Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pláž a moře

+8
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
13Lucky
annie.16
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Jan 26, 2020 7:15 pm
*Občas je dost soutěživí a proto jí rozhodně nikdy nenechá jen tak vyhrát. To není jeho styl. Pak si stejně jak ona i on obleče oblečení, což se mu ale moc nezamlouvá, protože přijde o výhled na její tělo, který se mu líbil. Přece jen je to chlap. pak se s ní dostane na parket, kde si ji k sobě přitáhne blíže a začne tancovat. Po jejích slovech se uchechtne.*Teda ty se nezdáš..*Poznamená. Sjede ji pohledem.*Ale nebudu říkat, že pohled na tebe jen v plavkách se mi taky nelíbil.*Zatváří se jako nevinný andílek.*Líbí se ti tento styl akcí? Nebo jsi spíše na plesy?*Zeptá se jí. On sám preferuje tohle, protože plesy jsou více nudné. Klidně to řekne i nahlas, nemá s tím problém. Nikdy ho moc nebavily a jen tak se to nezmění. Na plese jsou všichni více formálnější a on těch formálností za celý den má dost. Nepotřebuje je ještě večer, kdy se chce aspoň trochu bavit, když k tomu má konečně příležitost.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Jan 26, 2020 7:31 pm
*Nedá se proto to zjišťování toho, jak časté bude jejich soupeření v něčem. Nechá si to jako překvapení, kdoví jestli dobré, či zlé. Našpulí ret a zavrtí hlavou.*Stěžovat si rozhodně nemůžu.*Zamručí tiše a pokývne.* Pokud bude ještě příležitost, je možné že se toho dočkáš.*Poví  a zazubí se, na krátký moment se musí zamyslet nad jeho otázkou.*Obojí má něco do sebe, a za sebe nemůžu říct, že by mi něco z toho vadilo. Nejsem vlastně zvyklá chodit na žádné akce. Na plesech se děsím akorát toho, až příjde čas kdy budu muset  nosit šaty, ve kterých se skoro nedá nadechnout.*Zavrtí hlavou se smíchem a krátce se zatočí. Doufá jen ve vlastní prospěch, že taková situace nastane až za hodně dlouhou dobu. Proto svůj pohled také věnuje své obuvi a uculí se.*Také se nemusím při tomhle bát, že se přizabiju na podpatkách. Je větší možnost, se uvolnit. Být sám sebou.*Pokývne hlavou s tím, že se zase na delší dobu odmlčí. Jí samotné připadá, že občas moc mluví, a je třeba jí zastavit. Jednoduše zase skloní pohled a věnuje se tanci. Teď se soustředí jen na to, a také na to, že se její tělo vlastně skoro úplně dotýká toho jeho. Znervozní jí to.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Jan 26, 2020 7:52 pm
*Usměje se a pak s ní jen tančí na parketě. Zeptá se, jestli má raději akce tohohle typu a nebo plesy. On je rozhodně pro tyto akce. Je to lepší, protože se na nich lépe odreaguje. A to si přece po celém týdnu zaslouží ne? Je ale zvědavý, jak to má ona.*Já vám ty šaty nezávidím..*Řekne popravdě.*Už tak je otravný nosit oblek a mít na sobě upnutý šaty ještě všechny ty šperky, účes.. *Zavrtí hlavou.*Já jsem rád, když na sebe dám oblek a jsem za půl hodiny hotový. Musí trvat dlouho, než se připravíš, co?*Nakloní hlavu na stranu.*Tak to vidím taky. Při tomhle se člověk prostě více uvolní, jak na plese, kde jsou všichni strašně vážní.*V devět večer chce mít už klid, bavit se a nediskutovat s nějákým diplomatem o smlouvách, jak to bývá na plesech. Teda teď je s dívkami ze Selekce, aspoň má výmluvu. Když pak mlčí, celkem se diví. Ona mu přijde upovídaná a když je zticha, je to divné.*Děje se něco?*Zeptá se jí a pohlédne do jejího obličeje, aby v něm mohl vyčíst, co se děje, že najednou je potichu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Bastien R. Martinelli

Sun Jan 26, 2020 7:56 pm
*Jakmile mu řekne, že ho miluje, jako odpověď jí políbí. Chtěl by ji teď nejraději na místě zbavit oblečenín, jak je málo trpělivý. Nevydrží čekat, až budou někde v soukromí v komnatě.* Doufám, že si o mně mluvila jenv dobré. A že tvoj máma na mě nechce vzít třeba... vařečku. *Zamyšleně se zašklebí a pobaveně se poté usměje.* Ještě aby jis byla. Ale zas mělo by to výhodu. Byli bychom stále v komnatě a i tam se dá najít plno zábavy. *Zazubí se na ni nevinně a zamilovaně ji u toho pohladí po ruce.* TAk fajn, jen abych je třeba nezastrašil. *Pokrčí rameny a následně ji poslouchá. Při zmínce o dětech se pobaveně usměje.* Tak já ji ujisitím, že na nich pracujeme a co nevidět se jich dočká. *Zašeptá ji s úsměvem. On sám by děti chtěl, ale ví, že by nebyl zrovna ukázkový otec.* Tak aby ta chvilka bylakrátká nebo se tady nedočkavostí zblázním. *Zamumlá a přikývne na její otázku.* Klidně. Když už to řekneš ty, odmítnout se nedá. *Chytne ji za ruku a už ji táhne směrem k baru. I když se mu moc blízko alkoholu nechce být, jelikož být v blízkosti alkoholu znamená, že na něj odstane chuť a to znamená, že by se té chuti zbavoval težce.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Jan 26, 2020 8:11 pm
*Sama sobě se diví, že jí nevadí s ním tančit. S tím jak málo tančí,  a on uznal, že to není strašný, by se mohla snažit o nápravu. Třeba sama trénovat s imaginárním partnerem v pokoji, nebo jinou podobnou blbost. Přikývne souhlasně na jeho slova, která si prvně vyslechne, než se rozhodne sama odpovědět.* Trvá to hrozně dlouho, jen půlhodinu i více zabere výběr šatů. *Potvrdí mu jeho slova s klidným hlasem, postupně si na to začíná sama zvykat, odvyknout si potom bude už jen a jen lehčí.* Jakoby šlo na tom posledním být nějak vážný, z vašich rodinných historek.*Poznamená s pobavením, ale kývne. Souhlasí s ním, že takhle to je všechno lepší, příjemnější. V momentě co na ní po chvilce jejím mlčení promluvil, k němu zvedla svůj pohled.* Jsi blízko, a...*Špitne a nakloní hlavu.* moc blízko. A jsi obrovský.*Jasně že svá původní slova, zakecá nějakou blbostí. minimálně se o to pokusí, přitom se na něj pořád dívá. Může poznat jak jí je, za ten nemalý čas...jí měl možnost poznal víc než kdokoliv za celou dobu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Winnie J. de Croy- Solre

Sun Jan 26, 2020 8:15 pm
*Semtam si Lorcana letmo prohlíží po očku, jakoby se měl teď sebrat a odejít. A to by ji možná vadilo, protože by to znamenalo, že odešel kvůli ní. A to nechce. Skleničky do sebe klopí sice pomaleji než Lorcan, alevůbec jí to nevadí. Protože kvůli alkolu sem přišla.* Myslím, že si pleteše krásu s ohavností. *Uculí se na něj jako andílek, který je nejvíc nevinný mezi všemi nevinnými osobami. Zase do sebe vyklopí obsah nějaké skleničky, ani neví, co to bylo, jestli to byla čistá whiskey nebo nějaký drink.* Nemůžu za to, do jaké země jsem se narodila, klidně jsem se mohl narodit tady, ale víš, nevím jak ty, ale já jsem si jako zárodek vybrat nemohla. *Našpulí rty a pohled zabodne do sklenice, ohrne spodní ret a letmo se na Lorcana zase podívá. Potom už cítí jeho rty a nemá v plánu se jich zbavit, když se jí tam tolik líbí. Poté se přesune na jeho klín a to jediné, co teď chce je, aby všichni ty lidi vypadli a oni tu mohli být sami.* /Nebo se klidně můžou dívat. Ale za zkaženou nevinnost neručím./ *Hlavu nahne na bok, aby mu uvolnila cestu k jejímu krku. Začne si hrát s jeho vlasy a poté se zas konečně vráti k jejím rtům, takže se do polibku usměje. Jakmile se odtáhne, zamručí a nechápavě se na něj koukne.* Proč tam ještě nejsme?*Odpoví nadšeně, seskočí z jeho klínu a chytne ho za ruku, což si ani neuvědomuje a tahne ho někam pryč.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Jan 26, 2020 8:21 pm
*Řekne, že před nimi o něm už mluvila. Jasně, že ji rodiče museli vyzpovídat, hlavně máma, která z ní tahá všechno.*/Občas se chová jako puberťačka.. Ale stejně ji bych za nic nevyměnila./*Proběhne jí hlavou.*Mluvila jsme o tobě jen v dobrém. Několikrát jsem jim řekla, že tě miluju a že chci být s tebou, když uvažovali nad tím, že by požádali o to zrušení zasnoubení.. Báli se, abych byla šťatná, ale teď ví, že jsem.*Usměje se na něj.*A to jen díky tobě.*Řekne. Pak uzná, že je taky asociál, ale rozhodně nemá na svého bratra.*Pořád myslíš jen na to jedno..*Uchechtne se a potřese hlavou.*Klidně s tebou v tý komnatě budu i teď, nemám s tím problém. Ale aspoň na tyto akce ráda chodila. Vždycky sem přijdeme na čas a pak zase odejdeme a do další akce budeme v komnatě, co ty na to?*Dá mu návrh.*/Kdyby to šlo, klidně, ale on má práci./*Pak řekne, aby se choval tak jako normálně.*Nezastavíš, věřím, že ne.*Nepochybuje o tom, že jej rodiče budou mít rádi. Pak řekne, že si má dávat pozor na mámu a i důvod k tomu zmíní. Zase se začervená po jeho slovech.*Ty bys je teď chtěl jo?*Nadzvedne obočí. Řekne, že jen stačí, aby tu byli jen chvilku a pak půjdou do komnaty.*Nezblázníš drahý.*Pobaveně se nad tím usměje. Pak se zeptá,, jestli si nechce dát něco k pití a zasměje se nad tím, jak ji začne táhnout směrem k baru. Když jsou tam, vezme do ruky nápojový lístek. Čte názvy všech těch drinků. Neví vůbec jak co chutná. Podívá se po Bastienovi.*Co bys mi doporučil?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Jan 26, 2020 8:34 pm
*Nesnáší i přípravy na ples. Protože než se upraví, aby působil trochu reprezentativně zabere to i půl hodiny, ale ví, že to má lepší jak dívky. Ty na sebe musí navléknout šaty, nalíčit se, udělat si účes, dát si šperky.. Je rád, že se nenarodil jako dívka. Pak si vzpomene na své sourozence, konkrétně Jaspera a Edelnne, kteří jemu a Thylane dělali společnost na maškarním plese.*Jo, pak je to celkem vtipné, ale jak pro koho..*On si díky tomu vzpomněl na mnoho svých trapasů, ale Thylane se ani musela bavit skvěle.*Asi jsme ti na tom plese zkazili představu dokonalé královské rodinky, co?*Zeptá se jí. Když pak Thylane mlčí, je to zvláštní, protože ona mluví snad pořád. Zeptá se jí, jestli se něco děje a podívá se jí do očí.*Promiň.*Omluví se a trochu se od ní odtáhne, aby mezi nimi bylo více prostoru. Pak se na ni zazubí. pokrčí kolena, díky čemuž se i skrčí a teď je on menší jak ona.*Lepší?
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Lorcan Caspian Martens

Sun Jan 26, 2020 8:58 pm
Takže som ohavne príťažlivý? *Otočí si jej slová zas tak, aby sa hodili jemu. Potom sa už zamestnáva len tým, že do seba preklápa jeden pohár za druhým, pretože ho Šupináčka štve, tým, že nechce odísť a stále rozpráva.* Lenže tak to vždy bolo. Belgičania nenávideli Holanďanov a Holanďania Belgičanov. Prečo to chceš meniť? *Pýta sa jej. Tá jeho otázka z neho výjde v celku pomaly, pretože predsa len má to preklápanie pohárikov jeden za druhým naňho nejaký vplyv. Ďalej mu už len píli nervy tým, že vyťahuje stále viac otravnejšiu poznámku. Preto ju radšej umlčí bozkom, ktorý je prudký a hravý zároveň. Nie sú v ňom však cítiť žiadne pocity, pretože na to si dáva sakra dobrý pozor. Nakoniec Winnie skončí na jeho kolenách. On zasypáva bozkami jej krk a potom zas ústa. Trošku mu však prekáža, že má na sebe tie šaty. Veď si predsa potrebuje overiť, či pod nimi naozaj skrýva šupiny alebo nie. Najradšej by ich jej stiahol. Možno aj tu, ale na to je príliš málo opitý. Preto sa nakloní k jej uchu a navrhne či by sa nepremiestnili do plážového hotela.* Tak poďme. *Odpovie krátko na jej slová. Ešte sa k nej nakloní, raz ju pobozkajúc, ako by sa  nevedel dočkať toho, čo ich čaká v tom hoteli. Teraz by sa mu hodil nejaký teleport, ktorý by využil na to, že by sa do toho hotela s ňou jednoducho premiestnil. Avšak žiadny nevlastní, tak mu nezostáva nič iné len sa s ňou na to miesto vydať peši. Nejako len dúfa, že Šupináčka ho cestou nehodí ako predkrm žralokom a naozaj do toho hotela prídu.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Jan 26, 2020 9:00 pm
*Přípravy jí nejspíš tolik nevadí, z důvodu, že všechno nemá na starost ona a má pomocné ruce svých komorných, které uměly zázraky. Se svým dnešním účesem je více než spokojená, vlasy jí tak nepadají do obličeje.* Je milé vědět, že jste měli zábavné dětství.*Přisvědčí s úsměvem a pokývne hlavou. Nad jeho otázkou s ní však jednoduše zavrtí.*Máš štěstí, že jeden z důvodů proč jsem chtěla do paláce, je ten abych si na vás udělala vlastní názor. A né ten který mi je uměle předkládán.*Odpoví mu na jeho další otázku, připadá jí, že dnes se často na něco ptá, možná za to může ona. Protože je podivná, nebo ho v tom lepším případě vážně zajímá její názor. Po omluvě vyčkává, co vlastně Sawyer hodlá dělat. Překvapeně vykulí oči a několikrát zamrká.*Nemusel jsi kvůli mně.../Roztomilý! Achm, proč to kvůli mně dělá./*Zamumlá, ale to už si neodpustí, to aby se upřímně rozesmála. Příjemný smích, který už mohl dřív párkrát zaslechnout.* Budou tě bolet nohy.*Namítne skrze smích a vrtí nad tím jen pobaveně hlavou, s tím že mu pomalu jednou rukou naznačí, že se může zase narovnat. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Shaye Maya Goméz

Sun Jan 26, 2020 9:01 pm
*řekne jí že nikdy nebyla mimo Illeu. Neměla na to peníze. Když se jí pak zeptá kam by ráda vycestovala, chvíli přemýšlí. Těch míst je tolik.* Kromě Španělska bych ráda viděla Florencii.*vybere nakonec tohle, i když těch míst je nesčetně moc.* Někdy mi budeš muset povyprávět kde všude jsi byla a tak.*usměje se. Je jasné, že Darya cestuje hodně a určitě má hodně zážitků. Pak ji přiblíží práci v akváriu. Cítí se při tom dobře. Pracovat se zvířaty je sice náročné, ale ji to nikdy nevadilo.* Přesně jak říkáš. Sice jsem chodila domu unavená ale vidět pak tu show a být v kontaktu s těmi zvířaty stálo za to.*pokrčí rameny* Byl to takový útěk před lidma. Nikdo tě nesoudil, neopravoval.*když pak dívka řekne, že by nedokázala zpívat před lidmi, i hned ji to vytkne.* Když myslíš.*pokrčí rameny a taky se zasměje* Můj názor znáš.*povytáhne obočí. Když pak Darya nakonec řekne proč má podle ní Sawyer špatné napady, rozesměje se.* Alespoň že tě nedonutil ty šaty sundat.*řekne pobavene. Pak se začnou bavit o její show a nad její poslední otázkou se pousměje. Odvrátí zrak k nebi a dělá že přemýšlí, i když už má jasno. Pak se vrátí pohledem zpět k ní* Jasně že můžeš.*obrátí oči v sloup a v očích se jí zablysknou pobavene jiskricky* Ale chci abys tam zazpívala. Jenom malinko.*nakloní hlavu na bok a udělá andělský výraz* Jinak se mnou nepočítej.*řekne a pokrčí rameny, i když to není pravda. Ráda by byla v její show, ať uz se zpěvem nebo ne*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Keira Tori Windermere

Sun Jan 26, 2020 9:06 pm
*Koukne se na siluetu pro ni zatim neznameho muze a potom mu jen a bavi se s nim a potom se jen lehce usklibne.* Mozna novy zacatek, mozna naopak tin skonci vsechno. /Az se princ dozvi veskerou parvdu, vyzene ji z palace./ *Potom mu rekne o tom, jaky se ji Sawyer zatim zda a, ze jej nejspis nestihne poznat vice, protoze spolu steje nemaji ani nic spolecneho a ona pro nej davno neni vhodnou volbou. Zakrouti hlavou.* Myslim si, ze ja pujdu z palace mezi prvnimi. Jen doufam, ze mne nechaji v dome pro vyrazene, protoze domu se nemuzu a ani nechci vracet. *Rekne tise a potom jen lehce pohyve hlavou na jeho slova.* To je pravda a ja se prave dnes necitim na ty pohledy ostatnich. Prave jsem se dostala ze zraneni po rebelich a necitim se na soucitne pohledy ostatnich. Nechci jejich litost, jejich soucit. Nic. *Rekne a nakonec mz rekne, aby byl za svou rodinu rad, protoze ne vsichni majitak dobre rodinne vztahy a poslechne si jeho slova.* Netrap se tim. Stalo se to a minulost se neda zmenit. /Bohuzel./ Bud rad za to, ze se z toho tva sestra dostala a je v poradku. To je to hlavni. *Pokusi se o usmev, ale vypada to spis, jako by mela snad zacpu a nakone kyvne na jeho nabidku prochazky, ale uvedomi si, ze jdou do vetsi a vesi tmy a, ze jde s prakticky nekym, koho zna jen nekolik minut a muze se stat cokoliv. Znerovozni, ale snazi se na sobe nedat nic znat. Poslechne si jeho slova a kyvne hlavou.* Souhlasim. Navic tuhle plaz znam, jelikoz jsem prave z Angeles a velmi rada sem chodim hlavne pred apadem slunce. Kdyz se poradne setmi jsem uz vesniou pryc. Tma..... Tma jemoc riskatni a muze se cokoliv stat. *Skousne si spodni ret a zatrese se.* /Treba to, ze se k tobe o pulmoci tiskne skoro sedesatilety chlap, kteremudech pachne po whiskey a dela to, co dela... a ty musis mlcet, protoze vis, ze by te znicil, kdyz jen neco ceknes. / *Vydechne vzduch, kery zadrzovala v plicich.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Rory I. Beavers

Sun Jan 26, 2020 9:10 pm
*Dostane se ted na pláž, kde jak zjsitil se koná akce těch královských prasat a když jel okolo, rozhodl se zabočit sem. Teď už toho možná trochu lituje, protože se mu z toho tady dělá špatně. Z těch šťastných a nic neřeších lidí.* /Teď bych už radši v ghettu seděl s yktarou a pracoval na nové písničce. Všechno lepší než tady trávit ještě pár zbytečných minut na víc, které mu tolik palác nechutí ještě víc. Možná kdyby byl tady v rámci nějakého útoku, bavilo by ho to tady, o tom není pochyb. Ale on je tady jen ze své zvědavosti, za kterou se teď nenávidí. Už by dokonce i odešel, kdyby najednou něco nespadlo přímo před ním. Podívá se na to s vysunutým obočím a nic neříkajícím kamenným výrazem.* /Už jsem měl odjeít dávno. Teď mi k nohám budou padat princezničky jedna za druhou. Nebo co je to vlastně zač./ *Na její pozdrav a menší poznámku nic neříká, jen se stále na ni dívá. Má chuť doní kopnout nebo ji pak shodit, když díky němu vyškrabe na nohy. Ale udrží se. Po jejích poznámkách na ni civí ještě víc jak na blázna. A po její otázce ještě víc.* Někdo jako ty chce slyšet asi jenom chválu, co? *Nakrčí obočí a až teprve teď si pořádně prohlídne její obličej. Nneí špatná, to zas ne.* Ujdeš. *Pokrčí rameny a poví jí to hlasem, který jasně dává najevo, že už tady být nechce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Jan 26, 2020 9:14 pm
*Usměje se.*To nejlepší./A i když jsme se hádali a hádáme pořád, pořád jsme rodina. Snad se rodiče brzy vzbudí. Musím se jim za všechno omluvit./*Nedovede si představit, že by měl být bez nich. A už s nimi nikdy nepromluvit a nikdy se jim neomluví za to všechno, co udělal. Za to, že nebyl syn, kterého si zasloužili.*A doufám, že je ten názor aspoň trochu pozitivní. I po tom všem, co ti na akci řekl můj bratr..*Uchechtne se. Tehdy měl chuť ho uškrtit, ale teď mu to přijde spíše úsměvné. Když je potichu, zeptá se, co se stalo a jakmile se dozví důvod toho ticha, omluví se jí a poodstoupí od ní na větší vzdálenost. Pak se na ni zazubí a ve snaze ji rozveselit se pokrčí tak, aby byl teď on menší jak ona a zeptá se, jestli je to už lepší.*Ale já chtěl.*Řekne, když uslyší její smích. Zase se narovná, když mu to naznačí.*Chtěl jsme tě rozesmát. Protože úsměv ti sluší o moc víc. je hezké poslouchat tvůj smích. Moc hezky se směješ, Hvězdičko.
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Darya Summers

Sun Jan 26, 2020 9:19 pm
*Spýta sa Shaye, kam by chcela vycestovať a potom počúva jej odpoveď.*  Ach, Florencia. Tá je nádherná. Určite sa tam raz pozrieš. Po Selekcii určite. Či by už vyhrala alebo nie. *Odvetí a potom párkrát pokýve hlavou.* Bude to síce na dlho, ale ak ťa to nebude nudiť, tak ti o to niekedy rada niekedy porozprávam. *Žmurkne na ňu. Potom sa dostanú aj k jej práci v aquáriu. Síce už v nejakých bola, nikdy v žiadnom nepracovala, tak sa zaujíma o trochu viac.* Niekedy sa hovorí, že zvieratá sú lepší kamaráti ako ľudia. Takí úprimnejší. *Odvetí, hoci jej spoločnosť ostatných nevadí. Skôr by mala problém, ak by ju niekto zavrel do nejakej miestnosti a ona by tam mala stráviť niekoľko dní sama. Asi by sa zbláznila. Prizná jednu zo svojich slabých stránok. Spievať naozaj nevie a nie je to len nejaké zhadzovanie sa. Naozaj to nie je jej silná stránka a nebojí sa to priznať. Len sa na Shaye pousmeje a už to nechá tak. Potom jej v skratke porozpráva o tom ako sa stavila s princom a vďaka tej stávke je dnes oblečená v plavkách s obrázkami Hello Kitty.* To som celkom rada. Len dúfa, že mi bude veriť, že som tu v nich naozaj bola a nebudem v nich musieť prísť zas. Napríklad na ples. *Zasmeje sa. Potom dostane skvelý nápad. Chce, aby sa Shaye pozrela do jej show. Po tom, čo navrhne, sa hrane zamračí.* Pche, takto ma vydierať. *Potom ale prevráti očami a asi prvýkrát v živote niekomu ustúpi.* Dobre, tak zaspievam, ale ty tam prídeš!. *Povie nakoniec. Potlačí zívnutie. Ani si neuvedomila, ako dlho už asi na tej akcii je, ale únava je nekompromisná a už ju dobehla.* Ja už pôjdem naspäť. Zatvárajú sa mi oči. Pôjdeš so mnou alebo tu ešte zostaneš? *Spýta sa Shaye. Ak dievča, odmietne, tak ju stiahne do objatia a rozlúči sa s ňou, ale ak súhlasí, tak s ňou kráča až k autu so šoférom, ktoré je tam pripravené pre účastníčky a potom ich čaká len cesta do paláca.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Alex Dubois-Winslow

Sun Jan 26, 2020 9:21 pm
*Jakmile si vsimne u baru Fallon a Novicky, kopne do sebe rychle jeden pohar whisey a nasledne se zse davem dere k mori, kde se svlekne a jderovnou do more.* /Zensky blaznivy./ *Jakmile, ale zs sebou po nejake dobe zaslechne jemu velice namy hlas Fallon, kokne se na ni pres rameno znudenym pohledem.* Fallon, ja vedel, ze me jakoze touzis vyhledat, ale rikal jsem si skra Alexi je fakt ze jsi nasrackovanej v jeji komnate a podobny hovna a tak budu dneska velkorysej a necham ti prostor tak, kdyz jsem te videl na baru s tou Nvickou otravnou, tak jsem se otocil a nechal ti volnej prubeh na dnesni vecer. *Rene s nadzvednutym obocim a ironii v hlase a potom jen pokrci rameny.* Ale jak vidm, sama mne nakonec vyhledavas a stojis mou spolecnost stejne jako ja stojim o tu tvou. *Potom si poslechne jeji slova.* To, ze te stale kurva miluju je zasranej fakt a celkem me sere, ze mi neveris. *Rekne naoko zklamane a potom je ovine ruce kolem jejiho pasu a pritahne si ji k sobe.* I kdyz jsi mi ublizia. *Zacne septat.* Stale jsi moje Fallon. Jsi ta se kterou jsem letal vysoko nad maky i padal dolu volnym padem. Moje mala holcicka se kterou jsem zazil i krasny veci na ktery nejde zapomenout, Fallon. *Natoskne rty na jeji a jemne zuby zcvakne jeji spodni ret. Vi, jak tohle milovala. Potom se polibky dostane k jejimu uchu.* Mimochodem, jsem na vostro, ale to nejspis tve stehno memntalne zjistilo.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Shaye Maya Goméz

Sun Jan 26, 2020 9:36 pm
*řekne jí, že by se ráda podívala do Florencie. Po jejích slovech se jen pousměje. Už na to nemá co říct. Myslí si, že ať už vyhraje nebo ne, nepodívá se tam. Přece jen bude těžké vrátit se k svému starému životu a neměla by má to asi čas. Ale naděje umírá poslední* Nebude mne to nudit.*řekne jasně. Dokázala by se o tom bavit hodiny. Pak ji řekne něco o praci v akváriu.* Je to pravda.*řekne stroze. Přesně to myslí. Když pak přizná Darya ze neumí zpívat, řekne že to nemůže být pravda. Pak když zde dozví, jaké má plavky Darya, vybouchne smíchy. Jestli bude mít někdy příležitost, rozhodně to na prince výtahne. Určitě se jí to bude hodit.* To by pak ale nebylo fér. Měl se přesvědčit za včasu.*řekne se smíchem. Pak se dostanou až k její show a ona řekne, že pokud nezazpívá, její show se nezúčastní.* Domluveno.*řekne se smíchem.* Myslím že ještě chvíli zůstanu.*řekne mile a taky ji obejme.* Měj se a dobrou noc.*usměje se na ni a začne se proplétat davem dokud se nedostane na pláž. Tam si sedne na zem a poslouchá zvuky moře*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Fallon Calvet

Sun Jan 26, 2020 9:50 pm
*Vydá se od baru k Alexovi. Musí si s ním promluvit. Měla asi už dávno, ale nechtěla. Je na něj naštvaná a ví, že nebude zrovna nejmilejší. A nechce na něj být hnusná. Ale na druhou stranu zase ano. Sama neví, co chce. Je dost zmatená poslední dobou a taky nejistá.*Nechci se s tebou bavit. Jen chci, abys o naší minulosti neříkal hnedka každý trhlý holce, se kterou chrápeš nebo co. Nemám zájem, aby se se mnou o tom hnedka všechny bavily, chápeš? *Hluboce se na něj zamračí.*Nestojím.*Řekne hlasem bez emocí. Snaží se působit co nejvíc sebejistě to jde. Pak se ušklíbne.*Nevěřím a asi ani věřit nebudu. Nechápu, jak bys mě mohl po tom všem milovat. Jen mě asi chceš, protože mě mít nemůžeš. Jako dítě, co si na pískovišti nevšímá jedný hračky, protože má deset dalších, ale jakmile mu ji někdo vezme, rozbrečí se a hnedka ji chce.*Dá mu příklad.*A i kdyby, člověk tomu druhýmu nedá na okna mříže a nezavře ho jako zvíře v nějáký kleci. Ale jo, dobře. Tohle akceptuji. Ublížila jsem ti a ty tím nejspíš chceš, abych se cítila mizerně, což se ti velmi dobře daří a já si to i zasloužím. Ale to je jedno. *Potřese hlavou. Když si ji přitáhne blíže k sobě, dá mu ruce na hruď, aby se od něj mohla držet dále a odtáhnout se. Nechce takhle být u něj.*Nejsem tvoje.*Zavrčí těsně předtím, než on natiskne své rty na ty její. Zase ji to překvapí, stejně jako na ošetřovně, ale tentokrát se jí podaří se vzpamatovat mnohem dříve a když se polibky dostane až k jejímu uchu a řekne, že je naostro, odtrhne se od něj a o několik kroků poodstoupí od něj.*Nech toho. Tohle dělat nemůžeš. Nemáš na to jediný právo. *Nechce, aby ji takhle líbal, protože díky tomu jí hlodají pochybnosti. Zhluboka se nadechne. Pak se otočí a jde si pro oblečení. Nebude tu zůstávat ani minutu a ví přesně, co udělá teď.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Jan 26, 2020 10:09 pm
Věřím tomu.*Poznamená svá poslední na jeho. Její dětství určitou doby bylo také super, když její sestra byla v pořádku. Což teď není a ona si to občas má sama za zlé.. Nemůže nepřikývnout.* Můj názor je sice pozitivní, ale pořád si jej můžeš pokazit..*Nakloní hlavu na jednu stranu a pak záměrně i na tu druhou.  Přehazuje tak slova na svém jazyku, slova kterými si sice není jistá, ale pořád se může stát cokoliv, co tohle příjemné pokazí. Po jeho slovech se její tváře zbarví do růžové, už nejspíš kvůli tomu, že jí dlouho nelichotil a také tím, že použil přezdívku, kterou pro ni má.* Mohla bych říct to stejné,  mám ráda když se usmíváš. Myslím, ten upřímný úsměv, né ten hraný a naoko, i když je ti mizerně.*Poznamená milým hlasem, poté co se přestane konečně smát. Úsměv jí však z tváře nezmizí ani na moment. Je ráda, že se zase narovnal a ona tak mohla koukat nahoru do jeho modrých očí. Natáhne nepatrně ruku vzhůru, a prohrábne mu krátce, teď už poměrně schnoucí vlasy.*Mnohem lepší. *Tu poznámku si neodpustí a mrkne na něj.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sun Jan 26, 2020 10:24 pm
*Jeho dětství bylo skvělé a vděčí za to rodičům a sourozencům. Je rád, že je má a i když se navzájem štvou a občas se málem pozabíjí, pořád je to jeho rodina a on by za kohokoliv z nich klidně schytal kulku a vyčítá si, že právě to neudělal na prvním plese Selekce a od té doby jsou jeho rodiče v komatu. Zeptá se, jestli je její názor na ně pozitivní a pak se pousměje.*Budu se snažit, aby byl pořád dobrý.*Řekne a je odhodlaný to dodržet. Chce reprezentovat rodinu dobře. Tak jak si zaslouží. Pak se ji snaží rozveselit, aby odčinil to, že se kvůli němu cítila nepříjemně. To vážně nechtěl a je mu líto, že se tak kvůli němu cítila. Řekne, že jí to sluší více, když se usmívá a řekne jí i její přezdívkou, kterou pro ni vymyslel už v zahradách.*To je to tak okaté? Že se mnohdy usmívám jen z donucení?*Zeptá se jí. Sám si o sobě myslel, že je celkem dobrý herec a že to jen tak někdo nepozná,ale jak se zdá tak se mýlil. Pak se zase narovná a pořád se dívá do jejích očí. Nechá si od ní odrhnout vlasy z obličeje a tohle gesto ho donutí, aby se usmál. Přijde mu to od ní milé a roztomilé.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sun Jan 26, 2020 10:43 pm
*Vidí na něm, že je za své dětství rád a to je přece to hlavní na tom. Mít rád co se stalo, i když to může být sebevíc trapné.* To už se ale musíš snažit o hodně věcí.*Poznámka, kterou jasně naráží na jednu jedinou věc, snaha o to, aby si od ní zasloužil polibek. Jelikož vyjádřila už dřív, že jen tak jej nedostane i kdyby se stavěl na hlavu. Jeho snaha o její rozveselování se více než povede, jelikož doslova září tím, jak se najednou zase usmívá, oči se jí přitom lesknout štěstím. Okamžitě však nad jeho slovy zavrtí hlavou, a ujistí jej tím snad o opaku.*Vlastně není, když se na to člověk přímo nezaměří a nevnímá to.*Vysvětlí mu jako odpověď, ona na to taky nepříjde, kdyby už předtím neuviděla ten patrný jasný rozdíl. Jako když se třeba smáli spolu v labyrintu, který byl v zahradách. Celou dobu mu oplácí pohled do očí, a vlastně je za to ráda.* Vážím si toho, že se mnou trávíš čas.* Šeptne skoro nepatrně, což mohl slyšet, jen protože se nachází tak blízko jemu. Pousměje se a prstem mu přejede před čelo, nos....rty až na bradu a krk, kde ruku krátce nechá...než jí stáhne. V jejím pohybu je nejistota a opatrnost zároveň-*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Jan 27, 2020 7:33 pm
*Usměje se na ni.*Budu se snažit.*Řekne znovu odhodlaný si od ní ten polibek někdy vysloužit. Mezitím co spolu tančí se jí dívá do očí a ani na chvilku neuhne pohledem. Po jejích slovech se usměje ještě více.*Já si vážím toho, že ty ho trávíš se mnou. Jsi velice příjemná společnost.*Je s ní vážně rád. Mluví se mu s ní lehce, ne jako s některými účastnicemi, se kterými neví, co si říct během pěti minut. Nechá jí, aby jí prstem přejela přes čelo, nosu, rty a až na bradu.*Jsi roztomilá.*Řekne tiše. Všimne si, že hosté už odcházejí a i on se rozhodně jít. Odvede Thylane z parketu, když skončí další písnička a vezme její ruku, na jejíž hřbet ji políbí.*Moc jsem si to s tebou dneska užil. Už půjdu, ale doufám, že se spolu zase brzy uvidíme, Hvězdičko.*Mrkne na ni.*Neměla bys tu moc dlouho zůstávat.. Aby ti nebyla zima nebo tak něco.*Navíc nechce, aby tu pak byla sama a ještě se jí něco nestalo.*Zase někdy, Thalne.*Rozloučí se s ní a pak se vydá ke svému autu, kterým sem přijel. Ještě nemá vplánu jet do paláce, ale do města. Chce si zajít na chvilku do klubu. Dlouho tam nebyl tak ho snad za to jednou nikdo neukamenuje.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Mon Jan 27, 2020 7:44 pm
*Jeho úsměv, může pozorovat čímdál jednodušeji, zdá se jí to přirozené a normální. Vše s ním je až příliš překvapivě jednoduché, na to aby to byla všechno pravda. Její oči se ještě víc po jeho slovech rozzáří, poslouchat taková slova, dokáže snad kdykoliv, zvlášť z jeho úst. Po několikáté od něj uslyší, že jen roztomilá a ona ani jednoduše přesně netuší proč to říká.  Nechá se od něj odvést z parketu a přikývne na jeho slova.*Určitě se uvidíme.*Zamumlá s úsměvem s tím, že se rozhlédne, je pozdě. Musí se vážně vrátit zpátky do paláce.* Budu v pohodě.*Šeptne jen jednoduše a dívá se za ním jak odchází. Má v plánu jít taky, proto si vezme své věci a vydá se k autu, které jí přivezlo. Požádá také řidiče, aby jí odvezl zpátky dovnitř do paláce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Tue Jan 28, 2020 6:19 pm
*Dneska má další rande a tentokrát je to s Thylane. Upřímně se na něj neskutečně těší. Ona je pro něj moc příjemná společnost a taky se těší na moře. Je zvědavý, jak je dívka dobrá. Je mu jasné, že má určitě velký talent, přece jen vyhrála několik soutěží, jak zmiňovala. V obyčejných modrých džínách a v bílém tričku míří směrem k její komnatě. Když je před dřevěnými dveřmi, pousměje se a zaklepe na dveře. Čeká, než mu dívka otevře a oni budou moci vyrazit na pláž, kde na ně už čeká menší občerstvení, aby se mohli posilnit po surfování. Dneska to vypadá i nadějně. Fouká dostatečně vítr, takže budou určitě dobré vlny. Mají velké štěstí.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

Tue Jan 28, 2020 7:17 pm
*Celou dobu nervní čeká v pokoji a přechází z jedné strany na stranu. Na posteli jí ležel neoprén, aby jí nebyla náhodou zima. I tak pořád nemůže uvěřit tomu, že jí někam pozval. Přece spolu strávili tolik času, musí mu lézt pomalu na nervy. Výhodou je, že jim vyšlo fajn počasí, čeká že vlny budou super. Což je jen výhodou. Na sobě má jednoduché bílé šaty a vlasy má zapletené do copu, aby nepřekážely ničemu. Přesný čas, kdy princ má přijít netuší, proto skoro vytřeští oči, když uslyší klepání na dveře, vezme z postele neopren černo-bílé barvy a vydá se ke dveřím, které s veškerou nejistotou otevře.*Ahoj, já vážně mě tvé pozvání překvapilo.*Musí říct co si myslí, přitom vystoupí ze dveří a zavře za sebou dveře. Ještě se mu podívá do očí a usměje se. Hodlá jej nepodceňovat v ničem, je to tak lepší.*
Sponsored content

Pláž a moře - Stránka 5 Empty Re: Pláž a moře

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru