Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré uličky

+9
AndyHoff
LittlePrincess
Lexi
Vertasia
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
-LF-
annie.16
Admin
13 posters
Goto down
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Staré uličky - Stránka 9 Empty Nala Gough

Mon Aug 31, 2020 12:22 pm
*Stihla akciu opustiť ešte pred útokom, keďže ju bolela hlava vydržala tam sotva hodinu. Dnes jej bolo lepšie a tak sa rozhodla ísť niekam na vzduch. Chvíľu chodila záhradách a potom zamierila smerom na nejaké uličky. V dialke uvidela osobu. Nemala v plane ju nejak oslovovať. Nechcela nikoho otravovať. V dialke uvidela, že ide oproti nej. Len sa usmiala, nevedela, či ju vníma. Naviac kto by si všimol hnedovlasé dievča v obyčajných modrých šatách? Zastavila a oprela sa o zábradlie. Z ruksaku vytiahla knihu a ponorila sa do čítania.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Aug 31, 2020 12:29 pm
*Prochází se uličkami a k tomu si uzpívá. Po včerejšku je trochu vyděšená a na jednu stranu si není jistá, jestli je dobrý nápad, tu být sama.*/Nepřišli včera i z lesa?../*Ale chce si pročistit hlavu a k tomu jí menší procházka pomůže asi nejvíce. K tomu si i zpívá jednu ze svých písniček, kterou napsala, napsala jich docela dost, přece se i živý jako zpěvačka. Najednou si kousek před sebou všimne nějaké dívky. Zastaví se v pohybu a pousměje se na ni. Pozná z ní dívku ze Selekce, snažila si zapamatovat co nejvíce obličejů a jmen dalších účastnic.*Ahoj, ty jsi Nala, že? Já jsem Misty, těší mě.*Představí se jí a podívá se na knihu.*Co to čteš? *Zeptá se zvědavě. Doufá, že jí dívka hned neodpálkuje a bude si s ní chtít aspoň chvilku povídat.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Staré uličky - Stránka 9 Empty Nala Gough

Mon Aug 31, 2020 12:47 pm
*Išla sa prejsť po chodbách. Zastavila sa a oprela o kraj. Otvorila knihu ktorú jej poradila kamarátka, malo tam byt niečo o historii akurát vtipne spracované. Jej to síce moc vtipne neprišlo. Naopak bolo dosť divne popisovať smrť niektorých ľudí ako náhodu za ktorú mohol niekto kto v tom storočí ani neexistoval.
Keď sa pri nej objavila ta dievčina zavrela knihu a nechala v nej len jeden prst aby vedela kde skončila.* Áno, ahoj. Tiež ma teší. *Usmiala sa an dievča takto z blízka zistila, že ide o dievča zo selekcie.* Vlastne je to nejaká divná kniha o historii. *Poznamenala a prezrela si knihu.* Čo ťa priviedlo sem? *Usmiala sa. Bola vlastne rada, že sa môže s niekym porozprávať.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Aug 31, 2020 1:01 pm
*Když narazí na dívku, která tu čte knihu, přestane zpívat a zastaví se v pohybu. Na dívku se přátelsky usmívá. Neměla moc možností se s ostatními účastnicemi seznámit a ráda by to napravila a našla si třeba kamarádku, jako její máma. Ta se docela přátelí i s královnou a slyšela i o dalších účastnicích.*Proč divná?*Zeptá se zvědavě a ještě jednou se na tu knihu podívá.*Chtěla jsem si pročistit hlavu. Po tom včerejším útoku.. Víš co, o rebelech víme, ale i přes to mě to docela zarazilo..*Pokrčí rameny.*A sem chodím ráda, je tu takový klid.*Pousměje se a rozhlédne se.*Ale hádám, že to ti říkat nemusím, nejspíše si jsem šla ze stejného důvodu, aby sis mohla číst.. Ruším tě? Klidně mohu odejít. *Ráda by si s ní povídala, ale nechce ji moc otravovat.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Staré uličky - Stránka 9 Empty Nala Gough

Mon Aug 31, 2020 1:09 pm
*Keď vidí úsmev dievčata musí sa usmiať aj ona.* Vlastne mi ju doporučila kamarátka, vraj je to o historii nejak vtipne zapísané. Možno som divná ale nie je to vtipne. *Pokrci ramenami a schová knihu do tašky.* Stalo sa ti niečo počas toho útoku? Mne včera bolele hlava tak som odišla ešte skôr ako útok začal. *Pokrcila ramena a pozrela sa na ňu.* Nie, nemusíš odchádzať. Čítať môžem hoci kedy. Teraz si tu ty. *Usmeje sa. Vlastne jej je jedno ci s a bude venovať nudnej knihe alebo Misty.* Čo si vlastne zač? *Chcela o dievčati vedieť co najviac a tak sa spýtala práve na túto otázku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Aug 31, 2020 1:26 pm
*Přikývne chápavě. Každý má jiný názor na to, co mu přijde vtipné a co ne. Kdyby si to přečetla ona sama, tak by jí to třeba vtipné přišlo, takže teď tu knihu nechce soudit, když pořádně neví, co se tam píše.*Ne, naštěstí se mi nic nestalo. Teda, mám trochu odřenou ruku, jsem totiž skutečně šikovná, když jsem běžela do úkrytu, v té rychlosti jsem se trochu odřela o stěnu. Ale nic vážnýho. Podobné blbosti se mi stávají pořád. Zakopnu i na rovné zemi.*Uchechtne se a podívá se na ruku, kde má trochu odřenou kůži, ale ani krev z toho netekla. Ani s tím nebyla na ošetřovně a nikde to nehlásila, nic to skutečně není. Počítá s tím, že za pár dní to bude pryč.*Měli jsem obě dvě štěstí.*Dodá poté tiše, protože ví, že mnoho lidí je zraněných a to vážně.*Dobře, jsem ráda, že ti tu nevadím. Ráda bych si povídala, ale nechtěla jsem tě případně rušit.*Vysvětlí a sedne si na menší kamennou lavičku, která je naproti dívce.*No, pokud to myslíš jako postavení.. jsem účastnice. *Uchechtne.*Pokud třeba jako co dělám, tak jsem zpěvačka. Čím se živíš ty?
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Staré uličky - Stránka 9 Empty Nala Gough

Mon Aug 31, 2020 1:36 pm
Tak to si potom naozaj veľmi šikovná. Tiež mám také šťastie. Minule som omylom narazila do stĺpu.* Zasmeje sa a pozrie na ňu.* To áno. Ale na budúce si musíme dávať dva krát taky pozor. *Povie nakoniec a oprie sa o stenu.*Jasne, ze nevadíš. Práve naopak ja som rada, že sa môžem konečne s niekym porozprávať. Celkom mi chýbala komunikacia. *Uchcectne sa a prehodí si vlasy na druhú stranu keďže jej je teplo.* To fakt? Prepáč ale ešte som o tebe nepočula, to bude možno tým ze veľa cestujem. Aké máš pesničky? Myslím štýl. *Spýta sa s úsmevom. Vždy chcela byť speváčka ale rodičia jej hovorili, že spieva strašne a ze ma byt radšej ticho.* Čo sa týka mňa. Som cirkusova akrobatka. *Usmeje sa a znova si prejde dievča.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Aug 31, 2020 1:52 pm
*Zasměje se spolu s ní.*Jaj se zdá, obě dvě máme velké štěstí.*Řekne ironicky. Jak se taky zdá, obě dvě měly včera štěstí, že se jim nic nestalo. Ona stihla včas utéct a Nala odešla ještě před útokem.*To musíme. Na štěstí nemůžeme spoléhat.*Přikývne.*Teda pokud nějaké příště bude. Útoky se asi budou konat, ale já pochybuju, že tu příště budu, čekám, že ze Selekce vypadnu.*Řekne s pokrčením ramen. Minule se s princem ani moc nepohodly a jsou tu určitě zajímavější dívky, jako je ona.*Jo, měn taky. Dost se bavím s mými komornými, ty jsou skvělé, moc milé a dost mi pomáhají, za což jsem jim vděčná, ale chtěla jsem se seznámit i s některou z účastnic. Mamka v Selekci našla kamarádství na celý život a když už jsem tady, taky bych to chtěla zkusit.*Pousměje se.*Jo, jsem a v pohodě. *Nijak se jí to neranilo. Není ten typ člověka, co by se kvůli tomu hned urazil a odkráčel s nosem nahoře.*No, tak různě. I když třeba rap ode mě nečekej. Nevím, jestli jsi mě slyšela, ale to co jsem pívala byla taky moje písnička Reflection se jmenuje.*Řekne jí s menším úsměvem. Hudbu miluje.*Páni, to musí být taky zajímavý. Baví tě to?
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Staré uličky - Stránka 9 Empty Nala Gough

Mon Aug 31, 2020 2:00 pm
*Usmeje sa.* To je pravda. No myslím, že budeme pripravené takže si budeme dávať väčší pozor.* Usmeje sa nakoniec a nejak ukončí tému o útoku rebelov.* To je tiež jedna z možností. Možno vypadnem hneď pri prvom vyraďovaní. *Pokrci ramenami rovnako ako ona.* Prečo si to myslíš? *Spýta sa nakoniec.* No vlastne som počula len melódiu. Nejak som nevnímala. Ale znelo to dobre. *Usmiala sa.* Si fakt šikovná, zložila si si to sama? *Trochu sa chcela niečo dozvedieť. Možno sa jej podarí nájsť kamarátku.* Vlastne som nikdy nič iné nerobila. Naši robili v cirkuse a tak som aj ja. Ale osobne som nadšená. *Usmeje sa.* Je to dosť ťažké ale som rada ze to robím. *Dokončí nakoniec niečo o sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Aug 31, 2020 2:18 pm
*Přikývne v tom s ní rozhodně souhlasí a dále téma rebelové už nerozebírá, nejspíše toho bylo dost a chce dívku spíše více poznat, než se soustředit dále na to, co se stalo včera při akci.*Nevím, jak to vidí princ, ale mě se zdáš jako fajn holka. Já bych tě teda nevyřazovala.*Pousměje se na ni povzbudivě.*No.. nevím, myslím, že je tu noho lepších holek, jak jsem já, třeba ty. Navíc, já tu původně ani nechtěla být. Sama jsem se ani nepřihlásila, to mladší sestra..*Vysvětlí jí, jak se sem vůbec dostala. A to, že se moc nepohodla s Jacem raději vynechá, je to přece jen soukromé.*Díky a jo, složila. Skládám si písničky sama, baví mě to. Navíc hudbu máme v krvi. Můj děda měl vlastní kapelu a rodina vlastní nahrávací studio, teda teď ho vede strejda, mamka vede školu umění.*Řekne jí, jak se u nich věci mají.*Je dobře, že tě tvá práce baví. *Ví, že moc lidí tu šanci, dělat to, co je baví nemá, kvůli kastám.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Staré uličky - Stránka 9 Empty Nala Gough

Mon Aug 31, 2020 2:41 pm
Ďakujem ale každý sme iný možno ty ma vidíš ako fajn dievča a princ ako zbytočnú prekážku. *Pokrci ramenami a zasmeje sa.* Nesmieš sa podcenovať ak ta vyhodí princ nájdeš si inú pravú lásku. Na každého niekto čaká. *Povie znova niečo zo svojej motivačnej hlavy a usmeje sa.* Si nakoniec rada, že si išla? *Pozrela na ňu. Táto otázka ju naozaj zaujímala a mala v plane sa ju opýtať na všetky účastníčky ktoré tu nie sú dobrovoľne.* Tak to je naozaj huste. *Usmeje sa. Predstava, že dievča pred ňou je taky talent že si pesničky sama zloží a následne ich aj spieva bola očarujúca.* Tak to je už vlastne taka tradícia. Keď nejakú prácu robia viac ako tri generácie pred vami tak to berieme ako samozrejmosť. *Skonštatuje a usmeje sa.* To áno. Vlastne mam pocit ze mam najlepšiu prácu akú som na základe svojej kasty mohla dostať.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Aug 31, 2020 3:01 pm
*Pokrčí rameny. *A možná tak vidí i mě.. Do hlavy mu nevidíme no, jen stěží říct, co si o nás myslí./Nejraději by se nás zbavil../*Trochu ji to i štve. Ví, že Selekci nechtěl, ale milý by podle ní mohl být. Ani ona tu prvně nechtěla být. A i kdyby takhle on nevypadá dobře. Ony jsou prakticky jeho poddané a jak se k nim chová? */pak se ještě bude divit, ak ho nemají poddaní rádi../*TO by byla pěkná ironie.*Jo, tomu taky věřím. Někde tam venku na mě třeba někdo čeká. A stejně tak na tebe, pokud si nezískáš srdce prince.*Pousměje se na ni.* No.. jo, jsem. Ale pořád si to i trochu vyčítám, že zde místo mne mohla být dívka, se kterou měl princ větší možnost najít štětí.*Pokrčí rameny. Potlačí chuť se červenat. Chválí jí dost lidí, ale ona si na to pořád nezvykla a navíc si nemyslí, že je až ta dobrá.*Jo, dá se to tak říct.*Přikývne na znamení souhlasu.*Hádám, že jsi pátá, že? Já nevím.. mě se upřímně kasty nelíbí. Jsme si všichni rovni, nejsou mezi námi žádný rozdíly a každý by si i měl mít možnost vybrat to, co by ho nejvíce bavilo.
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Staré uličky - Stránka 9 Empty Nala Gough

Mon Aug 31, 2020 3:58 pm
*Ó princovi už nepokračuje už ho prebrali dosť. Je zbytočné to znova komentovať.* To áno. Podľa mňa mame osud predpísaný už dlho ale zisťujeme ho postupne. Vlastne by bola celkom nuda keby ho vieme dopredu. *Tak sa zamysli a následne sa zasmeje.* Pozri keď si sa sem dostala pre niečo to bolo. Keď už si tu mala by si si to tu užiť bez ohľadu na to ci celú túto vec vyhráš alebo nie. *Usmeje sa a počúva ju ďalej.* Áno som. *Prikyvne.* Pravda je to dosť nefer ale čo narobíme.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Aug 31, 2020 4:24 pm
*Přikývne a pousměje se. V tomhle s Nalou taky souhlasí. Věří, že se vždycky stane to, co se stát má, že každý má někde spřízněnou duši.*/Snad brzy potkám tu svou./Jo, to je asi pravda. Asi fakt nějaká vyšší síla chtěla, abych sem šla. Tak si to aspoň zkusím užít./Když jsem se ani sama nechtěla prvně přihlásit a místo toho to udělala na tajno moje sestra a oni mě pak ještě vybrali. A taky ta náhoda, že v Selekci byla i moje máma.. /*Neví, jestli se to někdy stalo, že se do Selekce dostala matka a pak po ní dcera.*No, asi nic.*Povzdechne si.*My se můžeme maximálně zkusit seznámit s princem, třeba ho okouzlit a když se tak stane, vzít si ho, až pak bysme s tím mohli něco udělat.. Jenže je tu dalších dvacet šest holek, které by to ani tolik zajímat nemuselo.
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Staré uličky - Stránka 9 Empty Nala Gough

Mon Aug 31, 2020 8:33 pm
*Usmeje sa a počúva ju.* Určite áno. *Doplní a prezrie si ju. Misty nebola žiadna ohava takže bolo jasné, že sa o ňu chalani museli biť.* To je fakt zaujímavé. Určite to nebudú všetko nahody. Možno to nakoniec vyhráš. *Dodala s úsmevom a v očiach sa jej zaiskrilo. Bola by rada ak by sa z jej kamarátky, (teda ak ju tak môže brat) stala kráľovná.* Máš pravdu. A možno aj tie ostatne dievčatá by najradšej kastovy systém zrušili. *Poznamenala a pozrela sa na hodinky ktoré zdobili jej ruku.* Jejda. Prepáč Misty ale ja už musím ísť. Veľmi rada som ťa spoznala. *Usmiala sa a potom sa otočila bolo uz dosť hodín a ona si potrebovala ešte niečo vybaviť. Preto sa rozhodla odísť.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Misty Evony Callaghan

Mon Aug 31, 2020 8:41 pm
*Pobaveně se uchechtne. Tomu, že by vyhrála vážně nevěří. S princem se minule pohádali a to, jak se o nich vyhadruje se jí vážně nelíbí. Ale s Nalou se nedohaduje. Věří, že to spíše vyhraje právě Nala, která se jí zda jako fajn dívka  *Možná ano. Nevíme, jak to vidí. *Přikývne souhlasne. S jistotou nemohou říct asi nic. *V pohodě. Taky jsem tě rada poznala. Měj se. *Rozloučí se s ní a sleduje jak odchází pryč. Sama chvilku ještě sedí na lavičce, než se taky zvedne a vydá pomalým krokem směrem k paláci. Docela se uklidnila, taky za to může Nala která ji dělala tu příjemnou společnost. *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Octavia Charity Bloodworth

Fri Sep 18, 2020 11:12 am
*Dneska nemá moc práce, kupodivu. Ani neměla žádnou schůzku, takže na sobě má obyčejné černé šortky a k tomu modré tričko. Líčení en minimální a vlasy si nechala jen tak volně. Všechno stihla včera, dneska jí zbylo jen pár papírů, takže po zbytek dne má volno. Když teda nepočítáme, že se musí objevit na dnešní akci. Ale protože jde o párty na jachtě, tak to nebude tak hrozný. Aspoň doufá, že nebude a třeba se i trochu pobaví. */Budou tam chlapi jen v plavkách../*Při téhle myšlence si vzpomene na Sebastiena. Samotnou ji to překvapí. Potřese nad tím hlavou a raději jakékoliv myšlenky na párty už vypustí z hlavy. Vzala s sebou na procházku dneska zase Bambiho, by se proběhl. Prvně s ním zamířila do zahrad a nějak se dostali až do Starých uliček. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 9 Empty Sebastien Patrick Dubois

Fri Sep 18, 2020 11:24 am
*Rád dodělává práci venku. Na čerstvém vzduchu se vždycky líp soustředí a přijde mu, že tam vše udělá rychleji. Nebo mu to aspoň rychleji ubíhá. Každopádně i dnes si vezme papíry, které mu zbývají, ven a vydá se hledat nějaký klidnější místo, kam by se mohl zašít. Na sobě má obyčejný modrý džíny a šedé triko s krátkým rukávem. Nemá potřebu sedět nad papírama v obleku, jako to viděl dělat plno jiných lidí. Jemu stačí nosit oblek na všechny různé porady a akce. S vyjímkou té dnešní, kde bude moci mít obyčejné plavky, na což se docela těší. S papíry míří do starých uliček, kam chodí docela často díky tomu, že je tam opravdu klid. Jakmile jimi začne procházet směrem ke svému oblíbenému výklenku, kde vždycky sedí, všimne si malého kolouška, kterého už měl tu čest poznat.* Ahoj, kamaráde. Máš tu i paničku? *Pohladí ho opatrně po hlavičce a pak se rozhlédne okolo sebe a nakoukne i za jeden roh, kde opravdu uvidí stát Octaviu.* Ahoj. *Pozdraví jí s pousmátím.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Octavia Charity Bloodworth

Fri Sep 18, 2020 11:36 am
*Popřemýšlí nad dnešní akcí, na kterou se docela těší a když jí na mysl přijde, že tam bude plno polonahých chlapů, vzpomene si na Sebastiena, což ji samotnou překvapí. Dále to ale nechá být. Ve starých uličkách, kam dojde společně s Bambim byla už několikrát. Má to tu ráda, vždycky sem zamíří, když se chce zašít před světem, je tu totiž božský klid. Nejspíše o tomhle místě ani tolik lidí neví. Nechá Bambiho jít kousek před ní, s menším úsměvem ho pozoruje, jak tu poskakuje a následně zahne za roh. Hned na to se vydá za ním.*/My o vlku../*Proběhne jí hlavou, když tu uvidí svého snoubence. *Ahoj. *Taky se na něj trochu pousměje. Snaží se na něj pořád být aspoň trochu přátelská a nevypadat, jako by jej vždycky když se potkají chtěla propálit pohledem. Zrak jí padne na papíry.*Promiň, jestli tě s Bambim rušíme, klidně půjdeme jinam.*Nabídne se. On tu přece byl první.*A nebo bych ti třeba mohla pomoct. Já většinu papírů stihla včera a dneska ráno, takže mám až do akce volno.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 9 Empty Sebastien Patrick Dubois

Fri Sep 18, 2020 11:49 am
*Vydá se do starých uliček, kde se mu docela dobře pracuje a jakmile tam dojde a vydá se hledat svůj oblíbený výklenek, všimne si malého Bambiho, který poskakuje směrem k němu. Pozdraví ho, i když ví, že reakce se od něj nedočká a pohladí ho po hlavičce, než se začne rozhlížet po jeho paničce. Když jí uvidí, pozdraví jí a pousměje se na ní. Vzpomene si na jejich vzájemné provokování na poslední akci, kde měla dost odvážné šaty.* /Jestli bude na dnešní akci, nebude mít na sobě prakticky nic../ *Dojde mu a odolá tomu, aby jí sjel pohledem a hned si jí v plavkách představoval.* Ne, to je v pohodě. Nerušíte. Nikam nechoďte. *Potřese hlavou a pak sjede sám pohledem k papírům v jeho ruce.* Není toho moc. Nechci tě nějak moc zatěžovat. Měla by sis užít volno. *Pokrčí rameny.* Jak se vůbec máš? Nějakou dobu jsme se neviděli..
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Octavia Charity Bloodworth

Fri Sep 18, 2020 12:00 pm
*Všimne si, jak ji Sebastien sjede pohledem a nadzvedne obočí.*Copak? Nelíbí se ti můj dnešní outfit? No jo, na plese to možná bylo lepší..*Usměje se na něj.*Ale na jachtě na sobě budu mít něco lepšího. Pokud se tam teda plánuješ objevit taky. *Trochu ho popíchne, prostě tomu nedokáže odolat. Nabídne mu, že mohou s Bambim odejít, pokud potřebuje ty papíry, které tu má rychle dodělat a oni by ho rušili, ale když ji ujistí, že může zůstat jen přikývne.*Stejně moc nevím, co dělat a klidně ti pomůžu. *Jí by to nijak nevadilo. *Docela to ujde. Nic zajímavýho se mi nestalo, pořád práce, papíry, porady, znáš to.*Pokrčí rameny.*Co ty? Slyšela jsem, že tvoji sourozneci byli zranění při útoku, jsou už v pohodě?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 9 Empty Sebastien Patrick Dubois

Fri Sep 18, 2020 12:16 pm
*Snaží se odolat tomu, aby jí sjel pohledem, ale jak potom pozná z jejích slov, tak se mu to nejspíš moc nepodaří. Rychle zase pohledem vyhledá její obličej a poškrábe se volnou rukou na zátylku.* Sluší ti i tohle. *Zareaguje na její slova co možná nejvíc gentlemansky.* Přemýšlel jsem o tom. *Pokýve hlavou, když se zmíní o dnešní akci. Radši si ani nechce představovat, jak hodně odvážný plavky dokáže ze svý šatny ona vytáhnout vzhledem k tomu, co měla na normálním formálním plese. Když se ho pak zeptá na pomoc s papíry, řekne jí, ať si radši užije volný den, když má svou práci hotovou.* Tak jestli chceš... *Podá jí menší polovinu.* ... aspoň nahlídneš do vnitřku Francie. *Pokrčí rameny. On sám už měl možnost díky ní nahlédnout do záležitostí Anglie, tak mu tohle přijde fér. Aspoň oba dva budou vědět, jak na tom která země je, než se spojí.* Jo, znám. *Přikývne. Jeho poslední dny vypadaly podobně.* Já jsem v pohodě. Na rozdíl od nich.. Brácha je dočasně slepej, protože mu popálili obličej a ségru postřelili. Ale oba dva snad v pohodě co nejdřív budou. *Řekne vážnějším hlasem, protože si o své sourozence dělá dost velké starosti.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Octavia Charity Bloodworth

Fri Sep 18, 2020 12:36 pm
*Všimne si, jak ji sjede pohledem a poznamená, že její dnešní outfit nemá na ten, co si vzala tehdy na ples. *Klidně se dívej, mně to nevadí. *Pokrčí rameny, když vidí, jak se poškrábe na zátylku. Doufá, že ho na akci potká, pokud se tam objeví, aby se mohla trochu pokochat i ona, ale to nevytahuje. Kupodivu zvolila docela normální plavky. Neřekla by, že jsou až tak vyzývavý, jak jiné, které má ve skříni schované. Klidně mu s těma papírama pomůže, nemá s tím problém, i když má volno, neví co by mohla dělat a takhle by se jí aspoň trochu více přiblížila situace ve Francii. Vezme si od něj menší hromádku a posadí se vedle něj, ale nechává mezi nimi dost volnýho prostoru. *To je pravda. Když ty jsi už viděl, jak je to v Angli.* Vzpomene si na jejich setkání v kavárně. Vidí, že Bambi se sám zabaví a protože ví, že neuteče, začne se věnovat těm papírům. Řekne mu, jak se měla a co dělala a zeptá se ho na to stejné. Zaslechla taky, že princ a princezna Francie byli zranění při útoku, takže se ho na jeho sourozence zeptá. *To je mi vážně líto. Zvlášť to s tvým bráchou.. Ale je dobře, že ta slepota je jen dočasná.. Mohlo to být koneckonců i horší. Snad ale budou brzo v pohodě.*Trochu povzbudivě se na něj pousměje.*Já jsem ráda, že se mnou do Illey neposlali Willa.. Ten by po rebelech ještě vyběhl se svým dřevěným mečem a to by fakt neskončilo dobře..*Je ráda, že je její mladší bráška v bezpečí v Anglii.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 9 Empty Sebastien Patrick Dubois

Fri Sep 18, 2020 12:45 pm
To už jsem stihl zjistit. *Kdyby jí to vadilo, tak má nejspíš teď na tváři červený otisk její ruky, jak mu celý život vštěpovali na hodinách etikety. Kdykoliv udělá něco, co holku urazí, riskuje minimálně facku. Ona je ale dost jiná, než ostatní "dámy" a místo uražení začne provokovat. A jak poznal, provokování jí dost baví. Nakonec to ale nechá plavat a podá jí menší polovinu papírů. Pak se usadí do jednoho z výklenků a po jejích slovech přikývne. Začne očima přejíždět po textu na papírech a u toho poslouchá její slova. Řekne jí i o zraněních jeho sourozenců, o které si dělá docela dost velké starosti.* Jo, snad. *Pokýve hlavou a pak se pousměje, když slyší o jejím mladším bráchovi.* Ne, to asi ne. Vím to z vlastní zkušenosti. *Uchechtne se a ukáže jí jizvu, která se mu táhne od zápěstí po loket na levé ruce.* Jednou jsme tady byli na prázdniny, když mi bylo asi osm a já zvládl utéct chůvě a právě s dřevěným mečíkem šel pronásledovat rebely po jedný akci, kde zaútočili. Naštěstí to skončilo jenom takhle, protože mě zachránili skuteční strážci. *Převypráví jí rychle, jak se mu tam ta jizva objevila.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 9 Empty Octavia Charity Bloodworth

Fri Sep 18, 2020 1:05 pm
*Nevadí jí, když se na ni dívá, kdyby jo, nebrala by si na sebe to, co si bere. A ještě by mu něco řekla. Jenže ona ho tím ráda provokuje, dost se tím baví. Sedne si vedle něj a převezme si pár papírů od něj, kterým se začne věnovat a při jejich čtení mluví. Slyšela o zranění jeho sourozenců, proto se na ně zeptá. Pozná, že ho jejich stav trápí, ale mohlo být hůř, pokud by třeba jeho bratra popálili více, mohl bylo zrak přijít úplně, takhle je to naštěstí jen dočasně.*Určitě budou.*Pousměje se na něj. Chvilku mlčí, než e rozpovídá o svém bratrovi, který by se na rebely vrhnul se svým dřevěným mečem, jak ho zná. Podívá se na jizvu, kterou jí ukáže Sebastien a pobaveně potřese hlavou.*Willovi je taky osm a myslím, že by větším rozumem jak ty neoplývá, takže je vážně dobře, že tu není se mnou. *Uchechtne se.*Jako malá jsem ale byla podobná. Většina holek si hraje s panenkama a podobně jenže kdepak já. Od mamky jsem se začala učit kickbox jen co jsem se naučila chodit a táta mě učil zase šermovat. Když neměl syna, kterého by to učil, musela jsem mu stačit já. Naštěstí jsem teda byla o něco rozumnější a na rebely jsem sama neutočila. /Říká se, že jako děti, mají holky více rozumu a jak tak slyším, asi to platí./
Sponsored content

Staré uličky - Stránka 9 Empty Re: Staré uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru