Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácová pláž Empty Palácová pláž

za Thu Dec 12, 2019 3:48 pm
Tyhle prostory, které se nacházejí na venkovních pozemcích paláce, jsou poměrně novinkou. Nadkrytý prosklený komplex vznikl před dvěma lety z dálky působí spíše, jako ohromný skleník, ale zdání klame. Uvnitř se nachází velká písčitá pláž s velkou vodní plochou, Umělá sopka, která chrlí oheň každou hodinu, spousta umělých skalek, rostliny, palmy a přistroj na tvorbu umělých vln, kdyby si snad někdo toužil zasurfovat. Vnitřní teplota je vždy okolo třiceti stupňů a teplota vody se pohybuje kolem osmadvaceti stupňů. Střecha komplexu je zatahovací, takže když je slunečné počasí není zastřešení potřeba, ale za deštivých dnů se pláž zastřeší a nikomu nic nebrání v tom, aby i tak na pláži mohl pobývat.

Palácová pláž Image0
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Palácová pláž Empty Anna Destiny Lamarck

za Sat Dec 21, 2019 11:58 am
*Slyšela, že je v paláci pláž a je na ni zvědavá. Chce ji vidět a zaplavat si. Přijde jí divné, že jsou Vánoce, měl by tu být sníh a ona si půjde zaplavat na pláž.*/Ikdyž na uměle vytvořenou../*U nich doma nemají ani to. Na sobě má červené šaty a pod nimi černé plavky. Vlasy si nechala rozpuštěné, ikdyž ví, že až vleze do vody, docela jí polezou do obličeje a budou ještě delší, než obvykle. Teď je máš až k zadku a pak budou ještě delší.*/Možná bych si je taky mohla ostříhat../Pomyslí si. Vždycky jí to ale přijde líto, když u ní kadeřnice s nůžkami, a tak si je nikdy neostříhá.*/No, uvidíme../*Dojde na pláž, má s sebou i knihu, kterou si půjčila v knihovně. Na pláži si roztáhne deku, kterou si vzala spolu s ručníkem s sebou také. Všechno odloží na zem a vydá se rovnou do vody. Po chvilce plavání se potopí a když vyplave, jen zůstane na místě a hraje si s vodou,, která jí proplouvá mezi prsty.*/Občas se chovám jako dítě../*Proběhne jí hlavou.*/Až se stanu královnou, musím u nás doma taky něco nechat postavit./
AndyHoff

Palácová pláž Empty Alexei N. Vasiljev

za Sat Dec 21, 2019 12:06 pm
*Plavání je jeden z jeho největších koníčků. Má radši plavecký bazén, je na něj zvyklý z domova, kde prosluněné pláže opravdu nejsou, ale rád taky zkouší něco nového a pro něj neobvyklého. Rozhodl se, že dnes si zajde zaplavat právě na onu pláž, kterou už párkrát stihl vyzkoušet, když tu byl v minulosti na návštěvě u své rodiny z matčiny strany. Na sobě má modré džíny a bílé triko a pod tím obyčejné zelené plavky. V ruce nese ručník. Nic dalšího nepotřebuje. Na pláži hodí do písku ručník a pak i oblečení a teprve potom si všimne o kousek dál další deky v písku. Rozhlédne se po pláži a pak uvidí nějakou dívku ve vodě. Rozejde se k vodě a usměje se, když se voda dotkne jeho pokožky. Naprosto ten pocit, být obklopený vodou, miluje. Vidí, jak si dívka hraje s vodou a pobaveně se nad tím usměje, když k ní plave.* Fascinuje tě ta voda hodně? *Nakloní pobaveně hlavu na stranu.*
-LF-

za Sat Dec 21, 2019 12:15 pm
*Jde do vody, chvilku plave a pak se i potopí a když se zase vynoří, začne si hrát s vodou. Sleduje ji, jak jí protéká mezi prsty. Ani nevnímá, že někdo plave k ní. Když uslyší někoho promluvit, rychle s hraním s vodou přestane a podívá se na toho člověka.*/Doháje../*Proběhne jí hlavou. Ví, že má nějak působit a nehrát si s vodou a navíc nerada vypadá nějak dětinsky.*Jo, celkem.*Přikývne. Podívá se na něj.*Jsem Anna a ty?*Nadzvedne jedno obočí.*/Někdo ze zahraničí.. Má celkem výrazný přízvuk./*Proběhne jí hlavou a měří si ho pohledem.*
AndyHoff

za Sat Dec 21, 2019 12:51 pm
*Doplave k dívce, která si hraje s vodou a pozorně jí sleduje a zeptá se jí, jestli jí to fascinuje hodně. Když vidí její reakci pobaveně se zasměje.* Jo, je to vidět. *Přikývne s pobaveným úsměvem.* Alexei. Těší mě, mořská panno. *Zazubí se na ní a jelikož si všiml jejího přízvuku, nakloní hlavu mírně na stranu.* Odkud jsi? *Zeptá se jí a v hlavě mu proběhne, že s tím, jak byla fascinovaná vodou, tak bude nejspíš odněkud, kde moc vody nebude.* /Nebo je jednou z těch slušňaček, co nevylízaj z paláce a k vodě se nedostanou./ *Napadne ho hned druhá možnost.*
-LF-

za Sat Dec 21, 2019 1:01 pm
*Řekne, že ji voda fascinuje a v duchu si nadává, že se nechala takhle nachytat, jak si hraje s vodou jako nějáký dítě. Představí se mu a zeptá se ho na jeho jméno, chce se pousmát, ale když ji nazve mořskou pannou, protočí očima.*To by jsi chtěl vědět co?*Usměje se jako andílek a zamžiká řasama. *Můžete zkusit hádat, Výsosti.*Podle jeho jména si ho spojí s Ruskem.*/Taková velká země.. Ta vy Československo zničila během chvilky, asi bych ho neměla moc dráždit../*Proběhne jí hlavou. Neví, jakej je a jestli to bude brát jako srandu nebo a jako moc velké provokování.*/Ale zdá se být milý.. S ním by ještě mohla být sranda./
AndyHoff

za Sat Dec 21, 2019 1:17 pm
*Uchechtne se, když vidí, jak protočila očima potom, co jí nazval mořskou pannou a ze srandy zvedne ruce v obranném gestu.* Hlavně nestřílej. *Zasměje se a pak zakloní hlavu a našpulí rty.* Určitě nemáte moře. *Zkonstatuje jedinou informaci, kterou zatím odhaduje.* A taky budeš z Evropy určitě. *Tohle odhaduje podle jejího přízvuku. Nakonec se na ní zazubí.* A jelikož jsem v Českoslovenku byl nedávno na jednom politickým jednání a viděl jsem tě tam. myslim, že hádat ani nemusím. *Ukončí pobaveně tuhle jeho menší hru.*

-LF-

za Sat Dec 21, 2019 1:26 pm
*Protočí očima a pak se uchechtne.*Nezastřelím tě, zatím.. Uvidíme později, jestli mě budeš pořád štvát.*Usměje se jako to největší zlatíčko pod Sluncem. Když se zeptá, odkud je, řekne mu, že bude muset hádat.*To nemáme.*Přikývne. Pak zase přikývne, když řekne, že bdue z Evropy..*/O Československu se říká, že je srdcem Evropy... Je totiž ve středu.*Achjo a já doufala, že tu tvou hlavinku potrápím trochu víc.*Řekne hraně smutným tónem.*
AndyHoff

za Sat Dec 21, 2019 1:53 pm
Já že tě štvu? Páni. *Zasměje se a zatváří se šokovaně a dotčeně. Pak "hádá" odkud tahle mořská panna vlastně je, i když to ví od doby, co k ní připlaval a viděl pořádně její obličej. Nakonec tuhle hru ukončí tím, že jí řekne, že to ví a potřese pobaveně hlavou, když slyší její rádoby smutný hlas.* Jo, tragédie. Budeš si muset holt najít jinou oběť, mrško. *Mrkne na ní a přitom se na ní pobaveně zazubí.*
-LF-

za Sat Dec 21, 2019 2:00 pm
*Ušklíbne se.*Jo, štveš.*Potvrdí jeho slova. Když potom hádá a nakonec i uhodne, odkud pochází, zahraje, že je strašně smutná, že ho nepotrápila déle.*Mrško jo?*Nadzvedne obočí.*Mořská panna, mrška.. Jsi pěkně otravnej.*Usoudí. Přitom se ale usmívá, takže je jasné, že to říká jen z legrace.*Jak ti mám říkat já? Yetti? V Rusku je zima, takže by tohle možná šlo.*Řekne spokojená s tím, jakou přezdívku pro něj vymyslela.*Nebo ještě Mrazíku, ten je taky z Ruska, ne?*Nakloní hlavu na stranu.*
AndyHoff

za Sat Dec 21, 2019 2:06 pm
Já neumím nikoho štvát. Můžeš se schválně zeptat mojí ségry. Ta ti potvrdí, že jsem anděl. *Zazubí se na ní a pak uhádne, odkud tahle malá roztomilá mrška pochází.* Přesně tak. *Přikývne a u toho se na ní zazubí.* Nejsem otravnej. To jsou komplimenty. *Brání se se smíchem a pak nakloní hlavu na stranu.* Jsem snad bílej a chlupatej? Navíc Yetti nepochází z Ruska. *Uchechtne se a pak přikývne.* Jo, Mrazík sice z Ruska je, ale já nejsem straje pošahanej dědek. *Zasměje se.* Takže můžeš přemýšlet dál. Nebo mi prostě říkat Alex, jako ostatní. *Navrhne pobaveně.*
-LF-

za Sat Dec 21, 2019 2:15 pm
Umíš štvát právěže dobře.*Namítne. Když uhádne, odkud je, hraje, že je jí to strašně líto.*Jsi otravnej.*Namítne.*/Štěstí, že s tímhle zasnoubená nejsem.. Ikdyž uvidíme, jakej bude můj snoubenec, možná bych pak za tohohle ještě poděkovala./Jako bílej jsi, když tady mluvíme o rase a chlupatej.. To nejde moc vidět.*Sjede pohledem na jeho hruď, která je z velký části pod vodou a pak se zase podívá do jeho tváře.*To je jedno..*Pokrčí rameny a pak se vítězně usměje, když jí řekne, že Mrazík z Ruska je.*Možná starej ještě ne, ale pošahanej dědek.. To se teprve uvidí.*Usměje se.*Ne to je v pohodě. Nepotřebuju nad tím dále přemýšlet. Jsi pro mě od teď prostě Mrazík.
AndyHoff

za Sat Dec 21, 2019 2:31 pm
Každej máme talent na něco jinýho. *Pokrčí pobaveně rameny a pak protočí očima.* Jenom nemáš dobrej smysl pro humor. *Brání se s pobaveným úsměvem a pak se uchechtne a sleduje jí, jak pohledem sjela na jeho hruď.* Copak? Chtěla bys prozkoumat, jak moc jsem kde chlupatej? *Nadzvedne obočí a přitom se na ní pobaveně usměje.* Ani náhodou. Žádnej pošahanej děděk. *Zavrtí pobaveně hlavou a pak na ní koukne pohledem, kterým se jí ptá, jestli si z něj dělá srandu a povzdychne si.* Fajn. Mořská panno bez špetky humoru, která má ve zvyku okukovat pošahané dědky. *Vrátí jí to se zazubením.*
-LF-

za Sat Dec 21, 2019 6:47 pm
*Zasměje se tomu a dále to raději nekomentuje.*Já mám smysl pro humor, někdy.*Pokrčí rameny.*/Jo, od tý doby, co mi umřela sestra to není nic moc../*Proběhne jí hlavou. Potlačí hlasité povzdechnutí. Pak se baví o přezdívce, která by seděla na něj a ona poznamená, že to, jestli je chlupatej není moc vidět. Přitom sjede pohledem na jeho hruď. V očích jí září zlobivé jiskřičky. Zasměje se.*Možná někdy.*Zamžiká obočím. Dělá si z toho legraci.*Jsi pošahanej dědek!*Namítne pobaveně. Pak řekne, že je pro něj prostě mrazík a po jeho slovech se uchechtne.*Já poznám srandu a humor znám.*Namítne.*A.. vidíš, aspoň jsi sám uznal, že jsi pošahanej dědek.*Vítězně se zazubí.*
-LF-

Palácová pláž Empty Kasey Thalia Schreave

za Mon Dec 30, 2019 11:45 am
*Dlouho nenavštívila palácovou pláž, což je její oblíbené místo. Celkem ráda plave a protože je líná chodit na pláž do města, je tohle ideální volba. Navíc přece jen voda bude venku v tohle roční období studenější. Na sobě má bílé šaty, které jsou více volnější. Pod nimi má černé plavky. Vlasy má jen tak rozpuštěné.*/Měla jsem si je dát do culíku, aby mi nelezly do očí.. Mám se vrátit do komnaty? Ne, nechce se mi./*Usoudí po chvilce přemýšlení. Dojde na pláž, kde si roztáhne deku, kterou si přinesla s sebou. Stavila se i v knihovně pro další knížku. Sundá si šaty a lehne si na deku. Do vody půjde až za chvilku. Mezitím si začne číst.*
Taylorovidní zrzka

Palácová pláž Empty Bastien R. Martinelli

za Mon Dec 30, 2019 12:16 pm
*Sotva se dneska vrátil ráno z města do paláce, hned zas vyrazil si projít palác. Poslední dny si užíval v baru a v různých klubech. Tady ho lidé neznají tak jako ve Španělsku, takže se pro jednou cítil víc svobodný. Jak se vrátil, šel hned spát, ale na dlouho mu to nevydrželo, jelikož bolest hlavy stejně nezahnal. Chtěl vypadnout z toho pokoje, ale na procházku do města se teď necítí. Už před pár dny slyšel o pláži v paláci, tak se rozhodl tam dnes zajít. Na sobě má černé rifle a hnědou lehkou košili. Jakmile po chvíli dojde na tu pláž, rozhlédne se kolem sebe. Povytáhne překvapeně obočí a jde dál.jenže němuže mít ani chvíli klid a před sebou uvidí sedět nějakou dívku. Jenže by to bylo v pohodě, kdyby to nebyla jeho snoubenka. Tiše si povzdechne a mlčky jde až k okraji vody a sundá si riflei košili, aby zůstal jen v plavkách. Rád chodí před dívkami bez trička, ale u jeho snoubenky si není jist, že to ocení. Taky tím, jak má teď volné ruce jsou vidět už ztrácející se jizvičky od vpichů. Teď si od toho dal pokoj a radši přešel na trávu, na které jel třeba teď ty dny, kdy byl ve městě. Poté skočí do vody a po očku sleduje Kasey, jestli si ho vůbec všimla.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 12:29 pm
*Leží na dece na pláži, která je v paláci. Má strašně ráda tohle místo. Sice sem chodí celkem hodně lidí, ale dneska tu nikdo není. Může se tedy klidně začíst do knížky. Nevěnuje pozornost ničemu jinému, než knize.Po chvilce uslyší, že někdo musel skočit do vody. Odloží knížku a sedne si, aby se mohla podívat, o koho jde. Teprve teď si všimne, že jde o jejího snoubence.*/Tohle je trochu trapný../*Pomyslí si. Není si jistá, jestli nemá raději zase odejít, ale byla tu tentokrát první, takže chce zůstat, navíc si ještě ani nezaplavala.*/Snad mě neutopí./*Zvedne se z deky a přejde k vodě.*A-ahoj.*Vykoktá. Snaží se ignorovat ten fakt, že je jen v plavkách a on taky.*/Je celkem vypracovanej../*Zahlédla na chvilku jeho hruď. Po této myšlence se musí začervenat. Je ráda, že ji Bastien nevidí, protože se ponoří pod vodu a vyplave až za chvilku, když se už nečervená.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Dec 30, 2019 12:48 pm
*Rychle projde okolo Kasey s tím, že ji dneska třeba nechá trochu prostoru. Poté se u vody vysleče a skočí do vody. Chvíli jen tak ve vodě sleduje Kasey, aby zjistil, jestli si ho výjmla mebo ne. Nakonec teda asi jo, jelikož jde směrem k vodě. Rychle se potopí, ale když přijde, zase se vynoří. Má co dělat, aby si ji pořád nezkoumal pohledem, protože je pro něj těžké od ní odlepit zrak.* Nazdar... Kasey *Zase začne trochu zle, ostře, proto když si to uvědomí, rychle už o něco mile - jestli se to u něj dá říct, vysloví jeji jméno. S pobaveným pohledem ji sleduje jak se ponoří do vody a vyčkává, kdy se vynoří.* Jestli chceš, klidně půjdu.... Aby jsi měla více prostoru. *Ušklíbne se a u toho se jí zadívá do očí.* /Jak někdo může být a působit jako takový anděl? Copak není ani trochu zlá? Vždyť to má každej v sobě./ *A teď je to on, který postupně začne pomaličku vycházet z vody. Nikam se mu nechce, ale chce ji dopřát prostor. Stejně doufá, že mu odejít nedovolí.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 12:58 pm
*Když někdo skončí do vody, odloží knihu a sedne si, aby zjistila, o koho jde. Uvidí svého snoubence a popravdě neví, jestli raději nemá odejít, nebo ho má nějak oslovit a začít se s ním bavit. Přejde trochu váhavě k vodě a poté do ní vkročí a pozdraví ho. Když ji pozdraví trochu ostře, zarazí se.*/Asi si za to můžu i z části sama../*Její jméno ale řekne mile, tak se pousměje a ponoří se do vody, kvůli svým červenajícím tvářím, které způsobil právě Bastien, který je tu jen v plavkách, stejně jako ona. Pak se vynoří a prvně si musí sundat vlasy, které má v obličeji.*/Fakt jsem si je měla něčím stáhnout.. Vypadám jako nějáký vodník./*Pak se mu podívá do očí a zavrtí hlavou, když ho vidí, jak chce odejít. Vydá se za ním.*Nemusíš, jestli nechceš.*Řekne a stojí kousek za ním.*Ehm.. promiň, že jsme minule tak odešla..a-a že jsem tě nevzala za ruku j-já tě nechtěla naštvat nebo tak..*Řekne nervózně. Viděla, jak zatnul ruku v pěst, když ho za ni nevzala, i když neví, proč ho to tak naštvalo.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Dec 30, 2019 1:18 pm
*Kasey sleduje z vody, protože je to damozrejmeu strašně nenápadný. Když dívka přejde k vodě, on se nejdřív schová do vody a pak a se vynoří. I když by možná radši dělal, že se třeba utopil. Netuší, jak jí má pozdravit a to zlé mu trošku ujede, proto to ještě dořekne jejím jménem. Má co dělat, aby se na ni stál nedíval a nakonec se rozhodne, že zkusí jestli ho Kasey nechá odejít nebo ne. Přeci ji tady nechce zavazet. Jakmile se vydá za ním a řekne, že chodit nemusí, překvapeně se otočí a prohlédne si její obličej. Musí odolávat pokušení ji mokrý pramen vlasů odtrhnout z obličeje.* /Je roztomilá./ Kasey... Za nic se neomlouvej. Vždyť ty za nic nemůžeš. A díky, klidně mi řekni a já odejdu. /I když teda nerad./ *Pak se vrátí dál do vody a pohrává si s myšlenkou, že využije toho, že je kolem voda. Nakonec ti myšlenku nechá zvítězit a na Kasey vodu začne cákat.* /Jí nechci ublížit. Snazi se být na mě hodná, a to mně ví dost, aby mě mohla poslat pryč. Nevím, co by dělala, kdyby zajistila, co jsem dělal teď po večerech./
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 1:32 pm
*Přitom, jak ji pozdraví se prvně zarazí, když použije trochu ostřejší tón, ale pak se na něj pousměje. Když se vydá pryč, vydá se za ním. Nechce, ho odtud vyhánět. Kdyžtak odejde ona, když bude chtít. Uvidí, že je z toho překvapený a přešlápne na místě, to občas dělá, když je nervózní a nebo si není jistá, co přesně říct. Nakonec se mu omluví za to, co udělala ve stájích. Uvědomila si později, že se choval fakt mile a ona se asi měla zachovat jinak a je mu jí to líto. Protože si to nezasloužil, ne ve stájích, tam neudělal nic špatnýho.*Ale jo, můžu. Choval ses vážně mile a já to asi dost hnusně ignorovala.*Řekne potichu. Pka jen přikývne. I kdyby chtěla, aby odešel, stejně by u to neřekla a raději se sbalila a odešla sama, ale nebude se s ním tady o tom dohadovat. Zase se vrátí do vody, zrovna ve chvíli, co na ni začne Bastien cákat. Zasměje se tomu a hnedka mu to musí oplatit.*/Hmm.. co zkusit, jak moc se dokáže o někoho bát?/*Chce si z něj udělat legraci a zjistit, jak to vezme. Proto se nečekaně ponoří a plave od něj dál, aby jí neviděl. Dokáže dech zadržet celkem dlouho, takže jen tak nevyplave. Už takhle několikrát napálila svého bráchu a rodiče z ní taky chytali infarkty.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Dec 30, 2019 2:05 pm
*Překvapí ho, že ho zastaví, jelikož o tom upřímně pochyboval. Ale rozhodně si na nic nestěžuje. Je jen rád. Vážně nechce, aby ji omezoval nějaký prostor. Jak zjistil, jen tak ji nezíská, ale místo toho, aby tím tak přišel o její důvěru, radši skončí v posteli s někým jiným, jelikož to by nijak zjistit neměla. A když to nezjistí, důvěru si tím třeba nezkazí. Poslouchá ji a z toho vrtí hlavou.* Snažil jsem se. *Ušklíbne se a zas pokrčí rameny.* Hele, nemůžeš za to. Potom prvním setkání by se tqk zachoval každý. *Dokonce na tváři vykouzlí něco jako poloviční úsměv, který se zvětší ihned jakmile uslyší jeji smích.* /To je poprvé, co se v me blízkosti směje./ *Stále na ni cáká dál, alw když se vzdálí, sleduje ji kam plave. Chvíli tal nějak plave na místě, jenže když se dlouho nic neděje, rychle plave k ní.* /Nech ji tam... Radši se nerozčiluj a odejdi. Třeba se netopí./ *Zavrtí nad sebou hlavou a rychle se ponoří. Když ji najde, vezme ji kolem pasu a vyplave i s ní nahoru.* Kasey.... To mi nedělej. *Zamumlá s vážnými pohledem na tváři.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 2:19 pm
*Začne se mu omlouvat, za to, jak se zachovala v těch jízdárnách.*No právě.*Zamumlá.*/A já to ignorovala.. Sice se poprvé nezachoval nějak dobře, ale každý si zaslouží druhou šanci. Měla bych mu ji dát aspoň teď./Možná..*Řekne a pokrčí rameny. Uvidí, jak se trochu usměje, tak se pousměje trochu taky. Když na ni začne cákat vodu, připadá si, jako by byla zase malá. Rozesměje jí to. Hnedka mu to oplatí, přece to nenechá jen tak. Pak se mu rozhodne trochu pomstít tím, že se ho pokusí vyděsit. Proto se potopí a plave trochu dále od něj, aby na ni neviděl a zůstává pod hladinou dlouho. Vidí, že plave k ní, pod vodou dokáže mít otevřené oči.*/Bojí se, to je hezký./*Proběhne jí hlavou. Najednou jí chytí kolem pasu a vyplave s ní nahoru nad hladinu, kde se zase nadechne čerstvého vzduchu. Jeho vážný pohled jí přinutí trochu se krotit s tím úsměvem, co má na tváři.*Promiň.*Omluví se mu.*Ráda si z lidí občas dělám legraci..*Vysvětlí.*Už to neudělám.*Ujistí ho potom. Pak se zase zazubí.*Ale je hezký, že jsi hnedka nespustil oslavu.*Trochu ho popíchne. V očích má pobavené jiskřičky. Ani si neuvědomuje, že ji pořád drží za boky.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Dec 30, 2019 6:41 pm
*Její zamumlání ignoruje a jen si pobaveně povzdechne. Pořád má nějaké nutkání, ji dat vlasy za ucho nebo třeba cvrnknout do nosu, ale pro jistotu si to zatím nechává pro sebe. Začne se usmívat, když se rozesměje, jelikož ho jeji smích zahřeje na už tak ledovém srdíčku. Vody na ni cáká dál, dokud neodplave dál a nezůstává tam dýl než je to zdravé. Nedá mu to a ponoří se pro ni a za boky ji vytáhne ven.* To bych ti radil, mořská panno nebo tě tam příště nechám. *Pokrčí rameny a následně pobaveně pokrčí rameny.* Ještě můžu začít. *Následně si ji začne jakoby pohazovat v rukách s úšklebkem na tváři. Ale takovým ti milým.* Tak tě za trest utopím, co ty na to? *Zeptá se jí a přehodí si ji mezitím přes rameno a jde s ní dál. Drží ji za nohy a následně si ji přehodí do náruče.* Chceš pustit? *Zazubí se na ni a chvíli čeká.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 7:04 pm
*Když na ni Bastien začne cákat vodu, rozesměje se více nahlas, než je u ní obvyklé. Ale tohle ji vážně pobavilo. Je to od něj milé a trochu se chová jako dítě, což ona občas dělá taky.*/A je to roztomilé.. počkat cože?/*Sama nemůže uvěřit, co si teď o něm pomyslela. Rozhodne se ho trochu poškádlit a zase se potopit pod vodu a odplavat trochu dále. Když ji vytáhne, pousměje se nad tím. Ani si neuvědomuje, že ji pořád drží za její pas.*To je moc milé..*Řekne ironicky a uchechtne se. Pak poznamená, že je hezké, že ještě nezačal oslavovat a pobaveně potřese hlavou. Pak si ji začne pohazovat v rukách, což způsobí to, že si uvědomí, že ji pořád drží. Ale nemá to srdce mu říct, aby přestal. Zdá se jí to celkem milé a ten jeho úsměv na tváři je hezký. Navíc i když to nechce přiznat se jí to celkem líbí.*To neee..*Řekne, když si ji přehodí přes rameno. Prostě se nechá nést, protože by ho stejně nepřeprala a protočí nad tím pobaveně očima. Za chvilku už je v jeho náručí. Podívá se mu do očí.*Jo.. ne.. *Neví, co říct. Podívá se na vodu.*
Sponsored content

Palácová pláž Empty Re: Palácová pláž

Povolení tohoto fóra: