Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Taylorovidní zrzka
Zobrazit informace o autorovi

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Rory I. Beavers

za Wed Mar 18, 2020 8:52 pm
*Tolik nechtěl dneska nikoho potkat, chtěl jít na čerstvý vzduch, vyčistit si myšlenky, ale místo toho potkal jen dalšího člověka z paláce. Asi by byl rozhodně víc naštvaný, kdyby to byl někdo, kdo by ho hned odsuzoval. Jenže ho překvapí, když mu vlastně i sdělí to, kam odvedli Arowen. To je pro něj poslední kapka. Hlavu složí do klína a nechá volný průchod jedné z emocí, kterou by nejradši v sobě zadusil. Hlavně před někým jako je Jonas, před někým z paláce. Přesně kvůli takovým lidem se učil nosit kamennou tvář a neukazovat slabost. Vždycky chtěl dokázat, že je silný i přes bolest, ale dneska se ta bolest vyškábe na povrch, i když tolik nechce. Hned jak se zeptá na to, jestli se dá nějak projít, zase pohled odvátí. Je připravený na to, co řekne, ať už to bude cokoliv, ale stále ho to bolí. Co ale nečeká je to, co řekne. Překvapeně zvedne pohled k němu a zamračí se na něj.* Tím chceš říct, že by ses obětoval? Pro rebela? *Překvapeně skrčí obočí, ale jestli je to to jediné, co ho dostane dovnitř, poč ne.*
AndyHoff

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Jonas Z. Horn

za Wed Mar 18, 2020 9:13 pm
*Když uvidí slzy na rebelově tváři, prakticky to je to, co ho donutí se rozhodnout s ním soucítit. I tak se v něm ale pořád odehrává boj.* /Do prdele... Unesli Charity... Mohli ublížit Vic.. Charity kvůli nim málem potratila../ *Honí se mu hlavou důvody, proč mu nepomáhat. I tak ale zmíní výměnu. Když se ho zeptá, jestli tím říká, že by se obětoval, hlasitě vydechne.* Nevím, jestli by to stačilo. Nemám se Sawyerem prakticky žádný vztah. Pochybuju, že by pustil takovou perlu, jako velitelku rebelů, kvůli mě. *Řekne mu upřímně.* Do paláce tě to dostane, když to dobře uhraješ. Sawyer bude minimálně ochotnej vyjednávat. To ty to budeš muset navlíknout tak, aby na to kývnul. *Poradí mu.* A nikdo v paláci se samozřejmě o tomhle nedozví. Odmítam přijít o sestru a svojí lásku jenom protože jsi mě obměkčil. *Stanoví rovnou podmínku.*
Taylorovidní zrzka

za Wed Mar 18, 2020 9:47 pm
*Cítí v sobě takovou hromadu bolesti, která se tam snad musela hromadit celý jeho život a aby se jí zbavil, musel by plakat snad další roky a ničit všechno kolem sebe taky další roky. Nehodlá přijot o lásku, kterou teprve získal a rozhodně ji chce získat zpět, k sobě, schovat ji do bezpečí a chránit ji jako oko v těle, protože naposled mu jeho bránění ji nevyšlo.* Jeho bratr je s tvou sestrou, ne? Doufejme, že Sawyer nebude ještě větší debil, než je. *Procedí skrz zaťaté zuby, zatím co siu rukou prohrábne vlasy, které vypadají jako po výbuchu.* Slibuji ti, že se postarám o to, aby to vypadalo jako... Únos. A tvé sestře a tvojí holce se nic nestane, už jen kvůli tomu, že si mi pomohl. *Přikývne a vážně doufá, že tohle vyjde.* Kdy můžem vyrazit? *Zamumlá a hodí po něm už trošku přívětivější pohlrd, který rozhodně už není plný nenávisti.* /Asi by to přece jen chtělo lepší zbraně, kapesním nožíkem moc strach nenaženu./ *Potlačí úšleb a jen díky tomu si vzpomene na to, co se dělo v baru, což mu zase do očí nažene bolest.* /Ona si tohle všechno nezaslouží. Radši bych to, co schytává ona, schytal já stokrát víc, jen aby byla v pořádku,/
AndyHoff

za Wed Mar 18, 2020 9:57 pm
Jo, je. Snad to bude stačit. *Jediné, co může dělat je doufat. Snad Sawyerovi záleží na lidech v paláci dostatečně na to, aby na to kývnul. Zároveň ale sám sebe nechápe.* /Právě se chystám pomoct rebelovi.. aby osvobodil velitelku.. potom, co konečně Sawyer zajistil, že nebudou útočit na palác... Potom, co unesli mojí sestru a několikrát ohrožovali celou mojí rodinu a Vic./ *Připomene si v duchu a vlastně sám sebe nechápe.* Fajn. *Souhlasí, když mu slíbí, že se jeho sestře ani Vic nic nestane.* /Když se provalila Jasperova spolupráce s rebely, chtěl jsem ho zabít.. všichni chtěli.. a teď dělám úplně to stejný../ Omezíte aspoň trochu útoky na palác? *Zeptá se ho opatrně a pak pokrčí rameny.* Já už se teď do paláce vracet nebudu, takže záleží na tom, jak dlouho se chceš kochat pláží. *Odpoví mu.* /Tohohle budu litovat../ *Ví to moc dobře dopředu. Ale stejně mu to nedá a chce mu pomoct.*
Taylorovidní zrzka

za Wed Mar 18, 2020 10:19 pm
Prostě doufej, že váš král není takový debil, jak vypadá a jal se chová. To by se taky mohlo stát, že v tom flusání na něj budu pokračovat. *Zavrčí a schválně dá důraz na slovíčo 'váš', jelikož on to zrovna nevnímá a nenechá si od někoho kázat jen proto, že má titul, který ho dělá nečím víc, je to pořád stejný člověk jalo všichni ostatní.* /Všichni jsme stejní lidi, všichni bychom měli mít stejný právo na život a stejně to dopadá tak, že plno dětí se na ulicích živí samo./ *Nad tím nakrčí zamyšleně obočí, ale z těhle myšlenek ho zase probere jeho hlas.* To ti slíbit nedokážu. Ale pokud ta výměna vyjde, postarám se o to, abyste ty i ty dvě, byli v bezpečí při každém útoku. *Povzdechne si, i když to říká nerad, ale on pomůže jemu, tak proč by to nemohlo být i obráceně. Udělal by cokoliv nen aby dostal Arowen pryč z toho pekla, kterému se říká palác.* Asi bych si měl jet aspoň pro pistol, s kapesním nožíkem moc dojem neudělám. *Ušklíbne se a očkem se podívá na nožík, který vytáhne a zase na Jonase.* Takže buď se někde sejdeme nebo ti přes hlavu něco hodím, abych neohrozil ostatní rebely. *Zamumlá a jednoduše u toho pokrčí rameny.* /Už jdu Arowen, jen doufejme, že mě tenhle nezradí. Ale aspoň v paláci budeme oba dva.../
AndyHoff

za Wed Mar 18, 2020 10:36 pm
Jasně.. *Přikývne. Nijak nekomentuje to, jak nenazval Sawyera i svým králem. Ale je to rebel, dává to docela smysl. Jinak by asi rebel nebyl, kdyby ho uznával. Opatrně se ho zeptá, jestli zmírní trochu útoky na palác a po jeho odpovědi přikývne.* Dobře. *Za to, že Charity i Vic budou odteď při útocích v bezpečí mu to stojí, i kdyby to prasklo a ony ho nenáviděly do konce života. Pak mu řekne, že on už se do paláce vracet nebude. Přece se tam nevrátí, aby o hodinu později čekal před bránou na něj, aby ho jakože zajal. Pak přemýšlí o možnostech.* Vzhledem k tomu, že se všude pohybujou lidi bude uvěřitelnější, když mě vezmeš rovnou odsud. Pokud nás někdo sleduje, nemusí vědět, o čem mluvíme, ale musí to být uvěřitelný. *Odpoví mu, i když se mu moc nelíbí představa toho, že ho potáhne k ostatním rebelům s pytlem přes hlavu. Teď už jenom čeká na to, jak se rozhodne on.*
Taylorovidní zrzka

za Wed Mar 18, 2020 10:59 pm
*Nikdy žádného krále nebude nazývat svým, protože on v tom nic nevidí, jen titul u jména a možné nějaké to bezpečí.* /Pro mě je jenom jedna královna, kterou potřebuju nutně u sebe./ *Tiše si povzdechnr a frustrovaně si and svými myšlenkami zajede prsty do vlasů a zatahá si zase za ně. Potè řekne, že se aspoň o něj, jeho sestru a jeho milovanou postará během útoku, aby byli v bezpečí. Nebo aspoň udělá to, co bude moct.* Fajn, v motorce snad něco přes hlavu mám. *Zamumlá, přičemž přikývne. Opět zatne zuby a zhluboka se nadechne.* Doufám, že tohle vyjde. Jinak jestli ji nedostanu zpátky, můžete si mě tam rovnou nechat. Hlavně že tam budu s ní, i kdyby to mělo být ob jendu celu. *Poví co nejpevnějším hlasem dokáže, pričemž vstane a ruce si zastrčí do kapes u mikiny a upře na něj pohled. Stále nedokáže pochopit, že mu vážně pomůže. Nedokáže v tom nevidět tu šanci zrady, ale na tu se tolik snaží nemyslet.*
AndyHoff

za Wed Mar 18, 2020 11:08 pm
*Řekne mu, že by bylo lepší, kdyby jeli spolu rovnou odsud a nedávali si žádný sraz později, protože to bude méně nápadné. Konečné rozhodnutí ale stejně nechá na něm.* Dobře. *Přikývne, když se rozhodne pro odjezd rovnou odsud. Po jeho dalších slovech sklopí pohled.* Co jsem zaslechl, tak ona si od Sawyera vydupala slib, že tebe nezajmou a ani ti nic neudělají. Dokud ona sama neudělá nějakou kravinu, jako třeba pokus o útěk, pochybuju, že Sawyer bude souhlasit s tím, aby tě zadrželi a to ani v případě, že se mu sám naservíruješ pod nos. Slíbil jí, že po tobě nevydá pátrání, ani nebude ti od něho hrozit žádné nebezpečí. Je přesvědčivá. *Zkonstatuje a potom i sám vstane. Nechápe, co ho přimělo mu pomoc a vlastně se přidat na stranu rebelů, ale prostě to tak je a on sám sebe nedokáže přimět, aby si to rozmyslel a viděl v tom špatné rozhodnutí.* Jdeme? *Zeptá se ho a pak čeká, jakým směrem se rozejde, aby ho mohl následovat.*
Taylorovidní zrzka

za Wed Mar 18, 2020 11:31 pm
*Doufá, że tohle vyjde, on nechá Jonase v paláci, přičemž si Arowen vezme s sebou, taky doufá, že král bude rozumný a nebude dělat zbytečný problémy. On už jen potřebuje ji konečně vidět a potřebu je si být jistý, že je v pořádku, že žije a je vcelku. Následně poslouchá, co řekne o jeho lásce a její dohodě s králem. Musí se nad tím bolestně a smutně polo usmát, přičemž si vloží hlavu do dlaní.* Obětuje sebe, místo toho, aby mě nechala trpět za ní, což by bylo to, co bych chtěl. *Zavrtí nad tím hlavou a poté už vstane a je nabitý tím, že ji potřebuje co nejrychleji zachránit. Následně přikývne a vydá se k motorce, která je nedaleko, vlastně hnedka na začátku pláže. Rychle prohledá menší batoh který má přivázaný na motorce a vytáhne z něj vážně nějaký tmavý pytel.* Je dost možný, že to měl někdo už na sobě nebo že to bude nějak smrdět. *Zamumlá, přičemž mu pytel podá a rozhlédne se, jesfli není někdo kolem.* Doufám, že tohle chápeš, že neohrozím rebely, takže aspoň malé opatření musí být. *Zavrčí potichu, přičemž pohled zabodne zpátky na moře.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Re: Pláž a moře

za Sat Apr 04, 2020 11:48 am
Pátý ročník
AndyHoff

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Eris S. Beavers

za Thu Apr 16, 2020 7:55 pm
*Včera se vydala na trhy, kde chtěla něco hezkého pořídit pro svou rodinu. Od toho útoku se její máma neusmála a tráví všechen čas u Heddy, která pořád spí. I ona se o ní bojí. Je to její sestra a i když jí zradila, má jí ráda. Dneska se rozhodla vydat na pláž. Ví, že její máma má ráda moře a mušle, takže chce nějakou krásnou mušli najít a přinést jí do ghetta. Na sobě má klasicky černé oblečení a své fialové vlasy má spletené ve volném copu, který se jí houpe na zádech. Jakmile dojde na pláž sundá si boty, které nese v rukou a po chvíli se posadí do písku u vody, protože zahlédla pár mušlí a začne pískem brouzdat rukama. Doufá, že nějakou krásnou mušli, kterou moře vyplavilo, najde v písku.*
† PsYcHoPaTiC †

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

za Thu Apr 16, 2020 8:38 pm
*Z oestrovny jej pustili nedavno. Ra, kterou mu zpusobil jeden z rebelu museli zasit, ale jen par stehy a rana nebyla hluboka. Od te doby, ale pocituje castejsi bolesti hlavy, ale dnes na to kaslal. Se svymy kamarady se sesli ve meste, kde si koupili nekolik piv diky starsimu bratrovi Santiho, ktery je v pohode a sem tam s nimi Chilluje. Mel nejakeho toho panaka a par piv a nyni se vydal domu se slovy, ze to zvladne sam. Rozhodl se, ze se jeste zastavi na plazi, protoze miluje more, pisek a zaoady slunce na plazi. Jakmile se coura piskem, rozebehne se a skoci salto a dopadne na nohy a pousmeje se, ale nejak se mu zacne vse motat, takze nakonec skonci na zadku na pisku a krouti hlavou, aby se vse prestalo motat.*
AndyHoff

za Thu Apr 16, 2020 8:46 pm
*Sedí v písku a nohy má složené pod sebou, když hledá mušle. Usměje se, když najde jednu neponičenou a hezkou. Hned z ní opráší písek a zvedne se ze sedu. Písek musí oprášit následně i ze sebe, protože je to svině, která se dostane naprosto všude. Už se chystá vydat zpátky do ghetta, ale uvidí nějakého týpka, jak skáče salto. Nejdříve ho obdivně sleduje a jakmile vidí, že spadne na zadek, rozesměje se. Nevzpomíná si, že by ho tady někde viděla, ale někoho jí připomíná. Dojde k němu a natáhne ruku.* Chceš pomoct, skokane? *Zeptá se ho pobaveně.*
† PsYcHoPaTiC †

za Thu Apr 16, 2020 9:03 pm
/Plaz je jedno z jeho nejoblibenejsich mist ve meste. Proto se tam rozhodne vydat, protoze tam dlouho nebyl a do palace se mu neche, protoze by nejsis kazdy poznal, ze pil a musi nechat alkohol trochu vyorchat ze sveho organismu.* /A navic, kdybych nekoho z rodiny potkal a promluvil na nej, jsem jasnej./ *Pomysli si a jakmile jde piskem smerem k vode, neodola a rozebehne se a skoci si jedno salto a dopane uspesne na nohy, ale nejspis se precenil a alkohol a nedavne zraneni hlavy o sobe da edet a jemu se zacne vse motat a tak spadne na zadek a sedi a snazi se vse stabilizovat. Chvili sedi, dokud neuslysi hlas a neuvidi neci ruku, jak se k nemu natahla. Chytne se ji a vstane.* Jo, diky. Jsem v pohode, jen se mi zatocila hlava, ale uz jsem v klidu. *Rekne a oprasi si z kalhot pisek a porom se koukne na divku pred sebou. Privre oci, kdyz mu dojde , kdo je ona divka.* Fialove vlasy... *Zamumla.* Jsem ten z parku. /Kterymu jsi tvrdila, ze nejsi rebelka./ Dnes jsi prisla trenovat sem, nebo? *Nakloni hlavu na stranu.* Mimochodem ja jsem... *Zarazi se. Nechce ji uplne prozrazovat, ze je vlastne princem.* Timoty.. *vypadne z nej.*
AndyHoff

za Thu Apr 16, 2020 9:46 pm
*Když vidí, jak spadl na zadek, neudrží v sobě smích a pak k němu dojde a podá mu ruku. Pomůže mu vstát a pak přikývne, ale na jejím výrazu je vidět, jak mu to nevěří. Když se na ní koukne, vidí pořádně jeho obličej a dojde jí, kdo to je. Skryje hned překvapení v její tváři, ale když slyší, že je to on, kdo byl v tom parku a tím pádem i na festivale, je to daleko těžší.* Sbírala jsem mušle. Nebo snad vidíš, že bych měla luk? *Zeptá se ho s pobavením v hlase a pak nadzvedne obočí, když slyší, jak se zarazil.* Hezký jméno. *Potlačí úšklebek.* /Škoda, že je až třetí../ *Uchechtne se v duchu.* Já jsem Eris. *Představí se mu a až pozdě jí dojde, že měla spíše použít své druhé jméno a ne své pravé.* Co tu děláš ty? Snažíš se ustát salto nebo si pořádně natlouct zadek? *Zeptá se ho s pobaveným úsměvem.*
† PsYcHoPaTiC †

za Thu Apr 16, 2020 10:38 pm
*jakmile se mu salto povede, neraduje se z toho dloho, protoze se mu zacne motat hlava a on si tam musel drrepnout na zadek, aby se mu vse prestalo motat. Cvhli to trva, ale jakmile vidi neci ruku, ktera mu chce pomoci a slysi hlas, chtne se ruky a nakonec nezname podekuje, jakmile se na ni, ale lepe zameri zjisti, ze se jedna o rebelku diky ktere na akci zustal zateny a zarazeny a nakonec jej tak jeden z jejich lidi uderil do hlavy. Bejadeji by se za ti ranu hned chytil, ale neudela to. rekne ji, ze je to on ten z parku,, kde na sbee narazili poprve a podruhe tomu byli na festivalu.* No nebidim,. Tak paron. *Zvedne ruce v omluvnem gestu i kyz nejradeji by na ni vychrlil, proc mu lhala ohledne toho, ze neni rebelka, kdyz ocividne je.* /No jasne. Mel jsem sis to spokit hned. Luk.. strelba z uku.. sipy../ *Nasledne se ji predtavi svym tretim jmenem a doufa, ze to fialovlasce nedocvakne, ale podle jeiho vyrazu se tak nestalo a on se jen usmeje, kdyzslysi jeji jmeno.* Reis? Neni to jmeno nejake bohyne? *Nadzvedne jedno oboci.* Nekde jsem to jmeno slysel, ale nejsis to bud espojeny s timhle. *ekne popravde, protoze mu tohle jmenoprijde povedomy. Dal si jen poslechne jeji slova, proc zavitala na plaz.* A ja uz si myslel, ze jsi vlastne morska panna, ktera je prez den clovekem a v noci se meni do sve podoby a informuje ostatni morsky tvory o ptom, jaka je lidska rasa. *Zazubi se na ni vesele a po jeji otazce se zsmeje.* Vlastne ne. To salto jsem udelal, protoze zde s kamosema skaceme salta bezne. *Rekne ji a potom se koukne na zapadajici slunce a na tvari se mu rozleje siroky usmev.* Navic, miluju plaze. Jako maly jsem zde byl s rodinnou vlastne skoro porad. /At uz tady, nebo na nasi jachte, nebo ve Spanelsku./ Uz od malicka jsem morsky typ. *Rekne a koukne na ni.* Pamauju si, jak jsem jako asi tri, nebo crytletej kluk fascinovene koukal na zapadajici slunce a jakmile zapadlo, spustil jsem hystericky plac, protoze jsem nechapal, ze to slunce jen zapadlo, ale myslel jsem si, ze, ze voda v mori slunicko uhasila a tak jsem brecel vzdy do doby, nez jsem neusnul. *Rekne a dova se pritom na oranzove slunce a zasmeje se a potom se oukne na Eris.* Pres noc jsem asi na tnehle fakt zapomnel, protoze mi neprislo divne, ze slunicko zase sviti, ale jakmile nastal zapad slunce, rozjel se muj plac nanovo. Tohle se delo i kdyz jsme nebyli na plazi. Vzdy jsem brecel, ze voda zhasla slunicko. *Rekne se smichem a potom jen pokrci rameny.* Ze slince vlastne zapada jsem pochopil az tak v sesti letech. *Potom se jen podkrabe na zatylku.* Promin... Tohle te asi nezajima. /Fakt jsem neco takovyho rekl ji? Rebelece?! Ta rana do hlavy musel bejt zatrcene silna a doktori mi jen lhali!/ Proste mam radplaze. *Rekne jen nakonec.*
AndyHoff

za Thu Apr 16, 2020 11:07 pm
V pohodě. *Zasměje se, když vidí, jak zvedl ruce v obranném gestu a pak se mu představí. To, že měla použít své druhé jméno jí dojde až pozdě a už není čas to vzít zpátky.* Jo, znamená to bohyně neshod a svárů. *Uchechtne se a pak mu řekne, že tady hledala mušle.* Věříš na mořský panny? *Zeptá se ho a nakloní hlavu na stranu. Pak se podívá na moře a pokrčí rameny.* Ale být jí by možná nemuselo být tak hrozný. /Oni by určitě neměli tolik problémů jako já tady./ *Proběhne jí hlavou a vzpomene si na svou rodinu. Pak se ho zeptá, co tu dělá on.* Běžně padáš na zadek? *Popíchne ho s pobaveným úsměvem a pak ho poslouchá a u toho sleduje jeho oči a vlastně celou tvář. Když slyší, jak vždycky brečel kvůli tomu, že slunce zapadlo, pobaveně se usměje. Pak potřese hlavou.* Ne, zajímá. Je to ... roztomilý. *Ujistí ho s úsměvem.* Já mám radši východy slunce, ale i západy jsou krásný. Když mi bylo asi šest, se sourozenci jsme se rozhodli zůstat celou noc vzhůru. Já teda usla, ale brácha mě pak vzbudil těsně před východem. Bylo to, jako kdyby všechno špatný, co se stalo předešlej den, zmizelo a tys měl před sebou novej začátek. *Usměje se směrem k moři a pak se koukne na něj a nakonec se posadí do písku a kývne hlavou na místo vedle sebe v tiché výzvě, aby si sednul vedle ní.* Máš ještě nějaký historky z dětství? *Zajímá se.* /Vážně si tady teď povídám s někým z paláce? Se samotným princem? Vůbec se nechová jako nějakej rozmazlenej fracek.. Je docela fajn../
AndyHoff

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Edward L. Horn

za Thu May 28, 2020 8:39 pm
*Už je to docela dlouho, co byl naposledy na pláži a surfoval, takže se rozhodl to dneska napravit. Surfuje už od svých patnácti a dřív trávil na pláži s prknem většinu svého volného času. Jenže pak se radši uchýlil k hudbě, kamarádům ve městě a alkoholu. Jenže teď už ani alkohol neotupí myšlenky na Aless a spíše ho pohání k tomu, aby jí přiznal, co k ní cítí a navíc má pak špatný vliv na své sourozence a jeho kamarádi ve městě, kteří jsou zároveň členy jeho kapely, někam zmizeli. Neozval se mu nikdo z kapely a on má pocit, že je jediný, kdo zůstal v Angeles. Možná ostatní pochopili, jaká je černá a zbytečná ovce a odjeli někam do ciziny hrát bez něj. Ani by se tomu nedivil. Nejvíc ho na tom štve to, že Cole odjel, aniž by cokoliv řekl Aless a ta se kvůli tomu teď trápí. Jednoduše se na vše rozhodl aspoň na chvilku zapomenout pomocí surfování, kterým strávil většinu odpoledne. Teď akorát vyběhl po delší době zase z vody, jelikož se vlny docela zklidnili a zapíchl surf do písku. Rozepne si zip neoprénu na zádech a vytáhne z něj ruce, takže má v neoprénu jenom nohy a část, ve které je běžně hrudník, mu visí volně podél nohou. Je mu jedno, že na sobě bude mít nalepený všude písek, prostě si sedne na zem. Na písek si tak nějak za ta léta zvykl a nepřipadá mu otravný. Vlastně ho ani tak moc nevnímá. Dokáže jenom sledovat moře a myslet na dnešní krátkou konverzaci s Aless.* /Fakt si pamatuje jenom to, co mi řekla? Proč jsem jí tam vůbec řekl to, co jsem jí řekl? Znamenaly ty srdíčka něco? Fakt ode mě chce naučit jezdit na motorce a strávit se mnou čas?/ *Honí se mu hlavou samé otazníky a rád by aspoň na jednu z těch otázek znal pravdivou odpověď. Jenže nemá odvahu se na cokoliv z toho zeptat.*
Taylorovidní zrzka

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Cameron S. Horn

za Thu May 28, 2020 9:12 pm
*Rozhodl se, že se vydá na menší výlet do města. Ve městě se dlouho žádná akce nekonala a on se prostě potřebuje ujasnit, že je tam všechno stejné jako bylo před tím. Zase si nabalil batůžek sušenkami a do ruky si vzal zase dřevěný meč, který jen taky z ruky nepustí, obzvlášť když jde na takové výpravy. Z paláce se vypařil co nejrychleji mu to šlo, aby ho nikdo nestačil vypozorovat. Obzvlášť jeho rodina, které by ho okamžitě zatáhla zpátky domů. Ani neví kam má namířeno, prostě někam vesele jde a nějak ho netíží, že neví kam vlastně jde. Po nějaké té době přece jen dojde na nějaké určité místo a to teda na pláž. Nadšeně začně skákat v písku a semtam do něj zabodne mečík. Jak jde dál, ani by nečekal, že tam někdo půjde, ale když přijde blíž a zjistí, že je to jeho bratr, rukama si promne obličej a potichu naštvaně vydechne.* /No táák! On jé všude!/ *Nakonec ale neodolá tomu se mu prostě ukázat, takže se potichu kolem něj proplíží a s hraným řvem asi tygra smíšeným se smíchem mu skočí na záda a zavěsí se na něj.* Překvalení, brácha! Jsi rád, že mě vidíš, že? Žéjo? *Zazubí se na něj a stále se z jeho zad neodlepuje a rukama ho objímá kolem krku, aby neseděl na písku a vážně visel na jeho zádech.*
AndyHoff

za Fri May 29, 2020 12:12 pm
*Sedí na pláži s napůl svlečeným neoprénem a sleduje moře. U toho přemýšlí nad Aless a tím, co mu napsala. Rád by měl aspoň v části z toho všeho jasno, ale zatím má u všeho otázníky, které ho pomalu ale jistě mučí. V hlavě má všechny scénáře, kam by to mohlo vést. Samozřejmě, že jeden z těch scénářů je on po jejím boku, ale ví, že moc nadějné to není. Spíš je to sen a jeho splněné přání. Ze zamyšlení ho ale vytrhne nějaký skřek, kterého se hrozně lekne a následný živý a hýbající se pytel na zádech s otravným hlasem jeho mladšího bratra, který tady ale vůbec nemá co dělat.* Jaký překvapení, sakra? *Vezme jeho ruce do svých, sundá si je z krku a pak si Camerona posadí před sebe, aby mohl vidět jeho naštvaný výraz.* Co tu děláš? *Zeptá se ho se zamračením.* Máš zůstávat v paláci, do háje! Víš, že tady to není bezpečné. Může se ti něco stát. Myslím to vážně, Came. *Sjede ho rychlým pohledem, jestli se mu náhodou něco stát už nestihlo.*
Taylorovidní zrzka

za Fri May 29, 2020 12:30 pm
*V paláci ho to už nudilo, hlavně když nemohl najít někoho, kdo by ho zabavil nebo spíše koho by on mohl otravovat. Proto se vydal do města bez nějakýho tušení kam vlastně jde.* /Proč tady není pohyblivý chodník? Ušetřilo by nám to chůzi!/ *Poté už nadšeně doskáče až na pláž, kde je rád, že tam vůbec došel. Teda do té doby než uvidí svého bratra. Neví, jestli by nebylo lepší hodit zpátečku a z pláže odejít, ale nakonec mu skočí na záda a jen tak se neplánuje pustit.* Ja jsem to překvapení! *Zazubí se nadšeně a ohrne nesouhlasně spodní ret, když ho posadí před něj.* Ale já se nudil! Chtěl jsem si udělat výlet! V paláci není nikdo, kdo by si se mnou hrál a příšery jsem už pozabíjel a nebavilo mě čekat, než se znovu vrátěj. *Pokrčí rameny jako by ho vůbec netrápilo, že je jeho bratr naštvaný.* Nic se mi nestane! *Odmávne to rukou a druhou s mečem v ruce zvedne nad hlavu. Pak si sundá batůžek ze zad a vytáhne si z něj krabičku sušenek a s nevinným úsměvem od k uchu k němu krabičku natáhne.* Sušenku? *Zazubí se na něj a pak si ho s kritickým pohledem prohlédne a poví první věc, co ho napadne.* Vypadáš jak zmoklá želva. *Nakloní hlavičku na bok, aby si ho znovu projel pohledem.* Nebo zmoklej klokan. *Našpulí rtíky a pokrčí zase rameny.*
AndyHoff

za Fri May 29, 2020 12:43 pm
*Propálí toho malého ďábla pohledem.* To mi došlo. Co tu k sakru děláš? *Měří si ho naštvaným a nevěřícným pohledem.* Camerone, je to tu nebezpečný. Nesmíš chodit do města. Klidně si běhej po paláci. Po zahradách nebo i v lese, ale zůstaň na pozemcích paláce. Vždyť jsou dost velký! *Má sto chutí rozmáchnout rukama, stočit pohled k nebi a zeptat se kohokoli, kdo tam zrovna je, čím si tohle zasloužil. Jasně, pije a občas si dá i nějakou drogu, ale opravdu je potřeba takhle velkej trest?* To nevíš. Je tu ta nemoc. V paláci jsou lidi, co už několik týdnů spí a možná se neproberou a umřou. Chceš takhle dopadnout? *Zeptá se ho a schválně zmíní i hrozící smrt, protože doufá, že by ho to konečně mohlo probudit ze stavu "Všechno je v cajku. Nic se mi nestane." Nechápavě potřese hlavou, když před dá bezstarostně balíček sušenek a jednu si vezme. Díky tomu, že před chvíli vlezl do vody a má sůl i na prstech sice není úplně sladká, ale nevadí mu to.* Fakt díky. *Převrátí očima po jeho zhodnocení.* Dej pokoj z klokanem. *Zaúpí, protože má pocit, že začal být na to zvíře alergický, aniž by ho někdy vůbec viděl a přišel s ním do kontaktu.* Nechceš radši zmrzlinu? *Zeptá se odevzdaně, protože pochopil, že na dnešní den je z něj opět chůva.*
Taylorovidní zrzka

za Fri May 29, 2020 1:24 pm
Vždyť to říkám! Jsem na výletě, procházím se! *Roztáhne ručky a hned se jednou plácne do čela nad jeho nepochopením.* Ale není tam dobrodrůžo! Tady dobrodrůžo je! A nic se mi nestane, jsem velkej a umím se o sebe postarat. *Ručky si založí na hrudi a zamračí se, když uslyší slova "nemoc" a "umřou."* Oni neumřou, doktoři v paláci je vyléčí! Tu nemoc zabijou. Rýmu taky vyléčíš! Tam proč by nevyléčili i toto? *Našpulí nesouhlasně rtíky a zavrtí hlavou.* Ne, nikdo umírat nebude. *Zamumlá, ale i tak se nad tím ošije, protože nechce, aby to potkalo někoho koho má rád, třeba zrovna jeho rodinu. Sám si vezme sušenku a krabičku zase hodí do batůžku, který si následně hodí zpátky na záda.* Klokan. Klo. Kan. Káá. Eel. Óó. Káá. En! *Nevinně se na něj zazubí a nevnímá, je zapomněl na jendo písmenko. Když zmíní zrnzlinu, nadšeně se rozzáří a rychle se vymrští na nohy, chytne ho oběma rukama za ruku a začne ho tahat aby vstal.* Samozřejmě, že chci. *Zazubí se na něj, ale pak se na něj zkoumavě koukne.* Mluvil jsem s toou. Nó, s jednou tou účastnicí! Zoufale někoho hledá, protože Wyattovi smrdí nohy. Sice tobě určitě smrdí taky, ale nechtěl by ses s ní potkat? *Zamrká na něj a čeká na jeho reakci.*
AndyHoff

za Fri May 29, 2020 1:40 pm
Nemáš se tu procházet. Máš být doma! *Začíná přemýšlet o tom, že se tu větu naučí všema možnýma jazykama. Přeci aspoň jednomu z nich musí ten skrček rozumět.* Jo? Fakt? Jdeš po ulici, zakopneš a zlomíš si nohu. Nemůžeš jít dál. Co uděláš? *Načrtne mu situaci, u který si je jistej, že by byl ztracenej a nevěděl co dělat a čeká, co mu řekne.* Camerone... *Povzdychne si a prohrábne si vlasy.* Doktoři nedokážou vyléčit všechno. A ta nemoc není obyčejná rýma. *Zavrtí hlavou a u toho se na něj dívá vážným pohledem. Chce, aby to jeho bratr pochopil, i když někdo tvrdí, že je malej na to, aby si musel uvědomovat riziko smrti.* Chybí ti tam "a". A otravuj s tím rodiče, ne mě. /Do háje. To si ho rodiče nemůžou pohlídat? Nemam na čele napsáno "chůva"./ *Proběhne mu hlavou a i když se do zrcadla díval naposledy ráno, je si jistý, že se mu to na čele určitě neobjevilo. Pak už si stoupne na nohy a protočí nad jeho nadšením mírně očima. Vezme si radši i své prkno, protože o něj nechce přijít a vydá se s ním ke stánku. Po cestě si poslechne jeho slova a zamračí se nad tím.* /Ať to bude jakákoliv, není to Aless./ Ne, nechtěl. *Odpoví mu jednoduše a dál to nerozvádí, protože už jsou stejně u stánku.* Jakou chceš? Ale maximálně dva kopečky. *Varuje ho rovnou a sám si objedná pistáciovou.*
AndyHoff

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sat Jun 27, 2020 11:17 am
*Celou noc strávil u své mámy. Ví, že to sama nezvládne. To nikdo z nich. A on je teď nejstarší muž v jejich rodině a je jeho povinností se o ně postarat, takže své pocity a žal odsunul na druhou kolej, aby tu mohl být plně pro svou mámu a sourozence. I tak má ale opuchlé oči, protože plno slz v průběhu noci jednoduše nezadržel. Ví ale, že i přesto, co se stalo, má pořád své povinnosti. Už dnes brzy ráno musel se svým strejdou Jasperem vyřídit několik věcí ohledně blížícího se pohřbu a jeho následné korunovace. Nikdo z jeho rodiny by asi nezvládl zařídit oslavu po korunovaci, takže to přenechal celkově na účastnicích. Pomůže mu to se rozhodnout, které palác další týden opustí. Vzhledem ke všem událostem má v plánu rovnou vyhlásit Elitu. Zazněl i návrh, aby Selekci ukončil rovnou a konaly se zásnuby, ale to zamítl. Chce to dotáhnout do konce pořádně a chce si být na konci jistý tím, co cítí. Je rád, že Jasper vzal plno povinností do korunovace na sebe, i když to pro něj také není jednoduché, a on se dnes může věnovat jedné z mnoha schůzek. Konkrétně s Leslie. Trochu ho uklidňuje, že má dnes naplánovanou schůzku s ní a ne s jednou z těch, co se s ním akorát hádají. Pamatuje si, jak milá byla Leslie na jejich první schůzce. Vzhledem k tomu, že v plánu je běh, tak má na sobě obyčejné triko a sportovní kraťasy místo klasického obleku. Dojde k její komnatě a zaklepe na dveře.* Ahoj. *Pozdraví jí, když mu otevře.* Připravená? *Zeptá se jí.*
Sponsored content

Pláž a moře - Stránka 8 Empty Re: Pláž a moře

Povolení tohoto fóra: