Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
† PsYcHoPaTiC †
Zobrazit informace o autorovi

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Dario Salvatore Bloodworth-Rosi

za Fri May 15, 2020 7:57 pm
*Dlouho nebyl na nejake akci, kerou porada palac. Spis se vzdy vytrati nekam do mesta, kde se najde par najivek se kteryma se lehce a jednoduse zabavil. Zabava na jednu noc jej nikdy neomrzi. Na tuhle party jde v plavkach uz z komnanty a prez ramena ma prehzenoubilou osusku. Nevi, jetli veze do bazenu, nebo ne a bude jen okukovat material nekde z brehu. Vlasy ma rozcuchane a je mu to nekde. Pijde k bazenu, kde hned jeho oci skenuji par divcich postav a u nekterych se zastavi dele a nektere projede pohledem jen takk zbezne, dokud jeho pohled nezaujme bar, ke kteemu se hned vyda a posadi se na barovou zidli u baru a rekne barmanovi, aby mu nalil whiskey s ledem a jakmile si vsimne barmanky s vystrihem a pevnyma prsama, ktere se ji skoro do vrsku plavkove podprsenky nevejdou spokojene se usmeje a zahyba na ni obocim s sirokym usmevem.* /Umely, ale co, cumet se na ne kurva da./
annie.16

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

za Fri May 15, 2020 7:59 pm
*uchechtne se, když Chrysane zčervená a odhodí plavky pryč. Přijde mu to docela roztomilé.* Jo, tyhle způsoby bych si nechal líbit. *Řekne a mrkne na ní. Pak se k ní také přiblíží a položí ji ruku na bedra. Když se ale odtáhne, překvapivě povytahne obočí. Po jejích slovech se obrátí na barmana kterého začne vraždit pohledem. Kdyby si s Chrysane něco začal.. nesnesl by to. Všimne si, jak na sebe mrkli a snaží se to ignorovat. Když pak konečně barman odejde, obrátí se na Chrysane.* Děláš si srandu? *Prohrábne si vlasy.* To to pro tebe vážně nic neznamená? Vůbec nic? Chceš si se mnou jen užít a to je vše? *Tahle myšlenka mu přišla na mysl už několikrát, ale vždy ji potlačil do ústraní a snažil se nad tím nepřemýšlet.* Já vím, že ke mě asi necítíš to samý, co já k tobě, ale když si že jen představím s někým jiným...*větu nedokončí a uhne pohledem.*
Lexi

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Topsy Shae McGuier

za Fri May 15, 2020 8:32 pm
*Když se u baru objeví další mladá dívka, otočí se k ní přes svůj klobouk, aby na ni viděla, a usměje se, když se jim začne představovat.* Ahojky, já jsem Topsy. *Představí se jí taktéž a když jí druhá dívka, Juliet, pochválí její klobouk, jen se usměje.* Díky, chtěla jsem dneska něco, s čím budu docela... Boom! *Zagestikuluje rukama, jako by chtěla ukázat, jak moc mají být všichni překvapeni a nadšeni jejím vzhledem, načež se jen podívá na limonádu, kterou dostane, a napije se, následně se zase podívajíc na obě dvě další dívky. Jen s úsměvem zvedne sklenici na pomyslný přípitek a pak se podívá zase na vodu, načež její výraz nabere trochu chladnější výraz. Nic ale neříká, jen se pak zase usměje a podívá se opětovně na ty dvě dívky.* Dneska tu princ není?

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Davina Claire

za Fri May 15, 2020 8:37 pm
Taky se mám dobře, a je to tu překrásné. * stále se usmívá* / Ta je vážně malinká./* Odpoví na otázku jak se ti líbí v paláci* Palác se mi líbí hodně, a celkem jsem si tam už i zvykla, a ty?* /Jako asi všem se líbí v paláci./ * Pomyslí si.* Ty akce jsou úžasný * Hraje jí úsměv na tváři, zase si lehla na lehátko a polehávala.*
-LF-

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Fri May 15, 2020 8:38 pm
*Odtáhne se od něj a začne se bavit s barmanem. Když si od něj vezme drink, prvně se napije a pak si jeho vizitku strčí po vrchní díl plavek. Dělá, jako že nic, ale ve skutečnosti rozhodně nemá v plánu za ním někdy jít a nebo mu zavolat, i když jo, vypadal dobře. Nadzvedne nad jeho otázkou obočí. Ani nevěděla, že by snad žárlil, nemyslela si, že to bere zase tak vážně. Nechá ho mluvit a zarazí se u jeho poslední věty.*Ty ke mě vážně něco cítíš? *Zeptá se ho trochu nenápadně. Pak potřese hlavou.*Zaydene já sama nevím, co mezi námi je. *Vydechne.Jo.. Mám tě tak nějak asi ráda a docela ráda s tebou trávím čas..*Odmlčí se.*Ale pořád si nejsem jistá tím, jestli by nám to klapalo v manželství.*Řekne upřímně.*Promiň.. Asi jsem ti dávala moc falešné naděje. Je to moje chyba./Zase jsem někomu ublížila../*Vytáhne papírek a zmačká ho. Odhodí ho do koše.*Mělo to být jen poškádlení, nic víc.*Pokrčí rameny a pak vydechne. Raději se zvedne a nechá jak mojito, ak i svůj právě namíchaný drink ležet ladem. Vydá se raději do své komnaty. Skutečně si nemyslela, že by něco k ní Zayden cítil něco v romantickém slova smyslu. Možná jako kamarádku, i když kamarádi spolu asi nespí.*/Tohle jsem asi neměla dopustit./
Lexi

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Julia Alysson MacQuoid

za Fri May 15, 2020 8:39 pm
Jsem Julia Alysson MacQuoid, nejmladší princezna rakouská. *Představí se s jasnou dávkou nadřazenosti v hlase, ale je v tom slyšet i závan smíchu, jako kdyby si z této přehnané etikety měla dělat jen a jen legraci. Když jí ale nabídne pití, jen povytáhne obočí a usměje se, načež ukáže směrem k baru.* Neměli by ti to přinést? Většině to tak nosí. *Pokrčí rameny, jako by to bylo naprosto princeznovské chování, ale pak pokračuje.* Mě ale nebaví, když mi všichni pomáhají. Nedělej tohle, dělej támhle. To je taková nuda! Chtěla bych si hrát na hřišti s ostatními dětmi, jenomže to ne, my doma máme jenom a jenom velký zámek, jízdárnu a nemáme ani pořádný park. poslední, co jsme měli, byl v centru města a všichni nás chodili pozorovat. Jako zvířata v ZOO. Ale jestli chceš, dám si citronádu. *Usměje se, když se tedy dostane zase k tomu, že jí dívka nabídla pití, a pak se jen zatváří jako andílek.* Máš ráda vodu? Já ne, protože je moc velká, moc mokrá a moc hluboká, to nemám ráda, víš?
Klarisa

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Adeline de Wally

za Fri May 15, 2020 8:39 pm
*Dneska je akce u bazénu. Hrozně se těší už několik týdnů neplavala, a docela jí to chybí. K bazénu by zašla už dřív ale chtěla počkat na schůzku s princem. Ale nedá se nic dělat. To že to moc o plavání nebude jí došlo když jí komorné přinesli něco co vypadalo jako odstřižky látky a řekli že to jsou plavky. Vysvětlila jim že ji nejde o to aby vypadala jako ehmehm, a popsala plavky které by chtěla. Praktické a hezké, které něco zakrývají. Teď má na sobě jednodílné růžové plavky s růžemi, které se jí moc líbí. Přes ně si oblékla lehoučké bílé šaty. Vlasy má v culíku a líčení odmítla. Nechce mít líčení všude, až vyleze z vody. Přesto ji komorné alespoň přetřely rty leskem. Nechala se od jedné z nich doprovodit. Když uvidí bazén  nadšeně se usměje. Začne si pomalu rozepínat šaty. Při tom se rozhlíží kolem*
Vertasia

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

za Fri May 15, 2020 8:43 pm
*Jakmile se k němu posadí nějaká dívka a představí se, jen přikývne. Jakmile se zeptá na něj, nevinně se zazubí a společně s džusem vstane.* A co já? Já jsem na odchodu, Jentte. *Zamává dívce, napije se džusu a někam kráčí, přesněji k bazénu a rozhlédne se, zdali neuvidí nějakou známou tvář, s kterou by mohl prohodit alespoň pár slov. Ovšem nikoho známého zatím neviděl, proto jen stál téměř na kraji bazénu a popíjel. Musel uznat, že tato akce byla opravdu povedená, každý se tu bavil, neviděl nikoho, kdo by se teď, na této akci nudil. Nemohl se dočkat, až vypije džus a skočí do bazénu, který ho nalákal už při prvním pohledu.*
-LF-

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Destiny Senna Teagan

za Fri May 15, 2020 8:45 pm
*Na akci se vydá se zpožděním. Odpoledne trávila v posilovně, kde trénovala, aby úplně nezakrněla. Musí trénovat a taky ji to chybí. Komorné jí rychle pomohly nachystat se, aby to ještě aspoň na chvilku stihla. Na sebe si vzala modré plavky se zlatými motivy. Na nohou nemá lodičky, ale jen obyčejné žabky. Je ráda, že mohla lodičky na vysokém podpatku aspoň an chvilku odložit, pro jednu akci. Vlasy má stáhnuté dozadu, komorné jí udělaly skvělý účes, aspoň jí se líbí. V uších má malé černé náušnice. Oční stíny zlaté. Komorné jí daly chytře nesmazatelný makeup, takže jej pak nebude mít rozmazaný. Když dojde na party, vezme si kelímek s obyčejnou citronovou vodou, stáhne ze sebe modré šaty a odloží je na lehátko, na které si i následně lehne.*
Klarisa

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

za Fri May 15, 2020 8:51 pm
*když přijde na akci zamíří k baru. Objedná si a jen tak mimochodem začne mluvit na muže vedle sebe. Představí se a chce znát jeho jméno. On jí místo toho ale odbyde tím že je na odchodu. Chvíli za ním zírá a vstřebává tu nevychovanost. Nechá své pití na bytu a jde za ním. Když se zastavil na kraji bazénu usměje se. Dojde k němu* takhle se s dámou nemluví* řekne a strčí do něj tak aby spadl do vody*
Takuari Zimemo

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Catherine A. Deak

za Fri May 15, 2020 8:52 pm
*Přisedne si ke dvěma dívkám a představí se. Zjistí, jak se obě dívky jmenují.* Těší mě. Vy jste obě ze Selekce, že ano? *Usměje se na ně a znova se napije. Rozhlédne se kolem a prohlédne si okolí. Od té doby co přišla, tady přibylo hodně lidí. Podívá se na Topsy klobouk a pochválí ji ho. Ona sama by si ho asi nikdy nevzala.* Máš hodně zajímavý klobouk. *Podívá se na ni a zasměje se.* Zatím asi ne, nikde jsem ho tu neviděla. *Usměje se a odpoví. Znovu se napije a dál nic neříká.*
LittlePrincess

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Rhiannon Claudia Mirabelle Schreave

za Fri May 15, 2020 8:53 pm
*Odpočívání na sluníčku, v tento moment jí to příjde jako ta klidnější varianta, než aby jí někdo házel do vody. Jenže v tom se tygřice rozhodne, že se objevil někdo kdo jí zajímá a proto se rozejde k lidem a baru. Malá potvůrka se opře o stoličku s mužem, který jí očividně zaujal mnohem víc než ti ostatní. Rhia otevře oči, když si uvědomí, že se její společnost vytratila. Začne se po ní ohlížet. Než jí uvidí u barového stolu, kde je i spoustu dalších lidí, kdo ví proč jí zaujal ten mladík. Postaví se a rozejde si pro své tygře. Pozná v muži prince, ale to je tak všechno co dokáže momentálně rozluštit, většinu princů si stejně nepamatuje, i když by měla.*Omlouvám se za ní, že vás vyrušila při popíjení drinku.*Pronesla s úsměvem, s tím že si prohrábla vlasy a kývla k mláděti tygra, která vzdala svou snahu a posadila se k nohám od stoličky.*Jsem Rhiannon..*Představí se mu ještě s klidem a nakloní hlavu na stranu, aby si jej mohla líp prohlédnout.*
Vertasia

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Colin Abraham Peter MacQuoid

za Fri May 15, 2020 8:57 pm
*Nečekal, že dívka půjde za ním, ani trošku. Čekal, že zůstane u baru a uloví někoho jiného, ale to se nejspíše spletl. Když ji uvidí a uslyší její poznámku, zasměje se.* Takhle se nemluví s korunním princem. *Mrkne na ni, její postrčení, kterým se asi měl dostat do bazénu ustojí a udělá ji to samé, avšak ona byla dívka a křehká, zatím co on hodně času trávil v posilovnách.* Ještě mít více síly.
annie.16

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

za Fri May 15, 2020 9:01 pm
*vraždí barmana pohledem a když pak odejde, otočí se na Chrys.* Proč bych se asi o tebe stále snažil, i když jsi mi dala najevo, že jsem ti lhostejný a přitom k tobě nic necítil? Jasně, že k tobě něco cítím. Už od toho, co jsme se potkali poprvé u vodopádu, ses mi dostala pod kůži. To tvoje neustálý popichování a úsměv.. věděl jsem, že ti jednou propadnu, ale nechtěl jsem, aby se to stalo. *Přizná ji pravdu* Jenže stalo se a já to posral. Tak jako všechno a vždycky. Ani si nedokážeš představit jak strašně moc jsem ti byl vděčný, když jsi mi dala druhou šanci. *Řekne upřímně. Ví, že ona k němu nikdy tohle necítila, ale pořád doufá, že třeba jednou bude. Pak si vyslechne její slova a potřese hlavou.* Nemáš se za co omlouvat. Věděl jsem to, ale i tak jsem doufal. *Pokrčí rameny.* Promiň, reagoval jsem přehnaně. Nemusíš odcházet. *Vydechne. Tentokrát ji v odchodu ale bránit nebude. Ví, že to teď zase pokazil, takže si tohle zaslouží. Objedná si jednu sklenku whisky, kterou ihned vypije a pak zamíří do tělocvičny, protože ty emoce ze sebe potřebuje dostat pryč.* /Věděl jsem to, tak proč to doprdele tolik bolí?/
Takuari Zimemo

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Lily Emerson

za Fri May 15, 2020 9:01 pm
*Zeptá se Daviny, jak se jí libí v paláci. Ještě sice nepotkala nikoho, komu by se tady nelíbilo. Ona sama by radši sice byla doma, ale musí uznat, že je to tu vážně pěkné a mají tu snad všechno.* Stále se tu teda moc nevyznám, ale naštěstí mám úžasné komorné. *Usměje se a odpoví ji.* Vždy, když potřebuji pomoct, tak mi pomůžou. *Poté se jí zeptá, co si myslí o akcích tady v paláci.* Jsou vážně dobré. *Přikývne na souhlas.* A co tě baví? Co ráda děláš ve volném čase? *Nakloní hlavu na stranu a zvědavě se na ni podívá. Zajímalo by ji, jestli mají nějaké společné koníčky.*

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Scarlett A. Deak

za Fri May 15, 2020 9:02 pm
Ano měli, ale já ti to donesu sama. * Usmála se a vymluvila se aby tam nemusela strávit s ní, víc než pět minut. Po chvíli se vrátí i s jahodovým džusem, který jí předá* Na, tady máš.* Dá jí džus a dál jí poslouchá..což jen znuděně přikyvuje.* Když se jí zeptá pokud má ráda vodu, odpoví jí stručně.* Ano mám, a ano vim.*Zvedne se z lehátka a jde nabalovat nějaký kluky* pokud mě omluvíš půjdu si sednout k baru..ehm..ehmm..k bazénu.* Zakašlala a šla k baru, i když řekla že půjde k bazénu.*
Lexi

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Joseph V. Layn

za Fri May 15, 2020 9:02 pm

*Nakonec se i jeden z hradních strážců uráčil objevit na akci. Dělal to teď docela často, kdo ví snad proč, jako by usiloval o to, že tam konečně někoho najde. Nebo snad vyhledával něčí společnost? No, to není jisté. Jisté je jen to, že má velice zajímavý smysl pro módu. Na sobě má lososovo/meruňkové plavky s květinovým vzorem, zatímco se rozhlíží po okolí. Když ale koutkem oka zahlédne věčně zamračený obličej korunního prince Rakouska, zamrká, jako by si nebyl jist, jestli to, co vidí, je jen blud anebo ne. Když si je ale asi opravdu jist, že to je jeho nejlepší přítel, mírně naštvaně e za ním vydá a ruce zatíná v pěst.* Ty kreténe! *Rozkřikne se na korunního prince Rakouska a rázuje si to k němu, div že se nerozběhne.* Vážně mi řekneš, že přijedeš, a necháš mě čekat za tolik útoků rebelů?! Ty debile, víš jak jsem se lekl, že si tě někdo dal k večeři? *Křičí, jako by mu bylo jedno, že ho někdo může slyšet, a s rudým obličejem za ním míří. Všimne si jeho potyčky s nějakou dívkou, ale neřeší to a stejně za ním dupe jako stádo slonů.* Když jsem viděl u táboráku Sofii, víš jak ve mně zatrnulo?! Ale to by se o tobě nemělo šeptat po celým zámku. *Zavrčí na něj a i když je o hodně menší než jeho nejlepší přítel, strčí do něj tak, až chudáček princátko skončí ve vodě. Snad.*
AndyHoff

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Fri May 15, 2020 9:05 pm
*Těsně před začátkem akce rádci vyhlásili další poradu. Teď jsou nějaké porady každý den. Řeší se pořád virus, spolu s jeho Selekcí, nemocí jeho otce a jeho případným nástupem na trůn. Hned jakmile se o poradě dozvěděl, hodil do sebe (v tu dobu již 6.) kafe a (v tu dobu již 4.) energiťák. Zařídil, aby část práce jeho táty nosili rovnou jemu a jeho táta se o tom nedozvěděl. Díky tomu všemu mu tedy nezbývá moc času na spánek, takže jeho spotřeba kofeinu se vyšplhala do dosti vysokých měřítek. Během porady si dal další dvě kafe a jeden enerfiťák a po ní se stavil rychle v komnatě, kde na sebe hodil černé plavky a s dalším enerfiťákem v ruce se vydal k bazénu, kde se dnešní akce koná. Dojde tam a vlastně ani moc všechny nevnímá. Nedostatek spánku a přebytek kofeinu se na něm podepsal v podobě tmavých kruhů pod očima, ruzcuchaných vlasů a pobledlé kůže, hlavně v obličeji. Donutí se nadzvednout mírně koutky rtů, protože je to jeho klasické gesto, kterým se snaží navzdory všemu dokázat, že je v pohodě a nic se neděje. Během tohohle snažení se o úsměv se mu ale povede nohpu škobrtnout o jedno z lehátek. Naštěstí se to obejde bez pádu. Rychle se na lehátko koukne a všimne si, že na něm sedí DESTINY.* Promiň. *Omluví se jí rychle a ani nevnímá, že jí začal tykat. Vždyť jsou skoro stejně staří, takže proč by to mělo být divné?* Jak se máš? *Zeptá se jí. Když už jí málem převrhl lehátko, aspoň se může pokusit spravit dojem normální konverzací.*
Klarisa

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

za Fri May 15, 2020 9:07 pm
*představí se neznámému a když prostě oznámí že je na pdchodu zůstane jen zírat. */ Dělá si srandu?!/*položí sklenici a jde za nim. Když se zastaví na kraji bazénu rozhodně se ho schodit do vody. Řekne že takhle se s dámou nemluví. Pak se ho pokusí schodit což se jí nepovede*/ už zase?! Asi začnu cvičit/* když jí sdělí že takhle se s korunním princem nemluví na chvíli se zarazí.*tady je člen královské rodiny kde kdo, takže se nevztahujte*usměje se a dívá se mu do očí*
Taylorovidní zrzka

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Polaris B. Nelson

za Fri May 15, 2020 9:17 pm
*Sice je u ní nadšení pohybovat se v plavkách mezi tolika lidmi ma bodu mrazu, i tak se na dnešní akci rozhodla jít. Neplánuje se tam nějak zdržet, ale přece jen by se tam kouknout měla. S sebou si vzala i knížku, kterou si vypůjčila z místní knihovny, ale spíš to vidí maximálně na spánek na lehátku. Když k bazénu dojde, hned zamíří na jendo z lehátek na které se hned položí a knížku otevře, ale po chvíli zase vstane a zamíří k bazénu, přičemž si sedne na okraj, tak aby měla ve vodě jen lýtka a knížku si položí do klína a ve čtení pokračuje dál.* /Doufám, že mi tam ta knížka nespadne. Tase na druhou stranu jich tu mají hodně, tahu nevím, jestli by tuhle postrádali./
Lexi

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Julia Alysson MacQuoid

za Fri May 15, 2020 9:18 pm
Děkuju, ale já chtěla citronádu. *Protáhne obličej, nicméně když se napije, jen se usměje.* Mňam, tohle je opravdu dobrý džus! *Usměje se a pak, když začne říkat, že ona má ráda vodu, jen přikývne.* Já ne, protože když jsem byla menší, spadla jsem do hnusný vody. Byla mi zima. A bála jsem se. takže se už bojím chodit do vody. *Když ale přejede pohledem bazén a uvidí svého staršího bratra, jen se naň usměje, ale pak, když dívenka jde k baru, zvedne se a se sklenicí v ruce pospíchá za ní.* Můžu jít s tebou? nechci tu být sama, když tu bráška není. A ty ani nejdeš k bazénu! Proč jsi říkala, že jdeš k bazénu? *Ptá se jí dál, zatímco ucucává jahodový džus a cupitá za ní.* Máš ráda džus?
Vertasia

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Juliet Fairchild

za Fri May 15, 2020 9:18 pm
*Zatím se zde zdály i milé všechny dívky, které zde zatím poznala. Sice jich nebylo hodně, vlastně to byla jen Tops a Catherine, ale i za dvě přítelkyně tu bude moc vděčná. Bála se, že celou Selekci projde sama, což by nebylo tak příjemné. Juliet byla velmi společenská, proto si potřebovala všude nějaké přátelé vytvořit.* Není zač a pokud jsi chtěla vypadat Boom, povedlo se. *Pochválí kamarádce ještě jednou, jak se vyfikla.* Také jsem ho ještě neviděla, ale třeba se objeví. *Souhlasí s Catherine, jako vždy s úsměvem.*
-LF-

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Destiny Senna Teagan

za Fri May 15, 2020 9:19 pm
*Leží na jednom z lehátek a jen pozoruje okolí. Moc se nedokáže sama zapojit do rozhovoru a samota jí až tak nevadí. Zrovna se dívá na bazén a chce se napít, když někdo do jejího lehátka vrazí a ona na sebe vodu s citronem vylije. Podívá se na prince*To je v pořádku.*Ujistí jej a vezme si kapesníček, aby si mohla utřít dekolt, snaží se to udělat rychle, protože zrovna tohle nevypadá nějak dobře. Upřímně docela zvláštně. Teprve, když se zeptá, jak se má si uvědomí, že nešel za jinou dívkou a že ji taky začal tykat.*Jo, docela dobře.*Pousměje se na něj.*Co ty? Bez urážky.. ale nevypadáš nejlépe. Musíš teď mít dost starostí kvůli tomu všemu, takže je to asi pochopitelný no. *Vydechne a sjede ho pohledem. Pohledem zavadí o jeho hruď, ale nijak se nad tím nepozastavuje. Nechce vypadat neslušně.*Ale.. měl by jsi spát. Ať pak nevypadáš jako oživlá mrtvola. To na ostatní dívky moc nezapůsobíš.*Kývne směrem k ostatním dívkám v Selekci, kterým by se měl věnovat.*
Klarisa

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Adeline de Wally

za Fri May 15, 2020 9:19 pm
*Po tom co si rozepla šaty nechala je sklouznou na zem a nevšímala si jich. Nemohla se dočkat toho až bude ve vodě. Zkontrolovala že a nikoho neskončí a šipkou se vrhla do bazénu.*/ Konečně/* chvíli plavala u dna ale pak jí začal docházet vzduch a musela se vynořit. Zhluboka se nadechla a protřelá si oči. Za tu dobu co byla pod vodou se objevil princ. Nevipadal zrovna nejlíp  malém spadl na jednu z účastnic.Pamatovala si ji z televize*/ nemusím se o něj bát je to princ./
Lexi

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Topsy Shae McGuier

za Fri May 15, 2020 9:24 pm
Díky. *Znovu přikývne, když jí Cath pochválí klobouk, a trochu kývne hlavou ze strany na stranu, načež se trochu ušklíbne a zahraje na modelkovskou pózu, která v jejím podání vypadá opravdu komicky. Pak jen přikývne a když se zase podívá po okolí bazénu a spadne zakopávajícího prince, jen se zasměje.* No to mě podržte, já snad mám na prince špatný vliv! Zatím vždycky jsem se zabila, když jsem byla v jeho blízkosti a on se teď zabíjí v přítomnosti jiných dívek. Nevím, jestli bych neměla být dotčená a vyžadovat odškodnění za ukradení licence "ztrapni se na první dobrou". *Zasměje se a pak se jen podívá po dívkách, načež pohledem zase přejede na prince, načež zahaleká.* No neříkej, že jsi ode mě pochytil padání na první dobrou. *Houkne na něj pobaveně, ale když ho delší dobu sleduje, docela zaraženě sleduje jeho divný stav.* Už minule vypadal divně, zajímalo by mě, co mu je. *Povzdechne si dívkám a sleduje ho dál z dostatečně daleké vzdálenosti, ale pak se podívá nejdřív na Cath, pak na Jul.* Nejradši bych zjistila, co se děje. Jak moc by to bylo divný, když celý táborák byl vlastně skoro jenom se mnou? *Zeptá se jich kapánek nejistě, jako by si nebyla jista, jestli se má jít zajímat o princovo zdraví.*
Sponsored content

Venkovní bazén - Stránka 4 Empty Re: Venkovní bazén

Povolení tohoto fóra: