Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré uličky

+9
AndyHoff
LittlePrincess
Lexi
Vertasia
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
-LF-
annie.16
Admin
13 posters
Goto down
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 4:26 pm
*Třese se mu brada, jako by o tom opravdu nechtěl mluvit. nechce o tom mluvit, ale musí to někomu říct, jinak se zblázní. Neřekl to ani Colinovi, chtěl mu to říct, ale pak prostě utekl. Jako srab.* Budeš mít krvavý oblečení. *Zamumlá tiše, když se podívá na mokré a krvavé fleky, které jí zůstávají na oblečení, a pak se jen odtáhne, respektive z ní dá ruce dolů, aby si utřel oči.* Moje máma. *Zamumlá tichounce a dá si obličej do rukou.* Je poslední, kdo mi z rodiny zbyl...
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 4:43 pm
To je jedno, stejně jsem to chtěla vyhodit.* pobaveně protočí oči, aby aspoň měl nějaký úsměv na tváři, pak už se jen taky odtáhne. Když řekne že jeho matka jen se mu podívá do očí a zarazí se.* To je mi moc líto. Neumím si představit, jaký by to bylo ztratit rodiče..* Dá mu polibek na líčko a zase ho obejme. Bylo jí jedno jestli bude mít mokré oblečení nebo dokonce i krvavé. Když řekne že je jeho matka jediná kdo mu zbyl z rodiny, jen mu položí hlavu na rameno a jen ho objímá. Mohlo ho to utěšit, jen tam seděli. Byli tam sami, takže jí to vůbec nevadilo kdyby jí tam vyříkal celý jeho život. Moc o něm nevěděla, věděla jen to že je Strážce a jak se jmenuje, ale asi by bylo nevhodné v takový situaci se ptát jaký jsou jeho zájmy a podobně. Zavřela oči a jen ho objímala.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 5:03 pm
Proto... proto jsem spis chtel, aby ses se sestrou usmirila. Ja mam matku doma, sam ted nemuzu poradne odejit a bojim se, ze jsem ji nikdy nerekl nic tak dobreho, aby mohla odejit s usmevem, ze jsem ji mel rad a udelal vsechno pro to, aby si to naposledy uzila *Zamumla a pak se ji podiva do oci.* Moc se ti omlouvam, ze me takhle poslouchas tlachat. Jenom... nedokazu s tim proste... *Zamumla a znovu se rozbreci.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 5:22 pm
Neřeš ted mojí sestru..Vím že si chtěl aby jsme se usmířili ale prostě..My už to bez sebe dáváme a nemusíme být spolu. * Řekla a usmála se. Když se omluví jen nad tím máchne rukou.* To je v pořádku, jsem ráda že si mi to řekl.* opřela její čelo o to jeho a zavřela oči. Nevěděla proč ale v tu chvíli ho chtěla políbit a všechno možný. Jenže nevěděla jestli je to zase nevhodná chvíle, když mu skoro umírá matka. Pak už je jen opřená o jeho čelo a usmívá se. Po chvíli kdy si vzpomene co musí všechno prožit, jí ukápne slza po tváři.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 6:12 pm
*Tise si povzdechne a prikyvne. Mozna se na nekterych mistech snazil az moc. Tise, kdyz se mu objevi jeji oblicej tesne pred tim jeho, se na ni podivaa palcem ji setre slzu.* Nebrec. *Rekne chraplave a nakonec ji nevedomky polibi. Neuvedomuje si, co dela, jen proste po ni lacne skoci, zacne ji ziznive a zaroven zoufale libat, jako by doufam, ze tim vsechno zmizi.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 6:37 pm
* Když jí setře slzu jen se usměje. Nechtěla ho políbit s toho důvodu že si myslela že by to stejně bylo jen ze zoufalosti a ze smutku, takže si nebyla jistá jestli ho má políbit právě ona. Jenže když jí políbí on, spadne jí kámen ze srdce, protože si myslela že se s ní baví jen pro to že jí tu jen potkal. Začne ho líbat ještě vášnivěji než on, ale na chvíli přestane.* Máš mě aspoň trochu rád? Nebo to je jen ze zoufalosti a smutku vůči tvojí matce? *Zeptá se ho což má takový nejistý výraz na tváři. *
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 6:43 pm
*Když ho zacne libat, jen se ji podda a kdyz se pdtahne, jen zmatene zamrka. Sleduje ji a premysli, jestli se ma naprosto odzbrojit a rict ji presne jak to je, a nakonec jen kyvne.* Ja... nevim, jestli je rad to spravne slovo, ale od doby, co... jsem te polibil tenkrat v jezirku. *Hlas se mu zadrhne a sleduje ji.* Jsem to chtel udelat zas. *Jakx to je debil! Jaky debil, ted ho jen serve, protoze ona je korunni princezna a on jen strqzce.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 7:01 pm
Takže to znamená že je to jen ze zoufalství a ze smutku?...* Chvíli radši nic neříká, ale pak si uvědomí že ani ona neví jestli ho má ráda. Takže jen zavrtí hlavou. Pak z ní pobaveně vypadne.* To až tak moc dobře líbám? *Uchechtne se a zase se k němu nakloní a políbí ho. Ne že by jí to nevadilo že jí řekl že on ani nic neví, ale spíš že ona vážně taky nevěděla co cítí. Byla spíš jen překvapená že jí chtěl políbit znovu. Myslela si že jí už v životě nechce vidět když nepřišel ani na ples a když přišla tak se k ní otočil zády. Ale ted už všechno ví takže se tím trápit už dál nemusí.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 7:34 pm
Ne, to ne, jenom... *Nedokaze pred ni nahlas priznat, ze ji ma rad, ale boji se, jestli ona to k nemu citi to same. Tak ji jen sleduje s tazavym vyrazem ve tvari a kdyz ho zase polibi, chyti ji za oblicej s pritahne si ji zase k sobe. Ach, jak moc se mu libilo ji libat a jeste vic ji mit ve sve pritomnosti, vazne to bylo neco, ceho se nechtel vzdat.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 8:05 pm
Jenom, coo? *Zeptá se zas nechápavě, to jí chce říct že k ní něco cítí? Ona asi taky ale nepoznali se teprve před 2 dni? Bylo to pro ní takový celý urychlený ale nemohla si pomoct ale zbožňovala jeho rty. Ale stále čekala na to až jí odpoví jestli umí dobře líbat. A to jí celkem zajímalo.* Pořád si mi neodpověděl na otázku.* řekne do polibku a usměje se*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Sun May 24, 2020 10:11 pm
Jenom nevím, jak jsi na tom se mnou ty, jestli jenom nečekáš, než tě omrzím, nebo než si najdeš někoho svý úrovně. *Vyhrkne ze sebe, ještě než se stačí zarazit, a odtáhne se, sledujíce ji pohledem raněného štěněte. Ta z něj vytáhla i to, co nevěděl. A pak si znovu jen povzdechne.* Božsky. *Přikývne na její otázku ohledně jejich rtů.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Sun May 24, 2020 10:50 pm
Proč si myslíš že mě omrzíš? Svý úrovně? * Zavrtí hlavou.. Nechápe co ho to napadlo, ale pořád nevěděla co chtěl říct, když se odtáhne jen ho pozoruje..* Ehm..děje se něco?..* To jsem ho omrzela já? Udělala jsem něco až ted špatně? V hlavě měla spoustu otázek, nějak furt nechápala o co mu jde..Ale nějak to neřešila. Po chvíli když jí řekne že líbá božsky jen se uculí.* Vážně? To je hezký děkujuu..* Poděkovala mu a když se odtáhl zase se k němu přiblížila a dala mu ruku na tvář.* Jsi roztomilý když mi to říkáš, a ty taky nelíbáš úplně špatně.* Ušklíbla se. Ona rozhodně milovala jeho rty, ale tak musela zalhat a trochu ho škádlit.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Mon May 25, 2020 6:51 pm
Jsi korunní princezna, známe se dva dny a já mám pocit, jak dlouho tě znám. *Řekne tiše a dívá se na ni. Když mu položí otázku, jen zamrká a zavrtí hlavou.. Suše se uchechtne, vážně nechápe ani ň, nebo si s ním jen hraje?* Měla by ses teď muchlovat s nějakým princem, s králem, rozhodně ne se mnou. *Řekne jí tiše a sleduje ho, načež už nic neřekne. neví, jestli ho jen nevyužívá, ale bylo pozdě. I kdyby ano, už jí řekl to, co neřekl ani Colinovi... Nebyla už cesta zpátky a on nevěděl, jak z toho vybruslit. Bál se zlomeného srdce, bál se zrady, protože teď je nejlepší šance to udělat*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Mon May 25, 2020 7:59 pm
A to ti vadí že jsem korunní princezna?..Pokud ano, tak to asi byla chyba spolu vůbec někdy mluvit.* Stoupla si a protočila očima.* Já jsem možná mrcha..Možná nejsem nejhodnější..Možná nejsem na všechny hodná a milá. Ale nikdy v životě bych si nevážila člověka ke kterýmu něco cítím.* Ujede jí z pusy, což si za malou chvíli uvědomí co řekla tak jen stojí a zírá. V tu chvíli nějak neví jak zareaguje, nebo dokonce jak zareaguje ona sama. Jenže když jí řekne že by se měla muchlovat s nějakým princem nebo dokonce i s králem. Jen se pobaveně uchechtne.* To si jako myslíš že ve volným čase dělám, muchluje se s nimi? * Možná to byla pravda, ale zas tak často to nedělá. Tak dvakrát do roka. A pokud si myslel že tohle dělá, tak jí to bylo i líto.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Mon May 25, 2020 9:11 pm
*Tiše ji sleduje a několikrát jí do toho chce vstoupit, ale když mu řekne, že k němu něco cítí, jen zamrká. Zamrká a sleduje ji tak nechápavě, ale očka se mu smějí. Jsou nadšené, veselé, jen zbytek těla ochablý, jako by to nechápal.* Ty... Co? *Hlesne překvapeně a svěs ruce k zemi, než zase začne pokračovat.* Já to tak nemyslel. *Zamumlá a dívá se na ni, nervózně si žmoulajíc oblečení jako dítě.* Jenom jsem... *Zhluboka se nadechne a přemůže se, aby se jí podíval do očí.* Když se mnou mluví vždycky někdo vyšší, očekávám špatný konec. Promiň, očekával jsem to i tady. *Natáhne k ní opatrně ruku, aby ji pohladil po ruce, ale nechá ji na půli cesty ve vzduchu, protože ví, že to podělal. Ruku stáhne zpátky a zavrtí hlavou.* Ne. *Zamumlá a sleduje ji.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Mon May 25, 2020 9:43 pm
* furt si vyčítá v hlavě že to řekla nahlas, jenže ona když je naštvaná tak prostě nedokáže přestat se hádat. Jenže když se jen dívá na něj a zírá, a strašně se bojí jak na to zareaguje, on promluví a ona se chvěje.* Radši nic zapomen na to. Byla chyba ti to takhle říct. Já jen že když jsem naštvaná tak říkám věci na který myslím. A nějak mi to ujelo, vím že ty to tak necítíš..* V tu dobu se mu moc nechtěla dívat do očí, takže jen sklopila zrak dolů a založila si ruce na hrudi. Pak ho jen poslouchá mluvit.* Ne to je v pohodě, jenom já jsem..rozrušená.* Řekne nejistě a když k ní natáhne ruku a hned jí stáhne zpátky. Jen se mu dívá do očí ale nic radši nedělá.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Mon May 25, 2020 9:48 pm
*Když ji sleduje a i její bojácnou reakci, jen se zhluboka nadechne a opatrně ji chytí za ruku. Pohled sklopí k její ruce a jemně ji pohladí palcem po hřbetu, načež jí ji pevně stiskne a pohled zase stočí k očím.* Já jsem rád, žes mi to řekla, protože aspoň takhle nebudu muset přemýšlet, jestli to je z tvé strany stejné. *Mírně plaše se usměje a pak se k ní natáhne, načež si ji tak nějak opatrně položí do náruče. Je rád, že tu je s ním, protože takhle má někoho, koho může obejmout... Všechno.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Mon May 25, 2020 10:05 pm
* Když jen řekne že to cítí stejně jen vydechne, v tu chvíli měla totálně stažený žaludek. Když si jí položí do náruče jen se pousměje ale po chvíli se postaví na své nohy. * Takže se na mě nezlobíš, že jsem ti to řekla..? Jinak se omluvám co jsem řekla, nemyslela jsem to tak, vím že toho budeš mít hodně i s tvojí m-matkou. Nechtěla jsem ti udělat další potíže.* usměje se a vášnivěji ho políbí kdy párkrát zatahá za jeho rty. Scarlett na to nebyla, na vztahy, ale třeba si konečně někoho najde a ne jen na jednu noc, ale možná taky napořád. Ale nějak v to nedoufala. Nevěděla čím ale strašně se bála co by řekla její sestra. Možná by mu do hlavy natloukávala že nejsem na vztahy a že s ním budu jen kvůli tomu že je dobrý v posteli a další kraviny, takže se pokusí aby se nikdy ty dva neviděli nebo třeba nepotkali.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Mon May 25, 2020 10:09 pm
*Mírně se usměje a když se zvedne, jen zamrká a zvedne se taktéž. Dívá se na ni a jen se usměje.* Jsem rád, jinak bych si zase vtloukal do hlavy, že mě nechceš nikdy vidět, že to bylo jenom nějaký... Něco. *Když ale zmíní jeho maminku, jeho milovanou maminku, jen přikývne.* Já vím, budu muset za ní. Skončila mi služba a ještě jsem za ní pořádne nebyl. *Povzdechne si a přikývne, načež, když ho políbí, jen se do polibku usměje a přitáhne si ji k sobě. Jednou rukou ji chytí na obličeji a druhou vzadu na úrovni pasu. Je to pro něj příjemné uvolnění, příjemné... něco, co nedokázal pořádně pojmenovat.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Mon May 25, 2020 10:24 pm
To jsem ráda že to cítíme stejně ale já bych tě chtěla určitě vidět. *Na tváři se jí objeví úsměv. Jenže ten moc nezůstal když se zmíní o jeho matce, ale pak přestane myslet a jen řekne.* Víš možná bys mohl přijít zítra do mé komnaty..* uculí se jenže pak zavrtí hlavou. Tohle přesně dělala na kluky když nějaké jen tak potkala. Jenže s ním na to chtěla jít hodně pomalu, on pro ní nebyl jen tak někdo. Nevěděla jestli pro něj jo? Ale pro ní určitě nebyl.* Víš co? Klidně tam nemusíš chodit..Můžeš se zastavit kdy budeš chtít..* usměje se, když si jí k sobě přitáhne jen se jí začervenají tváře. V tu chvíli vypadala jako rajče. Ale vážně milovala když jí líbal, možná líbal nejvíce dobře s kluků kterých měla, což jich bylo fakt dost.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Tue May 26, 2020 12:09 pm
*Mírně se usmívá a sleduje ji. Její změna názoru ho překvapila, upřímně to nečekal, tak co se vlastně stlao? Nechtěl se ale na to nijak ptát, tak jen přikývne a sleduje ji dál, a pak se jen usměje.* Uvidíme. *Zašeptá s pokrčením ramen a pak ji políbí ještě jednou. Tentokrát ne na rty, ale na čelo, jako by to on jí říkal, že tu je pro ni.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Tue May 26, 2020 12:33 pm
Dobře, jen mám otázku.* Ty si už asi viděl mojí sestru, co? *Zazubí se, v tu dobu si vzpomněla že tam vlastně na tom galaxy plese s ní stála, a ona vážně nechtěla aby se potkali. Možná by to bylo pro ní něco, na co by nechtěla ani pomyslet. Ona by věděla že by se pak mohlo něco stát. Pořád měla v hlavě to, že by měla být k němu upřímná, když je i on k ní. Možná by mu měla říct nějaký věci o sobě, po chvíli se odhodlá a zeptá se ho.* Jinak, ehmm..nechceš třeba něco o mě vědět? * Zase řekla věc, kterou v životě nikomu neřekla. On mohl vidět že je taková nejistá. Ale snažila se, na to jít pomalu, i když ona na to nebyla.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Tue May 26, 2020 12:36 pm
*Když si vzpomene na ples, jen nepatrně přikývne. Viděl ji, ví, jak vypadá, ale nepamatuje si to pořádně. Ani neví jaká je nebo něco takového, tak jen přikývne a pokrčí rameny.* Jo, asi jsem ji viděl, pokud je to ta, co stála kousek od tebe. *Souhlasí a jen nad tím pokrčí rameny a pak se jen usměje, když mu nabídne něco o sobě říci. neví ale, na co by se měl ptát, tak ji jen sleduje.* Jestli mi něco o sobě chceš říct, tak povídej. Rád se o tobě něco dozvím, ale nemusíš ani nic říkat.
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

Tue May 26, 2020 12:58 pm
Jo, to asi bude ona, noo. Ale musíš uznat že jsem já ta hezčí.* Zasměje se, bože jak ona už někoho chtěla provokovat, vlastně on byl jediný na kterýho byla upřímně hodná. Všechny jiný lidi jen provokovala a vytáčela. Naštěstí on nevěděl jak může lidi provokovat tak moc že se jí začnou vyhýbat. Zase jí nějak záhadně přeskočila nálada, a ona se začala chovat jinak, ne že by ho začala provokovat a vytáčet ale tak nějak jinak.* uff..už jsem myslela že tu budu muset říkat můj rodokmen.*Ušklíbne se* A co ty? Nechceš mi něco o sobě říct? Ráda o tobě něco budu vědět. * Usměje se jako andílek.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Staré uličky - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

Wed May 27, 2020 2:02 pm
*Uchechtne se. Ani si pořádně nevšiml, jak vapadala ta druhá, takže neměl jak porovnat, jestli je Scarlett opravdu hezčí než její sestra, ale rozhodl se to nijak nekomentovat. Sleduje ji stále zvědavým pohledem a když mu o sobě nic moc neřekne a namísto toho chce vědět něco o něm, jen povytáhne obočí.* Nechtěla jsi mluvit spíš ty něco o sobě, princezničko? *Zeptá se dívky s mírným úsměvem v obličeji, ale stejně tu otázku neodpoví. Nechce o tom mluvit, když mu slíbila něco ona. Tak se jen uchechtne a povytáhne obočí.*
Sponsored content

Staré uličky - Stránka 6 Empty Re: Staré uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru