Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Městský park

+8
K. princ
- HYUN -
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Eris S. Beavers

Thu Apr 09, 2020 12:47 am
*Ráda trénuje svojí střelbu klidně pozdě do noci. A zrovna dneska mají její rodiče nějakou práci, takže si nevšimnou, když se vrátí nějak pozdě. Střílí šípy jeden za druhým a u každého se snaží soustředit co nejvíce to jde. Jenže ve tmě to není moc jednoduché.* /Posledních pár střel a půjdu./ *Chce si dokázat, že není tak špatná, jak Hedda naznačovala. Už se chystá na poslední ránu a akorát, když jí chce vystřelit, zahlédne kousek od stromu nějaký pohyb. Nestihne už ale zastavit svou ruku, takže šíp vystřelí a ten proletí kousek vedle té osoby v žluté mikině, díky které si ho všimla. Rychle k němu doběhne a sjede ho pohledem.* Promiň, vyděsils mě. Nečekala jsem, že tudy někdo půjde. *Omluví se mu a sebere ze země šíp. Jakmile se se šípem zase narovná, dá si z obličeje pár fialových pramenů vlasů, které se jí tam dostali a kvůli kterým skoro neviděla.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Městský park - Stránka 4 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Thu Apr 09, 2020 1:29 am
Vraci se domu parkem. Lituje , ze si nevzal svuj havetboard, protoze by byl doma rychleji, ale dnes si jej nevzal. Misto toho jde parkem a navic jeste se sluchatkama v usich, takze nevnima absolutne nic dokud se pred nim nezjevi nejaky stin a on se tak lekne a zamrka rychle ocima a sunda si sluchtka.* Deje se neco? Zepta se hned zmatene a nasledne si vsimne, ze divka ma v ruce sp. Nejspis by si jej nevsiml, kdyby nebylo kousek poulicni svetlo.* Zatraene! To tady lovis nahodny kolemjdoui, nebo co? Mohla jsi me propichnout, jako nejake zvire. Vypasam snad jako zvire?*Zepta se a sluchatka si sund tak, ze je ma kolem krku a hudbu hned sopne. Prohledne si fialovovlaou divku a privre oci.* To mi unikl nejaky trend strileni sipu na lidi v parku takhle poozde v noci? *Rekne zamyslene a sleduje stale dicku pred sebe.* /Zajimave../ Ty jsi mistni, nebo jsi tady kvuli festivalu? *Zajima se.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Eris S. Beavers

Thu Apr 09, 2020 1:36 am
*Střílí šípy a pak si všimne někoho, kdo jde prakticky vedle stromu, na kterém má terč a omylem toho člověka málem zastřelí. Rychle se za ním vydá, omluví se mu a šíp sebere. Když se jí zeptá, co se děje, trochu nadzvedne obočí a koukne na šíp ve své ruce a luk ve druhé. Jeho nechápavost jí pak vysvětlí sluchátka.* /Super, takže kdybych k němu nepřišla, ani by si toho šípu nevšiml./ *Vynadá si v duchu, protože jedno z hlavních pravidel, který jí máma vždycky vtloukala do hlavy bylo nepoutat na sebe moc pozornosti. Trochu sebou škubne, když si ten týpek všimne šípu a začne docela vyvádět.* Nevypadáš, ale chováš se tak. *Ušklíbne se trochu pobaveně.* Promiň. Trénovala jsem a jedna z ran mi uletěla. Šel jsi přímo vedle stromu, kde mam terč. *Kývne hlavou ke stromu nedalo od něj.* Netušila jsem, že se tady objeví nějakej blázen takhle pozdě. *Pokrčí rameny a pak se pousměje.* Místní. Ty? *Zeptá se ho nazpátek.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Městský park - Stránka 4 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Thu Apr 09, 2020 3:07 pm
*Vraci se dmu parkem a jedine, co vnima je hudba, ktera mu ni v usich a tak nevnima deni kolem sebe. Nejspis by si ani nevsiml toho, ze kolem nej prosvistel sip, kdyby se pred nim z niceho nic neobjevila holka s fialovyma vlasama a on si tak nemusel sundat sluchatka, aby se ji zeoptal, co se deje a nasledne az kdyz se koukne na sip v jejich rukou dojdemu, co se vlastne dele a tak se ji zepta jestli je ro nejaky novytend, ze strilido nahodnych lidi v parku, nebo jestli ji pripomina snad zvire. Nad jeji odpovedi jen nadzvedne oboci.* Tak pardon, ze jsem v soku z toho, ze na me nejaka holka v parku strili sipama takhle v noci. *Pokrci rameny.* Hele nejsi nahodou rebelka, co tady ciha na nekoho z kralovsky rodiny? * Rekne pobavene.* /Malem se ti to povedlo, ale tohle nebudu zminovat. Treba by me fakt nasledne prospikovala jako jitrnici./ *Poslechne si jeii slova ohledne terce a koukne se tim smerem.* Pani. Ja jsem tohle nikdy v ruce nedrzel. *Rekne a potom koukne na siluetu fialovlasky.* je to tezky? Popravde nikdy jsem nevidel holku v mym veku, co by se venovala necemu takovemu. *Uchechtne se.* Spis vidam holky, co tanuji na akcich a bavise spis modernima vecma. *Potom zvedne ruce.* Teda ja te neznam a tak ani nemuzu vedet jestli se zivis jako nocni proskpikovavac lidi, nebo te bavi i neco jinyho. *Potom se ji zepta jestli je z Angeles nebo ji, jako ostatni pritahuje spis ten festival a je z jine provincie. Pousmeje se.* Taky jsem mistni. *Kyvne hlavou a potom sede pohledem k jejimu luku.* Promin, ze jsem te vylekal i kdyz uplne nevim jak jen jsem sel po ceste.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Eris S. Beavers

Thu Apr 09, 2020 3:21 pm
*Pobaveně se pousměje a pak letmo pokrčí rameny.* Nebylo to na tebe. *Ujistí ho, ale mnohem milejším hlasem, než předtím. Po jeho další otázce se rozesměje.* Kdybych byla rebelka, číham spíš před palácem, ne? *Nakloní hlavu trochu na stranu a pak poukáže na terč kousek od něj.* Není to zas tak těžký. A mě to vážně baví. Klidně tě to naučim. *Nabídne mu s pokrčením rameny a pak se uchechtne.* /Pěstní souboje, házení nožů, střílení z různých zbraní...? Jo, o tom ti vyprávět nebudu./ Kromě luku hraní na kytaru, to mě naučil táta. A nikoho jsem nikdy nezastřelila. *Ujistí ho pobaveně a pousměje se, když slyší, že je místní.* /Fajn, to se třeba ještě někdy potkáme./ To je v pohodě. Měla jsem počítat s tím, že i takhle pozdě se tu může někdo vyskytnout. *Potřese nad tím hlavou.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Městský park - Stránka 4 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Thu Apr 09, 2020 4:05 pm
*I Kdyz jeji usmev evidi slysi jeji usmev v jejim hlase . Sam se pousmeje.* Tak to jsem velice rad hermosa. *Usmeje se a potom se rozesmeje po jeich slove stejne, jako se ona rozesmala po tech jeho a kyvne hlavou.* To je nejspis fakt. Takze se nemusim bat o to, ze me treba proleti hlavou sip a mym mozkem na opacne strane? *Zepta se ji se smichnm a nasledne se koukne zse na ter nedaleko nej.* Takze Lukostrelba je neco, jako tvuj konicek? * Zepzta se ji a potom se mu ehce zableskne v ocich.* Fakt bys me to naucila? Riskovala bys ten fakt, ze ti treba propichnu nohu, loktem vypichnu oko, nebo kdo vi, co jeste? * Pta se s usmevem, ale opravdu jej tahle jeji nabidka zaujala.* Tak kdy probehne prrvni lekce Hermosa? *Rekne nadsene a ceka na jeji eakci a potom se jeho usmev rozsiri, kdyz slysi, ze ji bavi hra na kytau.* Ja hraji taky na kytaru, potom na klavir a trochu nove i na bici. Uci me to kamarad. Ten od ktereho jsem se momentalne ted vracel domu. *Rekne* /Takze Fialovovlaska je mistni? Eso es lindo! Treba na ni jeste nekdy narazim a snaz i za jasneho dne. Ted vidim jen jeji vlasy./ Takze na sebe treba jeste nekde muzeme narazit, ale by bych rad, kdyby sis pri tom nehrala na Amorka. *Rekne z legrace.* Ja jsem nepocital s tim, ze tady narazim na holcinu, co tady strili luky, jako indianka. Diky tobe si tady uz nebudu nikdy pripadat bezpecne a vzdy, kdyz tudyma pujdu, budu se ohlizet jestli na me odnekud neprileti sip. *Rekne to tone, aby vedela, ze to nemysli vazne a jen ji popichuje.* Jak dlouho se o tohle zajimas? *Zepta se a nakloni hlavu na stranu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 30, 2020 11:51 am
*Poslední dobou toho má fakt dost. V ghettu se dokončují plány na útoky po čas Selekce. Z toho všeho jí už začíná třeštit hlava a nemá náladu tam teď být. Akorát jí to připomíná, že ztratila dceru, nikdy neuvidí svou vnučku a její další dvě děti se jí vzdalují čím dál víc, i když se snaží s nimi sblížit. Neví co má dělat a nechce Rorymu přidělávat starosti, takže se vydala na procházku po městě, během které došla do parku. Tam se posadí na lavičku a kolena si přitáhne k bradě. Ani když byla na ulici a neměla kde bydlet a co jíst, nebyla tak zoufalá, jako teď. Připadá si jako ta nejhorší matka na světě a ví, že s Heddou už to spravit nepůjde.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park - Stránka 4 Empty Saskia Vance

Thu Apr 30, 2020 12:05 pm
*Ví o plánech své matky na útoky během Selekce a nelíbí se jí to. Nechce, aby teď měla šanci ublížit ještě více nevinným lidím. Neví, jak jí v tom zabránit, jak ji přimět, aby to odvolala a otevřela oči. Podle ní se to dá vyřešit jinak. Když bude akorát zabíjet nevinné, ničeho tím nedosáhne. Rozhodla se jít si trochu pročistit hlav a vzala s sebou i Xiomaru do města. Dovedla ji do parku, kde i ona sedla na trávu pod jeden strom a sleduje svou dcerku, jak sbírá květiny po zemi. Nemá přes obličej šátek. Její rodina ví, že je tu. Po chvilce si všimne osobu, sedící na lavičce, kterou velice dobře zná. Pohledem zabloudí ke své dceři.*/Jak moc by ji bylo špatné využít k tomu, aby moje matka otevřela oči a viděla, že je něco cennějšího, než věčné honění za pomstou? Za zabíjení nevinných? Vždyť starším lidem zabíjí jejich děti. Sama to teď viděla./*Ztratila ji, musela zažít tu bolest. Vidí, jak na tom je. A nelíbí se jí to. I po tom všem má svou mámu ráda. Z myšlenek ji vytrhne Xiomara.*Počkej zlatíčko.*Vyzve ji. Trochu jí upraví vlásky, blonďaté, které má po své dědečkovi. Oči má zase po své babičce.*/Je mým rodičům až neuvěřitelně podobná../*Dala jí dneska její oblíbené modré šatičky, které jí teď trochu opráší od trávy.*Víš, jak jsem ti říkala o tvé babičce Arowen?*Zeptá se jí s menším úsměvem. O jejích prarodičích vždycky mluvila hezky. Vysvětlí své dceři, že ta sedí, která sedí na lavičce je právě její babička a navrhne jí, aby jí přinesla kytičku, kterou natrhala. Sama ji lépe ukáže a pak jí dá Xiomaře a zvedne se. Opře se bokem o strom a pobídne svou dceru, aby šla za její matkou. Sama zůstává na místě a ostražitě pozoruje, jak její dvouletá dcera hopsá směrem ke své babičce, následně ji osloví a předá květinu. Ví, že její matce dojde, o koho se jedná, kdyby ne podle té podoby, tak podle toho, že by si musela všimnout jí, která je z dálky pozoruje.*/Prosím, ať to aspoň trochu zabere../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 30, 2020 12:33 pm
*Dojde do parku, kde si sedne na lavičku a přitáhne si kolena k bradě. Nejradši by se rozbrečela, ale odmítá brečet na veřejnosti a v ghettu jí Rory hlídá jako oko v hlavě a jelikož mu nechce přidělávat starosti, snaží se tvářit, jakože je všechno v pořádku a ona už se netrápí ohledně Heddy. Pohledem sleduje štěrkovou cestu u které lavička stojí a zvedne ho, až když k ní přijde nějaká malá holčička.* Ahoj. *Pozdraví jí pořád trochu zaraženě.* /Vypadá jako malá Hedda./ *Povzdychne si v duchu a pak jí dojde, že se prakticky dívá do svých očí a kdo ta holčička bude. Spustí nohy na zem a její oči se hned zalijí slzami. Vezme si od ní s úsměvem kytku.* Děkuju. *Poděkuje jí.* Máš tady maminku? *Zeptá se jí a pak od ní pohled trochu neochotně zvedne a rozhlédne se po parku. Všimne si Heddy, která je sleduje od jednoho ze stromů.* /Přišla mě snad vydeptat ještě víc?/ *Pousměje se na malou Xiomaru a pak se zvedne a spolu s ní dojde ke své dceři.* Jestli na něco opravdu teď nemám náladu, tak je to přednáška o zabíjení nevinných. *Oznámí jí a v jejím je slyšet jednoduše únava a naprostá rezignace. Neplánuje s útoky na palác přestat, ale momentálně nemá rozhodně náladu snažit se zničit královskou rodinu, když ta její se rozpadá.* Je nádherná. *Usměje se na svou vnučku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park - Stránka 4 Empty Saskia Vance

Thu Apr 30, 2020 12:50 pm
*Všimne si své matky, a tak se rozhodne ještě něco zkusit. Poslední pokus o to, usmířit se se svou matkou a nějak ji přesvědčit o tom, že to co dělá je skutečně špatné. Rozhodne se za ní poslat Xiomaru. Sleduje, jak ní její dcera přejde a dala jí květinu. Pak se setká s pohledem své matky. Je si jistá, že poznala, o koho se jedná. Nechá je dojít až k sobě a Xiomaru, která jí skočí do náruče, zvedne a drží ji u sebe, zatímco si její dcera začne hrát s náhrdelníkem, který má na krku se podívá na svou matku.*Tak jak se cítíš teď ty se cítí mnoho lidí. Kvůli útokům spoustu rodičů přišlo o děti a děti o rodiče.*Pokrčí rameny.*Víc ti toho dneska říkat nebudu./Takže to nevyšlo../*Povzdechne si v duchu. Pak se usměje a podívá na Xiomaru.*Jo, to je.*Souhlasí a pohladí svou dceru po vláskách.*Je strašně podobná tobě a tátovi, svému dědečkovi. Ale to sis asi všimla..
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 30, 2020 1:18 pm
*Podívá se na holčičku, která k ní přijde a po chvíli jí dojde, že je to její vnučka. Oči se jí hned naplní slzami. Zároveň štěstí z toho, že jí konečně může poznat a zároveň smutkem z toho, že to musí být v takové situaci a ona jí nemohla poznat daleko dřív. Pak už s ní dojde k Heddě a oznámí jí, že nemá náladu na žádné přednášky.* Myslíš, že to nevím? *Nadzvedne obočí.* To si snad nepamatuješ, že já o svoje rodiče taky přišla? Zbavili se mě. *Potřese hlavou a pak si prohrábne vlasy.* Takže co? Chtěla jsi mi představit mojí vnučku jenom proto, abys mi dokázala, že jsem ten nejhorší člověk na zemi? *Zeptá se jí a pohledem zabruslí ke své vnučce.* Rád by jí poznal taky. Já jsem možná hrozná máma a nesnášíš mě, ale aspoň jemu jsi to mohla umožnit. *Podívá se na ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park - Stránka 4 Empty Saskia Vance

Thu Apr 30, 2020 1:24 pm
*Sleduje svou matku, jak se společně s Xiomarou blíží k ní a pak řekne, že stejně tak o děti, jak ona přišla o ni, přicházejí i další rodiče, kvůli neustálým útokům na palác.*Právě protože to víš, by jsi to měla podle mě více chápat.*Řekne svůj názor.*Nehádejme se, aspoň ne před ní..*Podívá se zase na Xiomaru.*Ne, proto ne. Nejsi nejhorší člověk na zemi, to jsem nikdy neřekla a ani na to nepomyslela, to ty.*Nikdy by ji takhle nenazvala.*I po tom všem jsi přece moje máma a babička mé dcery.*Odmlčí se.*Jen jsem ti tím chtěla připomenout, že existují důležitější věci, než je honění se za pomstou. A jo, uznávám. Doufala jsem, že tě to obměkčí./Ale jak vidím, ty se nezměníš nikdy. Ani po tom, že jsem utekla, schytala za tebe kulku, ani za cenu, že teď jsi o mě definitivně přišla a ani kvůli své vnučce./*Dodá pro sebe v duchu. Nemá to srdce to říct nahlas. Její matka ví, co se stalo a trpí dost./*Pokrčí rameny.*Někdy mu ji klidně ukážu. Když bude chtít.*Položí svou dceru, která se hrne z jejího náručí na zem a nechá ji odběhnout dále od nich, aby mohla zase začít sbírat květiny a sedla si do trávy, tak, že jsou celé její šaty ihned zase upatlané. Pobaveně se uchechtne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 30, 2020 2:39 pm
Právě proto chci útoky na palác omezit. Ať už v počtu či v tom, jak jsou drtivý. *Oznámí jí a pak přikývne, protože se před Xiomarou hádat nechce.* Ale chováš se tak. *Opáčí, protože z toho, jak se k ní chová si nejde vyložit moc něco jinýho.* To možná jsem, ale obě víme, že nenávist se dost podceňuje a že člověk dokáže nenávidět kohokoliv. I vlastní rodinu. *Pokrčí jedním ramenem. Když slyší, že doufala, že jí Xiomara obměkčí, přikývne. Sama by asi na jejím místě udělala to samé, i když ví, že je to docela krutý.* Samozřejmě, že bude chtít. Stejně tak, jako vždycky rád uvidí tebe. Jsi naše dítě a ona je naše vnučka. *Namítne a pak se pousměje, když sleduje svou vnučku v trávě.* Tohle má po tobě. Z parku tě nikdy nešlo dostat. Dokázala by sis tu hrát celej den. *Usměje se smutně nad tou vzpomínkou a musí rychle zamrkat, aby zahnala slzy.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park - Stránka 4 Empty Saskia Vance

Thu Apr 30, 2020 3:26 pm
*Neví, jestli své matce tohle věřit, že omezí útoky na palác. Za celou dobu to neudělala. Pak jí řekne, ať se nehádají aspoň před tou malou a následně, že ona není nejhorší matka na světě.*Chovám? To mám asi po tobě.*Řekne.*Nezabila jsi náhodou svou rodinu?*Položí jí spíše řečnickou otázku.*Jo, odložili tě, to vím taky, ale nezdá se mi to jako dostatečný důvod k tomu, bez urážky. Já bych to neudělal. Člověk musí umět odpouštět a umět nechat svou minulost za sebou.*Pak řekne, že Xiomaru klidně někdy tátovi ukáže, nemá s tím problém. Ale zase je neplánuje navštěvovat každý víkend. Dvakrát za rok by nejspíše stačilo. Na její slova raději nic neříká. Většinu toho, co by někomu jinýmu řekla raději spolkne. Sleduje Xiomaru, jak si sedne do trávy a začne kolem sebe vytrhávat květiny. Přitom si založí ruce na hrudi.*Vzhledem je podobná hodně na vás a chováním zase na mě.*Uzná.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 30, 2020 3:43 pm
*To, co jí řekne myslí vážně. Neplánuje s útoky skončit, ale omezí je. Zasvětila tomu celý život a jen tak s tím neskončí, nevzdá to, ale ví, že Hedda měla v něčem pravdu. Člena královské rodiny, na které je útok zaměřený, nezabili už hodně dlouho. A doufá, že Heddě by mohlo stačit i tohle.* To nepopírám. *Sklopí pohled a pak nadzvedne obočí.* Je vůbec něco, co jsem podle tebe neudělala špatně? *Zeptá se jí, i když její odpovědi se docela bojí. Pak už sleduje Xiomaru, jak trhá kytky okolo sebe a vzpomene si, že přesně takhle si tu hrála i Hedda. Tehdy od ní ještě slýchávala "Mám tě ráda, mami."* Chováním a vyjadřováním se jsi po tátovi. *Zhodnotí a podívá se na ní s menším úsměvem.* Stejně jako Romeo. *Doplní poté, protože ten je také kopií Roryho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park - Stránka 4 Empty Saskia Vance

Thu Apr 30, 2020 4:19 pm
*Moc jí nevěří v tom, že by nějak omezila útoky a nebo je dělala klidnější tak, aby zranila méně lidí. Pak by to přece pro ni nemělo úplný smysl, ne? Pak řekne, že v tomhle je po ní, ve špatném chování vůči své rodině. Ona přece tu svou zabila, i kdy má proto nějakou omluvu, ona by to neudělala, kdyby jí její rodiče udělali to stejné.*Snažila jsi se nám věnovat. *Pokrčí rameny.*/I když taky nic moc./*Po většinou házela pořád špínu na královskou rodinu, což se jí nelíbí. Ona vidí že se snaží a ne všechno jde tak rychle, jak by si někdo přál. Navíc situace v Illey se za několik posledních letech o mnoho zlepšila. Pak sleduje malou Xiomaru. Snaží se být co nejlepší matka. Ví, že se snažila i její máma, být co nejlepší. Bohužel pro ni, házela na Schreave jen špínu, nikdo nemohl mít jiný názor o jižanů, pak jej hned propálil pohledem, vynadali a žalovali ostatním. To ji štvalo. Navíc nutila už malé děti trénovat, dělala z nich zabiják a dle ní to není dobré. Malé děti jsou neuvěřitelně ovlivnitelné a to, co jim vštípíte do hlavy budou brát jakože je to to správné. Podle ní jim její matka měla říkat i pozitivní věci. U každé situace něco pozitivního a negativního, jak to dělá ona u své dcery. A ať se sami rozhodnou co se jim osobně dá lepší a nevtloukat jim do hlavy svůj názor. Chvilku mlčí.*Eris mě za to asi bude chtít uškrtit..*Začne po chvilce.*Ale ona není jako ty. Vidí to podobně jako já a já jsem si jistá, že zabíjet nechce. Spíše to dělá jen kvůli tobě a tátovi.. Aby vás nezklamala a neublížila vám jako já. *Odmlčí se.*Už když byla malá, viděla jsem to na ní. Ty sis toho pravděpodobně nevšimla, protože jsi na to neměla takový pohled..*Vydechne.*Jestli tě můžu o něco požádat. Tak si s ní promluv a vyslechni ji, jak se cítí. Nechej ji mluvit a ujisti ji, že se na ni nebudeš zlobit, kdyby to viděla třeba jako já. Potřebuje cítit oporu. Vědět, že se na ni nebudeš zlobit, že nebudeš zklamaná, když nebude chtít jít stejnou cestou. A bude vědět, že v tobě má podporu. A nemusí se bát mluvit nahlas, jak jsem se bála já. U jižanů jsem se vždycky cítila hrozně, jako vyvrhel. Nikdo mě tam nechápal, nikdo mě nevyslechl./Ani ty../*To ale asi nemusí říkat nahlas.*Už byla na svém prvním útoku. Po kterém jsem já utekla. Neudělej stejnou hloupost a poslechni si ji. Pro své vlastní dobro. Nechceš ji přece ztratit.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 30, 2020 4:59 pm
*Potlačí uchechtnutí, protože to zní dost chabě, jako kdyby to ani nemyslela vážně.* /Jo, to jsem si myslela./ *Povzdychne si v duchu a prohrábne si vlasy. Radši se zaměří na to, jak je Xiomara podobná své matce a ta zase svému otcovi. Mírně nakrčí obočí, když slyší o škrtící Eris, ale pak už pochopí, kam tím míří.* /Zajímavý, kolik toho o svý sestře víš, když jsi poslední čtyři roky byla někde v trapu a nezajímala se o nás./ *Má tu poznámku i na jazyku, ale nakonec si jí nechá pro sebe a počká, než Hedda domluví.* Heddo, ty si o mě nejspíš myslíš, že jsem naprostý ignorant, co se o své děti nestará a nevšímá si jich, ale já moc dobře vím, jak se k tomu všemu staví. Vím, že jsem tebe nikdy nevyslechla a omlouvám se ti. Chovala jsem se k tobě spíše jako k ostatním rebelům a ne jako k dítěti. Ale, prosím, zkus mě pochopit. Já sama nikdy rodiče neměla. Byla jsem vychovávaná chvíli v děcáku, pak na ulici a pak v ghettu. Jsi moje první dítě. A člověk se automaticky nenaučí být rodičem. Neumím být dobrá máma a asi jí nikdy nebudu. *Přizná a prohrábne si u toho vlasy.* Vím, jak se na to všechno Eris dívá. Nechci ztratit všechny své děti. Ale teď bohužel řeším ohledně Eris něco trochu důležitějšího, než její postoj k zabíjení. *Poznamená a u toho zabodne pohled do země.* Promiň za to, jaké jsi měla dětství. *Omluví se jí. Nejradši by vrátila čas, ale moc dobře ví, že to nejde.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městský park - Stránka 4 Empty Saskia Vance

Thu Apr 30, 2020 5:24 pm
*Řekne jí o Eris. Nemyslí si, že by se poučila, že to tentokrát vidí. Ona se tehdy trápila a nikdo si jí nevšímal a nechce, aby se stejně tak její sestra trápila. To by si neodpustila. Pořád sleduje Xiomaru, ale když její matka začne mluvit, opře své oči na ni.*Všímáš si nás. Neřekla jsem, že ne. Hodnotím to jen z mého pohledu, jak vím, jaké to bylo, když jsem byla ve věku Eris. Možná ses změnila, my spolu přece jen pět let nemluvily.*Pokrčí rameny.*Nevím, jak se teď chováš k Eris a Romeovi a jestli je vyslechneš. Říkám to jen z toho, co vím, jak to bylo když jsem byla já v její kůži. Jestli si toho teď všímáš, jsem jedině ráda./Eris si to zaslouží../To je jedno. Už jsem se přes to přenesla.*Potřese nad tím hlavou.*/Taky docela zvláštní, že se tady na to vymlouvá a když tehdy zabila své rodiče, nezajímalo ji to. A to byla taky jejich první dítě./Jsi dobrá máma. V něčem máš mezery, nebo jsi měla.. Ale nikdo není dokonalý./Já jsem si toho na rozdíl od tebe očividně vědoma./Něco jiného?*Nadzvedne obočí.*Fakt, že se tvoje dcera stýká z jedním ze Schreave? Konkrétně s princem Eathenem? *Nadzvedne obočí.*Nejsi jediné, která má všude své lidi. Stejně jak ty, já je mám v paláci, v klubech ve městě a i u jižanů. Dík tomu vím kdy a jaký útok plánujete. A taky mi dost pomáhá fakt, že o tomhle přemýšlíme hodně podobně a dokážu spoustu nejasností odhadnout.*Dokáže přemýšlet jako svoje matka, vědět, jakou cestu nejpravděpodobněji zvolí.*Eathen se zdá jako milej kluk a pokud ho má Eris ráda.. *Pokrčí rameny.*Ať si je klidně princ. Vždyť i princ si může rozumět s rebely. Je očividně jen po svém otci. *Pak pokrčí rameny.*To.. je v pohodě. Přenesla jsem se přes to.*Odpoví jí a dojde pro svou dceru. Nechce tu už déle být. Vezme ji do náruče a otočí se na svou mámu.*Hádám, že se uvidíme při dalším útoku. Stejně jak ty, ani já se nehodlám vzdát.*Pak se otočí a odejde rychlým krokem pryč.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 30, 2020 5:46 pm
Snažím se je vyslechnout a ujistit, že se mi můžou svěřit. /Ale očividně jsem to posrala už natolik, že se ode mě vzdalují čím dál tím víc./ *Když jí řekne, že je dobrá máma, mírně nadzvedne obočí. Kdyby byla dobrá máma, teď by tu nestáli a nevedly tento rozhovor. Kdyby byla dobrá máma, nikdy by neutekla z ghetta a nezatajila jí její vnučku.* To je jedno. *Potřese hlavou, když se zajímá o to, co ohledně Eris řeší.* Opravdu mě těší, že máš mezi mýma lidma svý špehy a necháváš mě sledovat. *Prohlásí ironicky a zatne zuby, aby jí tu nezačala probodávat pohledem.* Eathen je Schreave. Moc dobře vim, jaký jsou. Nenechám svojí dceru, aby jí někdo z nich zlomil srdce. *Zavrtí hlavou a pak nadzvedne obočí.* Budeš mi předhazovat to, že jsem před dvaceti lety spala s princema? Ano, ale já se do nich nezamilovala právě z tohohle důvodu. Jenom jsem je využila, abych se dostala do paláce a mohla naplánovat útoky. Vážně ti to přijde jako vhodný porovnání? *Zamračí se nechápavě. Když pak odejde, frustrovaně vydechne a prohrábne si vlasy. Pak už jenom sleduje, jak se její dcera a vnučka vzdalují a jakmile zmizí z dohledu, bouchne pěstí do stromu a musí se opravdu snažit, aby zadržela slzy. Jakmile se trochu uklidní, vydá se zpátky do ghetta. Sice má pořád slzy na krajíčku, ale zároveň jí z očí lítají blesky a okamžitě se vydá do zjišťování, kdo z jejích rebelů dělá zvědy pro Saskiu. Není zas tak těžké je najít. Jakmile to zvládne má chuť je postřílet, ale ovládne se a jenom je z ghetta bez okolků vyhodí. Je jí jedno, co s nimi bude. Ať si klidně odtáhnou zpátky k Heddě, nebo umřou. To jí nezajímá.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Městský park - Stránka 4 Empty Městský park - 6. ročník

Mon Aug 03, 2020 8:51 pm
s jezerem nabízí relax a ticho na rozdíl od rušného města. Pohodlné lavičky pod stromy i výhled na jezero. Obrovská travnatá plocha také nabízí mnoho možností relaxu. Na jezeře vidíte také most, kde se můžete zastavit a pokochat.

Městský park - Stránka 4 01baea1ee920559b94b61feb2e90f99a
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městský park - Stránka 4 Empty Atticus D. Beavers

Sun Aug 16, 2020 3:04 pm
*Dnes byk zase chvíli v dětském domově, kde pomáhá hlídat děti a části je učí i něco, co se učí děti u nich v ghettu. Občas tam bere i svého orla, kterehoz vzak i dnes, takže mu sedí na ramenu. Teď jede právě z dětského domova na motorce zpátky domů, ale místo toho aby jel přímo do ghetta, zastaví se nakonec u parku, kde motorku zastaví a do parku se rozejde pěšky. Na sobě má černé roztrhané džíny a světle modrou mikinu. Blonďaté vlasy má jako vždy v kudrlinkách a sem tam mu nějaká ta kudrlinka spadne do čela, takže si ty vlasy často prohrabuje. Po chvíli chůzi se zastaví u jednoho stromu, kde se posadí a svého orla pustí, aby se proletěl. Pak se jen o strom opře, zavře oči a jen tak tam sedí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Wren J. Beavers

Sun Aug 16, 2020 3:15 pm
*Často potřebuje uniknout od všeho toho napětí, které panuje v ghettu, když už nějakou dobu nebyl útok. Všichni čekají na jeho povel a na naplánování dalších kroků k odstranění královské rodiny. Včera je uklidnil, když do ghetta dovezl drogovanou princeznu Brikssi, která je nyní jejich vězněm. Jestli si myslela, že jí bude věřit, že chce opravdu zradit svou rodinku a může počítat s její pomocí, tak ať zapomene. Nikomu z královských nevěří, protože není idiot. Jeho táta ho toho naučil spoustu. Hlavně to, že královští jsou ti, kdo mohou za smrt jeho matky, kterou nikdy nepoznal, a proto se s nimi odmítá spojovat. Svých cílů dokáže dosáhnout i tak. Rebelů má dost a palác už se mu zvládlo také skvěle prozkoumat, aby si ověřil, že nákresy, které při průzkumech pořídila jeho matka, jsou přesné a že díky nim mohou spolehlivě plánovat další útoky. Nyní si chtěl ale na chvilku pročistit hlavu na čerstvém vzduchu, než se vrátí za tou princezničkou a trochu si s ní pohraje. Vytáhl svého psa na procházku a zamířil s ním do parku. Sleduje cestu před sebou, takže když mu něco dopadne na rameno, překvapí ho to. Stejně jako ho překvapí, když uvidí, že to je ptačí hovno a nad sebou spatří orla. Hned se rozhlédne po jedné známé tváři, kterou taky uvidí. Dojde k Atticusovi a trochu podrážděně se zamračí, protože hovno na jeho černém tričku svítí jak led světýlko.* Nemůžeš mu nějak ucpat konečník, když ho necháváš lítat nad nevinnýma lidma? *Postěžuje si a posadí se vedle něj.* Máš aspoň nějakej kapesník, kterym bych to ze sebe dostal? *Zeptá se ho, protože on s sebou klasicky nic nemá.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městský park - Stránka 4 Empty Atticus D. Beavers

Sun Aug 16, 2020 3:30 pm
*Jak dojde do parku, sedne si je stromu, o který se opře a zavře oči. Šel se jen kvůli tomu, aby se jeho orel mohl proletět taky někde jinde než na jeho rameni, když jede na motorce. Po chvíli ho ale sezení přestane bavit, takže vstane a přejde k nedalekému stánku, kde si koupí kávu a pak zase přejde k tomu stejnému stromu. Ted se mu aspoň s kávou sedí lépe. Když se zase opře a chce zavřít oči, všimne si postavy, která míří k němu. Přihmouří oči, aby na tu osobu zaostřil a jakmile si všimne svého strýce, pousměje se. Když ale uvidí výraz v jeho obličeji, zmateně povysune obočí a klidně se napije z kávy. Po jeho slovech se koukne na jeho rameno a když uvidí, co na něm je, koutky úst mu pobaveně zaškubou a nakonec to nevydrží a vyprskne smíchy, takže i tu kávu, co pil vyprskne před sebe.* To je jakoby ucpal konečník někdo tobě. Taky by se ti to moc nelíbilo. *Uchechtne se a pak z kapsy u mikiny vytáhne zmačkaný kapesník, který, protočí ze všech stran, aby se ujistil, že je použitelný a poté mu ho podá.* Asi ho pochválím za to, že sere na správný lidi. *Zazubí se na něj a pokrčí rameny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městský park - Stránka 4 Empty Wren J. Beavers

Sun Aug 16, 2020 3:44 pm
*Jde se svým psem parkem, protože si potřebuje trochu vyčistit hlavu a navíc nebyl RJ, jak se jeho pes jmenuje, delší dobu venku, takže mu i menší procházku a vyvenčení dluží. To mu ale naruší venčení jeho synovce, který si tu s neucpaným konečníkem nechává lítat orla. Na rameni mu skončí jeho výkal v zářivě bílé barvě, která na černém tričku působí jako pěst na oko. Rychle se vydá za Atticusem, vedle kterého se posadí a zakoulí očima, když vidí, jak vyprskl smíchy. Kdyby měl ten hnus dole z ramena, možná by se taky zasmál.* Jenže já si nelítám po parku a neseru lidem na ramena. Maximálně, kdyby to byli Schreave. Měl bys ho vycvičit, ať sere jenom na královský. *Poradí mu a pak si od něj vezme s pochybovačným pohledem kapesník. Je to ale lepší jak nic, takže se dá do stírání dárku od orla a snaží se to vyčistit co nejvíc, i když tam menší flek pořád zůstane.* To teda rozhodně nesere. *Uchechtne se.* Jak se vůbec máš? Zase jsi byl v dětskym domově? *Zajímá se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městský park - Stránka 4 Empty Atticus D. Beavers

Sun Aug 16, 2020 3:59 pm
*Když uvidí, jak si k němu kráčí dost známá postava, na tváři s emu vyloudí menší úsměv, který ale zmizí, když uvidí výraz jeho strejdy. Když ale zjistí, kvůli čemu se tak tváří, neubrání se a vyprskne díky smíchu kávu, kterou zrovna pil. Po jeho slovech zabodne prst do vzduchu se stáe pobaveným výrazem.* To už zkoušel táta. A dopadlo to tak, že se mu posral na hlavu. *Pokrčí rameny a následně z kapsy vytáhne me moc dobře vypadající kapesník, který ale jak posoudí, je čistý. Nebo aspoň doufá. I tak by to bylo jedno, když kapesník poslouží jako toaleťák na ptačí hovna.* Jo, docela to jde. Jak se máš ty? *Zeptá se ho na tutéž otázku, načež na jeho další otázku přikývne.* Jo, vracel jsem se právě od tamtud. Wildera mají rádi, takže jsem jim ho tam přivezl. *Kývne hlavou k orlovi, který proletí nad jeho hlavou, až se nakonec zastaví na stromě pod kterým sedí.* Co vlastně ta princezna? Už jsi z ní něco dostal?  *Zeptá se ho zvědavě.* Vážně nevěříš tomu, že se chtěla spojit? A svrhnout svou rodinu? *Nakrčí nad tím zamyšleně obočí. Vzhledem k tomu, žr má díky přátelství se Stehp volné dveře do paláce, občas tam zajde, ale s touhle princeznou nikdy nemluvil.*
Sponsored content

Městský park - Stránka 4 Empty Re: Městský park

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru