Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré uličky

+9
AndyHoff
LittlePrincess
Lexi
Vertasia
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
-LF-
annie.16
Admin
13 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Christophe R. Dubois

Thu Apr 16, 2020 8:36 pm
*Dojde do starých uliček a ani nevnímá, kudy jde, protože je zabraný v myšlenkách. Probere ho až když málem do někoho vrazí. Podívá se na Camille a starostlivě stáhne obočí.* Dobře. *Přikývne, když mu řekne, že o tom nechce mluvit. Když se dá zase do chůze, otočí se za ní.* Počkej. *Doběhne jí.* Víš ale, že se mnou můžeš mluvit o čemkoli, že jo? *Nadzvedne obočí.* Člověk se cítí nejvíc sám, když se nemá komu svěřit. A vzhledem k tomu, kolik věcí prožíváme spolu... *Poukáže na její těhotenství, strávený čas ve Francii, zasnoubení a utajovanou nemoc.* ...tak mi nevadí tě vyslechnout a myslím, že bych dokázal pochopit docela dost. *Pousměje se na ní lehce.* Ale nechci tě do ničeho nutit. *Ujistí jí hned.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

Thu Apr 16, 2020 8:48 pm
*Když do někoho vrazí a zjistí, že je to Chris, okamžitě sklopí pohled. Nechce se s ním o tom, co se stalo bavit. Nechce se mu svěřovat. Není taková. Má problém někomu věřit a po tom, co se stalo na střeše se do sebe uzavřela zase o něco více, třebaže na ošetřovně, když se potkali tam poprvé, byla otevřenější, aspoň vůči němu, ale to teď má zase v plánu vrátit do starých kolejích. Zase se rozejde pryč a doufá, že ji nechá být, ale on ji doběhne. To ji ale nezastaví a ona pokračuje pomalu v chůzi. Ven šla kvůli Lokimu, který se potřebuje trochu projít, proběhnout a to nebude moci, když ona bude stát na místě. Poslouchá ho a pak pomalu přikývne. Asi s ním o všem může mluvit, i když si tím není sama úplně jistá. Problém je v tom, že o tom s ním mluvit nechce.*Jenže mě to takhle vyhovuje. Nechci se nikomu svěřovat.*Pokrčí rameny.*/Být sám je nejlepší, protože takhle ti aspoň nikdo nemá šanci ublížit./*Zase jen přikývne na jeho ujištění a mlčí.*Taky nevypadáš nejlíp.*Poznamená po chvíli a tak nějak jej tím vyzve, aby jí řekl, co se děje.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Christophe R. Dubois

Thu Apr 16, 2020 9:27 pm
*Jakmile se od něj vydá pryč, zavolá na ní a doběhne jí. Ujistí jí, že se mu může svěřit. On si prošel plno věcmi, kterými i ona a pořád prochází, takže jí pochopí.* Ale pak jsi sama. A nikdo by neměl být sám. Klidně se přes ostatníma uzavři, ale přede mnou nemusíš. *Pousměje se na ní mírně a pak si prohrábne vlasy.* Mám sto chutí si nevzít pár dnů prášky, abych se dostal do mánie a mohl být zase šťastný a bez starostí. *Přizná a pokrčí u toho rameny.* Ale já teď nejsem důležitej.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

Thu Apr 16, 2020 9:48 pm
*Když ji zase doběhne, poslouchá jej, ale pořád pokračuje v chůzi. Ujistí jej o tom, že ví, že se mu může svěřit, o což stejně nestojí. Nechce se nikomu svěřovat, raději.*Díky.*Je jediné, co řekne. Ona spíše sama být chce, protože takhle jí nikdo neublíží. A problém svěřovat se má už od dětství. Zeptá se raději na něj, aby odvede konverzaci jiným směrem, k němu. Po jeho odpovědi mlčí.*Ale jsi důležitý.*Vydechne.*Promiň, vím, že ti to neusnadňuju./Neměla jsme do Francie jezdit.. Zrušil by můj otec naše zasnoubení?/*Nechce mu ubližovat a to dělá pořád. Skutečně by nejraději zmizela. Nebýt dítěte, už by tu nebyla.*/Měla jsem si dávat možná větší pozor../*Pomyslí si vyčítavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Christophe R. Dubois

Thu Apr 16, 2020 10:12 pm
*Jde vedle ní a když mu poděkuje, jenom krátce přikývne. Ruce si strčí do kapes mikiny a pak jí upřímně řekne, že má chuť si zase nebrat prášky. Možná jí tím chce dokázat, že on jí věří a ona jemu může taky.* No tak. Nejsem. *Potřese hlavou a pak se na ní překvapeně podívá.* Cože? Cam, to snad nemyslíš vážně. Ty se mi nemusíš za nic omlouvat. Zachránila jsi mi život. Bez tebe bych tady už nebyl. Takže jestli by se měl někdo někomu omlouvat, tak já tobě. To já tobě neusnadňuju život. Kdybych byl opatrný... nemuselo by se potom útoku stát to, co se stalo. *Sklopí pohled a poškrábe se na zátylku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

Thu Apr 16, 2020 10:50 pm
*Poděkuje mu za to, že je tu vždycky pro ni a vyslechne ji, čehož ale ona nehodlá využít, rozhodně ne v nejbližší době. Nechce se nikomu svěřovat. Raději se zeptá na něj, aby se o ní přestali bavit a povzdechne si, když zjistí, že má zase chuť přestat brát prášky, aby se cítil lépe. Ví, že se cítí hrozně, vypadá tak a vyčítá si to, že je to kvůli ní. Kdyby nejela do Francie v téhle situaci by nebyli. Omluví se mu za to, i když ví, že jen omluva to nespraví a neví, co udělat, aby se cítil lépe.*Ale kvůli komu jsi přestal brát prášky? Kvůli komu jsi málem umřel?*Zeptá se jej. Odpověď zná jak on, tak i ona.*/Vždycky všechno jen pokazím a lidem ubližuju../Ty se mi nemáš za co omlouvat.*Potřese hlavou.*Nemohl jsi za to. Bylo to moc rychlý všechno a když už chceme na někoho svalovat vinu, jsou to rebelové, nemusejí útočit, ničemu tím nepomohou.*Řekne tichým hlasem. Všimne si lavičky, na kterou vyskočí Loki, což bere jako to, že si chce na chvilku odpočinou Sedne si vedle něj a nechá jej, aby si dal hlavu na její klín a ona jej začala drbat. Zároveň nechává vedle sebe z druhé strany dostatek místa na to, aby si tam pohodlně mohl sednout i Chris.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Christophe R. Dubois

Thu Apr 16, 2020 11:29 pm
*Řekne jí, že ona se mu nemusí za nic omlouvat, protože mu zachránila život a pak se na ní koukne a povytáhne obočí.* Kvůli sobě. Kvůli tý zkurvený poruše, kterou mam nejspíš z toho, jak na mě od malička reportéři a všichni okolo tlačí. Kvůli tomu, že jsem si myslel, že když je přestanu brát, nebudou mi připomínat, jak pošahanej blázen ve skutečnosti jsem a já budu moct být normální. A budu mít pocit, že dokážu všechno. *Stočí pohled ke svým nohám.* Tvoje chyba to nebyla. *Zavrtí hlavou.* Nestalo se to poprvý..... A asi ani naposledy. *Omluví se i on jí za to, co se stalo. Kdyby byl opatrnější, nemuselo se to stát.* To je sice pravda, ale kdybych já byl opatrný ... nemuseli bysme teď žít s tím, že za pár měsíců budeme rodiče. Tím nechci říct, že to dítě nechci, těším se na něj, opravdu. Jenom si nejsem jistý, jestli to zvládnu. Bojim se, že to akorát poseru a vím, že tady nejde o nějakou maličkost, ale o lidský život. *Nakopne po cestě jeden kamínek a pak si sedne vedle ní na lavičku a pohled upře před něj, aniž by se díval na něco konkrétního.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

Fri Apr 17, 2020 12:10 am
*Zeptá se jej, kvůli tomu dopadl tak, jak dopadl. Ona z toho viní sebe a bude i nadále. Nenávidí se za to, co mu udělala.*Za to ale nemůže Chrisi. Narodil ses tak.*Pokrčí lehce rameny.*Nikdo z nás tohle nedokáže ovlivnit. A prášky jsi teď přestal brát kvůli mě../To je jasný./*Ani se to nemusí snaží zapírat, podle ní je to víc než dost jasné.*Byla.*Řekne tvrdohlavě. Bude si to vyčítat, i kdyby jí to, že to nebyla její vina opakoval pořád dokola a donekonečna. Nemyslí si, že by byla jeho chyba to, že ji postřelili. Všechno se stalo rychle a on se snažil ji odtamtud dostat co nejrychleji. Po jeho slovech se skutečně prvně lekne, že to dítě nechce, že o něj nemá zájem, což naštěstí jí hned vyvrátí. Mlčí a sedne si na lavičku. Chvilku drbe Lokiho a pak váhavě vezme Chrise za ruku.*/Zase to děláš../*Napomene se v duchu, ale rozhodne se ten hlas ignorovat.*Jestli mohu říct s naprostou jistotou a upřímně.. Tak to je to, že věřím, že vím, že ty budeš dobrým tátou, až se to malé narodí. O tom nepochybuju. Nepochybuju o tobě.*Podívá se na něj a snaží se poprvé od jejich dnešního setkání aspoň lehce nadzvednout koutky rtů nahoru.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Christophe R. Dubois

Fri Apr 17, 2020 12:31 am
Není jistý, jestli jsem se s tim narodil. Protože nikdo neví o žádnym v mých předků, kterej by to měl. Vyvinulo se to u mě nejspíš díky stresu z novinářů a všech povinností. Důkaz, jak málo toho vydržim a jak hroznej král budu. *Nakopne kamínek a pohled směřuje k zemi. Pak zavrtí hlavou.* Ne, bylo to kvůli mě. Ne kvůli tomu, že jsi odjela, ale kvůli tomu, co jsem plánoval a doufal, že vyjde a že jsem si to špatně vyložil. Chyba byla ve mě, ne v tobě. To já ignoroval všechny ty náznaky, který jsi mi tam dala a který mi měli napovědět, že to nebereš vážně. *Pokrčí rameny a pak si vedle ní sedne na lavičku a pohled zabodává někam do blba. Přestane s tím v momentu, kdy ho chytne za ruku. Nejdřív se podívá na jejich ruce a pak do jejích očí. Stejně jako ona trochu nadzvedne koutky rtů a stiskne jí ruku.* A ty budeš skvělá máma. Starostlivá, milující, hodná. Úžasná. *Řekne jí a v jeho hlase není slyšet ani náznak pochybnosti.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Staré uličky - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

Fri Apr 17, 2020 12:50 am
Chrisi ty budeš dobrý král. Lidi tě budou mít rádi, už mají teď. A mohlo se to prostě projevit u tebe, nemusíš to mít po nikom. Jak dlouho o tom vůbec víš?*Zeptá se jej. Pak potřese hlavou.*Byla to moje chyba. Ze všech zemí jsem musela jet zrovna do Francie.. Neměla jsem ti dávat žádné naděje a říct i to rovnou, ne jen naznačovat. Pak bys kvůli mě tak netrpěl.*Řekne s pohledem zabodnutým do země. Sedne si na lavičku a po chvilce jej chytne za ruku. Ví, že bude dobrým otcem, není možné, aby nebyl. Dívá se mu do očích a v těch jejích může on vidět, jak upřímně to myslí. Oplatí mu stisk ruky.*Budu se snažit.*Řekne nejistě a sklopí pohled k Lokimu.*Můžu si ho vzít s sebou do Francie, že jo?*Nechce Lokiho opustit. Sice ho má jen pár týdnů, ale přirostl jí k srdci a nechce se jej vzdát.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 26, 2020 5:44 pm
*Z hudebního salonu, kde se potkal s Tallulah se vydal na jednu poradu s rádci. Samozřejmě hned dostal přednášku o nezodpovědnosti jeho zmizení, nevhodné reprezentaci kvůli rozcuchaným vlasům a neohleduplnosti vůči těm dívkám při jeho cestě domů s nimi v letadle. Už po prvních pár slovech se chtěl otočit a jít, ale musel tam vydržet skoro dvě hodiny. Kdyby mu potom zbyla nějaká energie, asi by se šel vymlátit do boxovacího pytle. Takhle ale jenom zamíří ven a snaží se uklidnit pomocí čerstvýho vzduchu. Postupně dojde až do starých uliček, kde si sedne na lavičku, opře si lokty o kolena a svůj zrak upře jen tak před sebe.* /Jako by nestačilo, že pro svojí rodinu jsem ta největší chyba v jejich životech. Ona mě tak rovnou bere celá země./ *Honí se mu hlavou.* /Že já se vůbec vracel.../
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Staré uličky - Stránka 4 Empty Polaris B. Nelson

Sun Apr 26, 2020 6:01 pm
*Je v paláci teprve od včerejška, ale už se stihla nespočetrkát ztratit, tak dostala nápad, že zůstane komnatě, ale po chvilce jí stejně převládla zvědavost a tak zase někam zamířila. Docela jí štve, že nemůže nosit kalhoty, ale musí se spokoit se sukní. Takže si na sebe vzala černou károvanou sukni a volnější černé tričko, přičemž si vlasy spletla do jednoho vysokého copu. Samozřejmě nesmí chybět její rudá rtěnka a černý řetízek kolem krku. Po chvilce bloudění po paláci dojde až někam mezi staré uličky, kde se hned začne rozhlížet kolem sebe. Kdyby se kolem sbe nerozhlížela, nejspíš by si ani nevšimla osoby sedící na lavičce. Když přejde k té lavičce blíž a spatří, kdo to je, polkne a chvíli váhá.* /Nemám radši odejít? Nevypadá, že by měl náladu s někým mluvit./ *Potichu si povzdechne, ale nakonec nejistě dojde až k němu, přičemž se pokloní.* Neruším, výsosti? Nevypadáte na to, že byste měl na někoho náladu. *Doprovodí to pokrčením ramen a čeká, jestli ji pošle pryč.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 26, 2020 6:16 pm
*Ve snaze se uklidnit dojde až do starých uliček, kde se posadí na lavičku, lokty si opře o kolena a pohled upře do blba před sebe. V hlavě se mu honí, jak je tady zbytečnej a proč se vůbec vracel. Bez něj by celou tuhle šaškárnu museli odvolat. Jakmile kousek od sebe uslyší hlas, podívá se na dívku a sjede jí rychle pohledem.* To je v pořádku, nerušíte. Jenom jsem trochu unavenej. *Pousměje se letmo.* /Fakt musim všude na nějakou narazit?/ *Povzdychne si v duchu.* Vydala jste se prozkoumat venkovní část paláce? *Zeptá se jí a narovná se do normálního sedu.* Přisednete si? *Kývne na místo na lavičce vedle něj. Ví, že každou chvíli začne ten pyžamový večírek, ale teď vůbec nemá chuť tam jít.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Staré uličky - Stránka 4 Empty Polaris B. Nelson

Sun Apr 26, 2020 6:41 pm
*Ví, že je dneska nějaká akce, ale není si jistá, jestli tam vůbec chce, jestli se chce před někým ukazovat v pyžamu. a taky si není jistá, jestli najde cestu zpátky do komnaty. Po chvilce chůze narazí na někoho na lavičce a když zjistí, že ten někdo je rpinc, není si jistá, jestli k němu má vůbec jít, ale nakonec jde.* Copak korunní princ nemá nárok na spánek? *Nakloní jemně hlavu na bok a prohlédne si ho.* Vlastně jsem původně byla vevnitř, nevím jak jsem sem došla. *Pokrčí rameny a pak se pousměje a pikývne.* Copak se princi může říct ne? *Uchechtne se a posadí se tedy vedle něj.* Vážně vás neruším? Nebo není to nějak podle pravidel, abych se tady s vámi jen tak bavila? *Rty stočí do menšího úsměvu a hlavu natočí tak, aby si ho mohla znovu prohlédnout.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 26, 2020 6:53 pm
*Uchechtne se, když slyší její otázku a pak potřese hlavou.* Korunního prince přes den zahltí tolika informacemi, že spánek pak jaksi nepřijde. *Pokrčí letmo rameny a pak se zasměje, když slyší, jak se sem dostala.* Asi bych vám měl nechat poslat mapu. *Zhodnotí pobaveně a mírně se ušklíbne po její další otázce.* Teoreticky vzato může. *Přikývne. Nevidí důvod, proč by mu měli říkat pořád ano. Naznačila to i Tallulah dneska v hudebním salonu.* Nechápu, co všechny máte s tím, že mi nemůžete říct ne. *Podívá se na ní s otázkou v očích, proč tomu tak je.* Nerušíte. Teď se mi hodí menší odreagování. *Ujistí jí a potichu se zasměje.* Není. A i kdyby bylo, já je rád porušuju. *Mrkne na ní.* Jak jste se těšila do paláce? *Zeptá se jí docela zvědavě a nakloní hlavu mírně na stranu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Staré uličky - Stránka 4 Empty Polaris B. Nelson

Sun Apr 26, 2020 7:22 pm
Prášky na spání? Ty si princ vzít nemůže? *Povytáhne tázavě obočí a sjede ho pohledem.* Jo, ta by nebyla špatná, protože už teď nevím, kde mám komnatu. *Uchechtne se, přičemž se malinko pousměje.* Může? Tak to si budu pamatovat a budu vám na vše říkat ne. *Ušklíbne se a po jeho dalších slovech pokrčí ramny.* Možná se bojíme, že za každý... Protest? Nám třeba useknete jeden prst? Třeba jako ve středověku. *Pokrčí rameny a pobaveně se ušklíbne.* Anebo prostě kvůli tomu, že jste princ. A ,y nikdy s princem nemluvily. *Uchectne se a pak přikývne.* Dobře, tak já se budu snažit vám nelézt na nervy. *Poškrábe se na zátylku a potichu se zasměje.* Hádám, že vás už musí pravidla za ten žvot v paláci štvát. *Přitaká a po jeho otázce pokrčí rameny.* Ne že by to bylo nějaké velké nadšení, protože jsem se toho docela bála, ale zároveň jsem se těšila. Dává to smysl? *Skrčí obočí a pohled radši přesměruje někam na zem.* /Všude je líp než doma./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 26, 2020 7:40 pm
*Ušklíbne se, když slyší o prášcích.* Ty princ moc neuznává. *Přizná popravdě.* Nerad beru nějaký prášky. *Alkohol a kokain většinou pomůžou.* /Nojo... Já včera nechal láhev v tom labyrintu.. Do háje./ *Vzpomene si na dvou zapomenutou kamarádku, pro kterou se plánuje dneska vrátit a doufá, že jí nikdo neodnesl. Pobaveně potřese hlavou po jejích slovech.* Fajn, tak to jsem zvědavej. *Ušklíbne se na ní nazpátek a pak se mu zablýskne v očích.* To není vůbec špatný nápad. Vyzkoušíte si naší mučírnu jako první. *Zazubí se na ní a pak přikývne.* Jo, to dává smysl. *Uzná nakonec a pak se pousměje.* To byste musela být hodně otravná, abyste mi lezla na nervy. /Zvlášť po dnešku. Ty debily na radě nepřekoná./ Jo, dalo by se to tak říct. *Přikývne ohledně pravidel a zeptá se jí, jak se těšila do paláce.* Dává. *Přitaká.* Čeho jste se bála? Doufám, že ne mě. *Uchechtne se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Staré uličky - Stránka 4 Empty Polaris B. Nelson

Sun Apr 26, 2020 8:02 pm
Takže radši uznává být unavený než aby si vzal prášky? *Nakloní hlavu na bok a zvědavě si ho prohlédne. Po jeho slovech přikývne a ppousměje se.* Chápu, takže jste takový přírodní muž. *Uchechtne se a potom zase povytáhne obočí.* Klidně bych se s vámi vsadila, ale nevím , jestli to taky není nějaký protizákonný. *Uchechtne se a pokrčí rameny.* /Zase melu blbosti. Mohla bych někdy dřív přemýšlet a pak mluvit? Ale zase... Sice je to princ, ale je to pořád člověk. Takže to ničemu nevadí, ne?/ Že já radši nemlčela. Teď se vám radši budu vyhýbat. *Uchechtne se a pobaveně se usměje.* Tak schválně, jestli mě pošlete domů právě kvůli otravnosti a tomu, že jsem vám až moc lezla na nervy. *Ušklíbne se, ale v očích má pobavené jisřkičky. Po jeho další otázce si potichu povzdechne a pokrčí rameny.* Vás ne, teda to jsem ještě nevěděla, že nás budete posílat do mučíren. *Uchechtne se, ale pak zase nerovzně pokrčí rameny. To, čeho se bála a stále bojí, jí přijde jako kravina.* Názorů lidí. To ho, že mě každej bude... Co jí vím, odsuzovat. *Zamumlá a u toho se radši dívá na zem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 26, 2020 8:23 pm
Jo, přesně tak. Ale během pár dnů budu zase schopný spát úplně v pohodě. *Pokrčí letmo rameny.* /Už jsem si totiž tak trochu zvykl na to, být nenáviděný./ Tak něco. /Je kokain a alkohol přírodní?/ *Napadne ho, ale tuhle myšlenku si nechá pro sebe stejně, jako plno ostatních. Je zvyklý si toho spoustu nechat pro sebe. Stejně by ho nikdo neposlouchal nebo by jím akorát začal ještě víc pohrdat.* O tom nic nevím. Takže sázka? *Nadzvedne obočí s pobaveným úsměvem.* To je protizákonný. *Informuje jí se smíchem, protože jako účastnice Selekce by měla trávit čas s ním a ne se mu vyhýbat.* To si nemyslím. Mě na nervy leze už tolik lidí, že žádná z účastnic nemá šanci. *Uchechtne se a pak se jí zeptá, jak se těšila do paláce. Zaujme ho, když přizná, že se bála.* /Aspoň je upřímná./ Je tam romantická atmosféra. *Pokrčí rameny a zasměje se. Po jejích dalších slovech zvážní a přikývne.* Nebudu lhát. Bude dost lidí, kteří vám budou schopní vmést do tváře, že na to nemáte. Ale už od prvního pohledu vidím, že jste svá a máte naprosto úžasnou barvu vlasů. Takže se proti tomu obrňte a neberte je vážně. A kdyby vám to lezlo hodně na nervy, můžete mi říct, něco s tím provedu, dobře? *Podívá se na ní s menším úsměvem, ale v jeho očích je vidět, že to myslí vážně. On sám moc dobře ví, jak novináři a lidi v paláci dokážou prudit a navážet se do člověka.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Staré uličky - Stránka 4 Empty Polaris B. Nelson

Sun Apr 26, 2020 9:28 pm
Jaký je vlastně důvod toho, že nemůžete spát? *Nakloní zvědavě hlavu na bok a potom se už zasměje a přihmouří oči.* Sázka. Ale má docela mezer a chyb. *Uchechtne se a pak pokračuje dál.* Sázky jsou oboustranný. A buď ty sázky můžou být bez ničeho nebo s úkolem? *Povytáhne obočí a pak si pobaveně povzdechne.* Tak to ke špatný. *Uchechtne se a pak zase nakloní hlavu na bok.* Ale tak dá se to brát jako výhoda, ne? *Uchechtne se a potom už přizná, že se pobytu v paláci docela bála.* Romantická atmosféra? V mučírně. Máte zvláštní choutky, výsosti. *Poušklíbne se pobaveně, ale pak se radši dívá do země než aby se dívala na něj.* A to je to. Možná jsem svá až moc. *Docela překvapeně zvedne pohled, když řekne, že má hezkou barvu vlasů a přikývne.* Děkuji. *Pak se zase ještě jednou překvapeně na něj koukne.* Děkuji, ale nemůžu vás a tím otravovat. A jsem zvyklá. *Pokrčí rameny, jelikož jí vážně nejde něco takového jako názory neřešit, ale už je zvyklá z domu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 26, 2020 9:52 pm
Ono je jich víc. Rodina, práce, nespokojení rádci, stres. *Pokrčí letmo rameny.* Nic, s čím byste se vy musela trápit. *Pousměje se na ní. Není zvyklý s někým řešit své problémy. Lidi ho většinou neposlouchali, nebo si ho vyslechli a pak to odmávli rukou s tím, že jsou lidi, kteří jsou na tom hůř. A navíc tuhle dívku zná jak dlouho? Asi tak půl hodiny. Na to, aby se jí svěřil aspoň s nějakým menším detailem toho, co ho trápí, jí zatím nijak moc nedůvěřuje.* Napadá vás nějaký zajímavý úkol? *Nadzvedne zvědavě obočí a hodně ho zajímá, co z ní vypadne.* Výhoda v nevýhodě. *Nazve to svým vlastním názvem a pak se zasměje.* Ještě jste tam nebyla. Když se tam zapálí pár svíček, bude to romantika. Klidně vám to někdy dokážu. *Nabídne jí s úsměvem.* Nejste. Je to tak akorát. *Pousměje se na ní a pak jí řekne, aby za ním klidně přijde.* Když jsem vám to teď nabídl, tak můžete, ne? *Uchechtne se.* Jinak bych vám to nenabízel. Myslím to vážně. A já jsem taky zvyklý... A i tak mi to někdy dost pije krev a ubíjí mě to. *Pokrčí letmo rameny.* Už je docela pozdě. Vadilo by vám, kdybych vás doprovodil do komnaty? Nebo se chcete ještě projít? *Zeptá se jí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Staré uličky - Stránka 4 Empty Polaris B. Nelson

Sun Apr 26, 2020 10:37 pm
To zní jako na jendoho člověka příliš. *Přikývne a pak přikývne znovu. Chápe ho a i když by se možná normálně zeptala ma tyhle věci co vyjmenoval nějak hlouběji, neudělá to, jelikož ho chápe a taky by nebyla nadšená, kdyby se ji někdo takhle vyptával.* Nic mě nenapadá, ale jestli máte nějaké nápady vy. Ale bacha, můžu vám říct i ne. *Ušklíbne se na něj pobaveně a pak se zasměje a víc ty výhody v nevýhodách nerozvádí.* Vy už jste to zkoušel? Zapalovat si svíčky v mučírně a strávit tam s někým čas? *Ušklíbne se a pak se zase usměje.* Dobře, děkuji. *Usměje se a pak přikývne.* Budu ráda, když mě doprovodíte, protože bych vážně asi zpátky netrefila. Nebo jo, ale možná tak za týden. *Uchechtne se a rozhledne se kolem sebe.* /Ale je to tady nádherné, to zas jo. Hezčí než doma. Nemaj rady třeba skald soch?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Staré uličky - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 26, 2020 11:13 pm
Jsem korunní princ. Tohle je můj život. *Pokrčí letmo rameny. Tak to je a jinak to nebude nikdy. Spíš to bude ještě horší až jednou usedne na trůn.* Klidně můžete říct ne. A navrhuju, abysme si to oba promysleli a svůj nejlepší návrh přednesli na naší schůzce v týdnu. Co vy na to? *Navrhne a pak se zasměje, když se ho zeptá na mučírnu.* Ne, zatím ne. Možná to zkusím s váma. *Zazubí se na ní a pak jí řekne, že kdyby potřebovala, klidně mu může říct.* Není za co. *Usměje se na ní a když souhlasí s jeho doprovodem do komnaty. Zvedne se z lavičky a nabídne jí rámě. Pak už jí doprovodí k její komnatě.* Rád jsem vás poznal, lady. Uvidíme se v týdnu. A pak snad na nějaké akci, které se budeme účastnit, když už se koná. *Zasměje se, protože upřímně na dnešní večírek docela zapomněl a společnost měl přeci jen docela dobrou. Polaris mu docela zvedla náladu. Na nějaký polibek nebo tak kašle běžně a neobtěžuje se s ním ani teď.* Dobrou noc. *Popřeje jí a pak už se otočí a vydá se do své komnaty, kde snad bude dneska i spát.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Staré uličky - Stránka 4 Empty Polaris B. Nelson

Mon Apr 27, 2020 12:21 am
Stejně je nefér, že jste si nemohl vybrat svůj život. *Pokrčí rameny, protože i ona si vybrala svůj život i přes protest své matky a i přes tu nenávist, kterou k ní začala cítit, ale ví, že královští to mají prostě jinak.* Tak to beru. Jsem v paláci da se říct den a už mám i první bojovku. *Uchechtne se a potom opět povytáhne obočí.* Začínám se bát. *Pobaveně se uchechtne a zavrtí nad tím hlavou. S menším úsměvem na tváři se také zvedne a rámě přijme. Při cestě se snaží zapamatovat co nejvíce detailů chodeb, aby si tu cestu do komnaty zapamatovala, i když pochybuje, že si to zapamatuje.* Taky jsem vás ráda poznala a už se těším na ty sázku. *Uchechtne se a pak se ukloní.* Dobrou noc, výsosti. *A pak s menším úsměvem na rtech zapluje do své komnaty.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Staré uličky - Stránka 4 Empty Cody Sebastian MacQuoid

Thu May 07, 2020 2:01 pm
*Jako každý den, tak i dnes se tento hnědovlasý, malý chlapeček vydal ven, společně se svou sestřičkou, aby snad prozkoumali další prostory paláce. Drží svou sestřičku za packu a běží za ní, ona ho jako vždycky vede. Vůbec to Codymu nevadí, da se říci, že je to už mezi nimi automatické. Když doběhnout do nějakých uliček, rozhlédne se.* Znáš to tu? *Zeptá se své sestřičky, protože on to tu opravdu neznal a to byl veliký průzkumník. Jinak na sobě měl hezky upravené a vyžehlené černé kalhoty s bílou košilí, ale vlásky mu čechrá vánek, takže je má jemně rozlétané.*
Sponsored content

Staré uličky - Stránka 4 Empty Re: Staré uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru