Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Venkovní bazén - Stránka 2 Empty Alexei N. Vasiljev

za Mon Feb 10, 2020 2:25 pm
Štěstí v myšlení... *Zopakuje její slova a nakloní hlavu na stranu.* Takovouhle formulaci slyším prvně. *Docela ho zaujalo, jak je tahle blondýnka schopná pojmout věci.* Co je na Belgii tak špatný? *Zeptá se jí trochu nechápavě a zvědavě. Zajímá ho, proč jí tolik jde o to, nebýt princeznou v Belgii. Už se setkal s lidmi, kterým titul nevoněl kvůli pozornosti nebo povinnostem, ale s tímhle ne.* Já zimu miluju. *Pokrčí rameny a pak se na ní zazubí.* Radši to nezkoušej, protože medvěd se snadno naštve a pak neví co dělá. *Varuje jí. Výbušnost zdědil po otci.* Jo, jsme taková normální ruská rodinka. *Přikývne s pobaveným úsměvem a pak jí nabídne ochutnávku ze svých zásob pod podmínkou, že bude mlčet.* Koukám, že nebudeš takovej andílek, jak na první pohled působíš, co? *Uchechtne se a nakloní hlavu mírně na stranu zatímco si jí prohlíží.*
Taylorovidní zrzka

Venkovní bazén - Stránka 2 Empty Winnie J. de Croy- Solre

za Mon Feb 10, 2020 2:51 pm
Jo, štěstí v myšlení. *Zopakuje to znovu a protočí pobaveně očima.* Jo, já asi taky. Ale pochybuji že ty největší moudra nevznikla jen tak z ničeho nic jako tohle moje moudro. *Pokrčí rameny. Když se ji zeptá na Belgii, povzdechne si, přičemž si prohrábne mokré vlasy.* Co je na Belgii tak špatný? Hm, třeba král, který mě od srdce nenávidí. To, že mi tam nějací povstalci zabili rodiče. Člověk si tam taky nemůže žít jak chce, aniž by ho na každým kroku někdo sledoval a utéct nemůže napořád. Jo a jako třešnička na dortu dohodnutý zásnuby s Holanďanem, protože můj milovaný strýček nenavidí holanďany i mě. *Zavrčí a jen pomalinku vrtí hlavou. Od malička si přeje vyrůstat tady, jelikož kdyby vyrůstala tady, její rodiče ještě žijí.* Říkám, lední medvěd. *Zamumlá s pohledem zabodnutým někam vedle něj do vody.* Ale jednoho naštvaného medvěda zvládnu. *Teď už pohled zvedne a zazubí se na něj.* Proč myslíš? *Připlave blíže k někomu s laškovným výrazem v obličeji.*
AndyHoff

Venkovní bazén - Stránka 2 Empty Alexei N. Vasiljev

za Thu Feb 13, 2020 1:36 pm
Pravda. *Uchechtne se a přikývne. Pak ho zaujme, jak nemá ráda svojí zemi. Většinou potkává lidi, kteří nemají rádi svůj titul. Tohle se mu snad ani jednou ještě nestalo. Poslouchá její odpověď a pak přikývne a v jeho očích je vidět soucit.* To je mi líto. S povstalci mám taky zkušenost. Ne teda takovou, jako ty. Já nemohl přibližně do patnácti let opustit prostory paláce. Bylo to moc riskantní. *Řekne jí svou zkušenost s povstalci.* Nedá se toho zasnoubení nějak zbavit? Občas se dá najít nějaká skulinka. *Zkonstatuje.* A kdyby se zrušilo zasnoubení, mohla bys cestovat, jak bys chtěla. Nemusíš zůstávat v Belgii, ne? *Zeptá se jí.* Nebo můžeš doufat, že ti to zasnoubení vyjde. Moje sestra byla taky naštvaná a podle toho, co jsem naposledy viděl je teď spokojená. *Pokrčí rameny. Má v plánu si s Lucyou promluvit, aby věděl jak je na tom doopravdy.* Víš, že medvědi jsou hodně nebezpečný? Obzvlášť ti, který vytočíš? *Nadzvedne obočí a schválně pak přimhouří oči a vydá se pomalu k ní.* Jakmile tě označí za svou kořist, zastaví je jenom jejich vlastní smrt. Nevypadají na to, ale jsou hodně rychlý a vysocí. Když tě doběhnou, prakticky víš, že jsi mrtvá. Skočí na tebe, zalehnou tě a rozcupují tě na kousky. *Zastaví se přímo přes ní a lehce jí odhrne jeden pramínek vlasů za ucho.* Takže se nevyplatí je štvát a myslet si, že to zvládnu. *Spustí ruku a pousměje se. Pak se uchechtne a nakloní hlavu na stranu.* Tvůj styl řeči, pohybu. Přiznání že jsi oblezla každej bar ve městě za .. kolik? dva měsíce? K tomu je potřeba docela dost rychlosti. *Odpoví jí na otázku. Je si jistý, že dívka před ním rozhodně nebude tak nevinný andílek, jak se na první pohled zdá.*
Taylorovidní zrzka

Venkovní bazén - Stránka 2 Empty Winnie J. de Croy- Solre

za Thu Feb 13, 2020 5:42 pm
*Zvědavě si ho prohlíží, ale kyž začne mluvit o tom, jak nemá rádá svojí zemi, radší se dívá někam mimo. Zajímalo by ji, jestli by ji nějak na chování ovlivnilo to, kdyby ji vychovávali rodiče a vyrůstala by tady.* /Aspoň by mě nenáviděl král, to by bylo fajn./ Nemusí. *Pokrčí rameny a poslouchá ho.* To bych nepřežila být zavřená pořád v paláci. *Zavrtí hlavou a potom se konečně zase ušklíbne a pohled zabodne do něj.* To by nešlo, protože díky tomu Belgie s Holandskem uzavřeli mír. Nebo. Nebo se můžem vzít, ale každý si dělat co cheme. *Pokrčí rameny a následně se ještě více ušklíbne, ale důvod na hlas neříká.* /A to že jsem s ním už skončila v posteli radši vytahovat nebudu. Jak bych vypadala? Ale třeba to vážně dopadne fajn./ Tak to mám štěstí, že nikoho nevytáčím. *Zazubí se na něj a pozorně ho sleduje.* To nezní jako příjemná smrt. To máš doma a tak tě brání před kažou dívkou, co jde k tobě blíž? Nebo si rovnou na něj hraješ ty? *Jakmile dojde až k ní, zvedne hlavu a pevně se mu dívá do očí.* Tak si to možná vezmu k srdci. *Pousměje se a dál už poslouchá důvody, podle kterých není andílek.* Skoro všechny, neříkám, že jsem byla v těch zapadlých, o kterých ani nevím, že tam jsou. *Pokrčí nevinně rameny a posune se ještě o něco blíž k němu a ruku mu položí na hruď.* Teď si mě zrovna zastihl v téhle náladě, jinak andílek jsem. *Ohrne spodní ret a nevinně zamrká.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Venkovní bazén - Stránka 2 Empty Re: Venkovní bazén

za Sat Apr 04, 2020 11:43 am
Pátý ročník
AndyHoff

Venkovní bazén - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

za Wed Apr 08, 2020 5:41 pm
*Plavání je jeho nejoblíbenější sport, takže u bazénu nebo na pláži tráví spoustu času. K bazénu také teď i míří. Nějak nemá chuť se potit v posilovně, ale potřebuje se nějak hýbat a uvolnit po dopolední radě v kruhovém salonu. Na sobě má jenom džíny a pod nimi plavky. Neviděl smysl v tom, brát si nějaké triko, když jenom projde rychle palácem k bazénu. Ručník má přehozený přes ramena a jakmile dojde k bazénu, hodí ho na jedno lehátko a po chvilce k němu přiletí i jeho kalhoty. Krátce si protáhne pár svalů a pak skočí šipku do bazénu. Na jeho tváři se objeví úsměv, jakmile se voda dotkne jeho pokožky a pak už na nic nečeká a začne plavat kraulem z jednoho konce na druhý.*
-LF-

Venkovní bazén - Stránka 2 Empty Kathika Canton

za Wed Apr 08, 2020 6:03 pm
*Dneska jela s jedním politikem do města jako jeden člen z jakési ochranky. Vyskytli se zde problémy z rebely, s těží říct jestli severními nebo jižními. Párkrát vystřelili, byla i menší rvačka. Když se vrátili, nikdo naštěstí nebyl vážně zraněn. Jen ona a jeden strážce, ti dva zadrželi dva rebely, které s sebou vzali i do paláce a teď jsou ve vězení. Byla to rvačka a ona si z toho odnesla menší jizvičku na tváři, kam ji nožem škrábl rebel. Naštěstí nebyl moc dobrý a ona jej dokázala zlikvidovat. Co byla výhoda, dostala po zbytek dne volno. Poté co ji ošetřili, kdy jí zašili tu menší ranku, i když to podle ní nebyla potřeba, oni na tom trvali. Protože není zrovna vzorný pacient, tu zelenou barvu, kterou jí ranku potřeli si hned ve svém pokoji smyla z tváře. Jdou vidět jen dva stehy. Zamířila od bazénu, protože se chce trochu odreagovat. Na sobě má černý plavky, jednoduchý a přes sebe jen své oblíbené bílé šaty, které k bazénu nosí vždycky. Když dojde k bazénu na jedno z prvních lehátek polož své šaty, které si brala s sebou a taky knihu, kterou si půjčila z knihovny. Podívá se na své břicho, kde má další jizvu, taky jako památku od rebelů. Ta je podstatně větší, jak ta, co je ode dneška na tváři. Až teď si všimne, že zde někdo plave. Bazén je docela veliký a protože byl ten dotyčný zrovna na druhé straně, kam neviděla, postřehne to až teď. Přejde k bazénu, aby se podívala, kdo to je. Nechce nikoho rušit. *
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 6:13 pm
*Dojde k bazénu, kde si sundá kalhoty a spolu s ručníkem je hodí na jedno lehátko a pak skočí do bazénu. Začne plavat z jednoho konce na druhý, pořád dokola. Když uplave několik bazénu, zastaví u jednoho konce a postaví se na nohy. Prohrábne si hned vlasy, aby mu z nich nekapala voda do očí a všimne si, že mezitím přišel někdo další. Pak mu dojde, že je to strážkyně, kterou potkal v posilovně.* Ahoj. Teda.. dobrý den. Prostě... vítej u bazénu. *Rozmáchne rukama.* /Jo, to bylo docela trapný, co?/ *Dojde mu a trochu nervózně se na ní pousměje.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 6:25 pm
*Dojde k bazénu, aby se trochu odreagovala z toho všeho. Aby nevypadala jako Shrek, , umyla si předtím ale důkladně obličej, teda doufá. U bazénu si svlékne šaty a pak si teprve uvědomí, že zde není sama a tak se vydá podívat a když si všimne prince Wellse, se kterým se stihla seznámit už v posilovně. Když si jí všimne taky, lehce se pokloní a pak se na něj zase podívá a nadzvedne obočí. Když ji přivítá u bazénu a rozmáchne rukama pevně semkne rty.*D-dobře. Děkuju Vaše Výsosti.*Dostane ze sebe a rty se jí zvlní do pobaveného úsměvu. Moc se snaží nezasmát se nahlas.*Jestli chcete, mohu odejít.*Nabídne mu hned.*Nechci vás nijak rušit.*Prohrábne si vlasy, které si nechala tentokrát volně, takže se jí vlní ve vlnách až někam do půlky zad.*
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 6:34 pm
*Po uplavání pár bazénu se zastaví, aby popadl trochu dech, než bude plavat dál a všimne si, že tu není sám. Pozná v ní strážkyni, se kterou se seznámil v posilovně. Pozdraví jí, ale nějak se do toho zakoktá, protože je zvyklý lidem většinou tykat. Vykání mu přijde hrozně staromódní, ale chce respektovat to, co mu minule řekla. Nechce, aby měla nějaké problémy. Vidí, jak semkla rty a jeho tváře trochu zrůžoví.* Jo... *Vydechne potichu a přemýšlí, jak z tohohle trapasu vybruslit.* Nenene, to je v pohodě. *Zavrtí rychle hlavou.* Ten bazén je velkej pro nás oba. Navíc nijak nerušíte. *Vyhrkne rychle.* Prostě... klidně zůstaňte. *Zkonstatuje s menším plachým úsměvem.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 6:45 pm
*Zjistí, že je tu společně s princem Wellsem, se kterým se už seznámila. Pozdraví jej úklonou a když ji přivítá u bazénu a u toho rozmáchne rukama, pevně semkne rty, protože se nechce rozesmát nahlas.*Já se omlouvám.*Omluví se mu později, když vidí, jak se začervená a sklopí pohled. S humorem mu poděkuje a pak nabídne že může odejít, pokud by mu tu zavazela. Přece jen je to tady primárně pro královskou rodinu. Personál se smí pohybovat po paláci, ale pokud by někde narazili na královskou rodinu, jsou povinni se zeptat. Pak jen přikývne.*Dobře, ráda zůstanu. Pořád trochu nejistě přejde k bazénu, do kterého si i vleze a dá si pramen vlasů za ucho.*/Měla jsem si vzít gumičku a udělat si aspoň culík. Její vlasy ji štvou. Vidí, že je Wells pořád trochu mimo z toho, jak ji tady přivítal, tak to chce trochu uvolnit. Proto nic neříká a jen na něj trochu cákne vodu s pobaveným úsměvem.*
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 6:58 pm
*Dojde mu, jak trapně musel jeho pozdrav znít a když se mu omluví, překvapeně se na ní podívá a nadzvedne obočí.* A za co? *Zeptá se jí, protože nevidí nic, za co by se mu měla omlouvat. Pak jí ujistí, že tady zůstat může. On jí rozhodně nevyžene jenom kvůli tomu, že je členem královské rodiny. Společnost mu nevadí, i když je zrovna v té její dost nervózní. Pousměje se na ní, když slyší, že ráda zůstane a pak jí sleduje, jak leze do bazénu. Líbí se mu s rozpuštěnými vlasy, i když by to nahlas nikdy nepřiznal. Když na něj cákne, překvapeně se na ní podívá a pak nakloní hlavu na stranu.* To je teda etikety. *Uchechtne se pobaveně a pak na ní cákne nazpátek.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 7:14 pm
*Všimne si, jak se začervenal a sama si uvědomí, že se asi nezachovala zrovna dobře a neměla se tak okatě smát.*Já .. nechtěla abyste se cítil nějak trapně nebo tak.*Vysvětlí, proč se omluvila a zase si nervózně prohrábne vlasy. Pak mu nabídne že odejde, ale je ráda když jí ujistí, že jej neruší a může tu zůstat. Zůstane ráda. Takže si vleze pomalu do bazénu za ním. Vidí na něm, že je ještě pořád trochu nervózní, i když neví, proč zrovna z ní a tak na něj cákne. Usměje se jako andílek a pokrčí rameny.*Připadal jste mi myšlenkami jinde a nechtěla jsem, abyste se cítil nějak trapně a prostě vás přivést na něco jiného.*Pokrčí rameny, jako by to bylo snad jasné a uchechtne se, když na ni cákne vodu zpět.*Povedlo se mi to, očividně.*Řekne pak a zase na něj cákne.*Ukážete mi, jak jste v plavání dobrý? *Vybídne jej k menšímu závodu.*
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 7:27 pm
*Zeptá se jí, za co se omlouvá a po jejím vysvětlení potřese hlavou.* To je v pohodě. Nic, za co byste se musela omlouvat. *Ujistí jí s milým úsměvem. Pak jí sleduje, jak leze do bazénu a koukne se krátce na její rozpuštěné vlasy, které se mu takhle vážně líbí. Pak už jí oplatí cáknutí a uchechtne se ohledně etikety.* Šlechetné. *Usměje se na ní a pak přikývne.* Jo, jste dobrá. *Přikývne a pak nadzvedne obočí a široce se usměje.* Pokud nebudete vyšilovat, když mě porazíte, jako když jste mi zasadila ránu při boxu. *Zazubí se na ní. A pak se zády opře o zeď bazénu.* Připravená? *Zeptá se jí.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 7:47 pm
*Řekne mu, za co se omlouvá. Nechtěla, aby se cítil nějak trapně.*Dobře.*Přikývne.*Ale i tak. Je mi to líto.*Zopakuje. Je dost tvrdohlavá, takže o tomhle ji jen tak nepřesvědčí. Ví, že Schreave jsou taky tvrdohlaví, ale na ni snad nemá nikdo. Pak vejde za ním do bazénu a cákne na něj, aby se nějak uvolnil a necítil se tak hrozně.*Že ano?*Zeptá se pobaveně.*kdykoliv to zopakuju. Stačí jen říct. Jsem vám vždy k službám.*Zasalutuje. Pak se ho zeptá, jestli si nechce zazávodit. Po jeho slovech se uchechtne.*Mohla jsem vás zranit. Tady to snad nehrozí. První pomoc pomáhám, takže vám ji poskytnu, kdybyste se snad začal topit.*Ujistí jej.*/Jestli si teď ze mě udělá srandu../*Pak přikývne a taky se opře zády o zeď. Neplánuje jej nechat vyhrát. Vydá ze sebe to nejlepší. A i když tak prohraje, což je dost dobré, protože princ se plavání věnuje častěji, jak ona, tak to bude prostě tím, že je lepší.*Tři.. dva.. jedna..*Začne odpočítávat a pak se vydá kupředu.*
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 8:10 pm
*Pousměje se na ní, když vidí, jak přikývla a jeho úsměv povadne, když slyší, že je jí to i tak líto. Jemně protočí očima a pak se ušklíbne.* Fajn, tak vám jménem prince přikazuju, aby vám to líto nebylo. *Zatváří se vážně, ale kazí mu to cukající koutky rtů. Pak už jí oplatí cáknutí a zasměje se, když vidí, jak mu zasalutovala.* Dobře, až budu potřebovat nějak probrat, nechám si vás zavolat. *Přikývne s pobaveným úsměvem a pak jí připomene jejich boxování, když se ho zeptá na závod v plavání.* Zvládnu plavat bez nutnosti oživování. *Ujistí jí pobaveně a pak se ppře o stěnu bazénu a zeptá se jí, jestli je připravená. Poslechne si její odpočítávání a jakmile může, začne ze všech sil plavat co nejrychleji může. Je to jeho oblíbený sport a věnuje se mu opravdu často, takže není divu, že se během chvíle dostane do vedení a do cíle dorazí jako první. Počká, až se i ona vynoří a pak se na ní zazubí.* Vítěz. *Oznámí jí dost jistou věc.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 8:37 pm
*Řekne, že i tak je jí to líto a po jeho rozkazu se zasměje.*To je mi hluboce líto Vaše Výsosti, ale tento váš rozkaz splnit nemohu.*Omluví se mu tentokrát hraně smutný tónem. Ví, že to myslel jen z legrace a ona taky. Pak na něj cákne, což jí i on oplatí a řekne, že prostě potřeboval probrat a je tu pro něj vždycky, kdyby zase potřeboval.*Stačí skutečně jej zavolat a já co nejrychleji přiběhnu s kýblem plným ledové vody, abych Vaši Výsost mohla probrat.*Zopakuje mu vážným tónem. Pak řekne, že tady jej snad nezraní jako při boxování. A kdyby se začal topit, poskytne mu první pomoc.*Také doufám.*Pousměje se na něj. Opře se o stěnu bazénu vedle něj a začne odpočítávat. Když může, odrazí se a plave nejrychleji, jak dokáže. V duchu přitom začne nadávat na své vlasy, které se jí dostaly do obličeje.*/Měla jsme si vzít gumičku, tohle je prostě hrozný, fakt./*Nakonec doplave, ale až po něm, což očekávala. Vynoří se a odhrne si vlasy z obličeje.*/Beztak vypadám jako Samara, nebo jak se jmenovala ta, co lezla ze studny../*V hororech a vlastně celkově filmech se moc nevyzná. Nikdy je nesledovala Doma měli starou televizi a dívali se jen na zprávy, které jsou zdarma.*Ano, gratuluju.*Přikývne.*Jste vážně rychlý.*Poznamená.*Kdybyste nebyl princ.. Věnoval byste se tomuhle? Plavání? Třeba jako profesionál.*Zeptá se jej zvědavě.*
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 8:52 pm
To je ale velké zklamání. Za nesplnění rozkazu můžete být i popravena, víte to? *Pořád mu ale cukají koutky rtů a jeho pohled dává jasně najevo, že by toho nikdy nebyl schopný.* Dobře, počítám s vámi. *Zasměje se a pak už si poslechne její odpočítání závodu a jakmile může, začne co nejrychleji plavat na druhou stranu bazénu, ke které dorazí jako první. Počká, až se vynoří i ona a pousměje se, když mu pogratuluje.* Nic extra. *Pokrčí nad tím rameny, protože si nepřijde nijak dobrý. Její další otázka ho trochu překvapí.* Nikdy jsem o tom nepřemýšlel jako o něčem, čemu bych věnoval život. *Zavrtí hlavou a rukou pročísne hladinu vody.* Kdybych nebyl princem, nejspíš bych chtěl být učitelem. Trávit čas s dětmi, učit je nové věci, sledovat jak rostou. *Pousměje se a pak nad tím potřese hlavou.* Ale to je jen zbytečný snění. *Pokrčí rameny.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 9:15 pm
*Omluví se mu, že tento rozkaz nedokáže splnit a přitom se pobaveně usmívá.*To byste mi udělal Výsosti? To jsme si tedy nemyslela, že byste toho mohl být schopný.*Potřese neuvěřitelně zklamaně hlavou.*Naopak jste se mi zdál jako velice milý člověk a vy takhle.*Potřese znovu hlavou, velice zklamaně se snaží znít. Pak se domluví na závodě, který jak čekala Wells vyhraje a to ani nemusí předstírat pomalé plavání. Je prostě rychlejší. Pogratuluje mu a pak se uchechtne.*Moc si nevěříte.*Zkonstatuje. Pak se zeptá, jestli by se věnoval tomuhle, kdyby byl princ. Pozorně jej poslouchá a přitom se začne usmívat.*To je moc hezký sen. A co byste chtěl učit?*Zeptá se ho na další otázku.*Může se to splnit. Někdy se sny splní.*Odmlčí se.*Vezměte si mě. Jak je pravděpodobné, že by se do paláce dostala chudá holka, kastou šestá z Clermontu?*Tohle je podle ní důkaz, že všechno jde.*Nevzdávejte se toho snu, zvlášť, když je takový hezký. Věnovat se dětem. Asi by mě to taky bavilo. Ráda trávím čas se svými mladšími sourozenci.*Vzpomene si na dvojčata Alexe a Axela. A pak ještě na svou osmiletou sestru Hazel. Při vzpomínce na ně se musí usmát.*
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 9:30 pm
Zdání občas hodně klame. *Zkonstatuje s pokrčením rameny a pak už vyhraje jejich menší závod v plavání a poznamená, že nijak extra dobrý není.* Jsem realista. *Namítne na její konstatování a pak jí odpoví na její otázku ohledně toho, co by chtěl dělat, kdyby nebyl princem.* To by mi bylo asi jedno. Nejradši bych byl na prvním stupni, kde učitel učí všechny předměty tý třídy. *Odpoví jí, ale pak nad tím potřese hlavou. Je to podle něj zbytečné snění. Po jejích slovech se pousměje.* Jak je pravděpodobné, že bych mohl změnit to, kým jsem se narodil? *Nadzvedne obočí. Když slyší o jejích sourozencích, trochu smutně se pousměje.* Chybí vás asi hodně, že? Kdy jste je viděla naposledy? *Zeptá se jí.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 9:48 pm
*Pousměje se na něj ještě naposledy, když jí řekne, že zdání někdy klame. Pak mu pogratuluje a poznamená, že on si moc nevěří. Potřese hlavou na znamení nesouhlasu.*Ne. Podceňujete se.*Namítne. O tomhle se s ním bude klidně i dále dohadovat. Pak se s ním baví o tom, co by dělal, kdyby nebyl princ. Učitele by do něj neřekla, ale ostatně řekl ještě před chvilkou, že zdání může klamat.*Tam je taková všehochuť no.*Pokýve hlavou.*Člověk se tam nezabývá jen tím jedním. A ty děti jsou určitě hodnější, než na druhém stupni.*V tom bude souhlasit. Sama to viděla na svých bratrech. těm je jedenáct a viděla, jak s nimi cloumají pomalu hormony, oproti její sestře, ta je zlatíčko, prozatím.*Může se to stát./Taky se mi to stalo./*Ona měla být maximálně služebnou, pradlenou, měla mít typické povolání pro šestou a teď je druhá a strážkyně v paláci.*Asi před půl rokem. Než jsem sem nastoupila, spolu s dalšími jsem podstoupil výcvik. Po něm nás poslali domů, na týden. A pak nám přišli dopisy o tom, kam nás přidělí dále. A já jsme se dostala sem, k mému překvapení. I kdybych nebyla tady, poslali by mě do jiné provincie. Nechtějí aby byli strážci ve své rodné provincii. bojí se, že by s lidmi, které znají byli shovívavější. *Trochu svou odpověď rozvede.*
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 10:02 pm
Nepodceňuju. *Opáčí s důrazným pohledem a pak jí řekne, že kdyby si mohl vybrat, dělal by učitele.* Jo, to je taky pravda. Přeci jen.. člověk si musí dávat pozor na svoje nervy. *Uchechtne se a pak se jí zeptá na její sourozence.* Neumím si představit být tak dlouho bez svých sourozenců. *Přizná nahlas. Obdivuje jí, že se takhle o svou rodinu stará.* Asi nemáte možnost je někdy v blízké době moct jet navštívit? *Zeptá se jí a prohrábne si mokré vlasy, protože mu z nich padají kapičky vody do očí.* Jak se vlastně vůbec jmenujete? *Dojde mu, že nezná její jméno a už s ní mluví podruhé. Nejspíš se měl zeptat daleko dříve.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 10:16 pm
Podceňujete.*Namítne zase.*Vím, že Schreave jsou tvrdohlavci, ale to i já. Takže mne o tom stejně nepřesvědčíte.*Řekne mu na rovinu. Aby snad předešla dalším dohadům, které jsou i docela zbytečné..*S tím byste podle mě vy neměl problém. A děti by vás určitě měli rády. Myslím,že byste dokázal je učivem zaujmout. Jste ten typ člověka. *Sleduje jej a pokrčí rameny. Říká mu jen svůj osobní názor na něj, který si udělala díky minulému a dnešnímu setkání. Pak mu řekne, jak dlouho nebyla bez svých sourozenců a s teď už menším úsměvem přikývne.*Občas je to těžký, ale pořád si píšeme a nějáký ten kontakt udržujeme.*Není to tak, že by o nich vůbec nevěděla.*A já jsem uvažovala, že bych po Selekci mohla požádat o přeloží. Nebo někdy tak, co vím, má být nábor dalších strážců, takže bych si s někým mohla vyměnit místo a požádala o přeložení do některé provincie, kde bych byla blízko rodiny a mohla za nimi jezdit aspoň o víkendech.*Řekne mu, ani neví proč svůj plán o kterém uvažuje.*Zatím to tak nevypadá. Zvlášť teď.. Váš bratranec bude mít Selekci a rizika útoků na palác budou teď vyšší než předtím. Ještě tu budou zahraniční hosté a už tak tu bude zmatek. Ještě si v tom všem zařizovat volno a nebo tak.. To by bylo docela těžký. A těch pár týdnů se nějak vydrží./Vydržela jsem už dlouho, pár týdnů mě nezabije, snad../Já jsem se vám nepředstavila? To se omlouvám. Kathika, klidně mi ale říkejte Kat. Je to pro mnoho lidí lehčí a snadněji zapamatovatelné, co vím. A já slyším na oboje.*Nebude jí vadit když jí bude říkat Kat.*
AndyHoff

za Wed Apr 08, 2020 10:28 pm
*Protočí očima, když se s ním pořád dohaduje a pak si nakonec rezignovaně povzdychne.* Nejspíš si oba dva budeme myslet pořád to svoje. *Ukončí to nakonec pokrčením rameny.* Děkuju, že si to myslíte. Já si sám sebe ale moc jako učitele představit nedokážu. *Pousměje se a pak už se ptá na její rodinu.* Aspoň, že tak. Lepší, než o nich nevědět vůbec. *Uzná s menším úsměvem a pak jí poslouchá. Když slyší, že by po Selekci chtěla požádat o přeložení, zamrzí ho to. Vlastně ani neví pořádně proč, mluví s ní přeci jen podruhé v životě, ale povídá se mu s ní opravdu dobře a rád by na ní v paláci narážel častěji a víc jí poznal.* Určitě se na to musíte těšit, až jim budete zase blízko. *Pousměje se a pak se jí zeptá, jak se vlastně jmenuje.* To je v pořádku. Nemusíte se pořád za něco omlouvat. *Poznamená pobaveně a pak se usměje.* Kathika .. to je krásný a neobvyklý jméno. *Zhodnotí jako kdyby chtěl vyzkoušet jak její jméno zní, když ho sám vysloví.* Má nějaký význam? *Zajímá se zvědavě a přitom se k ní přiblíží o jeden krok a pozorněji si prohlédne její tvář.* Hodí se k vám. *Usměje se na ní a krátkou prohlídku její tváře zakončí u jejích oči.*
-LF-

za Wed Apr 08, 2020 11:03 pm
To nejspíše ano. *Souhlasí s ním a ustoupí, takže se s ním dále nedohaduje.*/Schreave gen tvrdohlavosti v praxi./*Pak si jej představuje jako učitele. Docela to na něj teď sedí. věří, že by se těm dětem věnoval s láskou a přiměl je mít rád školu, což je u mnohých problém. I když ona sama neví, jaké to tam je. Učila ji její máma. Ale vždycky se ráda při naučila něčemu novému a sama si často četla učebnice, když měla čas.*Nemáte zač, jen říkám, co si o vás upřímně myslím.*Přijde jí už docela divné mu vykat, ale vážně se bojí o to, aby neměla problémy.*Přesně tak. Něco o nich vím, kontakt máme.*přitaká.*/Ale nic nenahradí osobní kontakt.Objetí táty, vidět naživo hrdý úsměv táty.. Nadšení mých sourozenců. Jejich smích./*Nahlas to ale neříká. Neměla mu asi ani říkat o tomhle. Tolik věc o sobě. Správně by se s ním ani neměla bavit. Už tak toho o ní ví docela hodně, na její vkus. Svěří se mu i se svým plánem po Selekci požádat o přeložení ale je to ještě docela daleko. Přikývne jen a nic na to dále neříká. Chce to téma raději uzavřít. Jinak by o tom přemýšlela více a více a ještě by byla smutná. Pak s emu omluví, že se mu nepředstavila.*Je to trochu divné asi.*Uchechtne se.*/Stejně tak to, že jsem se s ním bavila už předtím a teď docela dlouho taky a neřekla mu ani mé jméno./Děkuju.*Musí se pousmát nad tím, jak jej vysloví. Tak nějak soustředěně.*Co vím, měla by to znamenat něco jako "Věnovat kuráž". Přijde mi, že rodiče museli tušit, jakou cestou se vydám.*Všimne si, že se k ní přiblížil, ale nechává to tak. Nijak jí to nevadí.*Wells.. Má toto jméno taky nějáký význam?*Zeptá se jej s pohledem upřeným přímo do jeho očí.*
Sponsored content

Venkovní bazén - Stránka 2 Empty Re: Venkovní bazén

Povolení tohoto fóra: