Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
LittlePrincess
Zobrazit informace o autorovi

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Thylane A. S. Melchoire

za Sat Jan 25, 2020 8:30 pm
Myslím, že to lekání tak špatné není.*Přizná na jeho slova s milým a povzbudivým úsměvem. Na omluvu tím pádem jen přikývne, nemusí říct přece nic, z jeho slov, vše je dostačující. Až na moment, kdy ona řekne jak se má, s čím si vyslouží jen nechápavé otázky.* Řekl jsi mi mnoho věcí, nevím jestli jsou upřímně.*Skousne si spodní ret a povzdychne si. Dá se do mlčení, než se zarazí nad jeho slovy a nejistě vstane s tím že se posadí vedle něj.*Rodiče?*Jediné slovo které k němu šeptne, ví že pochopí co tím myslí. Chápe to a rozumí tomu, určitě nemohl být unavený jen kvůli práci. Opatrně zvedla ruku a mlčky mu začne pročesávat vlasy. Přitom pozoruje, stejně jako on, moře před nimi.*
13Lucky

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Tobias Sebastian Horn

za Sat Jan 25, 2020 8:34 pm
*Dnes sa mu podarilo zaspať na stole na jednom z dokumentov, čo práve podpisoval. Podpis mu zostal na čele. Preto sa rozhodol, že potrebuje od papierovačiek pokoj. Vybral sa na akciu v nádeji, že na chvíľu vypne a nebude uvažovať nad všetkými svojimi problémami. Lenže v momente, ako sa na pláži ukázal, tak zistil, že je tam naňho priveľa ľudí. Preto si zobral len pohár s niečím, čo mu odporučil barman a vybral sa na nejaké pokojnejšie miesto. Cestou si všimol nejaké dievča posedávať na kameni. Zdala sa mu opustená a nejaká smutná. Možno práve preto sa vybral k nej, aby zistil, či sa jej niečo nestalo. On mal vždy potrebu sa starať o ostatných, aj keď to po ňom možno nechceli. Počas toho, ako mu odpovedá na otázku, si sadne na jeden z kameňov a odpije si z pohára. Na jej slová prikývne.* Áno,, cítim sa na nich oveľa lepšie. Hlavne mi vadia veľké davy ľudí. Človek má pocit, že cez ten hluk ani nepočuje vlastné myšlienky. *Krátko sa na ňu pozrie a usmeje sa.* Inak som Tobias. *Predstaví sa a potom pokračuje ďalej.* Nechcem ťa nejako uraziť alebo tak, ale vyzeráš nejako smutne. Je to len kvôli tej party alebo sa ti niečo stalo? *Pýta sa jej. Vie, že sa mu určite zdôverovať nemusí. Veď ho pozná asi 5 minút. Aj tak sa pýta.*
Taylorovidní zrzka

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Winnie J. de Croy- Solre

za Sat Jan 25, 2020 8:36 pm
*Do paláce se vrátila teprve brzo ráno, jelikož se jí nechtělo vůbec vracet. Byla tak déle pryč, protože na ni v paláci tlačily zdi ze všech stran a taky vzpomínky, které si přečetla z deníku její matky.* /Kdyby se nepřesunuli do Belgie a zůstali by tady, žili by a já bych tady nebyla cizí. Vždyť má tady příbuzný, kteří mě neznají./ *Teď si opírá hlavu o okénko, jelikož se ji poradz nechce z auta vylézt ven. Hraje se svými kudrnatými vlasy, které má rozpuštěné, takže ji volně dopadají na záda. Rozhodla se, že si šaty brát nebude, dneska měla chuť na volné kalhoty, i kdyby ti cokoliv mělo porušovat. Takže má na sobě volné plážové kalhoty, plavky a nějaký ten přehoz. Nakonec po nějaké té době z auta vyleze, omluví se řidiči a vydá se směrem na pláž. Dneska se rozhodla, že jejím společníkem bude alkohol, takže hned pohledem vyhledá bar. místo toho jí jen pohled naruší jediný člověk, kterého tu zná a to je její snoubenec.* /Co ten tu dělá?/ *Protočí očima a s úšklebkem se vydá za ním. Vezme si nějaký barevný drink a na Lorcana se zašklebí hned potom, co spatří neho ruku.* Copak si dělal? Snad si zase z něčeho neskákal? Třeba z dalšího útesu? Nebo třeba střechy? A nebo to bylo letadlo? Divím, se že ještě žiješ, bohužel. *Poslední slovo si spíše pri sebe zašeptá, než aby ho řekla nahlas.*
-LF-

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Sat Jan 25, 2020 8:42 pm
*Omluví se jí za to, že ji vylekal, neměl to v plánu a udělat to nechtěl. Proč by taky chtěl? Pka se zeptá, jak se má a po jejích slovech se zamračí a zároveň se zatváří zmateně. Ví, že si bude muset promluvit s Liou. Zeptá se jí na to.*A co bych neměl myslet upřímně?*Zeptá se zase.*Zeptej se mě, jestli si něčím nejsi jistá.*Pobídne ji. Klidně jí odpoví na jakoukoliv otázku, nemá s tím problém. Pak řekne, že on se má pracovně a mlčí. Dívá se na moře, dokud se teda Thylane neposadí vedle něj. Podívá se na ni, když o začne hladit ve vlasech a nahlas si povzdechne.*Pořád v komatu. Každý den se jejich šance na probuzení a uzdravení snižuje.*Řekne šeptem. Má o ně strach. Není o ně připravený přijít. I když to asi nebude nikdy. Člověk se nemůže připravit na to ztratit někoho, na kom mu záleží více než na sobě, což pro něj jsou právě rodiče.*Nechceš si jít zaplavat?*Zeptá se jí. Nechce se o tom bavit. Jsou na party, měli by se odreagovat.*
13Lucky

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Cosette Maila de Croy-Solre

za Sat Jan 25, 2020 8:45 pm
*Príde k baru odhodlaná sa rýchlo opiť, ale prekazí jej to skupinky husičiek bez mozgu, ktoré balia barmana. Ona to celkom nechápe, ale našťastie ju zachráni nejaké dievča, ktoré sedí vedľa nej. Vypýta si od nej drink a špeciálne ten najsilnejší.*  Ďakujem. *Povie, keď jej podá ten drink a hneď sa napije. Medzitým si všimne Alexa, ktorý sa zjavil pri bare a hneď ako ich uvidel, tak radšej zdrhol.* /A tomu sa hovorí mužská odvaha./ *Nie je však ťažké si domyslieť, prečo asi ušiel, keď počuje ako sa to dievča volá.* /Bolo celkom ľahké ťa nájsť./ *Pomyslí si a hneď prezradí Fallon o tom, že už o nej počula. Rovnako aj odkiaľ. Nad jej slovami sa zasmeje.* Takže nie je? Keď sa priotrávil tými liekmi na streche, želal si, aby som ti povedala, že ťa miluje. *Oznámi jej a sleduje jej tvár, zvedavá, či táto osôbka Hviezdičke city opätuje alebo nie. Ona sa rada mieša ľuďom do života, pretože dráma je niečo, čím žije.* A rovnako pre teba zložil pieseň. Počula som ju. Je to strašný slaďák. *Pokračuje ďalej a zas sa napije.* Takže ak ten dement do teba nie je zamilovaný, tak potom je láska nejaký výmysel a vôbec teda neexistuje. *Oznámi jej a svoj drink úplne dopije. Chce sa opiť, takže na to musí ísť rýchlo.* Spravíš mi ešte jeden? Prosím? *Spýta sa jej a asi prvý raz v živote o niečo prosí.* Potom ti prezradím ešte jedno tajomstvo.
Taylorovidní zrzka

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Bastien R. Martinelli

za Sat Jan 25, 2020 8:45 pm
*Jakmile dojde na pláž a projde kolem baru, na chvilku se zastaví a taky nějakou tu dobu tam stojí a dívá se na všechny ty druhy alkoholu. Nechce pít, ne potom, co ho viděla Kasey u toho jezírka. I když ho to strašně láká a pořád má na alkohol chuť. Nakonec když se pohledem odtrhne, uvidí jeho snoubenku a tak se k ní vydá.* To jsem rád, bych si to bral osobně. *Zamumlá a jde na něm poznat, že má náladu lepší než kdy jindy.* Ja jsem sem přišel, abych tě tu našel, protože jsi mi už chyběla. *Taky ji políbí po chvilce na rty a chytne ji kolem pasu.* Sluší to, miláčku. Jako vždy. *Pousměje se na ni a políbí ji na spánek.* Chceš si něco dát na pití nebo jít třeba tancovat nebo do vody? Je to na tobě. *Pokrčí s úsměvem rameny.*
annie.16

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Shaye Maya Goméz

za Sat Jan 25, 2020 8:46 pm
*řekne si z kama pochází její jméno. Lidé se na to ptali často když bydleli jste v Palomne. Ale jelikož pro Španěly je to běžné jméno, v Bonitě už se neptají. A upřímně je za to ráda* Jo, tatínek pochází ze Španělska.*upřesní ji. Pak na ni začne dívka pálit jednu otázku za druhou a ona se rozhne odpovědět stylem "vyprávění", takže ji řekne něco o sobě. Kdyz pak vidí její zaujetí ohledně akvária musí se uchechtnout* Jo, delfíny ano. Tučňáky bohužel ne, ti by asi nezvládli ty podmínky*vysvětlí stručně* Já osobně to miluju. Pracuji především s mláďaty delfínů, a nebo i s dospělcema, takže to je dost unavující a musíš na to mít trpělivost a nervy.*obrátí oči v sloup* Jo, něco málo. Ale nic velkého. Spíše se učím různé písničky které zrovna letí.*pokrčí rameny. Je pravda že něco málo napsala ale není to nic geniálního a nikdo to nikdy neslyšel ani neuslyší. Pak řekne že vlastně neví proč tu je a sklopí pohled. Nad jejími slovy se uchechtne a malinko zčervená* Možná je to jeden z těch páru důvodu, co mám.*řekne a na konci věty udělá rozpačitý otazník. Nakonec se vrátí pohledem k ní a pobídne ji, aby ji řekla něco málo o sobě. Pak poslouchá se zaujetím její slova* Páni, ty se nezdas.*řekne obdivně po tom, co jí řekne jaké jsou její koníčky, a uchichtne se. Nad její další otázkou chvíli přemýšlí a nakonec pokrčí rameny* Miluju vodu a plavání. Od toho se taky odvíjí to, že pracuju v akváriu. Tam jsem ve vodě v jednom kuse.
† PsYcHoPaTiC †

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Keira Tori Windermere

za Sat Jan 25, 2020 8:55 pm
*Sedi na jednom z kamenu a ma nohy pod bradou a ruaka si je obijma a kouka se na nedalekou hladinu vody a uvazuje jen nad tim, ze by se nejradeji do tech vln vrhla a uz e nevratila na pevnou zem. Z ejich myslenek ji vytrhne hlas neznameho muze. Diky tme vidi jen jeho syluetu a nejak ji to nevadi. Pozdravi jej na zpet a odpovi mu na na jeho otazku, jakmile si o sedne i jen na vedlejsi skalku, ona se odtahne na okraj a poslechne si jeho odpoved.* Ja bych se tam nejspis ani nedokazala momentalne nadechnout.. Kazdy by na me jen zivel a to nechci. *Rekne.* /O princi nemluvim. Videla jsem jej jen jednou a vubec jej neznam. Bylo by nejlepsi, kdyby me vyhodil hned ze startu. No ikdyz nejlepsi... Domu bych se nevratila... Tam je on./ Potom jen zatrese hlavou a poslocha dalsi slova neznameho a kdyz se ji predstavi, koukne se nekam za nej.* Keira. *Rekne jednoduse a porom se kouka zase na hladinu vody. Poslechne si jeho dalsi slova a vydechne.* Jestli se mi neco stalo? /Kdybys jen vedel, co se mi v mem zivote vsechno stalo, nesedel bys tady chlapce./ *Pomysli si a koukne se na nej a nasadi jeden z hranych usmevu.* Nic se nestalo. Ted jen to, ze jsem poprve od utoku rebelu venku *Rekne nakonec.* Ty jsi jeden ze zahranicnich hostu? *Zepta se ho, aby nylo trapne ticho. Pohled zse stoci na hladinu more.*
13Lucky

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Lorcan Caspian Martens

za Sat Jan 25, 2020 8:57 pm
*To, že je jeho ruka nefunkčná, mu nezabráni v tom, aby sa vybral na pláž, kde sa dnes koná akcia. Prvé, čo na nej spraví je zaparkovanie k baru, kde si objedná whisky. Potom sa už len telom obráti smerom k ľuďom, hľadajúc niekoho, kto by dnes stál za štipku jeho pozornosti. Lenže jeho hľadanie preruší hlas, o ktorom si je istý, že ho raz bude počuť v nočným morách.* /A, kurva. Ako ma to našla?/ *Winnie totižto bola naozaj posledným človekom, ktorého on dnes potreboval vidieť. Naposledy sa mu totižto podarilo ututlať, že sa mu niečo stalo s rukou.* /A teraz sa to už nepodarí. Super./ Ach, Šupináčka. Musíš sa stále takto držať vody, aby ti nevyschli šupiny? *Pýta sa jej a odpije z whisky. Nad jej slovami sa zamračí a pohár v ruke silnejšie zmačkne v ruke.* Z lietadla som už skákal a bola to zábava. To je to slovo, ktoré je pre teba cudzie, Šupináčka. *Odvetí a potom si povzdychne.* Vykĺbené rameno. A teraz si môžeš ísť buchnúť ohňostroj za to, že si mala pravdu, Lieveling. *Poznamená, ale ľahko sa mu to neproznáva. Preto do seba preklopí zbytok whisky. Potom sa otočí tvárou k baru, aby si objednal ďalšiu rundu. Dá si zas whisky.* Možno keď sa opijem, tak sa zmierim s tým, že ma zasnúbili s chobotnicou. *Poznamená dostatočne nahlas, aby to počula.*
-LF-

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Fallon Calvet

za Sat Jan 25, 2020 8:58 pm
*Představí se jí a pak se zarazí, když uslyší, že o ní slyšela od Alexe. Myslí si, že jí musel říct o ni samé hnusné věci, ne že by teda většina z nich nebyla pravda..*Ne, není.*Je o tom přesvědčená. Podle ní by ji nedonutil se cítit ještě hůře, než předtím, kdyby ji miloval. A přesně to udělal, takže tohle je podle ní jen a jen výmysl. Zamračí se.*Přiotrávil léky?*Zeptá se jí. Ani trochu se jí nelíbí představa, že by Alex měl zemřít. To je jediný důvod, proč se nezabilo ona, protože řekl, že se zabije, když se zabije ona. Miluje ho, ale nechce s ním být, protože mu akorát jen ubližuje.*Byl přiotrávený léky a nejspíš i opitý, když řekl něco podobného.*Stojí si za svým. Nedává na sobě nic znát. Vidí, že studuje její tvář a snaží se najít nějakou emoci, co by jí prozradila více, ale tu nenajde. Když zmíní tu písničku, vzpomene si na ošetřovnu, kde jí o tom taky řekl. Potřese lehce hlavou.*Láska existuje.*Ví to, protože ji zažila.*Ale on ji necítí, rozhodně ne ke mě.*Odmlčí se.*A ty by ses do tohohle vůbec neměla plést. Není to tvoje věc.*Řekne. Potřese hlavou a připraví jí další drink.*Jaký tajemství?*Zeptá se jí. *A jak se vůbec jmenuješ?*Uvědomí si, že ona sse jí pořád nepředstavila.*
LittlePrincess

za Sat Jan 25, 2020 9:00 pm
*Zamyslí se na krátký moment, jakoby se chtěla ujistit nad něčím, ale vypustí to z hlavy, s tím že s ní jen zavrtí hlavou.*Ta slova, jen mě zajímalo jestli je myslíš vážně, nebo je říkáš i všem ostatním.*Zamumlá s jasnou nejistotou v hlase, která u ní docela nehraje. Většinou si svými slovy byla jistá, jenže teď je volila bůhví proč opatrně. Nejistě si i přestane hrát s jeho vlasy, po jeho slovech také mlčí delší dobu.*Ráda je s tebou navštívím, pokud se to nezlepší.*Navrhne svá poslední slova, možná by to mohlo pomoct. Ví jak se musí cítit, má to v jistém ohledu podobně.*Zaplavat? Vlastně ráda.*Vykouzlil se jí na tváři úsměv, jenže v tom se zadívá na své šaty a pak na plavky. Skousne si ret.*Převléknu se.* Zamumlá tiše než jednoduše vstane a na krátký moment odběhne, s tím že se vrátí převléknutá, do něčeho vhodného na plaváni. Věnuje mu úsměv když se zastaví u lehátka, šaty položí a boty si skopne z nohou.*
-LF-

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Kasey Thalia Schreave

za Sat Jan 25, 2020 9:05 pm
*Když ruce Bastiena obejmou její pas, usměje se nad tím. Pomalu si na to už zvyká a tak se ani nelekla, když to udělal. Dělá to velice často. Řekne, že o nikoho jinýho nestojí, což je pravda. Má jeho a nikoho jinýho nechce.*Chci jenom tebe, drahý.*Má potřebu jej o tom ujistit ještě jednou. Pak se otočí čelem k němu, aby na něj viděla.*Taky jsi mi chyběl.*Řekne popravdě a pousměje se do polibku.*Děkuji, taky ti to sluší./A ještě více ti to bude slušet, jestli půjdem do vody a ty nebudeš mít nic jinýho, jak plavky./*Proběhne jí hlavou.*Hmm..*Zamyslí se a pak se podívá na moře.*Myslím, že zvolím tu poslední možnost.*Zazubí se na něj, přejde k lehátku a svlékne si šaty, které na něj položí a následně si zuje i boty. Podívá se na Bastiena.*Schválně, jestli mě chytíš.*Řekne a rozeběhne se do vody s radostí malého dítěte. Jakmile je ve vodě, plave dál, aby ji jen tak nechytil. Pohrává si i s myšlenkou zmizet pod hladinou, ale ví, jak se o ni bál na pláži v paláci a nechce ho nějak vyděsit.*
13Lucky

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Darya Summers

za Sat Jan 25, 2020 9:10 pm
*Ona je na tento štýl rozhovoru zvyknutá a ani jej nenapadne, že to možno môže byť pre dievča nepríjemné. Na začiatku jej pochváli meno a je zvedavá či nemá náhodou nejaké korene v Španielsku. To sa jej hneď potvrdí.* A bola si sa teda niekedy pozrieť v Španielsku? Ja som tam už bola. V Barcelone a v Madride. *Vlastne precestovala kus Európy a určite sa tam raz plánuje vrátiť. Potom sa dostanú k oceanáriu. * Takže si už plávala s delfínmi? Tak to je tiež úžasné. Sú to naozaj tak inteligetné zvieratá, ako sa o nich hovorí? *Pýta sa jej ďalej. Je jej jasné, že toto dievča asi nebude z vysokej kasty, ale aj tak má sakramentsky zaujímavý život.* /Až tak, že by sa možno hodila do mojej reportáže./ *Pomyslí si a ďalej venuje pozornosť jej slovám. Teraz sú zas o hudbe.* Aj tak je obdivuhdoné, že sa dokážeš postaviť pred ľudí a spievať. Ja by som ich asi pripravila o sluch. *Povie a zasmeje sa. Asi nie je prekvapením, že sa ich slová dostanú aj k princovi. Veď sú tu obe predsa kvôli nemu.* A to je jeden z podstatných dôvodod! *Znova sa zasmeje a ja na nej vidieť, že ona sa za také slová vôbec nehanbí.* Aj keď princ má občas hrozné nápady, jeho oči to zachránia. *Povie pobavene, a tým naráža na jednu ich stávku, čo ona prehrala. Na jej slová kývne.* A ja preto robím v médiach. Mám rada ľudí a drámu. Ak nám to tu nevýjde, tak s tebou urobím rozhovor. Si naozaj zaujímavá, všestranná osôbka.
-LF-

za Sat Jan 25, 2020 9:11 pm
*Potřese hlavou. Ano, lichotí mírně i ostatním dívkám, ale ne tak jako Thylane.*Lichotím vám všem.*Řekne upřímně.*Ale ne tak jako tobě.*Dodá ještě. Když si sedne vedle něj a hraje si s jeho vlas, donutí jej to se usmát. Když se zeptá na jeho rodiče, řekne jí popravdě, jak na tom jsou. Není to vůbec dobrý a on si o ně dělá velké starosti. Když má čas a nemá domluvenou schůzku, je u jejich lůžek na ošetřovně a mluví s nimi v naději, že ho slyší. Je ot možné, říkal mu to doktor. Proto jim vypráví o tom, jak mu jde práce, něco o Selekci i o tom, jak se baví více se sourozenci.*Díky.*Pousměje se. Pka se zeptá, jestli si nechce jít zaplavat. Nechce myslet na to špatné a trochu se uvolnit. Počká, než odejde a sám si sundá své oblečení a položí jej na lehátko. Sundá z nohou i tenisky a počká, než se vrátí Thylane. Sjede ji pohledem a usměje se. Sám se s úsměvem vydá do vody, ve které se okamžitě ponoří.*Je to příjemné.*Zkonstatuje a podívá se na Thylane.* Nedá mu to a cákne na ni vodu.*
Taylorovidní zrzka

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Winnie J. de Croy- Solre

za Sat Jan 25, 2020 9:17 pm
*Jakmile spatří Lorcana, rozhodne se ho poctít svojí dokonalou přítomností, protože určitě po ničem jinem netouží. Takže když k němu dojde, nevinně až přeslazeně se na něj usměje.* Jo, přesně tak, proto mimo vodu bych mohla vyschnout a smrsknout se. No a to už bych tak hezká nebyla. *Zazubí se na něj a jeho ruku si opět prohlédne. Následně si založí ruce na hrudi a přihmouří oči.* Čím ti mám dokázat, že je zábava pri mě hodně blízké slovo? A taky pořád platí nabídka, že jestli chceš vědět zblízka, jestli mám mebo nemám šupiny, klidně mi to oblečení sundej, žádnej problém. Já se bránit nebudu *Zamumlá a když jí řekne, co má s rukou, zářivě se usměje a skoro vypadá jak malé dítě, když dostane co chce.* Víc spokojenější být nemůžu. *Zazubí se na něj.* To stejný můžu říkat já. Že mě zasnoubili s člověkem z nejhorší země, kterou znám. *Tak jí to říkali od malička a ona si možná něco málo z toho vzala k srdci.* /A proto mě s ním taky zasnoubili, protože si nezasloužím nikoho normálního. Místo toho vyfasuju holandskýho sebevraha./
13Lucky

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Cosette Maila de Croy-Solre

za Sat Jan 25, 2020 9:21 pm
*Sama neverí, že sa jej podarilo nájsť Fallon. Chcela jej povedať všetko, čo jej Alex povedal za tie dve stretnutia, ktoré mali. Mieša sa do toho hlavne preto, že ona sa miešala ľuďom do života asi vždy. Hlavne tým, čo v nich mali trochu dráma. Keď vidí jej reakciu po tom, čo jej povie, že sa priotrávil liekmi, pousmeje sa.* /Takže jej na ňom záleží. Inak by tak nereagovala./ A vieš prečo taký bol? Kvôli tebe. Kvôli tomu, že ťa má zjavne rád a ničí ho, čo sa medzi vami deje. Inak ľudia neberú drogy a nepijú. To je jednoduché. Preto by si nemala zbytočne vtĺkať do hlavy, že k tebe nič necíti, pretože sa mýliš. *Vidí, že tvár dievčaťa sa zrazu zmenila na nepriesteľnú masku bez emócií.* /Aj to je odpoveď a prezradí tým viac, ako si myslí./ A keďže sa tak vydesene pýtaš na jeho zdravotný stav, tak ti s ním asi jedno nie je, nemyslíš? *Spýta sa jej a po jej ďalších slovách sa pousmeje.* Ja sa do toho pletiem, pretože chcem a vždy si robím, čo chcem, nehľadiac na ostatných. *Poznamená.* A to tajomstvo? Tvoj drahý to dnes je. Videl ťa a radšej zdrhol. Mieril niekam k moru. Mala by si za ním. *Poznamená, vezme si od nej drink.* A moje meno nie je podstatné. Maj sa. *Rozlúči sa s ňou a mieri so svojím drinkom preč.*
LittlePrincess

za Sat Jan 25, 2020 9:31 pm
*Přikývne, jeho odpověď jí vážně uklidní, a taky může působit o něco uvolněněji. Tohle jí jako odpověď stačí, nehodlá  to více rozpitvávat. Nehodí se to, je tu aby se bavila a on nejspíš také. Má si vážit toho, že si jí zvolil za společnost. Už to pro ní něco znamená. Většinou byla někde až na konci seznamu těch co s ní rádi mluví. Vyslechla si jeho slova ohledně rodičů,  věnuje mu tedy ještě povzbudivé pousmátí, než se teda rozhodne po jeho nabídce jít převléknout. Jen co se k němu vrátí, neujde jí z úst vydání něčeho možná podobného obdivnému vzdechu.*/Sakra./*První slovo co se jí objeví v hlavě při pohledu na něj. Nejdřív také pozoruje jeho pozadí a kouše se přitom do rtu. Jistě to musí být hrozně nápadné, ale ona byla ohromena. V momentě co se kapky vody ocitnou na její kůži, zapiští a rozeběhne se za ním. Rovnou do vody, kde je větší hloubka, tak se také může potopit, doplave takhle k němu a za nohu ho stáhne k sobě pod vodu. *
13Lucky

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Tobias Sebastian Horn

za Sat Jan 25, 2020 9:33 pm
*Jeho veľký relax na party skončí tak, že zamieri preč hneď po tom, ako sa dostane ku drinku. Kráča len tak po pláži a díva sa niekam pred seba. Preto preňho nie je ťažké si všimnúť nejaké dievča sediace na kameni. Na jej slová kývne hlavou.* Tak to je asi dobre, že si šla sem. Tu toľko zvedavých očí rozhodne nie je. *Poznemená a zas sa napije zo svojho pohára. Potom sa jej predstaví, ale zároveň si všimne, že je vyzerá nejako smutno a možno až odťažito. Preto sa jej spýta. Nečaká od nej, že sa mu zdôverí, pretože on je pre ňu úplný cudzinec, ale za jedno hlúpe opýtanie sa  vôbec nič nedá.* Aha, tak ten útok. Ja som tam vtedy nebol, ale zranili mi tam sestru. *Povie a vlastne sa o tom s nikým nebavil. Vlastne to nepovedal ani Vic a to je jeho najlepšia kamarátka.* Nechápem prečo tí ľudia majú potrebu ubližovať ostatným. Čo im to prináša. *Poznamená s pohľadom upretým niekam dopredu, asi na morské vlny. Potom pokrúti hlavou.* Nie. Ja som niečo ako radca, ktorý pracuje v paláci. Rovnako ako môj brat. *Potom sa na ňu pozrie.* Ty si, predpokladám, jedna z účastníčok? *Spýta sa jej a vlastne jej tým otázku vráti.*
-LF-

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Fallon Calvet

za Sat Jan 25, 2020 9:43 pm
*Snaží se na sobě nedávat nic najevo, ale moc se jí to asi nedaří. Když zjistí o Alexovi, který se předávkoval prášky, musí ji být jasné, že jí na něm pořád záleží. Potřese hlavou.*Kdyby mě miloval, nedával by mi na okna mříže. Nezavíral by mě, i když ví, že mi to není příjemný, protože cítím jako v kleci./Udělal to stejné jako matka a otec.. Zavřel mě. Oni mě zavřeli na odvykačku on tady a ještě k tomu s ním, abych si ještě více vyčítala to, co jsem mu udělala/*Alex si to asi ani neuvědomuje, ale tím vším, co dělá ho začíná pomalu ale jistě nenávidět. Jak se říká, mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. A ona k němu cítí obě dvě tyto věci. Její slova nekomentuje a pak řekne, že by si neměla plést do toho, co se mezi nimi stalo. Ušklíbne se po jejích slovech. Chce odejít, ale ona zmíní tajemství. Připraví jí další drink a zeptá se, o co jde. Jakmile zjistí, že je tu Alex, napne se a rozhlédne se kolem, jako by na ni měl odněkud vyskočit. Ani nevnímá její další slova. Všimne si, že odešla až po chvilce. Vydá se směrem k moři. Svlékne si šaty, které odhodí na jedno lehátko a sundá si i boty. Vidí Alexe a vydá se k němu. Sice byli spolu v komnatě, ale ona s ním nepromluvila od doby, co se dozvěděla, že spolu mají komnatu. To po něm chtěla, aby odešel, ale to neudělal. Tak s ním dále nemluvila, což se dneska napraví. Doplave až k němu.*Proč to děláš do háje?*Zeptá se ho.*Byla bych ti fakt vděčná, kdybys přestal probírat náš vztah s nějákýma trhlýma holkama a přestal jim říkat, jak mě miluješ, i když to není pravda. Nemám zájem o to, aby se se mnou o tom pak bavili. *Nechce, aby je někdo řešil. Nemá ráda, když se v ní někdo šťourá. Podle jí do toho nikomu není.*
Taylorovidní zrzka

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Bastien R. Martinelli

za Sat Jan 25, 2020 9:44 pm
*Usmívá se, jelikož mu přítomnost Kadey jednoduše a rychle zvedne náladu ještě více.* Víš, že jsem rád, že si mě neposlala do háje? Tolikrát si měla příležitost. *Uchechtne se a zavrtí nad tím hlavou.* Myslím, že už od tebe nepůjdu ani na krok, protože pak jak mi chybíš, je hrozný. *Usměje se na ni a poté navrhne pár nápadů, co by mohli dělat. I když neřekne úplně všechny, co ho napadnout.* /Nebo si zalézt na nějaké místečko, kde nikdo není, to je taky možnost./ *Když odejde k lehátku jde za ní a sám si taky sundá kalhoty a košili, přičemž to na lehátko odhodí. Musí se nad Kasey pobaveně zasmát a když se rozběhne, rozběhne se za ní. Do vody přímo skočí a plave až úplně za ní. Chvilku ji nemůže najít, ale nepřestává, protože přece nechce prohrát. Na chvilku zase vyplave na hladinu a rozhlédne se kolem, načež se zase potopí. Najednou když ji uvidí, usměje se a oridaz co nejvíc může a rychle ji chytne kolem pasu a vytáhne ji na hladinu.* Nechytnu, jo? *Zazubí se na ni a pobaveně na ni mrkne.*
13Lucky

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Lorcan Caspian Martens

za Sat Jan 25, 2020 9:53 pm
*Užíva si svoj drink a pohľadom behá pomedzi dav, hľadajúc niekoho, kto by stál za to, aby sa s ním trošku zabavil. Dnešok môže byť fajn. Môže zbaliť nejaké dievča tým, že jej nakecá nejaký vymyslený príbeh o tom, čo sa mu stalo s rukou. Napríklad, že sa niekomu pokúsil zachrániť život. Ženské hrdinov milujú a on by im pokojne klamal, aby si mohol nejako užiť. Lenže jeho lov mu prekazí jeho snúbenica, ktorá sa zjaví z ničoho nič, ako búrka na mori.* /Lenže ona by bola tak uragán spojený s cunami./ *Pomyslí si a venuje jej nevrlý pohľad, ktorý naznačuje, že naozaj stretnúť nechcel.* Tak by si si tam mala ísť skočiť šípku hneď. Zdá sa mi, že sa ti pri uchu už odlupuje koža. Nie každý človek má tak silný žalúdok na to, aby sa dokázal dívať. Radšej bež. *Snaží sa jej zbaviť, ale je si istý, že ona tak ľahko preč nepôjde. Po jej slovách sa však na ňu pozrie a jeho oči v tých jej zostanú zabodnuté poriadne dlho. Ak by Šupináčka nebola jeho snúbenica, tak by jej hneď navrhol, ako by mu mohla dokázať, že sa vie baviť a aj to, že pod tým oblečením neskrýva šupiny.* Nejako by to aj možno šlo, ale ako som ti už vravel, je to pre Holanďana nebezpečné. Nechcem riskovať, že mi explodujú oči. *Poznamená a vyklopí do seba už asi tretí pohárik. Alebo štvrtý? Sám nevie a pomaly to na sebe začína cítiť. Ten jej úsmev by jej najradšej z tej tváre nejako zotrel, pretože ho pekelne štve. Zahŕňalo by to však aj vyzliekanie oblečenia a dokazovanie, že sa vie zabávať. Preto sa radšej pozrie pred seba a objedná si ďalší pohárik. Teraz, už teda piaty. Možno z toho dôvodu jej prezradí, čo sa mu stalo s rukou a má chuť zdrhnúť preč. Pri jej ďalších slovách zas v rukách zmačkne pohárik. Je v celku zázrak, že sa to sklo nerozprskne, keďže si momentálne predstavuje, že ten pohár je otravná Belgičanka. Po jej slovách sa na ňu pozrie a v očiach mu hrajú naštvaté plamene.* Ty vážne nedokážeš byť ticho, však? *Spýta sa jej a svoj pohľad zabodne do toho jej.* Ale to je v pohode. Ak nedokážeš mlčať, tak ti ústa zamestnám inak. *Poznamená, potom sa k nej nakloní a prudko jej pobozká. Po piatom poháriku mu po už nemyslí a ani si neudomuje, že bozkáva Belgičanku. Veď jeho kamaráti mu hovorili, že ak sa niečo také stane, tak Holanďanovi na ústach naskáču bradavice. Zvláštne je, ale to, že sa mu jej pery páčia. Preto jej položí zdravú ruku na líce a ďalej pokračuje ochútnávaní jej pier, užívajúc si, že konečne nepočuje jej otravný hlas.*
-LF-

za Sat Jan 25, 2020 10:00 pm
*Je rád, že souhlasí s plaváním. Plave rád a nemá k tomu moc příležitostí a teď se mu nechce vzdávat se společnosti Thylane. Počká, než se převleče a sám se zbaví svého oblečení a nechá na sobě jen plavky. Když se dívka vrátí, sjede ji pohledem. Všimne si jejího pohledu a pousměje se nad tím. Lhal by, kdyby řekl, že jemu se výhled, který na její tělo má nelíbí. Rozejde se do vody a jakmile je tam, cákne na ni vodu, aby se vzpamatovala z toho zírání na něj. Přitom se pobaveně usmívá. Jakmile ho stáhne pod vodu, rychle se nadechne. Pod vodou otevře oči. Nemá problém je mít otevřené. Usměje se na ni. Pak zase vyplave a vytáhne s sebou i Thylane.*Ty se nezdáš, snažíš se utopit korunního prince?*Zeptá se jí.*Co takhle závod?*Podívá se a v dálce vidí bójku.*Kdo doplave rychle ji tam, vyhrál?*Nadzvedne obočí a je zvědavý, jestli to přijme.*
† PsYcHoPaTiC †

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Keira Tori Windermere

za Sat Jan 25, 2020 10:02 pm
*Sedi na kameni a kouka se na hladiu vody s myslenkama na to zy by se nejradeji vrhla do vln a uz se nevratila, ale z techto mysenek ji probere neznamyhlas a koukne se na siluetu muze a nasledne se spolu bavi o tom, ze vlastne oba nemaji radi spoiousty lidi kolem.* Drive mi to nevadio a mela jsem rada spolecnost, ale csy se meni. *Pokrci rameny a jakmile ji rekne, ze je smutna a pta se jej na pricinu, rekne mu, ze je to tim, ze byla zranena pri utoku a poslechne si jeho slova a nasledne se na nej zase koukne.* Tak to je mi lito. Snad je na tom tva sestre dobre. *Rekne vazne a potom se zse koukne na hladinu vody a nakonec se dozvi i jeho jmeno a ona samam se mu predstavi a poumeje se jemne nad jeho dalsi otazkou.* Ano jsem, ale byla jsem ted nejakou dobu mimo, kvuli tomu zraneni, ale stejne to nevidim na dlouhou dobu v Selekci. * Rekne a koka se zase na odu.* Princ je asi mily, ale videli jsme se jen jednou a nejspis nemame ani nic spolecneho a proste stejne nejsem ani dobrou volbou pro nej. *Aklopi pohled a chvilku mlci a potom se koukne zase na Tobiase.* Je narocne byt vycvavany, jako budouci radce budouciho krale? *Zepta se ho a potom si pritahne nohy zse vic k telu.*
LittlePrincess

za Sat Jan 25, 2020 10:10 pm
*Jistě pohled na jeho tělo se jí více než líbí, ale nemůže si dělat přehnané iluze o něčem. Co nejspíš patrně není pro ní k mání. Všimne si jeho pobaveného úsměvu při jeho cáknutí, Vlastně ve svém plánu vůbec neváhá, zaslouží si to. Přece na ní jen tak cákat nemůže, no ne? Pod vodou mi velice ráda pohled i úsměv oplatí. Také s otevřenýma očima pod ní nemá problém. Nechá se jím vytáhnou, s tím že pravděpodobně přitom nevědomě položí ruce kolem jeho krku. Zadívá se mu s pobavením do očí a zaculí se. Je ráda, za zapletené vlasy, které jí nepadají do očí*Myslím, že by byla škoda prince utopit.*Špitne tiše a nevinně zamrká nad jeho slovy. V očích jí také zajiskří s tím, že se podívá stejným směrem, .* Nemám s tím sebemenší problém.* Nakloní hlavu, s tím že ruce sundá dolů a odtáhne se od něj. Závod je pro ni maličkost, ve vodě vyrůstala.*
annie.16

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Shaye Maya Goméz

za Sat Jan 25, 2020 10:14 pm
*řekne jí něco o jejím jméně* Ne, nikdy jsem nebyla mimo Illeu.*rekne a pousměje. Na cestování si ona ani nemohla pomyslet. Sotva měli penizezna jídlo* Ale moc ráda bych někam vycestovala.*řekne a pousměje se. Pak ji tak nějak stručně řekne něco o sobě. Pak její další otázkou se uchechtne* Někdy až děsivě inteligentní. A pak se taky umí někdy chovat jako 3 týdenní dítě které vám rozhodně život neulehčí.*řekne pobaveně. Do teď nechápe, jak dokáže zvíře poznat to, jak se cítí člověk. Pak pokračuje v vyprávění o svém životě a odpovídá ji na vše, na co se ptá.* Ale ne, určitě umíš skvele zpívat. Každý to umí.*řekne a pousměje se. Pak se jejich rozhovor stočí k princi a ona uhne pohledem. Při tom jsi všimne Thylane a Sawyera spolu ve vodě a hned si vzpomene na jejich schůzku. Nedokáže popsat ten pocit, který se jí teď zmocnil. Raději hned ale odvrátí zrak a koukne zpět na Daryu a společně s ní se zasměje. Když pak řekne něco o strašných nápadech, zablyskne se jí v očích* A tím myslíš...?*usklibne se. Pokud je to něco z čeho by si mohla že Sawyera zase utahovat, rozhodně se jí to líbí.* Páni, to je mi ale pocta.*řekne a zasklebi se*
Sponsored content

Pláž a moře - Stránka 3 Empty Re: Pláž a moře

Povolení tohoto fóra: