Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pláž a moře

+8
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
13Lucky
annie.16
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 12:24 pm
*Dnes má mít schůzku s Wyattem. Za jiných okolností by se nejspíš těšila, ale potom, co se stalo předevčírem na akci se cítí zmateně. Moc dobře si uvědomuje, že Wyatt a jeho rodina toho mají nejspíš teď moc a tak si připadá momentálně, jako velká chyba v systému. S princem má jít běhat na pláž, protože na jejich první schůzce oba zjistili, že rádi běhají.* /Aspoň tohke si zapamatoval. Stejně pojedu brzy domu./ *Tohle je jejich druhé setkání za celou tu dobu, co zde je a ví moc dobře, že princ zde má spousty jiných se kterými tráví více času a se kterými si rozumí mnohem více. Ona je spíš ten stydlivý typ, co se drží spis v pozadí.,* /Taková šedá myš Selekce./ *Na sobě má sportovní černé kratasky a sedy top a na nohou na fosforové světle modré sportovní tenisky. Dvě rudé vlasy má sepnuté do drdolu, aby ji nespadaly domoci při běhu. Makeup má jen řasenku a průhledný jemný lesk na rty. Už včera uvažovala, že Eyattovi napíše dopis, kde by mu napsala, že jejich schůzku odmítá, protože by to bylo pochopitelně vzhledem k situaci, ale neudělala to. Když se na dveře její komnaty ozve zaklepání, zhluboka se nadechne a na rty se jí love dát jemný úsměv s s nim dveře otevre. První, čeho si všimne je jeho tvář s nateklé oční víčka od pláče. Polkne a musí se přemáhat, aby se držela zpět.* Ahoj... Ani myslím, že můžeme. *Řekne mu a vyjde ze své komnaty a zvre za sebou dveře a jen v tichosti kráčí vedle něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 12:52 pm
*Schůzky, které má naplánovaná na následující dny rušit nechce. Potřebuje všem dokázat, že je dost silný, aby byl schopný se ujmout vlády a že své povinnosti nezanedbává. Odmítá veřejnosti ukázat nějaký moment, kdy by se zhroutil. Proto se vydal ke komnatě Leslie, se kterou má dnes schůzku a zaklepe na její dveře. Pamatuje si jejich první schůzku, kdy ho dost podpořila a byla hodně milá. Zaklepe na její dveře a když mu otevře, pokusí se aspoň trochu pousmát, i když mu to zrovna moc dobře nejde. Nabídne jí rámě a pak se s ní vydá chodbami na nádvoří.* Jak se máš? *Snaží se zavést aspoň nějakou konverzaci, aby nebylo úplně ticho. Když dojdou na nádvoří, otevře jí dveře u spolujezdce a sám se posadí na místo řidiče.* Dlouho jsem tě neviděl. *Poznamená, protože si nevzpomíná, kdy jí naposledy viděl na nějaké akci.* /I když je asi dobře, že nebyla na té včerejší./ *Proběhne mu hlavou a poté zaparkuje na parkovišti u pláže.* Já no... Vím, že jsem ti slíbil běh, ale.. Nevadilo by ti se spíš jen tak projít? *Zeptá se jí opatrně, protože neví, jestli si po dvou probdělých nocích troufne na závod v běhu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 1:18 pm
*Vcera uvazovala, ze by Wyattovi poslala vzkaz, kde by mu napsala, ze jejich skuzku muze klidne zrusit, pokud se na to neciti. V tehle situci by to plne pochopila. Vi, ze ma es sposty jinych staroti a ona mu nechce dalsi pridelavat. Stejne vi, ze je dou z adeptek, ktere pojedou v nejblizssi dobe domu a nic si nenamlouva. S Wyattem se videla jen jednou, takze je pomerne dost zbytecne snazit se a doufat. Kdy slysi, jak nekdo zaklepea jeji dvere komnaty, nasadi aspon jemny usmev a dvere otevre. Kdyz vidi Wyatta a zvlaste jeho oblicej a jeho natekle oci, ma, co delat, aby jej hned neobjala. Vi ze se to neslusi a proto to neudela.* /Neslusi se to od nekoho, koho vubec nezna a videl tu osobu jen jednou v zivote./ *Pozdravi jej a nakonec se s nim vyda zahaknuta a jeho rame chodbami. Po jeho otazce k nemu otoci jemne hlavu a citi, jak ji ruzoveji tvare.* Mam se... dobre, tedy mela jsem se dobre.... tedy za tu dobu, co jsme se nevideli jsem se mela celkem dobre... /Vyblepta ze sebe a akoec se koukne zase pred sebe.* /Boze, radeji dneska na nej nemluv a bud ticho Les./ *Dojde s nim na nadvoi a podekje mu, kdyz ji otevre dvere u spolujezdce a tak nastoupi a zapasa se a sleduje Wyatta. Kdyz vyjedou a on na ni promluvi jen sklopi pohled a kouka se na sve ruce, ktere ma spojene na kline.* Ja tam jsem... jen jsem sikovne schovana. Pokrci jemne rameny.* Ale na te ... posledni... aki jsem nebyla. *Pipne a koukne se na nej a po jeho slovech jen zavrti hlavou.* Vubec mi to nebude vadit. Vse je v tve rezii a ja se plne prizpusobim a prochazka po plazi je take moc fajn. *Pokusi se o usmev.* Hlavne, aby jsi se citim.... dobre... v ramci moznosti. *Doda tise starostlivym tonem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 1:49 pm
*Vydá se spolu s ní na nádvoří a po cestě se jí zeptá, jak se má. Když slyší její trochu zmatenou odpověď, upřímně se pousměje, protože se mu to zdá neuvěřitelně roztomilé.* Tak to je dobře. *Zareaguje s menším úsměvem, který je ale pryč stejně rychle, jako se tam objevil. Asi to bude nějakou dobu trvat, než bude schopný zase delšího, upřímného a širokého úsměvu. Pomůže jí nastoupit do svého auta a vyjede směrem k Angeleské pláži. Po cestě poznamená, že už jí dlouho neviděl, protože si nepamatuje, kdy jí naposledy zahlédl na nějaké akci.* Aha. Ale na nějakým dalším plese bych si s tebou rád zatančil, takže doufám, že vylezeš se skrýše. *Řekne jí a pokusí se dát do hlasu aspoň trochu pobavení.* To je dobře. *Koukne se před sebe na cestu, když zmíní poslední akci a pevně sevře volant. Když pak zaparkuje u pláže, zeptá se jí, jestli jí nebude vadit místo běhu procházka po pláži.* Cítím. Se mnou si nemusíš dělat starosti. *Ujistí jí s potřesením hlavy a pak vystoupí z auta a otevře dveře i jí. Vykročí s ní na pláž, kde si sundá boty, aby mohl jít po písku bos a pohled upře do země před sebou.* Lituješ toho, že jsi se přihlásila do Selekce, nebo jsi za to ráda? *Zeptá se jí na stejnou otázku, jako většiny účastnic, se kterými měl už druhou schůzku. Zajímá ho, jak vnímají Selekci takhle s menším odstupem, když už aspoň trochu ví, jak to v paláci funguje.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 2:37 pm
*jakmile ji Wyatt vyzvedne v jeji komnate snazi se mit na rtech aspon jemny usmev a kdyz vidi Wyattovu tvar, nejraeji by vse odpiskala a úpsalala je do komnaty, aby se sel prospat. Namisto toho s nim kraci na nadvori k jeho autu a zmatene mu na jeho otazku odpovi a citi, jak jeji rudnuti jeste sili. Za chvili bude ruda, jako jeji vlasy, pokud to takhle pujde dal. Kdyz ji v aute rekne, ze ji dlouhonevidel na akci jen sklopi hlavu a rekne mu, proc ji tam nevidi. Vetsinou stoji schovana nekde v tmavem kote a neupoutava na sebe pozornost. Po jeho slovech se zase podiva na nej.* Tancovat? se mnou? To je dobre Wyatte... To nemusis. *Rekne mu.* /Nejsem vubec dulezita, takze by se se mnou nemel nejak vic ...zahazovat./ *Potom jen zase sklopi hlavu.* Navic.... po palaci se septa, ze tve srdce jiz patri jine. *Koukne zase na nej a jemne se pousmeje.* Tak se venj radeji jeji spolecnosti Wyatte. *Rekne mu uprimne a potom uz mu jen rekne, ze ji nevadi, ze se po plazi jen projdou. Ona nikdy nebyla v Angeles a tak je radam, ze ma aspon trosku moznost se projit po plazi hlavniho mesta. Vyleze z auta a podekuje mu a naslene si i ona zje sve frforujici botazky a nasledne si je vezme do tuky a jde spolu s Wyattem po piscite plazi a usmeje se. Ma rada ten pocit, jak se jemny pisek dotyka jejich chodidel, kdyz slsi otazku Wyatta, otoci k nemu pohled a usmeje se jemne.* Nelituju toho, Jako mala sem chtela byt princeznou a zit v palaco, ktery jsem tolikrat videla v televizi a chtela jsem byt soucasti kralovske rodiny. *Uchechtne se.* Zaidela jsem tvym sestram, ze maji tak krasne saticky. Tohle e drzelo tak do bych sedmi let, nez jsem zacala s tatou spis preferovat uceni se hrat na kytaru. *Rekne mu a potom jen sklopi pohled ke svym bosym noham.* Ptat se tebe, jak se mas je asi zbytecne a tak..... nevim na, co se te mam ptat... neznam te. *Vydechne*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 3:21 pm
*Řekne jí, aby na příštím plese nezalézala do kouta, aby si s ní on mohl zatancovat a po její reakci se potichu uchechtne.* Nemusím, ale chci. *Pokrčí rameny a když slyší už od další účastnice, že prý už je do nějaké z nich zamilovaný, nevěřícně potřese hlavou.* Po paláci se šeptá plno dalších věcí. A pokud se po paláci nepohybuje nějaký druhý Wyatt, který je zamilovaný, tak jde o pouhé klepy. Nejsem si vědom, že bych k nějaký z vás cítil něco víc. *Pokrčí ramenem a pak už vylezou z auta u pláže, sundají si boty a vydají se podél moře po pláži pomalým krokem. Zeptá se jí na stejnou otázku, týkající se účasti v Selekci, jako většiny účastnic. Po její odpovědi se pousměje.* Teď si to můžeš aspoň částečně vyzkoušet. Minimálně princeznovské šaty nosit můžeš. *Koukne na ní s menším úsměvem, který se mu na tváři neudrží o moc dýl,, než ten předchozí.* Tak se zeptej na něco, díky čemu mě líp poznáš. *Pobídne jí a čeká, na co se ho zeptá.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 3:59 pm
*Vsimne si, ze se uchechtl a to nuti k malemu usmevu i ji a potom k nemuz zase zvedne pohled.* Ale nemusis to delat. Je spousta jinych divek, kterym by ses mel venovat vice. Preziju to i bez tance, opravdu. *Rekne mu.* /Zvladla jsem to do ted, zvladnu to i do vyrezeni./ *Porom mu rekne, co slysela, ze se palacem sir a po jeho slovech na nej chvili jen kouka.* Treba si to neuvedomujes, ze se k te divce chovas jinak, nez k ostatnim a ostatni to vidi jinak? *Pokrci lehce jednim ramenem a nasledne spolecne s nim jde bosymi chdidly po piscite plazi a uziva si to, dokudji nepoozi otazku na kterou mu odpovi a po jeho slovech se lehce usmeje a zrudnou ji zase tvare, takze chvili kouka nekam bokem.* Jo, aspon jsem si to castecne zkusila a zjistila, ze palac je opravdu nadherne misto, ale i celkem nebezpecne. *Rekne nakonec a potom uz mu nej rekne, ze nevi na, co se jej ma ptat, kdyz jej vlastne vubec nezna.* /Dalsi duvod na to, aby mne poslal domu a nejsem vhodnou volbou./ *Volnou rukou se poskrabe na zatylku.* Opravdu nevim na, co se te ptat, protoze nechci placnout neco, co by.... te udelalo jeste vic smutnym. *Pipne a zatre se hlavou.* A napadaji me stejne ssame blbosti, takze radeji budu ticho, abych jeste veci nejak nezhorsila. Nekdy je lepsi mlcet. /Hold na tebe vyslo dost neprijemna doba./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 4:28 pm
A to proč? Proč bych se měl jiným věnovat více? I ty jsi součástí Selekce. A když si s tebou chci zatančit, nikdo by mi to neměl vymlouvat. Pokud teda chceš tančit ty se mnou. *Pokrčí ramenem.* /I když... Kdo by chtěl tancovat s takovou troskou, jako jsi ty? Se divim, že se neschovávají všechny../ *Usoudí v duchu ironicky a schytá opět další kopanec od svého svědomí, které mu skoro pořád připomíná, jak příšerným člověkem je.* Myslíš, že bych nepochopil, že k některý z vás něco cítím? *Nadzvedne pochybovačně obočí, protože se mu to nezdá moc pravděpodobné.* /Přece vim, co cítim, ne?/ *Pak už jdou spolu po pláži a on jí řekne, že si teď aspoň částečně zkusila život princezny.* Jo, nebezpečný je hodně. A stresující taky. *Uzná s pokýváním hlavy a radši stáčí pohled dál k písku před sebou. Pak jí vyzve, aby se ho zeptala na něco, díky čemu ho víc pozná.* Tak se zeptej na blbosti. To nevadí. Cokoliv tě napadne. Nic nezhoršíš, vážně. Jsem v pohodě. *Pokusí se na ní co nejuvěřitelněji usmát.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 4:55 pm
Protoze jsou zajimavejsi nez jsem ja. Nerekla jsem, ze bych si s tebou rada nezatancovala... nechtela jsem, aby to takhle vyznelo jen nechci, abys potom treba litoval, ze mrhas casem na nekdom, jako jsem ja. *Rekne mu a potom zase sklopi pohled.* /Paradni schuzka Les.. Diky tobe odejde jeste ve vetsi depce. nez ted je./ *Nasledne uz s nim kraci plazi v Angeles, coz je hned po palaci druhe miato, ktere v Angeles navstivi a odpovi mu na jeho otazku a lehce se usmeje.* Stesujici asi taky, ale je tam sposty mist, kde se stresu aspo na nejakou chvilicku zbavis. Treba takova navsteva Wellness, nebo navsteva staji, nebo hudebniho salonku ti aspon na chvilku pomuze se odreagovat. *Rekne a potom se jen nerovozne poskrabe mna zatylku a reknemu, ze nem tuseni n, cp se je zeptat a potom se koukne na vlny na mori.* Tak ja nevim... em treba... mas rad plavani v oceanu? *Potom se placne do cela.* Jsem nemozna... promin. *Zaupi.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 5:18 pm
Nepodceňuj se. Jsi stejně zajímavá jako ostatní dívky. *Pousměje se na ní.* Neboj. V pořádku. Nemrhal bych časem. /Tím jsem mrhal, když jsem bral drogy a spal každou noc s jinou holkou, než abych trávil čas se svým tátou.../ *Povzdychne si v duchu a poté už spolu kráčí na pláži, kde se začnou bavit o tom, jaký vlastně je život v paláci. Pro něj je hlavně stresující.* To ano, ale když polovinu dne prosedíš na poradách, kde do tebe jedou rádci, pak musíš v pracovně dodělat plno papírů a nakonec se postarat o sourozence, na Wellness moc času nezbývá. *Pokrčí rameny, protože během svého života si na to docela už zvyknul, takže ho to nijak moc netrápí.* Každopádně je ale pravda, že když si člověk udělá chvilku volna, v paláci najde plno krásných a tichých míst. *Dodá s úsměvem a po její otázce mu v očích problesknou šibalské jiskřičky.* Jo, docela jo. *Odpoví jí a pak hodí boty na zem a vezme Leslie do náručí.* Nevrť se a neboj. *Zaúkoluje jí, jako kdyby jí vůbec neměl v plánu hodit do vody, kam právě míří.* V autě mám ručníky. *Dodá po chvilce pobaveně, když už je po kolena ve vodě a ujde ještě několik kroků a pak jí jednoduše pustí a nechá jí zahučet do vody.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 5:50 pm
Ja se nepodcenuji. Ono to tak je. *Pokrci ramenem a nasledne se na nej zase koukne.* Dobre tedy. Na dalsi akci vylezu ze stinu. Snad mi to svetlo nespali ou upirskou bledou kuzi. *Uchechtne se pobavene a potom uz spolu jdou piscitou plazi a zacnou se spolu bavit o zivote v palaci a po jeho slovech jen jemne kyvne halvou.* Jo, útomin nedoslo mi, ze ty, jakozo princ.... mas vasltne o program postrano a tak moc casu diky tomu na odreaovani nemas, ale treba za nejaky cas.. az se vse uklidni a treba uz budes s tou divkou o ktere mluvi cely palac, bude to vse jednodussi a i ty si najdes cas na relax. *Rekne mu a potom se kousne z vnitrni strany tvare.* /Boze! Radeji uz bych mela zklapnout./ Potom se nevozne poskrabe na krku a zepta se jej na prvni vec, ktera ji napadne a ta ji napadne diky vlna v oceanu kousek od nich a tak placne to prvni, co j slina donese na jazyk a potom jen nadzvedne oboci, kdyz vidi, jak pustil boty.* A plaves casto? Kdyz mam cas tedy samo... *Nedorekne to ani, protoze ji Wyatt vezme do naruce a ona vyjekne s vykulenyma ocima.* Wyatte ne! Opovaz se udelat to, co se honi v tve palici! *Zacne ssebou sit, ale kdyz se s ni rozejde smerem do more, chytne se ho kolem krku.* Notak! Prosim pust! Nemame tady potom ani ciste suche veci.. *Zaknoura, ale ma to marne a nez se nadeje skonci ve vode a nakonec je cela mokra. Diky tomu, jak je voa studena se po celem jejim tele projevi husi kuze a hned jak se vynori si promne dlanemi oblicej a vrhne na Wyatta pohled tpu: "Tos nemel delat" a sama na nej hned zacne cakat morskou vodu.* Copak jsem nejaka morska ryba? *Nafoukne tvare, ale rty ji cukaji od pobaveni.* Kdybys byl vlocka, rozplynul by ses sotva by ses dotkl vody. *Zamumla.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 6:17 pm
Není to tak. Podceňuješ se. *Stojí si tvrdohlavě na svém s potřebou mít poslední slovo, jak je u něj typické. Moc dobře pozná, když se někdo zbytečně podceňuje, protože to sám často dělá, i když si to nepřiznává. Pak už se procházejí na pláži a on jí řekne, že moc času na odpočinek nemá.* Až *Dá důraz na to slovo.* se do nějaké z vás zamiluji a ožením se s ní, tak budu mít o starosti míň. Proto nikdy není jen král nebo královna. Jsou oba jako pár, aby tu práci spolu zvládli. *Pousměje se na ní. Ona by klidně také mohla být příští královnou. I když kdykoliv někdo zmíní jeho svatbu, budoucí královnu nebo dívku jeho srdce, v mysli mu naběhne obrázek Polaris. Toho, jak vzdychala jeho jméno, nebo jak ho v úkrytu objímala a utěšovala, když jeho táta zemřel. Rychle podobné myšlenky ale zaplaší, aby mohl svou pozornost věnovat Leslie, se kterou dnes tráví den u pláže. Na její otázku odpoví tím, že hodí boty do písku a vezme jí do náručí. S pobaveným úsměvem jde směrem k vodě a řekne jí, aby sebou nevrtěla.* Tak se můžeš svléct do naha, jestli chceš, mě to vadit nebude. *Uchechtne se, ale stejně nepočítá s tím, že by na to přistoupila, takže pokračuje dál do vody.* V paláci se převlíkneš do suchýho. Neboj. Je teplo, takže nenastydneš a nerozpustíš se. *Uklidňuje jí pobaveným hlasem a pak už je dost hluboko, takže jí hodí do vody. Pobaveně sleduje její nasupený výraz a pak si dá ruku před obličej, když na něj začne cákat. Nakonec jí to ale začne oplácet.* Spíš mořská panna. *Opraví jí a potřese hlavou, když vidí její nafouklé tváře.* Ještě štěstí, že jsem kus kamene. *Zazubí se na ní a šplouchne na ní další proud vody.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 6:39 pm
No, tak se podcenuju. * Pokrci ameny.* Ale stejne si myslem, ze na ten tanec ani nedojdem takze si nadeje nedelam. *Doda a potom jdou po plazi a bavi se o volnem vase v palaci a poslehne si jeho slova.* Ta divka bude urcite po tvem boku stat. Pokud te miluje stejne, jako milujes ty ji a zelezi ji na tobe stejne tak, potom se nebojim, ze s jeji oporou zvlasdnes vse, co si jen usmyslis. *Rekne nakonec.* /Stejne neverim, ze jine divky, nez ta o ktere se mluvi po palaci ma sanci, ale necham ho pritom no./ *Problskne ji hlavou a potom se jej zepta na prvni nesmysl, co ji naadl a nez se nadeje je v jeho naruci a nese ji smerem k vode.* Ja?! Naha? To by se nikdy nestane. Na tohle zapomen. *Citi, jak okamzite rudne a potom uz se ho jen rezignovane drzi kolem krku, aby nespadla a nasledne uz skoci cela ve studene vode a kdyz se vynori, zacne po nem cakat vodu a nafoukne tvare.* Morka panna? vidis snad nekde ploutev? *Nadzvedne obavene boci a zaase po nem nekolkrat cakne slanou vodu a zamumla, ze pokud by byl snehova vlcka uz davno by se rozpusti a po jeho slovech ho lehce bouchne pesti do ramene.* Tos tekl ty. *zakrouti hlavou.* Skala neni schopna lasky Wyatte. Tys svou lasku uz jedne z nas daroval a to i kdyz si to nechces priznat. *Zakrouti hlavou.* Neboj se lasku opetovat. Neni to nic za, co by ses mel stydet. *Zase na nej cakne.* Oba vime, ze nema smysl, abych se tady snazila te nejak zaujmout, kdyz nemam sebemenci sanci. Zadna z nas ji nema Wyatte, az na tu divku. *Pokrci rameny.* Ja svou sanci na to, abych si te ziskala promarnila a muzu si za to jen ja sama. Takhl uz jsem te mohla aspon lepe znat a necitit se jako... cizinec. *Pokrci jen rameny.* Klidne muzeme jet do palace a muze se sem vratit klidne s tou po ktere tve srdce touzi a ty jej ignorujes. S ni zde mas byt a ne se mnou.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 7:03 pm
Dojde na něj. Slibuju. Já svoje sliby dodržuju. *Mrkne na ní a doufá, že nic už nebude namítat, protože prostě poslední slovo mít chce a potřebuje.* Les... Až mě nějaká bude milovat a až jí budu milovat já. Tak potom ano, potom si budeme stát po boku a já jí budu stejnou oporou jako ona mě. *Opraví jí, protože žádné "pokud" ona miluje jeho tak, jako on jí, zatím vůbec nenastalo. Pak už jí vezme do náručí a jde s ní směrem k vodě. Nabídne jí, že pokud si chce zachovat suché věci, může se svlíknout do naha, ale předem ví, že to odmítne, takže se ani nezastavuje v chůzi.* Vždyť jo. Neboj. *Ujistí jí, že jí sám svlíkat nebude a nechává to na jejím rozhodnutí a uchechtne se, když vidí, jak jí zrudnou tváře. Pak už jí nechá spadnout do vody a oplácí jí cákání.* Ta se určitě za chvilku objeví. Jenom jí schováváš. *Zamžiká na ní obočím a nakonec jí řekne, že je štěstí, že on je kus kamene a tím pádem žádné rozpuštění se neohrozí. Pak na ní cákat přestane a poslouchá její slova, během kterých uhne pohledem.* Les.. Nech toho. Já nevím, co cítím. Nevím, co je láska. Možná k Polaris něco cítím, ale nevím, jak to nazvat. *Fakt, že se teď nejspíš prokecnul, protože jako první zmínil konkrétní jméno nějaké dívky ze Selekce, mu vůbec nedojde. Na to je v této oblasti až moc natvrdlý.* Všechny v Selekci si zasloužíte stejný počet oficiálních schůzek. Dnešek je tvůj. Jestli se chceš vrátit, dobře. Ale nedělej to kvůli tomu, protože si myslíš, že u mě nemáš šanci a myslíš si, že tu chci být s jinou. *Pokrčí rameny. Jestli se chce opravdu vrátit do paláce, je schopný se otočit a vydat se tam s ní, ale vracet se sem s nikým dalším nebude. To ten zbylý čas věnuje radši rodině a hlavně mámě, která ho teď potřebuje nejvíc.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 8:03 pm
*Ohledne jeho slbu tance jen nakonec rezignovane zvedne ruce a necha tohle tema dale byt.* No dobre, až.. /Pokud./ jsi fakt tvrda oalice v tomhle co? *Uchechtne se a potom uz po jeji otazce se ona nakonec octne v jeho naruci a i prez pokus protestu to stejne dopadne po Wyattovo a nese ji do oceanu.* Nebojim. *Pipne jen s cervenyma tvarema a jakmile ji on pusto do studene vody je rada, ze voda aspon trichu zarazi jeji cervenani se a jakmile se vynori zacne po Wyattovi cakat vodu s nasupenym vyrazem.* No jasne, ze ji schovavamtu ploutev pred dvounozcema jako jsi ty, protoze by vyzradil ono tajemno kolem toho zda morske ppanny existuji, nebo ne. *Uchechtne se a zase na nej nekolikrat cakne vodu a potom mu rekne, ze on zadna tvrda skala neni a vysvetluje mu proc. Nakonec se lehce zarazi.* Takze Polaris? *Zamumla a potom se koukne Wattovi do oblceje.* ne nechci odjet, protoze v Angeles jsem poprve a chci si krome palace aspon jednou vychutnat i jine misto, ktere nase hlvni mesto nabizi a ze tech kras skryva hodne. Rekne nakonec.* Krome hezkeho prince *Uchechtne se.* a uchvatneho palace ma i dechberouci plaz s belostnym jemnym piskem a tyrkisovou cisou vodou. * Prsty rukou procisne hladinu oceanu.* Ko vi, kdy se sem po skonceni Selekce zase podivam a diky tobe Wyatte mohu byt aspon zde. U nas jsou sice take plaze, ale jine. *Vydechne a nasledne nakloni hlavu na bok.* Pokud se sem jeste nekdy za zivot dostanu a uvdim tuhle tyrkisovou vodu, vzpomenu si diky tomu i na tebe a to ne jenom diky tomu, ze jsi me sem vzal ty, ale protoze takovou barvu maji i tvy oci a na krase jim neubira ani ta bolest, ktera jich je momentalne plna, protoze te zasahla nesmirne bolava vec. Jsou sice smutnejsi a malinko tmavsi nez jindy, ale jednou ta bolest pomine, sice ne uplne bude tam, ale zase prijde den, kdy se zase rozssviti stestim.... no hodne o tobe vypovida i jen pouhy pohled tvych oci. *Potom jen zatrese hlavou a radeji se rozplave co nejdl od nej.* /Dost! Dost! Nezante se a on ma Polaris... takze... dost! Odstup maxiamalne o pet metru!/ *Plave od nej a odkasle si.* To je dnes, ale opravdu krasne , ze? *Zamlouva to.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 9:39 pm
Nejen v tomhle. *Uchechtne se, protože tvrdohlavý je opravdu dost a nesoustředí se to pouze na nějaký okruh záležitostí. Pak už jí ale nekompromisně hodí do vody bez špetky slitování, protože je to přeci jen voda a kdyby se topila, tak jí vytáhne a zachrání. Naštěstí se jeho dočiněním topit nezačne a on jí tak může pocákat a tím jí splavit ještě víc, pokud to vůbec jde.* Tss. Uráží mě tvá nedůvěra. Nikomu bych to neprozradil. *Opáčí naoko dotčeně a pak zmíní Polaris a po její otázce se zarazí a poškrábe se na zátylku.* Nejsem zamilovaný. Nebo o tom aspoň nevím. Nevím, co to je výt zamilovaný. A to je důvod, proč se scházím pořád se všema dívkama. Potom, co se stalo v pátek si chci být jistý svou volbou na sto procent. *Vysvětlí jí a pak poslouchá její slova a přikyvuje.* Angeles je nádherné. I kdybych tě vyřadil, což v plánu momentálně nemám, tak můžeš zůstat v domě pro vyřazené a Angeles procestovat. Nebo po Selekci. Za každý týden v Selekci jsou dost velké peníze. Třeba ti nějaké zbydou a procestuješ celou Illeu nebo i svět. *Pousměje se na ní a pak jí poslouchá a jeho úsměv trochu povadne, když mu připomene tu bolest. Vnímal jí celou dobu, ale díky jejich blbnutí ve vodě byl schopný jí aspoň na chvilku trochu potlačit.* Buď jsou moje oči snadno čitelný a nebo ty jsi dobrá čtenářka. *Nadzvedne mírně koutky rtů.* Rád bych ti řekl, co mi připomínají tvé oči, ale mají tak zvláštní barvu, že... že mi připomínají prostě jenom tebe. Tvojí starostlivost a upřímnost. *Řekne upřímně, protože snad nikdy neviděl oči, jako jsou ty její. Zamračí se, když od něj najednou začne plavat co nejdál. Vydá se za ní a pak nakloní hlavu na stranu.* Tohle byla teprve blbá otázka. *Oznámí jí bez nějakých zbytečných vytáček.* Co se děje? Řekl jsem něco špatně? *Zeptá se jí na rovinu a už předem to zapíše rovnou na seznam věcí, co si bude vyčítat.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Leslie Byrne

Sat Jun 27, 2020 10:32 pm
Jo tak nejak jsem si vsimla, ze jsi tvrdohlavy v mnoha smerech. I s tim tancem jsi musel mit posledni slovo. *Uchechtne se a nez se nadeje skonci nekmpromisne hozena do vody a jakmile se vynori venuje mu nevrazivy pohled a zacne na nej cakat vodu a potom jen nafoukne tvare jeste vic a nasledne se zazubi, jako nejvezsi nevinnatko.* No, ale vis ja jsem jisty specialni druh morske panny a me loutev roste pouze v noci a jak jiste vidis, ted je krasny slunecni den takze... *Rekne hranym zklamanym hlasem, ale nakonec se zase sibalsky zazubi a cakne na nej dalsi barku slane vody a jakmile slysi jmeno one divky o ktere maji jiz vsichni obyvatele palace jasno, ze si ziskala Wyattovo srdce zopakuje jej po nem s usmevem a poslechne si nakonec Wyattova slova.* Ze jsi zamilovany zjistis jednoduse. Pokud na ni neustale myslis a vis jeji oblicej vsude kam se podivas. Myslis na ni pri nejake cinnosti, ktera ti ji treba pripomene a nemuzes usnout, dokud ji aspon na chvilku nejsi na blizku. Mas o ni strach a usivas se a s tebou se usmivaji i tve oci, kdyz slysis jeji jmeno. To je laska. *Pousmeje se jemne a potom lehce pokrci rameny a vydechne a nakloni hlavu s jemnym usmevem na stranu.* Pokud pri kazde prilezitosti myslis na Polaris, nebo vidis jeji tvar a usmivas ve vzdy, kdys nekdo zmini jeji jmeno, potom se do tveho srdce dostala prave tahle divka. *Zzubi se na nej a je ji jasne, ze v tomhle ma pravdu i kdyz on to nahlas neprizna. Potom se bavi o Angeles a ona se jen uchechtne.* Penize nejsou problem. I kdybych za ucast zde nebrala ani halir, tak si dovedu usetrit sama a to tvorbou na svem internetovem kanalu s covery ruznychpisni. *Zablyskne se ji v ocich, ani v palaci nezahali a sem tam na svuj kanalnejaky ten cover nahraje. Potom mu rekne, ze pokud se em jeste jednou podiva, coz rozhodne planje, tak si na nej zajiste vzpomene a ne jen diky jeho ochote a laskavosti, ze ji em vzal, ale diky jeho pohledu, ktery je ted sice smutny a plny zalu, ze straty jeho otce, alejeho pohled proste dokaze kazdeho tak lehce zaujmout.* Z pohledu lze vycist hodne jen se musis soustredit. *Rekne jednoduse a kdyz ji rekne jak jeji oci vnima on, skousne si spodni ret skopi hlavu a uchechtne se.* Nikdy jsi nevidel modrozelene oci? Neverim ti. *Zasmeje se jemne a potom od nej plave dal, protoze vi, ze uz je nespis cas mlcet, ab se nec nepokauilo a to je to posledni, co by chtela, Neco pokazit a tak radeji plave dal od nej, ale on plave za ni.* /Notaaak.../ Prestane plavat, ale hybe nohama i rukama, ab se na hladine udrzela, protoze na dno uz jaki nedosahne.* No byla to prvni vec, co me napadla. *Okomentuje se smichem to ohledne pocasi, ale citi, jak zase rudne.* /Proc nemuze byt tma?/ Nc jsi nerekl a neudelal zle. *Usmeje se jemne.* Jenom bych s emela naucit nekdy drzet klapacku a nechat si sve nazory pro sebe a snazit se te spis rozptyit a ne te... privadet do jeste vetsi deprese. *Zakrouti hlavou.* Takze... *Dela ze uvazuje, ale potom na nej hupsne a on tak skonci pod vodou.* Hopla! *zasmeje se a kdyz se on vynori je zse dal od nej.* Tvoje vlasy byly moc suche a vsude trcely takhle je to.. lepsi. *Smeje se.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 27, 2020 11:53 pm
Nebylo to úplně poslední slovo. *Brání se, i když ve skrytu duše ví, že to není pravda a on poslední slovo mít potřebuje.* Fajn. V noci přijdu, odnesu tě do palácovýho bazénu a uvidíme. *Zamžiká na ní obočím a kdyby byl v lepším rozpoložení, asi by toho byl i schopný, ale takhle se od něj nemusí ničeho moc bát. Pak už poslouchá její slova o tom, jak pozná, že je zamilovaný a malinká část jeho já je ochotná přijmout, že k Polaris začal něco cítit. Jenže ten zbytek si pořád myslí, že Polaris k němu nic necítí, protože jak by mohl někdo milovat takovou zrůdu, jako je on sám?* Díky, Les. *Pokýve hlavou, ale nějaký závěr, jaký z toho vyvodil, jí neřekne.* Tak v tom případě jsem zvědavý, kolikrát sem zavítáš. Musíš mi dát vědět. Třeba si tu dáme sraz a já tě zase trochu namočim. *Mrkne na ní.* Plno lidí se nesoustředí a nic nevidí. Ty jsi jiná. *Pousměje se na ní a pak potřese hlavou.* Nikdy jsem neviděl takovéhle modrozelené oči. *Zopakuje jí, protože její oči mu přijdou skutečné zajímavé a neobvyklé. Pak začne plavat za ní a zeptá se jí, co řekl špatně.* Nedostala jsi mě do větší deprese. Pomohla jsi mi se odreagovat a já ti za to moc děkuju. *Usměje se na ní a pak najednou skončí pod vodou.* Mrcho. *Zasměje se a cákne na ní vodu.* Asi bysme se už měli vrátit. Promiň. Měl bych vystřídat sestry u hlídání mámy, aby neudělala nějakou pitomost. *Omluví se jí a pak začne plavat zpátky na břeh. Když dojdou zpátky k jeho autu, z kufru vytáhne dva ručníky. Jeden jí podá a jedním se trochu usuší on a zároveň si vyždímá oblečení. Pak si ho dá pod sebe na sedadle řidiče, aby zamezil namočení sedačky a když zaparkují u paláce, oba ručníky vezme s tím, že je v komnatě hodí mezi špinavé prádlo.* Děkuju moc za dnešek. Užil jsem si to. Měj se krásně a počítej příště s tím tancem. *Rozloučí se s ní s menším úsměvem a pak se vydá převléknout k sobě do komnaty, aby mohl co nejdříve za svou mámou a sestrami.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Romeo A. Beavers

Wed Jul 29, 2020 3:20 pm
*Má poslední dobou lepší náladu, na mámu stále myslí, ale už mu to nevyžene pokaždé slzy z očí. I myšlenky na Kath už skoro zasunul do kouta myšlenek a teď myslí jen na Daneiris, která mu dokáže vykouzlit úsměv na rtech jako dlouho nikdo nedokázal. Teď se rozhodl jít na chvíli do města. Nebo spíš jet, jelikož jede jak jinak než na motorce. Po chvíli to stočí k pláži, kde motorku postaví a k vodě se rozejde pěšky. Když dojde až k moři, posadí se na kraji břehu, přičemž si z kapsy vytáhne cigaertu, kterou si taky zapállí a jen tam sedí s pohledem naupřeným na moře.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Edward L. Horn

Wed Jul 29, 2020 3:37 pm
*Už od rána je ve městě. Aless sice pořídil motorku, ale helmu a oblečení má zatím provizorní, takže jí chce překvapit zbytkem. Když vše sehnal, nacpal to do kufru svého auta. Tam má samozřejmě plno krámů. Pohledem zavadil o ten největší, surf. Už na něm dlouho nestál a rozhodl se, že pojede na pláž a trochu ho provětrat. Dojede k pláži a vytáhne surf z auta a vydá se k vodě. Cestou ale uvidí známýho člověka, takže se za ním vydá a se zazubením se posadí vedle něj.* Tak co? Už můžem do baru, nebo ještě ne? *Zamžiká obočím."
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Romeo A. Beavers

Wed Jul 29, 2020 3:46 pm
*Posadí se těsně u moře a semtam si popotáhne z cigarety. Jinak moc ani nevnímá, jen má pohled upřený před sebe. Proto i když uslyší dost známý hlas, trochu se lekne.* Fuj, jsem tě lekl! *Postěžuje si a jeho otázku chvlku ignoruje.* Ty máš snad někde na mě daný sledovací zařízení nebo já nevím. *Zavrtí nad ním hlavou a až potom po odpoví na jeho otázku. Zazubí se od ucha k uchu a přikývne.* Klidně můžeme jít. *Pokrčí rameny a zamrká u toho jako naprostý andílek.* Teď vytáhneš konfety a šampaňský, protože si beztak v ghettu namontoval kamery, takže už to víš. *Přihmouří pobaveně oči.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Edward L. Horn

Wed Jul 29, 2020 3:55 pm
*Dojde na pláž, kde si chce zasurfovat, ale nakonec svůj plán přehodnotí, když uvidí dosti známou osobu. Posadí se vedle Romea a zazubí se na něj.* Konečně taky jednou někdo z paláce překvapil rebela. *Zasměje se. Nijak ho netrápí, že on bude za dva dny oficiální rádce krále, chodí s princeznou a jeho nejlepší kamarád je rebel.* Cože? Nemam. V ghettu jsem byl jenom jednou a to si vyzvednout svojí holku. *Uchechtne se a pak ho sleduje a nadzvedne obočí.* Fakt? To bych do Dan neřekl. Ta si jako malá nehrála ani na pískovišti jako normální dítě. Kdo by řekl, že v tomhle normální bude. *Potřese hlavou.* Hele..Jak se vůbec dostala k vám? *Zamračí se nad tím zmateně.* Konfety jsem nechal doma, ale třeba příště. *Pokrčí rameny.* Jaký to bylo? Úleva? *Zamžiká na něj obočím.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Romeo A. Beavers

Wed Jul 29, 2020 4:46 pm
*Lekne se když uslyší Edwarda, jelikož moc nevnímal, takže ho ani nezpozoroval, proto se ho lekl. Pobaveně protočí očima a zašklebí se na něj.* Poprvé a naposled. Nezvykej si, jinak tě přijdu překvapit do paláce. *Uchechtne se a poté na něj na oko podezíravě přihmouří oči.* Fakt ne? Jsem si myslel, že jo, protože je divný, že se jdu někam projt a najednou jsi tu ty. *Zavrtí nas tím pobaveně hlavou a až poté mu odpoví na jeho otázku.* Ona je normální. Nejnormálnější holka, kterou jsem kdy poznal. Akorát má nějaký speciální smysl se ztrácet. *Uchechtne a po jeho další otázce pokrčí rameny.* Její rodiče ji vykopli. Co jsem od ní slyšel, nikdy ji neměli v lásce a otec ji mlátil. Byla na ulici a m bereme lidi, co jsou bez domova. Někdy by se to dalo říct, že jsme jako úutulek, ale z těch lidí co najdeme děláme rebely. *Sám nad tím musí nakrčit obočí, ale přijde mu to trefné.* Bylo to úplně normmální, princezno. Možná lepší než bych čekal. *Zazubí se na něj a u toho si prohrábne vlasy.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Edward L. Horn

Wed Jul 29, 2020 5:00 pm
Hele, to je proti domluvě. Nedomluvili jsme se náhodou, že mě vždycky upozorníš, než si uděláš neohlášenou návštěvu? *Uchechtne se a pak nadzvedne obočí.* Já byl kupovat dárek pro Aless a u toho dostal nápad na surfování. To, že si tu zrovna ty léčíš mindráky, o tom nemam páru. *Pokrčí rameny a u toho se zasměje.* Nejnormálnější? To vypadá jako jak? *Zeptá se ho se smíchem v hlase.* A jak vypadá ten speciální smysl se ztrácet? *Zeptá se na další otázku a nechápavě nakrčí obočí.* /Bože. Už jsem jak Cameron. Proč nemůže mluvit normálně jako člověk, sakra??/ Mlátil? To bych do něj nikdy neřekl. Vždycky mi přišla trochu jiná, než její ségry, ale tohle jsem netušil. *Přizná. Nikdy se s ní ani nijak moc nebavil a nezná pořádně ani zbytek její rodiny.* Takže ti půjdu za svědka? *Zeptá se s nadšením v očích.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Romeo A. Beavers

Wed Jul 29, 2020 6:16 pm
Dohody se můžou rušit! A navíc to byla dohoda, když budou mít neohlášenou návšetěvu moji rodiče, teda teď už jen táta... Ale když budu mít já neohlášenou návštěvu, to ti říkat nebudu. *Zazubí se na něj a po jeho slovech protočí očima.* Neléčím si mindráky, jen tady sedím, prtože jsem chtěl jít do baru, ale nechtělo se mi jít bez tebe, takže asi vše o tom, jakej skvělej kámoš jsem. *Zazubí se na něj a zase protočí očima.* Prostě je nejnormálnější. A navíc je rebelka, takže tady nebude nic takovýho, co se dělo s Kath, že mi bude vyčítat, že jsme někoho zabili. *Zamumlá a potom se zasměje.* Poprvé se ztratila mezi výbušniny a dnes měla jít ke mně do pokoje, ale místo toho skončila auprostřed střelnice. *Vysvětlí mu to s pobaveným úsměvem.* Jo, prej její ségry nemlátil, ale jí jo. *Povzdechne si, jelikož ho pořád to pomyšlení na to, že někdo Daneiris mlátil, štve.* Hele, vždyť já ani nevím co k ní cítím a známe se jen chvilku. A ty už plánuješ svtabu. Radši ty požádej o ruku Aless. *Namítne pobaveně.*
Sponsored content

Pláž a moře - Stránka 9 Empty Re: Pláž a moře

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru