Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Strip Club RoXy Empty Strip Club RoXy

za Fri Nov 22, 2019 1:50 am
Strip Club RoXy 5c391ecc79340dfc94d54a04508e549b

Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 3:59 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Strip Club RoXy Empty Fallon Calvet

za Fri Feb 21, 2020 8:48 pm
*Už dlouhou dobu je z paláce pryč. Má nějáké peníze, ale ty každý dnem mizí, přece musí někde bydlet, sice si vybrala asi to nejlevnější ubytování, které v Angeles je, ale i tak. Jídlo, taky něco stojí a další potřeby. Naštěstí oblečení má dost, toho si vzala nejvíce. Stejně ho při své práci moc nepotřebuje a ven nechodí, takže tyto drahé značky nevyužívá. Přemýšlela, že by své oblečení mohla prodat, přece jen jsou to známé značky a kdyby si pak koupila něco levného, obyčejného, vydělala by na tom. Ale i tak si musí přivydělávat tímhle, striptýzem. Když sem přišla nabízeli jí, že by mohla dělat i něco víc, než jen tancování u tyče a tanec na klíně.. Ale to odmítla. Chce si nechat ještě tu poslední kapku důstojnosti, která jí i po tomhle zbyde. Chce si vydělat peníze hlavně, aby se mohla odstěhovat do cizí země, přemýšlela nad Itálií, Francie nepřipadá v úvahu, i když by se tam ráda vrátila a zůstávat v Illey.. Jsou tady kasty a je jen otázka času, když si někdo všimne jejích falešných dokladů a ještě půjde do vězení, minimálně. Povzdechne si a naposledy zkontroluje svůj makeup ve velkém překvapivě docela čistém zrcadle. Poté začne hrát hudba, což je upozornění pro ni, že má vystřídat svou "kolegyni" na pódiu a zabavit publikum. Na sobě má ne zrovna moc zahalující "oděv", jak tomu sama říká. Vlasy má rozpuštěné a líčení jen jemné, ne jako ostatní. Vejde tedy na pódium, nechce zdržovat, aby ještě neměla potíže a začne "pracovat"*
† PsYcHoPaTiC †

Strip Club RoXy Empty Alex Dubois-Winslow

za Fri Feb 21, 2020 10:11 pm
*Z palace je mimo nejakej ten patek a bydli v hotelu spolecne s klukama, kteri za nim prijeli na nejakou dobu, protoze v Illei taky jeste nikdy nebyli a kdyz je tady on, tak proc by je sem nepozval , ze? Penez ma dostatek a je ubytovany v hotelu spolu s klukama a maji pro sebe jedno cele patro a on sam je v apartmanu s Blakem, ktery je manazerem jejich kapely. Momentalne se s klukama poflakuji po este, dokud nenarazi na jeden zapasly strip club, kam kluci chteli mervomoci jit a tak mu nezbylo nic jinyho, nez jit. Vejde s klukama dovnitr a porozhledne se kolem. Uslibne se, kdyz vidi ty nadrzeny stary typky, co slintaji nad tim, co se jim nabizi u tyci.* /No za chvili na tom budu nejspis stejne./ *S klukama si sedne k jednomu stolu u jednoho podia a on sedi celem primo na podium, kde se sviji jedna blondyna, doud nezacne hrat dalsi hudba a ta bloncka neodejde. Chvili tam nikdo neni a on si s klukama u jedne hostesky nahore bez objedna vodku. Kouka se na jeji kozy, dokud neodejde a potom se jen s pobavenym usklebkem koukne pred sebe, kdys slysis toho kretena Lukase, jak hodnoti vzhled te holky, co vystridala bloncku u tyce. Sleduje ji svyma modrozelenym ocima a musi uznat, ze je sexy v tom obleceni, co na sobe ma.* /Tancuje jen u tyce, nebo bych si ji mohl zaplatit na tanec na.... pockat../ *Kouka se na ni, vi, ze ona jej nemuze videt, protoze je az moc zabrana tancem.* Dela si kurva prdel? *Zamumla prez zatnutou celist, zvedne se a jde k typkovi za barem a zepta se jej jestli by si mohl zaplatit soukromy tanec na klie od e holky ve ktere poznal Fallon. Chlapek kyvne a rekne mu, aby sel do vedlejsi casti klubu, kde jsou pokoje. On ma pokoj cislo pet. S klicem se vyda na pokoj a kdyz je tam usklibne se.* Ceka te male prekvapko milovana Fallon. *Sedne si na postel s nebesy ktera je rude a matahne se a zeslabi osvetleni v istnosti tak, aby bylo obtizne zjistit , kdo vlastne sedi na posteli a nakonec vezme kus papiru a tuzku a naskrabe na nej, aby nerozinala svetla az vejde, ze to tak bde vice vzrusujici a listek prilepi lepivou casti na dvere z venci a potom uz jen ceka.*
-LF-

za Fri Feb 21, 2020 10:37 pm
*Musí si nějak vydělávat, jinak by tohle dobrovolně nedělala, ale momentálně nemá moc možností. S falešnými doklady nechce moc riskovat a tohle jí přijde jako to nejbezpečnější. Tady nikdo nic nekontroluje. Nadešel její čas, aby šla zase na pódium. Co je na téhle práci velké plus je, že nevidí do hlediště na ty "vážené hosty", kteří zde sedí. Za to je fakt ráda. Nepotřebuje vidět nějáké staré dědky, jak nad ní slintají. Po chvíli písnička skončí, hned by začala tančit na druhou, ale přijde pro ni barman, Julian, s tím, že si ji někdo objednal na tanec na klíně. Nasměruje ji do pokoje s číslem pět. Upřímně raději by byla na pódiu. Tam nikoho nevidí a nikdo se jí nedotýká, ale takhle. Ale peníze, které z tohohle má jsou velké plus, proto bez zbytečných keců jde do pokoje. Všimne si přilepeného lístečku na dveřích, vezme jej do ruky a přečte si pokyn, aby nerozsvěcela. Upřímně ji to potěší. Aspoň se na toho určitě starého chlapa nebude muset dívat. Otevře dveře do málo rozsvěceného pokoje, dojde k posteli, kde vidí sedící siluetu. Nic neříká, jen zapne rádio, které leží na stolku vedle a ze kterého začne hrát připravená hudba, posadí se na klín toho chlapa a začne tancovat. Za těch několik dní, co tady je, tohle dělala hodněkrát, ale i tak si na to nemůže zvyknout.*
† PsYcHoPaTiC †

za Wed Feb 26, 2020 10:00 pm
*Hned jakmile zjisti, kdo je ta holka, ktera vystridala svou kolegyni a ozhodne se mu to ani za mak nelibi koho tam vidi tancovat u te tyce.* /Dela si kurva prdel?/ *Nejradeji by vbehl na to podim a chytil ji, prehodil si ji pres rameno a proste ji z tamat odnesl ven. Nechape, jak nekdo jako ona mohl klesnou tak hluboko.* /Prachy.../ *Beze slova se zvedne a jde k jednomu zbaru, kde rekne typkovi, ze si preje soukromy tanec od ni na kline a jakmile dostane klice a zaplati tolik kolik je potreba, sebere klic a hned se vyda dopokoje s cislem pet, porozhledne se kolem a nasledne jej napadne, ze muze Fallon potrapit a tak napise na papirek, aby nerozsvecela svetlo, kdyz vejde, ze to tak bude zajimavejsi a potom jen ztlumi svetla v mistnosti a sedne si na prostornou poste s nebesy a jen e usklibne.* /Takze tancujees za prachy Fallon? Jen tancujes, nebo naizis klientele i neco vic? Prodavas sve telo, ktere bylo kdysi jen moje? Tohle kurva ne!/ *Sedi v mave mistnsti a vykava az jeho spolecnice dorazi a jakmile se otevrou dvere, skoro ani nedycha... Nemusi ji videt. Vi ze je to Fallon. Jen nehnute sedi a sleduje ji, jak nahmata radio a zapne hudbu a nasledne ji necha, aby se usadila na jeho klidne a zacala s taneckem. Skoune sesi spodni ret a snazi se, aby ani nepipnul. Jeho klin vsak o sobe dava vedet a jeho kalhoty jsou tesnejsi, Ruce da na jeji boky a pritahne si ji na kline tak, aby se zadeckem tiskla na jeho rostouci bouli v kalhotech. Jedna jeho ruka zacne putovat po jejim stehnu a nasledne po jejim boku a zpet.* /Tak hebka... cista...ma na sobe masku nevinnosti... Potrebuje na koks? Jak je to Fallon?/ *Vydechne nosem a nakonec jej zabori v prohlubeni mezi krkem a ramenem. uce presune na jeji maly zadecek a jemne jej stiskne.*
-LF-

za Wed Feb 26, 2020 10:20 pm
*Vejde od místnosti, kde na ni má čekat klient, který ji musel vidět jak tančí. Proto si ji zaplatil. Takhle to tu chodí. Chlápci vidí, jak se holky svíjí u tyče a většinou po jedné písničce nebo maximálně dvou si některou z nich někdo objedná na soukromý tanec a nebo něco víc. Což ona nedělá a ani dělat nehodlá i kdyby peníze potřebovala sebevíc. Tohle jí bohatě stačí. Vždycky jsem ne s odporem a utíká odtud co nejrychleji to jde. Nikdy tu není ani o minutu déle, než má. Když zjistí, že tenhle chlápek nechce, aby rozsvěcela, je docela ráda. Nebude se na něj muset dívat. Vejde do místnost, skoro poslepu dojde ke stolku, na kterém je rádio, které zapne. Následně se posadí tomu chlapovi na klín a začne tancovat do rytmu hudby. Cítí, že je ten chlápek díky ní vzrušený, to byli všichni, pro které tancovala. Nechá jeho ruce, aby jí putovali po stehně a aby si ji k sobě přitiskl víc. S těmihle docela nevinnými doteky se počítá. O nic ještě nejde. I když to, jak se jí dotýká.. zdá se jí to trochu divné. Jiné jak u ostatních. Jako by to odněkud znala.*/Asi jsem pro něj tady už tancovala../*Co stihla poznat, hodně lidí sem chodí pravidelně v určitý dny, takže by tohle nebylo tak zvláštní. Přestane tomu po tomhle jejím odůvodnění věnovat pozornost. Vidí, že se čas, na který je tohle obvyklé blíží ke konci. Přece jen, nikdo tu pro nikoho nebude tančit celou noc. Neprohodí ani slovo. Není tu od toho, aby se s někým vybavovala a kdyby si on snad chtěl povídat, už by s tím začal, i když tohle není typické. Chlapi sm nechodí kvůli tomu, aby krafali s někým, jako je ona, jsou tu kvůli něčemu úplně jinému.*
† PsYcHoPaTiC †

za Wed Feb 26, 2020 11:15 pm
*Hned jakmile vejde do mistnosti se podiva kolem ebe a nakonec si dedne na postel a napadne jej, jak by mohl zabranit tomu, aby jej Fallon nedka poznala a tak napise na kousek papirku, aby jak vejde nerozsvecela svelo a nalepi ten papirek na svere a nasledne jen zhasne a sedne si zpet na postel a uz jen vyckava na prichod divky, kterou zna snad lepe, nez kdokoliv jiny na tehle planete zemi, pokud se nepocitaji samozrejme jeji rodice. Jakmile zaslechne zvuk otevirajicich se dveri, zataji dech a nasledne sleduje siluetu, ktera nahmata radio, aby zapnula hudnu a potom , co se usadi na jeho klidne uciti, jak se zacala na jeho kline svijet a to rozhodne nenechavalo klidnym jeho klin, ktery se hned zacal hlasit a tak si Fallon vice prisunul zadeckem na svuj rozkrok a ma , co delat, aby nevzdychal. Hned by jej poznala. Skousne si spodni ret a potom jeho ruce zacnou putovat po jejim tele, jako vzdy, kdyz byli spolu. Dotyka se ji, jako by se bal, ze se pod jeho dotekem rozplyne. Nasledne zabori svuj nos do jeji prohlubenky mezi ramenem a krkem a nasledne rukma jemne zmackne jeji maly zadecek. Po chvilce chytne svyma rukama ty jeji a narovna se a prilozi si klouby jjich prstu ke svym rtum a kazdy jeden polibi. Nasledne jeji ruce pusti a po tme najde jei tvar, kterou pohladi jemne po tvari a potom ji chytne za boky, a zvedne si ji z klina a vstane a jde ke dverim, kere nasledne zamkne, otoci se k posteli na ktere sedi Fallon a pozoruje ji. Klic nakonec pro jistotu vytahne tak, aby to Fallon neslysela.* Copak mi jeste nabidnete slecno Calvet? Svleknes se mi? Muzu si te pripoutat k pelesti postele? *Nasledne se v mistnosti roleje svetlo a on sleduje stale jen ji.* Kdysi jsi to milovala, kdyz jsem se te dotykal. Kdyz se moje rty staraly o kazdickou tvou krivku. *Dojde k posteli ma kterou si lehne.* Mimochidem mame na sebe celou noc.
-LF-

za Wed Feb 26, 2020 11:50 pm
*Začne tančit na klíně toho chlápka, který si ji na tanec zaplatil. Jen se modlí, aby to bylo co nejrychleji za ní. Jeho doteky jí přijdou povědomé, ale pak si řekne že asi mu už prostě tančila. Jinak si to vysvětlit nedokáže. Nechá ho být, přece jen u tohohle se s nějákými těmi doteky počítat musí. Jak slyší, podle hudby, za chvilku už bude tanec u konce a ona bude moci odejít. */Ale stejně je ot zvláštní... Jeho doteky nejsou tak slizké, jako u ostatních, kterým jsem tančila../*Lehce se mračí, jak jí to v hlavě šrotuje. To ale nemůže on vidět, přece jen je tu docela tma. Co ji docela překvapí je, když zaboří nos do prohlubně mezi jejím krkem a ramenem, ale taky to nechá být. Ale to celé jí díky tomu přijde více zvláštní a ona se trochu napne. Když ji chytne za ruce ještě více se zmateně zračí a ještě ji políbí na klouby prstů a pak ji dokonce pohladí po tváři.*/To má znamenat co?/*Už se chce zeptat, o co mu jde.*/Jestli si myslí, že se s ním vyspím nebo ta je na omylu./*Tohle nedělá. Když ji chytne za boky a sundá si ji z klína, uleví se jí, sedne si na postel a čeká, ež odejde, aby se pak mohla vrátit i ona na své místo. Ale místo zvuku otevírajících se dveří uslyší cvaknutí zámku. Podívá se směrem, kde by měly být dveře, docela vyděšeně.*/Možná bych měla začít křičet... Vždyť si zaplatil jen tanec na klíně.. Aspoň to mi bylo řečeno a navíc Julia ví, že kromě tance u tyče, nebo prostě na podiu a na klíně víc nedělám../*Už se chce ozvat, ale než stačí něco říct, uslyší, jak poprvé za dnešek promluví ten, komu ještě před chvilkou tančila na klíně. Pozná o koho jde, podle hlasu a dojde jí, proč nemluvil, nezasténal a především nechtěl, aby rozsvítila. Poznala by ho. Polkne několik sprostých nadávek, které jí okamžitě napadnou.*Někdo si ze mě snad dělá prdel.*Zamumlá pro sebe. Světlo ji překvapí a ona musí zavřít oči a pak zamrkat. Zvykla si na tmu, takže teď jí chvilku trvá, než si jej oči zase zvyknou na světlo. Podívá se po Alexovi a potřese hlavou.*Nic, kromě tance u tyči a na klíně nedělám, jestli jsi hledal někoho, kdo ano, já to nejsem. Ale moc ráda ti ukážu někoho, kdo ano. Jen mi řekni, jakou by sis přál? Blondýnu, brunetu, zrzku?*Zeptá se jej. Když se zase blíží k posteli, ona vstane a dojde ke dveřím. Ví, že je zamkl ale prostě je musí zkusit otevřít. To se samozřejmě shledá s neúspěchem.*Do háje..*Zamrmle. Všimne si, že zmizel i klíč. Otočí se na něj a uvědomí si, že na sobě má ne moc zahalující kostýmek. Ruce si dá nějak přes hruď, aby se před ním trochu více zakryla. Vykulí oči a potřese hlavou.*Celou noc? T ne. Tohle já nedělám. Nevyspím se s tebou a ani nic takovýho.. Ten idiot Julien. Kolik jsi mu do háje dal, že tohle dovolil?*Tu otázku spíše zavrčí.*Ten které ví, že tohle nedělám.*Zamumlá zase pro sebe a začne se nervózně procházet po místnosti, v bezpečné vzdálenosti od postele.*Kde je klíč? Dej mi ho.*Otočí se směrem k posteli kde se Alex rozvaluje.*Tvoje prachy ti nějak získám zpátky, neboj.
† PsYcHoPaTiC †

za Thu Feb 27, 2020 2:42 pm
*Zhasne svetlo a papirek dal na sve misto a pak uz jen cekal dokud Fallon neprijde. Po chvilce se vere otevrely a on spatril jeji siluetu, nez za sebou zavrela dvere. Poznava pro nej tolik povedome krivky jeho tela a kdyz si predstavi, ze se na ni diva nekdo jinej, nebo jeste hure na ni saha nejaky uchyl, vre v nem krev. Jakmile ji ma na svem kline, uziva si jeji pritomnot a blizkost stejne, jako vzdy, kdyz je s nim. Vi ze si slibil, ze ji bude nenavidet za to, co udelala s Williamem, ale nedokaze ji nenavidet.* /Nedokazu nenavidet u, kterou stale miluju a moje srdce po ni touzi./ *Jeho ruce se dotykaji kazeho zahybu jejiho tela a dokonce zabori i nos do prohlubene mezi jejim ramenem a krkem a nejradeji by ji do ucha zaseptal, ze je to on a jak krasne voni a ze se mu ani za mak nelibi, ze se tady prodava za prachy nejakym necutnym chlapkum. Nakonec jemne pohladi jeji tvar a potom uz nedokaze mlcet a zak si ji ze sebe suna a jde ke dverim, ktere zamkne a vezme i klic a nasledne promluci vi a rozsviti a ak na ni konecne zase vidi.* Ne nedela. Tam nekde jsou i Lukas, Alfie a Blake. *Rekne a potom si lehne do podtele a sleduje, jak se zvedla a po jejich slovech jen zvedne jedno oboci.* Copak? Neni tam klic? Ou. *Zvedne jeden koutek rtu a potom zakrouti hlavou.*Nemusime spolu hned spat, ale jakoze nevadilo by mi to. *Kouknena svuj rozkok a zase na ni.* Nastartovala jsi me dobre. *Potom se jen uchechtne.* Dvere neotevru a jo nekoho bych prece jen chtel. * Rekne a sleduje jak pochoduje po mistnosti.* Chci jen tebe a taky proto jsem si te zaplatil. *Pokrci ramenem.* Nejde mi o prachy Fallon. Jde mi jen a jen o tebe a kdybych mu mel dat i milon, tak mu jej dam, kdybych mohl bejt s tebou zamcenej v jednom pokoji.
-LF-

za Thu Feb 27, 2020 3:04 pm
*Upřímně, když se jí dotýká zdá se jí to až moc povědomé, ale zvládne si to odůvodnit, takže se docela uklidní. Navíc je jí to docela příjemné. Není to jako u dalších chlápků. kterým tancovala na klíně. Chová se jinak. Když jí zaboří nos do prohlubně krku a ramene, naskočí jí i husí kůže a kupodivu ne znechucením. A takhle ještě cítí jeho horký dech.*/Co to je? Kdo je to?/*Když ji sundá ze svého klína tiše polkne a čeká, než odejde, ale to se nestane a on místo toho rozsvítí světlo a promluví a ona pak zjistí, že ten, pro koho tančila byl Alex. Chvilku se na něj dívá jako na nějákýho ducha. Pak se vzpamatuj, trochu.*Bože..*Zaskučí a přejde si dlaní po obličeji. To, že ji takhle viděli kluci z jeho kapely se jí nelíbí. Ví, že zamčel, ale musí to zkusit. Dveře se pochopitelně neotevřou a ona v klíčové dírce nevidí ani klíč. Protočí nad jeho slovy očima a obrátí se na něj. Vidí, jeho pohled na ni a trochu se rukama zakryje. Začne nadávat na svého něco jako šéfa, protože tohle nedělá, nevyspí se s ním a představa toho, že by tu měla s ním být celou noc, ji děsí, ale zároveň i těší.*/Já nejsem normální. Ne při smyslech./*Koukne se na jeho rozkrok a pak hned bokem.*Jo, to jsem i cítila..*Zamumlá pro sebe. Nabídne mu, že výměnou za klíč mu zajistí holku, která se s ním klidně vyspí a chce ho i nechat vybrat jak by zhruba měla vypadat, ale on se nenechá uplatit. Po jeho slovech si potichu povzdechne a přestane pochodovat po místnosti. Nějak by zařídila, aby mu i vrátili peníze, ale ani tohle ho nepřesvědčí. Rozejde se směrem k posteli a lehne si na její druhou stranu, rychle se zakryje i přikrývkou, která tady je, aspoň ji neuvidí tak. Dívá se přímo do stropu.*Vážně tě nechápu.*Řekne upřímně.*Ublížila jsem ti, podvedla jsem tě, tady v Illey nebyla nejmilejší a teď udělala tohle.*Odmlčí se.*Nechápu, jak bys mi mohl tohle všechno odpustit, což si ani já sama sobě odpustit nedokážu. A ještě po tom všem chtěl být se mnou.*Je i připravená, že jí poví, že tohle byla jen hra a chtěl jí tím ublížit.*/Vždyť mi říkal, že mě chtěl zničit../Jsem nechutná.*Potřese nad sebou hlavou.*
† PsYcHoPaTiC †

za Wed Mar 04, 2020 12:49 pm
*jakmile Fallo odhal svou totoznost tim, ze rosviti svetlo, aby na nej videla, pousmeje se na ni a nasledne ji oznami, ze si zaplatil celou noc stravenou v jeji pritomnosti. Z postele sleduje jeji pocinani anaramne se bavi.* Citila jsi to, co se mnou dels jo? *Zepta se ji a pohledem z ni se vrati na svuj klin a zase se vrati k ni.* Mimochodem tohle ti taky sekne. Mohla jsi to nosit i tenkrat, ale stejne jsi nejkraseji, kdyz na sobe nemas nic, teda jo. Me. *Popichne ji se azubenim pobavene a sleduje ji a posloucha , jak se snazi mu vymluvit to, aby byli spolu a, ze je ochotna najit mu nejakou jinou a domluvit chlapkovi, aby mu prachy vratil. Usklibne se.* Ja nestojim o spolecnot jine, copak to nechapes? Ja nestojim o zadnou jinou , nez o tebe, tak kdy to sakra pocopis, Fallon? *Mluvi na ni primn a potom jen sleduje, jak si lehla vedle nej a prikrila se orocila se k nemu ady. Posloucha jeji slova a skousnesi spodni ret. Ublizila mu tenkrat to je pravda a taky je pravda, ze ji chtel znicit, ale vse se zmenilo, kyz na ni narazil na ty akci v palaci a jemu doslo, ze stejne vzdy bude naplno patrit prave a jen teghle divce a ze je mu jedno, ze jej podvedla, kyz ted je zde s nim. Prisoupne se blize k ni a jen lehe prehodi ruku pres jeji boky.* Protoze jsem asi zasrnej sebevrah, protoze stacil jen jeden poled do vych oci a mela jsi mne zse ve svy moci, Protoze mas na mne stale vliv a kdyz tevidim, netouzim po noceem jinym, nez si te k sobe privinout, obejmout te, polibit na tvy rty a rict, ze vse spolu kurva zvladneme a ze bez tebe jsem jen zasranou sjetou troskou, ktera se propada na dno svy vlastni zavislosti. *Vydechne.* Ze... ty jsi neco, jako moje osobni droga, bez ktery nejspis nedokazu zit.
-LF-

za Wed Mar 04, 2020 1:14 pm
*Chodí po místnosti a přemýšlí, jak se odtud dostat a nebo ho přemluvit, aby ji prostě pustil, což nevypadá most nadějně. Poznamená, že to jak jej nastartovala cítila. Nemohla si toho nevšimnout.*Jo, cítila.*Řekne, jako by nic. Nepřikládá tomu moc velkou váhu.*/Jemu stojí snad nonstop./Díky, všem tady se to líbí.*Odpoví docela provokativně a ještě se u toho spíše pro sebe ušklíbne.*/Nesnáším to tady./*Ale nemoha ho přece jen tak nechat ji popichovat, aniž by mu to neoplatila, to by nešlo. Nabídne mu, že mu nějak vrátí jeho peníze a nebo sežene jinou, lepší společnost, se kterou si dnešní večer užije víc, jak s ní. Protože každou vteřinu, co s ním je hrozí, že to vzdá a zase mu naplno propadne. A bojí se že pokud to udělá, zase mu ublíží a bojí se to riskovat. Polkne, snaží se, aby to bylo co nejvíce nenápadné.* Já ti nechci ublížit a bojím se, že to zase budu dělat.* Řekne tichým hlasem a přitom se zadívá do země. Pak se vydá k němu na posteli, kde se přikryje dekou a otočí na bok a zadívá se do zdi. Cítí, jak se matrace pohne a on se k ní přisune blíže a za chvilku ji i obejme jednou rukou okolo pasu. Má pocit, jako by její srdce vynechalo pár úderů. Tohle jí chybí. Takhle ležet s ním v posteli a tisknou se k jeho horkému tělu. Poslouchá jej a chvilku mlčí.*Zvládneme to spolu..*Řekne potichu a pořád trochu nejistě. Otočí se pomalu čelem k němu a podívá se mu do modrozelených očí, které tak miluje.* Promiň..*Řekne tiše.*Miluju tě Alexi. Je mi líto, že jsem ti ublížila. *Pomalu se k němu nahne a políbí ho na rty, přičemž spokojeně vydechne. Po chvilce se odtáhne, aby se na něj mohla zase podívat.*
Admin

Strip Club RoXy Empty Re: Strip Club RoXy

za Sat Apr 04, 2020 11:48 am
Pátý ročník
Admin

Strip Club RoXy Empty Strip club Roxy - 6. ročník

za Tue Aug 04, 2020 11:25 am
Strip Club RoXy Ccd5fa088e887be840eafa435dba2aeb
13Lucky

Strip Club RoXy Empty Asterin N. Dwight-Martens

za Sun Aug 23, 2020 8:26 pm
*Je oblečená v čiernom croptope a rifľových šortkách, čo viac odokrývajú, ako zahaľujú. Tvár jej dnes zdobí výrazný make-up a vznáša sa v topánkach na vysokom opätku. Tak vysokom, že by si väčšina žien pri páde na zem asi zlomila väzy. Takto chodí do klubov vždy, pretože jej to pri jej oblých krivkách a dlhých nohách zabezpečí, že odíde s nejakým úlovkom. Dnes jej však majú robiť spoločnosť jej kamaráti - Tekvička a Opička, takže je pravdepodobné, že dnes jej lov výjde na prázdno. Ale aj tak sa plánuje zabaviť. Čaká na oboch šedivých rebelov v ghette a v rukách pre nich drží malý darček. Sú to dve stuhy, ktorými im plánuje previazať oči, keďže ani jeden netuší, kam ich plánuje zatiahnuť. Keď ich uvidí, na tvári sa jej zjaví anjelsky úsmev. Kráča im oproti a podá každému z nich stužku.* Takže zlatíčka dnes sa ideme zabaviť po mojom. Začíname únosom, takže si zašnúrujte oči týmto a odchádzame. Nie neberiem ako odpoveď. Buďte pekne poslušní a dobrí chlapci. A obaja - Tekvička a aj Opička *Prikáže im sladkým tónom, ktorému neradno odporovať. Čaká, či jej slová poslúchnu a v prípade, že áno oboch chytí za ruky a začne ich ťahať smerom k taxíku, ktorý pre nich zavolala, aby ich dnes naozaj prekvapila.*
AndyHoff

Strip Club RoXy Empty Wren Jason Beavers

za Sun Aug 23, 2020 9:12 pm
*Dneska plánuje vyrazit do baru s Atticusem a Asterin. Oba dva jsou pro něj něco jako sourozenci a pár takových výletů už podnikli, takže ví, co od toho čekat. Plno slovních přestřelek, hodně alkoholu, ironie, sarkasmu, popichování a následně hledání cesty domů, pokud to zvládnou. Jestli ne, nejspíš je čeká dosti bolestivé probuzení někde v příkopě před barem nebo kdekoli ve městě, kam se dobelhají. I tak se ale těší a nijak se neplánuje s alkoholem držet zpátky. Na sobě má černý úzký džíny s dírama na kolenou a bíle triko s výstřihem do V. Cestou se stavil v pokoji pro Atticuse, aby ho vyzvedl a zamezil tak tomu, že se bude další hodinu čančat jak nějaká holka. Moc dobře ví, že je jeho synovec po svém otci, který je schopný stát tři hodiny u zrcadla jenom kvůli vlasům. Pak se s ním vydá k východu z ghetta, kde na ně má čekat Asterin. Když uvidí, že už tam je, očekává nějaké stížnosti na to, že už tu vystála díru, ale zarazí ho její sladký úsměv. Hned má chuť utéct.* /Tohle je v prdeli../ *Proběhne mu hlavou a pak mu skončí v ruce nějaká stuha a on si poslechne její slova, které akorát prohlubují jeho nechápavý výraz. Jeho obočí vyletí prakticky ke kořínkům vlasů.* Děláš si z nás prdel, že jo? *Zeptá se jí a pak potřese hlavou.* /Chtěl ses bavit, tohle bude asi jediná cesta../ *Pomyslí si a s povzdechnutím si zaváže oči a čeká, kam ho jeho ďábelská kamarádka odvede.*
Taylorovidní zrzka

Strip Club RoXy Empty Atticus D. Beavers

za Sun Aug 23, 2020 10:02 pm
*Je rád, že zase někdy vpadne ven a je rád, že to je zrovna s jeho strýcem a Asterin. I když na tu je pořád trochu namíchnutý za ty fotky z jeho opilosti, kdy s kamarádem zkoušeli, jestli náhodou nejsou i na stejné pohlaví, u něj se potvrdilo že je čistě na holky, ale štve ho, že se Asterin dostala k těm fotkám a dala je na veřejnost. Když na něho Wren počká, je rád. Na sebe si vzal normálně to co vždy. Černé džíny, hnědou mikinu a černé tričko. Mikinu má přehozenou přes rameno, kdyby náhodu byla zima. Kdo ví, kde v opilosti budou spát.Jakmile dojdou na místo, kde se mají potkat s Asterin, nelíbí se jí jeho pohled. Rychle se otočí na Wrena.* Neutečeme ještě? Tohle se mi nelíbí. *Řekne jeho směrem a vyjeveně se kooukne na Asterin.* Já z tebe jednou pujdu pod kytky. *Zaumumlá a neochotně si zaváže oči a nechá se někam odvést.* Tohle bude smrt. Já tam nechci. AT jedeme kamkoliv. Raději bych plaval mezi žralokama než se enchal někam odvést tebou. *Poví směrem k Ast, i když netuší kde je.*
13Lucky

za Sun Aug 23, 2020 10:31 pm
*Rada sa s ostatnými hrá a dá sa povedať, že je na to talent. Horšie je, že jej hry sú nepredvídateľné a nebezpečné rovnako, ako ona sama. Samozrejme, tento typ jej zábaviek má určený pre osoby, ktoré jej nie sú blízke, pretože jej "hry" neskončia vždy práve pekne. Samozrejme, pre tú druhú osobu. Tekvička a Opička majú jediné šťastie, že sú jej srdcu blízki tak sa nemusia báť, že ich zdroguje, navlečie do šiat pre panenky a pošle ich k hniezdu nejakého nepríjemného hmyzu. Napríklad lišajov. Pre jej blonďatých kamarátov má síce v pláne únos, ale na oveľa príjemnejšie miesto. Nečaká na nich extra dlho, pretože sama istý čas mešká. Vlastne nikdy nechodí na čas. Ako prvého zbadá Wrena a v jeho tesnom závese Opičku. Na oboch sa zazubí, ako stelesnenie všetkého nevinného a dobrého. S pozdravom im podá čierne stužky určené na oči a podá im inštrukcie, o ktorých očakáva, že poslúchnu. Rada ostatných drží v napätí a dnes má tú možnosť to využiť naplno. Po ich sťažnostiach sa na nich pousmeje ešte širšie.* Zlatíčka, myslíte si, že ja som schopná vás nejako vydesiť alebo niečo podobné? Ideme na krásne a kultivované miesto. *Žmurkne na nich, aj krď je jej jasné, že jej to nezožrali.* A už toľko nenariekajte, pretože si začnem myslieť, že so mnou nejdú dospolí chlapi, ale malé škôlkárky, ktorým chýba len bábika. *Potom prebehne z Wrena na Atticusa a zas sa uškrnie.* A vlastne... ja mám pravdu. Idú so mnou malé dievčatká. *Potom oboch, už slepých, chytí za ruky a začne ich ťahať smerom k taxíku.* Vidíte, že dokážete krásne poslúchať dobrú vílu Asterin. *Poznamená a nasáčkeje ich do auta. Samozrejme, zabudne ich upozorniť, kedy majú sklopiť hlavy a pousmeje sa, ak sa niektorí z nich tresne. Keď sú jej škôlkárky usadené na zadných sedadlách, ona nasadne dopredu k šoférovi.* Na miesto určenia, Milesím. *Poznamená a potom sa už nechá odviesť cez polovicu mesta až k stripbaru. Na mieste vylezie von z auta a otvorí jej spoločníkom dvere.* Opovážte si to dať dole z očí a prekaziť mi prekvapenie. A hlavne ti, Attie. Pre teba mám niečo špeciálne. *Zas ich oboch zdrapne za ruky a ťahá ich smerom k stripbaru. Na pekného vyhadzovača len žmurkne a keďže sa poznajú bez slova ich všetkých pustí dnu. Wrena a Attieho vedie smerom k pódiu, pretože pre Attieho tam má prekvapenie.* A teraz, zlatíčka, môžte si to zložiť. A Atticus, všetko najlepšie. Ber to ako darček ku všetkým narodeninám, Vianociam a meninám, čo prídu. *Poznamená a jej pohľad prejde na pódium, kde je vychudnutý mužský striptér v kostýme anjela a na prsiach má nápis: I love u, Monkey. Pozrie sa Wrena.* A pokiaľ to nechápeš, včera som odhalila, že Opička má priateľa. *Medzitým kývne na barmana a objedná im celú fľašu whisky.
AndyHoff

za Sun Aug 23, 2020 10:48 pm
Mně taky ne. Ale už je pozdě. Kdybysme utekli, zabije nás. A předtim nás bude asi tak měsíc mučit. *Poznamená směrem ke svému synovci a pak si vyslechne slova Asterin.* Jasně. Ty jsi anděl a já budu nejspíš drak zkřížený s tučňákem, ropuchou a yettim. *Ušklíbne se ironicky.* A já si zase myslím, že ďábel se v pekle nudil a vzal na sebe podobu tebe. *Poznamená, když si zavazuje oči a pak se nechá dostrkat k autu. To naštěstí pozná díky nastartovanému motoru, takže ví, že si musí dávat pozor na hlavu. Proto si při nastupování pořádně ohmatá, kde jsou vlastně otevřené dveře a bezpečně nastoupí dovnitř, aniž by se mu něco stalo. Pak už se nechá odvézt na to záhadné místo a u toho se v duchu uklidňuje, že to přece nemůže být nijak moc hrozný. Jenže když zastaví a vlezou někam dovnitř, kde hraje hlasitá hudba, nakrčí nechápavě obočí. Přece by nedělala tohle divadýlko, kdyby šli jenom obyčejně do baru, ne? Po jejím vybídnutí si sundá pásku z očí a zůstane zírat na tu scénu před sebou.* /Bože... Je to tak hrozný../ Vykulí oči a jezdí pohledem od Asterin k Atticusovi, od Atticuse ke striptérovi a od striptéra zase k Asterin.* Přítele? Áleee, že ses nepochlubil. *Ušklíbne se pobaveně na Atta a pak si k sobě ukradne flašku whiskey, kterou otevře a napije se z ní.*
Taylorovidní zrzka

za Sun Aug 23, 2020 11:11 pm
Zabije nás i tak, kdo ví co má s námá v plánu. A u ní nevíš nikdy co má v plánu. To je na ní děsivý. *Uchehctne se a když dojdou až k ní, rozhodně se mu to nelíbí pořád stejně. MOžná se mu to nelíví o něco víc.* Ty jsi schopná všechno. Takže máme důvody se bát, že nás odvezeč třeba někde na sládku a tam na nás připravíš nějkou stezku odvahy. *Uchechtne se a poté se eda neohcotně nechá po slepu odtáhnoout do auta. Cítí se docela nervozně, nemá rád, když o něčem neví a když nevidí co se odehrává kolem něj, musí mít o čemkoliv přehled. Proto je rád, když vejdou mezi nějakou hudbu a napřed ho napadne, že jsou v baru nebo nějakým klub, ale netuší, prč kvli tomu Atserin děká takový šaškárny. Když mají dovoleno si sundat stuhy kolem očí, škovaně se kolem sebe rozhlédne. Na Asterin se podívá tim nejledovatějším pohledem, který dokáže.* Ten svůj dárek si strč klidně do háje. *Zavrčí a sám si u barmana objedná flašku whisky, kterou čapne a ještě hodí ledový pohled na Wrena, ale nic neříká. Jen se posadí do kouta, kouká na zem a semtam se napije. Navíc s nikým většinoou na jednu noc nespí, on je ten typ, že napřed tu dívku musí poznat a veřit ji. Takže nikoho na jednu noc nepotřebuje a nepotřebuje se dívat ani na jakoukoliv holku, co tady je. Nebo klidně i kluka. Ani jedno ho nezajímá. Teď ho zajímá jen flaška alkoholu.*
13Lucky

za Tue Aug 25, 2020 11:54 am
Len mesiac mučenia? Zlatíčka, nepodceňujte ma. *Zazubí sa na nich hneď po tom, ako sa pred ňou tí dvaja zjavia. Po Wrenovom tvrdení, že či je nejaký mutant zložených z troch zvierat, tak sa zasmeje a pozrie sa naňho s nadvihnutým obočím.* Nechcem ti kaziť sny, Tekvička, ale tie 4 zvieratá sú príliš krásne na to, aby vytvorili takú bytosť, ako si ty. Ja by som navrhovala slimáka, modlivku kvôli črtám tváre, holuba na dôchodku a možno zakorenený zemiak. *Prezerá si jeho tvár, ako umelec, ktorý by sa práve pokúšal nakresliť jeho karikatúru. Jej úsmev sa po jeho slovách ešte viac rozšíri. Ako by jej zložil kompliment.* Tak to mi lichotíš. *Žmurkne naňho, ako by ju práve neprirovnal k satanovi, ktorý zdrhol z pekla. Potom ich s nadšením, že ju poslúchajú ako deti v škôlke svoju učiteľku, odvedie k autu a odvezie ku Stripclubu. Stále dáva pozor, aby ich oči zostali dokonale zaviazané a nemali tak možnosť zistiť, čo ich čaká. Potom ich za ručičky dovedie až do stredu baru, rovno pred pódium. A zavolá darček pre Atticusa. Je jej jasné, že ju asi rozštvrtí, tie 4-tiny rozhádže po oceáne a ešte bude sledovať, ako ju ich zjedia hladné pirane, ale stojí to za to. Keď vidí, že Wren sa tvári, ako kuriatku, ktoré sa práve vyliahlo z vajíčka a Atticus ako by mu dali zamraziť mozog, tak vybuchne do smiechu. Wrenovi ešte oznámi dokonalé odhalenie a keď sa Atticus ofučí, ako 5-ročné decko, nemôže si pomôcť, ale stále ho prebodáva pobaveným pohľadom.* A mám aj fotky, takže som si to nevymyslela. *Atticusove naštvatie síce vníma, ale je jej úplne ukradnuté. Hlavne, že ona sa dobre baví. Teraz sa však zatvári ľútostivo, ako by poznala takú emóciu ako sú výčitky svedomia. Podíde k jeho stolu, padne na stoličku. Nezabudne kývnuť na Wrena, aby šiel za nimi.* Mrzí ma to, Attie. Je mi jasné, že som to pokašľala. *Pohľadom zaletí k striptérovi na pódiu, ktorý práve končí svoje číslo.* Nabudúce ti zoženiem nejakého hnedovlasého, čo sa viac podobá na ten tvoj úlet. *Dodá jej ľútostivý výraz sa vyparí, natiahne sa po jeho fľaške whisky, ktorú mu ukradne, napije sa z nej, ako by to bola limonáda a potom mu ju vráti.* A teraz sa netvár ako nevyžmýkaná ponožka a ideme sa baviť. *Chvíľku premýšľa nad tým ako, ale rýchlo jej niečo napadne.* Čo takto súťaž? *Kúsok sa nakloní dopredu, lakťami sa oprie o stôl a modrými očami zaklipká na oboch jej spoločníkov, ktorí ju asi zavraždia v momente, ako vystrčia nohy von z baru.* /Ale to by ma najskôr museli chytiť./
AndyHoff

za Tue Aug 25, 2020 12:43 pm
A ty zase nepodceňuj nás. *Mrkne na Asterin, ale hned potom se podívá zděšeně na Atticuse.* Já jsem přenádherná bytost. Na rozdíl od tebe. *Odfrkne si a pak jí přirovná k ďáblovi, který se nudil v pekle, a tak se rozhodl podívat na zem. Protočí očima, když mu řekne, že jí to lichotí, ale tak nějak to popravdě čekal. Pak už si zaváže oči a nechá se odvézt do, jak později zjistí, strip clubu. Když to zjistí, šokovaně kouká všude okolo sebe a absolutně nechápe, o co jde. Asterin mu to poté vysvětlí a jemu vystřelí obočí ještě víc nahoru a podívá se na Atticuse, který se urazí a odejde stranou.* /Tohle bude zas večer../ *Povzdychne si v duchu a dojde si pro flašku whiskey, ze který se pořádně napije. Nakonec se vrátí k Asterin a Atticusovi a zvědavě sleduje, jak se to bude vyvíjet dál. Když to ale Asterin znova zazdí, potlačí chuť nahlas zaúpět a omlátit si hlavu o desku stolu.* Nech ho. *Zastane se svého synovce.* Nebo s tebou příště už nikam nejdeme. *Varuje jí a musí nad tim potřást hlavou.* Ty máš určitě taky plno absurdních úletů. *Pokrčí rameny a pak se pokusí povzbudivě pousmát na Atticuse.* Jakou soutěž? *Zeptá se jí ostražitě a napije se z flašky alkoholu.*
Taylorovidní zrzka

za Tue Aug 25, 2020 1:24 pm
*Nelíbí se mu, že je někam Asterin odváží, přijde si jako by šel na popravu, protože to docela tak působí. Zavázané oči a nevědět kam jede. Když dojedou na místo, kterým je strip club, rozhodne se mu nelíbí. Ani to, že je tam nějaký striptér přímo po ně. I když se moc neuráží, teď se urazí a odejde stranou ke stolu, kde si sedne se svou flaškoh whiskey a Asterin i Wrena propaluje pohledem.* Byl to. Úlet. *Řelne detailně aby to pochopila a následně protočí očima. Chvíli ji propaluje pohledem, načež se nasledne rozhledně kolem sebe a hledá předmět, který by po ní mohl mrsknout. Nakonec se na to vykašle, sundá si botu a hodí ji po ní s ledově klidným výrazem na tváři. Povzbudivý úsměv Wrena ignoruje a napije se zase z whiskey. Když slyší o soutěži, zaúpí.* Jen ať to není něco jako: Kdo půjde za tím striptéren, dostane flašu whisky zdarma. *Povzdechne si a Wrena i Asterin přejede pohledem.* Fajn, co to je?
13Lucky

za Tue Aug 25, 2020 5:47 pm
*Svoje obete odvezie až do stripclubu. Pravdou je, že do Luxury baru má vstup zakázaný, keďže jej tam naposledy zdrhla dvojmetrová anakonda a chvíľku ju nevedeli nájsť. Wrenovi o tom vlastne aj vravela. Popravde čaká, že z tohto miesta nebudú dvakrát nadšení. Jej sa tu ale v celku páči. Ak by sa jej nepáčilo pozorovať odhalené vypracované mužské hrudníky, tak by s ňou asi niečo nebolo v poriadku, však? To si myslí aspoň ona sama. Keď sa Atticus urazí ako malé 5-ročné dievčatko, ktorému ukradli bábiku veľkí zlí chlapci, tak ju to skôr pobaví. Niečo, ako vina, výčitky svedomia a ospravedlnenie u nej čakať netreba. Hlavne, keď ide o takúto kravinu, na ktorej sa ona kvalitne baví. Príde až k Atticusovmu stolu a pridá pár poznámok na jeho účet.* Jasné, každý máme svoje úlety, Attie. Ale po tom, ako si s niekým začneš, by si sa za to nemal hanbiť. *Odporučí mu ako skúsený odborník na úlety. Keď po nej hodí papuču, tak sa naňho zazubí.* Skús to ešte raz a prídem ti do izby vypustiť hada, Opička. *Keď ju Wren začne poučovať, presunie svoju pozornosť na neho. Zasmeje sa a prižmúri oči.* Ach, zlatíčko, myslíš si, že vy dvaja ste moja jediná šanca na to, aby som sa dostala von a zabavila? Skazím ti to, ale nie je to tak. Takže ak so mnou už nikam nepôjdete, mne to žily nepotrhá a niekým si vás nahradím. *Odvetí mu sladkým tónom. Neznáša, keď ju niekto poučuje. Pokojne to môže bať aj jej kamarát a šéf v jednom - je jej to jedno. Je na to alergická a keďže ju dobre pozná, mal by to vedieť.* Takže sa mi už prosím nevyhrážaj, keď nemáš čím. Ďakujem. *Uprace veci na pravú mieru.* A asi nepoznáte slovo ZÁBAVA na rozdiel odo mňa. *Pokrúti nad nimi sklamane hlavou, pretože ju ich upätosť začína štvať.* A je jasné, že som mala úlety, ale ja z nich aspoň nemám traumu. *Žmurkne na Atticusa, čím lepšie naznačí, ako to myslela. Ale ešte to s týmito romantickými seniormi nevzdáva a rozhodne sa zahrať hru, ktorá môže tento hrozný večer ešte oživiť. Postaví obe fľašky whisky na stôl a vedľa nich tri panáky.* Zistíme, kto z nás má najlepšiu výdrž. Budeme sa striedať a každý z nás musí v jednom kole vypiť panák. Ten, kto ako prvý spadne zo stoličky a bude na mraky, pôjde na pódium predviesť vlastné číslo. Ćo vy na to, babičky? /Je jasné, že v tomto ma neporazia./
AndyHoff

za Wed Aug 26, 2020 7:24 pm
*Zastane se Atticuse, když se do něj Asterin začne navážet a musí nad ní protočit očima. Schválně jí začne, dá se říct, ukázňovat, protože moc dobře ví, že to nesnáší.* Fajn. V tom případě můžeš začít přemýšlet o tom, s kým půjdeš příště. *Ušklíbne se a protočí očima.* Tak už si nedobírej mýho synovce, když mu to vadí. Dneska jsme se měli bavit, ne hádat. *Namítne a znovu protočí očima po jejích dalších slovech.* Slovo zábava známe dost dobře. Ale je rozdíl mezi zábavou, kterou si užívají všichni a zábavou, kterou si užívá jenom polovina skupiny, protože si dělá srandu z té druhé půlky. *Pokračuje ve svém menším kázání, které si nedokáže odpustit.* Možná protože ostatní lidi mají svědomí a emoce, víš, supermane? *Uchechtne se a potřese nad ní hlavou. Takhle se dohadovali už několikrát. Pak už se zeptá, co jí napadlo a když slyší její návrh, přikývne.* Fajn, jdu do toho. *Podívá se na Atticuse, aby viděl jeho reakci a u toho si rovnou nalije panáka a hodí ho do sebe jako odstartování prvního kola.* /Tohle neprohraju./
Sponsored content

Strip Club RoXy Empty Re: Strip Club RoXy

Povolení tohoto fóra: