Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Městský park

+8
K. princ
- HYUN -
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Městský park Empty Městský park

Fri Dec 13, 2019 8:51 pm
s jezerem nabízí relax a ticho na rozdíl od rušného města. Pohodlné lavičky pod stromy i výhled na jezero. Obrovská travnatá plocha také nabízí mnoho možností relaxu. Na jezeře vidíte také most, kde se můžete zastavit a pokochat.

Městský park B2c38acd80a1394173c3d8795d0f07db


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 4:08 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 6:05 pm
*Na sobě má černé dříny a černou mikinu. Není v paláci, takže si může dovolit chodit v tomhle oblečením. Je to výhoda hlavně kvůli tomu, že přes tloušťku mikiny není vidět, jak je pohublá. Vlasy má rozpuštěné. Líčením se snažila zakrýt kruhy pod očima a trochu dát svému obličeji barvu, ale nemělo to moc velký efekt. Chtěla vypadnout z domu, a tak šla od parku. Je to kousek od jejich domu a teď večer je tam více klid. Prostě ideální místo. Sedne si na jednu z laviček a dívá se před sebe. Přemýšlí o tom, co se stalo. O tom, jak jí ublížil Jasper, otec a několik dalších lidí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 6:13 pm
*v paláci je teď moc rušno a tak raději vypadla ven. Má na sobě džíny a svetr, vlasy rozpuštěné. Rozhodla se schovat do parku a pročistit si hlavu. Včera to opět přehnala trochu s pitím takže ji pulzuje ve spánku. Všimne si postavy, která sedí na lavičce a když přijde blíže, pozná že je to Charity. Kdyby jí neviděla včera, nepoznala by jí. Vypadá jinak. Pomalu jde směrem k ní. Jde k ní z boku takže si ji Charity ani nevšimne. Pak se zastaví u ní* Charity?*odmlčí se* Ahoj..*neví co říct. Zeptat se jí jestli je v pohodě je hloupé. Na kilometry daleko jde vidět, že ti není pravda* Můžu si přisednout?*zeptá se unaveným hlasem*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 6:23 pm
*Sedí sama v parku a dívá se před sebe. Tvář má jak vytesanou z kamene. Nedává znát žádnou emoci. Nevidí nikoho přicházet a díky tomu, jak je zamyšlená, ani dotyčnou neslyší. Když na ni Merliah promluví, otočí se na ni. Ani se nelekne, jako by se lekl asi někdo jiný. Její výraz se nijak nemění.*Ahoj.*Pozdraví ji. Přikývne a posune se na lavičce trochu bokem, aby si mohla Lia sednout vedle ní.*Zníš unaveně, děje se něco?*Zeptá se jí. Pozná, že není ve své kůži.*/Jen ať se prosím nezmiňuje o Jasperovi.. Jinak asi odběhnu dále a skočím za účelem utopit se do jezera../*Ne že by ji tohle už nenapadlo. Dívá se přímo před sebe.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 6:31 pm
*rozhodla se na chvíli vypadnout z paláce. Je unavená a tam je moc rušno. Prochází se Parkem a snaží se co nejvíce ignorovat pulzujici spánek. Pak před sebou uvidí Charity a málem by jí nepoznala. Jde pomalu k ní a pak ji pozdraví. Když se Charity posune, sedne si vedle ní. Chvíli jsou obě z ticha ale pak to Charity prolomí* Ne...v paláci je rušno a teď je toho trochu moc. A to teprve Selekce začíná.*uchechtne se. Pak zase chvíli mlčí a dívá se do dálky.* Je mi to líto.*řekne potichu a skloní hlavu. Přesně to samé včera řekla Jasperovi. A teď se cítí úplně stejně. Ví, jaké to je, když štěstí nepřeje. Zná ten pocit prázdnoty, takže naprosto chápe jak se teď cítí Charity. Udělala by pro ty dva cokoli, aby mohli být spolu a šťastní. Do včerejšího večera furt nevěděla, jak moc to Jasper myslel. Když ho ale pak viděla, došlo ji, že jí miloval.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 6:49 pm
*Když se vedle ní objeví Merliah, pozdraví ji a pak se na lavičce posune, aby si vedle ní mohla sednout. Chvilku mlčí, ale pak se jí zeptá, jestli se něco děje.*Aha.*Hlesne poté a je zase zticha. Dívá se pořád před sebe. Ani jednou pohledem nezabloudí k princezně, která sedí vedle ní.*Jo, mě je to taky líto. Ale můžu si za to sama, kdybych mu nenaletěla, nestalo by se to.*Řekne. Nedojde jí, že ona asi o ničem neví.*Ale to je jedno.*Řekne.*Nezáleží na tom. Tvůj bratr se teď může bez obav soustředit na ostatní holky.*Ušklíbne se.*/Na ty o které možná opravdu stojí.. I když on asi nebude nikdy stát o nikoho. On neodkáže milovat./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 6:59 pm
*sedne si vedle Charity a chvíli je z ticha. Pak ji odpoví na otázku a zase obě mlčí. Dívá se upřeně před sebe a pak ji řekne to co včera Jasperovi. Že je jí to líto. Když pak slyší její odpověď zamraci se. Moc nechápe o čem mluví. Jasper včera vypadal víc věrohodně než kdy jindy. To, jak se na ni díval. Když o tom mluvil. Dojde ji že asi neví vše. Jen si povzdychne. Ráda by věděla vše ale neví jestli by to bylo Charity příjemné* Jestli chceš, klidně se vypovídej. Pomůže ti to.*mluví z vlastní zkušenosti.* Já nevím všechno.. očividně. Nevim nic víc co se stalo po tom jak tě..*odmlčí se. Nechce moc říkat to jak ji požádal o ruku. Nechce aby to bylo Charity nepříjemné, aby vyvolala zbytečné vzpomínky*..ale klidně se můžeš vypovídat. Já nikomu nic neřeknu.*slíbí ji.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 7:12 pm
*Když Merliah řekne, že je jí to líto, ona řekne, že jí taky. I když ví, že je to její chyba. Neměla mu uvěřit.*/Byla jsem hloupá.. Ale stejnou chybu už neudělám. Už mu nenaletím. Nepřesvědčí mě o tom, že mě miluje, protože nemiluje. Je to jen blbec, který se hrál s mými city./Nevíš všechno? On ti to neřekl? Já bych tipovala, že se svým triumfem bude chlubit všude možně.*Ušklíbne se.*Jenom to hrál. Všechno to byla jen hra.*Začne. Lii věří, že to nikomu neřekne. Nebo aspoň ne nikomu, kdo by to už nevěděl.*/I když on to asi nikomu neřekl./Řekl mi, že to ze začátku dělal jen kvůli tomu, aby ho nezasnoubili.*Pokračuje dále.*Pak mi řekl, že mě miluje a já souhlasila s tím, že si ho vezmu.. Nevím teď proč jsem to udělala. Ale on si asi pak uvědomil, jakou chybu udělal, že mě požádal o ruku a odešel. Za tohle mu asi dlužím poděkování.*Potřese hlavou sama nad sebou.*Teď už vím, že mě nikdy nemiloval a ani nemiluje. Už mu nenaletím.*Řekne a mlčí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 7:32 pm
*řekne jí, že ji může věřit a když se vypovídá tak ji to pomůže. Pak poslouchá všechno co jí říká a nemá na to co říct*/Včera to vypadalo jinak./*včera mu to věřila. To co si myslela do teď, se do určité části shoduje s tím co Charity řekla. Myslela si že Charity byla pro jejího bratra jen hrou, ale on se do ní pak zamiloval. A jedna její část tomu věří do teď.*/Přece nemůže být až tak dobrý herec.../*pomyslí si. Jenže, ví jak to chodí. O Cassovi si taky myslela svoje. A on ji celou dobu lhal a jen z ní tahal informace aby pak mohli rebelové snaz zaútočit. Mlčí a pohledem hypnotizuje špičky svých bot.*Já..nevím co na to říct.*povzdychne si* Kdybych ti jen mohla nějak pomoct...*zamumla potichu* Život je svině...*řekne nakonec* Už dlouho mám pocit, že žít, je jenom trest.*zavrtí hlavou. *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 7:40 pm
*Rozhodne se říct Lii, co se přesně stalo mezi ní a jejím bratrem.*/Byla jsem hloupá.. Ale bude to dobrý. S Jasperem už nikdy nepromluvím, on o to stejně ani nebude stát, nemá k tomu sebemenší důvod. Jo už zlomil, tak se může zase soustředit na někoho jinýho. Ale nechápe to. proč ona? Proč si musel vybrat ji? Zamilovaných do něj je je asi polovina holek v paláci. Buď do něj nebo do Sawyera. To si nemohl vybrat někoho jiného? Mlčí. Čeká na jakoukoliv reakci od Lii. Po očku se na ni podívá.*Jo.. to je jedno.*Vydechne.*Byla jsem hloupá, vím to moc dobře. Milovala jsem ho.. a pořád ho miluju, ale on mě ne./Ani o mě nezavadí pohledem./*Znovu vydechne..*Nemůžeš, ale to nevadí.*Řekne. Pak se zase ušklíbne.*Jo to je. A láska je ještě větší.*Souhlasí sní.*V tomhle s tebou souhlasím.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 7:54 pm
*poslouchá všechno to co jí Charity říká. Potom dlouho mlčí. Nemá co říct. Jasper ji včera přišel zlomený stejně jako Charity. Ani jeden z nich nemá v hlase ani ve tváři žádné emoce. Pak nakonec promluví.* Není to jedno*pak si vzpomene na to když se potkali nedávno. Ještě před tím vším* Kdybych ti tenkrát neřekla že to mas zkusit.. třeba*pokrčí rameny. Cítí se strašně. To ona ji přece řekla že to má udělat. Že aspoň ona má mít štěstí v lásce.* Cítím se otřesně. Promiň mi to.*řekne potichu.*/Možná te taky miluje/*pořád se jí nechce věřit tomu že by hrál všechno Jasper i na ní a na jejich rodinu. Pak řekne větu kterou poslední dobou říkává čím dál tím častěji. Když s ní Charity souhlasí, jen se usklibne*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 8:06 pm
*Řekne jí všechno co se stalo. Pořád si myslí, že byla hloupá, když Jasperovi uvěřila. Teď už ví, že nejmladší syn krále a královny není schopný milovat. Nebo aspoň ne ji. I když pochybuje, že dokáže milovat i někoho jiného, kromě sebe.*/Udělal to jen kvůli tomu, aby ho nezasnoubili, od samotného začátku. Každé slovo, každý dotek, polibek.. byl součástí jedné velké lži./Ale je.*Namítne.*Jsem jen další z mnoha, kterým tvůj bratr ublížil.*Pokrčí rameny.*Není to tvoje vina..*Její hlas trochu zjemní.*Já neměla v plánu to zkusit. To on mě k tomu přesvědčil, když jsme se potkali ve stájích../Do stájích už nikdy ani nepoáchnu. Ani do starých uliček../*Nepůjde nikam, kde byla s Jasperem a kde by ho mohla potkat.*/No jo, ale až si vezmu svého snoubence budu se zase muset přestěhovat do paláce.. Vypadá to, že celý život strávím buď v komnatě a nebo v knihovně.. Tam snad nepřijde./Lio, nemám ti co odpouštět. Nic zlého jsi neudělala. Nezlobím se na tebe.*Ráda by se na ni usmála, ale nedokáže to. Pak s ní souhlasí v tom, že je život svině a ještě k tomu dodá, že i láska.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 8:54 pm
Ale mas na to plne právo.*stojí si za svém. Teď se jí potvrzuje to co včera říkala Jasperovi. Spadla ke dnu s všechny tahá dolů. To je pro ni hrozný pocit. Pokaždé když chce něco udělat akorát to pokazí. Teď když ji Charity řekla pravdu, nemůže uvěřit že Jasper ne její bratr. Kdyby jí to řekl on sám, měla by na to jiný názor. Jenže on ji to neřekl. A to mu dala příležitost. Ještě sama říkala neco, co nebyla pravda. On ji nechal myslet si to. Momentálně ho nesnáší za to co udělal Charity.* Proč je láska tak složitá. To už tady nejsou lidi co neumějí lhát?*zavrtí nevěřícně hlavou* Už mne to unavuje. Všichni jenom lžou, nejsou schopni uvést věci na pravou míru.*opře se zadami o opěradlo lavičky a zadívá se do nebe. Má pocit, že celý svět se jí hroutí pod rukama. Ten pocit který už dávno zahnala do postranní, naučila se ho ignorovat a nepřipouštět k tělu, se vrací*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 9:11 pm
*Potřese hlavou. Nezlobí se na Merliah, není to její vina. Nemohla tušit, že Jasper to jen hraje, stejně jak ona. Taky to nevěděla. *Ale já se vážně nezlobím.*Ujistí ji. Viní sebe, Jaspera a svého otce. Kdyby ona nebyla tak hloupá, nenaletěla by Jasperovi a pak nenaštvala otce, který jí kvůli tomu s Jasperem zasnoubil.*/Kdybych ho nikdy nepotkala, bylo by to lepší.. Kdybych se nenarodila bylo by to lepší. Jsem pro všechny akorát zklamání, nic neznamenám, pro nikoho../*Tyhle myšlenky ji neopouštějí od začátku nového roku. Pokrčí rameny.*Očividně nejsou. A co se týče lásky, já jsem ráda, že ji už nezažiju.*Zamumlá spíše pro sebe. Pak si zase nahlas povzdechne.*I to unavuje mě.*Řekne.*Taky mě to nebaví.* Ale nevím co s tím udělat.. Tak to prostě vzdávám.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 9:33 pm
*trvá si na svém. Charity má plne právo být na ni naštvaná. Přece jen ji ale odlehne když ji řekne, že na ni naštvaná. Pak si vzpomene na to, co říkala Jasperovi. Všechny s sebou tahá dolů. A z tama uz neni cesta zpět. Všechno, tohle začalo potom co potkala jeho.*/Kdybych ho jenom nechala být.../*začla matce pridelavat starosti, a ona je teď nemocná. Jednou někomu něco poradila, a špatně. Ten pocit který, se konečně zahnala, se teď vrací. Ale to ona nechce. Nechce to zase cítit. Nechce spadnout ještě níž. Kdyby tenkrát v lese utekla a nechala se stáhnout, mohla by na tom být líp.* /Proč sem mu vůbec řekla jo? Teď ho musím znova vidět. Byla jsem hloupá kdyz jsem si myslela že mi odpovědi pomůžou. Nepomůžou./*pomyslí si.*To já taky.*souhlasí s ní. Ona s láskou skončila. Nadobro. Opře se o opěradlo lavičky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 9:39 pm
*Není na Merliah naštvaná, nevidí důvod, proč by měla být. Lii lhal Jasper stejně jak jí samé. Obelhal všechny. Mlčí, ztracená ve vlastních myšlenkách. Už je celkem tma , ale to nevnímá. Sedí na lavičce u lampy, která jí osvětluje. Pak řekne, že to prostě vzdává. Stejně to nemá smysl, tak proč se snažit?*Vidím, že nejsi v pohodě..*Řekne pak.*Co se stalo? Můžeš i to říct, já to nikomu neřeknu, stejně jak ty o tom, co jsme ti řekla já.*Nabídne se, že se jí může vypovídat. Lia je pro ní oporou a chce být i ona jí. Protože Liu považuje za kamarádka, svou asi jedinou kamarádku, kterou má. Nikdy se s dalšími dívkami nebavila.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 9:59 pm
*opře se o opěradlo lavičky. Když se jí Charity zeptá co se stalo, mlčí. Přemýšlí jak ji to říct a jak začít. V první moment chce říct že to není nic důležitého. Jenže pak si uvědomí, že ona se jí taky svěřila. A že Charity je jeden z mála lidí, kterým věří.* Pamatuješ jak sem ti říkala že..jsem potkala toho rebela?*odmlčí se*Nedávno jsem byla v lese. Byl večer a nikdo jiný tam nebyl. V posledních několika měsících jsem tam našla své útočiště.*odmlčí se. Přemýšlí jak to říct.* Když jsem tam jen taky seděla a přemýšlela, on se objevil za mnou.*pokrčí rameny* Je tak. Přišel řekl pár hezkých slov..*zdůrazní slovo 'hezkych' protože to myslí ironicky*..a myslel si že mu odpouatim..nebo něco tak. Já mu vynadala, vlepila a pak se přímo před ním zhroutila. Pak jsem mi řekla kdy a kde se znova uvidíme.*řekne nevěřícně. Ráda by rekla to co si namlouvá - že nachape proč to udělala. Jenže ona to ví. V hloubi srdce ano. Jen si to nechce připustit* Jenže ten den byla akce a Sawyer mi zabranil odejit takže když jsem tam přišla o pár hodin později našla jsem jen vzkaz. Blbý vzkaz.*odmlčí se* Nesnáším se za to.*řekne nakonec.* Mimochodem to celé bylo v den kdy mi matka řekla že je nemocná.*rekne nevěřícnym hlasem. Několikrát zamrka aby se nerozbrecela*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 10:16 pm
*Vidí na ní, že není v pořádku. Není slepá. I když poslední dny nedává najevo žádné emoce, teď jednu projeví, starost. Starost o jedinou kamarádku a člověka, kterému asi jako jedinému věří i po tom všem, co se stalo. S bratry nepromluvila, hlavně proto, že se cítí hloupě a nemá náladu na žádné přednášky od nich. Proto se jim vyhýbá, což vlastně není vůbec těžké, když jsou ti dva v paláci a ona v domě rodičů, který je ve městě. Po její otázce přikývne.*Jo, to si pamatuju.*Lehce se zamračí. Pozorně ji poslouchá a mračí sečím dál více.*/Ok, za to, že mu vlepila mám chuť oslavovat.. to já bych Jasperovi udělat nedokázala./*I přes to všechno ona by mu nedokázala ublížit, ne fyzicky a co se týče psychiky, stejně nemá jak by mu tak ublížila nebo si to aspoň zjistí. Když všechno dořekne, povzdechne si.*Sawyer se o tebe bojí, to je normální, je to přece tvůj bratr.*Řekne.*Nemáš důvod se nesnášet.*Řekne. Pak se k ní nahne a obejme ji. Sama od sebe, což je hodně zvláštní. Ona nikdy moc nevyhledávala lidský kontakt. Vždycky když se jí někdo dotkne, čeká bolest. Zvykla si na to díky otci...*Je mi to moc líto.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 04, 2020 10:42 pm
*svěří se jí s tím co se událo v posledních několika týdnech. Má pocit že Charity si zaslouží aby to věděla. A taky ji věří. Řekne jí vše co se stalo a kdyz ji Charity obejme, je jí vděčná a obejme ji taky* To nemusí.*řekne nakonec* A musím se nesnášet. Kdybych h poroste předtím nechala na pokoji...*řekne hořce* Nebo kdybych tenkrát v tom lese utekla zrovna. Nemusela bych se s ním teď vidět. Jenže nejhorší na tom je, že já ho chci vidět.*nevěří tomu že to říká nahlas ale je to pravda* Já chci odpovědi a on mi jich dluží. *že jí chybí i ty tajné chvilky, které spolu zažívali když byl ještě Cass v paláci, už ale neřekne. Není schopná si to přiznat, natož tak to říct nahlas* Do toho ta mamina nemoc, Selekce, to co se děje s Jasperem..je toho na mne moc. S tátou už jsem pořádně nemluvila ani nepamatuju.*přizná*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 04, 2020 11:00 pm
*Poslouchá Merliah, když jí vysvětluje, co všechno se teď děje. Je jí královské rodiny líto a asi i Jaspera, že si tím musí procházet. Nedokáže mu prostě přát bolest. Obejme ji, aby jí podpořila. Pak se uchechtne.*Nemohla jsi to vědět. Nemohla jsi vědět, kdo ve skutečnosti je.*Řekne.*No.. nemusíš ho vidět nemusíš se s ní setkávat, ale když chceš, tak..*Sama neví co k tomu říct, takže to nedokončí.*To si je zasloužíš.*Přikývne.*Tak se s ním zkus ještě jednou setkat, získat odpovědi a pak ne.. Nebo nevím.*Chtěla by jít pomoci, ale neví jak. Povzdechne si.*Co jsem si všimla včera, tvoje máma vypadá lépe, když se vrátil tvůj otec.. Snad se její zdravotní stav už zlepšuje. Nepřeje královně nic zlého.*Co se týče Selekce.. To nevím co ti poradit.. Sawyer si musí mezi těmi dívkami vybrat manželku a to asi nějakou dobu potrvá..*Pokrčí rameny.*Jasper.. *Už při tom co vysloví jeho jméno, cítí vztek.*O tom bych se raději už nebavila.. A s tátou si zkus prostě promluvit.. Já vím, říct to lze lehce..*Nedokončí větu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Jan 05, 2020 10:47 am
*Charity je první člověk kterému se svěřila s tím že se znova vídá s Cassiusem. Je to pro ni příjemný pocit to vypustit. Pak ji opětuje obeti a následně poslouchá její slova* Jo, mama je na tom trošku líp. Jenom si nedokážu představit ze by si vážně někoho vybral a myslel to vážně. Ale doufám že jo.*pokrčí rameny* Jaspera ani raději nevzpomínej.*uchechtne se. Má na svého bratra vztek. Ani ne tak kvůli tomu co udělal, ale kvůli tomu že ji to včera neřekl. Stejně tak jako má stále vztek na svého otce. Je jí jedno že se vrátil a že se matce ulevilo. I tak ho nesnáší.*/Jaké by to asi bylo žít mimo palác? Nebýt pořád v centru dění?/*všimne si že se setmělo a ochladilo. Do paláce se jí sice nechce ale musí už jít.* Já už budu muset jít.*vstane a koukne na Charity* Děkuju, pomohlas mi. Jestli budeš cokoli potřebovat..*pokrčí rameny*..jsem to pro tebe.*odmlčí se*. Měj se.*zamává ji a vydá se směrem k autu, které ji odveze zpět do paláce*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Charity Ash Horn

Sun Jan 05, 2020 10:58 am
*Poznamená, že královna vypadá trochu lépe, když se teď král vrátil, aspoň to se trochu zlepšilo. Ona doufá, že se královně skutečně bude dařit už jen lépe.*Snad ano.*Pohladí jí konejšivě po rameni, než se od ní odtáhne. Při zmínce o Jasperovi se jen ušklíbne dál to nekomentuje.Přikývne. Taky už nad odchodem domů přemýšlela.*Nemáš zač.*Řekne a na její nabídku jen kývne.*Kdybys něco potřebovala ty, taky mi klidně řekni.*Ujistí ji, že se na ni může kdykoliv obrátit. Když Lia odejde, nevidí důvod, proč by tu měla déle zůstávat i ona. Zvedne se z lavičky a pomalým krokem se vydá k domu jejích rodičů, který je jen kousek od parku.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 8:47 pm
*navrhne příměří a pak na něj naposledy cakne vodu. Pak od něj odplave. Plave pomalu a užívá si to. Pak ji ale princ predplave a ona zrychlí. Když už je téměř u nej vzdá to, a řekne že vyhrál. Oka si začne hrát s vodou. Přijde ji to jako za starých časů. Když slyší princův hlas trhne sebou jeho směrem a hned ho následuje.* Děkuju.*nechá si pomoct aby se dostala zpět na jachtu. Vezme si od něj věci, trochu se usuší a pak si přehodí přes sebe župan. Koukne na hromadu jídla před nimi a popadne ji hlad* Jasně.*zazubí se na něj a sedne si na jednu židli. Natáhne se po jahodě a kousne si*/Nejlepší co jsem kdy měla/*pomyslí si* To máte i speciální ovoce? Protože tohle je nejlepší co jsem kdy jedla.*usměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 06, 2020 9:00 pm
*Když mu dívka řekne, že vyhrál, vítězně se na ni zazubí. Pak ji sleduje, jak si hraje s vodou. Vypadá to celkem roztomile a on se nad tím výjevem usmívá. Pak řekne, že by se možná měly vrátit na jachtu, prvně vyleze on, aby pomohl jí a podal jí ručník i župan.*Nemáš zač.*Řekne a sám si dá na sebe župan a podívá se na to všechno jídlo. Má hlad, tak ji upozorní, že pokud se chce i ona najíst, měla by si hnedka něco dát, než to stihne spořádat on. Sedne si na židli naproti ní. Loď se mezitím rozjede směrem k pláži, pomalu. Podívá se na ovoce, které si vzala.*Nikdy jsi neměla jahodu?*Zeptá se, trochu překvapeně.*Ještě dneska ti nechám poslat do komnaty misku jahod a kdykoliv si řekni komorných o další.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Městský park Empty Shaye Maya Goméz

Mon Jan 06, 2020 9:12 pm
*řekne mu že vyhrál a jsi začne hrát s vodou. Pak souhlasí s tím že půjdou zpět na jachtu a vydá se za ním. Poděkuje mu za pomoc a vezme si od něj župan a ručník. Rovnou se trochu usuší a pak si má sebe přehodí župan. Necháva si ho volně na těle aby ji uschly plavky. Pak si sedne naproti kousne si do jahody a řekne že je to ta nejlepší jahoda jakou kdy měla. Poté si kousne znova a když slyší princova slova začne se smát. Jelikož ma v puse stále jahodu má co dělat aby ji nezaskočila. Když se uklidní koukne na něj* Ne to ne.. jahodu už jsem měla.*objasní mu* Jenom ne tak dobrou jako tuhle.*řekne s pobavenym úsměvem na tváři. Pak se natáhne pro dzus ktery ji princ nalel předtím a dopije ho.* Ale děkuju. A máte fakt skvělý jahody.*znova se zasměje. Rozhodne to bude lepší než kdyby se furt ládovala tema dobrotama co tady mají*
Sponsored content

Městský park Empty Re: Městský park

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru