Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrytý vodopád

+11
Taylorovidní zrzka
Takuari Zimemo
Klarisa
Terka
Vertasia
LittlePrincess
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
AndyHoff
Admin
15 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Skrytý vodopád Empty Skrytý vodopád

Thu Dec 12, 2019 4:07 pm
Moc lidí o něm neví, ale na královských pozemcích se nachází i vodopád. Je schovaný za stromy, takže pokud o něm nevíte, tak projdete okolo a nevšimnete si ho. To tomu místo ale jen dodává na jeho kouzlu.

Skrytý vodopád 95a36cb883c26db1528571586a8e2249


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 1:59 pm, celkově upraveno 2 krát
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 3:20 pm
*Jak jinak, než se svým blokem a tužkou, se vydal projít do venkovní části paláce, aby se nadýchal čerstvého vzduchu a našel inspiraci ke skládání a kreslení. Prochází se zahradou a pak uslyší šumění vody. Po tátovi zdědil lásku k vodě, takže to musí hned prozkoumat. Vydá se tam a za keři objeví vodopád. Hned se po něm rozhlédne a pak si sedne na jeden kámen, ze kterého je celý vodopád krásně vidět a začne ho kreslit do svého bloku. Akorát s tím rozdílem, že u vody nakreslí sedící Lucyu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 3:36 pm
*Prochází zahradami, dneska je celkem teplo, v Angeles je teplo skoro pořád, oproti Rusku teda. Je zvyklá na jiné klima a tohle jí přijde prakticky jako léto. Na sobě má džíny otrhané na kolenou a tričko. Vlasy si stáhla do culíku. Uniklý pramínek jí lemuje tvář a protože jí se to tak líbí, nedává si ho za ucho. Ví, že tady někde je vodopád, přece jen není v Illey poprvé a protože má tohle místo ráda, zamíří právě tam.*/Možná bych si mohla i na chvilku zaplavat../*Napadne ji.*/Nebo si jen namočit nohy../*Za keřem si sundá tenisky, vezme si je do ruky a povytáhne nohavice od džín. Pak si všimne Josepha. Předtím ho neviděla díky keřům, ale teď si ho všimla. Usměje se.*Ahoj.*Upozorní na sebe a přejde k němu. Tenisky položí na jeden z mnoha kamenů.*Copak kreslíš?*Zeptá se ho a přejde do vody, jen kousek, aby si namočila jen trochu nohy. Přitom se po očku dívá na něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 3:48 pm
*Při prochází zahradami najde vodopád, který ho tak okouzlí, že se posadí na jeden z kamenů a hned začne to kouzelné místo malovat. Nemůže si pomoct a rovnou tam nakreslí i Lucyu, jak sedí blízko vody. Právě začne celý obrázek stínovat, když uslyší dost povědomý hlas. Rychle k ní trhne hlavou a jeho ruka s tužkou se okamžitě zastaví, aby náhodou neudělal tah, který by v obrázku nevypadal dobře.* A-ahoj. *Pozdraví jí. Překvapila ho. Myslel si, že tohle místo jen tak někdo nenajde a že tu bude sám. A následně se až moc zabral do kreslení. Po její otázce sklopí pohled k bloku a pak se zase podívá na ní.* Tohle místo. /A tebe./ *Dořekne si v duchu, protože se to bojí přiznat nahlas a ví, že by se u toho červenal.* Jak ses měla? *Zeptá se jí, aby mezi nimi nebylo ticho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 3:56 pm
*Rozhodne si aspoň nohy smočit ve vodě, sundá si tenisky a i povytáhne džíny, pak teprve vyjde zpoza keře a uvidí Josepha. Je ráda, že ho zase vidí. Jeho společnost je jí celkem příjemná, i když by nečekala, že někdy by něco podobného řekla nebo si to jen pomyslela.*Promiň, nechtěla jsem tě vylekat nebo tak něco.* Usměje se omluvně a zeptá se, co kreslí.*Je to tady moc hezký, že? Ráda sem chodím.*Řekne a vejde do vody.*Ukážeš mi to pak?*Kývne směrem k jeho bloku, do kterého kreslí.*Ušlo to. Vlastně jsem byla skoro pořád v komnatě a četla si nebo hrála na kytaru./Nic extra zajímavého./Co ty? Jak ses měl?*Podívá se na něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 4:04 pm
*S úsměvem potřese hlavou.* Ne, to je v pohodě. Nevylekala jsi mě. *Zalže trochu a pak jí řekne, co kreslí.* Jo, je to nádherný. *Pousměje se a znovu se po tom místě rozhlédne, jakoby se ho ještě nenabažil dostatečně. Pak se ale jeho pohled opět stočí k Lucye, které nebude mít dost asi nikdy. Nechápe, jak je možné, že dívka, které se ze začátku docela bál, kvůli její pověsti, je pro něj tak příjemnou společností. Sleduje jí, jak vejde do vody a pak se koukne na papír a zase na ní.* Zas tak dobrý to neni. Mám i hezčí. Tohle nestojí za žádnou pozornost. *Pousměje se a blok zaklapne. Zeptá se jí, jak se měla a po její odpovědi přikývne.* Prakticky jsem si jenom četl, skládal nebo kreslil v komnatě. Nic extra záživnýho. Nebo jsem dělal na práci, kterou mi sem poslal táta. *Pokrčí rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 4:13 pm
*Omluví se mu, nechtěla ho vyděsit, ale asi se jí to podařilo. Pousměje se na něj a pak se ho zeptá na obrázek, co kreslí a okomentuje, že tohle místo je vážně nádherný. Dívá se po očku na vodu a po očku na Josepha.*Ale určitě stojí. Všechny tvoje obrázky jsou moc krásné.*Nedá se jen tak odbýt.*Dokážu být celkem otravná, co?*Zazubí se na něj pobaveně. Joseph si očividně dost nevěří a ona ho pořád přesvědčuje o opaku a bude ho o tom přesvědčovat i nadále, co se s ním bude vídat. Kdyby se měla držet svého původního plánu, nebylo by to už nijak dlouho. Koneckonců přece už měla naplánované, co udělá během Selekce - vzdá se titulu a Sawyer jí pomůže v tom zůstat tady. Ale začíná si být svým plánem čím dál méně jistá a nechápe, proč.*Měl jsi jí moc? Práce?*Zeptá se ho. Pak vyjde z vody a jde k místu, kde si nechala boty. Sedne si na kámen, který je naproti tomu, kde sedí Joseph a obuje si boty. Pak si k sobě přitáhne nohy a prakticky si opírá bradu na kolenou. Přitom ho pozoruje.*I když by nečekala, že tohle řeknu, ráda s tebou trávím čas.*Řekne zničehonic, ani pořádně neví proč to udělala.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 4:22 pm
*Pobaveně se pousměje a pak zavrtí hlavou.* To není pravda. Je plno obrázků, co se mi nepovedly. *Stojí si za svým a pak se uchechtne a potřese hlavou.* Nevadí mi to. *Řekne jí popravdě. Sice tím nepopřel, že není otravná, protože občas je, ale je pravda, že mu to nijak nevadí. Přijde mu to roztomilé a vtipné. A taky obdivuhodné, protože on si prostě nedokáže věřit tak, jako ona. I když moc dobře ví, že v některých věcech je dost nejistá. Jejich zasnoubení například. Řekne jí, jak se měl a pak pokrčí rameny.* Nebylo to nejhorší. Dalo se to. *Odpoví jí a pak jí pozoruje, jak jde ke kameni naproti tomu, kde sedí on a jak si přitáhne kolena k bradě. Přijde mu takhle hrozně roztomilá. Její další slova ho dost překvapí. Nečekal, že by to viděla jako on. Je to pro něj ale krásné překvapení. Usměje se na ní a pak sklopí trochu pohled.* Já s tebou taky. *Přizná popravdě a pak jí podá svůj blok.* Upřímnost se má odměňovat. *Vysvětlí s menším úsměvem, co ho přesvědčilo jí ukázat další ze svých kreseb.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 4:34 pm
*Protočí nad ním očima.*Viděla jsem jich dost a všechny byly krásné. Prvně mi musíš nějáký, co si ty "nepovedl", ukázat. Pak tomu možná uvěřím.*Usměje se na něj a pak poznamená, že je celkem otravná, ale na konci to zvedne do otázky.*Jo, to jsem ráda. Ještě tě plánuju nějakou dobu otravovat.*Zazubí se na něj pobaveně. Ona vidí, že si moc Joseph nevěří a chtěla by ho aspoň trochu donutit věřit si víc.*/Jen tak to s ním nevzdám../*Pka se ho zeptá, jestli měl dost práce a pak na to jen kývne. Přejde z vody a sedne si na kámen, naproti tomu, na kterému sedí on a obuje si boty. Přitáhne kolena k sobě a položí si na ně bradu. Přitom z něj nespouští oči, pozorně ho sleduje. Neví proč, ale řekne mu, že s ním ráda tráví čas. Překvapí ji, když se dozví, že to vidí stejně a je to na ní i trochu znát, i když se to snaží zamaskovat Vezme si od něj s radostí blok, než si to stihne rozmyslet a posadí se normálně, stejně jako on. Hned ho otevře a začne jím listovat.*Žádnou nepovedenou kresbu tu nevidím.*Poznamená.*Nádherně kreslíš.*Otočí ještě pár stránek, skoro až na konec, kde uvidí kresbu, kterou hledala, kresbu tohohle místa. Uvidí tam i sebe.*/Tak proto mi to nechtěl ukázat./*Dojde jí. Moc se jí to líbí.*Nakreslil jsi mě o moc hezčí, než jak vypadám ve skutečnosti.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 5:42 pm
Fajn. Nějaký donesu. *Přikývne s uchechtnutím a pak jí řekne, že mu vůbec nevadí, jak otravná je. Po její reakci se na ní usměje.* Tak to jsem rád. *Odpoví jí s úsměvem a následně jí sleduje, jak vychází z vody a sedá si naproti němu. Když od ní slyší, že s ním ráda tráví čas, mile ho to překvapí a řekne jí, jak to cítí on. Cítí to stejně jako ona. Pousměje se, když vidí, jak jí to překvapilo.* /Jo, nejsi jediná, kdo je překvapenej./ *Proběhne mu hlavou a pak jí podá svůj blok a nechá jí, ať se do něj podívá.* Protože ty nepovedený jsem vytrhl. Někdy ti je ukážu. *Usměje se pobaveně a pak sklopí pohled a zčervená.* Díky. *Už pochopil, že dohadovat se s ní opravdu nemá moc smysl. Když si všimne, že došla až ke kresbě, na které pracoval, než sem přišla, zčervená ještě víc a pak zavrtí hlavou.* To není pravda. *Podívá se na ní.* Ani ten nejlepší malíř na světě by tě nenamaloval tak krásnou, jak ve skutečnosti jsi. *Rozhodne se jí odporovat. V tomhle si bude tvrdohlavě stát na svém on.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 6:03 pm
Jo, to jsem zvědavá. Stejně to bude krásný.*Řekne tvrdohlavě. Sedne si na kámen naproti němu a poznamená, že s ním ráda tráví čas, čím překvapí jak jeho tak i sebe. A ještě více ji překvapí, když uslyší to stejné od něj. Listuje zvědavě jeho blokem na malování.*Beztak žádný nepovedený nemáš a jen abys mi mohl něco ukázat, vezmeš papír a poslepu na něj něco načmáráš.*Uchechtne se.*Nemáš zač, říkám jen pravdu.*Pokrčí s úsměvem rameny. Pka narazí na poslední kresbu, kterou tu má, pozná v ní tohle místo a sebe. Poznamená, že ji nakreslil mnohem krásněji, než ve skutečnosti je.*Ale je to pravda.*Namítá.*Ty jsi ten nejlepší malíř, jakého jsem kdy potkala. A namaloval jsi mě víc krásnější.*Řekne mu.*Viděl jsi Titanic?*Zeptá se ho.*No, Jack tam maloval Rose, nahou.. Namaluješ mě taky někdy tak?*Nadzvedne obočí. Myslí to napůl z legrace, napůl vážně. Občas má dost šílené nápady a tenhle je jedním z nich. Uvidí, jak na to zareaguje Joseph a kdyžtak to svede jen na vtip.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 6:20 pm
*Protočí pobaveně očima a pak si sedne naproti němu a po jejích slovech se uchechtne.* Věř mi, že nepovedenou kresbu zvládnu i s otevřenýma očima. Je jich docela dost. *Podle něj je to pravda. V komnatě má dost vysoký komínek papírů, které představují nepovedené kresby a básničky, které prostě nevyšly podle jeho představ, a tak jsou hned zavržení hodné. Tyhle myšlenky ale opustí hned, jakmile Lucya narazí na jeho dnešní kresbu.* Jsi daleko krásnější než na tom obrázku. Věř mi. Vždyť se na tebe teď dívám a doufám, že nechceš naznačit, že jsem slepej. *Zazubí se na ní a pak překvapeně nadzvedne obočí, když se ho zeptá na Titanic.* Jo, viděl. *Odpoví váhavě, protože se bojí, co přijde dál. Nejistě koukne na vodu.* /Hrát utopenýho tu s tebou nebudu./ *Proběhne mu hlavou a pak se podívá zase na ní a když si jí vyslechne, zůstane na ní překvapeně koukat.* /To radši toho utopenýho. Chci hrát utopenýho./ *Zazmatkuje v hlavě, ale pak si uvědomí, že přece nemůže být stydlivý do konce života, a tak se rozhodne hrát s ní tuhle hru. Nakloní se blíž k ní a dívá se jí přitom do očí.* To si budeš muset sundat to, co máš teď na sobě. *Pousměje se a pohledem sjede na její oblečení a pak se zase podívá do jejího obličeje zvědavý na její reakci.* A taky mi budeš muset vrátit blok. *Doplní ještě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 6:44 pm
*Potřese hlavou. Stejně si myslí svoje, to je snad jasné i Jospehovi. Pak se začnou dohadovat o tom, jestli vypadá lépe na tom obrázku a nebo ve skutečnosti. Ona si myslí, že ji on moc zkrášlil a nenechá si to vymluvit.*Já se taky vidím tvoje kresby a ty říkáš, že nejsou nic moc. A přitom jsou nádherné.*Zazubí se na něj. Je to stejná logika. Pak se ho zeptá na Titanic. Vzpomene si na tu scénku, kde Jack maloval Rose, nahou a řekne o ní i Josephovi. Sleduje ho a když se k ní nahne, sleduje ho. Po jeho slovech se usměje. Nečekala, že by tohle udělal, podá mu zpět blok. Jestli si myslel, že vycouvá, neudělá to.*A kam mě budete chtít pane malíři?*Zeptá se. Sundá si přitom tričko, zuje boty a sundá i džíny. Takže je jen ve spodním prádle. Podívá se na něj a sundá si i poslední zbytky oblečení. Čeká, kam ji Joseph pošle.*/Jestli sem někdo přijde, asi to bude docela divný.. Ale co./*Nijak extra si z toho starosti nedělá.* Spíše kvůli Josephovi, aby se necítil nijak trapně. Doufá, že mu ani tohle nějak extra nevadí. Ale dala mu přece na výběr.*Mám si rozpustit i vlasy?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 7:01 pm
Jo, ale.... *Snaží se vymyslet nějaký protiargument, protože jen tak to přece nemůže nechat.* Já jsem sebekritický umělec a ty prostě nevidíš svojí krásu tak, jak jí vidí ostatní. *Dovymyslí to nakonec a je s tím celkem spokojený. Pak se ho zeptá na Titanic a on hned v hlavě zavrhne nápad na to, sehrát tady s ní tu ikonickou scénu, kde se Jack utopí. Jenže když si vyslechne, kam tím už od začátku mířila, bral by utopení všema deseti. Nakonec se ale rozhodne hrát její hru, a tak jí řekne, že mu bude muset vrátit blok a svléknout si oblečení. Trochu čekal, že jí tím překvapí a ona vycouvá, ale když se tak nestane, už nemůže nic dělat. A co si budeme nalhávat... Je to chlap a nahou ženskou ještě neviděl. Kdo by se netěšil, že? Navíc jí bude moct pohledem pořádně prozkoumat a nikdo mu nebude moct nic říct, protože to je přece ke kreslení potřeba. Když se ho zeptá, kam jí bude chtít, rozhlédne se po vodopádu a pak nakloní hlavu na chvíli na stranu.* Asi tam. *Ukáže nakonec na kámen trochu dál od něj, na kterém když bude, za ní bude krásně vidět vodopád. Pak přesune pohled zpátky k ní a sjede její nahé tělo pohledem. Co nejvíc nenápadně polkne a pak se pousměje, odloží blok, vstane, přejde k ní a sám jí vlasy rozpustí. Prohrábne jí je rukou a u toho jí kouká do očí. Na jedné straně jí zastrčí vlasy za ucho a usměje se.* Dokonalá. *Zašeptá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 7:15 pm
*Spokojeně se usmívá, myslí si, že vyhrála, ale on přece jen něco vymyslí. Protočí nad tím očima.*Je hrozný, jak jsi tvrdohlavej..*Zamumlá spíše pro sebe. I přestože se snaží znít trochu otráveně, nejde jí to, musí se usmívat. Vybavila se jí scénka z Titanicu. Nejspíš za to může jeho kresba, ona a vodopád, díky vodě si na to vzpomněla a rozhodla se mu tento nápad přednést. Překvapí jí, že se s ním rozhodne hrát její hru, ale nevadí jí to. Přece by to nenavrhla, kdyby byla proti tomu. Sundá si veškeré oblečení a zeptá se, kam má jít. Usměje se a vydá se k tomu kameni, na který si lehne, aby to trochu taky vypadalo a nevypadala nějak divně, i když asi trochu vypadá. Zeptá se, jestli si i má rozpustit vlasy. Sleduje ho, jak jde blíže k ní a kouká se mu do očí. Nechá ho, aby jí rozpustil vlasy a dal jí je i za ucho.*Zase přeháníš.*Řekne. Ale pravda je, že jí jeho slova moc potěší. Je až divné, jak moc. Ani se nestará o to, že by sem snad měl někdo přijít.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 7:30 pm
*Vymyslí protiargument, protože to přece nemůže nechat jen tak a po jejím zamumlání se zasměje.* Říká ta pravá. *Poukáže na její obrovskou tvrdohlavost a pak nakonec přistoupí na její hru ohledně toho, že jí nakreslí jako Jack Rose v Titanicu. Vybere kámen, na kterém bude kresba vypadat nejlépe a pak se k ní rozejde a sám jí rozpustí vlasy. Na jedné straně hlavy jí je zastrčí za ucho a pak si nemůže pomoct a řekne jí, že je dokonalá. Po jejích slovech protočí očima a potichu se uchechtne.* Nemám proč přehánět. Nevymyslela bys ani jeden důvod, proč bych to říkal, kdyby to nebyla pravda. A ty víš, že jsem upřímnej a že argument, že bych ti chtěl udělat radost tím pádem neplatí. *Řekne jí potichu s úsměvem a pak jí jemně pohladí po tváři, zatímco se vpíjí do jejích očí. Po chvilce odejde zase na místo, kde předtím seděl a kde má i svůj blok, který vezme do ruky, posadí se a koukne se na ní. Sjede jí pohledem a trochu se pousměje, než na bloku nalistuje prázdnou stránku a dá se do kreslení.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 7:44 pm
*Poznamená, že je strašně tvrdohlavý a pak se uchechtne.*Jestli se mi na něčem shodneme, bude to snad zázrak.*Řekne. Pak se svlékne, protože se Joseph rozhodne přistoupit na její hru. Lehne si na kámen na který ukáže a zeptá se, jestli si i má rozpustit vlasy. Udělá to za ní Joseph. Řekne, že moc přehání, když jí tvrdí, že je dokonalá, protože ví, že není. Uchechtne se, když ho vidí jak protočí oči. Otevře pusu, aby namítla, ale pak ji zase zavře, protože nemá vlastně co říct. Protočí nad tím očima. Když ji pohladí po tváři, dívá se mu do očí a trochu se do toho pohlazená na chvilku opře, než se on vydá zase na místo, aby mohl začít malovat. Jemně se usmívá a dívá se na něj. Líbí se jí, jak je při malování soustředěný. Jako by neexistovalo nic jinýho na světě, něž kresba, kterou kreslí.*Je zajímavé tě pozorovat.*Poznamená.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 7:56 pm
*Pobaveně přikývne.* Jo, to máš asi pravdu. *Uchechtne se a pak jí sám rozpustí vlasy a řekne, že je dokonalá. Když mu řekne, že přehání, hned vymyslí protiargument, na který se prostě nedá nic namítnout a je s tím náramně spokojený.* Tak vidíš. *Neodpustí si zadostiučiňující poznámku a u toho se na ní vítězně usměje. Pohladí jí jemně po tváři a pak se vrátí na místo, kde předtím seděl a začne jí kreslit. Soustředí se pouze na kresbu, na které pracuje a ní, protože chce, aby to bylo dokonalé. Když na něj promluví, pousměje se.* To samé můžu říct já. *Mrkne na ní a dál se soustředí na kresbu. Po nějaké době, kdy v tichosti a plně soustředěný kreslí, je konečně kresba hotová tak, aby s ní byl on sám spokojený.* /I tak to není tak dokonalé, jako ona. To prostě nejde./ *Proběhne mu hlavou a zavře blok.* Hotovo. *Usměje se na ní. Předmětem jejich dohody nebylo, že výsledek ona sama uvidí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 8:07 pm
Páni.. My se na něčem shodli..*Uchechtne se.*Oba se shodneme na tom, že bude zázrak když se na něčem shodneme..*Uchechtne se. Když jí rozpustí vlasy, řekne, že přehání, chvilku se o tom dohadují a ona pak protočí očima, protože neví, co na to říct.*Jo, hlavně že tě to těší.*Řekne s úsměvem, když vidí jeho vítězný úsměv. Pohladí jí po tváři a pak jde kreslit. Po chvilce poznamená, že je zajímavé ho pozorovat. Pak se uchechtne.*Jo? Líbí se ti to, co vidíš?*Zeptá se provokativně, nemůže si to odpustit. Pak mlčí a jen ho sleduje. Když řekne, že je to hotovo, zvedne se a trochu se protáhne. Přitom na něj mrkne. Pka se zmateně zamračí.*A to mi to ani neukážeš?*Zeptá se, když přejde k němu.*Rose v Titanicu to viděla.*Poznamená.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 8:13 pm
Jo, asi z toho uděláme svátek. *Uchechtne se a pak se na ní vítězně usměje, když jí zavalí protiargumentama, na které nemá co říct a po její reakci se krátce zasměje.* Ani nevíš, jak moc. Vyhrál jsem slovní přestřelku s největším tvrdohlavcem pod sluncem. *Zazubí se na ní a pak jí pohladí po tváři a jde kreslit. Soustředí se jenom na kresbu a to, aby byla každá čára přesně tam, kde má být. A pak samozřejmě taky na to, jak je Lucya nádherná. Když na něj promluví, zareaguje tak, že pozorovat jí je taky zajímavé a po její otázce se uchechtne.* Jsem přece jenom chlap. Co myslíš? Líbí se mi to dost. *Mrkne na ní a pak kreslí v tichosti do doby, než je to hotové a nakonec blok zavře a řekne jí, že už je hotovo a ona se může pohnout. Když jí dojde, že jí to nehodlá ukázat, pobaveně se usměje a zavrtí hlavou.* Ne, neukážu. *Po jejím argumentu se uchechtne.* Jenže ty nejsi Rose, já nejsem Jack a tohle není Titanic. Tohle je náš příběh. *Pokrčí rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 8:52 pm
*Uchechtne se.*Jo, v tomhle souhlasím taky.*Řekne. Když vidí jeho vítězný úsměv, protočí nad tím očima a poznamená, že je hlavní, že se baví.*Nejsem největší tvrdohlavec pod sluncem..*Namítne.*/Ještě jsi nepotkal mé rodiče../*Pomyslí si. Když kreslí, pozoruje ho a poznamená, že je zajímavé ho pozorovat. Pka se usměje, když jí potvrdí, že se mu ten výhled taky líbí. Má chuť mu poslat vzdušný polibek, ale nakonec to neudělá. Přece jen se nechce moc hýbat, aby mu nějak nezkazila kresbu. Když je to hotové, přejde k němu a vyjádří svůj nesouhlas v tom, že jí to nechce ukázat.*To je nefér..*Protáhne to.*A nějak uplatit by tě nešlo?*Zeptá se ho a pak se otočí k hromádce svého oblečení a začne se pomalu zase oblékat, aspoň prvně spodní prádlo, aby tu přece jen nebyla úplně nahá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 9:18 pm
Ale jsi. *Opáčí pobaveně. Nezná většího tvrdohlavce, a tak ho nic nepřesvědčí o tom, že ona není největší. Pak jí nakreslí do svého bloku a následně jí to odmítne ukázat. Ví, že v Titanicu Rose tu kresbu viděla, ale jak jí on řekne, Lucya není Rose, on není Jack a nejsou v příběhu o Titanicku ale v tom vlastním, kde se můžou řídit vlastními pravidly.* Život je nefér, princezno. To ti ještě nikdo neřekl? *Usměje se na ní jako andílek a pak nadzvedne obočí.* Co bys mi mohla nabídnout? *Zeptá se a jestli bude nějaká nabídka zajímavá, je ochoten smlouvat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 9:34 pm
*Protočí očima.*Nejsem. Ty jsi zrovna stejný tvrdohlavec jako jsem já. A to jsi ještě neviděl mé rodiče, to jsou taky určitě větší tvrdohlavci.*Pohodí hlavou, rádoby uraženě. Namítne, že není fér, aby jí neukázal tu kresbu. Přece jen je na ní ona. Ušklíbne se.*To, že život není fér vím moc dobře.*Ujistí ho. A pak se zeptá, jestli by ho nešlo uplatit.*A copak bys chtěl?Nakloní hlavu na stranu.*Můžeme dělat hodně věcí.*Zamrká očima jako to největší neviňátko.*/Jestli nepochopí náznaky, vykašlu se na to../*Pomyslí si.*/On o to stejně asi nestojí. Je to Joseph, je úspěch, že vůbec souhlasil s tím malováním.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Skrytý vodopád Empty Joseph E. Lindwood

Mon Jan 06, 2020 9:50 pm
No právě. Tvé rodiče jsem neviděl, takže jsi pro mě největším tvrdohlavcem ty. *Opáčí a přitom se na ní zazubí.* Přece se neurazíš. *Zasměje se a potřese přitom pobaveně hlavou.* Fajn, takže nevidím problém, proč by ses neměla smířit s tím, že tu kresbu neuvidíš. Nebo minimálně, že jí neuvidíš do doby, než to uznám za vhodné. *Pokrčí rameny zase jako andílek a pak se jí zeptá, co by mu mohla nabídnout a je ochotný vyjednávat za slušnou cenu. Když vidí, jak zamrká očima jako to největší neviňátko, sjede jí pohledem a pak k ní přejde, pohladí jí po tváří a rukou sjede po její klíční kosti až na její záda a přitom se jí dívá do očí.* Tebe bych chtěl. *Řekne jí potichu a pak jí jemně políbí na rty a polibky postupně sjede až na její krk. Přitom rukou rozepne její podprsenku.* Spokojená s vyjednáváním? *Vydechne jí do pokožky u ucha, které pak jemně skousne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Skrytý vodopád Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Jan 06, 2020 10:12 pm
*Povzdechne si.*S tebou je to občas strašně těžký..*Zamumlá zase pro sebe s pobaveným úsměvem. Naoko uraženě pohodí hlavou.*A co když jo?*Zeptá se, ale už jen z jejího hlasu jde poznat, že uražená není, protože ten pobavený tón prostě nedokáže zamaskovat. Pak si povzdechne a nabídne mu něco na oplátku, nějáký úplatek. Když se jí zeptá, co by mu nabídla, na oplátku se zeptá, co by chtěl on a zatváří se jako největší neviňátko na světě. Sleduje, jak jde k ní blíž.*/Došlo mu co myslím?/*Když jí sjede pohledem, pohladí po tváři, začne této myšlence věřit. Dívá se mu do očí a pak se usměje.*Můžeš mě mít.*Řekne těsně předtím, než jí políbí. Polibek mu oplatí a když rty sjede dolů na její krk, nakloní hlavu trochu na stranu, aby měl lepší přístup. Ucítí, že jí rozepnul podprsenku.*Naprosto.*Vydechne, když jí skousne ucho. Pak ho sama políbí, prvně stejně jemně jako on ji, ale pak trochu vášnivěji, ale nepřehání to, nechce, aby se cítil nějak nepohodlně nebo tak. Minule jí říkal, že si připadá kvůli tomuhle méněcenný. I když podle ní nemá k tomuhle důvod. Sjede mu na krk a tam ho taky chvilku sama líbá, než se odtáhne a podívá se na něj s úsměvem, čeká co udělá dál.*
Sponsored content

Skrytý vodopád Empty Re: Skrytý vodopád

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru