Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré uličky

+9
AndyHoff
LittlePrincess
Lexi
Vertasia
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
-LF-
annie.16
Admin
13 posters
Goto down
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 2:41 pm
*pochválí mu vzhled a je ráda že může chodit i bez berlí. Přijme jeho rámě.* Jo jo jsem v pořádku jen mi včera bylo špatně a v noci jsem moc nespala...*usměje se *vážně není mnohem líp. A něco jsem ti při svém ponocování vyrobila.* Dá mu malou růžovou  zlatě popsanou kartičku se srdíčkem.* Jen taková drobnost pro lepší den*uculí se tentokrát doopravdy*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 2:44 pm
*Nabídne jí rámě a když jej přijme, vydá se s ní do zahrad a následně i do Starých uliček. Chvilku zkoumá její obličej, který se mu zdá být nějáký bledý. Nechce, aby se dívky ze Selekce nějak trápily nebo byly nemocné a tak*/Měla by jít za doktorem./*Zamračí se lehce.*To je mi líto. Řekla jsi komorným? Mohly ti dát prášek na spaní. A nebo by jsi měla zajít na Ošetřovnu k lékaři.*Řekne jí. To, že mu řekne, že se cítí lépe ho moc neuklidní. Podívá se na to, co drží v ruce a zase se usměje. Vezme si to od ní.*Páni, děkuji.*Přečte si to.*Je to od tebe moc milé.
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 2:57 pm
Ano řekla jsem jim to. A samozřejmě že mi nabídli jakoukoli pomoc ....ale sama poznám jestli to zvládnu nebo budu potřebovat pomoc. / Nejsem křehká květinka kterou musí lidé opečovávat/* ušklíbne se* jedna z nich se mnou pro jistotu zůstala přes noc. Jsou pro mě jako kamarádky...je s nimi zábava. Díky nim se tu jakžtakž význam .....nebo takhle neztrácím se.*zasměje se* jsem ráda že ti to udělalo radost. Ráda lidem nechávám různé drobnosti... skvělé okamžiky .....aby na mě nezapomněli. Mám totiž strach že až jednoho dne zmizím z jejich životů .....zapomenou.*posmutněle se usměje. Nechce být pesimistická a tak změní téma* byla jsem nadšená když jsem si přečetla kam mě chceš vzít. *Nadšeně se na něj podívá*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 3:07 pm
*Zeptá se jí, jestli o tom řekla svým komorným. Ty by jí měly být schopné pomoci, aby se cítila lépe. Na její slova přikývne a dále se nevyjadřuje. Doufá, že už jí bude lépe. Jinak si to zjistí a odvede ji na ošetřovnu. Nebo nechá doktora, aby přišel k ní do komnaty a tam jí vyšetřil a dal nějáké léky.*To je dobře. Komorné bývám všem měly pomáhat a já jsem rád, že tomu tak skutečně je.*Když to od ní slyší, je vážně rád, že plní svou práci její komorné očividně dobře a ona je v dobrých rukou. Když od ní dostane přáníčko, potěší jej to, jde to vidět i z jeho úsměvu.*To je hezké. A skutečně dobrý nápad.*Uzná.*To jsem rád. Vzpomněl jsem si, co jsi mi řekla při našem prvním setkání. Do tajných chodeb v paláci nikdo moc nesmí . Slouží k utíkání, když útočí rebelové a nechtěl bych způsobit ještě nějáký rozruch, kdyby nás tam někdo viděl jít, tak jsem vymyslel aspoň tuhle variantu.*Vysvětlí jí. Dojdou zrovna do zahrad a vede ji ke Starým uličkám.*Dá se tam i snadno zašít a skrýt před světem. Když je palác tak přeplněný, klidné místo přijde občas vhod.
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 3:19 pm
*ubezpečí ho že je jí lépe a její komorné plní svou práci skvěle. Pak mu vysvětlí přáníčko. Je jeden z mála kterým udělila praví důvod občasných malých dárečků. Když její nápad pochválí spokojeně se usměje*díky....hmmm nechtěla bych nikoho vylekat.*dodá ještě při zmínce o uprcich před rebeli. Rozhlíží se kolem sebe a snaží se zapamatovat si cestu. Po případě se pak někoho zeptá.*to zní jako bys je častou používal*zasměje se*možná si je teď zaberu na čtení nebo psaní*trochu do ně šťouchne. Ne moc nechce aby ho zradili nohy*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 3:30 pm
*Rád slyší, že komorné odvádějí skvělou práci a když mu dá přáníčko, zdá se mu to jako skutečně milé gesto od ní. Vezme si jej a s úsměvem jí za něj i poděkuje. Když pak zmíní to, kam ji bere vysvětlí, proč to raději neudělal v paláci. Tajné chodby se využívají k útěku před rebely. Mohl by říct, že o nic nejde a všechny ujistit, že jdou jen na procházku, jenže co kdyby náhodou skutečně zatočili a oni to poté nevěděli? To se mu moc riskovat nechce. Řekne, že je to tu i skvělé na přemýšlení a člověk je tu sám, i když je palác plný lidí. Usměje se.*Jo, před Selekcí jsem to často využíval. Teď na to není moc čas. Když byli rodiče v komatu, taky jsem přebral povinnosti za ně a pak jsem byl v komatu já.. Takže jsem se sem nedostal skutečně dlouho.*Řekne.*A ty jsi objevila nějáká zajímavá místa?*Zeptá se jí, aby hovor nestál. Když do něj šťouchne uchechtne se.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 3:44 pm
*když vypráví o tom že se sem moc nedostane bodne jí u srdce*takže jsi spojil příjemné s užitečným...* Pousměje se* no v zahradách je jedna fontánka nevede k ní cestička a je dokonale schovaná mezi přerostlými keři růží. Kousek od ní je mramorový altánek. Na první pohled je to trochu děsivé ale pak na ty další je to kouzelné. Je ale docela daleko a v ústraní udržovaných pěšinek. Kdybych se ráda neprachazela jen tak křížem krážem tak bych to místo ani nenašla. *Zasněně se usměje* a taky jsem se byla pokochat knihovnou. Víš že vzadu u levé zdi mezi francouzkou literaturou je koutek s dvěmi koženými kresly a šachovým stolkem? Já to krásné místo. A zaprášené takže je jasné že moc lidí tam nechodí. Spíš nikdo. Když budeš mít čas a chuť třeba tě tam zavedu*koukne na něj s nadějí v očích a úsměvem na rtech*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 3:54 pm
*Řekne jí, že se sem moc často nedostane, což je pravda. Práce a teď ještě Selekce mu nenechávají moc volného času.*/Až si některou z nich vyberu, bude to určitě zase lepší./*Je si tím jistý. A stejně tak tu bude méně lidí, protože soplu s účastnicemi po jeho svatbě odjedou i zahraniční hosté. Zeptá se, jestli stihla objevit zajímavá místa, když tak ráda prozkoumává a s menším úsměvem ji pozorně poslouchá.*Ano, fontána v zahradách je nádherná. *Přikývne.*Ale tam chodí více lidí, jak sem, mi přijde.*Z vlastní zkušenosti to může klidně říct. Přece jen on tu žije celý život, takže o tom něco musí vědět. Není jen zalezlý v pracovně.*Ano, o tom taky vím./Přece jen, bydlím tu./I když nečtu, jako malý jsem tam chodil, hlavně kvůli povinné četbě a na tom místě jsem si často četl.*Řekne jí.*Klidně se tam někdy můžeme stavit.*Pokrčí rameny a všimne si, že přišli na místo, kam celou dobu mířili. Prochází Starými uličkami.*Tak co na to říkáš?*Zeptá se. Doufá, že se jí tu bude líbit.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 4:05 pm
Ale notak ....to tady neobjevím nic co neznáš i ty pokud jsi byl i v knihovně v části s francouzkou literaturou. *Zasměje se* vím že tě knížky moc neberou ale je nějaká jakákoli co se ti opravdu líbila?* Dívá se na něj. Pak ale dojdou k uličkám. Zastaví se na místě pustí se ho o rozhlíží se okolo přičemž se otáčí*páni *vypadne z ní ohromeně*já nevím ve říct je to tu krásné*na víc se nezmůže a ještě několikrát se otočí kolem do kola*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 4:17 pm
*Zasměje se.*Přece jen, tohle je můj domov. Nebylo by náhodou ostudné, kdybych ho neznal?*Zeptá se jí. I když je palác rozlehlý, jemu je skoro dvacet, takže tu skoro dvacet let žije a zvlášť když byl malý a utíkal svým vychovatelkám, tak objevil všechna místa, která tady jsou.*Hmm.*Zamyslí se nad oblíbenou knihou.*Třeba Černočerná tma od Stephena Kinga byla celkem dobrá.*Řekne jí jednu svou oblíbenou knihu, kterou přečetl asi dva roky zpět. Když dojdou k uličkám a procházejí jimi zeptá se, jestli se jí tu líbí. Usměje se, když vidí, jak je ohromená.*Tak to jsem rád.*Řekne upřímně a sleduje ji, jak se otáčí dokola.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 4:42 pm
*je nadmíru spokojená vlastně přímo nadšená. Tohle místo je perfektní skrýš před světem. A tak si ho dlouze přehlíží. Když jí princ sdělí svou oblíbenou knihu zastaví se plynule celém c němu přičemž se jí šaty omotají kolem nohou. Působí to hezky do té doby než udělá krok k němu a zakopne o vlastní nohy. Naštěstí se jí podaří to vybalancovat takže nespadne. Zasměje se a uvolněné vlasy z culíku jí poletují kolem hlavy ve slabém vánku. Dojde k němu a obejme ho*díky žes mě sem vzal teď už přesně vím kam utíkat.*pak se odtáhne *mimochodem moje oblíbená knížka je velký Gatsby. Někdy si přeju vrátit se do těch let kdy se příběh odehrává a zúčastnit se tak velkolepého a nespoutaného večírku. Nejlepší by bylo kdyby všichni měli škrabošky. Pak lidé dokáží i to na co nemají odvahu*zasměje se a mrkne na něj*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 4:55 pm
*Sleduje ji, jak si prohlíží tohle místo a točí se dokola. Řekne jí jeho oblíbenou knihu. Četl ji několik let zpátky a skutečně se mu líbila. Když zakopne, už se jí chystá chytit, ale nakonec to není potřeba, protože to ustojí.*Jsi v pohodě?*Zeptá se a prohlédne si ji, hledá nějáké zranění, ale naštěstí nespadla a tudíž ani žádné nemá. Když jej obejme, trochu rozpačitě ji obejme zpátky. On na tohle moc není a zvlášť s dívkami v Selekci, které skoro nezná. Navíc ani není moc vhodné, aby jej objímala, jako ot udělala na plese a na jejich už prvním setkání. Po chvilce se od ní odtáhne a ustoupí stranou.*Velký Gatsby.. To jsem viděl jen film, donutila mě na to podívat se má sestra.*Vzpomene si na to, jak se na to s ní jednou musel dívat. Nebylo to zase tak špatné, ale že by jej to ohromilo se říci nemá. Je spíše na akční a fantasy. Občas něco detektivního, žádný romantický filmy rád nemá.*V budoucnu určitě bude ples se škraboškami.*Řekne.*Ale prostě jen budeme mít normální šaty a k tomu škrabošky.*Pokrčí rameny. *Taky se k něčemu chceš odvážit? Když jsi to zmínila?*Zeptá se jí.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 5:13 pm
*když se přestane otáčet malém spadne. Pak prince obejme a řekne mu že má nejradši velkého Gatsbyho. A také to že by chtěla večírek se škraboškami. Když se jí zeptá k čemu by se chtěla odvážit zamyslí se *hmmmm ke spoustě věcí a otázkám./hlavně otázkám/ *Potutelně se zasměje * film je oproti knize nic moc i když hezky natočený a obsazení je taky fajn. Bohužel ten příběh je hezčí na papíře. U nás v knihovně máme tři různé výtisky. Měli jsme i čtvrtý podepsaný ale ten jsem si přivlastnila. *Spokojeně se usměje* jaký je tvůj oblíbený film?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 5:27 pm
*Je rád, že nespadla a nic se jí nestalo. Když jej obejme, trochu rozpačitě jí to oplatí. Ví, že to by neměla a on se ani moc s nikým neobjímá a tak se po chvilce odtáhne a ustoupí od ní. Když pak zmíní Gatsbyho, on viděl jen film, takže to nemůže soudit i z hlediska knihy. A ani si to nepřečte, protože tohle skutečně není jeho šálek kávy. Ví, že ples se škraboškami bude. Byl na něj návrh krátce po maškarním, ale vzhledem k tomu, že to bylo krátce po něm, rozhodlo se s ním počkat. Jemu je to docela jedno. On se odváží k hodně věcem, když se mu chce. Nepotřebuje na to masky.*Asi mi nic neřekneš, co?*Zeptá se. Nebude ji do ničeho nutit. Jsou to její tajemství. Poslouchá jí a přikývne.*Avengers Endgame.*Odpoví hned.*Jsem ten typ spíše na akční filmy a tak. Takže všechno tohohle typu mám rád.*Pousměje se. Prochází spolu pomalu uličkami.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 5:39 pm
*cítí se s ním opravdu dobrě a po dlouhé době cítí motýlky v břiše pokaždé když vidí jeho úsměv.* End gamě jsem viděla ale jsem spíš Star wars fanoušek. Viděl si Star wars?*opravdu doufá že má Star wars rád protože jinak by byla zklamaná* hmmm měla bych otázku. *Její tón už není tak veselí a motýlci v břiše jako by ztěžkli* je selekce opravdu soutěž nebo lživá show s předem naplánovaným průběhem?* Tohle jí už pár dní tíží a když ho včera viděla s Thylane..... motýlci začaly umírat* nemusíš odpovídat*skousne si ret a udělá ještě pár kroků dál. Pak se mu podívá přímo do očí*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 5:53 pm
*Když se jej zeptá na to, jaký je jeho oblíbený film během chvilky odpoví Avengers, ten poslední díl, i když tam zemřel jeho oblíbený charakter, Iron man.*Ano, pár dílů jsem viděl, celkem dobrý, ale u mě to na nic od Marvelu prostě nemá.*Řekne jí upřímně.*Klidně se ptej.*Pobídne ji, když zmíní, že má otázku. Všiml si i změny v jejím tónu hlasu a obává se, co přijde. Po tom, co řekne nakrčí obočí.*A k tomuhle závěru tě přimělo co?*Zeptá se jí. Ale stejně odpoví.*Selekce je skutečná soutěž. Není nic domluvený. *Tohle je pravda. Nedomluvil se s nikým, že se zamiluje do té a nebo do té. A i kdyby se mu někdo snažil říct, která z dívek je nejlepší, stejně by ho neposlouchal a vybral si, koho sám chce. Ale Selekce je skutečně soutěž.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 6:05 pm
*po jeho povídce mu vyklopí co má na srdci. Když se jí zeptá co jí vedlo ktomuhle závěru zaváhá* možná šeptané rozhovory, možná moje vlastní pochybnost nevím asi obojí.* Když jí řekne že jde opravdu o soutěž a ne domluvené divadlo zní to upřímně. Uleví se jí.* Díky ....no  a taky bych se zeptala na životně důležitou otázku*začne už zase vesele.* Máš radši sýrový nebo sladký popcorn ? *Zeptá se hraně vážným tónem*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 6:17 pm
*Když se jej zeptá na to, jestli Selekce není jen podvrh, lehce se zamračí se řekne, že ne. To je pravda. On sám rozhoduje o tom, komu chce věnovat pozornost a s kým chce být.*Takže jsi nás špehovala s Thylane.*Odhadne.*Není to domluvený, jen ji mám prostě rád. A i kdyby není dobrý někoho špehovat. Byli jsme daleko od ostatních, takže jsi nás slyšet nemohla jen tak. Navíc jsme schválně mluvili potichu.*Co ví, byli u občerstvení sami a daleko od ostatních. Nemohl je nikdo slyšet, co si říkali. To, že se políbili, taky by někdo viděl jen hodně zblízka.*Mám raději sýrový.*Odpoví. I když už více nedůvěřivě, protože se mu nezamlouvá představa, že by jej měla dívka špehovat.*Tobě?*Zeptá se.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 6:34 pm
No dovol moje deka byla jen kousek od občerstvení protože bylo na kraji a kdybych chtěla odejít zmizela bych bez zbytečných otázek. Sedla jsem si tam náhodou a nemůžu za to že jste si tam nakráčeli*je na něj naštvaná* já lidi nešpehuju ani neodposlouchávám! To je pod úroveň a ošklivý!* Absolutně ignoruje jeho odpověď i otázku* taky jsem hned na to odešla aby jste měli soukromí! A pokud to nebylo pro veřejnost proč jste si někam neodskočili?!* Je naštvaná a začne jí bolet hlava při poslední větě se jí před očima udělají mžitky. Rukou nahmatá stěnu a opře se. Zhluboka se nadechne a při výdechu se skácí na kolena . Špatně se jí dýchá*/ jsme v zahradě v zahradách jsou lilie....to ne dívala jsem se určitě teď nemůžu mít alergickou reakci na jejich pyl/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Feb 09, 2020 6:57 pm
*Řekne, že oni byli daleko od ostatních. Ví to, protože byli u občerstvení vzadu.*Marrigold, my schválně šeptali a šli k občerstvení vzadu. A aby jsi něco slyšela, tak jsi rozhodně nemohla jít hned pryč. Byli jsme tak spolu asi dvě hodiny a prvně se bavili o úplně něčem jiném, než co tě mohlo dovést k tomuto.*Navíc ji kolem sebe neviděl.*A u občerstvení nebyli žádné deky. *Řekne jí další fakt. Kdo by dával deky hnedka k občerstvení? Aby lidé procházeli okolo lidí a zakopávali o ně? Museli by být daleko aspoň dva metry a to by je nemohla slyšet. Potřese hlavou. Nechce se s ní dohadovat, i když ví svou pravdu. Sám ví, že deky a stoly byly daleko od občerstvení, aby lidé byli blíže k pódiu, kvůli záběru kamer a toho, že se jeho bratr omlouval. Tudíž stoly byly dále a tam byla jen travnatá plocha a stromy. Co se ještě před akcí bavil s tátou, udělali to takhle schválně, aby si lidé mohli rychle odskočit pro jídlo a pak se vrátit tam. Protože přece nebudou mít kamery všude.*To, že jsme se spolu bavili ještě neznamená, že nás musíš poslouchat!*Řekne naštvaně. Vidí, jak se kácí k zemi.*Do háje!*Vykřikne a rozeběhne se pro strážce. Sám ji neunese a běh pro jeho nohy není dobrý, doběhne pro stráže, kterým řekne, co se stalo a přikáže jim, ať ji odnesou na ošetřovnu. Sám se musí posadit, protože v nohách cítí ostrou bolest.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 20
Location : Neverland

Staré uličky - Stránka 3 Empty Marrigold Starlight

Sun Feb 09, 2020 7:14 pm
*rozčiluje se protože je neposlouchala schválně a sama nemá ráda když jí někdo sleduje. I když něco málo bylo trochu jinak . Poté se jí  ale začne špatně dýchat před očima má mžitky. Opře se o zeď ale pak klesne na kolena. Její alergie se přihlásila o slovo. Slyší jak Sawyer vykřikl a jeho vzdalující se kroky a pak přišla tma*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Staré uličky - Stránka 3 Empty Re: Staré uličky

Sat Apr 04, 2020 11:43 am
Pátý ročník
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Thu Apr 16, 2020 7:49 pm
*Po to, co se setkala se sourozenci na Střeše si zase zpět nasadila tu svou masku a nemá v plánu ji jen tak sundat. Ví, že taky udělala hodně blbostí, za které mají právo ji nenávidět, to jim nevyvrací a nechápe, co jim vadí. Klidně ať jí nenávidí je jí to jedno. Ona k nim taky nemá pozitivní vztahy a nevěří, že by někdy mohla mít. Navíc na tom stejně nejspíše nezáleží, protože ona po Selekci jejího nejstaršího bratra odjede s Chrisem do Francie, takže se vídat nebudou. Jak Wyatt říkal, pořád budou sourozenci, i když... Sourozenci.. ona je tak moc nevnímá. Doslova se přede všemi schovává v její komnatě. Nechává si tam i nosit jídlo, aby nemusela pryč a chodí jen denně na dvouhodinové procházky s Lokim, abys se ten trochu provětral, ona by jinak jen ležela v posteli a nejspíše zírala do stropu. Nijak nepočítá s tím, že by se s někým potkala, aby se tohle nestalo, zvolila právě staré uličky, o kterých nikdo moc neví a nikdo sem moc nechodí. Kvůli tomuhle se ani nijak nestrojila. Na sobě má obyčejné černé dlouhé džíny a černé tričko. Vlasy má v ledabylém drdolu, který si udělala krátce před odchodem z komnaty. Ani není nalíčená. Proto jdou vidět kruhy pod jejíma očima, které tam jsou kvůli nedostatku spánku. Pořád myslí na to, co se stalo ani ne před týdnem. Kdy kvůli ní zemřelo jedno z jejích dětí A teď ji ještě nějáké palácové drby obviňují z toho, že to ona si objednala útok a nechala si zabít vlastní dítě. Jen když si na ti vzpomene, co se stalo právě teď, v očích se jí začnou hromadit slzy. Okolo tohohle je dost citlivá Možná to vypadá i dost komicky. Kamenná tvář, ale v očích slzy.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 3 Empty Christophe R. Dubois

Thu Apr 16, 2020 8:06 pm
*Moc z komnaty teď nevychází. Spíš zůstává v posteli a hlavou se mu pořád honí, že je vrah a brzo bude otec. Své prášky bere, takže se cítí snad ještě hůř. Nejradši by je teď nebral a dostal se do mánie, kde by byl šťastný. Dneska mu došlo, že by se měl jít asi aspoň na chvíli projít ven, jinak mu z těch čtyř stěn jeho komnaty brzo hrábne. Hodil na sebe obyčejnou šedou mikinu a černý džíny a vydal se do zahrad. Nijak se nezajímá o kruhy pod očima a vlasy trčící do všech stran. Jen tak bloumá zahradami a dostane se až do starých uliček. Nijak nevnímá, kudy jde, protože je ztracený v myšlenkách na to, jak se během jednoho týdne stal otcem dvou dětí a hned poté vrahem jednoho z nich. Do reality ho vrátí, až když málem vrazí do Camille. Vidí, v jakém je stavu a to ho donutí k tomu, aby se nezajímal o sebe, ale staral se o ní.* Ahoj. *Pozdraví jí.* Chceš o tom mluvit? *Zeptá se jí rovnou, protože podle slz v jejích očích usuzuje, že je zbytečné se ptát, jestli se něco stalo.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Thu Apr 16, 2020 8:21 pm
*Prochází starými uličkami a nechává jít Lokiho před sebou, mezitím co ona přemýšlí o své rodině a o tom, co všechno se stalo. Vzpomene si i na drbny, které říkají že to ona nechala úmyslně zabít své dítě, aby vypadala jako chudinka. Když do někoho málem vrazí, zvedne pohled. V tu chvíli si ani neuvědomí, že má v očích slzy. Kdyby ano, jinak by si je rychle setřela, aby je nikdo nemohl vidět, třebaže to, že brečela by bylo stejně dosti zřejmé podle jejích červených očí. Když zjistí, že to, do koho malém vrazila je Chris zase sklopí pohled.*Ahoj.*Pozdraví ho tichým hlasem.*Ne.. ani ne.*Odpoví upřímně. Nechce se nikomu zase svěřovat. Byla to chyba, že se trochu někomu otevřela. Pak se zase dá do chůze, spolu s Lokim, který se zastaví a do té doby, než půjde zase ona na ni trpělivě čeká.*
Sponsored content

Staré uličky - Stránka 3 Empty Re: Staré uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru