmlčí se.*Jen já.. mám problém tohle dávat najevo a navíc mám pocit, že když jsem s vámi, akorát vám ubližuju.*Řekne a polkne.*Jako třeba Edelynne na střeše, i když to byla nehoda, nechtěl jsem to udělat. Zamrká, aby zaplašil slzy, které se mu derou do očí.*Proto jsem si celou dobu myslel, že bude lepší, když se budu chovat jako idiot a budu se od vás distancovat a doufal jsem tak nějak, že to prostě vzdáte a zanevřete nade mě. Bylo by to tak lepší a já vám pak neubližoval.*Neví jestli to dává smysl a nebo ne. Jeho myšlení není zrovna nejlepší.*Nechci, abys umřela.*Vydechne a přestane chodit pořád dokola, jak to dělal do teď. Jen stojí na místě a dívá se do země.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 9:23 pm
/Život je zatraceně nefér./*pomysli si. Když mama souhlasí s její podmínkou, pevne ji obejme. Pak ale začíná vidět víc a víc rozmazaně. Jeji slova ji zní v hlavě pořád dokola. Z transu ji ale probere hlas jejího bratra. Potichu poslouchá jeho slova a pak jsi povzdychne.* Možná seš idiot, ale neubližuješ nám./většinou../ Promiň že jsem na té střeše tak vyjela. Bylo toho moc.*pokrci rameny s omluvnym výrazem.* Myslím, že potřebujeme rodinou terapii.*uvažuje nahlas a dívá se do země. Pak se otočí zpět na mámu* Prosím, já nechci stratit i tebe.*oči se jí zalijou opět slzami a v krku se jí začne dělat knedlík* Já už nechci nikoho stratit. Proč musí lidé odcházet?*zavrtí hlavou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky Empty Brikssi M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 9:46 pm
*Pevně obejme Merliu a pak trhne hlavou k místu, odkud se ozve hlas jejího nejstaršího syna.* /A Jasper s Keenanem dojdou kdy?/ *Napadne jí a poslouchá jeho slova, přičemž ho sleduje, jak chodí sem a tam a má pocit, že se jí z toho za chvíli zamotá hlava. Když se zastaví, mírně se pousměje, vstane a pevně ho obejme. Pak se koukne na Merliah a naznačí jí, aby k nim šla taky. Oba dva je obejme a pak se na ně koukne.* Nikdy nikomu, kdo tě má rád nepomůže, když se od něj budeš distancovat, dobře? To si zapamatuj. A nikdo na tebe nikdy nezanevře. Jsi můj syn. Nedokázala bych to, ani kdybych se snažila. *Řekne mu upřímně a pak se koukne na svou dceru a pohladí jí po tváři.* Neboj, zlatíčko. Nikoho už neztratíš. Musíme být pozitivní. *Koukne i na Sawyera.* Nikdo neumírá. *Pousměje se na oba.* A proto nebudete jančit a necháte mě, abych to řekla tátovi, dobře? *Nechce, aby se tohle její manžel dozvěděl přes někoho. Měla by to být ona, kdo mu to řekne.*
Sponsored content

Staré uličky Empty Re: Staré uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru