Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pláž a moře

+8
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
13Lucky
annie.16
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Oct 28, 2020 7:10 pm
*Když dojde na pláž, rozhlédne se po někom známém, přičemž ze své rodiny tady nikoho neuvidí, takže začne pátrat po někom z účastnic a jako první si všimne Misty, ke které hned zamíří.* Dík, dá se říct, že jsem právě vylezl z hrobua tam jsem se o svůj vzhled moc nestaral, takže díky. *uchechtne se a prohrábne si vlasy.* To jsem rád. *Usměje se na ni a pak pokrčí rameny.* Jsem v pohodě, žiju. *uchechtne se a když se zeptá na jeho tátu, povzdechne si a zavrtí hlavou a než odpoví, vyklopí do sebe Whisky.* díky, ale nemůžu tě s tím otravovat. Máš svých věcí určitě dost. Ale vážím si toho. *Poví upřímně. Vážně si toho váží, ale nechce s tím nikoho otravovat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Oct 28, 2020 7:23 pm
*Kdyz k ní přijde Princ pousměje se na něj. Rada jo vidí. Ví že byl v kómatu po tom posledním útoku rebelů a rada vidí, že se už docela zotavil. * Vypadáš lépe, než by se dalo čekat po tom, co jsi byl v kómatu. *Ona řekne, že je v pořádku. Naštěstí se jí nic nestalo. Měla štěstí, že se dostala včas pryč. Ale o Jace se docela bála. Taky ví, že jeho otec je pořád v kómatu a je jí líto, čím si musí procházet. *Kdybys mě s tím otravoval, nenabízela bych ti, že si ze mě můžeš udělat jak se říká vrbu. Člověk se občas potřebuje někomu vypovídat. Je to lepší než to v sobě držet a cítit se zbytečně ještě více mizerně. A taky se kvůli tomu nemusíš citit špatně, že bys třeba přitom ukázal svou slabší stránku. *Pokrčí rameny. *Nutit tě ale nebudu. /Taky má asi jiný lidi, kterým by se svěřil spíše než skoro cizí holce. /
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Oct 28, 2020 7:44 pm
Jo, taky jsem už pár dní vzhůru. Jen jsem byl spíš s rodinou a ještě mě hlídali doktoři atak. *Pokrčí rameny a usměje se na ni, aby ji dal najevo, že už je vážně v pořádku. Také je rád, že je v pořádku ona. Misty je zrovna jedna z těch holek ze Selekce, které jsou v pohodě a že jich moc není, takže je rád, že je celá a zdravá. Poslouchá ji a u toho na ni civí.* /neříkal táta, že její máma, byla taky taková? Nebo něco v tom smyslu říkal./ Děkuji ti. dobře. tak kdyby něco, dám ti vědět. *Zazubí se na ni a pak si tu poznámku neodpustí.* Jsi hodně po své mámě, že? Jednou jsme s tátou řešili, čí mámy měl on v selekci. *vysvětlí to a zkoumavě se na ni koukne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Oct 28, 2020 8:26 pm
*Chápavě přikývne.*Jasně, doktoři tě nemohli jen tak nechat lítat si po paláci, když ses probudil ze spánku jako Růženka..*Trochu ho popíchne ve snaze ho rozveselit a pousměje se na něj. Je ráda, že je už v pořádku, vážně nevypadá tak hrozně, jak by se dalo od člověka, který byl v kómatu čekat a ujistí ho, že ona sama je v pořádku, nic se jí nestalo. Nabídne mu, že kdykoliv se bude chtít vypovídat, může se jí ozvat. Neotravovalo by jí to, naopak by byla ráda, protože by věděla, že mu tak pomohla a občas se člověk fakt potřebuje svěřit, aby to všechno nebylo jen na něm. Nemůže všechno, co by ho tížilo nést sám. *Dobře, kdykoliv.*Ujistí ho ještě jednou, pro jistotu. Musí se po jeho poznámce uchechtnout.*Hodně lidí mi říká, že jsem po ní. Jak vzhledově tak i povahově. Až na to, že j sem více ukecaná, jak ona, toho jsi si už stihl všimnout.*Matně si vzpomíná, že se o tom i spolu bavili. *Máma často o Selekci vyprávěla, moc se jí to tu líbilo. A z toho jejího vyprávění usuzuji, že ty jsi zase chováním kopií svého otce. Prvně takový odměřený, ale když člověk vytrvá a ty se mu trochu otevřeš, zjistí, že jsi jinej, než jak na první pohled působíš. Taky jsi strašně tvrdohlavý, nerad se svěřuješ. *Usměje se, protože to doplní jejich předchozí konverzaci.*A natvrdlý ve svých citech. V Selekci tvých rodičů mnoho lidí vědělo, jak to dopadne a že tvůj táta je zamilovaný do tvé mámy.. Dříve, než to věděli i oni dva.*Uchechtne se. Pak ho sjede s velkým úsměvem na rtech pohledem. Taky už má pár svých tipů na to, kdo vyhraje Jacovo srdce.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Pláž a moře - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:19 pm
Jedná se o pískovou pláž, která vede přímo k moři a láká občany města ​i cizince. V tomto moři je průzračná voda s malými vlnkami a západ slunce je zde nádherný. Na pláži se nachází i pár stromů tvořících úkryt.

Pláž a moře - Stránka 11 7350bb8043c7f6f710384d2971b43cf4
avatar
Sammy
Posts : 19
Join date : 05. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Finn Riley

Mon Jan 11, 2021 7:33 pm
*Svižným krokem se blíží k břehu. Při každém kroku se mu lehce zhoupnou jeho načechrané hnědé vlasy. Dnes je óděn do černých kraťas, bílé košile a stejně zbarvených tenisek. Jako první si sundá boty i ponožky a posadí se na břeh tak, aby měl chodidla ve vodě.* /Super pocit... Tady se hrozně dobře odpočívá. Musím si trochu vyčistit hlavu... Od něj.../ *Rukama si prohrábne vlasy a lehne si zády na písek.* Achjo... Je to složitý. Všechno je složitý. *Opět se posadil a svlékl si triko, které položil vedle svých bot. Vstal a začal se procházet ve vodě. Šel až tak hluboko, aby mu voda šla pod kolena.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Wyatt L. Caster

Mon Jan 11, 2021 8:20 pm
*To co se naposledy stalo mu vrtalo hlavou do teď. Momentálně tedy jen toužil po vysvětlení a uklidnění. Prostě po pláži. Po onom nádherném místě, kde v tomto období nebylo téměř vůbec možné někoho potkat. Avšak i přes menší zimu tam skutečně někoho potkal. Toho, komu se chtěl teď chvíli vyhýbat, dělat nepřístupného. */Můj plán očividně nevyšel/*pomyslil si a položil mu ruku na rameno*Baf*zašeptal přičemž svou ruku poté stáhl zpět k sobě*
avatar
Sammy
Posts : 19
Join date : 05. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Finn Riley

Mon Jan 11, 2021 8:24 pm
*Ještě chvilku si tam poléhavá, dokud mu kdosi nepoloží ruku na rameno. V tu chvíli okamžitě vstává a otočí se.* Tyvolee... *Zhluboka se nadechl.* Tohle mi nedělej. Ahoj! *Zajásá a obejme ho, docela silně. Po chvilce ale přestal.* P-promiň... *Uculí se* Hele, asi vypadám jako blázen, tady bez trika, ale dneska ani neni taková zima. Ta voda je snad dokonce teplá. *Pokrčí ramena.* /Noo, tak to jsem nečekal. Otázka je jestli ho tady chci nebo ne... JASNĚ ŽE CHCI. Bože Finne... Ty jsi fakt pako./ *Zatváří se zamyšleně a pokračuje v konverzaci.* Co tady takhle děláš?
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Wyatt L. Caster

Mon Jan 11, 2021 8:41 pm
*Zasmál se. Nečekal, že by ho skutečně vyděsil, ale tak stalo se. *vole jo?*ušklíbl se, načež po něm skočil*dobře, příště ti nic takového neudělám*pravil, když už na něm spokojeně ležel. Navíc ještě odmítal už teď slézt. * V pořádku, nevadí mi to, holt z tebe ale neslezu. *Objal jej spokojeně*Nejsi blázen. Taková zima zase není, takže se nehoj*zasmál se, přičemž si sám svlékl triko. *chtěl jsem si provětrat hlavu a přiznávám se... hrát i před tebou nepřístupného, ale očividně to nejde*opět se zasmál. Prostě mu to celé přišlo k smíchu a taky i zvláštní.*
avatar
Sammy
Posts : 19
Join date : 05. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Finn Riley

Mon Jan 11, 2021 8:48 pm
Jo, vole. *Ušklíbl se, no když na něj Wyatt přiskočil tak ho to přešlo.* Tak ty takhle jo? *Začal se šibalsky smát. Když si i on sundal triko, jejich těla se dotýkala kůže na kůži. Bylo na něm vidět, že se mu to líbí.* /Tenhle pocit je nezaplatitelnej. To nejde ani popsat... Už jenom když přišel, měl jsem plamínky v očích. On je prostě... On./ *Kousnul se do rtu a převalil ho vedle sebe aby se na něj mohl dostat. Tedˇ leží on na něm.* Teď vládnu já. *Zasmál se a věnoval mu letmý polibek na hruď.* Máš pravdu, nejde to. Nej-de. Prostě ne. *Jeho úsměv se ještě zvýraznil. Věnoval mu ještě jeden polibek, tentokrát na tvář.* Nemůžu si pomoct.
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Wyatt L. Caster

Mon Jan 11, 2021 9:58 pm
Tss*odfrkl si, ale nakonec se zasmál. Finn měl prostě dobrý smysl pro humor, proto ho měl taky už teď rád. No nejen z toho důvodu. Udivovalo jej, že si toho o dva roky starší chlapec zvládne tolik dovolit první setkání a kdo ví co provede nyní. Wyatt se toho nebál, to v žádném případě, jen byl nedočkavý a zvědavý. Jako každý jeho vrstevník. *Jojo*zasmál se, ale potichu, aby mohl uslyšet i smích jeho společníka*A co byste si přál můj králi?*uchechtl se s úmyslem hrát jeho hru. Nezdálo se mu to jako špatný nápad.*To už jsem poznal Finnie*zapředl pak s šibalským úsměvem. Věděl, že to prostě nejde, i navzdory tomu, že jej potkal nedávno. *
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Pláž a moře - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:07 pm
Jedná se o pískovou pláž, která vede přímo k moři a láká občany města ​i cizince. V tomto moři je průzračná voda s malými vlnkami a západ slunce je zde nádherný. Na pláži se nachází i pár stromů tvořících úkryt.

Pláž a moře - Stránka 11 E345db86a4975406267dda30374adb83
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Anais Lowanna Collard

Sat May 01, 2021 9:22 pm
*Dneska si udělala výlet po městě. Palác už má projitý skrz naskrz a práci taky udělala, takže nic nebránilo tomu, aby si vydala prohlédnout i okolí paláce, kde žijí normální lidé. Je fajn, že jí tu nepoznává tolik lidí jako doma, málokdy se za ní někdo otočí a ani jednoho člověka nenapadne jí zastavit. Neoplývá nějakou zvláštní krásou, která by byla poznávacím znamením na míle daleko. Přijde si vcelku obyčejná jako polovina jiných holek. Na sobě má modré džíny a šedý lehký svetřík, díky kterému jí není ani vedro ani zima. Hnědé vlasy si nechala rozpuštěné výjimečně. Stejně neplánuje dělat něco, u čeho by jí vlasy nějak hodně zavazely. Jenže po několika hodinách procházení se zjistí, že netuší, kde vlastně je a jak se dostane zpátky do paláce. Mobil si s sebou nevzala, myslela si, že to bude jenom krátká procházka, při které by jí akorát rozptyloval. Skončí na pláži, ze které už neví, kam dál. Shodou náhod tady ani není nikdo, koho by se mohla zeptat na cestu. Takže se nakonec spokojí s tím, že si zoufale sedne do písku a aspoň s bezradným výrazem sleduje zapadající slunce.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Robyn Meyers

Sat May 01, 2021 9:40 pm
*Stále se snaží naučit surfovat. Poslední dobou mu to již jde dobře. Byl však typem člověka, který si myslel, že je vždy prostor pro zlepšení. Škoda že vlny tady na pobřeží nebyly zrovna nic moc. Přál by si někdy vycestovat do zahraničí, anebo alespoň jinak v rámci Illey, kde by vlny byly pořádné a adrenalin se tudíž znásobil. Vždycky chodí brzy ráno nebo pozdě večer, aby se vyhnul největšímu návalu ostatních surfařů. Dnes je tu například už sám. Možná nelákalo poměrně klidné moře, anebo teplota vody, která v tomhle období stále nebyla zrovna hřejivá, ačkoliv pochyboval, že to by opravdového nadšeného surfaře odradilo. Jeho samotného totiž ne. Měl neopren a chlad mu nikdy nečinil potíže, měl ve zvyku ho ignorovat. Už však zapadá slunce a potmě se moc surfovat nedá, pokud není zrovna dostatek měsíčního světla, což však při lehce oblačném počasí nehrozí. Tudíž zamíří z vody. Věci si nechal schované bokem, ale neměl s sebou nic zrovna cenného, tudíž šlo hlavně o oblečení. Rozepne si neopren a vysouká z obleku ruce, nechá si horní část spadnout k bokům, aby mu neopren sloužil už jen jako kalhoty. Okamžitě mu naskočí husí kůže, jak odhalenou kůži pohladí podvečerní chlad, ale vážně to moc nevnímá. Co však registruje je okolí, včetně dívky, která přišla na pláž a posadila se do písku. Shodou náhod kousek od začínající linie trávy tam, kde nechal oblečení. Potlačí povzdech a dojde k ní. Shrne si mokré prameny z tváře a upře na ni podrážděný pohled, v kterém se však rychle mihne poznání.* Aha, to jsi ty. *Sekmne rty.* S dovolením. *Pokývne jí bradou k jeho věcem, kterých si nejspíš nevšimla, ačkoliv je tam dával právě protože nebudou na očích. Přijde mu ironické, že ji zase potkal. Ale jako vždy není zrovna výmluvný. Upřímně u kohokoliv jiného by měl asi chuť jít ho utopit už jen za to, že mu zabírá jinak nádherně liduprázdný úsek pláže. A no.. Částečně by mu asi nevadilo utopit i ji, ale má po šichtě. Je příjemně unavený a v zásadě i spokojený, tak proč se rozčilovat s jednou modrookou brunetkou, která si může jít dost dobře vlastní cestou. Ačkoliv na ní asi zakopne a přerazí si nos.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Anais Lowanna Collard

Sat May 01, 2021 10:05 pm
*Sedí na pláži a aspoň se pokusí soustředit na pozitiva, které v tomhle případě najde v zapadajícím slunci, které je nádherné a takhle u moře to dodává příjemnou atmosféru. Ta na ní moc nepůsobí, protože vnitřně trochu vyšiluje kvůli tomu, kde bude dneska spát, protože netuší, jak se dostat do paláce a tady venku si určitě sama nijak moc neporadí. Nepočítá s tím, že by narazila takhle večer na hodně lidí, kteří by jí mohli pomoct najít cestu zpátky do paláce. Pro příště má ale jasno, že bez mobilu s mapou se z komnaty nevydá ven. Její poslední nadějí je surfař, kterého si později všimne ve vodě. Během chvíle míří k ní. To, že je to Robyn si uvědomí až když na ní sám promluví.* Jo, to jsem já. *Potvrdí s pokýváním hlavou. Zmateně se rozhlédne, když kývne bradou někam za ní, ale jakmile uvidí nějaké věci, sepne jí to a odsune se stranou, aby k nim měl volný přístup.* Jen tak.... čirou náhodou.... netušíš, jak se dostanu zpátky do paláce? *Zeptá se ho s nadějí a zároveň bezradností v hlase.* Ztratila jsem se.. *Vysvětlí dosti očividný fakt.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Robyn Meyers

Sat May 01, 2021 10:18 pm
*Romantické západy slunce nejsou zrovna jeho šálek čaje, fungují leda jako upozornění na to, že je čas vylézt z vody. Většinou má v tuhle dobu už tenhle úsek pláže sám pro sebe, tentokrát však narazí na Anais. Což už začíná být trochu podezřelé. Že by měl osobního stalkera? To by byla ironie. Valný dojem na něj to ztracené stvoření ale neudělá, sedí mu v cestě. Když se odsune, zamručí něco, co mohlo být “dík” nebo taky “ztrať se”, těžko říct. Raději si vezme věcí, z batohu vytáhne ručník a trochu si jím prosuší vlasy, než začne otírat i ruce a hruď.* Na dvou nohách, anebo taxi. *Odpoví jí klidně. Není v tom znát sarkasmus, takže těžko říct, zda žertuje, anebo to myslí vážně.* Jasně, řekni to každému osamělému muži, když není v dohledu nikdo jiný. Ztratila jsem se, nikdo neví, kde jsem, protože to nevím ani já. Perfektní. *Ještě vypálit světlici by mohla. Copak nemá mobil? Nejspíš ne u sebe, jinak už by hledala v mapách nebo někomu volala. Byla jednou z těch naivek, které by v noci na ulici přepadli, okradli a znásilnili nebo zabili. Ne on, samozřejmě, jeho láká jen poslední a případně předposlední bod tohohle programu. Jenže Anais by dřív nebo později někdo hledal.* Můžu tě vzít na hlavní cestu. *Tam si snad chytí taxíka, aniž by natrefila na dalšího sériového vraha. Však jaká je pravděpodobnost, že potkáte za jeden večer hned dva? I když se zdá, že Anais pohromy přitahuje, tohle by byla zatraceně velká náhoda.* Budeš se koukat, jak se převlékám? Posluž si. *Pozvedne obočí, když na něj upírá ten nevinný pohled modrých kukadel. Jemu je to celkem fuk, ale netipl by to do ní. Potřese hlavou a svlékne zbytek neoprenu. Přeci jen v dohledu nikdo není, i tak se stejně jen rychle dosuší a nasadí si boxerky, riflové šortky a černé tričko. Sandále si vezme do rukou, dokud jsou na písku, nerad by ho měl všude, takže si je nasadí, až se vrátí na pevnou půdu.* Jdeme? Anebo je na programu ještě obšírná romantická procházka po pláži? Na to jsi si ale měla najít jiného partnera. Což jsi nejspíš měla, pak bys tu nebyla ztracená. *Zhodnotí to a přelétne ji pohledem. Nezdá se být oblečená na schůzku. A asi jí je zima. Sám cítí od moře studený vítr, ale jemu zima doopravdy nevadí a navíc je ve vzduchu ještě stále jisté teplo zkomírajícícho dne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Anais Lowanna Collard

Sat May 01, 2021 11:16 pm
Myslela jsem směr, kterym mam těma nohama pohybovat. A ne, opovaž se říct kupředu. *Napadne jí rovnou, co by jí mohl podobným stylem odpovědět. Když pak zmíní, že to má říct každýmu chlápkovi, kterého potká, zamračí se.* Jsi první koho jsem potkala od chvíle, kdy jsem si uvědomila, že nevim, kde jsem. A navíc nejsi nějakej chlápek. Znám tě, neublížíš mi. *Opáčí přesvědčeně a u toho nadzvedne lehce koutky rtů v důvěřivém a pozitivním gestu. Vždyť je strážce, on jí určitě pomůže a nic by jí neudělal. Není možný, aby jí nějak ublížil. A navíc už jí kdysi pomohl najít cestu z lesa. Tak proč by jí teď nemohl pomoct najít cestu z pláže?* Ty nejdeš zpátky do paláce? *Zeptá se zvědavě a trochu zaraženě, když jí nabídne doprovod na hlavní cestu a ne rovnou do paláce. Je už dost pozdě večer, aspoň pro ní, myslela si, že i on bude mířit do postele. Ale nebude rozhodně odmítat nabídnutou pomocnou ruku.* Ale jo, i hlavní cesta bude fajn. *Usměje se nakonec.* /Jestli je pak už cesta jednoduchá a nepovede se mi znovu ztratit./ *Takhle pozdě večer moc taxíků nejezdilo a prázdné už prakticky vůbec ne, jediná možnost byla si nějakého zavolat, ale tu jaksi teď neměla.* Ne, to ne. *Odvrátí rychle pohled a jako na povel zrudne jako malina. Ani koutkem oka se nesnaží nějak nahlédnout, jak se převléká, v tomhle má striktně dané zásady a podle nich se chová. Vychovávali jí dostatečně na to, aby věděla, co se sluší a patří.* Neměla jsem sem s kým jít, skoro nikoho tu neznám a myslela jsem, že se tu zvládnu vyznat. To ses nikdy někde neztratil nebo tak? *Nadzvedne mírně obočí a zvedne se na nohy. Ještě si opráší zadek od veškerého písku. Trochu se do ní dala zima díky tomu, jak tu seděla, ale doufá, že se chůzí zahřeje.* Byl jsi vůbec někdy na nějaké romantické procházce tady? *Zajímá se, když sám zvolil podobnou formulaci slov.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Robyn Meyers

Sat May 01, 2021 11:41 pm
*Semkne rty, jelikož mu tak trochu vzala slova z úst.* Hmm. *Broukne jen, téměř pobaveně. Jeho pobavení jen roste, když zmíní, že by jí neublížil.* /Ale já bych chtěl./ *Ta lákavá možnost tu stále viděla. Anais vůbec nechápala, v jakém nebezpečí se nachází. Nebyla jeho typickou obětí, ale věci se občas uměly zvrtnout. Navíc byla urozená. Takovými lidmi pohrdal už z principu. Jen kvůli těm hezkým očím se mu nelíbila představa, že by jí ublížil. Na druhou stranu, kdo říká, že jí do nich musí koukat, když jí ublíží. Mohl by stát za ní, s dlaněmi kolem jejího hrdla. Nebo jí svírat zápěstí a vtlačit jí hlavu pod hladinu na kraji moře. Stačil by jen kousek, člověk se zvládne utopit i v pár centimetrech vody.* Mohla jsi taky potkat psychopata. *Nadhodí bezelstně.* Jdu. *Pokrčí rameny.* Proč bych měl ale chodit s tebou, Anais? Nejsem ve službě. Nemám k tobě žádnou povinnost. *Poučí ji. Už jen to, že jí pomůže vrátit se někam, odkud snad trefí, je jeho milosrdná dobrá vůle.* /Fajn./ No, jak myslíš. Asi bych ti to nevyčítal. Když jsi před těmi pár lety zakopla a vrazila to do mě, koukala jsi na mě jak na svatý obrázek. *Provokuje ji. Alespoň nějakou zábavu by z toho měl mít, když už s ní musí trávit čas. I když kdyby k sobě byl upřímný, musel by si přiznat, že ho štve míň než někteří jiní lidé.* /Nikoho nezná, je ztracená./ *Myšlenka na to zatáhnout jí do nějaké temné uličky byla čím dál lákavější.* Ne. *Poví upřímně.* Nemám tendenci courat se někde, kde to neznám, bez toho aniž bych měl mapu nebo si nepamatoval cestu, kterou jsem přišel. *Poví jí pravdivě a příkře. To, že je ona nemehlo bez orientačního smyslu, který by mohl vztáhnout i na orientaci v povahách lidí, dle toho, jak zle v něm četla, neznamená, že jsou takoví i ostatní.* A můžeš za to být ráda, že nejsme ztraceni oba dva. To bychom tu museli přespat a tulit se k sobě, abychom neumrzli. *Protočí lehce očima. Přehání. A rozhodně by se jí dobrovolně nedotýkal, pokud by se zrovna nerozhodl se s ní vyspat anebo ji zabít.* Připadám ti jako typ na romantické procházky? *Pozvedne lehce obočí, když se sesbírá a vezme si surf, zatímco se vydá podél pláže. Zastaví až u půjčovny. Vede ji jeho známý a on zde surf vrátí. Oficiálně je zavřeno, a majitel si na verandě pokuřuje trávu, načež mu kývne a přelétne jednoznačně svůdným chtivým pohledem i Anais.* Smůla, Barny, ta má úroveň. *Houkne na něj a skryje ždibec podráždění, které se vzalo bůh ví odkud. Prohodí s ním ještě pár slov a zaškubou mu lehce koutky, když mu Barny dá z dobré vůle jednoho jointa. Na trávu zrovna moc nebyl, měl své cigarety, ale schová si ji do kapsy, kdyby náhodou, než se vrátí k Anais.* Kdes vůbec nechala ochranku? Pustili tě samotnou? *Kupodivu se sám na něco zeptá. Přece jen mu to hlodalo v hlavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Anais Lowanna Collard

Sat May 01, 2021 11:55 pm
Těch není zas tolik. Jo, mohla, ale proč by si vybíral zrovna mě? Není na mě nic zvláštního. *Pokrčí rameny. Nepočítá s tím, že kdyby okolo ní nějaký psychopat prošel, všimnul by si jí a za něco by mu stála.* Ne, to .... já vím, že nejsi ve službě. Jenom jsem myslela... když máme stejnou cestu.... to je jedno, díky, že mě dovedeš aspoň na tu cestu. *Ví, že k ní žádnou povinnost nemá, jenom nechápala, proč by se museli v půli cesty rozdělit, když mají stejný směr. Ale nehodlá se v tom nějak hrabat, je to jeho věc a jeho rozhodnutí a ona to bude respektovat. I když sama by nedokázala odmítnout někomu pomoc a byl to pro ní základ slušnosti, chápe, že to tak nemají všichni a že se na ní mohl vykašlat úplně. Ví, že svět a lidé v něm nejsou všichni nejochotnější a nejmilejší. Zrudne ještě víc, když jí připomene, jak jí pomáhal z toho lesa.* To.... to bylo dávno. Prostě.. Máš hezký oči, to je celý a když jsem do tebe vrazila, tak jsem do nich poprvý viděla pořádně. Promiň. *Začne blekotat.* Tak jsi buďto divný ty a nebo já. *Zhodnotí s pobaveným úsměvem, když jí řekne, že jemu se to nikdy nestalo. Bylo to padesát na padesát, když tu nebyl třetí člověk, který by je rozsoudil.* Chtěla jsem si odpočinout od věcí v mobilu, práce a tak, proto jsem šla bez ničeho. A chtěla jsem tady toho vidět co nejvíc. Jenomže jsem se tu akorát zamotala. *Obhájí se nakonec aspoň trochu, i když to asi není potřeba a jeho názor tím nezmění.* Neříkám, že za to ráda nejsem. Už jsem ti poděkovala. *Připomene mu. Nemyslí to ale zle, usmívá se u toho.* Nepřipadáš, ale vím, že zdání může klamat. Ne všichni jsou takoví, za jaké se vydávají. Někdo se snaží vypadat drsně a přitom je romantik. *Pokrčí rameny. Sama u sebe si byla jistá, že si na nic nehraje, ale u ostatních to bylo vždycky s otazníkem. Nechá ho vrátit surf a během toho se otočí ještě k moři a sleduje radši to. Je nechá, ať si vyřeší svoje věci, jako kdyby tam nebyla. Nechce Robynovi narušovat zas tolik soukromí.* Nikdo mě pouštět nemusel, šla jsem sama. Na vyžádání by se mnou šli, ale já nechtěla mít za sebou plno strážců. Poutá to hrozně moc pozornosti, takhle nikdo nepoznal, kdo jsem. Nebo když už mě poznali, nebyli si tolik jistí a nikdo mě nezastavoval. *Odpoví mu na otázky. Kdyby měla ochranku za sebou, hned by každému došlo, kdo je a pro ní by procházka po městě odpočinkem tím pádem rozhodně nebyla.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Robyn Meyers

Sun May 02, 2021 1:20 am
To není tak docela pravda. *Pokrčí rameny. Sám o tom něco věděl. Měl svůj archetyp oběti, ale nakonec v některých lidech bylo... něco. Jakási jiskra, co zažehla temnější stránku jeho osobnosti. Nikdy tak úplně nepřišel na to, jak to funguje, co je spouštěčem. Ale rozhodně se to neřídilo dle měřítek “obyčejnosti”.* Že tě doprovodím? *Pozvedne obočí.* Ale proč? Ani nejsme přátelé. Nemáme důvod spolu strávit víc času, než je nezbytně nutné. *Aneb než ji posadí do taxi. Vlastně ani to by nemusel. Obleče se a otočí se na ni, založí si ruce na hrudi.* Tak celý? Takže nic jiného nezaujalo? *No dobře, možná si ji dobírá trochu moc, ale může si za to sama. Vůbec bylo zvláštní, že si ještě vzpomněl, jaké to je s někým žertovat.* Ty. Dokážeš se ztratit úplně všude. *Odfrkne si. Vždyť i v tom lese jí pomáhal.* /Vůbec jí pomáháš nějak často./ *Rýpne si jeho podvědomí, ale snažně to ignoruje.* /Jak jinak./ *Jen nad jejími slovy pokroutí hlavou, ale asi to dává dost naznat, co si o jejím jednání myslí.* /No jo pořád./ *Raději vrátí surf a rychle z pláže odchází. Cestiček je zde několik, ale on ví, kterou vybrat, takže jsou brzy u promenády v rušnější části pláže. Počítá s tím, že by ji mohl nechat už tady. V nějakém z barů si může od někoho půjčit mobil a zkusit si zavolat. Co se s ní stane pak není jeho starost, no ne?* Jo... jenže... *Zarazí se. Proč to nepostřehl dřív.* Jenže ochranka tě může sledovat i zdálky, nenápadně. *Sundá si batůžek ze zad, dělá, že se v něm prohrabuje, i když ví přesně, v které kapse má nůž.* Je to celkem dost snadné, prostě děláš, že jsi turista, nenápadně pozoruješ z rozumné vzdálenosti. Takže bys měla ochranu, ale ani bys na sebe nepoutala něčí pozornost... /A ten, kdo nás sleduje to umí dobře./ *Věděl, proč má tuhle oblast rád. Vždycky se po náročném večeru surfování našel alkohol, děvky a pouliční zlodějíčci a vyvrhelové, co si koledovali o rvačku. Vezme Anais za zápěstí a v zásadě s ní smýkne na za sebe, aby ji dostal za záda, načež ve vteřině uhne útoku člověka, který na něj zaútočí z boční uličky. Vyhne se předmětu, kterým se po něm daný člověk ohnal. Zvednutou rukou předloktím zachytí druhý chabý pokus o ránu pěstí, načež sám vykopne nohou a zasáhne daného člověka do kolene, až to zapraští. Odstrčí ho a i s Anais ustoupí ještě o dva krok od něj, než ji pustí, ale kryje ji dále vlastním tělem. Tohle je typická taktika. Znal je, potom co matka umřela, se s podobnými lidmi paktoval a dost se naučil u rebelů. Jeden útočník sejme zdatnějšího jedince, který to nečeká, aby eliminovali hrozbu, načež druhý, který je sledoval zezadu, může vstoupit na scénu a v rychlosti začít ohrožovat druhého jedince a donutit ho vysolit peníze a cennosti. Týmová práce. Člověk tak nemusel čekat na jednotlivce, kteří byli snazší kořist, ale mohl útočit i na páry. Zvlášť pokud to vypadalo, jako v případě Anais a Robyna, že jsou spolu. Muži mnohem více a ochotněji spolupracovali, když byla v ohrožení partnerka. Nedovolí však, aby od něj byl brunetka oddělena, místo toho se rozmáchne čepelí v širokém oblouku, lehce se rozkročí a sjede dvojici rozezleným pohledem. Jeden z nich třímá kovovou trubku, ale teď se o ni spíš opírá a ještě v šoku si svírá koleno. Druhý má nůž, ale nejistě těká pohledem mezi Robynem a parťákem. Tohle nebyl obvyklý vývoj událostí.* Chcete si koledovat o problémy. Fajn. *Odplivne si a v klidu si nůž přehodí do druhé ruky. Oběma to s nožem umí stejně dobře, ale druhá trochu pobolívala po vykrytí předchozí rány. Nejspíš bude mít slušnou modřinu.* Ale nevybrali jste si dobře. Který z vás chce podříznout hrdlo, a který by preferoval ránu do břicha a vykrvácet? *Zeptá se s ledovým klidem.* Seberte se a vypadněte, než to bude ošklivý. *Kdyby tu nebyla Anais, vlastně by se bez rozmýšlení pustil do šarvátky a tihle dva by už leželi na zemi. Oproti němu byli vychrtlí, spoléhali na moment překvapení, nikoliv hrubou sílu. Teď byl jeden zraněn a o onen moment překvapení přišli. Není tudíž divu, když nakonec zbaběle prchnou. Mohlo by mu jich být líto. Sám byl kdysi na jejich místě. Ale na lítost nebyl stavěný. Byl leda nespokojený, že se mu tolik zvedl adrenalin a on ho neměl jak filtrovat. I proto se rozhněvaně otočí na Anais.* A takhle to dopadá, když se touláš, kde nemáš, zatraceně. A bez ochranky. Přitahuješ jen trable. *Osočí se na ni.* Právě jsi mohla skončit někde polámaná a znásilněná, zvlášť když by zjistili, že nemáš u sebe nic moc cenného, ale hádám že hezkou holkou by nepohrdli jen tak. *Mohl se mýlit, třeba jim šlo vážně jen o peníze, ale chtěl, aby si uvědomila, jaká je nána pitomá. Sevře pevněji jílec nože a pomalu a zhluboka se nadechne. Část jej jí chtěla hrozně moc ublížit. Zasloužila by si to. Vystavila ho problémům. A zároveň mu upřela zábavu, kterou by mohl najít v bitce. Vlastně dle něj udělala vše špatně a tečka. Naivka. Vzít si něco nazpět by mu přeci jako odměna víc než náleželo. Ale když se jí díval do očí, uvědomil si, že jsou z části vyděšené. A, do háje, takový pohled znal. Odfrkne si a nechá vystřelovací nůž zase zajet. Tentokrát si ho dá raději rovnou do kapsy.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Anais Lowanna Collard

Sun May 02, 2021 12:29 pm
*Nedohaduje se s ním, hádá, že by to nikam nevedlo a mezi zaryté paličáky nepatří, takže jí nevadí, že to vypadá, jako kdyby mu dávala za pravdu a sama jí neměla.* Já vím, že nejsme. Kdyby se naše role obrátili, prostě bych tě doprovodila až do paláce a bylo by mi jedno, jestli jsi kamarád, nebo tě znám roky a nebo týden. Ale jo, chápu, že ty to tak nemáš. *Pokrčí rameny. Moc se jí nelíbí, jak její snahu pomáhat lidem okolo sebe a být na ně hodná, shazuje jako tu největší kravinu, kterou může v životě udělat.* Emm... no.... fajn, vypadáš dobře. To je to, co jsi chtěl slyšet? *Nadzvedne obočí. S jeho povahou hádá, že to nepotřebuje slyšet, aby o tom věděl. Hádá, že bude mít sebevědomí a ví o tom, jaké jsou jeho přednosti.* Někdo se neumí vyznat v neznámém prostředí, někdo jiný zase třeba upřímně usmát. *Opáčí s bezelstným, milým a pobaveným úsměvem. Nemyslí to zle, je to nevinné popíchnutí. Pak už se s ním vydá po pláži. Nadzvedne obočí, když se najednou začne hrabat v batohu.* No... jo, jenže... *Vymýšlí argumenty. Chytá se říct něco o tom, že jsou zaneprázdnění obranou paláce s hosty před rebely. To ale nestihne, protože se najednou ocitne za Robynem, který začne mlátit nějakého chlápka. Vystrašeně vyjekne a s vykulenýma očima to všechno sleduje, aniž by měla šanci postřihnout nějaké detaily. Nahlas polkne, když ho slyší mluvit s ledovým klidem k těm dvěma mužům, kteří hned potom utečou. Před naštvaným pohledem Robyna, který se na ní hned poté otočí, o krok couvne.* Já..... já nevěděla, že tu budou. Já...... děkuju. *Dostane ze sebe nakonec vyděšeně. Ani si moc neuvědomuje, že se celá třese a v obličeji zbledla. Nečekala, že její výlet dopadne takhle. Nikdy se jí něco podobného nestalo a nepočítala s tím, že dneska se to změní.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Robyn Meyers

Sun May 02, 2021 1:29 pm
*Jestli se v něm pokusila probudit pocit viny, měla smůlu. Na něj takové věci nefungovali. Už dávno vypozoroval, že necítí věci stejně jako ostatní. Postrádal například právě pocit viny, svědomí mu nic neříkalo. Taky se nikdy nedostal k tomu, že by někoho nenáviděl. Mohl být naštvaný, pohrdat danou osobou, ale tak silná emoce jako nenávist se u něj zatím nedokázala rozvinout. A taky neměl strach. Míval logické obavy, ale ne přirozený strach spojený s pudem sebezáchovy. A o lásce ani nemluvě. Též ho bylo těžší pobavit, šťastný se necítil už řádku let, spokojenost bylo maximum, kam dosáhl.* /To nemám./ *Pokrčí tak jen rameny a nekomentuje to. Téměř se pousměje.* Ne, bylo mi jedno, jestli si to myslíš, ale byl jsem zvědavý, zda to dokážeš přiznat nahlas. *Přizná se beze studu.* Někdo třeba nemá ke smíchu moc důvody, Anais. *Zahledí se na ni pronikavě. Že by se malá snažila tasit drápky a provokovat nazpátek? To bylo v zásadě téměř roztomilé. Možná kvůli konverzaci nedává na okolí zas takový pozor jako obvykle, je tudíž štěstí, že zaregistruje kroky, co je doprovází už nějakou chvilku a uvědomí si, kde se nachází. Na rozdíl od ní tohle město dobře zná a jeho ulice a jejich obyvatele právě tak. Nenápadně si z batohu vytáhne nůž, aby se mohl bránit, když dvojice zaútočí jemu docela dost známou taktikou. Dnes si však vybrali vážně špatnou oběť. V těle cítí adrenalin a touhu pustit se do boje. Tyhle dva by přepral bez námahy. Neměli střelnou zbraň, což se nedivil, nebylo nyní zas tak snadné ji sehnat, pod rukou to vyšlo zatraceně draho. Jindy by to bez váhání udělal, než by se vzpamatovali z toho, že byli odhaleni. Jenže za sebou cítil Anais a něco mu bránilo v tom nevšímat si jí a ohrozit ji. To ho rozezlí, takže když jsou ti dva pryč, naštvaně se na ni oboří.* A co sis myslela! Jdeš, kam tě nohy zanesou, absolutně tě nezajímá, že ta čtvrť možná není bezpečná, nemáš mobil, nemáš ochranku, nepotkat mě, tak jsi sama a věř mi, že kdybych se ráno dočetl v novinách, co ti provedli, pomyslím si, že jsi to měla čekat. *Což je krutá věc, co říct, ale to je mu dost šumák. Když si však uvědomí, že je vyděšená, pokusí se svůj vztek dostat pod kontrolu a schová nůž. Aspoň ho nebude pokoušet v tom, aby udělal něco neuváženého. V utěšování není zrovna dobrý, takže místo toho, aby ji objal, k ní přistoupí a jednoduše ji vezme za bradu a donutí se podívat zblízka do očí. Jsou teď spíše podrážděné a zachmuřené, ale soustředěné.* Jsou pryč. Jasný? A nic se nestalo. Tak klid. *Zkonstatuje klidně. Ačkoliv se o konejšení moc nejedná, snad třeba načerpá aspoň trochu útěchy z jeho klidu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Anais Lowanna Collard

Sun May 02, 2021 2:06 pm
Takže jsi to chtěl slyšet nahlas. *Zkonstatuje.* Nepotkáváš snad denně plno holek, co jsou z tebe hotový a klidně by ti pořád opakovaly, jak skvěle vypadáš? Myslím.... Vždyť se na sebe podívej. *Mávne k němu rukou. Trochu při těch slovech znejistí, jestli nezašla až moc daleko, ale vždyť je to pravda. Vypadá naprosto dokonale. Ta dokonalost, kterou se po staletí snaží umělci zobrazit... Robyn působí, jako kdyby jim všem chtěl dokázat, že se snažili marně.* Nemluvím o smíchu, ale o úsměvu. A k tomu se dá najít úsměv vždycky, když chceš. *Další projev její skoro nikdy nekončícího optimismu a pozitivity. Na jeho pronikavý pohled zareaguje jen milým, avšak trochu nervózním pousmáním. To jí ale zmizí ze rtů, jakmile se u nich objeví chlápci, které po pár ranách a slovech Robyn odežene, aby následně mohl prakticky seřvat jí. Na jeho slova výjimečně nemá co říct. Jo, ví, že má pravdu. Ale ona chtěla aspoň jednou zažít výlet jako obyčejný člověk. Bez pozornosti, bez spamování mobilu ze sociálních sítí. Chtěla aspoň na jeden den volnost. Jak mohla čekat, že to dopadne takhle? Podle něj prostě měla. A to, že nemůže takhle zažít ani pár hodin sama, když viděla dneska spoustu lidí jít samotných, jí nažene slzy do očí. Nechce se na něj podívat, protože tuší, že její slzy neschválí a bude mít akorát pitomé poznámky, ale když jí zvedne hlavu za bradu, nemůže s ním bojovat.* Jo, tihle. Ale podle tebe je takovýhle každý druhý, co jsi říkal. *Má přece aspoň právo mít strach po tom všem, ne?* Děkuju, vážně. *Poděkuje mu ještě jednou za záchranu, protože netuší, co by bez něj dělala.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Robyn Meyers

Sun May 02, 2021 6:34 pm
Chtěl jsem tě poškádlit. Rudneš jako rajče, když o takových věcech mluvíš. *Podotkne. Pozvedne obočí.* Aha, takže jsi ze mě hotová, jo? *Přisadí si.* Ale ne, nepotkávám. Jsem hodně v práci. A když mám volno, mám lepší věci na práci, než se promenádovat před holkama. *Odfrkne si. Ona je vlastně jedna z mála, s kterými v poslední době mluvil, pokud se nepočítá ta nebohá prostitutka. Sám ví, že je atraktivní, a dokáže toho využít, ale nepotřebuje na to zase neustále poukazovat.* Jak pro koho. Jaký mám prosím já nyní důvod pro úsměv? *Zeptá se jí. Když už je tak pozitivní, tak ať mu teda nějaký důvod dá. Nejspíš to bude nějaká hloupost, jako že dýchá a může chodit. To je sice fajn, ale usmívat se kvůli tomu nemusí. Anais musí asi vážně přitahovat trable, jinak nechápe, jak je možné, že nejen že natrefila na něj, ale ještě i na tyhle dva. S nimi nemá problém se vypořádat, ale všechen ten adrenalin a špatnou náladu musí někde filtrovat. A Anais je nejen nejblíž, ale částečně zdrojem jeho problémů. Překvapí ho, jak je vyděšená a smutná. Je to trochu otravné, ale je zvyklý, většina lidí reaguje podobně. V utěšování ale dobrý není, a tak ji jen donutí se na něj podívat a sdělí jí, že už je v bezpečí.* Očekávám od lidí to nejhorší. Ty to nejlepší. Já jsem pak ale překvapený leda příjemně. Ty nikoliv. *Shrne problém a rozdílnost v jejich povahách, ale pro jednou to nezní, jako by se jí vysmíval nebo ji káral, prostě to konstatuje. Palcem jí setře slzu v koutku oka a potlačí povzdech.* No jo. Samotnou tě ale pustit nehodlám. Ještě narazíš na šílenýho taxikáře nebo něco. *Potlačí povzdech. Pustí její tvář a místo toho ji vezme za ruku, tu, za kterou ji popadl už předtím. Moc si nebere servítky, co se týká osobního prostoru. Vyhrne jí rukáv a lehce přejde po červené skvrně na zápěstí.* Z toho asi modřina nebude. *Zhodnotí to. Neomlouvá se, přeci jen by dost možná dopadla hůř, kdyby ji nestrhl bokem. Už jen to, že vyjadřuje vůbec nějakou starost je něco, za co by člověk mohl být rád. Navíc na ni teď nesahá hrubě, ale opatrně a jemně.* Nejsi jinak zraněná? *Nepočítá s tím, ale raději se zeptá a pohlédne jí do tváře, kdyby náhodou byla tak hloupá a lhala.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Anais Lowanna Collard

Sun May 02, 2021 7:43 pm
*Nemá na to co říct. Je pravda, že rudne, její obličej to potvrzuje momentálně dostatečně.* Co? Ne, vždyť.. to jsem neřekla. *Odpoví zprudka, jak se snaží zakrýt pravdu, že naprosto obdivuje jeho vzhled.* Máš nějaký koníček kromě toho, co zahrnuje tvoje práce? *Zajímá se zvědavě, když zmíní, že má po práci lepší věci na práci.* Třeba... Že máš volnost. A očividně rád sufruješ, jinak bys tu teď asi nebyl. Není to, že sis mohl zasurfovat důvodem k úsměvu? *Nadhodí jeden z možných důvodů, díky kterým by se mohl usmát.* Navíc... vždyť je tu krásně. Jo, pro tebe je to možná běžné, když to tu znáš. Ale od pláží v Austrálii, které znám, je tahle jiná. Krásnější. *Přejede zdejší pláž pohledem. Těká pohledem po jeho očích a tváři, když jí donutí se na něj podívat a zamyslí se krátce nad jeho slovy.* To máš asi pravdu. *Uzná nakonec. Ale i tak se nechce vzdát svého pohledu na lidi. Taková prostě je, nedokáže to jinak.* Co nejhoršího očekáváš ode mě? Nebo jsi očekával? *Zajímá se pak, protože jednak je zvědavá a jednak chce aspoň trochu odvést své myšlenky od toho, co se právě odehrálo. Nechá si od něj setřít slzu v koutku oka a pak si sama rukávem utře mokré oči. Nebojuje s ním, když jí vezme za ruku a sama se koukne na červenou skvrnu.* Děkuju. *Poděkuje mu znovu.* Ne, nejsem. Jenom... otřesená? Asi. Ale jinak mi nic není. *Ujistí ho.*
Sponsored content

Pláž a moře - Stránka 11 Empty Re: Pláž a moře

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru