Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Takuari Zimemo
Zobrazit informace o autorovi

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Catherine A. Deak

za Fri May 15, 2020 11:36 pm
*Řekla Topsy a Juliet něco málo o sobě. Zadívá se do davu a zahlédne svoji sestru, která je s malou holčičkou. Nenápaděě se pri pohledu na ni ušklíbne. Rozhodně ji to musí štvát a diví se, že se ji ještě nezbavila. /Tráví čas s malou holkou místo s klukem, jo?/ Všimne si, že Juliet šťouchla do Tops, a tak se otočí. Zahlédne přicházejícího prince k nim.* Zdravím *Usměje se a pozdraví ho. Neví, jestli ji zná, ale nic neříká a poslouchá ostatní, co říkají. Zasměje se, když princ zmíní velký klobouk Tops a letadlo. Podívá se na ně a sleduje je. Znovu se napije a prázdnou sklenici položí na stůl před ní.
Lexi

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Topsy Shae McGuier

za Fri May 15, 2020 11:49 pm
No, doufam, ze si nikdo nebude myslet nejaky divny veci, kdyz to uvidi, ale snad mu nebude vsdit, kdyz si to vezmu s sebou domu, az me nekdy vyhodi. Nedelam si moc velke sance na to, ze bych se mohla dostat do Elity, natoz jako princova vyvolena, protoze uz nekolik holek melo schuzky a ja nic. Nejsem moc spolecenska, ani za mnou jeste nebyli novinari ani nic jinyho, takze asi budu takova ta podprumerna seda myska *Pokrci rameny a pak se jen zasklebi. Kdyz ji rekne o te sanci, jen prikyvne.* Aby se to nakonec nerovnalo necemu jako je stockholmsky syndrom. *Usklibne se a upravi si svuj klobouk, nacez se tise zasmeje a dopije limonadu. Kdyz ji ale Cath rekne, ze je z Madarska, jen povytahne oboci.* Ani bych si nevsimla, ze jsi odjinud, kdybych nepoznala, ze nejsi ze Selekce. *Usmeje se na ni ale zrovna si zase pripada naha. Zase nejaka primcezna? No jen to ne... kdyz se ale u jejich mista objevi korunni princ, diky kteremu jsou vlastne Jul a Tops neco jako souperky, jen se na nej podiva a nejiste si ho prejede pohledem.* Jsi v pohode? *Zepta se ho, ale pak prikyvne.* Jo, mam se docela fajn, aspon ted, kdyz je ten vecirek. *Mirne se usmeje a prikyvne hlavou, nacez se podiva zase na Jul a i na Cath, nacez se uchechtne.* Neprej di me, nemam podpatky, ale mam vrazedny klobouk, ten by si te podal lip nez vrazedne jehly. *Rekne mu s usmevem, kdyz mluvi o svem klobouku, a pak se zakreni, kdyz tema presune na boty. * Ale ano, cekame primo mezinarodni dalkovy nakladny tryskac, ktery mi ma privest zasobu samochodixich jehel, aby se vase madracovosr nemusela stavat mou osobni zinenkou.
Lexi

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Julia Alysson MacQuoid

za Sat May 16, 2020 12:05 am
Nejsem moc otravna? Hodne lidi mi totiz rika, ze jsem otrwvna namyslena princezna. U nas na zamku totiz nemame tolik lidi, co jsou jako my. Takze princove, princezny, slechtici s tak. Vsechno je to hodne maly a nikdo nema deti velky jako ja. Pro vsechny jsem jenom otrava, vis? *Povzdechne si a je na ni videt, jak ji to trapi, ze se s ni vladtne poradne nikdo nijak nebavi. Pak ale znovu zavrti hlavou, kdyz ji navrhne aby sla za sestrami.* Nemuzu, ani jedna nevim kde jsou. A ani jedna me moc nechce videt. *Zamumla a pak se snazi dostat na jednu z barovych stolicek, nacez se podiva na Scarlett.* Pomuzes mi tam? *Zepta se ji s nevinnym usmevem.*
AndyHoff

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sat May 16, 2020 12:07 am
*Zeptá se Polaris, jestli se něco neděje a po její odpovědi stáhne obočí.* Dobře, teď sis odbyla takovou tu "nebudu ti dělat starosti" formalitu. A teď doopravdy. Co se stalo? *Nakloní hlavu na stranu a pak nadzvedne obočí, když slyší její reakci ohledně plechovky.* Věř mi, že ten počet nechceš znát. A že ani já si nejsem jistej. *Poznamená.* Jsem v pohodě. Máš svých starostí dost, tak si nepřidělávej další kvůli mě. *Pousměje se na ní.* Udělám ti tam dost místa, slibuju. *Zasměje se a následně se zeptá na její knížku.* Nemusíš být povinně na všech akcích. Jestli si potřebuješ odpočinout, klidně jdi. Netrap se tady. *Pousměje se na ní a pak už se zvedne a rozloučí se s ní.* Pokusím se. *Odpoví jí nakonec, protože ta starostlivost v jejích očích mu zabránila jí slibovat něco, o čem ví, že to nedodrží. Pak přejde ke skupince dívek kousek opodál a rovnou všechny pozdraví.* Doufám, že se povedou i ostatní a nebudou pro tebe zklamáním. *Usměje se na Juliet a pak přikývne.* Jo, je to tu fajn. *Zalže, protože vlastně vnímá akorát tak narůstající šum v uších a motání hlavy.* Jsem. *Odpoví co nejvíc přesvědčivě Topsy a upije polovinu z plechovky energiťáku, přičemž zaregistruje její klobouk.* Milé. *Uchechtne se a pak se opře o bar vedle dívek, protože je mu čím dál tím hůř. Žádné tělo není stavěno na tolik kofeinu a nedostatek spánku, takže není divné, že to jeho to také nezvládne. Motání hlavy i šumění v uších narůstá, až je schopný vnímat jenom to, spolu s černými fleky před očima a bušícím srdcem, které slyší, jak kdyby ho měl uprostřed hlavy. Doteď měla jeho kůže bílý nádech, ale během pár vteřin zbělá daleko víc.* Já... Asi... Bych měl jít. *Dostane ze sebe potichu a sám neví, jestli to řekl nahlas a jestli ano, tak dostatečně na to, aby ho dívky slyšely. Chce se odrazit od baru a dojít do komnaty, ale akorát docílí toho, že před očima uvidí jenom černo a nakonec se sveze k zemi, potom, co jeho tělo jednoduše vypnulo z nedostatku energie.*
† PsYcHoPaTiC †

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

za Sat May 16, 2020 12:08 am
*jakmile videl souhlasne slova va smsce, kterou Eris poplal uculoval se, jako idiot na obrazovku sveho mobilu, jako vzdy. Tesi se, ze tde Eris bude s nim a on se tak nebude citit nepohodlne a odstrcene od rodiny a lidi, co nezna. ma na sobe bile tricko s kratkym rukavem a cerne pytlovite kalhoty a bilocerne tenisky a ceka na nadvori na svou prrinceznu z mesta. V ruce ma fialovou ruzi, kerou ji proste musi dt, protoze je tejne nadherna, jako jeji vlasy. Nervozne ochoduje po nadvori a vyhlizi ji, a jakmile zahledne zaplavu fialovych vlasu, okamzite se na jeho rtech objevi siroky usmev z toho, ze ji skutecne vidi.* Ahoj. *ozdravi ji nadsene nazpatek a polibek ji oplati. Chybela mu cela, ale jeji rty asi nejvice. Nad jejimi slovy se jen zazubi.* Poprve, ale ne naposledy to ti mohu slibit Princessa. *Mrkne na ni a potom ji poda ruzi a prsty pohldi jeji hebkou tvaricku.* Utrhl jsem ji des ve skleniku, protoze mi te pripomela. Je jedinecna, jako ty. *Rekne ji narovinu a potom si proplete prst ruky s temi jejimi.* A neni to zdaleka posledni prekvapeni, ktere pro tebe dnes mam, Eris. *Rekne a palcem pohlai jeji ruku v te sve a nasledne se s ni vyda k venkovnimu bazenu a kousek pred nim se s ni zastavi a nakloni se k jejimu uchu, aby jej slysela pres hudbu.* Kdyby ses tady necitila dobre, reknes mi to, ano?
Klarisa

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Adeline de Wally

za Sat May 16, 2020 12:13 am
*několikrát se vynoří a zkontroluje Wyatta pohledem. Poté se zase ponoří. Uklidňuje se myšlenkou že kdyby s ním bylo něco špatně doktoři by se o něj postarali ne? Chvíli sleduje jak si povídá s dívkou co si četla. A poté se znovu potopí. Usmyslí si že až odejde půjde také aby ho zkontrolovala. Když se vynoří a vidí že Wyatt odchází ke kupince dívek a bere si noví energiťák. Chvíli sleduje jak s nimi mluví. Když se princ svěže k zemi vyleze z bazénu a běží k němu. Padne na kolena vedle něj *nenene  proberse . Potřebuje na ošetřovnu hned*to poslední zakřičí*

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Davina Claire

za Sat May 16, 2020 12:22 am
* Poslouchá Lily a přikyvuje.* Taky mám ráda děti * usměje se na ní a dál jí poslouchá, uvidí prince Wyatta, nezdálo se jí že je nějak princ v pořádku tak se na něj jen tak dívala, a dávala na něj pozor. Ne že by ho takhle sledovala pořád. Přiběhla k němu, ale v půlce cesty se zastavila, viděla že už tam někdo je tak si jen sedla na lehátko a pozorovala ho. Lehátko nebylo zas tak daleko od prince Wyatta. Bylo jí blbý tam jít když už stejně je tam někdo. Nespustila ho z očí.*

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

za Sat May 16, 2020 12:36 am
Jooo, tak ty lidi mají pravdu..ehmm..teda nemají nejsi vůbec rozmazlená a už vůbec ne otravná. / Doufám že jsem jí aspoň to ego zvedla./ * poslouchá jí dál * Oni tě nechtějí vidět, a proč? * Na to znala taky odpověd, ale tak byla malá že..Nechtěla jí něčím urazit nebo tak něco. Po chvíli uvidí svou sestru s nějakými holkami a s princem..* Hele, Julie..vidíš tam tu holku vid? S tím princem a holkami? * Doufám že jsem to s tím alkoholem nepřehnala, ale já jí vážně vidím s klukem, uchechtla se. Dívá se na ní jak se chce dostat na jednu z barových židliček a rozesměje se* jasně že ti pomůžu. /Třeba bys taky s toho mohla spadnout a zlomit si nohu, to bys pak nemusela chodit za mnou./ Proběhlo jí a nad tím zavrtí hlavou.* /Co já to mám za nápady?!../ Noo...víš Julie, já jsem myslela že tu budu s nějakým klukem. A víš co se stalo? Já tu jsem s tebou..s malou holčičkou.*Vzala si nějaký tvrdší drink a vypila ho celý naráz. Skleničku dala na stůl, a rozhlédla se okolo sebe.*
† PsYcHoPaTiC †

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Dario Salvatore Bloodworth-Rosi

za Sat May 16, 2020 12:39 am
*Na akce v palaci ho neuzije. On je spis mestskej typ, kde si narazi holku na jednu noc a packo. Tady je mu to celkem jedno, kolik jich v jeho posteli at uz v palaci, nebo v hotelovym pokoji projde, protoze sejne se tady v Illeyi dlouho neohreje. Ne potom, co si jeho snoubenka, pokud ji potka rozmysli jejich zasnoubeni a pobezi k papinkovi s brekem, aby to zasnoubeni zrusil. Zasnoubit jej? Jeho? dobrej vtip! jakmile je na miste, jeho oci se spis zajimaji o dovci osazensto tehle party a musi uznat, ze se zde nachazeji sluany kousky.* /Treba se nejaka namaze a bude svolna./ *Zauvazuje a citi, jak se jeho spodni cast tela lehce zatetelila a zacukala. Jakmile vsak jeho pohled padne na nedalekej bar, rozejde se k nemu a sedne si na jednu z barovych zidli a od barmanky s vyvinutym hrudnikem si necha nalit svou objednavku. Usmiva se na ni a je rozhodnutej, ze prave tahle neznama barmanka bude jeho dnesnim doprovodem v jeho komnate. Uz uz se chysta zaprist s ni konverzaci, kdyz se mu najednu o nohu otre neco chlupateho, akze sebou skubne a pohledem mrskne na bilou vetsi kocku.* Nesnasim kocky sakra. *Zabrbla, a jakmile ma v ruce pohar, podekuje barmance a napije se, dokud vedle sebe nezaslechne hla nezname divky na kterou se koukne zkoumavym pohledem a nasledne jen kyvne hlavou.* To je sice fajn, ze se ji, nebo jemu amlouvamm, ale kocky nejsou ma parketa takze tohle je nejspis jednostrranny. *Uchechtne se a zase se napije a nasledne si poslechne divcino jmeno.* /Celkem kus, ale vypada strasne mlade. a nevinne.. Nevinnou jsem jeste v posteli nemel./ Tesi me Rainmon, ja jsem Salvatore, co pijes? Objednamti taky Whiskey? Nebo si na ty barevny sladky srack... drinky? *Zepta se ji.* /Pokud je moje snoubenka jako je tahle, tak si aspon vyzkousim jaky to je vyspat se s naivkou./ *Koukne na kocku, co sedi na zemi.* Jak dlouho mas tuhle prerostlou potvoru?
Vertasia

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Juliet Fairchild

za Sat May 16, 2020 12:40 am
*Juliet věděla od první schůzky, že něco není v pořádku. Ale jak už bylo zmíněno, Juliet vždy moc ráda nabídla každému pomoci, princ nebyl výjimkou. Měla jak ona tomu říkala "vnitřní vidění", byla velmi všímavá a často dokázala v lidech číst, jako v knihách. Někteří lidé byli jako otevřená kniha, hned jste na nic poznali, že něco není v pořádku, avšak pak tu byli lidé, kteří byli jako zaklapnutá kniha, prokletá kniha, měli na tváři stále výraz podobný skále a vše s nimi bylo složité. Nemohla se jej vyptávat na problémy. Sama věděla, ať se dělo cokoliv, jak je to nepříjemné. Když se po smrti její mamky trochu vzpamatovala natolik, aby se vrátila do školy, všichni se jí ptali na dvě otázky. Buď to byla otázka "Co se stalo?" anebo "Jak ti je?". Samozřejmě ji bylo hrozně, avšak ona chtěla zůstat před zrakem ostatních silná a snažila se na otázky normálně odpovědět, ovšem jak se začali ostatní více a více zajímat a ptát se jí, rozplakala se. Nebylo příjemné se ptát na něco, co bylo zřejmé čerstvé, proto tomu chtěla dát čas. Když princ mluvil na Tops, zamyšleně si jej prohlížela. Viděla, jak začal blednout, že by mohl soupeřit s mrtvolu o to, kdo má světlejší kůži. Nevěděla přesně, kdo by vyhrál. Když uvidí, jak začne kolísat k zemi, zbledne i ona, avšak ona má bílou pleť vlastně skoro pořád, kvůli své zrzavé hřívě.* /Pane bože./ Wyatte! *Vyjekne a okamžitě si klekne k zemi, musela zkontrolovat, zdali princ dýchá.* Pomocte nám, potřebujeme lékařskou pomoc! *Začala křičet, protože přeci někde poblíž museli být strážci. Ani si nevšimla, že přitom zoufalém volání o pomoc ji začaly téct po tvářích slzy. Bála se, moc se bála. V hlavě ji i chvilkově prolétla vzpomínka, jak viděla omdlít její mamku, avšak ta se už nevzbudila.* Wyatte, notak. *Zašeptá a očima prolétne jeho hlavu, zdali se při pádu neudeřil do hlavy.*
Lexi

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Julia Alysson MacQuoid

za Sat May 16, 2020 9:59 am
Ty si taky myslíš, že jsem rozmazlená? *Zeptá se jí s vykulenýma očima a několikrát upřímně zděšena zamrká, jako by čekala, že to přeci jen vezme zpátky, když to ale řekne, že ani jedno z toho vidí, jen se zamračí a začne natahovat.* Ty mě nemáš ráda! *Zasténá plačtivě a následovně jen začne tiše mumlat.* Jsem moc malá. Na všechny. Jsem nudná, malá, hnusná princezna, říkají. *Třese se jí horní ret a ona se tak na Scarlett dívá, jako by byla její záchranou. Když jí ale pomůže na stolučku, položí na bar sklenici a podívá se na ni.* To je dobře? *Zeptá se jí.* Kluci jsou fuj. *Nicméně stále ale natahuje.*
Klarisa

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Adeline de Wally

za Sat May 16, 2020 10:13 am
‌*chvíli se potápěla a přemýšlela. Pak se opět vynořila a sledovala prince a skupinku dívek. Když vydělá že si bere minimálně už třetí energiťák rozhodně se zasáhnout. Vyleze z bazénu a ukradne něčí osušku. Pak se princ skácí k zemi a ona se k němu rozběhne. Je u něj první a pohledem rychle zhodnotí jeho stav. Zakřičí na ostatní že potřebuje okamžitě na ošetřovnu. Pak se vedle ní objeví další dívka která začne dokonce i plakat. * Potřebujeme strážce nebo někoho kdo ho odnese.*prohlásí a otočí se k dívce* klid určitě se probudí. Jen omdlel. Jsem si tím jistá* hlas se jí lehce třese a cítí že jí pálí v krku ale odmítala rozbrečet se*

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

za Sat May 16, 2020 12:28 pm
Ne ovšem že ne, to byla jen legrace. Zahrajeme si takovou hru, jo? Půjde o to že si zahrajeme na schovku. Já budu pikat tady u baru, a ty se schováš, dobře? / vážně se jí chci zbavit, možná půjdu pryč. Ale bez nějakýho kluka, neodejdu./ * Proběhlo jí hlavou, uvidí že začne natahovat.* Nee..* Doufá že přestane.* Nejsi vůbec malá na všechny..jen noo..ehm..jsi malá. Ale tak já se radši bavím s malými holčičkami jako jsi ty. * Zalhala, ale nejradši by u sebe měla někoho jiného. Takhle si teda párty u bazénu nepředstavovala. Kdyby jí někdo řekl tak před týdnem, že bude sedět u baru s malou holčičkou. Tak by ho možná i praštila. Občas do jejích slov zasáhne osten hněvu. To vše prozrazuje, jak strašnou nenávist musí Scarlett uvnitř cítit. Rychle se však vzpamatuje a pokračuje již klidným hlasem.* Ne není to dobře, to už i moje sestra má u sebe nějakého kluka.* Domluví a v ten moment kdy to dořekne uvidí prince jak zkolabuje..* Upss..* Uchechtne se, a objedná si další nějaký tvrdší drink. Po chvíli uslyší že jsou kluci fuj.* Jsi Ještě moc malinká, ale to poznáš až budeš větší, možná změníš názor..* Pokrčí rameny* / To kdybys věděla co se dá s klukama dělat v posteli../ Skousne si ret a dá si pramínek vlasů za ucho.*
AndyHoff

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Eris S. Beavers

za Sat May 16, 2020 4:16 pm
*Dostane se na nádvoří paláce, kde už na ní čeká Eathen a jakmile ho vidí, na tváři se jí roztáhne široký úsměv a ona přejde k němu a políbí ho. Pak poznamená, že je to pro ní poprvé, co je v paláci aniž by probíhal nějaký útok. Po jeho slovech se pousměje a lehce potřese hlavou, když slyší, jak jí oslovil. Od princezny má opravdu hodně daleko, ale radši to nekomentuje, protože ví, že Eathen je stejně tvrdohlavý, jako ona. Místo toho se zaměří na růži v jeho ruce, kterou jí dá a oči jí zajiskří překvapením.* Je dokonalá, děkuju. *Vydechne obdivně a pak si s ním proplete prsty. Jakmile uslyší o nějakém překvapení.* Vážně? Co plánuješ? *Zajímá se zvědavě a pak už jsou blízko u bazénu a když se přiblíží rty k jejímu uchu, proběhne jí mráz podél páteře.* Dobře, neboj. *Ujistí ho s úsměvem a stiskne mu ruku.*
LittlePrincess

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Rhiannon Claudia Mirabelle Schreave

za Sat May 16, 2020 4:18 pm
*Nemůže nic dělat, když se tygřice vydá na procházku někoho otravovat. Jenže nečeká, koho si to vlastně ta malá potvora vyhlídla. Proto dojde až k muži a omluví se mu.*Myslím to tak, že já se omlouvám za to, že vás ruší.*Potřese nad tím hlavou, kdoví jestli nechápal smysl jejich slov záměrně, nebo za to mohl alkohol. Následně na to se mu i představí, poté co si vyslechne jeho jméno, začne krátce přemýšlet. Její oči se překvapeně rozšíří. Jediné co o svém nastávajícím věděla, bylo jeho jméno...celé jméno. Proto také nakloní hlavu na stranu a zadívá se mu do očí*Jsem si jistá, že je to tvé druhé jméno...drahý snoubenče.*Poví s pobaveným úsměvem a ušklíbne se. Jistě, stačí si ho také prohlédnou a musí uznat...že někoho takového ještě neviděla. Po jeho slovech zabloudí očima k jeho skleničce.*Whiskey zní rozhodně fajn.*Odpoví mu jednoduše, to že nepije je jednoduše už detail.Věděla jakou umí mít muži lásku k alkoholu, často nějaký zahlédla u otce či bratra. *Za prvé to není kočka, ale mládě tygra. Dostala jsem jí od otce a mám ji pár měsíců.*Zamumlá tiše a podívá se na barovou židli vedle...to že kolem slyší dívky, které zajímá jen její bratr, jí netrápí. On jí rád nemá, proč by se ona  o něj měla zajímat.*
-LF-

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Tessa O. Schreave

za Wed Jul 01, 2020 2:07 pm
*Po snídani byla celé dopoledne u dědy a odešla asi před hodinou, kdy byl oběd. Teď se rozhodla trochu se jít odreagovat k bazénu. Na sebe si vzala své oblíbené černé plavky. Vlasy má v drdolu, který si pravděpodobně stejně rozpustí. Přes plavky má ještě bílé letní šaty. Ručník si nebere, ví, že u bazénu vždycky jsou čisté. S sebou si vzala z knihovny i knihu. Když dojde k bazénu, přetáhne si přes hlavu šaty, které dá na židli za lehátkem, aby zůstaly suché. Lehne si na lehátko a začne si číst.*/Do vody půjdu později.. Až dočtu kapitolu, možná./* Miluje vodu ráda plave, stejně jako Wells, a tak k bazénu chodí skutečně často. Díky tomu je už docela opálená a ne bílá jako stěna, jak je to přes zimu.*
† PsYcHoPaTiC †

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

za Wed Jul 01, 2020 4:07 pm
*Posledni dva tydny byl mimo Illeu. Byl doma, kde se musel venovat nejakym povinnostem, ale predevcirem se vratil a dovedel se i to, co se stalo krali Sawyerovi a hned prvni vec, ktera mu prisla na mysl, bylo to, jakje ne tom nejspis Tessa. Vi, ze sveho denu mela rada a zalezelo ji na nem szene, jako na vsech jejich clenech jejich velke rodiny. Chtel za ni jit, ale nakonec si torozmyslel, kdyz uzs stal s natazenou rukou, ze zaklepe na dvere jeji komnaty,ale bylo pozde v noci, kdyz se vratil a tak nakonecodesel zpet do komnaty. Posledni dobou mu dela vetsi problem s Tess komunikovat a vi, ze je to takhle spatne, ale snazi se s tim nejak bojovat. Ma na sobe bilou kosili s dlouhym rukavem a cene kalhoty. Sve vlasy ma klasicky rozcepyrene na vsechny strany a takhle se rozhodl jit na vzduch. Sve dnesn povinnosti splnil a tak se rozhodl vyuzit toho, ze je tak krasny den a zajit su na vzduch. Nedava vask pozor, kam jde, protoze se diva spis na modre nebe. nez pred sebe kam jde a tak se stane to, ze najednou jeho noha slapne do prazdna a teprve, kdyz se koukne pred sebe skonci cely ve vode placakem.* Krucinal! *Zablble nastvane, kdyz se vynori.*
-LF-

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Tessa O. Schreave

za Wed Jul 01, 2020 4:41 pm
*Ráno byla u dědy.. Často teď tráví čas se svou rodinou a snaží se pomáhat jak jen může. Pak na to sama moc nemyslí. Hodně se stará o druhé a pomáhá jim s tím překonat to, až sama na sebe zapomíná. Snaží se na to moc nemyslet. Strejdu měla ráda, skutečně a chybí jí. Je jí líto, že si s ním ani nemohla naposledy promluvit.*/Alespoň u toho byly jeho děti.. Wyatt, Camille, Aless../*Rozloučení těch s ním bylo důležitější. Ví, že spolu neměli nejlepší vztahy, ale i tak je měl strejda rád. A to museli naposledy slyšet. Ona s ním měla dobrý vztah vždycky, takže si toho tolik ani nevyčítá. Dojde k bazénu, kde si lehne na lehátko a začte se do knihy. Často ale přestává a přemýšlí nad tím, co se v posledních dnech stalo. Ale nějak se vždycky donutí pokrčovat ve čtení, ale zase se po jedné větě zastaví. Přečíst jednu stránku jí trvá věčnost a už to chce s tímhle vzdát a jít se vykoupat, ale dříve, než stihne odložit knihu, uslyší zvuk, jako by někdo skočil do bazénu, voda vystříkne až na ni a trochu se toho taky lekne. Nevšimla si, že by tu někdo byl. Knihu odloží a nahne se trochu dopředu, když onen člověk vyplouvá navrch. Řekne jen jedno slovo, nadávku a to jí stačí, aby poznala o koho jde, podle hlasu. Dost dlouhou dobu s Archiem nemluvila, ví, že teď se taky na chvilku vrátil do Anglie. Je to mezi nima docela zvláštní, ale to jí nezastaví a začne se o něj bát.*Jsi v pohodě? Co blázníš?*Všimne si, že na sobě má oblečení, když si stoupne a postaví se k okraji bazénu. Pak se ale pousměje.*To je v Anglii nový hit? Chodit se koupat oblečený? *Trochu ho popíchne.*I když asi nic nenormálního. U nás pořád prší, takže proto, abyste v tomhle oblečení byli mokří ani nemusíte skákat do bazénu..*Zapřemýšlí.*Už ti tak moc chyběla Anglie, že sis to musel nějak připomenout? I když ses vrátil teprve před chvílí..
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Venkovní bazén- 6. Ročník

za Mon Aug 03, 2020 7:47 pm
Dá se využívat i v zimě, díky zastřešení. Najdete u něj také různá lehátka do vody, atd.

Venkovní bazén - Stránka 6 Ae6fac72fd18b901ef70682f66c6a800
AndyHoff

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Asher Aillard de Croy Solre

za Tue Aug 04, 2020 11:32 am
*Do Illey přiletěl včera. Svou komnatu našel bez problému díky pomoci jedné komorné, která poté také skončila v jeho posteli. Nejspíš tam bude ještě teď, protože jí dost oblbunl i alkoholem. On se vypařil už dřív ráno a zamířil najít tělocvičnu, kde doteď cvičil. Na svém těle si dává hodně záležet, protože je to jeden z nejlepších prostředků, jak nějakou holku sbalit, takže posiluje prakticky denně. Po posilování se mu ale do komnaty pořád nechtělo. Nejspíš se tam vrátí až odpoledne, až bude mít jistotu, že ta holka bude určitě pryč a on tam nepřijde zrovna v momentě, kdy se probudí. V takových chvílích holka očekává prince na bílém koni, který jí donesl snídani do postele. Což on není ani vzdáleně. Zamířil do bazénu, kde má v plánu se trochu zchladit. Sice na sobě nemá plavky, ale to je mu úplně jedno. U okraje bazénu ze sebe shodí zpocené tílko a kraťasy a v obyčejných černých boxerkách skočí bez rozpakování šipku do vody a začne plavat na druhou stranu bazénu.*
-LF-

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

za Tue Aug 04, 2020 11:56 am
*Do Illey přijela včera a do teď byla ve své komnatě a dospávala.*/Debilní časový posun../*Teď se vydala na menší procházku. Na sobě má černé šortky a k tomu černé tílko. Vlasy v ledabylém drdolu. Když vyjde ven, hned vytáhne cigaretu, kterou si i zapálí. Vydechne kouř a na chvilku spokojeně zavře oči. Tohle miluje. Jen tak se prochází, odkud nenarazí na bazén. Všimne si postavy, která v něm plave. Chvilku se na něj jen dívá, než si konečně uvědomí, kdo to je. */Asher../*Už jen v její mysli jeho jméno vysloví naštvaným tónem hlasu.*Zase se setkáváme, nejdražší snoubenče. *To "nejdražší snoubenče" vysloví přehnaně sladkým hlasem.*/Musím se z toho zasnoubení dostat, jeho si nevezmu ani za nic. Nikdy./*Popotáhne z cigarety a pak vyfoukne kouř. *Máš nějaký nápady, jak se z toho zasnoubení dostat? *Ani jeden si toho druhého nechtějí vzít, takže pro ně bude lepší spolupracovat. *Mně osobně napadlo vzdání se titulu, což možná udělám sama, raději to, než si tě vzít, taky tajná svatba, když by si někdo z nás vzal někoho jinýho, tka by se to taky zrušilo. A dalo by se toho dotyčného třeba jen podplatit, aby to udělal. A žít si svůj život.
AndyHoff

za Tue Aug 04, 2020 12:05 pm
*Dojde k bazénu, u kterého ze sebe shodí oblečení a skočí do vody jen v boxerkách. Plave na druhou stranu a zase zpátky, dokud ho nevyruší dost známý hlas. Podívá se na ní a pobaveně se uchechtne.* Když jsem ti tak drahej, neměla bys cígo i pro mě? /Tenhle rozhovor bude potřebovat minimálně to./ *Nenechá se jejími slovy nějak rozhodit. Když začne kvákat o zrušení zasnoubení, odhadne, že teď už si moc nezaplave, takže dojde k okraji bazénu a vyhoupne se na něj do sedu.* Ne, nepřemýšlel jsem o tom. *Přizná s pokrčením rameny a postaví se na nohy.* Radši podplatíš někoho cizího, aby si tě vzal? To jsi až tak zoufalá? *Uchechtne se.* Co se s tim prostě smířit, vzít se a žít si svůj život? Manželství je jenom na papíře a tim by to pro nás končilo. Bude to míň komplikovaný. Z těhle tvých výmyslů a vyšilování mě začíná bolet hlava. *Ušklíbne se.*
-LF-

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

za Tue Aug 04, 2020 12:27 pm
*Dojde k bazénu, kde se potká s Asherem. Nečekala, že na něho narazí tak brzo. Čekala, že jednou ano, přece jen oba budou v jednom paláci, ale hned po svém příjezdu?*/Proč je svět proti mě?/Sorry, tohle bylo moje poslední a svoje ti nedám, takže.. Ne.*Pokrčí rameny. Chce zrušit jejich zasnoubení a chce vědět, co si o tom myslí on, případně jestli nemá svoje nápady, jak je z toho dostat. *Jo, jsem tak zoufalá.*Klidně to přizná.* Raději někoho podplatím, aby si mě vzal, než být s tebou. Navíc tamto by stačilo abychom to hráli třeba rok, dva s tebou bych musela být dokud by někdo z nás neumřel.*Pokrčí rameny.*Jasně, jen na papíře a žít si svůj život. Ignoruj to, že bychom spolu museli bydlet, trávit spolu čas při akcích. Nedej bože, když by se začalo mluvit o děckách. Což se očekává od všech a ty to víš, i když nejsme korunní.*Pak si povzdechne. Cigaretu típne a vyhodí.*Jak jde vidět, ani v tomhle s tebou očividně nemůžu počítat, zařídím to sama. *Nemá co by mu dále řekla a jsou jiné, lepší věci, co se dají dělat, než se tu s ním vybavovat, takže se otočí a bez dalšího slova se vydá pryč.*
AndyHoff

za Tue Aug 04, 2020 1:27 pm
Moc milá nejsi. *Postěžuje si se sladkým zašklebením se a pak se jí zeptá, jestli je až tak zoufalá, jak to vypadá. Když to i ona sama přizná, tak se uchechtne a pobaveně nad ní potřese hlavou.* Tys vždycky dokázala člověka pobavit. *Mrkne na ní a rty má u toho zkroucené do pobaveného úsměvu.* Au, to bolí. *Ušklíbne se, když zrovna vyjádří nelibost ohledně sňatku s nim.* Jo, moc dobře vim, že by od nás čekali děcka. Já s tim problém nemam. Schopnej jsem dost, to víš. *Pokrčí rameny, jako kdyby v tom neviděl nejmenší problém.* Ty si umíš plno věcí zařídit sama. *Mrkne na ní a pak pobaveně sleduje její odchod. Pobaveně nad ní potřese hlavou a znovu skočí do bazénu.* /Tak tohle bude ještě sranda./
AndyHoff

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Brikssi Dahlia Schreave

za Thu Aug 06, 2020 11:16 am
*Monokl jí nezmizel, jednoduše přes noc nezmizí, ale její ret vypadá daleko lépe, když z něj má setřenou pořádně všechnu krev a má to vyčištěný. Potom co si jí rodiče po měsíci zase všimli akorát, když udělala něco špatnýho a dali jí přednášku o zodpovědném chování má chuť znova zmizet. Tentokrát by byla chytřejší a nejela do Anglie, kde byla i posledně, ale vybrala si nějakou jinou zemi, změnila si jméno a častěji mezi různými zeměmi přejížděla, aby jí nikdo nepoznal a rodiče jí nenašli. Jenže se jí nechce znova bezeslova a bez rozloučení odjet od Keenana. Ten je ještě pořád trochu naštvaný kvůli jejímu poslednímu výletu dlouhému dva měsíce. A pak jí tu drží ještě pitomá dohoda s Dorianem. Teda... ne, že by to bylo něco, co by jí v odjezdu zastavilo, kdyby tu nebyl Keenan, ale i tak. Absolutně na nic nemá náladu, ani na procházku do města, takže se vydá k venkovnímu bazénu, kde doufá, že se odreaguje. S sebou vzala tentokrát jenom Notu, protože ta jako jediná z jejích mazlíčků umí plavat a ještě ke všemu to přímo miluje. Ostatní zvířata vyvenčí později. Dojde k bazénu a sundá ze sebe šedý tílko a roztrhané džíny, pod kterými má černé dvojdílné plavky. Díky tomu jsou vidět všechna její tetování. Většinu si nechala udělat právě v Anglii. Nota hned nadšeně skočí do bazénu a s vyplazeným jazykem a psím úsměvem začne plavat ve vodě. Brikssi si hodí vlasy do rozcuchaného drdolu a poté také vleze do vody. Na honění se s Notou ale nemá náladu, takže nechá huskyho, ať si plave a sama se lokty opře o okraj bazénu a na ruce složí hlavu, přičemž prostě užívá ten pocit toho, že je po dlouhé době ve vodě.*
Sponsored content

Venkovní bazén - Stránka 6 Empty Re: Venkovní bazén

Povolení tohoto fóra: