Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré uličky

+9
AndyHoff
LittlePrincess
Lexi
Vertasia
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
-LF-
annie.16
Admin
13 posters
Goto down
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Julia Alysson MacQuoid

Thu May 07, 2020 3:05 pm
*Spolu se svým o několik minut mladším bratříčkem utíká po pozemcích paláce, s klackem v jedné ruce jako rytířka. Usmívá se a vyběhne několik schodů do další zvláštní uličky, kterou uvidí. Dneska má na sobě krátké tmavě zelené šatečky a vlasy spletené do jednoho dlouhého copu, který jí skáče na zádech, kdykoli udělá další krok. Až když jí její mladší bratříček zastaví s otázkou, jestli to tu zná, jen zastaví, rozhlédne se a zavrtí hlavou.* Ne. *Řekne zvědavě a ihned se rozběhne k jedné kamenné stěně, do které zaťuká.* Myslíš, že tam bude poklad? *Zeptá se chlapečka.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Staré uličky - Stránka 5 Empty Cody Sebastian MacQuoid

Thu May 07, 2020 3:25 pm
*Dnes, jako každý den bylo moc hezké počasí. Slunce svítilo, na obloze pomalu ani mráček a byl jemný vánek, který byl osvěžující. Když byl Cody se svými blízkými, bylo u něj známé, že to není ten stydlivý, tichý klučina. Proto se po celou dobu, co se svou sestřičkou běží, šťastně chichotá. Avšak když vyjdou další starší uličku, začne se rozhlížet a zeptá se sestřičky, která je jen o pár minut starší, jestli to tu zná. Rozběhne se za ní k jedné kamenné štěně a zakloní hlavu, aby si ji mohl celou prohlédnout.* Ano! V každém takovém místě se sklývá poklad! *Zašišlá a začne okolo holčičky pobíhat, aby si našel taky nějaký klacík, který se používal jako meč.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Julia Alysson MacQuoid

Fri May 08, 2020 5:18 pm
*Zazubí se, když jí chlapec potvrdí její domněnku o tom, že se v zámku určitě skrývá poklad, a podívá se na své zelené šaty, načež zamračeným a smutným výrazem zároveň sjede svého bratříčka.* Maminka by nebyla ráda, kdybych si zničila šaty. Jestli někam polezeme, polezeš za mě? *Poprosí ho a usměje se, načež namíří meč na chlapce.* A necháš mi taky kousek pokladu. Jinak tě můžu poslat do hladomorny! *Poručí mu, míříc na něj mečem, ale pak se jen zachichotá a klackovitý meč skloní. Upraví si šatičky, jako by na nich měla nějakou špínu, a pak se zase podívá na svého bratříčka s tázavým výrazem ve tváři. Jako by se chtěla na něco zeptat, ale pak nic neřekne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 20, 2020 11:01 am
*Dneska ho čeká další schůzka s účastnicí. Už je daleko více odpočatější. Tmavé kruhy pod jeho očima skoro úplně zmizely a jeho kůže už má zase normální barvu. Díky tomu, že si včera promluvil se svou sestrou se cítí i daleko více klidnější. Je rád, že to spolu urovnali a trochu se mu i ulevilo, když mohl část toho, co ho vevnitř tížilo, dostat ven. Teď už v obleku míří ke komnatě Tallulah, se kterou má dnes schůzku. Jakmile dojde k jejím dveřím, zaklepe a počká, než mu dívka otevře.* Dobrý den, lady. *Pozdraví jí s úsměvem.* Připravená? *Zeptá se jí s nadzvednutým obočím a nabídne jí rámě, aby jí mohl doprovodit do starých uliček, které jí chce dneska ukázat.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 20, 2020 11:13 am
*Upřímně se schůzky s princem obává, jelikož po tom co mu řekla...nepřišlo jí, že by bylo vhodné jí vůbec příjmout. Ale s tím vším co se teď děje v paláci i v celé zemi. Komorné jí připravily šaty světle tyrkysové barvy, které si také oblékla, čím si ale nebyla jistá byla obuv. Na procházku musí být podpatky nepohodlné, ale nějaké by mít měla. Rozhodne se tak pro sandálky na jednom z těch nižších. Sedící na posteli čeká, než princ dorazí...celou dobu si žmoulá lem sukně, než konečně uslyší zaklepání. Prudce vstane ze své postele, dojde ke dveřím, které otevře.*Hezký den i vám, výsosti.*Zamumlá tiše a krátce pokývne hlavou. Nehodlá se mu klanět, když je nikdo nevidí.*Vlastně, mě vaše pozvánka překvapila..*Přizná jednoduše a příjme jeho rámě, s tím aby se mohli rozejít palácem.*Měla bych se omluvit.*Dodá ještě ke svým slovům opatrně a v ten moment od něj už pohled odvrátí, dívá se jednoduše jen na cestu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 20, 2020 11:27 am
*Dojde ke dveřím komnaty Tallulah, se kterou má dneska schůzku a zaklepe. Jakmile uvidí obličej dívky orámovaný zrzavou hřívou, povytáhne koutky rtů a pozdraví jí. Nadzvedne obočí, když slyší její slova a rozejde se s ní chodbou ke staré části paláce a následně do uliček.* Překvapila? Myslela jste si, že vaší přítomnost v Selekci vysklím? *Zeptá se jí a u toho se na ní podívá.* Za co? *Vyzve jí k pokračování, když slyší něco o omluvě. Nechápe, za co přesně se mu chce omluvit. U toho se na ní dívá a musí potlačit uchechtnutí, když vidí, jak odvrací pohled. Nechápe, proč se část těch holek bojí na něj podívat nebo s ním i nějak víc mluvit.* /V tom případě se neměly hlásit. Manželku si nebudu vybírat jenom podle vzhledu./
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 20, 2020 11:40 am
*Nedělá jí problém princi otevřít, už jen skutečnost, že jí pozval na schůzku, je pro ní zvláštní. Ví, že nejlepší dojem určitě nezanechala. Příjme jeho rámě a prohlíží si cestu kudy jdou.*Možná by to bylo lepší, je zábavné vidět. Jak se vám některé dívky snaží nadbíhat, i když by volba měla být jen na vás.*Krátce se nad tím pousměje a zavrtí hlavou, bylo to komické. Ale co když jim on dal záminku k tomu, aby se tak chovaly...jako například to jak jí tenkrát poprvé políbil. Jistě, že polibek sakra stál zato a chápala by, že si tím některá z dívek něco mohla špatně vyložit.*Za to...jak jsem se chovala, nebylo to zrovna vhodné. Ale tak trochu mě zajímala vaše reákce.*Přizná jednoduše a prohrábne si volnou rukou několik pramenů vlasů, než se na něj pousměje. Kdoví, jestli svá slova tehdy myslela vážně, nebo byla jen provokací a záměrem, snad jen ona samotná.*Vypadáte líp...měl jste čas se prospat? *Nakloní zvědavě hlavu na stranu, o něco klidněji, přitom si skousne spodní ret a pokývne hlavou.*Napadlo mě, že bych mohla nabídnout pomoc, ohledně toho viru. Když můj otec je vědec, aspoň se budu cítit trochu..prospěšná.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 20, 2020 12:07 pm
*Zeptá se jí, jestli čekala, že její přítomnost v Selekci vysklí a po její odpovědi nadzvedne obočí.* Tím říkáte, že kdybych pozval na schůzku nějakou jinou dívku, budete nás sledovat, abyste se pobavila? *Chytí jí za slovo a po její další větě nadzvedne obočí.* Zajímala vás má reakce na to, že mi vyznáte lásku? *Zeptá se jí a nakloní hlavu na stranu.* Takže jste sem přišla si jen tak pohrát s mými city? *Položí jí další otázku a odpověď ho opravdu zajímá. Spíše se tváří trochu překvapeně a zaraženě, než aby jí oplácel úsměv.* Ano, naštěstí měl. Nebojte, nezkolabuju vám tady. *Uchechtne se a pak pokýve hlavou po její otázce.* Víte, že jste ale v paláci hlavně kvůli účasti v Selekci, že? *Je trochu zmatený z priorit této lady a jejích postojů.* Mohu se poptat, jestli bude vaše pomoc potřeba. *Za běžných okolností, by jí nedovolil se účastnit žádných výzkumů, ale moc dobře ví, že tady jde o lidské životy a ona by přeci jen mohla být aspoň trochu nápomocná.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 20, 2020 12:20 pm
*Zamračí se po jeho slovech a zavrtí jednoduše hlavou.*Spíše jsem myslela, že svou pozornost budete věnovat právě jim. Když vás tolik obletují.*Pokusí se vysvětlit svá slova nějak jednoduše, nelíbí se jí, že každé její slovo překroutí i když se jí zdál milý. Když se potkali poprvé v hudebním salonu.*Možná, nevím...asi jsem myslela, že to bude zajímavější než jen pouhé mlčení. Nejsem zvyklá se bavit s lidmi, natož s princem.*Povzdychne si jednoduše a překvapeně zamrká.*A neděláte to stejné? Když vám připomenu onen polibek? Ano, nebyl k zahození, ale taky vás zajímala má reakce, ne?* Jistě, že se její pohled změní ve zvědavý, tohle celé je špatně a takhle to probíhat nemá. Než krátce spočine očima i na jeho rtech, zavrtí nad tím jen hlavou. Tohle je špatně, rozhodně je.*Nebojím se toho, sice základy první pomoci ovládám, ale..*Uchechtne se nad tím, né tohle je ještě víc absurdní.*Ano vím to, ale taky jste to byl vy, kdo mi řekl...že nemáte čas na nás všechny. Ráda bych pomohla, aspoň v tomhle.*Zamumlá tiše a povzdechne si, nechce aby lidé zbytečně umírali. To jde i vyčíst z jejich očí.* Jinak děkuji za lekce na piano.*Potom už se ale následně na to odmlčí a jenom přikývne. Dlaní přejede po jedné ze zdí se zamyšleným pohledem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 20, 2020 12:51 pm
Máte na mysli nějaké konkrétní dívky? *Nadzvedne obočí, když opět zmíní nějaké dívky, které ho obletují.* Myslíte, že bychom nebyli schopní spolu mluvit normálně? *Nakloní hlavu mírně na stranu.* Uvědomujete si, že tímhle docela dost podkopáváte mou důvěru ve vás? *Upozorní jí, protože on rozhodně není někdo, kdo by akceptoval, že si někdo hraje s jeho city.* Nebyl k zahození? *Chytne jí opět za slovo a tentokrát povytáhne koutky rtů o něco výš.* A nemůžete vědět, co pro mě ten polibek znamenal. Nemůžete vědět, jestli jsem políbil jenom vás, nebo třeba i nějakou jinou dívku ze Selekce. A pokud si dobře vzpomínám, vy jste v tom salonu začala mluvit o tom, jaké to je, být dívkou v mém intimním životě. Vyznělo to, jako kdybyste chtěla takovou dívkou být. Což vám klidně rád dopřeju. *Pokrčí ramenem a u toho jí hypnotizuje pohledem. Všimne si, jak se krátce podívala na jeho rty a potlačí uchechtnutí. Pak jenom pokýve hlavou, když slyší, že základy první pomoci ovládá a dostanou se až k její pomoci ohledně viru.* To jsem řekl a je to pravda. Jestli tedy chcete, zeptám se, jestli by vaši pomoc využili. Ovšem mám podmínku, že vaše účast tam nebude zasahovat do Selekce. Schůzek se mnou, akcí pořádaných palácem a tak dále. A taky byste se mohla sblížit s nějakými ostatními účastnicemi, ale to je pouze mé doporučení. *Pokrčí ramenem, protože ví, že jí nemůže nutit do toho, aby se s někým seznamovala.* Není za co. *Pousměje se na ní a pak se rozhlédne po starých uličkách, kam dorazili.* Kdybyste se mohla vrátit v čase. Přihlásíte se do Selekce nebo ne? *Zeptá se jí.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 20, 2020 1:10 pm
*Zavrtí nad tím hlavou. Většinu jmen dívek si nepamatuje, takže by je ani nemohla zmínit. Navíc ona není taková, že by měla potřebuju někoho zmiňovat, přece na tom nezáleží.*Já se můžu snažit s vámi mluvit a snažím se o to, i když je to obtížně..v tomhle skutečně nechci lhát. Lidé jsou pro mě záhodou a celou dobu se mi jen smáli a od dětství po mě chtěli psát úkoly ve škole. To si člověk jen tak nedokáže v někoho udělat důvěru.*Vysvětlí mu klidným hlasem a povdechne si.*Uvědomuju si to, a vím že  to není správné, že mě můžete nechat zavřít či popravit.*Mluví skutečně nejistě, protože se v ní ozývá její vnitřní strach.* To rozhodně nebyl.*Potvrdí mu pokývnutím a následně si vyslechne i jeho slova.*Nemůžu to vědět, to je jasné. Stejně jako u každého polibek znamená něco jiného. *Přisvědčí s pousmátím.*To je skutečně pravda, ta nabídka je pořád lákavá.*Pokrčí nad tím, v očích má jen rošťácké jiskřičky při těch slovech.*Budu ráda, když se zeptáte. Určitě nebudu zanedbávat své povinnosti ohledně Selekce.*Odmlčí se když uslyší jeho další slova.*Ale já se seznámila! s Destiny, na táboráku, když jste se tam svlékal před jinou z účastnic.*Pobaveně se ušklíbne, né že by si ho tenkrát prohlížela, ale jednoduše si toho všimla. Nešlo si nevšimnout. Jen co dorazí na místo, pustí se ho a přejde ke kamenné zdi, které se dotkne a otočí se na prince.*Nelituju toho, že jsem se přihlásila, i když své šance nevidím jako velké. Udělala bych to kdykoliv znovu. Palác je nádherné místo, plné zajímavých lidí. Připomíná mi toho skoro pohádku, nebo sen, který se zdá být skutečným.*V očích se jí odrážela skutečná radost a upřímnost, neměla potřebu v tomhle lhát. Princ byl  princ, jistě pohledný a k sežrání, a i když se jí kdoví jak líbí. Na ní tohle vážně nezáleží.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 20, 2020 1:33 pm
*Poslouchá jí a u toho kýve hlavou.* Je mi líto, čím jste si prošla. Každopádně mi věřte, že umím s lidmi komunikovat a ticho by mezi námi nebylo. Takže nebyla potřeba si jen tak hrát a vyznávat mi lásku. /Tím si výhru rozhodně nezajistíte./ *Dokončí v duchu, ale nahlas to radši neřekne.* Nejsem někdo, kdo by si liboval v popravách. Nevěděl jsem, že o mě máte až tak špatné mínění. *Pokusí se dát do hlasu trochu pobavení, ale částečně to myslí vážně. Když pak slyší, že jeho nabídka je lákavá, nadzvedne obočí.* Takže jí přijímáte? *Nakloní hlavu na stranu se zvědavým pohledem a pak jí stanoví podmínku ohledně její účasti na výzkumu. Uchechtne se, když mu připomene táborák.* Žárlíte? *Zeptá se jí pobaveně. Jemu by nedělalo problém se svlíknout i před ní, ale přijde mu vtipné, že to takhle vytáhla. Pak už dojdou do starých uliček a on se jí zeptá, jestli by se přihlásila znovu do Selekce, kdyby se mohla vrátit v čase.* Jsem rád, že se vám líbí aspoň palác. *Ušklíbne se mírně, protože si všimne, jak mluvila pouze o paláci. Pak zahnou za roh, kde na ně čeká připravený stůl s občerstvením.* Překvapení. *Usměje se na ní, dojde ke stolu a zvedne dvě sklenky šampaňského, přičemž jí jednu podá.* Na zdraví, nebo navrhujete nějaký jiný přípitek? *Zeptá se jí s úsměvem.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 20, 2020 2:39 pm
Nemusí vám to být líto. *Zamumlá jen tiše a přikývne.*Jistě, chápu tomu.*Šeptne už jen spíše pro sebe. Jistě z té schůzky dobrý pocit neměla, ale toho se už vynasnažila zbavit. Trvalo to, ale povedlo se jí na to nemyslet.*Náhodou o vás špatné mínění nemám. Spíše to byl jeden z prvních trestů, který mě napadl.*Objasní mu volbu svých předchozích slov, není si jistá jaké tresty jsou v paláci možné. Jistě jich bude mnoho.*Ráda ji příjmu.*Skousne si spodní ret a oplatí mu tak jeho pohled, jistě že si všimne té jeho zvědavosti.*Žárlila bych v případě, pokud bych byla žárlivá, což nejsem.*Pousměje se nad tím, vůbec jí ta otázka nerozhodila, naopak jí přišla úsměvná. Možná nežárlila právě proto, že k tomu nikdy neměla důvod. Nebo protože ten důvod ani nepozná.Odpoví mu na otázku, jestli by se znovu přihlásila. Ví, že je její odpověď kladná a neměnila by ji.*Nejen palác...*Poznamená v naprosté tichosti, jen o paláci je pro ni jednoduché mluvit. Když  však zahnou a před nima se ocitne stůl a občerstvení. Na tváři se jí vykouzlí radostný úsměv.*Je to nádherné.*Poví směrem k němu, v očích se jí skoro zaslzelo, štěstím.*Muselo, dát práci  sem všechno dostat.*Poznamená ještě, než si od něj vezme skleničku.*Proč ne na zdraví a nový začátek?*Navrhne poněkud opatrně a natáhne k němu skleničku, aby si mohli společně přiťuknout.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 20, 2020 3:13 pm
*Pokýve hlavou, když mu řekne, že o něm špatné mínění nemá, ale stejně jí to moc nevěří. Pak už se jí zeptá, jestli přijímá nabídku toho, aby byla jednou z dívek v jeho intimním životě. Když slyší, že přijímá, mírně nadzvedne obočí a pak se k ní nakloní, jako kdyby jí chtěl políbit, ale rty nakonec stočí k jejímu uchu.* Je ale škoda, že děvky mě moc nepřitahují. *Vydechne. Vzhledem k tomu, jak nadšeně souhlasila s tím, že by se s ním vyspala, ztratila své kouzlo. Navíc si nemůže být jistý, že by hned pak neskočila do postele komukoliv jinému. Nijak se nerozpakuje jí nazvat tak, jak jí nazval. Prostě se od ní pak odtáhne a doprovodí jí ke stolku s občerstvením.* Nic zas tak těžkého. Náš personál je připravený na vše. *Pokrčí rameny a pak jí podá jednu skleničku.* Tak na zdraví a na nový začátek. *Souhlasí s ní a přiťukne si s ní. Napije se ze skleničky a pak se na ní pousměje.* Chutná vám? *Zajímá se a u toho se na ní s menším úsměvem na tváři dívá. Doufá, že ta droga v jejím pití zabere co nejrychleji a on si bude moci užít a zahodit tohle nudné divadýlko. Během pár vteřin by se jí měla začít trochu motat hlava. Jako kdyby naráz vypila až moc alkoholu, takže rovnou bude daleko více povolnější a uvolněnější. A až droga vyprchá, nebude si pořádně pamatovat, co se stalo.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 20, 2020 3:43 pm
*Nečeká, že by její slova něco znamenala a následně ani ta jeho. Protože se v ten moment následně na to zamračí, tím jak jí nazval. Klesl, hodně...a to si o něm skutečně do teď myslela jen to dobré. Možná to bude tou nezkušeností ohledně lidí, nebo čehokoliv jiného. Nebylo v pravidlech snad něco o tom, že nemáme princi odmítat jakýkoliv fyzický kontakt...Potřese nad tím jednoduše hlavou.*Jistě, že je.*Odmlčí se nad tím, převezme si od něj skleničku a také se sama navrhne přípitek..Když si s ním přiťukne, zadívá se na obsah sklenice, ke kterému si nejprve přičichne. Než se rozhodne sklenici naklonit, jenže svá ústa neotvírá, a tak se jí do pusy dostane sotva několik kapek. Sklenici položí na stůl před sebe a zavrtí hlavou.*Omlouvám se Vaše Výsosti, nejsem na takové nápoje.*Vysvětlí s klidem a rozhlédne se, přičemž se sama opře o zeď za sebou a začne se dívat do země. Je naštvaná sama na sebe, na to že se schůzkou vůbec souhlasila. Byla pitomost, že si myslela kdoví co, ale tímhle už s ním nechtěla mít nic společného.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 20, 2020 3:59 pm
*Vidí její zamračení a jen se nad ním v duchu ušklíbne. Je mu úplně jedno, jak ho ta dívka vnímá, protože u něj klesla na totální dno tím, jak rychle souhlasila se sexem. S žádnou takovou dívkou by nedokázal zůstat. A ještě k tomu z ní udělat královnu. Sám o sobě pochybuje, jakým bude králem, takže chce, aby země měla tu nejlepší možnou královnu, která by mu mohla pomoct vyvarovat se některým chybám nebo pokud nějakou udělá, tak se jí snažit spolu s ním napravit. A pochybuje, že tahle zrzavá osoba by dobrou královnou mohla být. Pak už jí ale podá skleničku s drogou a sám se napije z té své.* Alkohol v tom není. Slyšel jsem, že mu neholdujete, tak jsem schválně vybral bez alkoholu, speciálně pro vás. *Pokrčí rameny.* Jestli chcete, je tu i voda, nebo nějaký džus. *Kývne hlavou ke stolu za ním a pak k ní udělá jeden krok, aby u ní byl blíž.* Ale můžete si to dát beze mě, nebo s někým, kdo se s vámi klidně vyspí, protože to já určitě nebudu. *Řekne jí o něco hlubším hlasem a pak se vydá k odchodu. Po pár krocích se ale zastaví a otočí se zpátky k ní.* Jo, ale ... dovolte mi připomenout vám, že za nevěru princi ta poprava doopravdy hrozí. *Usměje se na ní sladce a pak už se rozejde do své komnaty, kde se rychle převlékne a vydá se do tělocvičny, kde ze sebe všechno plánuje vymlátit u boxovacího pytle.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 20, 2020 4:08 pm
*Byla tomuhle princi jen pro smích, stejně jako každému s kým se začala bavit. Ať řekla cokoliv, udělala cokoliv. Nevrhá se mu kolem krku, ale považuje jí za děvku. Ona o sexu nevěděla skoro nic, vlastně vůbec nic, když se nad tím tak zamyslí. Je to až k pobavení, tohle všechno...celý postoj k věci. Přišlo jí to absurdní, stejně jako, že by chtěl napravit to jak se k němu chovala.*Jo to je skutečně pozorné, že se zajímáte.*Protočí nad tím oči a podívá se ke stolu.*Nemám zájem si s někým dávat pití ani s kýmkoliv spát.*Prskne na něj naprosto vážně a zamračí se, tohle bylo hrozné...moc hrozné. Ví jen jedno.*Nemusíte mít strach a starost, neuvidíme se.*Pronese k němu ještě, počká než princ odejde, skleničku vezme do ruky a hodí jí jednoduše o zeď. Potom už se rozejde někam, bůhví kam ani sama neví*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 12:17 pm
*Objeví se v uličkách. Včera v noci z plesu utekl jako srab a jako ještě větší si teď připadá, když stojí v prázdných uličkách, které by vydaly za hotový labyrint, zatímco si prohrabává vlasy, jako by nevěděl, co má dělat. Opravdu hodně panikaří, jak je vidět. Prochází se mezi uličkami jak blázen, mne si vlasy a dýchá, jako by měl co nejdříve zkolabovat. Až když si je jist, že je daleko a že nikoho nezaslechne, dovolí si sjet zády po zdi do podřepu a zaboří si obličej do rukou. Není mu naň vidět, jen je slyšet, že se tiše rozvzlyká. Je to spíš jen tichý pláč, klidný, smířený. Stupňovat začne až zase ve chvíli, kdy se vymrští na nohy a pěstí vrazí do zdi, celý chudák zničený.* Kurva! *Zakleje, ještě než udeří, a pak začne mlátit dál a dál, očividně naprosto beze smyslů.* Kurva, proč s tím nic nemůžu udělat?! *Křičí se slzami v očích, zatímco mlátí dál a dál, nehledíc na krev, která mu prýští z kloubů.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 1:01 pm
* Scarlett po tom setkání se sestrou měla dobrou náladu. Což bylo očividně i vidět na její tváři. Moc si užívala toho že jí může provokovat. Ale očividně si moc ples neužila s toho co slyšela tak se tam dokonce popral prince Wyatt se zahraničním hostem. Když projde uličkami uslyší jako by někdo vrážel do zdi a taky takový tichý pláč. rozeběhne se tam a když uvidí Josepha jen rychle zamrká a přiběhne k němu.* Hej, hej stačí..Jsi v pohodě?* Nechápavě se na něj podívá což se i usměje.* Děje se něco? * Podívá se mu do očí, začne být celkem starostlivá. Kdyby to nebyl Joseph tak se jinýmu člověku zasměje a ani si toho nevšimne, ona měla celkem dost velké výkyvy nálad, když to zašlo někdy až moc daleko tak něco porozbíjela možná toto měli společný takže to chápala. Jenže najednou měla instinkt že se musí zeptat co se děje, a jestli je v pořádku.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 1:11 pm
*Když zaslechne čísi hlas, nepřikládá mu velkou váhu, ale jakmile ji koutkem oka spatří, málem ji praští. Zatracený zlozvyk, který pochytil od colina. Tiše ji sleduje, když se ale usměje, otočí se k ní zády a proplete si prsty mezi sebou za hlavou. Nedokáže se na ni dívat, když se usmívá, jako by nechápala, co je jeho bolest zač. No, ona to ani nemá jak chápat. Rychle si utře oči, ale sykne, když se mu tam taktéž dostane krev, takže si oko začne čistit volnou dlaní.* Kurva. *Zamrmlá si jen sám pro sebe, ale na Scarlett ne neotáčí. Nechce jí nic říct, proč včera z plesu utekl, i když ji viděl, proč takhle šílí...*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 1:31 pm
* Když se otočí, jen se na něj nechápavě podívá.* / To mě snad nechce vidět, provedla jsem něco?/ * Problesklo jí hlavou. Což měla i smutný obličej. Nějak nepobrala jestli něco provedla nebo je to kvůli něčemu jinýmu a jestli ho třeba má nechat tady samotného. Po chvíli se odhodlá a otočí ho na sebe aby mu mohla vidět do tváře.* Ahoj? Tak ještě jednou děje se snad něco? Provedla jsem já něco? * Zeptá se ho, jenže když uvidí že má ruku od krve jen se na ní podívá a vezme si jí do dlaní. Kdyby tu byla nějaká lékárnička hned by mu to obvázala, jenže žádná tady nebyla..* Potřebuješ na ošetřovnu..* podívala se mu do očí a řekla se smutným výrazem v tváři.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 2:24 pm
*Když si ho Scarlett znovu otočí směrem k sobě, vyčkává, co se bude dít, a když ho chytí za ruku, jen tiše zavrtí hlavou, že ona nic neprovedla.* Ne. *Hlesne tedy nakonec trochu nakřáplým hlasem, jako by to byla jediná kloudná věta, kterou je s to vyslovit. Sleduje její pohled k jeho zničené ruce a jen nad tím zavrtí hlavou.* Kdybych byl strážce, co potřebuje s každou blbostí na ošetřovnu, byl bych vůbec dobrej strážce? *Zeptá se jí nakonec tiše a jen ruku z té její vytáhne. Jen, co to udělá, tak se ale roztřese a padne na kolena na zem.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 2:35 pm
Samozřejmě že bys byl dobrý strážce. Ty budeš vždycky dobrý strážce. * Usměje se a když vytáhne ruku z té její dlaně. Jen zavrtí hlavou.* Chceš tu být sám?..* Zeptala se, jenže i kdyby on řekl že ano, stejně by nikam nešla a byla by tu s ním. Po chvíli když uvidí jak padne na kolena, tak si sedne a obejme ho. * Tak naposledy děje se něco? * Zeptala se starostlivě, možná v tu chvíli byla taky smutná ale spíš byla naštvaná že jí nechce říct co se děje nebo co se stalo. Možná se neznali úplně nejdéle, ale aspoň jí to říct mohl.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 4:00 pm
*Pevně Scarlett obejme, i když je to asi to poslední, co by tak nějak chtěl udělat. začne se otřásat pod těžkou salvou vzlyků, naprosto očividně ignorujíc, že Scarlett zmáčí to, co má dneska na sobě. Tiše jen chvilku vzlyká do jejího ramene, načež ze sebe sténavě vydá.* Ona... ona umírá. *Šeptne skoro neslyšně a dál pláče, očividně se ale snažíc dál ovládat, jako by to byla pro něj slabost, aby ho někdo viděl plakat. Vždyť ani před svým nejlepším přítelem od svých dvanáctných narozenin neplakal.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 5 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 4:21 pm
Ale kdo? * Podívá se na něj pořád nechápavým výrazem na tváři. Po chvíli ho přestane objímat a jen se blíže posune k němu.* Vím, že se neznáme úplně nejdéle ale můžeš se mi svěřit..* Na rtech se jí objevil úsměv. Scarlett možná něco více začala k němu cítit, ale nechtěla si to připustit k srdci. Co by se stalo kdyby se to dozvěděli její rodiče že chodí se strážcem, to by jí pak vyčítali že má mít někoho jiného.. To by pak bylo skoro všude, jenže Scarlett nechtěla být furt ta o který se mluví skoro na každým rohu. Proč by to nemohla být třeba Catherine? O který se mluví, jenže ne. Scarlett musela být o pět minut starší. Takže to ona musela být ta chytřejší. Což stejně byla Catherine. Ne že by nebyla chytrá ale prostě si myslela že ona na to nemá být korunní princezna.*
Sponsored content

Staré uličky - Stránka 5 Empty Re: Staré uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru