Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Skrytý vodopád - Stránka 3 Empty Charity A. Horn

za Wed Apr 01, 2020 11:59 pm
*Jde s Jasperem pomalu zahradami k Vodopádu. Fotku s jejich dětmi si schovala do kapsy tak, aby se nepomačkala.*Máme jméno pro kluka, Wels, ale potřebujeme teď ještě pro holku.*Zkonstatuje a podívá se na něj.*Nějáký nápady?*Zeptá se jej. Když dojdou k vodopádu, posadí se na jeden velký kámen a poplácá vedle sebe, aby si sedl její snoubenec k ní, přitom se na něj zazubí. Zároveň si uvědomí, že zítra se už vezmou. Podívá se na mobil, na čas.*Za minutu je půlnoc. A ty víš, co je zítra..*Zdá se jí to neuvěřitelné.*
AndyHoff

Skrytý vodopád - Stránka 3 Empty Jasper H. Schreave

za Thu Apr 02, 2020 12:22 pm
*Jde s Charity s vodopádu a úsměv na tváři by nedokázal potlačit, ani kdyby chtěl a snažil se o to.* Takže toho tygra mi fakt nedovolíš? *Zamrká štěněcíma očima a pak pokrčí rameny.* Co třebaa Ariel, Ophelia, Elsie, Starr nebo Iris? *Navrhne pár jmen, co se mu líbí a pak se podívá na ní.* Jaká se líbí tobě? *Zeptá se jí, protože chce, aby to bylo především její rozhodnutí a aby se to jméno líbilo jí. Pobaveně se pousměje, když vidí, jak poplácá na kámen vedle ní a jakmile se posadí, obejme jí okolo ramen a přitulí si jí k sobě.* Ten nejlepší den mého života. *Usměje se zamilovaně a políbí jí do vlasů.* Nemůžu se dočkat, až budeš oficiálně moje žena.
-LF-

za Thu Apr 02, 2020 12:36 pm
*Je šťastná, když vidí, že i Jasper. Uchechtne se a potřese zamítavě hlavou.*Ne, žádný tygr.*Zatrhne mu to.*A nedělej na mě štěněcí oči....*Zakňučí.*Když je vidím mám chuť ti dovolit fakt všechno. Ale tygr by ještě dvojčata sežral./Kdyby ho zapomněl třeba nakrmit./Ariel to je jako ta mořská panna.. s tím by asi souhlasila Edy.*Řekne s úsměvem.*Z těch jmen se mi dost líbí Ophelia, to zní dobře.*Pokýve hlavou.*Mně se docela líbí Tessa a nebo Alora.*Pokrčí rameny. Sedne si na kámen a poplácá vedle sebe, aby se vedle ní posadil, což skutečně i udělá. Položí si hlavu na jeho rameno.*Po tom všem, co se stalo mi to popravdě přijde až neuvěřitelné.*Řekne tiše.*Ale jsem šťastná, že to takhle všechno dopadlo a zítra nebo už spíše dneska se vezmeme.*Už asi bude po půlnoci, jak tipuje.*
AndyHoff

za Thu Apr 02, 2020 12:57 pm
*Udělá na ní psí oči a zeptá se na tygra.* Budu je dělat. Prosíííííííím. *Zamrká znova.* Nesežere dvojčata. Nikdy by s nima nebyl sám. A kdybys mi dovolila mládě a já si ho vychoval, nebyl by nebezpečnej. *Snaží se jí přesvědčit a pak vyjmenuje pár holčičích jmen, co ho napadne a líbily by se mu pro holčičku.* Jo, to by byla asi nadšená. *Přikývne se smíchem a pak si poslechne její návrhy na jména.* Tessa Ophelia Schreave? *Zkusí, jak by to znělo, protože Tessa se mu líbí opravdu hodně a pak se posadí vedle ní na kámen, obejme jí okolo ramen a přitulí si jí k sobě.* Jo, to mě taky. *Přikývne.* Děkuju, za ty všechny šance. *Políbí jí do vlasů a pak se usměje.* Sawyer věří, že mi utečeš od oltáře. *Uchechtne se potichu.*
-LF-

za Thu Apr 02, 2020 1:15 pm
*Zavře oči, aby neviděla jeho výraz a zavrtí hlavou.*Ne, žádnýho tygra. Co třeba psa? Toho si vyber jakého chceš. Ale tygra ne. *Otevře jedno oko, aby se na něj podívala, jestli má pořád ten výraz nebo ne a pak potřese hlavou a zase dává plně pozor na cestu. Poslechne si jeho návrhy jmen a z toho, co řekne se jí nejvíce líbí Ophelia. U Ariel poznamená, že by se to líbilo Edy a pousměje se nad tím.*Tessa Ophelia Schrevave.. To zní moc hezky.*Souhlasí.*A chlapeček Wels Jasper Schreave.*Zazubí se na něj.*A žádný námitky. Tvoje jméno je hezký.*Přitulí se k němu, zatímco zrak upírá na vodopád. Nějak se jí nechce věřit, že se skutečně zítra budou brát. Nebo dost možná už dneska, nedívá se na hodiny.*Miluju tě, odpustila bych ti snad všechno. To i já děkuju. Taky se mnou máš docela trpělivost.*Uzná, že to s ní není občas nejlehčí.*Hmm..*Naoko vážně se zamyslí.*Jako bylo by to asi dost dramatický, že?*Poznamená k tomu útěku od oltáře.*Ale neudělám to, neboj.
AndyHoff

za Thu Apr 02, 2020 1:46 pm
*Zasměje se, když vidí, jak zavřela oči, ale i tak na ní nepřestává mrkat.* Nechci psaa.. Chci tygřátko. Prosíííím. *Když vidí, jak otevřela jedno oko, udělá ten nejintenzivnější pohled, jakého je schopný a pak už se baví o jménech.* Jo, to zní. *Přikývne a protočí očima, když chce dát jejich synovi prostřední jméno po něm.* Zas tolik ne. Dalo by se dát daleko hezčí prostřední jméno. *Namítne a pak si jí k sobě přitulí.* Jo, to mám, občas je to s tebou fakt hrozný. *Řekne a snaží se znít vážně. Nakonec to ale nevydrží a rozesměje se, protože si z ní dělal srandu.* Opovaž se. Stejně bych tě dohonil, než bys stihla opustit katedrálu. *Mrkne na ní pobaveně a pak přikývne.* No to doufám.
-LF-

za Thu Apr 02, 2020 2:04 pm
*Zavře oči, aby neviděla jeho výraz a po chvilce otevře jedno oko, aby viděla, jestli ten výraz pořád má a zasměje se.*Láskoo tygřátko nee.*Snaží se ho přesvědčit.*Není to dobrá nápad.*Potřese hlavou. Pak se baví o méně a to, co společně vymysleli se jí vážně líbí. Pak řekne i celé jméno pro jejich syna a zavrtí hlavou.*Tvoje jméno je krásné. Tohle bys mi přece neodepřel.*Zamrká na něj. Taky dovede být roztomilá a právě o to se teď snaží, aby jí dovolil pojmenovat jejich syna po něm, teda použít jeho jméno jako prostřední jméno pro jejich syna. Přitulí se k němu a poznamená, že on to s ní taky nemá jednoduchý. Krátce se zasměje, když souhlasí. Hraně vážně zauvažuje nad útěkem ze svatby, ale pak jej ujistí, že to neudělá.*No v těch šatech a lodičkách bych ti asi daleko neutekla no.*Souhlasí.Pak se k němu natáhne, aby ho mohla políbit na rty.*Nikdo už nikam nebude utíkat.
AndyHoff

za Thu Apr 02, 2020 3:18 pm
Je to skvělý nápad. Prosííím. Malýho tygříka. Budu na děti dávat pozor, nikomu se nic nestane, neboj se. Prosíííím. *Zamrká co nejvíc to jde, protože by opravdu strašně moc chtěl tygra a pak se s ní dohaduje o prostředním jménu jejich syna. Sám zavře oči a otočí hlavu k vodopádu, když vidí, jak na něj začala mrkat.* Ne, jsou lepší jména. *Namítne.* A co dohoda? Já budu mít tygra a ty dej klidně našemu synu jméno po mě. Prostřední jméno. *Zazubí se na ní.* Ty bys mi neutekla daleko ani v džínách a botaskách a bez dětí. *Uchechtne se a jednu ruku jí položí jí ruku na břicho. Pak jí oplatí polibek a s úsměvem přikývne.* Souhlasím.
-LF-

za Thu Apr 02, 2020 3:35 pm
Není to ani trochu dobrý nápad.*Stojí si za svým. Nechce, aby byl tygr u jejich dětí. Je to podle ní dost nebezpečné.*A nemrkej..*Zaboří obličej do jeho ramene, aby na něj neviděla, protože je až moc roztomilý, aby zůstala už moc dlouho silná. Začne na něj mrkat, aby ho přesvědčila o prostředním jméně, které chce, aby jejich syn měl po něm a potom, co otočí hlavu si stoupne a sedne si mu obrkočmo na klín, aby se na ni musel podívat.*Žádný tygr je to divný, nebezpečný. Vyber si nějákého psa, to je mi jedno. Jen ne tygra.*Zasměje se.*Myslíš, že ne? Tak až se dvojčata narodí, můžeme to otestovat. Že bych zdrhla aspoň na týden, až mě budete štvát. Pak mu ho políbí a usměje se, když jí položí ruku na břicho.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Skrytý vodopád - Stránka 3 Empty Re: Skrytý vodopád

za Sat Apr 04, 2020 11:33 am
Pátý ročník
-LF-

Skrytý vodopád - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Sun Apr 05, 2020 11:08 am
*Včera večer dorazila do Illey. Společně se svýma želvama, samozřejmě. Přivezla i jejich stůl, který mají ve Španělsku, takže jsou jako doma. Ví, že cesta byla náročná i pro ně a teďka pochrupkávají, proto je nechala být a sama se vydala k vodopádu, o kterým zjistil, že zde je u při jedné ze svých prvních návštěv, kdy tu byla jako malá. Na sebe si vzala plavky, dvojdílné, černé. Je tady už teplo, teda na ni. A doufá, že tedy bude i voda.Přes plavky si dala obyčejné modré šaty. Vlasy si nechala jen volně. Ví, že toho později bude dost možná litovat, protože jí polezou od obličeje a na své předchozí rozhodnutí bude nadávat, ale teď se o to nestará.Dojde k vodopádu, u kterého se musí usmát. Připadá jí to místo nádherné. Sundá své šaty, které hodí na kámen a boty, které položí vedle něj. Pak vejde do vody a chvilku plave.*
annie.16

Skrytý vodopád - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

za Sun Apr 05, 2020 11:26 am
*do Illey přiletěl se svým psem už včera pozdě v noci. Dnes ráno se rozhodl, jít si zaběhat. Aspoň si při tom prohlédne prostředí paláce. Popravdě ani neví, kam běží, jelikož to tu nezná, ale v tu chvíli je mu to celkem jedno. Dneska nemá moc náladu na přemýšlení. Má na sobě sportovní šortky a tílko, takže jsou vidět jeho svalnaté ruce. V uších má klasicky sluchátka, a tak moc nevnímá okolí. Doběhne až k vodopádu, kde se posadí na jeden kámen. Toho, že tam není sám si všimne až po chvíli. Když si dívky, která plave ve vodě všimne, pousměje se.*/Jak moc studený to asi je?/*napadne ho a otočí se tak, aby na ní lépe viděl. Pak už ji jen pozoruje a čeká, dokud si ho nevšimne i ona.*
-LF-

za Sun Apr 05, 2020 11:39 am
*Rozhodla si jít si zaplavat do vodopádu. Spala až do nedávna, protože byla unavená z cesty. Voda je příjemná. Taková osvěžující. Ani nevnímá okolí, dokud na sobě neucítí pohled.*/Už blázním../*Pomyslí si, ale když se otočí, zjistí, že to tak není a někdo ji skutečně pozoruje. Na jednu stranu je ráda, že ještě není tak bláznivá a na tu druhou se jí to zdá docela divné, že na ni někdo takhle zírá. Nadzvedne obočí. Nic neříká, jen toho chlápka sjede pohledem.*Asi.. Ahoj?*Pozdraví jej napůl otázkou.*Docela strašidelné takhle zírat na lidi. Je to podivný koníček.*Poznamená a sjede ho pohledem.*Já jsme Chrysane.*Představí se mu.*Kdo jsi ty?*Připadá jí, že jeho tvář někde viděla, ale nedovede si ho zařadit.*
annie.16

za Sun Apr 05, 2020 11:54 am
*rozhodl si jít zaběhat a doběhl až k vodopádu. Ani si nevšiml, že tam není sám, protože má v uších sluchátka a nevnímá okolí. Po chvíli si ale všimne díky, která tam plave. Je k němu otočená zády, takže neví, o koho jde. Když se na něj otočí, dojde mu, kdo to je. Jeho snoubenka, Chrysane. Její tvář si zapamatoval. Nepředstavoval si, že takhle bude vypadat jejich první setkání. Po její poznámce ohledně koníčků se uchechtne.* Aspoň se nekoupu ve vodě když je sotva 20 stupňů. *odvětví.* Zayden. *představí se jí.* To ti vážně není zima? *ušklíbne se*
-LF-

za Sun Apr 05, 2020 12:16 pm
*Když ucítí na sobě pohled, točí se a není to jen tak pocit z toho, že by snad bláznila, ale někdo na ni vážně zírá. Nad tím se zamračí. zdá se jí divné jen takhle pozorovat lidi, ale zase na druhou stranu, jak by ona mohla rozhodovat o tom, co je divné a co není. Sama je dost divný člověk.Uchechtne se.*Není dvacet stupňů, je určitě víc a voda je příjemná.*Pokrčí rameny a vezme vodu do dlaně a následně ji nechá protéct mezi prsty. Pak se představí a podívá na něj. Když zjistí, že je to Zayden, její snoubenec, pochopí, odkud je jí jeho tvář známá.*Takže můj milovaný snoubenec..*Řekne ironicky.*Ne, není.*Pak přece jen vyjde z vody a přejde k němu, protože na kameni, kde sedí má i své šaty. Ty si rychle přetáhne přes hlavu. Není tak stydlivá, ale když na ni někdo zírá, zase jí to není nějak příjemné. Sedne si na kámen naproti němu.*Takže si vezmu někoho, kdo má jako koníček úchylný pozorování lidí, co se koupou ve vodopádu.*Zase jej popíchne. To ona prostě dělá.*Víc jsem si nemohla přát.
annie.16

za Sun Apr 05, 2020 12:36 pm
*všimne si dívky, která se koupe ve vodě, a chvíli ji tiše pozoruje. Když se na něj pak otočí, hned pozná její tvář a vytáhne seí slzchátka z uší. Pak se uchechtne její poznámce o divných koníčcích.* Já si stojim za svým. *řekne tvrdohlavě a představí se jí.*Jo, a moje milovaná snoubenka...*dodá taky ironicky. Ohledně toho zasnoubení není nadšený. Kdo by taky byl. Ale aspoň to vypadá, že Chrysane nebude žádná namyšlená barbína. Když pak vyjde z vody, prohlédne si jí. Přeci jen je to kluk. Když se obléká všimne si, že je poměrně malá.* A já si zase vezmu trpaslíka. Přesně to jsem chtěl.*řekne ironicky a ušklíbne se* Kolikrát ti mám opakovat, že to není můj koníček? *povzdychne si.*/Známe se 5 minut, a už mě vytáčí.../
-LF-

za Sun Apr 05, 2020 12:50 pm
Já taky.*pokrčí rameny.*A jsem dost tvrdohlavá, člověk by řekl až abnormálně, no rodinný geny.. Takže mě jen tak o své pravdě nepřesvědčíš.*Upozorní jej rovnou a pokrčí u toho rameny. Pak ho nazve milovaným snoubencem a použije v hlase dost ironie, což stejné udělá i on.*Co jsem ráda, zatím nevypadáš jako nějakej namyšlenej debílek.*Usměje se, upřímně. Vyjde z vody a rychle přes sebe přetáhne šaty a pak se posadí na kámen naproti němu a přitáhne si nohy k sobě. Přitom jej pozorně pozoruje.*Já nejsem žádnej trpaslík.*Odfrkne si naoko uraženě, ale na tváři jí hraje pobavený úsměv.*To ty jsi obr.*Sjede ho zase pohledem. Zayden se jí zdá skutečně dost vysoký i na kluka.*Můžeš kolikrát chceš, jenže tohle ode mě budeš jít na talíři už do konce života.*Řekne mu s úsměvem.*Dokážu člověka štvát, na to ještě přijdeš. Jsem taky dost ukecaná, jestli sis náhodou nevšiml. Možná by bylo lepší se mě nějak zbavit. Takže bych ti doporučila přemýšlet, jak nás z toho zasnoubení dostat. Já už něco vymyslet zkoušela, ale nic moc z mých nápadů se mi ani nezamlouvá, takže..
annie.16

za Sun Apr 05, 2020 1:16 pm
Já jsem taky tvrdohlavý, takže jsme no tom podobně. A nezačínej se se mnou hádat o tom, kdo je tvrdohlavější. *řekne varovným tónem. Pak jí stejně jako ona ona nazve milovanou snoubenkou, což logicky myslí ironicky.* A ty nevypadáš jako namyšlená kráva. Ale v hlavě to v pořádku taky očividně nemáš. *doplní pobaveně. Když pak Chrysane vyleze z vody, prohlédne si ji, a nijak to neskrývá. Všimne si, že je malá a neodpustí si k tomu poznámku.* Jsi malá, takže jsi trpaslík. *řekne pobaveně a pak pokrčí rameny.* To není pravda. Ty jsi malá. *ví, že je poměrně vysoký, ale před ní to každopádně neuzná. Pak se jí zeptá, kolikrát ji ještě bude muset opakovat, že pozorování lidí není jeho koníček.* Na to, že dokážeš lidi štvát, už jsem přišel.*ušklíbne se a pak povytáhne jedno obočí.* Máš nějakou poruchu řeči? To nedokážeš na chvíli zavřít pusu, trpaslíku? *zaúpí, protože už teď mu jde Chrysane na nervy*
-LF-

za Sun Apr 05, 2020 1:43 pm
A co když začnu?*Zeptá se jej a nakloní hlavu na stranu.. Jne tak se nevzdává a milue provokování lidí. Hlavně svého bratra a od teď již i jejího snoubence. Pak řekne, že nevypadá jako nějáký namyšlený debílek a po jeho slovech se uchechtne.*Tohle budu brát jako kompliment.*Pak pokrčí rameny.*jsem jiná jak ostatní, to ano. Ale co na tom?*Jí to nevadí a nemyslí si, že by někomu jinému mělo.*Aspoň vystupuju z davu a nejsem stejná jako ostatní. *Bere tohle pozitivně. Jako malá to nebrala, ale teď ano.* Vyleze z vody a namítne, že ona není prcek, jen tak to totiž nepřizná.*Nejsem žádnej trpaslík a bacha, sám jsi říkal, že to nemám v hlavě v pořádku, pořád tě tu můžu utopit.*Našpulí rty.*Ty jsi obr.*Dohaduje se s ním dál a založí si tvrdohlavě ruce na hrudi. Pak mu odpoví na jeho otázku, kolikrát jí bude muset říkat, že jeho koníček není pozorování lidí. Usměje se po jeho slovech.*Známe se jak dlouho? Deset minut? A ty ze mě budeš mít nervy v koních. Měl by sis zvykat.*Tak nějak mu připomene, že se vlastně vezmou a nezbaví se jí, nejspíše.*Nemám žádnou vadu řeči. Jen jsem společenská a často toho mám co říct. Proto jsem upovídaná. Taky je tady fakt, že jako malá se se mnou nikdo moc bavit nechtěl, takže si to teď asi tak nějak potřebuju vykompenzovat.
annie.16

za Sun Apr 05, 2020 2:19 pm
Neštvi mě, Chrysane...*probodne ji pohledem a prohrábne si vlasy. Nemá rád, když ho někdo provokuje, protože to pak vede většinou k dalšímu výbuchu vzteku, kterého pak lituje. A i když zatim Chrysane zrovna v lásce nemá, nechce ji ublížit hned při prvnim setkání. Když mu pak řekne, že nevypadá jako namyšlený debílek odvětí, že ani ona nevypadá jako namyšlená kráva. Pak ale ještě dodá, že v hlavě to očividně v pořádku nemá.* Když chceš. *se smíchem pokrčí rameny.* Je v pořádku být jiný. V dnešní době se hodně lidí bojí vystoupit z davu a projevit se jen proto, že mají strach, že se jim ostatní budou smát. *řekne u trochu vážněji. Když pak vyleze z vody, projede ji očima a řekne, že je trpaslík* Jak to tak vidim, tak spíše já brzo utopím tebe, než ty mě. *pronese pobaveně a když si založí ruce na hrudi usměje se* /I když to by asi nemělo moc smysl. Ta by tu klapačku nezavřela ani v hrobě./ *pak se jí zeptá, kolikrát ji ještě bude muset opakovat, že pozorování polonahých lidí není jeho koníček a po její odpovědi toho lituje.* Na tohle si nezvyknu asi nikdy. *obrátí oči v sloup a se jí zeptá, jestli nemá náhodou vadu řeči.* Proč se s tebou nikdo nechtěl bavit? Všechny jsi určitě pořád štvala tou svojí upovídaností, co trpaslíku? Nebo možná spíše Brepto, to na tebe sedí víc.*uculí se.*
-LF-

za Sun Apr 05, 2020 2:41 pm
To bude těžký, já nic jinýho neumím.*Usměje se na něj. Pak řekne, že prostě vystupuje z davu a nestydí se za to. Jako malá nebyla moc oblíbená, a vlastně ani teď. A proto když se s ní někdo baví, potřebuje ze sebe trochu vyventilovat to, co všechno má na srdci. Kdyby se s ní bavilo více lidí, pravděpodobně by tak upovídaná nebyla. Co ví, její máma taky byla dost sama, ale přitom je společenská a pořád mluví ve spolčenosti.*Vidíš. Tak se mi tady nediv. Já vystupovala z davu už jako malá, asi hlavně kvůli mému koníčku a smáli se mi. Takže jsme se dost uzavírala do sebe a i teď taková jsem. Když se najde někdo, kdo si je se mnou ochotný aspoň chvilku povídat, se zase diví, jak upovídaná dokážu být.*Uchechtne se.*Teda to není moc hezké, snoubenče. Navíc, bych tě za trest strašila jako duch a už by ses mě nezbavil vážně nikdy.*Našpulí rtíky a založí si ruce na hrudi.*Nic jiného ti nezbývá. Nebo se ze mě za chvilku zblázníš. Ale to bychom si asi hnedka více rozuměli.*zauvažuje.*Já nevím, proč. Upovídaná jsem nebyla jako malá. Spíše zamlklá a snažila se zapojit. Jenže jsme byla pořád sama, což se změnilo, když mi rodiče pořídili želvy. Pak jsem se bavila s nima, protože se pořád nikdo jiný nenašel a díky tomu se mi smáli ještě více a nebavili se se mnou. Na první pohled jsem spíše zamlklá. Málokdo a málokdy mě někdo poslouchá a když už ano, mám prostě potřebu toho využít a říct toho co nejvíce, protože pořád hrozí, že ten dotyčný zase odejde a já budu zase sama. *Odmlčí se.*na to se sice dá zvyknout, zvlášť, když mám Mickeyho a Raphaela, ale i tak člověku prostě chybí integrace s lidmi.
annie.16

za Sun Apr 05, 2020 7:37 pm
*varuje ji, aby ho přestala štvát. Přeci jen to není hajzl, aby ji chtěl ublížit hned na při prvním setkání. Její slova už nekomentuje, a nechá to být. Pak jí řekne, že je v pořádku být jiný a nekopírovat ostatní. Po její odpovědi se jen smutně pousměje a víc to nerozebírá. Když Chrysane řekne, že ho může utopit, odpoví, že spíše on brzo utopí ji.* Ty seš fakt blázen. *řekne a stáhne obočí k sobě, ale jeho hlas zní i tak pobaveně.*To je dobrý, já si myslím, že si rozumíme dost. *ušklíbne se. Pak se jí zeptá, proč se s ní v dětství nikdo nechtěl kamarádit a následně poslouchá její slova.* Počkej..ty máš dvě želvy? Jako opravdové želvy se čtyřma nohama a krunýřem? A pojmenovala jsi je Mickey a Raphael? Po té pohádce?/A tohle že je má snoubenka?/ *musí se ujistit, že ji nepřeslechl a pak si tiše povzdychne* To je mi líto, chápu, že být sama asi nebylo příjemný..*řekne tiše a sklopí pohled*
-LF-

za Sun Apr 05, 2020 8:19 pm
*Zasměje se.*Jsem jen jiná, jak ostatní. Bláznem bych to asi nenazvala.*Pokrčí rameny.*Nikoho jako jsem já jsi zatím ještě nepoznal, proto ti tak připadám.*Řekne, co si myslí ona a pokrčí rameny.*Myslíš? Nezastává tenhle názor. *Nemyslí si, že by si extra nějak rozuměli, protože na něm docela vidí to, že jej otravuje.*/Další člověk, kterému se budu pro jistotu vyhýbat, abych jej neotravovala./*Proběhne jí hlavou. Nechce nikoho otravovat a tak, takž se raději sama drží od ostatních dále, když to na nich pozná. Pak mu řekne o jejím dětství.*Ano, mám dvě želvy. Každá z nich má čtyři nohy a představ si, že i hlavy. To je hustý, že?*Popíchne jej.*Jako malá jsem ten seriál žrala. Proto jsem je tak pojmenovala Navíc Mickey je zkrácenina Michelangelo, jako Michelangelo Buonarroti a Raphaelo, to znáš ty úžasný kokosový bonbny, ne?*Chtěla je pojmenovat podle toho seriálu, ale tohle hrálo taky roli. Pokrčí rameny.*Jsem na to zvyklá. A nemysli si i na tobě je dost dobře poznat, že ti přijdu otravná. Nejsi dobrý herec.*Řekne a rychle se obuje.*Tak zatím.*Rozloučí se s ním, protože ho dále už nechce otravovat a raději se rychlým krokem vyd za Mickeym a Raphaelem.*
annie.16

za Sun Apr 05, 2020 9:04 pm
*když řekne, že by to bláznem nenazvala, povytáhne jedno obočí.* Vážně? Mně tohle teda jako bláznovství připadá. *popíchne ji a pak pokrčí rameny. I jeho sestra byla podobná. Něco jako Chrysane ale v dost mírnější verzi. Pak řekne, že podle něj už si rozumí dost, a když to Chrysane nepochopí, povzdychne si.* To neznáš ironii? *ušklíbne se. Když mu pak řekne o jejím dětství, musí se ujistit, že slyšel správně něco o želvách.* Vtipná, Chrysane, fakt že jo.*popíchne ji, ale v jeho hlase je znát pobavení.* Dobře, pojmenovat želvu po želvě z pohádky, to beru. Ale po bonbonech? *řekne nevěřícně a na tváři mu hraje pobavený úšklebek. Když se začne obouvat vstane, a přejde k ní blíž.* Sice mi to tvoje brebentění leze na nervy, ale kvůli tomu nemusíš odcházet nemusíš.*pohlédne na ni. Držet ji tu ale nechce, protože by to bylo proti její vůli, a tak ji nechá jít. Cítí se díky tomu dost blbě, ale může si za to sám. Pak tam ještě chvíli stojí a nakonec se sám vydá zpět do paláce.*
-LF-

za Tue May 05, 2020 8:22 pm
*U Vodopádu už byla a dneska tam bere i Mickeyho a Rphaela, aby se vykoupli. Plánuje být u nich a dát je jen do menší tůňky, kde není hloubka a která je nedaleko. Přijde jí to spíše jako nějáká louže, akorát, že voda v ní je průzračná a celé je to obehnáno kamenama, na které se ona posadí a je tam dá. Mohou se proplavat a zároveň i vylézt na břeh a neutečou jí. Pozoruje je bedlivě. Na sobě má šortky a tričko, které si sundá, takže na sobě má jen vršek plavek. Stejně se dneska asi nepůjde koupat. Želvy by mohla dát do krabice, ve které je přenáší a je dost velká, jako některá terária, které normálně želvy mají a je v něm i podestýlka, včetně pití a jídla, ale nechce je tam moc trápit. Chodí jen na místa, kde nehrozí, že by někoho potkala. Sice se teď nevyhýbá Zaydenovi, ale Claviovi pořád.*
Sponsored content

Skrytý vodopád - Stránka 3 Empty Re: Skrytý vodopád

Povolení tohoto fóra: