Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Venkovní bazén Empty Venkovní bazén

za Thu Dec 12, 2019 3:40 pm
Dá se využívat i v zimě, díky zastřešení. Najdete u něj také různá lehátka do vody, atd.

Venkovní bazén 321d00cf19d6f36ae469305a966667d2

Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 2:34 pm, celkově upraveno 1 krát
rose_marry_an
Zobrazit informace o autorovi

Venkovní bazén Empty Amélie Rosewood

za Sat Jan 04, 2020 11:31 am
*po včerejšku si potřebuje pročistit hlavu, a tak se rozhodne že si půjde zaplavat. Vezme si své oblíbené jednodílné růžové plavky s vykrojenými zády. A přes ně si obleče župan.*/ Stejně nikoho cestou nepotkám a i kdyby tak je mi jedno co si budou myslet/ * když dojde k bazénu odloží si župan na jedno z lehátek a stáhne si vlasy do drdolu. Pak skočí do bazénu v místě kde jak odhaduje je nejhlubší. */ Nesnáším osmělování skok je rychlejší/
† PsYcHoPaTiC †

Venkovní bazén Empty Caden Archie Bloodworth

za Sat Jan 04, 2020 11:44 am
*Do palace se dostal vcera v noci a to jeste potom pracoval, protoze si s sebou vzal papiry, ktere nestihl dodelt doma. Vi, ze se nemusi obavat o to, jak zeme pude bez nej, protoze veri parlamentu a hlavne veri sve matce a veri, ze ho budou o vsem peclive informovat. Bude s nimi neustale v kontaktu. Do postel se dostal nad ranem a pred necelou hodinou teprve vstal. Zkontroloval mbil, jestli mu nekdo nepsal, nebo nvolal a kdyz zjistil, ze sepo nem nikdo neshani, vydal se do koupelny a potom na pozdni snidani. Na to je zvykly z domova. Kdyz se, ale vracel, vsiml si z vyhledu jedne z chodeb venkovniho bazenu, ktery je momentalne zastreseny, aby tam nebyla zima. Pousmeje se a hnedse vyda do sve komnaty, kde si oblekne kratasy na plavani a oblekne si obycejne kalhoty a nejake tricko a vezme si osusku a takhle se vyda k onomu jiz zminovanemu bazenu.* /Jak slouho jsem nebyl v bazenu? Nonejaky patek to bude./ *Vejde na misto a porozhledne se a musi uznat, ze to tady maji dobre zarizene, ale potom si vsimne, ze voda je neklidna a pod hladinou je nejaky barevny flek.* /Takze tady nebudu sam./ *Pohled odtrhne od vody a jde k jednomu z lehatek, na ktere odlozi osusku a ptretahne si tricko pres hlavu. Je zady otoceny k bazenu.*
rose_marry_an

za Sat Jan 04, 2020 12:01 pm
*rozhodla se ze si půjde zaplavat. A jelikož nemá ráda osmělování tak do bazénu rovnou skočí. */ Miluju ten klid pod hladinou/* vynoří se až když jí začne docházet vzduch. Zachytí se okraje bazénu a zalape po dechu. Protře si oči a v periferním vidění si všimne nějaké postavy. Otočí se k té osobě.*/ A je po klidu/* vzhledem k tomu že je k ní otočený zády rozhodne se upozornit na sebe tím že si odkašle* zdravím* přidá rovnou*
† PsYcHoPaTiC †

za Sat Jan 04, 2020 12:18 pm
*Jelikoz si ani pomalu nepamatuje, kdy byl naposledy v bazenu si zaplavat je jeho rozhodovani naprosto jedoznacne* Ve sve komnate si oblekne kratasyy na plavani a oblekne se naprotto neformalne, takze, kdyby jej ted nekdo potkal bral by ho za obycejneho kluka. Vejde k bazenu a pousmeje se.* /Maji oto tady fajn zarizene. My mame sice bazen v pozdemi palace, ale tohle je taky fajn./ * Pomysli si a potom si vsimne neklidne hlasiny vody a zameri dokonce i barevny flek pod vodou, takze je mu jasne, ze sam zde rozhodne nebude. Jde tedy k jedomu z lehatek na ktere odlozi svou osisku a sunda si triko pres hlavu a zrovna v tem moment, kdy si rukou snazi upravit vlas, ktere mu spadaji do obliceje, zaslechne za sbou hlas. Divci hlas a tak se otoci a rukou si dava vlasy pryc z cela.* /Zdravim? Kdyby mne takhle osloila na akci asi by to nedopadlo zrovna nejlepe, ale budiz./ Taky zdravim. *Zvedne jeden koutek do usmevu.* Jaka je voda? Nerikejte, ze mokra, protoze to je zcela evidentni.
rose_marry_an

za Sat Jan 04, 2020 12:26 pm
*když se vynoří všimne si že u bazénu už není sama. Neznámí je k ní otočený zády a tak si odkašle a pozdraví. Když se k ní otočí uvědomí si s kým má tu čest*/ co tu dělá anglický král?/* Na chvíli je úplně mimo pak si uvědomí že se ptal jaká je voda. Zasměje se* on ještě někdo používá tak profláklý vtip? ...je příjemná tak akorát. Čekala jsem ji studenější./ Mám poukázat na to že vím kdo je? Nebo dělat že ho neznám....že mi je jedno kdo je? Neurazí se?/
† PsYcHoPaTiC †

za Sun Jan 05, 2020 3:33 pm
*Hned jakmile je na miste, obdivuje, jak to maji vymyslene s tim, ze je bazen nadkryty prez zimu a v lete je volne bez zastreseni.* /Prakticky./ *Potom mu pohled padne na hladinu, ktera neni klidna a zahledne pod vodou barevny flek, ktery mu dava jasen najevo, ze zde nebude sam. Jde k jednomu z lehatek a odlozi na nej osuzku a nasledne i sve triko a jakmile na nej promluvi divci hlas, otoci se k ni a dava si sve tmave vlasy z cela a pozdavi divku a usmeje se na ni.* /Netusim, akm bych si ji mel zaradit, ale nevadi./ *Zepta se ji, jaka je vode a po jeji odpovedi se zasmeje.* najdou se i takovi, verte mi. *Rekne ji a potom si sunda, boty a naledne i kalhoty .* Tak to je naprosto idealni hm? *Rekne smerem k divce a sam jde ke brehu bazenu a nakonec skoci do vody sipku a jakmile se vynori dlneni si setre vodu z obliceje.* Mela jste pravdu, je opravdu prijemna. *Rekne smerem k divce.* Vy jste zahranicni host, nebo jedna z divek prince Sawyera? *Zajima se.*
rose_marry_an

za Sun Jan 05, 2020 4:22 pm
*opírá se o kraj bazénu a sleduje anglického krále a zasměje se tomu že někdo používá tak špatné vtipy* ano ideální* odpoví chvíli před tím než skočí do vody*/ že by se taky nerad osměloval?/ Ano jsem že zahraničí a musím vás upozornit že i když se zde nachází účastnice selekce neznamená to že princi Sawyerovi patří. Ale to vám jako králi přijde jako přehlédnutelný detail že?* Nechtěla být nepříjemná ale tak nějak to nepříjemně vyznělo*
† PsYcHoPaTiC †

za Sun Jan 05, 2020 6:44 pm
*Jakmile na nej nezaanama divka promluvi pozdravi ji a zepta se ji, jaka je voda a pousmeje se , kdyz mu odpovi a nakonec je sam v plavkach a nasledne skoci do vpdy sipku a a jakmie se vymori zepta, da divce za pravdu a potom se ji zepta jestli je zahranicni host, nebo Ucastnice, aby v tom mel jasno a potom si poslechne slova divky a nadzvedne jedno oboci.* /Aha? Ale presne to to znamena, ze ty holky ze Selekce mu vlastne patri vsechny./ *Pomysli sia potom se pousmeje.* Jak to vlastne myslite, jestli se smim zeptat? Prominte, ale Selekce je prave od toho, ze on si prave z techto divek ma najit svou budouci zenu, nebo to snad pletu? *Kouka se na divku pred sebeou. a potom nakloni hlavu na stranu.* Prave, ze On smi mit intimnosti pouze s temahle divkama. *Potom jen pokrci rameny.* Pokud to tedy chapu spravne. *Potom zmeni tema, protoze jeho vec jestli princ pi, nebo ne s tema holkama je mu momentalne uprimne jedno.* Smim znat vase jmeno? *Usmeje se na divku.*
rose_marry_an

za Sun Jan 05, 2020 6:55 pm
*dívá se jak skočil šipku do vody a pak mu odpoví že je zahraniční host a vyjádří svůj nesouhlas s jeho chápáním Selekce* ale kromě jedné jediné pak všechny odejdou a budou žít svůj život bez něj. A to že si myslíte že může mít intimnosti jen s nimi je naivní. Vy jste nečetl žádné bulvární plátky? I u nás ve Francii kolují pomluvy o tom jak rád si v barech hledá společnost.* Zhluboka se nadechne*/ nevylívej si frustraci na králi/* usměje se* co by jste dělal kdybych řekla že nesmíte?* Připlave k němu blíž*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Jan 06, 2020 8:47 pm
*Skoci do vody a po vynoreni ji da za pravdu , ze je voda opravdu prijemna a nasledne ji rekne, co o Selekci vi a jak ji vnima a potom si poslechne jeji dalsi slova a nadzvedne oboci.* To by , ale prave nesmel mit ne? Vzdyt ty divky jsou tady kvuli nemu a on by se jim mel veovat ane si uzivat s nekym, kdo neni v te soutezi, nebo, co to je. *Rekne a pokrci rameny.* Selekce je jeho povinnosti a ano, jak jste rekla zustane jen jedna, ale tou musi posle pravidel byt prave jedna z tech slecen. *Eekne.* opravde ja byt na jeho miste, tak bych se ani za jinyma nez za tema holkama ze Selekce notacel, protoze bych vedel, ze to nema vyznam, kdyz bych mel tolik slecen, co se o mne uchazeji. *Reknes uchechtnustim.* Ale ja si musim zenu najit sam a jakou chci, takze mne nemusi Selekce nejak vzrusovat. *Pokrci nakonec rameny. Potom se zajima o to, kdo zahadny zahranicni host v podobe tehle divky je a chce zna jeji jmeno a sleduje, jak k nemu priplavala a poslechne si jeji slova a pokrci s usklebkem jednorameno.* Tak se nestane nic. Budete pro mne dal neznama. Hlavu vam za to na kul nenapichnu.
rose_marry_an

za Tue Jan 07, 2020 9:44 am
*dívá se jak vyplave na hladinu. Odpoví že je zahraniční host a vyjádří svůj postoj k selekci. Připlave k němu blíž* hmmmm tak ať se vám podaří najít tu nejlepší* zasměje se* a co tady vlastně děláte? Nemáte třeba řídit zemi nebo tak něco?*zajímá se*
† PsYcHoPaTiC †

za Tue Jan 07, 2020 9:28 pm
*Rekne ji, jak vnima selekci on a jak to je, ale nehodla se tim nejak do hloubky zajimat.* /Je to konec koncu vec prince a ne moje. On ma ohle vse ve sve rezii. Pokud mu neni blby, ze tady ma tolik holek a zahazuje se se zahranicnima princeznama se kteryma to nemam bdoucnost, tak at./ *Potom selduje, jak neznama divka plave k nemu a potom jen prikyvne hlavou.* Budu se snazit najit tu spravnou divku, kterou budu milovat a stejne tak ji bude milovat i muj lid. Dekuji. *Rekne a podekuj ji a potom jen nadzvedne oboci.* Uh? No nejsois asi to same, co zde delate vy? Chci se podivat na vlastni oci na tuhle readici a sledovat, jak si pronc Sawyer najde sve stesti mezi temi divkami? *Potom proplave kolem ni.* Sice vam do toho jestli zde jsem, nebo nejsem s prominutim nema, co byt, ale nebojte se slecno. I kdyz jsem pryc ze sve zeme, peclive mi vse hlasi ti, kteri byli povolani mit na starosti chod zeme za dobu me nepritomnosti.
rose_marry_an

za Thu Jan 09, 2020 10:56 am
* sleduje jak plave kolem ní*/ jako žralok/ pravda ale sledování selekce nebyl důvod proč by dvorní dáma jela z Francie až sem* potutelně se zasměje* je době že máte tak spolehlivé lidi. A máte pravdu do toho jak vědět svou zemi mi nic není Jan udržuji konverzaci. *Usměje se* přátelíte se s princem Sawyerem?
Taylorovidní zrzka

Venkovní bazén Empty Winnie J. de Croy- Solre

za Wed Feb 05, 2020 1:58 pm
*Plno míst z matčina deníku už prošla, takže se rozhodla, že teď navštíví nějaké místo kam chce hlavně ona a ne na místa, která jsou zapsaná v deníku. A tí místem je bazén. Vzala si na sebe jednodílný plavky a na to jen hnědé volné šaty. Vlasy má jako vždy volně spuštěné na zádech a tak ji vlají při každém kroku. Jakmile po chvilce dojde až k bazénu, se zaujatým pohledem se rozhlédne kolem. Hned pustí na zem ručník, který celou dobu měla přehozený přes rameno a hned bez nějakého čekaní si sundá i šaty. Poté si už sedne na kraj bazénu a napřed si jen ponoří do vody nohy než tam skočí celá.* /Pak si zase asi udělám delší výlet z paláce pryč. Těch pár dnů tady mi stačilo. A přece jen ty všechny bary se neobjeví nevyzkouší jen tak bez pomoci./ *Ušklíbne se a zase plave k jendomu kraji bazénu k druhému.*
AndyHoff

Venkovní bazén Empty Alexei N. Vasiljev

za Wed Feb 05, 2020 2:04 pm
*Plavání je jeho největším koníčkem vůbec, takže u bazénu tráví skoro veškerý volný čas. Pokud nemá práci, nebo neobjevuje krásy Angeles, je u vody. Je mu jedno, jestli jde o bazén nebo pláž. Dneska si ale vybral bazén. Na sobě má modré plavky, přes které nemá nic, protože by ho to akorát držovalo a v ruce si nese ručník. Když dojde k bazénu, všimne si, že dneska tady sám očividně nebude.* Páni, blonďatou velrybu jsem ještě neviděl. *Poznamená pobaveně a odhodí ručník na jedno z lehátek, než skočí do bazénu za ní.*
Taylorovidní zrzka

za Wed Feb 05, 2020 2:13 pm
*Plave si nerušeně z rohu do rohu bazénu a užívá si to ticho. Dokud jí to teda ale nepřekazí hlas nějakého neznámého muže. Zamračí se a otočí se jeho směrem. Sleduje ho, jak skočí taky do vody a až poté promluví.* Já ještě neviděla vorvaňe mluvit, to budeš nějaký ohrožený druh, co? *Povytáhne obočí a nevinně se na něj zazubí. Rychle si ho očkama přelétne a nad tím pohledem se musí ušklíbnout.* /Ten vorvaň ale není vůbec špatný, takového by si člověk nechal líbit./ Jak se to stane, že člověk narazí na vorvaně zrovna v paláci? *Povytáhne pobaveně obočí a potez se znovu do vody ponoří a vyplave zas nu druhého rohu.*
AndyHoff

za Wed Feb 05, 2020 2:26 pm
*Když v bazénu uvidí nějakou blonďatou dívku, rovnou pobaveně poznamená, že blonďatou velrybu vidí prvně a skočí za ní do bazénu. Doufá, že nebude nikam upjatá a nepošle ho do háje, ale její odpověď ho ujistí, že s tím očividně žádný problém nemá.* Poslední žijící samec na zemi. *Zatváří se naprosto zoufale a zničeně a pak se na ní zazubí.* To si takhle vorvaň vyjde na výlet, ztratí se a bum, je v paláci. *Vysvětlí jí s pobaveným úsměvem a sleduje jí, jak se ponoří a vyplave na druhé straně bazénu.* Jak se v paláci ocitne blonďatá velryba? *Oplatí jí otázku.*
Taylorovidní zrzka

za Wed Feb 05, 2020 4:50 pm
*I když sem přišla kvůli tichu, není až tka nějak naštvaná, že slyší nějaký hlas. Spíš právě naopak, hlavně když je to mužská přítomnost, to se potom na ticho zapomene hned.* Ajajaj, to mi je líto. *Pobaveně protočí očima a snaží se na něho tak moc nekoukat. Následně povysune obočí ke kořenům vlasů, přičemž si ruce založí na hrudi a hlavičku nakloní trošku na bok.* Tak to je ale smůla, zrovna do paláce se dostane. *Zavrtí hlavou a následně se ušklíbne.* To víš, kvůli omezení vyhynutí mého jedinečného druhu. *Zakření se na něj a lokty se ležérně opře o bazén.* Jsem Winnie, poslední a jedinečná blonďatá velryba. Nikdy nenajdeš takovouhle velrybu jako jsem já. *Pokrčí rameny a rty u toho našpulí tak, jakoby to přece bylo jasné.* /Pro jednoho velryba, pro druhýho šupinatá nestvůra, fakt díky, příště by se hodilo něco suchozemského./
AndyHoff

za Wed Feb 05, 2020 9:48 pm
*Zatváří se děsně smutně, když jí oznamuje, že je poslední žijící samec svého druhu a pak jí odvypráví, jak se takový vorvaň dostane do paláce.* Jo, to si taky říkal. Ale pak si uvědomil, že je to asi lepší, jak být bezdomovcem a že takhle může změnit věci k lepšímu a smířil se s tím, co všechno pobyt v paláci obnáší. *Ušklíbne se a pak se na ní pobaveně zazubí.* Byla by vážně škoda, kdyby tvůj druh vyhynul. *Přikývne a prohrábne si morkou rukou své blonďaté vlasy, takže má pár pramínků mokrých.* Alexei, vorvaň pocházející z Ruska a ztracen v tomhle paláci. *Představí se jí s pobaveným úsměvem.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Feb 10, 2020 12:50 pm
*Na tváři má pobavený úšklebek zatímco ho poslouchá a s každým jeho slovem se ji úšklebek kroutí do pobaveného úsměvu.* Copak radši nechtěl mít nějakou volnost, jakou by mohl mít jako bezdomovec? *Povysune obočí a ruce a si založí na hrudi. Ona sama kdyby si mohla normálně vybrat jestli být bezdomovcem nebo žít v paláci, radši by se stala bezdomovcem.* No, teoreticky jo, ale už to nebude tak dokonalý druh jako jsem já. *Mrkne na něj s úsměvem.* Až z Ruska? Máte tam všude zimu jak na Sibiři? *Zeptá se ho zvědavě a zaujatě, přece jen je první rus, kterého poznává a to se očekávají otázky nejrůznějšího typu.* A máte ochočený třeba medvědy? A co alkohol? O tom jsem taky něco slyšela. *Zamumlá jednu otázku za druhou a u toho se na něj stále zvědavě dívá.*
AndyHoff

za Mon Feb 10, 2020 1:35 pm
*Po její otázce pokrčí rameny.* Jak jsem řekl, takhle můžu změnit věci k lepšímu. Zajistit, že lidi nebudou muset být třeba vůbec bezdomovci. Za to mi ten život tady stojí. *Vysvětlí s menším úsměvem a pak jí řekne, že pochází z Ruska.* No.. Sibiř je součástí Ruska, takže jo. *Přikývne se smíchem.* Jsem rozhodně zvyklej na daleko chladnější podnebí, než je tady. *Usměje se, když sleduje tu zvědavost v její tváři a po jejích dalších otázkách se začne zase smát.* Medvědy ochočený nemáme, ale po zemi je jich spousta. A alkohol ... máme dost velkou výdrž. *Mrkne na ní.* Vodku děláme nejlepší na světě. Ochutnalas jí někdy? *Nadzvedne obočí.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Feb 10, 2020 1:48 pm
Jo, to dává smysl. Zní to chytře. *Zamumlá a pokrčí nevinně rameny.* Ale až to budeš třeba řešit, udělej si návštěvu v Belgii a ze mě toho bezdomovce udělej. *Zašklebí se na ni a když se dozví, že je z Ruska, hned se začne vyptávat na cokoliv, co jí napadne.* Tak co já vím, třeba tam máte teplo jen na Sibiři zimu. *Když se začne smát, kopne tak, aby na něj cákla voda.* Takže ne jenom vorvaň, on je to i lední medvěd. *Zamumlá a posloucha ho dál.* A já čekala, že máte třeba u každýho baráku medvěda jako hlídacího psa. *Nakrčí naoko zklamaně obočí.* Vodku? Že se ptáš. Ale stejně si myslím, že to ruská nebyla. *Ušklíbne se a poté pokrčí rameny.* Ja radši whisky. *Pokrčí rameny, přičemž úšklebek má na tváři stále úšklebek.*
AndyHoff

za Mon Feb 10, 2020 2:00 pm
Já jsem chytrý. *Zazubí se na ní a pak se uchechtne.* Copak? Princezničce nevoní titul? *Nadzvedne obočí a pak jí začne odpovídat na otázky o Rusku.* Máme zimu po celym území země. Ale je pravda, že v jižních okrajích se dá zažít i léto. *Uzná a zasměje se, když na něj cákne vodu.* Bacha, aby tě ten lední medvěd neroztrhal. *Varuje jí s mrknutím a pošle na ní vlnu vody.* To tolik ne. Na tý Sibiři se dají pozorovat nádherní lední medvědi. V ostatních částech země jsou normální hnědí a čím víc na jih jdeš, tím je jich míň. A i když moje máma měla ochočenýho rysa, k ochočení medvědů jsme se zatím nedopracovali. *Uchechtne se a zeptá se jí na vodku.* Jo, whiskey je taky dobrá. *Uzná.* A jestli bys někdy chtěla ochutnat pravou nefalšovanou vodku... přivezl jsem si zásoby. *Mrkne na ní.* Jenom to musíš udržet v tajnosti, protože jakmile to zjistí moje sestra, bude po zásobách. *Varuje jí.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Feb 10, 2020 2:16 pm
Po jedné chytré větě bych si netroufla říct, že si chytrý, spíš že máš štěstí v myšlení. *Pokrčí rameny a následně se na něj zašklebí.* To víš, kdybych princeznou v jiné zemi, možná by mi voněl. Jediný co mam ráda na Belgii je čokoláda. *Uchechtne se, přičemž zavrtí hlavou. Kdyby měla na výběr, rada by se někdo titulu vzdala jen aby mohla žít jak chce.* Žádný léto, žádný život. *Otřese se nad myšlenkou chladnějšího počasí a hned ho zase poslouchá.* To by neudělal, byla by mě škoda. *Pošle mu vzdušnou pusu a když na ní pošle nějakou tu vlnu vody, zašklebí se a radši se potopí a přeplave zase na druhou stranu.* Vorvaň, medvědi, rys, to strašně zní jako normální rodinka a okolí. *Zakření se na něj a zpozorní, když začne mluvit o alkoholu.* To mi nemusíš říkat dvakrát, budu jako myška, nedovolila bych, aby si přišel o zásoby. *Pousměje se na něj a potom zase pokračuješ.* Každý bar tady jsem snad už prolezla, bude to aspoň příjemná změna.
Sponsored content

Venkovní bazén Empty Re: Venkovní bazén

Povolení tohoto fóra: