Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré uličky

+9
AndyHoff
LittlePrincess
Lexi
Vertasia
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
-LF-
annie.16
Admin
13 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Nov 11, 2020 9:56 pm
Aby sis je zase nebarvil ty. *Usměje se a podívá se na jeho vlasy, ze kterých je už růžová barva už skoro vymytá.*Myslím si, že bys pro mě vymyslel nějaký lepší úkol, to by mi ani nevadilo. *Uvažovala, že by si zase dala růžovou, ale přemýšlela i nad modrými konečky.*Ještě bys mohl našpulit rty, abys to dal více najevo. *Sama je našpulí a poté se jí roztáhnou do pobaveného úsměvu. Vidí, jak se poškrábal na zátylku, když se zeptala na původ jmen Chilli a Pepper a ujistí ho, že jí to nemusí říkat za každou cenu. Zavtipkuje i tom, jestli je to státní tajemství.*Ehm.. trochu šílení? Zrovna v tomhle být skromnej nemusíš. *Představí si ho, jak se slamákem na hlavě a s konvičkou, na které jsou motivy květin zalévá svoje milované papričky a nemůže jinak, než mu tento výjev vylíčit.*Jasný, že teď užne, sám jsi říkal, že se zajímáte o jiné věci. Ale předtím jsi to určitě dělal. Nemusíš se za to stydět.. *Pořád ho popichuje, protože tohle ji dost baví.*Za tohle nemusí děkovat, v pohodě . *Oplatí mu úsměv.* Aha, takže váš bratr je vlastně Voldemort, tohle je čím dál více zajímavější. *Na tváři má vážný výraz, zatím co přikyvuje.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Nov 11, 2020 10:27 pm
Nene, já už je měl nabarvený jednou a to stačilo. *pobaveně se usměje.* Aby ses pak nedivila. *uchechtne se. Pravděpodobně by jí znovu zadal úkol, který měl vymyšlený minule, ale to je jedno.* Teď je špulíš ty, takže ze sebe děláš dítě ty. *obrátí to s úsměvem nevinného andílka proti ní. Pak už jí povypráví o tom, jak pojmenovali s Justicem své lišky, což je trochu trapná záležitost. Alespoň pro něj, Misty se očividně dobře baví.* Jsme jenom trochu šílení. *nadále si stojí za svým. Přeci by jen tak nemohl uznat. Když si ho pak začne představovat, jako nějakého šíleného zahradníka, snaží se jí to vymluvit, ale sám se přitom směje.* Nikdy jsem to nedělal! *nadále se brání s potřese hlavou.* Čím jsem si tohle zasloužil? *zamumlá a prohrábne si vlasy.* Jo, přesně tak. Tohle je to "státní" tajemství. *naznačí uvozovky.* Ne, žádný trojče nemáme. Teda snad, kdo ví, co rodiče tají. A jinak jsme taky úplně normální. *pokrčí rameny a uchechtne se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Nov 11, 2020 10:47 pm
*Uchechtne se. Raději se nevyptává, co by jí dal jinak za úkol přesně. Kdyby se náhodou měli ještě někdy nějak vsadit a ona by věděla, co za odplatu si na ni vymyslel, ještě by ji to odradilo. Řekne, že se chová jako malé dítě a dodá. že akorát chybí, aby našpulil rty.*Já ti předváděla, jak máš ty rty našpulit! *Brání se pobaveně. si je dobře, že na něj ještě nezažvatlala, jak měla v plánu, nebo ji do obličeje vmetl ještě tohle. Vyslechne i příběh o tom, podle čeho pojmenovali Justice s Jacem svoje lišky a dost ji to pobaví. Musí ho s tím trochu popichovat a ideální způsob jak to udělat se zdá představovat si ho jako zahradníka a popisovat mu to. Zasměje se.*Se říká kdo ví jestli. *Zazubí se na něj.* To moje popichování? Taky jsem asi karma za něco, co jsi udělal. *Začnou si dělat legraci z toho, že tu ještě beztak mají třetího prince, který je jako Voldemort, jelikož nemá nos.*Tvoje máma je těhotná, ne? Třeba to budou trojčata. *Uchechtne se.* Těšíš se na dalšího sourozence? *Ona sama má malého brášku, Anthonyho, kterému je něco pře rok, skoro rok a půl vlastně. Zapomíná, jak ten čas, co je v paláci letí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Nov 11, 2020 11:05 pm
*když si z něj začne utahovat, že se chová jako malé dítě, nakonec to obrátí proti ní, protože je to ona, kdo tady teď špulí ry.* To je ale jedno.. pořád je špulíš a o to jde. *stojí si pobaveně za svým. Když jí pak řekne, jak získali Chilli a Pepper svá jména, začne toho hned trochu litovat, protože si z něj začne utahovat.* Žádný kdo ví jestli. Nic takovýho se nestalo a ani nestane. *nadále se brání a potřese nad ní hlavou.* Ty máš taky odpověď na všechno. *povzdychne si, ale stále mu pobaveně cukají koutky. Poté se začnou bavit o neexistujícím trojčeti, které se podobá Voldemortovi.* Je těhotná a doufám, že to nebudou trojčata ani dvojčata.. ostatně v to doufají asi všichni. *uchechtne se a po její další otázce trochu zvážní.* Vlastně ani nevím, co si o tom myslet. *přizná a pokrčí rameny.* Jasně, jsem rád, že jsou rodiče šťastní, protože táta ještě nemá tak zastaralý vybavení očividně a taky asi chápu, že chtějí po nás aspoň jedno normální dítě.. ale je to divný. Bude o 21 let mladší. Vždyť se počítá s tím, že já nebo Justice zplodíme co nejdříve následníka, takže teoreticky by mohl být jeden můj sourozenec stejně starej jako mý budoucí dítě. Angel a Eady brzo odjedou a skoro ho nebudou vídat. *Má vůči tomu vážně dost zmatené pocity. Je rád, že jsou rodiče šťastní, ale zároveň mu přijde, že si mohli vzpomenout dříve.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Nov 11, 2020 11:17 pm
*Naoko naštvaně si odfrkne, ale jde vidět, že ji to nijak neštve, už jen na jejím výrazu, který není vůbec naštvaný, naopak usměvavý, jako většinou. Když zjistí, jak lišky dostaly svá jména, začne si z něj utahovat a představuje si ho jako zahradníka s konvičkou v ruce.*Docela lituju, že jsem si ten úkol nenechala v zásobě. Kdyby byl nějaký maškarní ples, bylo by lepší tě vidět tak, jak jsem popisovala. Možná lepší než s těmi růžovými vlasy.*Zalituje toho, co udělala a že s úkolem nepočkala.*Jo, většinou. Jsem velice všímavý a inteligentní člověk, jak jsi stihl zjistit. *Řekne až přehnaně sebevědomým hlasem. Sama když to říká má na tváři pobavený úsměv. Samozřejmě to nemyslí vážně.*Palác může být asi rád, že jako dvojčata přežil tebe s Justicem. *Pořád si stojí za tím, že žádní andílci to být nemohli. Nechá ho mluvit a přitom pozorně poslouchá. Když svůj monolog dokončí, zvedne a sedne si k němu. Jako v Hrobce ho pohladí po rameni.*Rodiče vás nechtějí nijak nahradit. *Vycítila z něj, že se bojí i toho a možná si i připadá, že jako syn selhal.*Určitě vás všechny milují, i tebe, nemysli jsi, že jsi nějaká výjimka. Nejsi pro ně žádné zklamání nebo tak. *Pousměje se na něj. Nechce, aby kvůli tomu byl smutný. Naopak, tohle se jí zdá jako skvělá novinka, že bude mít sourozence. Svou ruku, z jeh ramene stáhne a dá si jeden pramínek vlasů za ucho.*A jak.. jsi na tom s tátou? *V hrobce, když se ho na to zeptala jej to trochu vytočilo, takže se zeptá schválně co nejopatrněji jak to jde.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Nov 11, 2020 11:37 pm
To bych nikdy neudělal, takže by ti to bylo stejně k ničemu. *pokrčí rameny a uchechtne se. Nakonec je asi za ty růžové vlasy i rád, protože to očividně mohlo dopadnout mnohem hůř.* Toho jsem si všiml.. čekal jsem, že přijdeš i na to, že jsme dva. *vzhledem k tomu, jak ho prokoukla už tenkrát v letadle vážně očekával, že na to přijde.* Hele, my jsme vyli andílci. *aby svá slova potvrdil, andílkovsky na ni zamrká. Je si ale vědom, že andílci nebyli. U Schreave to ani není snad možné. Poté se jí svěří s tím, jaké má pocity ohledně těhotenství mámy. Vlastně ani pořádně neví, jak se k tomu stavět, protože je dost zmatený a neví, co si myslet. Trochu překvapeně na ní koukne, když si sedne vedle něj a pohladí ho po rameni* Možná chtějí.. asi doufají, že to bude klidnější dítě.. *pokrčí rameny.* Stejně si budu myslet svoje, takže tahle debata by byla na dlouho. *utne to rovnou dřív, než se začnou dohadovat.* Dobře. Asi. Teda usmířili jsme se a není ani naštvanej kvůli tomu, že se to provalilo, což mě překvapilo, ale otázkou je, jak dlouho to vydrží. Hádáme se pořád. *opět pokrčí rameny a koukne na ní.* Asi bych mu nenapsal, kdybys mi tenkrát v tý hrobce neřekla to, cos řekla o tom, že kdyby se mu něco stalo a byli jme pořád rozhádaní, tak.. *větu nechá viset ve vzduchu, jak se říká, protože je to asi oběma jasné.* Takže máš na tom zásluhu i ty, díky. *usměje se na ní.* Jen mám strach, že už se nikdy nepostaví na nohy a mám pocit, že už to vzdal a smířil se s tím.. *sklopí pohled. Nechce, aby byl táta celý zbytek života na vozíčku, takže udělá všechno proto, aby se to nestalo.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Nov 11, 2020 11:53 pm
*Uchechtne se.*Jeden večer takhle by pro tebe byl horší, jak týden s růžovými vlasy? *Čekala by, že to bude právě naopak.* Chováním jste si docela podobní. No.. i když v Hudebním salónku se mi zdálo, že se ke mě Justie více má a přišlo mi to zvláštní.*Přizná mu to. Prvně prince považovala spíše za kamaráda, i to je možná silné slovo, ale když ji políbil před její komnatou, něco se změnilo. Ironie je, že tam s ní zrovna byl právě Justice a ne Jace.*Jasně, dva andílci. *Uchechtne se. Už jen když to zopakuje z jejího tónu hlasu čiší ironie. To by nemohla říct a myslet to vážně. Poslouchá ho, když mluví o svém nenarozeném sourozenci a přesedne si k němu, aby ho pohladila po rameni a doufá, že e pak bude cítit lépe.*Klidnější? To je nuda.. Sice občas děti rodiče mohou štvát.. ale většinou jsou za to rádi. Si představ, že bys měl dítě, které by jen sedělo a poslušně koukalo do stropu. Kdo by ti pak měl namalovat třeba obrázek a jen proto, aby ti ho ukázalo přerušit nějakou poradu? Sice v tu chvíli by tě to třeba štvalo, ale až by to dítě vyrostlo, byla by z toho dobrá historka a vzpomínka. *Pousměje se nad tím.*To máš asi pravdu. *Uzná a přikývne. Opatrně se ho zeptá, jak je na tom teď s tátou a když uslyší jeho odpověď, potěšeně se usměje. Je ráda, že si spolu promluvili. *Za to, že se provalilo to, že jste dva přece nemůžete. /Rebelové ten večer obsadili všechny úkryty a jedině se mohli schovat v hrobce.. vlastně je logické že se tam setkali./*Pochybuje, že by byl čas si během útěku o život psát o tom, kam se kdo schová.* Nemáš zač. Jen jsem nechtěla, abys někdy litoval a vyčítal si to. *Nic zlého králi ani nikomu jinému z jejich rodiny nepřeje, ale kdo ví, co se může stát.*To je mi líto..*Povzdechne si.* Tvůj táta je silný člověk. Podívej se, kolik toho dokázal. Kolik válek s námi ostatní země rozpoutali? Žádný z králů to neměl tak těžké jako on během své vlády. A během toho ještě stihl vychovat úžasné děti. V Selekci přišel o svého otce a zvládl to. Nepochybuju o tom, že zvládne i tohle. Navíc v paláci jsou jedni z nejlepších doktorů v Illey, ne? Jen by se s tím vážně neměl smiřovat. Měl by chodit na rehabilitace, to by mu mělo pomoct.. moc se v tomhle nevyznám, fakt nejsem doktorka./Mě by dali tak maximálně na pitevnu./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 1:43 pm
*Trochu se zamyslí nad její otázkou.* Asi raději přetrpím růžový vlasy než být oblečenej v tomhle. *dojde nakonec k závěru. Ty růžové vlasy nakonec nebyly tak otřesné.* Zvláštní? Jako nepříjemný? Nebo.. se ti to líbilo? *zeptá se s kamennou maskou na obličeji a netrpělivě čeká na odpověď. To, že Justice políbil Misty ho asi bude štvát po celý život.* Přesně tak, dva andílci. *potvrdí to a zazubí se na ni. Všiml si ironie v jejím hlasu, ale ignoruje to. Poté se začnou bavit o jeho nenarozeném sourozenci a když si k němu přisedne a pohladí ho po rameni, dost ho to uklidní.* To je pravda. *uzná. Poté jí řekne, jak je na tom s tátou. Usmířili se, za což je rád, ale nepředpokládá, že by to vydrželo nějak dlouho. Tak jak to u nich vždycky chodí.* Měli jsme být ale více připravení a domluvit se, co dělat v takový situaci už dříve. *namítne.* Ale jsem strašně rád, že je to venku. *řekne a jde poznat, jak se mu ulevilo, že už nemusí tajit bratra. Pak jí poděkuje za to, co mu řekla v hrobce, protože to ho donutilo tátovi napsat.* Jsou tu ti nejlepší doktoři. Ale chtěl jsem zavolat i někoho ze zahraničí, třeba budou vědět více, jen to musím udělat tak, aby o tom nevěděl do poslední chvilky, protože když jsem mu to napsal, tak odepsal něco ve stylu, že nechce, abych byl pak zklamaný. *už se i po těch nejlepších doktorech díval, ale asi ještě chvilku počká, jeslti nezaberou ty rehabilitace.* Snad mu pomůžou ty rehabilitace.. tváří se, že je v pohodě, ale znám ho a vím, že to je jen maska. A nechci, aby se musel trápit tímhle, kord když je máma těhotná. *povzdychne si a lehce si opře hlavu o její rameno.* Víš, jak jsem mluvil o tom nahrávacím studiu? Nenaštvi se.. ale byl jsem se tam podívat. Rádi by tě tam viděli. A.. já taky. *má trochu strach, jak to vezme, protože to přeci jen udělal bez jejího vědomí.* Ale pokud vážně vyloženě nechceš, tak tě do toho samozřejmě nenutím. Je to čistě na tobě.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 2:15 pm
*Uchechtne se.*Ale náhodou jsi s nimi vážně nevypadal tak strašně. /A vidět dva prince v hrobce s růžovými vlasy, byl nezapomenutelný zážitek. /*Když od něj slyší, že čekal, že přijde na to, ž jsou ve skutečnosti dvojčata přizná mu, že to jak se choval Justice během jejich návštěvy Hudebního salonku jí přišlo trochu zvláštní, než jeho předchozí chování. Ale to, ž jsou dvojčata vážně nečekala. Podívá se mu do obličeje a vidí, jak kamennou masku nasadil.* Prostě zvláštní. *Pokrčí rameny.* Pořád tě štve ten můj a Justicův polibek? *Odhadne.* Neboj, ty líbáš o mnoho lépe. *Ujistí ho a s lehce červenými tvářemi, což asi v té tmě nemůže vidět. Ironicky řekne, že to jsou dva andílci a poté, co se na ni Jace tak zazubí se jen usměje a nechá to být. Sedne si k němu a pohladí ho po rameni, přičemž se ho snaží uklidnit. Nemyslí si, že jeho rodiče chtěli další dítě proto, že by je ty, co mají nějak zklamali a nebo by chtěli akorát někoho klidnějšího. To by podle ní byla trochu i nuda. Mít dokonalé dítě. Potěší ji, když slyší, že si Jace se svým tátou promluvil a usmířili se. Nic zlého ani jednomu z nich nepřeje, ale nechtěla by, aby se něco stalo a on si pak po zbytek života vyčítal, že se ani tátou nestihl usmířit. *Možná ano.. Ale stejně by se to už brzy, provalilo, ne? Na konci Selekce. *Pokrčí rameny. Vzhledem k tomu, že je Elita už to asi nebude tak dlouho trvat.* Nedivím se ti. Vlastně až teď poprvé můžeš jít v klidu s bratrem ven, do města a tak. *Pousměje se.* Pokud mu nepomohou doktoři, kteří jsou tady, nějaký ze zahraničí by určitě stál za zkoušku. *Přikývne. Zdá se jí to jako logické. Chvilku ještě počkat a pak zavolat někomu jinému.*Určitě mu pomohou. Jak jsem řekla, že to silný muž. Tohle ho neskolí. *Usměje se na něj a ještě více, když si opře svou hlavu o její rameno.*Tak napůl ho obejme a začne hladit ve vlasech.* Proč bych se měla naštvat? Naopak, je to od tebe moc milý. *Za tohle by na něj naštvaná skutečně nebyla.* Ráda se tam stavím. *Nahrávání písniček a i vystupování jí chybí.*Ale nemusel jsi to dělat, nechtěla jsem ti přidělávat starosti.. Zvlášť teď toho máš nad hlavu.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 2:52 pm
Vypadal jsem s nima strašně. Ale asi líp, jak nějakej šílenej zahradník. *také se uchechtne. Následně už ale zase trochu zvážní, protože se dostanou až k tomu, kdy Justice políbil Misty, což ho štve, takže se začne vyptávat, jak myslela to, že jí to přišlo zvláštní.* Celkem jo.* přikývne.* Pokaždý, když si na to vzpomenu, tak.. mě to prostě dost vytočí, protože.. to je jedno. *pokrčí rameny a mávne rukou.* Díky, to je dobrý vědět. *uchechtne se a užívá si ten pocit, že je lepší jak Justice. Když ho pohladí po rameni, dost ho to uklidní. Uznám že to co říká, je asi pravda. Mít klidné dítě musí být nuda. Nicméně stále v něm hlodá ten pocit, že třeba to rodiče opravdu chtějí, ale snaží se to ignorovat.* Jo, to jo. Táta říkal, že se tak hodně věcí ulehčilo. *to ho popravdě dost překvapilo. Čekal spíše, že jim řekne pravý opak, protože to zkackali.* Jo a bavit se o něm s lidmi. Je to skvělej pocit.* usměje se. Je vážně rád, že konečně můžou být s Justicem doopravdy bratři a ne jen na tajno.* Doufám, že pokud by mu nepomohli doktoři tady, tak aspoň ti druzí ano. *jen doufá, že táta nebude moc naštvaný. Poté si lehce opře hlavu o její rameno a pousměje se, když ho začne hladit ve vlasech.* Nevím, třeba protože to nechceš. *pokrčí rameny. Je rád, že není naštvaná a ulevilo se mu.* Dobře. *povzdychne si, když opět začne mluvit o tom, že mu nechce přidělávat starosti.* Jsi neskutečně natvrdlá.. už po několikátý ti říkám, že mi nepřiděláváš starosti. Říkala jsi, že ti to chybí, tak jsem ti chtěl udělat radost.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 3:16 pm
Nevypadal, slušelo ti to. *To by mu řekla asi, i kdyby měl plešku. Jace by snad vypadal dobře kdykoliv. Vidí, jak se tváří, když připomene její a Justicovu schůzku. Jde dost poznat, že mu to vadí, že ji Justice políbil.*Protože? *Zeptá se ho znovu. Začala ho mít ráda už před delší dobou a teď se tu objevila naděje, že by i on mohl mít rád ji. A ráda by věděla, jak to vlastně je. Ještě ho ujistí, že podle ní líbá lépe jak Justice. Řekne to spíše z legrace. Zdá se jí i trochu zvláštní to s ním probírat, takže to nechá být. Snaží se ho uklidnit a přesvědčit že jeho rodiče z něj a jeho sourozenců určitě nejsou zklamaní a to není důvod, proč si zadělali na další dítě. Věří, že je všechny milují stejně. Usměje se.*Vidíš, takže to není vůbec nic, co by sis musel vyčítat. A už i to haló, které okolo toho bylo se lepší, ne? *Všichni z toho byli u vytržení, ale je to už pár dní a pomalu to přestává být takovou senzací.* Jo, jasně. Konečně ho prostě nemusíš tajit. *Pousměje se. Vidí na Jacovi, jak mu to dělá radost, že se může o svém bratrovi normálně bavit a jelikož je z toho tak nadšený, nemůže si pomoct a neusmívat se.* Určitě ano. Jsem i jistá, že ty bys pro něj sehnal ty nejlepší z celého světa. *Jde vidět, jak Jacovi na jeho tátovi záleží a jak moc si přeje, aby byl zase v pořádku. Začne ho hladit ve vlasech, když si opře hlavu o její rameno.* I tak bych na tebe naštvaná nebyla, protože bys to nemohl vědět. Ale vážně mě to moc potěšilo. *Ujistí ho znovu.* Uchechtne se pobaveně.*jako bys ty občas natvrdlej nebyl. *Je jasné, že z nich dvou je více natvrdlý právě on.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 3:46 pm
Vypadal. *Stojí si za svým, i když tenkrát jeho vlasy nedopadly tak hrozně, jak očekával. Poté přejdou na téma její a Justicové schůzky, která se mu úplně nezamlouvala.* Protože.. mi na tobě záleží a mám tě rád a chci, abych to tenkrát byl já a ne Justice. *Koukne jí do očí. Je to asi nejprocítěnější věta, jakou kdy řekl. Upřímně mu dost zalichotí, když zjistí, že líbá lépe jak Justice. Pak se začnou bavit o jeho ještě nenarozeném sourozenci a musí uznat, že ho Misty dost uklidnila* jo, už to je trochu lepší. Těším se, až to utichne úplně. *Ti všudypřítomní novináři ho dost štvou. Je skutečně rád, že už nemusí tajit bratra a on se nemusí vydávat za něj. Bylo to dost náročné.. hlavně když začala selekce. Má ale dost strach o tátu, protože nechce, aby musel zbytek života strávit na vozíčku a chce mu pomoct.* Pokusil bych se. *Pousměje se. Když ho začne hladit ve vlasech, přijde mu to příjemné a pousměje se.* Jsem rád, že tě to potěšilo. *Přeci jen to dělal proto, že jí chtěl potěšit, takže je logicky rád.* V některých situacích jsi na tom ale o dost hůř. *Uchechtne se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 4:12 pm
To je asi věc názoru. Podle mě ti to slušelo.*Asi není moc situací, ve kterých by řekla, že to Jacovi neslušelo. Jemu to totiž sluší pořád. Začnou se bavit o schůzce v hudebním salónku, kterou měla s jeho bratrem a na které ji na konci Justice dokonce políbil. Když slyší, že pokaždé, co si na to vzpomene, ho to vytočí a tuhle větu nedořekne, zeptá se ho a doufá, že se jí dostane odpovědi a on se třeba nenaštve, jak máš občas ve zvyku. Po jeho odpovědi se usměje.*Taky tě mám ráda, moc a záleží mi na tobě.. A i já bych byla upřímně ráda, kdybys můj první polibek byl ty. *S tím ale jak se zdá nic nedokáží udělat. Nemohou jen tak smazat minulost. Řekne to z legrace, že líbá lépe jak Justice, ale potěší ji, když vidí, jak ho to potěší.*Na druhou stranu.. Aspoň utichl ten tvůj skandál s bordelem. Dlouho jsem neslyšela, že by se o tom někdo zmínil. *To je asi výhoda toho, že se odhalilo, že jsou ve skutečnosti dva a ne jeden. Její líto to, že je jeho táta na vozíčku a taky toho, jak se kvůli tomu Jace trápí. *Určitě by se ti to podařilo. Jde vidět, že máš svého tátu moc rád a záleží ti na něm. Vsadila bych se, že kdyby taková situace nastala, byl bys vzhůru a nedal si přestávku tak dlouho, dokud bys toho nejlepšího doktora nenašel. *Vážně ale doufá, že taková situace nenastane, protože by ho nerada viděla tak strhaného. Skutečně ji potěšilo, že byl ve studiu, kam by se mohla vydat. Chybí jí to nahrávání písniček, všechno okolo hudby.*Ale jen v menšině takových situacích! Ty v tomhle rozhodně vedeš.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 4:50 pm
*už se dál nedohaduje, protože přesně jak říká Misty.. je to věc názoru a mohli by se takhle dohadovat klidně celé dny. Poté uý se začnou bavit o schůzce, kterou měla Misty s Justicem, což ho dost štve. Po chvilce přizná, že mu na ní záleží a má ji rád.* Taky bych to chtěl, ale už se stalo. *pokrčí rameny, ale usměje se, když také řekne, že ho má ráda. Asi si za to tak nějak může sám, protože předtím políbil Chelseu, což se zase nelíbilo Justicovi.* Božee, to mi ani nepřipomínej. *prohrábne si vlasy a vydechne. Ta noc asi nebude jeho nejoblíbenější nocí. Trápí ho to, že je táta na vozíčku a chce mu nějak pomoct, i když ví, že to nebude tak jednoduché.* Znáš mě nějak moc dobře. ´*uchechtne se, protože to je přesně to, co by udělal. Už teď tomu věnuje hodně času. Je rád, že jí potěší tím nahráváním ve studiu. Potěšit jí byl přeci jen účel.* tak to ne. *zasměje se, ale sám ví, že tvrdohlavější je on.* Mohl bych jít pak s tebou do toho studia? *Zeptá se, protože by jí rád viděl.* Není ti zima?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 5:12 pm
*Už delší dobu k němu něco cítí a je ráda, že on to má stejně. Začala ji k němu něco táhnout po setkání v hudebním salonku, kde sice byl Justice.. Ale v parku kde se tento pocit umocnil, byl Jace. A stejně tak i v hrobce a tady. Taky by byla ráda, kdyby byl její první polibek on, ale jak sám řekne, s tím už ani ni neudělají.*Jo, stalo se. A ty už nemusíš žárlit. *Trochu ho popíchne, aby je oba dva přenesla na jiné, veselejší myšlenky. Uchechtne se.*Ale vážně, to zjištění, že jste dva perfektně zastřelo tenhle skandál. *Pokrčí rameny.* S tátou jsi se udobřil, protože ti na něm záleží. I podle toho, jak o něm mluvíš, jak tě trápí to, že by se nemusel postavit na nohy.. Jde vidět, že bys udělal snad všechno, aby se mohl uzdravit. *Usměje se. To, jak moc má Jace svého tátu rád by poznal snad každý. I natvrdlec, jako je on.*Ale to jo. *Stojí si za svým, že on je prostě více tvrdohlavější a taky natvrdlejší.*Jo, jasně. *Tak nějak s tím počítala, že půjde s ní, vzhledem k tomu, že řekl, že by ji tam rád viděl a navíc to celé zařídil.* Doufám, že tě překecám k tomu, aby sis se mnou zazpíval nějaký duet.. *Justice jí ani nechtěl zahrát v hudebním salónku, dost se ostýchal, takže doufá, že by v tomhle mohl být Jace více povolnější.* Ne, ani ne. Nechci ti zase sebrat mikinu a jsem v pohodě.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 6:35 pm
* když se konečně vymáčkne a řekne, že jí má rád, uleví se mu, když ona řekne to samé. Doufá ale, že jo tajné nešpehují jeho sestry a teď už nechystají svatbu.* Ja nežárlím. *Brání se, i když moc dobře ví, že žárlí a to dost. Chtěl to být on. Ale asi je to karma za Čelzí.* To jo, aspoň že tak. Ale teď si budu muset dávat větší bacha, protože žádný odhalení dvojčat už nebude, takže moje skandály nebude mít co zastřít. *Uchechtne se. Takový skandál, jako byl s bordelem, už ale opakovat rozhodně nechce* udělal. Záleží mi na něm a mám ho rád. *Přikývne a pousměje se. Už ho ani nepřekvapuje, jak už Misty za dnešek poněkolikáté řekla přesně to, jak se cítí. Začíná si na to zvykat.* Nene. *Potřese vzdorovitě hlavou a pobaveně se usmívá.* To nepřekecáš. Vedle tebe bych byl za úplnýho idiota. *Se zpěvem na tom sice není úplně bídně, ale rozhodně nemá na někoho, jako je Misty.* Mně by to nevadilo. Ani ta minulá mi nevadila a vracet jsi ji taky nemusela. *Pokrčí rameny. Asi jedinou výhodou toho, že tu mikinu vrátila bylo to, že pak hezký voněla, takže v ní strávil asi další dva dny. S tím se ale úplně neplánuje chválit.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 6:58 pm
*Nadzvedne obočí.*Vážně ne? Takže tu kamennou masku jsi nasadil proč? *Zeptá se zvědavě, co jí řekne. Ještě by ho mohla provokovat tím, jak by se tvářil, kdyby teď šla za Justicem a políbila by ho, ale to by bylo asi moc. Navíc, ví jistě že by to neudělala. Uchechtne se.* Celkem by se ti to trojče ještě hodilo, že? *Doufá, že se poučí a takhle blbnout už nebude, ale kdo ví, co se může stát. Nepochybuje, že kdyby jeho tátovi nedokázali pomoct doktoři odtud, neodpočinul by si, dokud by pro něj nenašel nejlepšího na celém světě.*To jde vidět. *Pousměje se.* Ne nebyl. Určitě zpíváš dobře. Nemusíš se stydět. *Snaží se ho přesvědčit k nějakému společnému duetu.*Psí očka? *Udělá psí oči tak nejroztomilejší, jak jen dovede a zamrká na něj. Brzy se ale sama nad sebou a hlavně nad svým chováním uchechtne.* Kdyby to takhle pokračovalo dále, za chvilku bys ještě neměl co nosit. Pak by ses musel po paláci ještě procházet nahoře bez a to nemůžeme jen tak dopustit. Si představ, kolik dívek by ještě při pohledu na tebe do půly tělo vyslečeného omdlelo.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 7:15 pm
Ze zvyku. *Pokrčí rameny a pokládá to za dost dobrou výmluvu. I když jak jí zná, tak to stačit nebude.* Jono, možná by nakonec nebylo tak špatný. *Hraně nad tím zapřemýšlí a poté se uchechtne. Upřímně mu ale bohatě stačí dvojče. Pak se chvíli baví o jeho tátovi a nakonec se na ji usměje. Má tátu vážně rád, jen ví, že mu to nedává moc často najevo. Naposledy mu to řekl, když se usmířili a on slíbil, že ho teď nepošle na odvykačku. Ani neví, kdy naposledy mu to řekl ještě před tímhle.* Nezpívám dobře.*stojí si za svým, ale když uvidí její psí oči, povzdychne si a protočí rezignovaně očima.* Tak fajn. *Zamumlá nakonec. Už teď je mu jasné, že takový pohled ho přesvědčí snad ke všemu.* Občas chodím po paláci polonahej. Mám tak hodně fotek. *Řekne, jakoby to byla.uplne normální a samozřejmá věc.* A proč to nemůžeme dopustit? Omdlení není přeci tak hrozný. *Uchechtne se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 7:32 pm
*Potřese nad tím hlavou.*Asi nemá smysl se o tomhle bavit. *Došlo jí, že nepřizná, že žárlil. I když to na něm bylo dost jasně vidět a on sám to přece musí vědět. Taky že zrovna před ní moc věcí jen tak neutají. Prohodí, že by se mu ještě docela to trojče hodilo, aby měli koho odhalit, kdyby zase spáchal nějaký průšvih a měl problémy. Díky dvojčatům to s tím bordelem úplně vyšumělo. Nediví se. *Ale určitě ne, ani až tak hrozně. Posoudím to, pokud to uslyším. *Pak se uchýlí k psímu kukuču a zamrkáním na něj. Potěšeně se usměje.* Tohle zabralo nějak dobře.. Slibuju, že to nebudu používat často.. *Usměje se jako andílek. * Takže na svým účtu už máš více třeba královen z jiných zemí, které kvůli tobě omdlely?*Nadzvedne obočí.* Víš, jak je to nebezpečné? Si představ, že by některá dívka šla třeba ze schodů a takhle tě viděla. Kdyby to s ní seklo, nebylo by to hezké. Nemluvě o tom, jak jsem se zmiňovala o té královně z cizí země. Ještě by tu její manžel udělal žárlivou scénku a rozpoutal válku. *Myslí to samozřejmě z legrace, tohle by se snad nemohlo stát. I když.. záleží na tom, jak dobře Jace bez trička vypadá. Viděla bez něj asi jen Justice. Tam bylo na co se dívat, takže tipuje, že i u něj bude co obdivovat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 7:51 pm
To nemá. *Souhlasí s ní, protože je tvrdohlavý a jen tak by to nepřiznal. Nakonec dokonce i uzná, že by se to trojce možná opravdu hodilo, kdyby udělal další průšvih. Ale doopravdy by vážně trojče nechtěl.* Zpívám hrozně. Spíš hodně rychle ohluchneš a už nic neuslyšíš. *uchechtne se, ale když na něj udělá psí oči, nakonec svolí.* Jasně, jasně. To je to stejný, jak kdybych řekl, že slibuju, že už se nikdy nebudu dohadovat s Justicem a utahovat si s Angel a Eady. Nereálný. *Rozhodně ji to nevěří a bude si muset proti tomu pohledu asi vybudovat velkou odolnost.* Samozřejmě, to je seznam, kterej nebere konce. *Zazubí se na ní, jako andílek* žádný zraněný dívky kvůli polonahýmu já zatím nejsou, takže klid. *Protočí očima a uchechtne se.* Chceš být snad první, kdo kvůli mě omdlí, když se k tomu tak máš? *Koukne na ní s pobavením v očích a povytaženým obočím.* Nedělá mi problém ti udělat striptýz.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 8:20 pm
Tak hrozně zpívat nemůžeš. *Tomu prostě nevěří. Navíc, soudit jeho zpět bude, až i ho poslechne. Věří, že to jak mu to jde nebo spíše nejde teď jen přehání. Udělá na něj psí oči a vítězně se usměje, když jí slíbí, že si s nízaszpívá.* Vážně se to pokusím nevyužívat, to ti slibuju. A já své sliby plním. *Začnou se bavit o tom, jak jí půjčil mikinu, kterou mu vrátila a on říká, že mu ji vracet nemusela. Hezky po něm voněla, takže jí vrácení té mikiny bylo trochu i líto.. Ale nechce vypadat jako nějakej úchylák, co krade princovi oblečení a čichá si k němu. Uchechtne se nad představou toho, jak nějaká královna šla po chodbě, kde viděla polonahýho Jace a seklo s ní to. *Jen aby. *Usměje se. Pak se trochu začervená. * A pak bys chtěl něco na oplátku? *Nadzvedne obočí, ale potřese hlavou.*Asi se bez něj obejdu. /To by byly drby.. "Princ s lady Misty spatřen ve starých uličkách, jak jí předvádí striptýz! Došlo i na něco víc v komnatě jednoho z nich? Bude mít Illea dalšího následníka trůnu?"*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 8:33 pm
Ale můžu a nedohaduj se se mnou. *uchechtne se a když na něj poté udělá psí oči, nakonec tedy řekne, že si s ní zazpívá. Takovému pohledu jen těžko odolá.* Nevěřím ti. *řekne na rovinu a uchechtne se. Už se připravuje na to, že tenhle pohled bude teď vídat často. Pak se začnou bavit o jeho mikině, kterou jí půjčil a ona si jí nechala, až nakonec nějak dojdou k jeho chození po chodbách bez trička a nabídce striptýzu. Když mu tu mikinu vrátila, tak v ní strávil asi ještě další dva dny, ale to by nikomu nepřiznal. * To se ještě uvidí. *i když je docela tma, tak si všimne, jak se začervenala, protože jsou těsně vedle sebe a musí se nad tím pobaveně usmát . Přijde mu to ale roztomilé.* Jsi si jistá? Za to nic chtít nebudu.*pobaveně na ní mrkne. Vážně by mu to problém nedělalo. Teda v komnatě by to asi bylo lepší, ale přežil by to i tady.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 8:43 pm
Ale budu se dohadovat. Určitě tak hrozně nezpíváš, jen se strašně moc podceňuješ. *To poznala už i při mnoha dalších jiných věcech, o kterých se bavili. Někdy se strašně podceňuje a někdy zase přeceňuje. Nic mezitím. Naoko uraženě si odfrkne, když jí řekne, že jí moc nevěří. *To bys běl, nejsem taková mrcha, abych toho fakt zneužívala. *Pousměje se poté na něj. Začnou se bavit o tom, kolik královen, které kvůli jeho vypracované hrudi omdlely má na kontě. Když jí nabídne, že jí klidně udělá striptýz, zčervená a doufá, že si toho nevšimne v té tmě.* Hrozí, že tady by nás tu někdo viděl. Sice je už večer, pořád sem kdokoliv může přijít. *Pokrčí rameny a podívá se okolo, jako by čekala, že tu zpoza rohu skutečně bude někdo vykukovat a bedlivě je poslouchat, aby pak mohl roznášet drby.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Staré uličky - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Thu Nov 12, 2020 8:56 pm
Nepodceňuju se! To ty jsi tvrdohlavá a tam je ten problém. *svede to na ni, protože svádění věcí na druhé je věc, kterou ovládá skvěle. Narovinu jí řekne, že jí nevěří to, že ten svůj pohled nebude používat.* Vím, že nejsi mrcha, ale tohle ti neuvěřím. *pokrčí rameny jako andílek. Ví, že Misty je pravý opak mrchy. Je to vidět na první pohled. Pak už se začnou bavit o omdlévání královen díky jeho polonahýmu já, až se nakonec dostanou ke striptýzu. Díky tomu, že sedí hned vedle sebe si všimne jejího začervenání a usměje se nad tím.* Takže ho chceš, ale vadí ti to, že jsme venku.*zkonstatuje potěšený tím, že tak nějak uznala, že by striptýz chtěla.* Jestli po tom toužíš, tak se klidně můžeme přesunout. *zazubí se na ní.* A nemusíš se tak červenat, není to nic nenormálního. *pobaveně jí popíchne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Thu Nov 12, 2020 9:20 pm
Ale ty jsi tvrdohlavý taky. *Uchechtne se. Oba dva jsou dost tvrdohlaví a pochybujeme, že se na některých věcech někdy dokáží shodnout. Řekne, že není mrcha, co by ten nevinný výraz a psí oči k přesvědčování používala často. Moc využívat toho vážně nechce. Tohle byl jedinečný případ, protože si ho moc přeje poslechnout. Nějak se dostanou až k předvádění striptýzu, který tady odmítne. Jsou v uličkách, kam by kdokoliv mohl přijít. Trochu se červená, když si představí polonahého Jace před sebou a lehce si nad tou představou ještě skousne ret.* Z tvého výrazu to vypadá, jak by jsi z toho měl druhé Vánoce. *Uchechtne se.*A ty mi chceš předvést striptýz? Jsem čekala, že se budeš bát, že se při pohledu na tebe neovládnu a ještě tě tam znásilním. *Vzpomene si na to, o čem se bavili v parku.*Žádný princ, vlastně ani obyčejný kluk, mi ještě nenabídl striptýz, proto se červenám. *Uchechtne se. Pro něj to možná nic nenormálního není, ale ona v tomhle ohledu nemá tolik zkušeností jako má on.*
Sponsored content

Staré uličky - Stránka 11 Empty Re: Staré uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru