Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Tessie
Zobrazit informace o autorovi

Palácová pláž - Stránka 3 Empty Re: Palácová pláž

za Sat Feb 01, 2020 6:04 pm
Zander Martens
*Uvědomí si, jak velký je mezi nimi rozdíl. Již na první pohled jde vidět, že jsou pravými opaky toho druhého. Típne kvůli ní svou cigaretu s plánem, že si ji dá později, až bude mít svůj klid, aby si ji mohl v klidu vychutnat.* /Nebo že bych si dal brko?/ *Napadne ho, protože své poslední měl již před pár dny. Tady v Illey je totiž taková nuda, že je většinu svého času zavřený v pokoji, kde spí a dospává tak všechny ty probdělé noci, kterých za jeho život bylo nespočetně mnoho.* Jsem Zander. *Odpoví na její otázku. Neví, jak moc se zajímá o království v Evropě a jejich královské rodiny, ale nemá sebemenší potřebu chlubit se svým původem.* Promin, že se tak ptám, ale ty jsi služebná? *Všimne si, že mu vyká, přestože si není jistý, zda to nemyslí pouze ze srandy.*
annie.16

Palácová pláž - Stránka 3 Empty Shaye Maya Goméz

za Sat Feb 01, 2020 6:25 pm
*rozdíl mezi nimi není jen ve výšce ale v několika dalších věcech. Vidí to hned, a to ho ani nezná. Kdyz tipne cigaretu, řekne mu, že takhle se jí to líbí víc. Následně mu řekne své jméno a požádá ho, aby udělal to samé. Po jeho další otázce vykulí oči. Ještě se jí nestalo, že by si ji někdo spletl. Uz od prvního dne, co je tady, je to "ta holka ze selekce". Jen další dívka, která by si mohla dělat falešné naděje. Nicméně to by nebyla ona, kdyby mu řekla celou pravdu.* Ne, jsem tu na pár měsíců na návštěvě.*řekne nakonec. Vlastně to z části pravda je, ale taky si ted může myslet že je to nějaká zahraniční princezna, nebo tak něco.* Mimochodem, malém jsi mě urazil.*řekne a na rtech ji hraje pobavený úsměv. Ale taky dá důraz na slovo malém, aby tím řekla, že to není pravda.*, Zajímavé jméno, z kama jsi?*řekne a odmlčí se.* Nebo jsi snad nějaký strážce mimo službu?*řekne a povytáhne obočí*
Tessie

za Sat Feb 01, 2020 8:02 pm
Zender Martens
*Její jméno zapomene téměř hned, co mu jej řekne. Zkrátka nemá paměť na jména, díky čemuž se občas dostává do poměrně nepříjemných situací. Možná pokud by se opravdu snažil, někde v paměti by to jméno přeci jen vylovit dokázal, avšak byla by to zbytečná námaha. Obyvatelé, ani zaměstnance paláce vůbec nezná. Maximálně si pamatuje pár členů královských rodin, se kterými se již setkal, ale toť vše. Proto také nemá nejmenší tušení, co by dívka měla být zač.* Na návštěvě? *Zopakuje její slova.* Takže nějaká diplomatka? *Nemá moc velký přehled o tom, co se děje v jeho okolí. Žije zkrátka ve svém vlastním světě a je mu tak dobře.* Tak je dobře, že jenom málem. *Líbí se mu, že má dívka smysl pro humor a ani kdyby to mělo být myšleno vážně, nic by si z toho nedělal.* Jsem z Belgie. *Odpoví jednoduše, protože se mu na tom nic zajímavého nezdá.* Ne, jsem spíš takový drogový dealer mimo službu. *Pokrčí rameny, jako by to bylo něco naprosto normálního.*
annie.16

za Sat Feb 01, 2020 8:19 pm
*řekne mu sve jméno. Když ji pak on řekne to své, přijde ji zajímavé. Potom vykulí oči protože se ji jeste nestalo, že by ji tady nikdo nepoznával. Ale asi je za to ráda. Bude to jednodušší az ji princ vyhodí. Co tu ale opravdu pohledáva, mu přece jen ale říct nemůže, takže to shrne tak, že je tu na návštěvě. Přece jenom z části je to pravda.* Budeme dělat že ano.*řekne se smíchem a taky dodá, ze jí malém urazil, i když to neni pravda. Je zvyklá být neviditelná. Ať už kvůli kastě, nebo kvůli své setře. Vždy byla jen v jejím stínu. Pak se ho zeptá z kama je* Páni, v Belgii musí být krásně.*ne že by věděla kde to je. Zeměpis nikdy nebyl její silnou stránkou. Po jeho odpovědi se zaculi* Takže ja te vlastně zdrzuju. Určitě tady čekáš na někoho, komu máš předat balíček.*řekne sarkasticky ale nakonec změní tón hlasu* Ne, vážně. Pokud je to pravda, tak promiň že ruším, už jdu.*řekne a ukáže rukou, ve které nedrží kytaru někam na druhou stranu pláže*,
Tessie

za Sat Feb 01, 2020 9:05 pm
*Nikdy se nad svým jménem nezamýšlel. Je pravda, že nikdy nikoho se stejným jménem nepotkal, ale nijak mu to nevadilo. Je pro něj mnohem jednodušší být jediný Zender, než aby jich kolem sebe měl dalších deset. Na druhou stranu by jistě těch deset týpků se stejným jménem jistě měli mnohem víc pozornosti a možná by tím pádem on měl víc klidu. Princova selekce mu je upřímně ukradena. Někde o ní sice něco zaslechl, ale nevěnoval tomu sebemenší pozornost, takže si ani nemyslel, že by se s některou účastnicí mohl setkat. Kdyby to věděl, nejspíše už by dávno využil příležitosti a dívky začal svádět.* Není to tam špatné. *Ve skutečnosti se mu Belgie zdá jako peklo na zemi, které je způsobeno válkou, avšak nemá potřebu to nikterak rozebírat.* No samozřejmě. Pláž je takové zastrčené místo, ideální na dealování trávy. *Zasměje se.* Řekl jsem mimo službu. *Dodá v žertu, přestože přesně tohle řekl a momentálně se mu s ní povídá překvapivě dobře.* Nechceš se posadit? *Poukáže na nedalekou lavičku.*
annie.16

za Sat Feb 01, 2020 10:18 pm
*upřímně ji překvapí když Zander neví, že je tady kvůli selekci ale upřímně..vlastně ji to ani nevadí. Není zvyklá na tolik pozornost. Sice se jí dříve, kvůli sestře, dostávalo dost, ale spíše tím způsobem, aby někomu pomohla seznámit se s její sestrou. Neřekne mu ale úplnou pravdu a nechá myslet si, že je nějaká hloupá diplomatka. Stejně je jen malá šance, že na sebe ještě někdy narazí. Pak se ho zeptá co tedy dělá on a taky z kama pochází.* Takže se ti tam nelíbí? Nemáš to tam rád?*naučila se, jak lidi prokouknout už chvíli po té, co toho člověka pozná. Je to celkem výhoda, když poznáte, kdy člověk něco zatajuje a navíc i co, zatajuje. Pak si z něj začne utahovat, že tady určitě na někoho čeká aby mu doplnil zásoby. Taky řekne že pokud to má být tajné tak klidně odejde, i když musí uznat že se jí nechce. Dobře se jí s ním povídá. Když pak slyší jeho slova, úsměv ji strne na tváři a malinko se začervená.* Máš pravdu..to mi nedošlo.*skloní hlavu a uchechtne se.* Jo, jasně.*řekne když k němu zpět zvedne pohled a vydá se za ním. Když už sedí na lavičce, kytaru i zápisník si položí na zem a pak se pohledem vrátí k Zanderovi* Takže je ještě neco, co tě baví kromě tohoto?
Tessie

za Sun Feb 02, 2020 12:18 pm
*Nemá příliš dobrý přehled o tom, co se zde děje. Možná kdyby se trochu zajímal o své okolí, rozhodně by byl v obraze, takhle maximálně ví, že se něco jako selekce koná, ale její průběh absolutně nesleduje.* Ale ne, je to tam fajn. Neříkám, že by se mi tam nelíbilo. *Nemá potřebu rozebírat, jak to momentálně vypadá v zemi, ze které pochází. Raději nad tím již nepřemýšlí, protože se kvůli tomu v minulosti cítil jenom špatně. Kdyby zde ml tajnou schůzku, jako drogový dealer, rozhodně by to někomu nevyprávěl. Pár takových schůzek již zažil, přestože on byl tím, kdo si zboží kupoval. Napadlo ho však, že by si kvůli adrenalinu mohl zkusit i nějaké to dealerství. Spolu s ní dojde k lavičce, na kterou se posadí.* Nejsem moc zajímavá osobnost.*Zasměje se a uvědomí si, že ml ještě v plánu vidět se se svými bratry.* Promin, budu muset jít. *Zvedne se a zadívá se na kytaru se zápisníkem, přičemž mu dojde, že nejspíše musela na něčem pracovat.* Hodně štěstí se skládáním, doufám že mi to pak dáš poslechnout. *Dodá, opustí pláž a cestou si konečně zapálí cigaretu, kterou si může vychutnat.*
annie.16

za Sun Feb 02, 2020 12:43 pm
*umí poznat kdy lidi neříkají celou pravdu a to taky pozná i teď. Nicméně po jeho slovech už to nerozebírá. Očividně má své důvody. Pak ho nechá myslet si, že je nějaká diplomatka. Nemá důvod proč by mu měla říkat, co ti vlastně pohledáva. Pak se vydá za ním a sedne si na lavičku. Chce se o něm dozvědět něco víc, jenže on se zvedne a tak se na něj překvapivě podívá.* Jasne, měj se.*usměje se mile* Děkuju a pokud se toho vůbec doziju, tak klidně.*uchechtne se a jakmile jí zmizí z dohledu, vrátí se zpět k hudbě*
-LF-

Palácová pláž - Stránka 3 Empty Kasey T. Martinelli

za Mon Mar 30, 2020 5:11 pm
*Protože Bastien není v komnatě, rozhodla se si zajít na palácovou pláž, aby se nějak zabavila a tady dlouho nebyla. Vzala i s sebou i knihu o těhotenství, aby si pomalu už něco nastudovala, i když je brzo, chce být na vše připravená a mít přehled. Na sobě má jen obyčejné světla modré šaty a pod nimi bílé dvojdílné plavky. Když dojde na pláž, roztáhne si tu deku a položí na ni knihu. Chce si jít prvně zaplavat, takže si přes hlavu přetáhne šaty, které taky hodí na deku a vejde do vody. Jde jí takhle vidět trochu zaoblené bříško, ale jen nepatrně, ona si toho všimla, ale nemyslí si, že by mohl ještě někdo další.*
Taylorovidní zrzka

Palácová pláž - Stránka 3 Empty Bastien R. Martinelli

za Mon Mar 30, 2020 5:29 pm
*Zrovna došel z města, kam se šel projít, aby si trochu vyčistil myšlenky od těch papírů, co mu pořád otec posílá. Když se vrátil do komnaty, vzal si na sebe plavky a přes rameno ručník. Teď už jde směrem k pláži v paláci, kde byl jednou, tak by se tam znovu rád koukl. Když tam dojde, pohled mu padne na osobu ve vodě, kterou by poznal i se zavřenýma očima na míle daleko. S úsměvem si sundá kalhoty i mikinu a jen v plavkách se vydá do vody. Dojde až ke Kasey, přičemž sii ji otočí tak, aby ji mohl políbit.* Snad se přede mnou neschováváš. *Zazubí se na ni a jednu ruku ji položí na bok a palcem ji pohladí po břichu.* Už ne moc dlouho a pojedeme do Španělska, těšíš se? *Nakloní zvědavě hlavu n abok, přičemž se stále na ni usmívá.*
-LF-

za Mon Mar 30, 2020 5:41 pm
*Bez Bastiena se v komnatě nudí a chce si ještě užít palácovou pláž, než odjede do Španělska, takže se vydá tam. Je zvědavá. jestli něco podobného mají ve Španělsku a jak to tam celkově vypadá. Dojde na plá, kde si sundá šaty vejde rovnou do vody, která je příjemně osvěžující. Když si jo k sobě někdo otočí, tak nějak už čeká, že je to Bastien, protože si na tohle už docela zvykla a nemá z něj takové šoky. Široce se na něj usměje.*Ahoj lásko.*Oplatí mu polibek.*Neschovávám. Do teď jsem byla v komnatě a čekala na tebe, ale už jsem se tam začala nudit.*uchechtne se. Zamilovaně se na něj usmívá, když jí pohladí palcem po bříšku a na jeho otázku přikývne.*Sice mi Illea bude chybět, ale těším se do Španělska a to moc. *Řekne nadšeně. Ještě nikde nebyla a teď se rovnou stěhuje do jiné země a je z toho nadšená.*Už brzy mě tam všude provedeš.*Naplánuje si.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Mar 30, 2020 6:11 pm
*Když dojde do konaty, ani ho nepřekvapí, že tam Kasey není, takže se rozhodne jít na pláž tady v paláci, ještě si trochu užít místních vymožeností. Jakmile tam uvidí i Kasey, samovlně se usměje a vydá se k ní do vody.* Nudit? Ty? Neříkej že sis nevzala knížku a nešla si číst, to tě přece nudit nemohlo. *Uchechtne se, přičemž na ni mrkne.* Ale jo, beze mě je nudo, to chápu. *Zazubí se na ni a více se ponoří do vody, takže teď je tam tak nějak v takovým polovičním dřepu.* Neloučíš se napořád. Hned jak se to malé naordí, myslím si, že budem zase tady. Pochlubíš se s korunním princem jako královna. *Zase se na ni zazubí a pak se na ni koukne trochu skeptickým pohledem.* Já? Nemůže si to vzít na starost moje sestra třeba? *Uchechtne se, přičemž pak nakonec přikývne* A budu rád, když ta prohlídka nepovede mezi bary. *Ušklíbne se jako andílek, přičemž se zase narpvná a přitiskne si ji k sobě blíž.*
-LF-

za Mon Mar 30, 2020 6:26 pm
*Když k ní přijde Bastien, je ráda, že jej vidí. Do teď byla v komnatě, ale protože tam nebyl, začala se docela nudit a to i když měla u sebe knihu. Uchechtne se.*Ano, nudila jsem se, i když jsem měla knížku. Prostě jsem si potřebovala od toho čtení taky trochu odpočinout a když jsi tam nebyl ty, abys mě nějak hezky rozptýlil, musela jsem se vydat sem.*U té části s jeho roztpýlením na něj mrkne, schválně, aby mu došlo, co tím myslela.*Jo, občas ano..*Uzná s pokýváním hlavy, jako by si tím nebyla stoprocentně jistá, i když opak je pravdou.Taky se trochu ponoří, aby se nemusela sklánět a on zase koukat vysoko, když na sebe budou mluvit.*Já vím, ale i tak, je to na dost dlouhou dobu a když jsem ještě nikde nebyla, tak je to zvláštní.*Vysvětlí mu a pak se usměje.*Nebo korunní princeznou, ještě přece nevíme, co to bude.*Pak řekne, že se těší, až ji tam provede a všechno jí ukáže a když zmíní svou sestru na kterou to chce hodit, uchechtne se.*No.. ráda bych si to tam prohlédne prvně s tebou, ale klidně mi něco může ukázat on. Aspoň se lépe seznámíme a já z ní budu moci rovnou vytahat více trapasů, co se ti stali.*Vzpomene si na to, co probírali ještě před svatbou.*No neboj, nepovede, od těch tě budu držet co nejdále.*Ujistí ho.*Ještě by ses mi zase opil a cestou zpět do paláce vyprávěl náhodným kolemjdoucím, jak nám to jde v posteli a podobně, jako na střeše, co?*Připomene mu, jak dopadla rozlučka.*A navíc se nikde na ulicí nebudeš zase svlékat, ještě by tě viděly další holky a to se mi nelíbí.*Dá mu ruce za krk a přitáhne si ho ještě více k sobě, aby jej mohla políbit.*Te amo.*Řekne španělsky, že ho miluje s trochu lepší výslovností, jak prvně.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Mar 30, 2020 6:46 pm
*Zvědavě nakloní hlavu na bok a zase se na ni zazubí.* To chápu, lásko. Jsem lepší rozptýlení než knížky. To se dá pochopit, jinak bych si už myslel, že jsi onemocněla. A vidíš? Mám v srdíčku radar, který mě dovedl za tebou. *Usměje se na ni od ucha k uchu a zamrká na ni zase jako nevinnost sama.* Neboj, ve Španělsku si to zamiluješ. A když ne, tak... Přece budeš královnou, to není až tak velký problém. *Uchechtne se a pokrčí jednoduše rameny. Následně jen jakoby nespokojeně mlaskne a kývne.* Tak samozřejmě, že je možnost i korunní princezny, alee... *Protáhne s úsměvem a rtech a větu nechá jen tak nedončenou. Samozřejmě, že je mu jedno, co za pohlaví jejich dítě bude, ale přece jen syn je syn. Pak zase nespokojeně nakrčí obočí a zavrtí hlavou.* Tak to tě radši provedu já, přece jen nechci, aby ses dozvěděla něco hodně tajnýho a zakázanýho nebo něco, co vůbec není pravda. *Zase pokrčí rameny a potom už začnou mluvit o barech a když Kasey zmíní rozlučku, radši pohled zabodne do vody a nejradši by se do té vody potopil a už nevyplaval.* Radši si nic moc z toho nepamatuju, jneom útržky a většinou mi to nedává nějaký smysl. *Poškrábe se na zátylku a pak po ní hodí pobavený pohled.* A tohle si náhodou pamatuji. Ale tak co jsem měl dělat, když si na mě vylila vodu. *Zamumlá s pobaveným pohledem ve tváři, který se změní zase v zamilovaný.* Yo tambien te amo. *Usměje se a zase ji věnuje polibek.*
-LF-

za Mon Mar 30, 2020 7:11 pm
*Mrkne na něj, když mu vyčte, že ji nerozptýlil, aby věděl, na co myslela a pak se uchechtne.*Neboj, jsem zdravá a ani mi z těch knížek ještě nehráblo.*Odhrne si vlasy z obličeje. Zamilovaně se na něj usměje, když řekne, že má v srdci radar, který ji dovedl za ní.*Tak to jsem moc ráda lásko.*Řekne mu a pak se uchechtne.*Jo, co je na tom, kdyby královna neměla ráda zemi, které vládne?*Uchechtne se a potřese hlavou.*Věřím, že si Španělko zamiluju. Už jsem se dívala na nějáké fotky a tak a vypadá to tam nádherně.*Pak řekne, že mohou mít řece i korunní princeznu a pobaveně se usměje po jeho nespokojeném mlasknutí.*Chápu, syn je syn.*Řekne s úsměvem. Sama vidí, že většina budoucích tatínků si přeje, aby byl jejich prvorozený syn. Pak řekne, že ji může provést i jeho sestra, nevadilo by jí to a aspoň by z ní vytáhla nějáké historky.*No.. bude určitě víc šancí, kdy ji budu moct vyzpovídat.*Uchechtne se. Když zmíní bary, připomene mu rozlučku, ta mužská musela stát za to, vzhledem k tomu, v jakém stavu všichni byli, když tam přišli.*No.. muselo to tam stát za to.*Pořád se pobaveně usmívá. Pokrčí na jeho otázku rameny.*Nemusel ses tam svlékat. I když mě ten pohled jakože nevadil, nelíbilo se mi, že tam byli i ostatní. Pak mu španělsky řekne, že jej miluje a přitáhne si jej k sobě, aby ho mohla políbit a spokojeně se do polibku usmát, když jí ho oplatí. Po chvilce se odtáhne a podívá se na druhou stranu vody, teď se nachází tak ve třetině.*Kdo tam bude dřív?*Navrhne mu závod a ani nečeká na jeho reakci a sama začne rychle plavat, aby tam byla dřív.*
Taylorovidní zrzka

za Tue Mar 31, 2020 6:58 pm
*Na oko nevěřícným pohledem si ji prohlédne, přičemž přiloží hřbet ruky na její čelo.* Nepřipadá mi, že by si měla teplotu, takže buď ti hráblo tak, že je to schovaný uvnitř tvé hlavy a nevíš o tom ani ty... Nebo jsi vážně v cajku. *Uchechtne se a stále má na ní upřený pobavený pohled.* No to by se nestalo, protože by si tu zemi upravila, když je královna a může. *Pokrčí rameny a jen se na ni nevinně zazubí.* Jo, není to tam až tak špatný. I když bych asi jako budoucí král měl říct, že je ot am nádherný a vychvalovat to, co? *Zašklebí sse na ni, ale potom má už na tváři lehce nespokojený výraz.* Jo, přesně tak. I když nevím, jestli bych chtěl, aby byl po mně. Ale zas lepší, než aby moje vlasntnosti zdědila holka. Dokážeš si představit korunní princeznu, která se opije hned při každé příležitosti? *Pronese pobaveně s hlavou nakloněnou na bok. Pak jen hlavou potřese a zase nad tím pokrčí rameny. Pak ji dá prst na rty a rázně zavrtí hlavou.* Žádné zpovídání. Jednu historku jsem ti řekl, to bude muset stačit. Třeba ti jich řeknu víc až budu přiopilý. *Uchehctne se a když se baví o barech a o rozlučce, nejradši by tam teď nebyk, takže se tak i tváří.* Ale já se vyslíkl pro tebe. A ostatní tam měli svoje polovičky, takže by mě nikdo neokoukal. *Ušklíbne se a potom vykouzlí z úšklebku úsměv. POté když cítí její rty a ona se odtáhne, nespoojeně nakrčí obočí, které po její otázce vysune vyýš, ale nemá čas nijak reagovat, jelikož už plave pryč.* Tohle je podvádění. *Zakříčí pobaveně, ale na nic nečeká a hned ji následuje a snaží se plavat co nejrychleji to umí.*
-LF-

za Tue Mar 31, 2020 7:21 pm
*Uchechtne se, když přiloží ruku k jejímu čelu.*Ne lásko, jsem naprosto v pohodě.. No možná to už na mě působí těhotenské hormony.*Zasměje se. Potřese hlavou. Španělsko sice viděla jen na obrázcích, ale už ta si to zamilovala a těší se tam.*Nic se nebude upravovat. Jen když to bude dobré pro lid.*Chce být dobrá královna a lid pro ni bude na prvním místě.*Jo, to asi měl.*Přikývne, ale u toho se pobaveně usmívá. Pak se baví o miminku a ona mu připomene, že to může být i holčička, i když chápe, že by raději syna. Aby byl prvorozený syn si asi přeje každá tatínek.*No.. Bylo by to zvláštní. Ale my se našim dětem budeme věnovat co nejvíce budeme moci a budeme se jim snažit ukázat správný směr, což opíjení se nonstop není.*Usměje se na něj. Věří, že budou dobří rodiče a jejich děti budou hodné a nebudou dělat takové potíže. Když jí dá prst na rty, políbí jej na něj. Tohle už jednou udělala a i když jí to přijde jako dětské gesto, neodolá.*Ale já tě nechci vláčet po barech.. Ale asi mi nedáváš jinou možnost.*Našpulí rty.*Taky hrozný, ani mi o sobě nechceš prásknout nic trapného. Však ale neboj, já to z tebe vytáhnu, mám na to celý život.*Jen tak se vzdát nehodlá a ještě nějakou trapnou historku z něj vytáhnout. Pak zmíní rozlučku, kde se svlékal před ostatníma, což se jí osobně vůbec nelíbilo. Výhled na něj je pouze pro ni, zatím si stojí.*I tak. To si mám taky příště někde sundat tričko s tím, že ten výhled je jen pro tebe?*Poškádlí ho.*Třeba na nějáké poradě s rádci.*Nadzvedne významně obočí. Pak jej políbí a docela brzo se odtáhne a navrhne závod. Ani nečeká na jeho odpověď a rychle plave pryč. Slyší, jak křičí a kdyby se nesnažila vyhrát, zasmála by se, ale teď se soustředí, aby tam byla první, což se jí podaří. Vítězně se otočí na Bastiena a na tváři má přitom velký úsměv.*
Taylorovidní zrzka

za Tue Mar 31, 2020 9:35 pm
Tak to nechci vědět, co se s tebou bude dít po dalším měsící těhotenství. *Uchehctne se pobaveně a u toho zavrtí stejně pobaveně hlavou.* Upravíš to pro sebe a řekneš, že je to dobrý pro lid. Takhle se to dělá, taky musíš pečovat i o sebe. *Poví spíše ze srandy, než aby to myslel vážně a i kdyby se chtěl vážně i tvářit, stejně mu to nejde, jelikož se mu stále na obličej dere úsměv.* Pořád tam může být nějaký ten gen, kapka alkholu nebo co ty víš, co jim může změnit myšlení. *Uchectne se a zase jen pokrčí rameny. Poté mu obočí vyletí zase nahoru.* Přesně tak, žádný vláčení po barech, takže žádný trapný historky. A nebudeš mě moct ani opít, jestli nechceš abych to přenesl na děti. *Zazubí se na ni a u toho na oko káravě začne pomalu kroutit hlavou.* Celý život? Takže mi dáš pokoj aspoň v hrobě? Že by to byl důvod proč bych chtělumřít mladý? *Popíchne ji s úsměvem, ale potom se už baví o té rozlučce, o které by se vážně nejradši vůbec nebavil.* Ne, na to zapomeň. Před nikým si sundávat tričko nebudeš. A obzvlášť ne před rádci. Vždyť jsou tam staří dědci a o to by si mi rozhodně neudělala. *Zavrtí opět hlavou a u toho lehce našpulí rty, aby dal asi důraz na svoje slova. Poté mu už ale začne plavat pryč, ale než se vzpamatuje a dá se do plávání taky, už je dávno kus před ním. Když doplave až ke konci, založí si ruce na hrudi a potichu si povzdechne.* Tohle nebylo fér. máš v sobě ještě pomocníka. *Ušklíbne se a chytne ji za boky a přitáhne si ji k sobě blíž, aby ji opět mohl políbit.*
-LF-

za Tue Mar 31, 2020 10:08 pm
*Zasměje se.*Budu velká jako balón a mít různé šílené chutě. Máma měla ráda okurky ze zmrzlinou. A to ještě není tak divný. Taky budu náladová a na ranní nevolnosti se taky vážně těším.*Řekne to o nevolnostech ironicky. Zasměje se.*Jestli takhle chceš vládnout tak chudák Španělsko. Budu tě muset pořádně krotit.*Řekne mu s úsměvem. Vidí jeho úsměv, takže ví, že to myslí jen z legrace a i jí na tváři hraje úsměv jen pobavený. Uchechtne se.*Jo, to asi může.*Uzná. Pak se baví o trapných historkách a ona jich o něm samozřejmě chce slyšet více, než jen tu jednu. Když zmíní bary poznamená, že po těch se jí ho nechce vláčet a pak si povzdechne.*To je hrozný, zbavuješ mě všech mých es v rukávě.*Postěžuje si.*Nic takovýho. Žádní umírání jako mladej nebude. Musíme spolu hezky zestárnout a společně nadávat na bolavá kolena a šediny o vlasech.*Jen ta představa, kdy takhle sedí na kolečkových křeslách a brblají je úsměvná.*A ani tam bych ti nedala pokoj. Jako duch tě budu otravovat už rozhodně celou věčnost.*Uchechtne se.*Máš mě na krku už pořád.*Zamrká na něj jako ten největší andílek, co je na Zemi. Pak se zeptá, že když si on sundává tričko před ostatníma zeptá se, jestli ona může taky a pak nadzvedne obočí.*Tak ne před rádci.. Tak třeba při nějáký přehlídce před stráží? To by se ti líbilo?*Zeptá se jej, zase škádlivě. Políbí jej na našpulené rty a začne rychle plavat pryč. Využije toho, že chvilku Bastienovi trvá, než se vzpamatuje a vydá se za ní. Pak se na něj vítězně zazubí. Zasměje se.*A já chtěla tohle použít jako nevýhodu.*Poznamená a když si ji přitáhne k sobě, sama mu dá ruce za krk a políbí jej. Při polibku mu prsty vjede do vlasů a přidržuje si o u sebe.*
Taylorovidní zrzka

za Tue Mar 31, 2020 11:06 pm
Nebudeš velká jako balon, vždyť ti jenom trochu povyroste bříško. Buď ráda, že nečekáme dvojčata, trojčata a kdo ví kolikterčata ještě jdou. *Pousměje se na ni a zase ji po bříšku pohladí.* Ale tu náladovost asi nezvládnu. To se odklidím někam pryč a počkám, až tě to přejde. *Uchechtne se pobaveně a u toho na ni nevinně mrkne.* To teda budeš muset, jinak zařídím alkohol všem zdarma. *Pokrčí rameny a pronese to, jakoby to byla ta nejvážnější a nejdůležitější věc na světě.* Vážně si ty historky nemůžu vzít do hrobu a ppohřbít je spolu s mým dokonalým já? *Zamrká na ni a následně si zase povzdechne.* Jak to s tebou zvládnu, manželko. *Popíchne ji s úsměvem na rtech a u toho se zase nakloní pro polibek.* Asi prostě budu muset umřít dřív nebo budeme muset umřít spolu. *Zasměje se, přičemž rozhodí ruce do stran ahlavu nakloní na bok. Nakrčí obočí a protočí očima.* Žádný rádci, žádní strážci, jen já. *Poté se zatváří jako bypřišel na objev století a zazubí se.* Jo, vzpomněl jsem si na to, že se na rozlučce řešilo něco o striptýzu, takže to můžeš využít rovnou tady a teď, když se tak moc chceš před nekým vyslíkat. *Ušklíbne se, ale úšklebek se mu hned změní do úsměvu, který se mu zase po chvilce změní v n aoko naštvaný pohled, jelikož Kasey doplave do víle první.* Nevýhodu? Když si vyhrála? *Zavrtí hlavou a poté se už do polibku usměje. Poté toho jak je blízko využije a rychle se sehne tak, aby si ji mohl chytit do náruče.* Takhle nějak to probíhalo, když jsme tady byli spolu porpvé. *Objasní ji, jelikož ví, že si to nepamatuje.* Teda napřed jsem tě chytil a pak jsme si dali první pusu. Teda myslím, že to bylo tady. *Zasměje se potichu a zamilovaně se na ni usměje.*
-LF-

za Wed Apr 01, 2020 12:09 am
*Řekne, že za měsíc bude velká jako balón a když slyší o dvojčatech trojčatech a více dětech vykulí oči a rychle potřese hlavou.*Lásko ty teda umíš člověka uklidnit.*Zasměje se. Tohle jí nepomohla, spíše ji to ještě více vyděsilo, že se tam třeba přece jen schovávají dvě.*A to, jestli je tam jedno nebo dvě ještě nevíme. To půjde vidět až na prvním ultrazvuku za dva týdny. Třeba tam jsou i paterčata.*Ušklíbne se na něj.*Tak děkuju za oporu.*Zamrmle, když od něj slyší, že když bude náladová odklidí se stranou. Snaží se znít rozčíleně a vyčítavě, ale v očích má pobavené jiskřičky.*Tak to se staneš asi oblíbeným králem, když zařídíš zdarma alkohol. *Uchechtne se.*Ne,nemůžeš.*Usměje se na něj sladce. Usměje se, když ji osloví manželko a oplatí mu polibek.*Raději spolu.. A vůbec, nebavme se o tomhle. Je to divný téma a smutný. Raději budeme probírat něco pozitivního.*Navrhne.*Vidíš. A stejně je mi nepříjemné, když se svlékáš před ostatními ty. Jak si představuješ, kdybych se svlékala já.*Vysvětlí mu.*Ten pohled je jen tvůj neboj. *Ujistí ho pak. Pak zrudne.*Jo, na rozlučce vám tancoval chlap a dělal striptýz. Chceš to vidět znovu?*Zeptá se jej.*Něco podobného bychom mohli zkusit až budeme v komnatě.*Mrkne na něj poté. Pak doplave jako první do cíle a vítězně se usměje.*Jo Jsem těhotná. To je nevýhoda. Měla bych být pomalejší. A to jsem tě porazila. Neber mi tu radost,*Zamrká na něj. Přitáhne si jej k sobě a prsty mu vjede do vlasů. Když ji vezme do náruče vyjekne, protože to nedělala.*Takhle mě lekat.*Uchechtne se a pak mu dá ruce za krk. Poslouchá jej zvědavě.*Vážně?*Rozhlédne se po pláži a pak si smutně povzdechne.*Štve mě, že si to nepamatuju.
Taylorovidní zrzka

za Wed Apr 01, 2020 8:59 pm
*Když vykulí oči, zazubí se na ni a pokrčí rameny.* To bylo v účelu skvěle uklidnit. *Uchechtne se, ale pohladí ji s úsměvem po zádech.* Bude tam jedno, hezké miminko. A kdybych jich bylo pět, aspoň bysme byli v nějaké španělské knize rekordů v královské rodině. *Uchechtne se a u toho má na tváři pobavený úsměv.* Nemáš zač. Ale chápej, lásko. Taky potřebuji mít nervy v pohodě. *Popíchne ji a u toho se snaží tvářit vážně, ale koutky mu stejně škubou do úsměvu.* Že? To je můj účel. *Mrkne na ni a vážně, kdyby to asi nemělo další háčky, asi by to i udělal. Ale přece nechce, aby všechen jeho lid dopadl jako on. A asi by mu to stejně Kasey nedovolila.* Pozitivnějšího? A nechceš radši dělat něco pozitivnějšího? V komnatě? *Laškovně na ni zamrká a u toho se tváří jako andílek.* Tak už se budu svlékat jen před tebou, neboj. Jsem jen tvůj. *Zase se nakloní pdo krátký polibek, aby ji tak nějak uklidnil a ujistil.* Takže mi uděláš striptýz jako ten chlap? Budeš mi tancovat na klínu? *Ušklíbne se a rukou si u toho vjede do vlasů, přičemž na ni mrkne.* Tak to už do té komnaty mužem jít. *Uchechtne se, ale poté už mu Kasey uplave pryč a když doplave do cíle i on, snaží se tvářit uraženě.* Nechal jsem tě vyhrát, jinak bych vyhrál ja. *Protočí očima a potom si ji už vezme do náruče a zase se na ni zamilovaně usměje.* Nemusí tě to štvát, máme celej život na vytvoření nových vzpomínek. *Usměje se a pomalu se s ní v náruči vydá ven z vody.*
-LF-

za Wed Apr 01, 2020 9:39 pm
*Zasměje se a potřese hlavou.*Získáváš cenu za nejlepšího uklidňovače, gratuluji.*Usměje se na něj spokojeně, když ji pohladí po zádech.*Já.. se asi spokojím jen s jedním. Hned na poprvý ze sebe nepotřebuju dostávat více dětí.*Už tak má strach z porodu a dalších věcí a je z toho všeho dosti nervózní. Ale zase věří, že spolu s Bastienem to zvládnou nějak, všechno. Poznamená, že bude vážně oblíbeným králem, když zařídí zdarma alkohol a zasměje se.*Bezva, budeme vládnout národu alkoholiků.. Achjo.*Potřese hlavou.*Jo? A co tak pozitivnějšího bychom mohli dělat v komnatě?*Hraje, že vůbec neví, o čem to vlastně mluví.Oplatí mu krátký polibek a nespokojeně zakňučí, protože chce o něco jiný, delší.*Dobře, s tím jsem spokojená.*Ujistí jej.*Jestli chceš, můžu se o to pokusit.*Trochu zrudne nad tou představou. Ještě nic podobného nedělala a neřekla by, že někdy bude, ale Bastien ji docela změnil.*Hnedka půjdeme lásko, až tě porazím.*Řekne a rychle plave pryč, aby vyhrála, což se jí taky podaří. Zasměje se nad jeho výmluvou.*Jasně.. Nechal jsi mě vyhrát.*Přitaká s ironií v hlase.*Prostě přiznej, že jsem vyhrála, poctivě. Nebolí to přiznat, věř mi. Jsem rychlejší.*Zamilovaně se na něj usmívá a nic nenamítá, když ji vezme do náruče.*To sice ano, ale i tak mě to docela mrzí.*Když jsou venku počká, než ji postaví a pak se rozejde k dece. Z té si vezme šaty, které si přetáhne přes hlavu.*Už můžeme do té komnaty a společně dělat ty zajímavé věci.*Mrkne na něj.*
Taylorovidní zrzka

za Wed Apr 01, 2020 10:11 pm
Díky, cen a ocenění není nikdy málo. *Uchechtne se a u toho zavrtí pobaveně hlavou.* Jo, jedno zlobivý dítě po mamincr asi bude ze začátku stačit. *Ušklíbne se a hodí po ní zase nevinný pohled. Poté se už baví o alkoholi zadarmo a přece jen by nebyl úplně proti tomuhle nápadu, ale zase nechce mít z lidí vypitý mozky, kterým to nemyslí.* Tak ne. Tak se bez alkoholu zadarmo obejdeme. *Zamumlá, ale na tváři má stále úsměv.* Tolik pozitivních věci, na který jsem si vzpomněl. Třeba... Něco takového? *Rychle jejich rty zase spojí v polibku ale hned hladovými polibky přejde přes hranu její čelisti až na její krk. Poté se zase narovná a u toho má na tváři spokojený úsměv od ucha k uchu.* Jo? Tak to budu jen rád. *Mrkne na ni, jelikož tahle představa takovéhle Kasey se mu vážně zamlouvá. Poté už ale maj takový menší závod a rozhodně se mu nelíbí, że vyhrála.* Ne, to nikdy nepřiznám. Jaksi nerad prohrávám. *Pokrčí rameny, jakoby to všechno vysvětlovalo. Zamilovaně se na ni usměje a potichu si povzdechne.* Třeba si časem vzpomeneš. *Řekne a následně ji už nese pryč z vody, kde jintaky postaví a sám se obleče.* To mi nemusíš říkat víckrát. Jako jo, ty zajímavý věci se dají dělat i tady, ale neměli bychom moc soukromí. *Uchechtne se a natáhne se po její ruce a pohled otočí k východu z pláže.* Jdeme? *Zeptá se ji s úsměvem na rtech."
-LF-

za Wed Apr 01, 2020 10:43 pm
*Uchechtne se nad tím.*Zlobivý dítě po mamince? No dovol. Zlobivý bude tak možná po tatínkovi, já jsme nevinný anděl.*Řekne pobaveným hlasem, ani to nemyslí vážně, nejde to. Pak přikývne. Nechce, aby byla královnou národa plného alkoholiků. Následně dělá hloupou a zeptá se, jaké skvělé věci by asi dělali v komnatě. Oplatí mu hladový polibek a spokojeně vydechne, když se jimi dostane až na krk, tak s tímhle souhlasím a zdá se jí to jako skutečně skvělý nápad.*Tak s tímhle souhlasím.*Vydechne a pak mu řekne, že mu klidně zatančí na klíně, i když se docela stydí.*Ale ne, že se mi budeš smát.*Zamračí se na něj lehce. Ještě nic takového neudělala. Pak se rozhodne si s ním zazávodit a ten jejich závod i vyhraje. Vítězně se u toho zubí a snaží se jej přimět, by to přiznal. Zasměje se jeho tvrdohlavosti.*Tss..To ale není fér.*Našpulí rty. Přikývne.*Snad ano.*Nechá se od něj odnést na břeh tam se vydá k lehátku a navleče si na sebe šaty.*Taky nic dělat nebudeme, ještě by nás někdo viděl.*Zrudna jen při té představě.*Jdeme.*Souhlasí a vydá se s ním do komnaty.*
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: