Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré uličky

+9
AndyHoff
LittlePrincess
Lexi
Vertasia
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
-LF-
annie.16
Admin
13 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Re: Staré uličky

Wed Dec 25, 2019 10:01 pm
*Poslouchá hovor mezi jeho sestrou a mámou. Poznal na ní, že jí něco je, ale doufal, že to nebude nic vážného. Bohužel je. Ještě není tak nevzdělaný a z biologie, kdy probírali člověka si něco pamatuje, aby věděl, kde je aorta a o co přibližně jde. Je slabé slovo, když řeknete, že začne jančit. Přemýšlí nad tím, jak mamku omráčit a odtáhnout na ošetřovnu, aby jí nechal transplantovat svoje srdce. *Ale ubližuju.*Namítne.*Jako starší bratr bych tě měl ochránit a to jsem neudělal. *Řekne. Moc si vyčítá, že dovolil, aby se jí stalo to, co se stalo.*/ A ještě jsem na ni byl hnusnej../To je v pohodě, zasloužil jsem si to.*Řekne Merliah. Snaží se sám sebe uklidnit. Když ho máma obejme, objetí jí oplatí. Připadá si jako nějáký malý kluk, který se vyděšeně schovává u maminky v náručí, ale neodtáhne se od ní. Popravdě mu tohle i trochu chybělo. Obejme i Merliah. Objímá je obě dvě tak, jako by se je snažil co nejvíce chránit.*Mám tě rád mami.*Řekne.*/Kdy jsem jí to řekl naposledy?/Jo, terapie by občas fakt nebyla k zahození..*Souhlasí.*Ale pochybuju, že by to některý doktor s námi vydržel.*Poznamená potichu. Podívá se na mámu a přikývne.*Dobře.*Vydechne.*Měla bys mu to říct co nejdřív.. Měl by to vědět.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 10:14 pm
*vytkne Sawyerovi že jim ubližuje, protože to není pravda. Možná se ne vždy chová úplně správně, ale neubližuje jim.* Kdybych nebyla hloupá krava..*pokrčí rameny a obrátí oči v sloup. Kdyby se tenkrát už na začátku někomu svěřila, komukoliv, všechno by mohlo být jinak. Pak se připojí do rodinného objetí. Cítí se trochu napjatě protože tohle, není v jejich rodině zvykem. Čím déle tam ale takhle stojí, rozléhá se jejím tělem pocit bezpečí a klidu. Když ji pak pohladí matka po tváři je to pro ni příjemný pocit. Koutky zvedne do mírného úsměvu. Pak prohodí že by potřebovali terapii.* Třeba se můžou dít zázraky.*nadhodí i když na to nevěří. A taky kdo by dobrovolné dělal jim terapeuta? Pak se podívá zpět na svou matku* Měl to vědět jako první.*řekne poučným tónem.* Ale jak už jsem řekla, je to na tobě.*stiskne ji ruku a povzdychne si*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 2 Empty Brikssi M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 10:54 pm
*Obejme Sawyera a pak i Merliah, která se k nim přidá a snaží se je oba uklidnit. Zároveň jsou pro ní jako záchranné kruhy. Když od Sawyera slyší, že jí má rád, trochu překvapeně se na něj podívá a oči jí zalijí slzy štěstí. Šťastně se usměje a pak se uchechtne, když se začnou bavit o terapii.* Žádnej by to s náma nevydržel. *Poznamená mírně pobaveně a pak jim řekne, aby to neříkali tátovi, protože mu to řekne sama. Po jejich slovech přikývne a pak se koukne na Merliu.* Nezapomínej, kdo je tu máma. *Zareaguje pobaveně na její poučný tón a pak se na ně usměje.* Mám vás ráda. Všechny. Nezapomínejte na to, dobře? *Usměje se na oba láskyplně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Wed Dec 25, 2019 11:06 pm
*Obejme je obě dvě. Máma, Merliah a Edelynne jsou pro něj ty nejdůležitější ženy v jeho životě. Chce je chránit, i když to tak asi nevypadá. Má svou rodinu rád. Položil by za ně život.*Nebyla jsi kráva a ani nejsi Lio.*Řekne jí zkráceninou jejího jména. Řekne mámě, že ji má rád, což upřímně neudělal hodně dlouhou dobu. Uvidí její překvapený pohled a pousměje se na ni.*Jo vím, měl bych ti to říkat častěji.. Jenže na tohle fakt nejsem.*Pokrčí rameny. Slíbí jí, že za tátou nepůjde, aby jí to řekl, ale nesouhlasí s tím, že to pořád neví.*Lia má pravdu mami.. *Povzdehcne si.* Jemu jsi to měla dřív jako prvnímu.*Řekne jí a stejně jako jeho mladší sestra si neodpustí trochu poučný tón. Pak se na ni usměje.*My tebe taky. Všichni.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 11:16 pm
*přidá se do objetí jejího bratra a matky. Cítí se bezpečně a po dlouhé době i poměrně klidně. Když Saw prohlasi že nebyla ani neni krava otočí oči v sloup* Chybami se člověk učí./A přesně proto budu už jenom Forever alone a možná s nějakou tou kočkou/*pomysli si. Když slyší říkat Sawyera že má mámu rád zahřeje ji to na srdci. Je hezké slyšet to od člověka, který tohle moc často nedělá. A máma si to vážně zaslouží. Pak slíbí že to otci neřekne ale neodpusti si poznámku o tom, že zrovna táta to měl vědět jako první. Pak udělá na mámu otrávený obličej a obrátí oči v sloup*Jo. Ani nevíte jak moc vás mam všechny ráda.*musi uznat že už to taky moc neříká. Ale i když svou rodinu nenávidí, z čirého srdce ji miluje*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 2 Empty Brikssi M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 11:30 pm
*Obejme obě své děti, které tu s ní dneska jsou a pak se překvapeně koukne na Sawyera, když jí řekne, že jí má rád.* Já vím. Nechci po tobě, abys to říkal každej den. *Zavrtí hlavou a pořád jí to hřeje u srdce. Připomene Merlii, že ona je tady máma, když slyší její poučný tón a protočí očima, když ten tón uslyší i od Sawyera.* Nevychovávejte mě tady. *Potřese hlavou a pak se na ně podívá.* Já vím, že to měl vědět jako první. Chtěla jsem mu to říct. Jenže to byste se oba museli nejdřív vyhýbat tomuhle místu. *Poznamená a pak jim řekne, že je má ráda a po jejich slovech se pousměje.* Já vím, že nejsme ideální rodina. Často se hádáme a není vždycky příjemný tady být. A já vim, že občas máte chuť zdrhnout a už se nikdy nevrátit. *Při téhle větě si neodpustí pohled na Sawyera.* Ale i přes to všechno bych tuhle rodinu nikdy za nic nevyměnila. A nebojte, budu vás tu strašit ještě dlouho. *Usměje se na ně.* /Možná/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Wed Dec 25, 2019 11:39 pm
*Řekne mámě,že ji má rád, což vážně často neříká a je mu to i líto, protože ona si to zaslouží, ale prostě pro něj je těžké vyjadřovat své city. Přikývne a pousměje se. Stejně jak Merliah tak i on použije poučný tón a řekne, že to táta měl vědět jako první.*Nesváděj to zase na nás..*Řekne. Pousměje se, když jim řekne, že je má ráda. Je to hezký to slyšet, zvlášť když si sám myslel, že na něj museli rodiče už nadobro zanevřet, stejně jako sourozenci.*/Měl bych spravit i vztah s Jasperem./*Upřímně mu bratr chybí.*Já měl v plánu se vrátit.*Řekne hned na svou obranu.*Před Selekcí a vidíš? Jsem tu ještě dříve.. Jo pravda, je to kvůli tomu, že tě unesli.. jinak bych přijel později.. Ale pořád bych přijel..*Trochu se do toho sám zamotá.*Jo, to doufám.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Dec 25, 2019 11:49 pm
*když vidí jak se vztah mezi Sawyerem a její mámou lepší, zahřeje ji to u srdce.* To bude špatnou výchovou.*řekne sarkasticky. Pak poslouchá Sawyeruv proslov a neubrání se uchechtnuti když slyší jak se do toho zamotal. Popravdě čekala že se ti objeví 5 minut před oficiálním příjezdem dívek do paláce. Takže jí dost zaskočilo že přijel dříve. Na druhou stranu je ale ráda že mu na matce záleží.* Možná nejsme ideální rodina která by měla jít příkladem, ale jsme takový jací jsme. A máme jeden druhého.*zavrtá se pohledem do země a na pár sekund se nechá unést dávnými vzpomínkami. Pak pohledne na mámu a malinko se pousměje* Musíš, nebo se to tady rozpadne úplně*povzdychne si. Je pravda že máma je tady ta co to tu ještě drží nad vodou. Bez ní by ty terapeuty potřebovali aspoň tři*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 2 Empty Brikssi M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 12:06 am
*Nadzvedne obočí, když slyší o špatné výchově.* My s tatínkem jsme vám dali tu nejlepší možnou výchovu, jakou jste mohli dostat. To jenom vy jste nedávali pozor. *Otočí to pobaveně proti nim. Je ráda, že s nimi může zase vtipkovat a ne se jen hádat. V tuhle chvíli ani nevnímá únavu a bolest ze všech těch ran, které má po těle. Řekne jim, že je má ráda a pak se koukne na Sawyera, když jim řekne, že ví, že mají občas chuť zmizet a nikdy se nevrátit. Pak se na něj pousměje.* Já vím, že by ses vrátil i kdyby mě neunesli. A děkuju ti, žes mě odtamtud dostal. *Poděkuje mu a pak se koukne na Merliu.* Udělam, co budu moct. *Slíbí jí, i když ví, že na ní to tak úplně nezáleží.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Thu Dec 26, 2019 12:17 am
*Uchechtne se a pobaveně zavrtí hlavou. Raději se s nima ani nedohaduje a do téhle konverzace se nezapojuje. Pak se sám zamotá do toho, co chtěl říct a to bylo to o tom útěku.*Neděkuj za tohle. Udělal bych to znovu. I když upřímně bylo to celkem divný..*Vzpomene si na to, jak vlastně mámu dostal od rebelů.*Jel jsem na motorce městem k paláci a ta rebelka mě předjela a zastavila přede mnou.. Dupnout na brzy o pár vteřin později, srazili bychom se.. Blázen. Nakonec po mě chtěla jen nějaký informace o dětech odložených do sirotčince před asi osmnácti lety..*Řekne a potřese hlavou.*Naše rodina a jít příkladem.. To si nedovedu ani představit, abych byl upřímný.*Usměje se.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 12:38 am
*sarkasticky prohodí že to, že jí vychovávají její vlastní děti, bude výchovou* Vidíš? Zase to svadis na nás.*řekne tak aby to vyznělo že za větou je tečka a víc se nemá náladu bavit. Nad tím jak se do toho její bratr zamotá se uchechtne. Pak poslouchá Sawyerovu "historku" a botou kope nepřítomně do země* Dals ji je?*zeptá se naurcitym tónem. Nakonec Sezema změní na rodinnou terapii, která sice asi není špatný nápad, ale rozhodně by se jí neúčastnila. Jednoho starého dědka už měla a ten ji rozhodně nepomohl.* Mam pocit ze takhle to tady bylo od jakziva.*povzdychne si* Má venek pomerne ukázková rodina, ale uvnitř je to horší..*začne si nepřítomně otrhávat kuzicku okolo nehtů.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 2 Empty Brikssi M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 1:21 am
*Mírně se ušklíbne, když prohraje tuhle menší slovní přestřelku a pak poděkuje Sawyerovi za to, že jí dostal pryč od rebelů. Poslechne si, díky čemu se ven dostala a zmateně se nad tím zamračí. Pak potřese hlavou a pousměje se.* To je jedině dobře. Nesnesla bych, kdyby výměnou za mě chtěla někoho z vás. Můžeme být rádi, že to takhle dopadlo a doufat, že o rebelech teď hodně dlouho neuslyšíme. *Koukne se na oba dva.* Slíbíte mi něco? *Zeptá se jich.* Kdyby se něco podobného opakovalo a rebelové chtěli výměnou za mě kohokoliv z vás ... odmítnete to. Dobře? *Tohle myslí naprosto vážně. Nesnese představu, že ona by byla v pořádku výměnou za to, že by trpělo jedno z jejích dětí.* Každá královská rodina to tak má. Musíme působit co nejvíc dokonalým dojmem, protože to dodává lidu klid. Ale nikdo není dokonalý. My to zvládneme. Mohli bysme něco podniknout jako rodina, třeba by to pomohlo upevnit vztahy před Selekcí. *Začne přemýšlet nahlas.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Thu Dec 26, 2019 9:21 am
*Nekomentuje jejich menší slovní přestřelku a jen se na ně pobaveně dívá. Pak jim řekne, jak vlastně dostal mámu od rebelů. Bylo to divný a to hodně. Do teď nechápe, že ta rebelka chtěla jen tohle.*/Mohla to být i sama velitelka rebelů.. Přece jen o tom, jestli pustí vězně nebo ne asi nebude rozhodovat jen nějáký z rebelů./*Uvědomí si.*Jo dal, jinak by mamka byla dost pravděpoodbně pořád u nich.*Řekne směre k Merliah. Když se jich mamka zeptá, jestli jí něco slíbí, nadzvedne obočí. Potřese hlavou.*Nebudu ti slibovat to, co bych už teď porušil. *Výmluvně se usměje. Byl připravený s s ní vyměnit místo i předevčírem.*Jo, to je pravda.*Zamrmlá.*Pochybuju, že nám to pomůže. Hele, vím že nejsem dokonalej, ale tady jde hlavně o Jasepra. Snažím se s ním mluvit i normálně, když není opilej, ale on tu snahu ignoruje.*Pokrčí rameny.*Nevím co s ním. Mžem si s ním zkusit promluvit na vánočním plese.*Navrhne, ale nevím jako to bude mít účinek, jestli vůbec nějáký.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 9:45 am
*ukončí debatu o špatne výchově a trvá si na svém. Nemyslí to úplně vážně, ale přece jen to tak občas vypadá. Pak posloucha jak Saw vysvobodil jejich matku a následně se zeptá jestli dál rebel nějaké ty papíry nebo co to chtěla. Když uslyší odpověď jen kyvne hlavou. Pak se při zmínce o rebelech ostře nadechne. To co po nich matka chce je nepropustné. To by nikdy nedovolila. Udělala by vše proto aby se s tama kdokoliv dostal ven.* V žádném případě.*řekne ve stejnou chvíli jako její bratr a rychle po něm mrkne pohledem. Pak se rozjede debata o rodině. Ona s Jasperem mluvila naposledy na střeše.* To si fakt myslíte že to pomůže?*nadhodí a obrátí oči v sloup* On má svoji hlavu a dokud nenajde někoho kdo mu pomůže, někoho koho bude mít rád víc než nás..*rozhodí rukama kolem sebe a naznačí tak celou rodinu*..nic to nezmění.*tohle je její názor. Jasper Je podle ní kretén a jestli ublíží Charity, pořádně si to odnese.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 2 Empty Brikssi M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 12:11 pm
*Zeptá se jich, jestli jí něco slíbí a pak si povzdychne, když se oba hned vyjádří nesouhlasně.* Dobře. Tak to máte příkazem. Opravdu. Kdyby se něco takového znova stalo, odmítnete možnost vyměnit si se mnou místo. *Koukne na ně nesmlouvavým pohledem a pak se rozjede debata o jejich rodině, která snad nejde nazvat ani pojmem 'komplikovaná'. Když Sawyer zmíní Jaspera, sklopí pohled. Chování jejího mladšího syna jí způsobuje docela dost bolesti. Pak se podívá na Merliah.* Myslíš někoho konkrétního? *Zeptá se jí. Na trzích viděla Jaspera s nějakou dívkou, než vypuklo to šílenství.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Thu Dec 26, 2019 12:18 pm
*Řekne, že jí nic neslíbí. Kdyby po něm rebelové měli kdykoliv chtít, aby si s někým z rodiny vyměnil místo, udělal by to.*Mami.. Ty víš, že já moc neposlouchám a v tomhle to nebude jiný.*Usměje se jako andílek.*Neboj, uděláme cokoliv, aby se nic podobného neopakovalo. Začnou se bavit o jejich rodině a o tom, co by jim mohlo pomoci. Pokrčí rameny.*To nevím.. Ale možná. *Povzdychne si. Nadzvedne obočí.*Cože?*Zeptá se nechápavě.*Jasper někoho má? *Zeptá se docela dost šokovaně. Jde na něm znát, jak je z toho překvapený. Nemyslí si, že jeho bratr by byl na nějáký vztah. Možná někdy v budoucnu, ale teď rozhodně ne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 12:55 pm
*není žádná možnost že s tímhle bude souhlasit a tak řekne jednoduše s pokrčením ramen*Se mnou nepočítej.*její názor se nezmění. Pak řekne že Jaspera hned tak někdo nezmění a hned toho lituje. Samozřejmě že si to její bratr musel domyslet. První ale koukne na mámu* Ne.*řekne stroze a otočí se na Sawyera* Nepamatuju si že bych něco takového řekla..*ukončí větu otazníkem a pozvedne obočí. Odvrátí od něj zrak a zabodne se pohledem do země* Jen říkám, že láska může lidi změnit.*řekne potichu a pokrčí rameny*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 2 Empty Brikssi M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 4:50 pm
*Přimhouří trochu oči a pak si povzdychne.* Ani když už je ten Vánoční čas, kdy by se měli plnit přání? *Zkusí to ještě jednou a pak se začnou bavit o jejich rodině a ona se zeptá, jestli Merliah mluvila o někom konkrétním, když mluvila o tom, že Jaspera změní jedině láska.* Ano, láska mění lidi. A to opravdu hodně. *Pousměje se na svou dceru a vzpomene si u toho na sebe a Keenana. Pak se vzpamatuje a koukne na obě své děti před sebou.* Viděla jsem ho na trzích předtím, než vypukl ten zmatek. Byl tam s nějakou holkou, kterou jsem párkrát zahlédla tady v paláci. Nevím, jak se jmenuje, ale je milá. *Pokrčí letmo rameny. Neví, co mezi tou dívkou a Jasperem je, každopádně to se ukáže asi časem. Cítí, že se jí zase začíná motat hlava a bolí jí prakticky celé tělo. Prohrábne si rukou vlasy a omluvně koukne na Sawyera a Merliu.* Už je docela pozdě a není mi dobře, tak půjdu. Vy taky neponocujte, dobře? Mám vás ráda. *Usměje se na ně ještě a pak se otočí a vyjde ze starých uliček.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Thu Dec 26, 2019 5:00 pm
*Je překvapený ze zjištění, že Jasper by měl někoho mít.*/To se za dobu co jsem byl pryč zbláznil? Nějáká holka, kterou měl jen na jednu noc praštila tak silně, že se probral?/*Vymýšlí různé možnosti.*Hmm.. Třeba to je pravda a Jasper se změní./Byl s ní na trzích?/*Lehce se zamračí. Něco se mu na tom prostě nezdá. Je rozhodnutý svého bratra pozorovat.*/Na plese z něj nespustím oči.. A pak si budeme muset trochu pokecat. Přikývne a pousměje se.*Běž si raději odpočinout.. Dobrou noc.*Popřeje jí a sleduje, jak odchází. Pak se otočí na svou sestru.*Na tom, že by se Jasper zamiloval mi něco prostě nesedí..*Prohodí a potřese hlavou.*Taky půjdu, dobrou Lio.*Otočí se a rychlým krokem se vydá do paláce.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 5:08 pm
*prořekne se že by Jaspera mohla změnit k lepšímu láska ale hned toho lituje. Slíbila Charity že se to nikdo nedozví. Sice neřekla její jméno ani nic takového, ale přeci jen. Kdy by to chtěl opravdu vědět, vypátrá si to sám. Ona na akci nebyla, díky bohu, takže jen mlčí a nic neříká.* Buď na sebe opatrná, mami.*řekne jemně a sleduje ji jak odchází. Pak se otočí po hlase svého bratra ale jen pokrčí rameny* Někdy si myslíš že lidi znáš, a oni tě pak překvapí.*řekne klidně* Dobrou.*sama se vydá opačným směrem projít se do lesa, protože to je jediné místo, kde je klid*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 1:52 pm
*Dneska má schůzku s Marrigold. Pozval ji na procházku ve Starých uličkách. Docela trénoval, aby nemusel mít s sebou berle. Budou muset jít více pomaleji, ale doufá, že to dívce nebude vadit. Na sobě má modré džíny a šedé tričko. Vypadá celkem lépe. Už není tak unavený, jako poslední dny, takže kruhy pod jeho očima zmizli. Vlasy má učesané jen na jednu stranu, aby nějak působil, přece k ní nepůjde s vrabčím hnízdem, že? Jak říkal mámě, snaží se jí nedělat ostudu. Když stojí před dveřmi, které vedou do komnaty té dívky, nasadí na tvář úsměv a zaklepe na ně. Trpělivě čeká, než mu otevře.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 2 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 2:07 pm
*dneska ji čeká další schůzka s princem. Jelikož jí včera bylo špatně vypadá trochu přešle a v obličeji je bledší než obyčejně. Přes to se ale těší. Oblékla si růžové šaty jako skoro vždycky. Tyhle jsou ale světlé s rukávy a skládanou sukní. Když uslyší zaklepání na dveře vezme přáníčko  které mu vyrobila. Je to kartička z růžového pergamenu a je na ní napsáno " jsem ráda že je ti lépe."Nasadí úsměv a jde otevřít.* Ahoj *vydechne když ho uvidí. Vyjde na chodbu a zavře dveře* kde máš berle?* Zeptá se překvapeně*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 2:15 pm
*Dojde ke komnatě dívky, kterou dneska pozval na schůzku, Marrigold a zaklepe na dveře. Mezitím, co čeká, až mu otevře, trochu si prohrábne vlasy, díky čemuž si je trochu rozcuchá, takže je nemá tak ulízané jako předtím. Dveře se otevřou a on nasadí úsměv, aby se netvářil, jako kdyby mu ulétly včely.*Ahoj Marrigold. Moc ti to dneska sluší.*Skloní jí poklonu, jako ostatně všem. Pokrčí rameny.*Trénoval jsem, abych mohl být bez nich. A taky musím trénovat tak, že je občas nechám prostě být a budu bez nich. Ale budu chodit asi pomaleji, snad ti to nevadí. Klidně si pro ně ještě můžu zajít.*Nabídne jí.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 2 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 2:25 pm
*při jeho lichotce se ušklíbne. Nepatrně ale přeci*/ jo  to určitě jsem bílá jako gejša a kruhy pod očima nezakryl ani make-up/ taky ti to sluší vypadáš skvěle*usměje se*to je skvělé. Když jsem nad tebou a Josephine klečela bála jsem se nejhoršího* řekne to lehce i přes to že ji stále děsí jak mohl skončit* ne ne ne to je v pořádku půjdeme tak jak potřebuješ*usměje se a svírá lísteček v ruce*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 2:33 pm
*Usměje se.*Díky.*Poděkuje a pak řekne, že dost trénoval, aby mohl být bez berlí. Musí trénovat i bez nich, i když bude pomalejší, jak doufá, jí to vadit nebude, ale pro jistotu jí nabídne i to, že si může skočit pro berle do své komnaty a pak se hnedka vrátit.*Jo, doktor říkal, že jsem měl dost štěstí.*Pousměje se. Je rád, že se nestalo něco horšího.*Dobře.*Souhlasí a nabídne jí rámě, aby se do něj mohla zavěsit a oni vyrazit na cestu. Prohlédne si ji ještě pořádněji a lehce se zamračí.*Jsi v pořádku? Zdáš se mi nějak bledá.*Poznamená.*
Sponsored content

Staré uličky - Stránka 2 Empty Re: Staré uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru