Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starý strom

+10
-LF-
Shitsuren
Vertasia
annie.16
Terka
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
Admin
14 posters
 :: Město
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Starý strom Empty Starý strom

Fri Dec 13, 2019 9:00 pm
Tento strom je starý 1 000 let a nachází se ve středě parku. Je to vážně impozantní strom. Některé jeho větve byly tak těžké, že spadly na zem a tak tam i zůstaly. Vytvořily tak celkem romantické posezení. Ti nejodvážnější se odváží na strom i vyšplhat.

Starý strom 2e71b86b212b2d16ae7802ed53de1ba5


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 4:05 pm, celkově upraveno 1 krát
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Starý strom Empty Alex Dubois-Winslow

Mon Dec 30, 2019 9:47 pm
*V Illei je nekolik dni a palac mu prijde naproszo nzajimavy. Pro nej je to proste jen dalsi z mnoha palacu, co vypadaji naprosto podobne. Jak se do Illei vlastne dostal? No, vlastne musel ukecat strejdu, aby mu dovolil sem jet. Vi, ze je tady i jedna z diplomatek, ale jemu je to totalne u prdele.* /Jsem nadsenej, ze mi sem matka neposlala zadnou chuvu, aby me nemusela hlidat, jestli nemam bilo pod nosem. No, ale kdo vi, jestli se na me nenalepi ta dipomatka. Budu si na ni muset davat zatracene kurevskyho bacha./ *Pomysli si zatim, co jde i s Taniou na zadech, kterou ma peclive v poudre.* /Jo jasny, ani se mamce nedivim, ze by na me nekoho jako je a zenska nasadila, protoze mit syna fetaka a alkoholika zrejme nebyla jeji predstav, kyz jsem se poprvy sam nadech, kdyz jsem se narodil./ *Jde nejakou cestou, ktera vede kdo vi kam, ale jemu je to jedno, jako vzdy, kdyz ma v sobe dostatecnou davku, by mu bylo vse kralovsky u prdele, ale po par krocich zjisti, kam tahle cesta vedla a jakmile je pred nim celk stary strom, rozgodne se, ze to zakempi pod nim. Sunda Taniu ze svych zad a opatrne ji opre o kmen stomu a sam si sedne na zem a opre se zady o kmen stromu. Na sobe ma tmave kaloty s dirami na koenou, Bile triko, ktere rysuje jeho svalnate telo a pres ramena ma cernou kozeno bundu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Mon Dec 30, 2019 10:02 pm
*Vydala se zase na pár obchůzek po rebelech, se kterými právě dolaďuje jeden z příštích útoků na palác. Všechno musí být dokonale naplánované, aby se to povedlo a nebyly moc velké ztráty na životech na jejich straně. Právě všechny obchůzky dokončila, když zjistila, že jedno princátko je u starého stromu, tudíž blízko u ní. A jak se zdá, je to snad ještě větší kurevník, jak zdejší princové. Vydá se tam a uvidí ho sedět pod stromem.* /Tělo docela ujde./ *Uzná v duchu. Na sobě má černé upnuté džíny a triko s vázáním ve výstřihu. Své růžové vlasy má rozpuštěné a pohupují se jí v rytmu kroků na zádech.* Ahoj. *Pozdraví ho a sedne si s úsměvem vedle něj.* /Tak ten tutovně na něčem jede./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Starý strom Empty Alex Dubois-Winslow

Mon Dec 30, 2019 10:36 pm
*Je mu celkem putna, kam jde, ale hlavne, ze jde a je na vzduchu. Nez z palace vyrazil nekam ven postaral se o to, aby mu jeho milenka se kterou to tahne nekolik let-kokain, dopral stavu, ktery tak milje. Stav kdy je prste spokojeny a jako by byl nekde na oblacku a vsedhny starosti vsedniho sveta bly razem ta tam. Neexistoval zadny titul rince, ktery mu naprosto vadi, ale zase to kompenzuje to, ze on se stejne nikdy nestane kralem, takze si ve sve podtate muze delat, co jen chce, Je mu mentalne jedno, ze del jejich rodine blbou vizitku tim, ze je vecne nekde sjetej, nebo opilej. Je mu srdecne jedno, ze se nevenuje svym poinnostem prince a je mu jedno, ze je stredem pozornosti snad vsech svetovych hledacku fotoaparatu. Krome toho, ze je princem je hlavne po celem svete znamy jako kytarista a zpevak . Ma svou kapelu, ale clenove mu jsou u prdele perotoze on je ten koho ty maly vlhky holky chtej. On je ten kdo tem pipkam zpusobuje to, ze jim vlhnou kalhtky, aniz by vetsina vedela proc se to deje. On je rockovy hvezda soucasnosti. Titul pronce je jen maly bonus k tomu vsemu.* /Neprosil jsem se nikoho, abych ten titul nosil. Kdyby muj fotr nebyl kokot, mohlo bejt vse jinak, ale jelikoz mamu jen zbouchl a vyparil se a o me a o ni se nezajimal, preju mu, aby chcipl a sel do horoucich pekel a aby ho vysoustal sam Luciper./ *Zkrivi se mu pusa a to uz je u stromu, ke kteremu si sedne a opre se o jeho kmen a koka se pred sebe do tmy. Potahne nosem, protoze citi, ze ho tam neco stve a potom, co uslysi zensky hlas pridce otoci hlavu a zamzoura doo tmy a jediny, co vidi jsou levitujici vlasy ruzove barvy.* /To jsem az tak sjetej, nebo ma va hlave cukrovou vatu?/ Cau.. *Pozdravi neznamou a ocima putuje po jejim ele, nez si k nemu sedne.* /Stihla , kozy vypadaj pevne. Zadek snad uvidim taky, az se zvedne./ *Nadzvednde jedno oboci./ S cim ti muzu pomoct? *Zepta se ji a pohledem se snazi zahytit jeji tvar.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Tue Dec 31, 2019 2:37 pm
*Obešla si pár obchůzek s rebely a zjistila, že nedaleko ní se poflakuje jedno z princátek z ciziny, kteří teď obývají zdejší palác. Nemá dneska náladu na naplňování mučíren, ale chce se jen pobavit. Ví, že tenhle princ je ještě větší děvkař než Jasper a Sawyer, takže by to nejspíš nemuselo být zas tak těžké. Na sobě má, jak jinak než, černé přiléhavé oblečení, které jí zvýrazňuje ženské křivky. Její tričko má hluboký výstřih, ve kterém je šněrování. Dojde ke starému stromu, kde princátko kempuje a sedne si vedle něj. Jenom ho pozdraví, nic jiného neříká a pobaveně se usměje, když zaregistruje jeho výraz. Přehodí si přes rameno svoje růžové vlasy a pak se na něj usměje.* S nudou. *Odpoví mu.* Slyšela jsem, že je s tebou dost dobrá zábava. *Pokrčí rameny.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Starý strom Empty Alex Dubois-Winslow

Tue Dec 31, 2019 2:56 pm
*Je mu cekkem putna celej palac. Hlavni pro nej je to, ze nema mamku za zadkem a nepsolala s nim nejakou chuvu, ktera by na nej mela dohlizet, aby se neufetoval k smrti. Jedina osoba, kvuli ktere vi, ze by mel s tim kouzelnympraskem seknout je jeho matka, ktera je pro nej tim nejcennejsim na svete. Vi ze by mel jit na odvykacku, ale proste nechce.**Vim, ze jsem v tomhle totalni kreten, ale jen diky stavum z toho ze se sjedu jsem schopnej byt ten Alex, ktereho vsichni znaji na podiu./ *Potahne nosem a potom si ore hlavu o kmen stromu, kdyz uz u nej sedi, ale potom jej z dumani o kokotinach vytrhne zensky hlas a on je nucen diky te sviddat. Stejne vidi jen siluetu a ruzove vlasy.* /Ze by fanynka? Jak v hudebnim smeru, tak v tom, ze mam v zilach napul modrou krev?/ *Pozzdaravi nezanamou nazoet a potom ocima sjede jeji hrudnik a zhidnoti, ze hrudnik ma dos dobre stavenej a podle toho, jak je jeji siuleta tenka to nejspis zadna tucibomba nebude.* /Co kdyz je to jen prelud, ktery si moje mysl vytvorila? Ne jednou jsem to takhle na turne mel. Po koncerte jsem sbalil sexy zenskou dostal se s ni na hotel dokonale ji vysukal tak, ze nevedela, ci je, ale rano jsem potom zjistil, ze zase tak sexy nebyla a to krva ani zdaleka./ *Usklibne se a zatrese hlavou a zepta se ji s cim ji muze pomoct a po jeji odpovedi zamrka a samolibe se usklibne.* Chtelabys zazit divokou jizdu Alexe Winslouwa jo? Nebo je libo snad autogram na ty tvy pevny dvojcata? /Jo, kdyz jsem na podiu a ve svete hudby vynechavam prijmeni rodiny Dubois, protoze se za Dubois clena fakt necitim./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Tue Dec 31, 2019 3:20 pm
*Dojde ke starému stromu, kde kempuje cíl její cesty a posadí se k němu. Pozdraví ho a pak se pobaveně usměje, když vidí jeho výraz. Když se jí zeptá, s čím jí může pomoct, odpoví mu, že s nudou. Ví, že tohle princátko se spíše prezentuje jako nějaká hudební hvězdička, ale jí je to naprosto někde. Prostě se chce pobavit a je jí jedno, jak si tenhle týpek říká a kolika holkám se dostal nebo nedostal do kalhotek. Mírně protočí očima po jeho samolibém úšklebku a pak se uchechtne.* Jsem poctěna, že sis mých dvojčat všimnul. *Usměje se samolibě zase ona.* Je mi jedno, jestli jsi nějaká pop hvězdička nebo ne. Chci zažít divokou jízdu a to, kdo jsi nebo ne je mi někde. *Pokrčí rameny.* A kdo vůbec ví, jestli nějakou divokou jízdu svedeš. O týpcích jako ty, jsem už slyšela. Ego máte sice hodně velký, ale v kalhotách bych ho musela hledat mikroskopem. *Popíchne ho a prohlédne si znuděně nehty, je zvědavá, jaké reakce se od něj dočká.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Starý strom Empty Alex Dubois-Winslow

Tue Dec 31, 2019 7:27 pm
*Nevnima jestli u nej nekdo je, nebo ne do soby, nez neuslysi hlas nezname divky s ruzovyma vlasama, ktera mu v jeho stavu pripomina cukrovou vatu. Sleduje, jak si k nemu neznama seda a pozdravila jej , tak ji pozdravil taky, prii cemz nezapomel pohledem shodnitit jeji dobre vypadajici hrudnik, ktery vypadal, ze je prirodni narozdil o nekolika set modelek a zpevaček a herecek, ktere mu prosly rukama i posteli. Po jejich slovech ohledne zabavy ji nabidne divokou jzdo Alexe Winslowa.* /Fajn, jak si Cukrik preje./ *Chysta se ji odpovedet, ale nakonec se jen usklobne nad jejimi dalsimi slovy a odfrkne si.* Jaky je kurva moje ego je jedna vec, krasko, ale to, co mam v kalhotech se ti nevejde ani do krku. *Pokrci rameny a hodla ji to dokazat, takze vstane a rozepne si kalhoty a necha kalhoty spadnout ke kotnikum. Jelikoz po vetsinu casu nenosi boxerky a chodi jak se rika na ostro muze tak neznama videt jeho ztvrdle pero, ktere se tyci do vzduchu, jelikoz uz byl tvrdy nejakou dobu a to tod prvni chvile, co se koukl na divcina dvojcata.* Posud sama. Vetsina zenskych ma problem jen s kourenim myho ptaka, takze se u toho vetsinou davi. *Uchechtne se.* Myslis, ze to tvoje pusinka a mandle zvladnou v klidu? *Nadzvedne jedno oboci a potom pokrci rameny.* Nebo Ho muzu rovnou zasunout do tebe. Tohle je ciste na tobe. *Uchechtne si a promne si ho v ruce.* Tady aspon vidis jak na tebe reaguje moje telo a ze muj ptak kurva stoji o to, aby te znicil a ja touzim potom slyset te stenat, jak smyslu zbavena my jeno Barbie. *Rekne chraplavym hlasem a sleduje ji.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Tue Dec 31, 2019 8:26 pm
*Popíchne ho ohledně velikosti jeho ega, která může být v porovnání s velikostí jeho nádobíčka opravdu hodně rozdílná. Po jeho slovech se pobaveně uchechtne* To jsem slyšela už hodněkrát. *Pokrčí ramenem a pak ho sleduje, jak si stoupá a povytáhne u toho trochu obočí.* /Tak ten opravdu časem neplýtvá./ *Prolítne jí hlavou a pak se uchechtne, když si všimne, že je naostro. Upřímně jí velikost jeho nádobíčka trochu překvapí. Navenek to ale nedá znát.* Smíchem z toho, jak je malej? *Zareaguje pohotově na jeho poznámku ohledně dávení.* To asi jo, ale nevim, jestli to zvládnou moje oči. *Usměje se na něj sladce a pak ho poslouchá a sebevědomě se u toho usmívá. Když slyší jeho chraplavý hlas, klekne si před ním a vezme jeho nádobíčko do ruky.* Páni, přece jenom tu něco je. *Zmáčkne jemně jeho chloubu a pak mu jazykem obkrouží špičku a následně si začne postupně zasouvat jeho chloubu hlouběji do krku a za cílem mu způsobit co nejlepší rozkoš. S tímto má už dost zkušeností, takže ví, jak na to.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Starý strom Empty Alex Dubois-Winslow

Wed Jan 01, 2020 7:36 pm
*Rozhodne se mu nelibi, ze tahle Barie srovnava velikost jeho ega a pera. Jeho pero je mnohem vetsi nez jeho ego.* /Vedela by to, kdyby se obcas koukla do bulvaru. Muj ptakby mohl mit sam agenta, ktery by mu domlouval fotografovanii a podobne sracky./ *Pomysli si a usklibne se.* Michas jabka s huskama Barbie, ale pokud mi neveris, ze  je muj ptak fakt skvosnej... *Zvedne se a bez problemu si sunda lakhoty a jelikoz malokdy nosi sposni pradlo a dnes jej nema se ve vzduchu tyci, jeho skvost. Usklibne se.* Uz jen jak jsem videl ten tvuj vystavni a plnej vystrih mi v nem zatracene cikalo. Tohle je tva prace. *Ukaze na stoprely ud a potom jen sleduje,jak si dotycna klekne pred nim a chytne jeho klenot do ruky a spokojene privre oci.* Rial jsem to. Tohle neco ted hezky podrazdi tve mandle, krasko. *Rekne zastrenym hlasem a jakmile citi jeji jazyk, jeho penis okamzite zacuka  a on si skousne spodni ret ajakmile ciri, ze si ho zasouva do jeji pusy, chytne jeji vlasy, aby ji nevadily pri koureni jeho ptaka a sam ji sem tam rukou pridrzi hlavu, kdyz ho ma az po madle a spokojene vydechne a skousne si ret.* Saj Barbie.  Dam ti to po cem tvoje pusinka a kundicka touzi.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Wed Jan 01, 2020 7:49 pm
*Moc dobře ví, že ať už kluk říká cokoli, jeho ego je většinou daleko větší, než chlouba v jeho kalhotách, takže jen tak nějakým kecům nevěří. Od tohohle konkrétního princátka sice pár fotek viděla, ale ráda provokuje a ví o věci zvané photoshop. Sleduje ho, jak si bez problémů sundá kalhoty a sebevědomě se pousměje, když vidí, jak je jeho nádobíčko v pozoru.* Jo, já odvádim většinou skvělou práci. *Pochválí sama sebe a pak si před něj klekne a než si jeho chloubu strčí do pusy, oblízne jeho špičku jazykem. Pak si začne strkat jeho chloubu hlouběji a hlouběji do krku a po jeho výzvě začne sát a dělat mu dobře. Uznává, že tohle je jeden z největších ptáků, které doposud měla v puse. A že už jich měla dost.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Starý strom Empty Alex Dubois-Winslow

Thu Jan 02, 2020 5:57 pm
*Nenavidi, kdyz nekdo mluvi o jeho egu a o tom, co ukryvaji jeho kalhoty v jednom. Obe jsou to jine veci.* A navic muj ptak je rozhodne vetsi nez moje ego./ *Pomysli si a usklibne se a taky ji to hned rekne, ze mele nesmysly, kdyz jeho chloubu jeste ani nevidela a hed jeho pero odsuzuje. Nakonec se zvedne a bez jakychkoliv cavyku si proste sunda kalhoty a vystavi tak sveho ptaka na obdiv ruzovovlase divky pred nim. Poslechne si jeji slova a uchechtne se.* Dokaz mi to Barbie. *Vyzve ji a jeho hlas je stale zaostreny a chraplavy. Potom uz jen sleduje, jak si divka vzala do parady jeho ptaka a to je pesne to, co potreboval.* /Fakt vali holka./ *Chytne jeji vlasy a jakmile citi, ze zacala sat skousne si spodni ret a zakloni hlavu a sam boky prirazi proti jeji puse.* S-sakra Barbie...
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Thu Jan 02, 2020 6:15 pm
*Jakmile si jen tak sundá kalhoty, sebevědomě se usměje.* /Co nemá v hlavě má mezi nohama../ *Proběhne jí hlavou. Řekne mu, že je zvyklá odvádět skvělou práci a nenechá se nijak dlouho přemlouvat. Klekne si před ním a vezme jeho chloubu do ruky. Obkrouží jeho špičku jazykem a následně si ho začne strkat hlouběji do krku. Moc dobře ví jak na to, protože tohle nedělá zdaleka poprvé. Začne sát přesně tak, aby mu to způsobovalo co největší uspokojení a jemně se pousměje, když přirazí boky proti její puse.* /Jo, jsem prostě dobrá Gratulace si všichni schovejte./ *Dál pokračuje v kouření jeho ptáka tak, aby během co nejkratší chvilky dosáhl svého vrcholu.* /Nebyla by sranda, kdybych mu teď toho jeho ptáka uřízla? Zajímalo by mě, čím by pak přemýšlel../ *Tahle myšlenka jí připadá celkem zajímavá a cítí svůj skládací nůž v zadní kapse džínů, které má na sobě. Navíc princátko je tak mimo z práce její pusy, že by si toho nejspíš ani nevšiml.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Starý strom Empty Alex Dubois-Winslow

Thu Jan 02, 2020 9:58 pm
*Jakmile si sunda bej jakychkoliv cavyku avoje kalhoty a do vzduchu se tyci eho tvrdej ptak pousmeje se, protoze vidi, jak si ho Barbie prohlizi. Vyzve ji po jejich samolibych kecech, aby mu teda dokazala jak se schopna a poom uz jen tim, jak se jej dotkne a jak citi jeji vlhky jazyk na sve spicce, citi, jak jeho ptak zaskubal blahem.* /Tak jen do toho, kocko.* Jakmile ho ma divka v puse chytne jeji vlasy, aby ji nezavazely proi praci a potom parkrat sam prirazi boky proti ni a spokojene e usmeje, kdyz mu jeji sani dela opravdu kurevsky dobre. Zkloni hlavu a vydechne Uziva si tenhle moment a jde velice dobre poznat, ze tahle holka na kolenou nekleci poprve, coz tak nejak cekal.* /Tu bych si na turne vzal, jako svou Grpie./ Pomysli si a potom zase parkrat prirazi do jeji pusy a s vydechem a skouslym spodnim rtem a privrenyma ocima se ji na tvrdo udela primo do krku. Pusti jeji vlasy a konecky prstu ji pohlasi tvar, nez ho vysune z jeji pusy.*Spolykalas vse, Barbie? *Zepta se ji a potom ji pomuze vytahnout ji na nohy, ale hned na to ji natiskne na kmen stromu a zvedne jeji ruce do vzduchu. Sve pero necha jeste venku. Neuskodi, kdyz prvetra jednou a cas vercajk. *Priblizi se oblicejem k tomu jejimu a spodni ret ji olizne jazykkem, nez se zse lehce odtahne.* Zaslouzis si odmenu Brbie. *Rekne hlubokym hlasem a jednou rukou chytne obe jeji zpesti a volnou rukou putuje cestou mezi jejimi prsy na bricho az k jejim kalhotum, do kterych se hned nasouka rukou a hladi jeji muslicku prsty pres latku kalhotek.* Chces ty orsty citit uvnitr sebe, nebo chces radeji, abych tam narval svy pero a vysukal ti mozek z hlavy? *Neprestava ji drazdit pres kalhotky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Thu Jan 02, 2020 10:17 pm
*Moc dobře ví, jak a co, když vezme jeho chloubu do pusy a z jeho reakcí vidí, jak moc dobře jí to jde.* /Jo, jsem prostě borec, chlapče./ *Uchechtne se v duchu a dráždí ho tak dlouho, dokud nedosáhne svého vrcholu. Všechno to spolyká a pak si vysune jeho chloubu z krku a uchechtne se.* To je snad jasný, ne? *Zeptá se ho pobaveně a nechá se od něj vytáhnout na nohy a natisknout na kmen stromu. Zablýskne se jí v očích, když jí zvedne ruce do vzduchu. Vydechne do jeho rtů, když jí jazykem přejede po dolním rtu a pak spokojeně zamručí.* No to bych řekla. *Souhlasí s ním chraplavým nadrženým hlasem. Opře si hlavu o kmen stromu, když jede rukou přes její hrudník až ke kalhotům a pak vydechne, když začne dráždit její klín.* Co chceš ty? *Zeptá se ho a slastně vydechne.* Nechám tě vybrat, co zvládneš líp.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Starý strom Empty Alex Dubois-Winslow

Mon Jan 06, 2020 5:18 pm
*Uziva si toho, co se mu monetalne dostava a to skvelyho vykoreni.* /Urcite je bez problemu muzu zaradit na listunu tech top kundicek, ktere opravdu dokonale umi sat pera, jde videt, ze v tom ma cvik./ *kakmile se zastenamim dosahne sveho vrvcholu, koukne se na hlavu one ruzocovlase Barie a zepta se ji, jestli vse jako poslusna holka spolykala a kdyz jej v tom ujisti, spokojene se usklibnee a naledne ji pomuze na nohy. Nez se, ale nadeje, je natiskla nastroms ruukama nahore a jeho jazyk jemne poslaska jeji spodni ret a nasledne ji chraolavym hlasem rekne, ze si zaslouzi odmenu a rychle chytne jeji obe zapesti do jedne ruky a tou, co uvolnil sjede pomalu po ejim hrudniku a brise rovnou pos jeji kalhoty a jeho hbite prsty zacnou drazdit jeji klin.* Zepta se ji, jakou variantu odmeny by chtela, jestli tou s jeho ptakem hluboko v jejich utrovach, nebo tu s jeho sikovnyma, hbityma a vycvicenyma prstama. Nad jeji odpovedi se jen pobavene usklibne a natiskne sve rty na jeji krk na kterem zanecha jedden velky rudyflek a rty da k jejimu ucu,* V obou vecech jsem kurvsky nejlepsi, ale dnes zvolim tu rucni variantu. *Zasepta chraplave a chytne jeji lalucek mezzu rty a zataha za nej, zatim, co se jeho ruka dostane od latku jejiho spodniho pradla a na nic neceka a rovnou do ni vnikne dvemaprsty a a palcem zacne drazdit jeji citlivy bod. Pohyby jeho ruky jsou rychlejsi a pruniky tvrdsi. Citi, jeji tesnost a vlhkost a jeho pero je zse hezky v pozoru.* Jak krasne tesna a vlka... *Zamumla a zase o neco zrychhli a odtahne oblicej, aby mohl sledovat, co s ni jeho prace prstu dela. Jeho oci se lesknou, kdyz vidi, co to s ni dela a jakmile citi, ze to nebude dlouho trvat a ona se udela, vysune z ni prsty a rychlimi pohyby se stara o jeji citlivy pahorek a jakmile i ona dosahne sveho vrcholu skousne si sopodni ret a naposledy do ni vklouze prsty a naledne jeho ruka opusti jeji kalhoty a jeho jazyk olizne jeho prsty, kterymi se pred chvili postaral o to, aby dosala sveho orgasmu. Spokojene zamruci a nasledne si prsty utre do sveko trika a pusti jeji ruku a sam si schova sveho ptaka do kalhot, ale nez se plne odtahne polibi jeji rty a nasledne se odtahne.* Budu mit tvou vuni na tricku celou noc slibuju. *Mrkne na ni a potom se zohne a d si pres hlavu poutko od Tanii a jednou rukou chytne divcinu bradu a palem prejede jeji ruzove rty.* Najdu si te a priste ti ukazu, co vse s tebou udela ptak Alexe Winslowa. Mej se Barbie. *Pusti jeji bradu a nasledne se otoci a vyda se cestou, kterou prisel zase pryc.* /A ze ja si te zase nekdy najdu../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Mon Jan 06, 2020 5:55 pm
*Pořádně mu ho vykouří tak, jak to umí a že to umí skvěle a sebevědomě se pousměje, když slyší jeho zasténání. Řekne mu, že to spolykala všechno a pak ho nechá, aby jí vytáhnul na nohy a opřel o kmen stromu. Zablýskne se jí v očích, když jí zvedne ruce do vzduchu a přejede jednou rukou po jejím hrudníku. Nechá ho vybrat, na jakou variantu se víc cítí a po jeho sebevědomých slovech se usměje.* Dokaž to. *Vyzve ho chraplavým šeptem a pak potichu vzdychne, když ucítí jeho ruku pod látkou svého spodního prádla. Čím rychlejší a prudší jsou jeho pohyby, tím hlasitější je její vzdychání. Hlavu má opřenou o kmen stromu a oči slastí zavřené. Cítí, jak se blíží svému vrcholu a když ho dosáhne, hlasitě zasténá a skousne si spodní ret. Když rukou vyklouzne z jejího klína, snaží se zklidnit dech a pak se na něj podívá a pousměje se, když vidí, jak si oblizuje prsty, kterými jí právě dopřál tak skvělý pocit. Zapne si kalhoty a prohrábne si vlasy. Pak se na něj podívá a zablýskne se jí v očích.* Tak to ti přeju jen ty nejsladší sny. *Usměje se na něj a pak se mu podívá do očí, když jí zvedne bradu a potlačí chuť se po jeho ruce hned ohnat.* Budu se těšit. Měj se, hvězdo. *Rozloučí se s ním a když se otočí a odchází, široce a ďábelsky se usměje.* /Uvidíme se dřív než myslíš. Na tebe speciálně si během útoku udělám čas, neboj, zlato./ *Proběhne jí hlavou a pak se s úsměvem vydá zpátky do ghetta.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Starý strom Empty Rory I. Beavers

Sun Feb 23, 2020 5:37 pm
*Zase skončil hraní v jednom odhlém baru a nemá náladu de vracet do ghetta, proto se na motorce projíždí jen tak městem všude možně s elektrickou kytarou v obalu na zádech. Užívá si pocitu na motorce, když mu vítr pocucháva vlasy v culíku a několik jich i dostane ven ze zajetí gumičky. Na sobě má volné modré docela obnošené rifle a černou mikinu, jak jinak. Jak tak projíždí tím městem, napadne ho jen jediné místo, kde by mohl mít dosti možná klid a tím je starý strom. Po chvilce cesty tam taky dojede, motorku nechá trošku dál a pár metrů už dojde pěšky. Obal s kytarou si položí na zem a sám se posadí zády ke kmenu stromu.Vytáhne si zase z obalu bloček s textami písniček jak má ve zvyku, když je někde sám a dá se do pročítání a upravování jeho naposled napsané písničky. Doufá, že nikdo nepřijde, nerad je přistižen s jeho blokem na písničky ještě když je v průběhu úpravy nebo psaní.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Sun Feb 23, 2020 6:01 pm
*Už posledních pár dnů tráví v ghettu minimálně času. Občas se tam nevrátí ani na noc. Velením pověřila svého zástupce a doufá, že nedojde k žádným hrotům. Ona momentálně pátrá po svých rodičích pomocí papírů, které o Vánocích získala díky Sawyerovi jako výkupné za královnu. Chce vědět, kdo jí odložil do dětského domova. Kdo jí opustil. Dneska je konečně našla. Nemluvila s nimi, jen je celý den pozorovala. Svou rodinu a mladší sourozence. Neví, jestli se s nimi chce seznámit, nebo se jim pomstít, pořád se rozhoduje. Akorát jede na motorce zpátky do ghetta, ale plánuje se zastavit ještě někde v Angeles, aby si mohla vše urovnat v hlavě. Vybere si pro ten účel starý strom. Seskočí kousek od něj z motorky a prohrábne si své růžové vlasy. Pak se vydá ke stromu a pousměje se, když vidí Roryho.* Prosím, řekni mi, že ghetto nevybouchlo a ty tu nepřespáváš. *Ušklíbne se mírně a posadí se vedle něho.* Můžu se podívat? *Koukne na blok v jeho rukou a pak zase na jeho obličej a zamrká jako panenka řasama.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Starý strom Empty Rory I. Beavers

Sun Feb 23, 2020 6:18 pm
*Většinou svoje texty písniček píše někde mimo ghetto, má na to větší náladu, když je kolem něj klid. A ještě lepší je, když píše hned potom, co vystupoval, na to.má ještě větší náladu, protože ví, co zlepšovat. Proto teď jede ke starýmu stromu, kde by ten klid mohl mít. Když se ujistí, že tam nikdo není, posadí se ke stromu a vytáhne si blok plný různých papírků a všeho možného na co zrovna psal text, který ho z čistá jasna napadl. Teď už je naplno ponořený do upravování písničky, na kterou je snad nejvíc pyšný. Takže si ani neuvědomí kroky, které jdou směrem k němu. Probudí ho až známý hlas. Překvapení, že ji slyší skryje a s úšklebkem pohled zvedne.* Nekecej, ty ses vrátila! A upřímně? Nevím, od rána tam nejsem. Ale když jsem odjížděl, ještě stálo. *Pokrčí rameny. Když se ho zeptá, jestli se může kouknout, nakrčí obočí a pohled zabodne do bloku.* Já nevím. *Zamumlá a ještě chvilku slova probodává pohlrdem, nsž odevzdaně hlavu zakloní do zadu a blok ji podá.* Stejně by si mi nedala pokoj. *Uchechtne se.* Jsi první, kdo tenhle text čte. *Zamumlá a nedůvěřivě sleduje jeho slova, jakoby se mohla jakkoliv snad změnit.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Sun Feb 23, 2020 7:23 pm
*Když u starého stromu uvidí Roryho, usměje se a hned se musí ujistit, že ghetto ještě stojí a on nekempuje tady.* Jo, aspoň něco. A jo, jsem zpátky. Měla jsem .... nějaký vyřizování. *Zarazí se na chvíli u toho, jak to nazvat a posadí se k němu. Pak se hned podívá na blok a zeptá se ho se zamrkáním řasama, jestli se může podívat.* Prosím? *Zamrká znovu a následně zavrtí hlavou a vítězně se na něj zazubí.* Nedala. *Ujistí ho a následně už má v rukou blok a začne pročítat text.* Je to skvělý. *Vydechne ohromeně, když to čte.* Jsi v tom vážně dobrý. *Uzná. Na chvíli jí napadne, jestli ho není škoda pro rebela, který může každým dnem zemřít rukou královské rodiny, kdyby je objevili, ale hned tu myšlenku zavrhne.* /Prostě ho budu víc chránit a postarám se o to, aby se věnoval hlavně hudbě./ *Usmyslí se a pak mu blok vrátí.* Je to vážně dobrý. *Usměje se na něj a pak si dá ruce za sebe a opře se o ně.* Jak ses vůbec měl během toho, co jsem byla pryč? *Zeptá se ho.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Starý strom Empty Rory I. Beavers

Mon Feb 24, 2020 6:02 pm
*Nedává na jevo, že se trochu lekl a taky, že je překvapený, že ji vidí. Obočí povysune výš a nakloní hlavu na bok.* Zařizování? *Zeptá se ji trošku zvědavě. Nedojde mu, že když má blok vytažený, asi bude po něm chtít, aby jí to ukázal. Není si tím jistý, přeci jen své texty nikdy tkahle neukazuje, uslyší je až lidi v zapadlých barech kde hrává.* Bych to pak nepřežil a já mám svůj život docela rád, takže ti to radši přečíst dám. *Ušklíbne se a pozofuje ji při tom, jak to pročítá.* Skvělý bych neřekl, ale jsem na tuhle písničku asi nejvíc hrdý. *pokrčí rameny a koutek rru trochu povytáhne do úsměvu. Blok si zase vezme do rukou a i hned ho schová do obalu, kde se nachází kytara.* Dalo se to. Ale co si budeme, velka Arowen ale v ghettu chyběla. *Zazubí se na ni a opět pokrčí rameny.* /Chtělo by to, aby krysy z paláce měli zase akci ve městě. Ani to hlídat neumějí./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Mon Feb 24, 2020 7:53 pm
*Nazve náplň jejích předešlých dnů zařizováním a po jeho zvědavé otázce se pousměje.* Já ... našla jsem svoje rodiče. *Přizná nakonec s pohledem upřeným k zemi. To, co dalšího zjistila, si zatím chce nechat pro sebe.* Ale nikomu to, prosím, neříkej. *Koukne hned na něj. Uvědomuje si, že kdyby se to dozvěděli ostatní rebelové, mohlo by to v nich vyvolat pochybnosti ohledně toho, jak oddaná rebelům je a jak silný je vůdce.* Jenom docela? *Ušklíbne se pobaveně, když si od něj bere blok a pak si pročte verše, které se na stránce nacházejí a vydechne, že je to skvělé.* Je to vážně skvělý. *Stojí si tvrdohlavě na svém, jak je jejím zvykem, když mu blok vrací a následně se zeptá, jak se měl, když byla pryč.* Velká Arowen, jo? *Zahýbe obočím nahoru a dolu.* Neboj, velká Arowen už je zase tady připravená královské rodině zase v blízké době připomenout, kdo je tu vlastně šéfem. *Mrkne na něj s ďábelským úsměvem*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Starý strom Empty Rory I. Beavers

Mon Feb 24, 2020 8:43 pm
*Když zmíní, že měla nějaké zařizování, jalo první ho možná napadnou nějaké službičky náhodným mužům, ale to hned vyžene z hlavy a nedokáže skrýt překvapení, když řekne, co vlastně dělala.* Děláš si srandu ze mě? Tys je našla? No... Tak to je přece skvělý, ne? Nebo... Mluvila si s němi? *Zamrká překvapeně, přičemž má na ni pořád upřený zrak.* A komu bych to asi tak říkal? *Ušklíbne se a hmed na to se na ni pousměje. Kamenný výraz si už zvykl v její blízkosti odhazovat.* /Komu bych to asi tak říkal? S kým se dokáži bavit víc než minutu? Jen s Ar a d Mayurou, tím to hasne./ *Když řekne na jeho texty, že je to skvělý, zašklebí se na ni.* Víš co není fér? Že i kdybych chtěl, nemá smysl se o tom s tebou dohadovat. *Uchechtne se a pobaveně zavrtí hlavou.*Jo, přesně tak. Arowen, která nám už všem chyběla. *Mrkne na ni a následně se zase pousměje.* Mělo by to být co nejdřív, už si určitě zvykli mít své prdele v bezpečí a rozmnožují se jak bakterie dál. *Zamumlá s pohledem plným nenávisti upřeným do země před sebou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Starý strom Empty Arowen Bennett

Mon Feb 24, 2020 9:12 pm
*Přizná, o jaké zařizování šlo a po jeho překvapených otázkách k němu vzhlédne a pousměje se.* Ne, zatím ne. Ještě jsem se nerozhodla, jakým směrem chci, aby se případná konverzace vyvíjela. *Pokrčí rameny.* Mám několik mladších sourozenců... Mě hodili do děcáku, ale pak v klidu měli další tři děti, se kterýma teď tvoří šťastnou rodinku. *Uchechtne se, ale vůbec to nezní vesele.* /Nejspíš jsem jim musela připadat jako vadnej kus./ *Proběhne jí už poněkolikáté hlavou a pak se pousměje.* Co já vím. Radši se jenom ujiišťuju. *Pokrčí rameny. Věří mu, to ano, ale i tak si chce být jistá, proto to řekla. Pak už si přečte text jeho písničky a po jeho slovech se na něj zazubí.* Je dobře, že nechceš, protože nerada ztrácím čas. *Poznamená pobaveně a pak nadzvedne obočí, když jí nazve velkou Arowen a usměje se.* Jo, neměl vás kdo buzerovat, co? *Ušklíbne se pobaveně.* Ale to se nám právě hodí. Víš co se říká o lásce? Je to největší slabost člověka. Zvlášť, pokud jde o někoho, koho miluješ a nosí v sobě tvoje děti. *Mrkne na něj.* Je tak snadný toho využít. Stejně tak jako skoro zmrzačenýho korunního prince, nemocné královny a brzo senilního krále. Rozpadají se prakticky sami jako domeček z karet. A my budeme ti, kdo na něj pošlou trochu větru. *Pokrčí jemně rameny.*
Sponsored content

Starý strom Empty Re: Starý strom

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru