Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Taylorovidní zrzka
Zobrazit informace o autorovi

Starý strom - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

za Mon Feb 24, 2020 9:48 pm
*Pozorně ji posloucha a potom přikývne.* Tak máš několik možností. Ja ma tvým místě, bych je podpálil. /Protože to mi fakt jde. Podpalovat svou rodinu./ Ale taky se jim můžeš ukázat a pak jim.... To oplatit a pomstít se jim. *Pokrčí rameny, přičemž zamýšleně nakrčí obočí.* O důvod víc jim tu šťastnou rodinku narušit. *Zamumlá a nic v hlase nenaznačuje to, že by to měl myslet ze srandy. Protože on o takových věcech ani žertovat nedokáže. Potom se opět uchechtne a zavrtí hlavou.* Jako bych to dávno nevěděl. Už pár let u rebelů jsem, abych věděl, že nerada ztrácíš čas. *Uchechtne se, přičemž si opře hlavu o kmen stromu a ruce vloží do kapes u kalhot.* Jo, to muselo chybět všem. *Řekne pobaveně a poté ji opět poslouchá.* Jo, něco takovýho jsem slyšel.*Svraští obočí, přičemž se lépe otočí na Arowen.* Takže si zahraješ na vlka a oni budou tvoje ovečky. Teda prasátka. Nebo cokoliv. *Pokýve hlavou, aby se ujistil, že to chápe.* /A proto je lepší se nezamilovat, je to ztráta pevných nervů, vlastní vůle a času. A akorát je to další strach./
AndyHoff

Starý strom - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

za Tue Feb 25, 2020 8:43 pm
*Když slyší o podpálení, s úsměvem přikývne.* Takovej výlet by se líbil Mayuře. *Poznamená pobaveně.* Mám v plánu pomstu. Jenom si nejdřív potřebuju ověřit jeden opravdu zajímavej fakt. Jestli bude pravdivej, podkope to jak mojí rodinu, tak i tu, co si říká královská. *Její rty se roztáhnou do ďábelského úsměvu a pak přizná, že má sourozence.* Na jednu stranu bych je ráda poznala a zjistila, proč to udělali, když další děti si v klidu nechali a na druhou mám sto chutí tam prostě přijít a jednoho po druhém podříznout. Ideálně tak, aby to všichni hezky viděli a rodiče bych nechala nakonec. *Tahle představa se v její hlavě promítá pořád častěji a častěji a je opravdu lákavá.* Jo, znáš mě opravdu dobře. *Mrkne na něj a z těch slov je slyšet, že nemluví pouze o tom, že si je vědom toho, jak nerada ztrácí čas, ale i jiných, dalších, věcí, o kterých moc lidí třeba nemá ani tušení.* To věřím. Neboj, vynahradím vám to. Připravíme malé princezně dárek k narozeninám v opravdu velkém stylu. *Na její tváři se opět objeví ten známý ďábelský úsměv.* Je jedno, kdo bude kdo. Hlavní je, že na konci budou všichni mrtví. *Pokrčí s úsměvem rameny.*
Taylorovidní zrzka

za Thu Feb 27, 2020 5:51 pm
To teda jo. Ta by na nic nečekala a hned by šla na to. *Pousměje se, přičmž pohled zabodne do země před sebou.* Jo, tady vždycky v takových případech vyhraje pomsta. /Kde bych byl, kdybych otce nezabil? Dost možná bych byl mrtvej já./ *Uchechtne a poté povysune zvědavě obočí.* Zajímavej fakt? Mám rád zajímavý fakty. *Uchechtne se a u toho ji sleduje dál.* Neříkej mi, že třeba tvá rodina je spojená s tou královskou? Nevím, třeba nějaký sestřenice, bratranci, co já vím co dál? *PLácne první věc co ho napadne. Poté aby se mohl lépe opírat hlavou o strom si sundá menší culík a vlasy si začne prohrabovat na všechny strany až to vypadá, jakoby z jeho mini koncertíku přijel právě teď.* Tak zrealizuj tady tenhle nápad, aspoň to odradí další rodiny dávat děcka pryč. *Pokrčí rameny, přičemž se trpce ušklíbne. Po jejím mrknutím se na ni pobaveně zašklebí a zase si začne vlasy prohrabovat.* Začneme jí do pokoje házet rozřezaný medvídky a za letu je zapalovat? *Zase se na ni zazubí. Temhle nápad by se mu líbil, i ldyž věří, žemá v úmyslu něco lepšího.*
AndyHoff

Starý strom - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

za Fri Feb 28, 2020 7:44 pm
*Pobaveně se usměje, když slyší, jak má rád zajímavý fakta a po jeho otázce se zasměje.* Nic dál. Daleko blíž. *Usměje se ďábelsky.* Královna žije v domnění že celá její rodina, včetně staršího bratra zemřela při autonehodě. *Dá důraz na slovo 'včetně'.* Ale co kdyby jejího bratra někdo tehdy zachránil, umístil do jiného dětského domova a ona to nikdy nezjistila? A co kdyby její bratr dospěl, našel si ženu a měl s ní čtyři děti přičemž to nejstarší by strčil do děcáku co já vim proč, asi aby si vykompenzoval vlastní dětství? *Pokrčí rameny a při slovech o nejstarším dítěti ukáže na sebe.* Královna je moje teta. *Shrne to nakonec to nejlehčeji, aby to Rorymu nemuselo nijak dlouho docházet. Pak ho sleduje, jak si začne prohrabovat vlasy.* Jo, nejspíš jo. Ještě uvidím. *Přikývne a pak zmíní dárek pro princeznu Edelynne.* Taky možnost, tím bysme mohli začít. Pak tam jako vždy vtrhnout a odnést si princezničku s sebou na soukromou oslavu pořádanou mnou. Dárky se rozbijou nebo z nich vyroste. Jizvy zůstávají do konce života. *Usměje se sladce, jako kdyby plánovala jak bude o víkendu péct cookies.*
Taylorovidní zrzka

za Fri Feb 28, 2020 8:09 pm
*Zvědavě se dívá na Arowen a čeká, co zní vyleze, protože má v hlavě snad sto různých scénářů, že je nějaký dítě královského páru až po přímo apokalyptické scénáře. Hltá každé její slovo a u toho se zamyšleně mračí, jak se ty fakta snaží pobrat. Je rád, že to, co se tady snaží říct, nakonec i řekne, protože se mu v hlavě točí kolečka na sto obrátek a snaží se ty informace vstřebat. Když řekne, že královna je její teta, jen na ní nepřítomně kouká. Až po pár sekudnách se odlepí od stromu a překvapením otevře pusu.* Děláš si ze mě jenom prdel, že jo? To jako fakt? *Vrtí u toho hlavou a snaží se to pořád pochopit.* Počkat, neměl bych ti teoreticky říkat výsosti? *Zazubí se na ni a v sedě se ukloní.* Tak to je docela šok. *Uchechtne se a zase se opře. Poté už přijde řeč o oslavě malé princezny a zase řekne nějaký první nápad.* Heký dárek. Myslím, že to nebude dárek jenom pro ni, ale pro její sladký rodiče. Tvýho strejdu a tetu. *Uchechtne se a stále nad tím vrtí hlavu.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Starý strom - Stránka 2 Empty Re: Starý strom

za Sat Apr 04, 2020 11:49 am
Pátý ročník
LittlePrincess

Starý strom - Stránka 2 Empty Kathleen Rey Horn

za Sat Apr 11, 2020 5:43 pm
*Rozhodla se, že se vydá z paláce zase ven, akorát tentokrát věděla kam chce jít a nesla si sebou pár věcí. Jako je deka, skicák,dvě tužky,kniha a láhev s vodou. Vše nesla úhledně poskládané v náruči, tak aby jí nic nevypadal. Od toho setkání na festivalu, pořád toho neznámého kluka nemůže dostat z hlavy. Na krku má pořád jeho řetízek a usmívat se přitom. Zamířila rovnou do parku, na své oblíbené místo ke stromu, kde si rozložila deku, na kterou si položila své věci. Sama si pak lehla a dala se do kreslení. Z toho nakonec po chvíli kolem ní leželo spoustu papírů, některé vcelku, jiné roztržené na půl, jiné zase zmačkané. Co měly společné byl obličej, který na nich byl a který ona z hlavy dostat nemůže, blonďák z festivalu, kterého nezná jméno. Mohla se zeptat bratra, ale ten by měl zbytečné otázky. Rozhodne se sama kreslení vzdát a radši se přetočí na záda a zadívá se na mraky na obloze. Přičemž si nevědomky hraje s řetízkem, který jí nepatří.*
Taylorovidní zrzka

Starý strom - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

za Sat Apr 11, 2020 6:10 pm
*Až druhý den po festivale si uvědomil, jak moc velkou blbost udělal. Nebyl úplně při smyslech, takže si neuvědomil, že dívka se kterou mluvil je z paláce. A ještě víc je ze sebe zmatený, proč ji vlastně ten řetízek půjčoval. Nikomu se nesvěřil a bál se s dívkou z festivalu zkontaktovat, aby mu řetízek vrátila. Teď už zamířil protřídit si myšlenky někam do města, kde by mohl mít klid a nikdo by ho nemusel rušit. Vlasy má nučesané na jednu stranu a na sobě má to, co vždy. Takže mikinu a roztrhané rifle. Po cestě si zapálí cigaretu a u toho se rozhlíží kolem sebe.* /Doufám, že na mě nevybafne Eris a neseřve mě za cigarety./ *Když už z dálky vidí starý strom, je rád, že už je konečně na místě. Z čeho ale vůbec nadšený není, je dívka, která leží na zemi. Když dojde blíž, pozná její obličej a sice by si to nepřiznal, ale pocítí nervozitu. Přece jen je z paláce a on je rebel z rodiny rebelů. Mlčky přejde ke stromu, o který se zády opře a na dívku upře pohled.* Hádám, že si můj chránila, jak ti říkal? *Zeptá se ji a i když se snaží, aby zněl, že je mu to jedno, nedokáže skrýt menší potěšení z toho, že jeho řetízek má vážně na krku.* /Vezmeš si ho, odejdeš. Kolikrát jsem už bezeslov od dívek odešel? To bylo v jiné situaci, ale to zvládnu./
LittlePrincess

za Sat Apr 11, 2020 6:25 pm
*Nikdy by si nepřiznala, že může být tak mimo z někoho koho sakra sotva zná. Vždyť to ani není možné, ne? Každopádně, ví jedno...jenom co mu vrátí řetízek, už se pravděpodobně neuvidí. Jenže ten řetízek se jí líbil, to že patří jemu, je přece vedlejší. Teda aspoň snad, doufá v to. Uslyší přibližující se kroky směrem blíž a blíž k ní a ke stromu. Ohlédne se za přicházejícím, v ten moment se ale a zarazí, protože je to právě ten, kterého tu zrovna dvakrát nečekala. Sedne si a začne k sobě hrnout všechny papíry, i ty které zmuchlala do kuliček. Aby si nevšiml co na nich vůbec je, založí je všechny na jednu hromadu. Pohledem sklouzne ke své ruce, ve které drží řetízek, mlčky na jeho otázku přikývne.*Jo já, jasně.*Zamumlá nejistě, s povzdychnutím skloní svou hlavu a pustí řetízek. Ten si taky odepne a dá do jedné ruky, kterou k němu natáhne. Z deky se ale nezvedá, jen se dívá dolů, místo toho, aby viděla jeho reákci. Přece dá mu ho, a on zmizí ne? Takhle to fungovalo.*
Taylorovidní zrzka

za Sat Apr 11, 2020 7:06 pm
*Bez toho řetízku se cítí docela nesvůj, ješt když je k lidem, co nezná docela nedůvěřivý. A co teprve k člověku, který je z paláce. To je jeho nedůvěra ještě větší. Když ale dojde ke stromu, kde tu dívku uvidí a uvidí i řetízek, není si jistý, jestli s ní má vůbec mluvit. Nakonec ale promluví a sleduje ji, jak si řetízek sundává. Když mu ho podá, na řetízek se zadívá a mlčky si ho po chvilce vezme, ale jen ho svírá v dlani a u toho se na něj dívá. Když pohled zvedne, všimne si hromádky papírů a nakloní hlavu na bok.* Kreslíš? *Zeptá se ji a u toho si řetízek dá z ruky do ruky a zase zpět.* A neříkej mi, že pořád někam chodíš jen sama. Na festivalu si byla sama, teď jsi tady sama. To někdo tak hezký jako ty, nemá někoho, kdo by ho doprovázel? *Povysune zvědavě obočí a pak si uvědomí, že vlastně ještě dívce neřekl své jméno. Není si ale jistý, jestli jí ho má říkat a nebo jestli jí nemá říct své druhé.* /Stejně by si to zjistila od Edwarda... Takže je to stejně fuk./ Jo a jsem Romeo. *Pokrčí u toho rameny a řetízek si zase přesune do druhé ruky.*
LittlePrincess

za Sat Apr 11, 2020 7:30 pm
*Jistě, že je zaražená a váhá v tom jestli si ten řetízek sundat. Ale nakonec to přece jen udělá, patřil mu, tak se slušelo mu ho vrátit. Proto k němu natáhne ruku a vrátí mu ho. Jenže on potom neodchází a to jí zarazí ještě víc, proč neodchází, dala mu co je jeho a nic dalšího ho tu přece nedrželo. Ale možná chtěl být jen na vzduchu, takže se to rozhodne neřešit. Zarazí se, když si všimne těch papírů.*Jo, občas...trochu.*Potvrdí mu v odpovědi tiše a přikývne. Přitom tak nějak pozoruje jeho ruce, nerozumí tomu, proč si ještě ten řetízek nenasil zpátky na krk.*Ne, nikdo takový se rozhodně ještě nenašel.*Přizná jednoduše a pokrčí nad tím rameny, také se tím snaží nevnímat to, že řekl že je hezká, jo radši by tuhle část věty přeslechla. Jí to nevadí, né tolik aby si na to stěžovala, ale tím jak na to už znovu upozorňoval, přišlo jí to zvláštní. Zvedne k němu své oči a několikrát zamrká.*Teď bych měla říct, že tě ráda poznávám?*Skousne si nejistě spodní ret a nakloní hlavu na stranu. Jo s lidma z města se moc neseznamovala a v paláci jí každý zná, takže netuší jak tohle má probíhat. Znovu sklopí pohled dolů a zavrtí hlavou.*Nic jsem ti s tím řetízkem neudělala...*Zašeptá k němu nejistě a povzdychne si.*
Taylorovidní zrzka

za Sat Apr 11, 2020 8:07 pm
*Možná by hned radši odejít měl, ale hned jak má řetízek zpátky, akorát se lépe opře o kmen stromu a dívku si lépe prohlíží. Ještě nikdy snad takhle s nikým z paláce nemluvil, když nepočítá lidi z kapely. Možná by radši odejít měl, než se třeba prokecne o tom, že je rebel nebo aby na něho zapomněla a při útocích si na něj nevzpomněla. Ale on tam jen stojí a prohlíží si ji.* Můžu se kouknout? *Kývne hlavou k papírům, jelikož by docela chtěl vidět, jak dívka kreslí. Nebo taky jen hledá nějaké věci, o kterých by mohli vést řeč.* Tak to vůbec nechápu, lidi musí být slepí, že se nikdo nenašel. Protože jak by tě mohli přehlédnout? *Mrkne na ni a věnuje ji menší úsměv, který většinou používá na dívky, které jsou zrovna v jeho blízkosti. Po jejích slovech se uchechtne a pokýve hlavou.* Jo, to občas lidi říkají. I když to nemyslí upřímně. *Ušklíbne se, přičemž si rukou vjede do vlasů a zase si Kath prohlédne.* To vidím, vážně ses o něj starala hezky. *Přikývne a nakonec si ho už plánuje zapnout kolem krku, ale zastaví kousek od krku a zamyšleně nakrčí obočí.* Víš, nejsem zrovna důvěřivý typ člověka a taky ne někdo, kdo se s lidmi vídá víckrát než jednou. Proto by sis ho měla nechat. Třeba jako vzpomínku? Nebo abych měl důvod tě najít a přesvědčit se, že ho nosíš. *Řekne a zase pokrčí rameny a snaží se, aby jeho hlas by bez jakýkoliv emocí, tak jak se to učí od malička.*
LittlePrincess

za Sat Apr 11, 2020 8:38 pm
*Všimne si, že se na ní díval a také to jak si jí prohlíží, ale snaží se tomu nevěnovat veškerou pozornost. Normálně nemá problém s někým mluvit a teď se kdoví jak přemáhá, aby sotva něco řekla. Nepoznává se v tomhle.*Pokud chceš vidět svůj obličej, posluž si..*Skousne si spodní ret a kývne hlavou k papírům, jo normálně kreslila i hezky, jenže to přišel ve špatnou dobu, jelikož teď ho měla plnou hlavou. * Nejspíš to bude tím, že většina kluků zajímají holky s výstřihem bůhví kde.*Ušklíbne se nad tím a pokývne hlavou, prostě tak to jednoduše bylo a ona se o to nestarala. Vždy byla jen malou sestrou Edwarda, o kterou se kluci nestarali, sice by neřekla že je zrovna ošklivá, ale očividně ve spoustě věcech měla nedostatky.*Chápu.*Zamumlá jen tiše a kývne hlavou, spousta lidí spousta slov nemyslí upřímně, a nemusí to být jenom při poznávání se.*Snažila jsem se.*Přikývne stejně jako on, přičemž pozoruje jak se zarazí v tom, aby si ho vrátil. Místo toho se postaví a stoupne si před něj, tak aby se mu mohla líp zadívat do očí,*Řekl jsi, že ho máš pro štěstí, to ti přece vzít nemůžu.*Zamumlá tiše a natáhne k němu opatrně svou ruku, konečky prstů se tak dotkne jeho tváře.*
Taylorovidní zrzka

za Sun Apr 12, 2020 4:16 pm
*Po jejích slovech mu vyletí obočí do výšky a nezapomene i na menší úšklebek.* Můj obličej? Tos mě kreslila, abys nezapomněla můj dokonalý obličej? *Uchehctne se, ale zvědavě se na obrázky koukne.* Není to špatný. *Pokrčí rameny a obrázky ji zase vrátí, přičemž na ni stále upíná pohled. Nějak se snaží pochopit, proč ho vlastně kreslí, ale radši nad tím jen zavrtí hlavou.* Chtěl bych říct, že nejsem ten typ... Ale jo, sem tam jo. *Uchechtne se a zase si rukou vjede do vlasů, aby si je oddělal z obličeje.* Třeba to štěstí potřebuješ víc než já. /Kdyby mi řpínášel štěstí, tak mi přináší i radost, nepřináší ani jedno. Jinak bych se nedozvěděl, že hedda je celou dobu tady a byli byhom celá rodina./ *Nad svými myšlenkami zatne zuby a musí se kouknout jinam, aby se mu myšlenky urovnaly. Když se dostkne jeho tváře, zase sebou škubne a ruka mu vyletí na tu její. Když si to uvědomí, omluvně pokrčí rameny a ruku ji jemně stiskne.* Ale jo, tak já si ho nechám, pokud mi zaručí to štěstí a uvidím tě ještě někdy. *Mrkne na ni a sám ji dá ruku na tvář a palcem ji po tváři pohladí. Potom se k ní nakloní tak, že je jen kousek od jejího obličeje. Zastrčí jí pramínek vlasů za ucho a zase se odtáhne a opře se o strom, přičemž si založí ruce na hrudi a jen ji pozoruje.*
LittlePrincess

za Sun Apr 12, 2020 4:39 pm
*Všimne si jeho úšklebku a v ten moment se ještě víc zastydí za to, že se vůbec něco pokoušela kreslit.* Vlastně...od našeho setkání tě mám plnou hlavu.*Přizná jednoduše a pak už ho nechá prohlížet si její obrázky, sice nebyly nejhorší ale teď se nedokázala soustředit cokoliv jiného a to jí hrozně štvalo. Stejně jako jí znervozňuje jeho pohled, který na sobě pořád cítí, snaží se být v klidu a nic na sobě nedávat znát. Ušklíbne se, když jí její myšlenku částečně i potvrdí. No jasně, že většina mužských bylo stejných. *Lidi co nikoho nezajímají, nepotřebují štěstí.*Zavrtí nad tím pomalu, ale jistě hlavou a podívá se na něj. Však i vlastní bratr na ní kašlal a nechtěl s ní trávit čas. Byla sama, možná je to správné  a zaslouží si to. Když ucítí jeho ruku na té své, také k ní sklouzne pohledem.*Můžeš mě vidět kdykoliv..budeš chtít.*Namítne tiše, přičemž se sama pod jeho dotekem zachvěje. Nikdo se jí takhle nikdy nedotýkal, a ona sama neví proč se dotýká jeho. Zadívá se mu krátce do očí a zamrká, než o jeden krok od něj ustoupí a sklopí svůj pohled.*Možná bych... tě neměla rušit?
Taylorovidní zrzka

za Sun Apr 12, 2020 6:36 pm
*Přijde mu to zvláštní, že ho dívka, se kterou se viděl zatím jednou kreslí. Ale docela ho to potěšilo, ale na to je až moc nedůvěřivý a radši si celkově všechny emoce skrývá uvnitř sebe, aby mu nebyly vidět v obličeji. Tak jak už ho to od malička učí a on si taky bere příklad ze svých rodičů. Potom se zamračí a podívá se na ni zvědavým pohledem.* Buď kecáš nebo máš málo sebevědomí. A co si budeme, mě docela zajímáš. Přece jen jsem tvoje kreslící oběť. *Uchechtne se a věnuje ji jeden ze svých opatrných úsměvů. Poté si zase řetízek sundá a dá jí ho dlaně, přičemž ji přes tu dlaň dá ruku.* Ber to tak, že štěstí potřebuješ. *Usměje se na ni a poté ji už dá ruku na tvář. Po jejích slovech se ušklíbne a zavrtí hlavou.* Nemyslím si, že je dobrý nápad, abychom se nějak často setkávali. A věř mi, že bych chtěl, ale dejme tomu... Že je to nebezpečné. *Zamumlá potichu a zase ji pohladí po tváři.* Já bych měl jít, tys tu byla první. A když ti bude až tak moc chybět model, přijď kdykoliv, kde budu s kapelou. To ti bráška dovolí, ne? *Nakloní hlavu na bok a z kpasy si vythne zase krabičku s cigaretami, přičemž si jednu vytáhne a zapálí si ji. Už by se dal na odchod, ale ještě se k ní vrátí a vezme si do ruky jeden z jejích obrázků.* Nemohl bych si ho vzít? Na památku? *Složí si ho do kapsy a prostě nečeká na její souhlas, reakci a dá se na odchod.*
LittlePrincess

za Sun Apr 12, 2020 10:51 pm
*Jeho obrázky nakreslila z pro ní neznámého důvodu, nerozumí tomu a doufá, že se to už dít nebude, jenže ona nechápe spoustu věcí co se vztahů  a emocí týká. Jenže on se na ní díval a z jeho očí nedokázala nic konkrétního rozeznat.*Sebevědomí nepatří  mezi důležité věci.*Pokrčí rameny a tím také šikovně a záměrně obejde další jeho slova, ze kterých by jen tupě koukala a byla zmatená. Oběť, jo to rozhodně neznělo přívětivě, ona ho tak totiž nebrala, prostě to byla jen náhodou chyba. Která už se jí jistě nestane. Překvapeně zamrká, když jí zase dá jeho řetízek a ve své ruce jej opatrně stiskne.*Děkuji ti.*Zašeptá tiše na jeho slova a opatrně si jej připne na krk, teda pokud by jí nezabránil, což neudělal. Sice nechápe proč jí ho zase dal, ale teď už se myšlenek na něj nezbaví stoprocentně. Věnuje mu proto nejistý úsměv, který však vzápětí zase opadne po jeho slovech.*Uvidíme se.*Zamumlá rozhodně, je si tím jistá. Nechce ho vidět ve společnosti svého bratra, protože ten by jí nedovolil se s ním bavit. Proto také jen zavrtí hlavou s povzdechem. Zarazí se, když si vezme jeden obrázek. Ani nad tím nestihne nic říct a jen mlčky sleduje jak s ním odchází...proč by si bral obrázek na kterém je on na památku. Zmateně ještě kouká, než se rozhodne vzít všechny své věci a odejít domů*

Starý strom - Stránka 2 Empty Noah de Croy- Solre

za Mon Apr 20, 2020 10:30 am
*So sestrou sem pricestovali len pred dvoma dňami. Tá hneď niekam zmizla, zaujímalo by ho kam. Sľúbil rodičom, že na ňu dá pozor, ale keď sa tu bude len tak túlať a jemu ani nepovie, kam išla.* /Ver mi Lotte, keď na teba najbližšie natrafím, nepraj si ma!/ *Rozhorčene sa prechádzal po izbe a keď už hrozilo, že vychodí do koberca cestičku, hodil si na biele tričko sveter a vhupol do pohodlných topánok a vybral sa poprechádzať do mesta. Včera sa už stretol s niekoľkými zahraničnými hosťami a vymenil si s nimi niekoľko zdvorilostných fráz. Život v paláci bol v skutočnosti nudný. Obyčajní ľudia sa domnievajú, že nemajú nič iné na práci ako vysedávať s vyloženými nohami a nechať sa kŕmiť. V skutočnosti musel podpisovať samé papiere a preberať samé nudné témy ako je hospodárstvo, či ekonomika. Nie, Noah mal radšej fyziku a matematiku, kde mohol využiť svoj intelekt a nechcel stále počúvať, ako je na tom ten alebo ten hospodár s úrodou. Samozrejme uvedomoval si, že sú to dôležité informácie, ktoré neradno zanedbať, ale každý musel uznať, že je to strašne nudná záležitosť. Teraz si musel trochu vyvetrať hlavu. Prechádzal sa a nechal, nech ho nohy zavedú, kam chcú. Očami nevnímal okolie, jednoducho len išiel. Ani sa nenazdal, ocital sa pri starom majestátnom strome. Tu to vyzeralo byť ako pokojné miesto, kde si nemusel robiť starosť, či ho niekto nesleduje a kde si môže ukradnúť chvíľu pre seba.*
annie.16

Starý strom - Stránka 2 Empty Alessia E. Schreave

za Mon Apr 20, 2020 10:59 am
*do města zamířila hned ráno. Od té doby, co přespala s Edwardem na vyhlídce se cítí ještě hůře, než předtím. Pořádně si nepamatuje, o čem se bavili. Pamatuje si, jak ji řekl že má hezké oči ona mu řekla to samé, přičemž mu seděla na klíně, a pak jak šli spát. Ví ale, že jí tenkrát řekl něco víc, jenom neví co. Od té doby s ním nemluvila. Vlastně téměř s nikým z jejích kapely. Ani s Colem se stále neviděla a začíná to na ní všechno dost dolehat. Ráno si šňupla trochu "bílého zachránce", aby se více uvolnila a tak se teď s úsměvem na rtech prochází městem, dokud nedojde ke starému stromu. Všimne si, že tady nikdo není, a tak si vytáhne z batohu joint, který si následně i zapálí. Když si potáhne, slastně zavře oči. Pak obejde strom, protože na druhé straně by měla být lavička, na kterou si chce sednout. Když tam dojde a všimne si nějakého kluka, kterého nezná povytáhne obočí.* Vypadáš, jakobys potřeboval trochu upustit páru.*rozhodne se mu rovnou tykat a sedne si na lavičku.*

za Mon Apr 20, 2020 11:17 am
*Zamyslene hľadí do blba a ani si nevšimne, že sa spoza druhej strany stromu vynorila dievčina až kým sa mu neprihovorí. So záujmom sa na ňu pozrie. Je od neho o niekoľko rokov mladšia a hlavu jej zdobí koruna blond vlasov. Práve vďaka vlasom si domyslel, že patrí do rodiny Schreave. Zdalo sa mu, že už ju raz letmo zazrel na chodbe paláca, ale nebol si istý. Krivo sa pousmeje nad jej poznámkou a odpovie naspäť.* Prišiel som len pred dvoma dňami a už mám všetkého po krk. *Tyká jej tiež, keď už sa rozhodla ona tykať jemu. Zrak mu padne na joint, ktorý držala v ruke.* /Ty si teda pekný kvietok./ *Pomyslí si, ale namiesto toho povie niečo iné. Kývne hlavou k cigarete.* Vyzerá to tak, že nie som jediný. *A na tvári sa mu objaví potmehúdsky úsmev. Nečakal, že tu na niekoho natrafí, ale spoločnosť mu padla dobre. Nevedel však, čo od toho drobného dievčaťa očakávať, preto sa mal radšej na pozore a dobre volil slová.* Nečakal som, že práve tu na niekoho natrafím. Ako vidím, táto krajina je plná prekvapení. *Uvedomoval si takmer nebadateľný prízvuk v hlase, ale keď rozprával, bolo mu dobre rozumieť. Povytiahol obočie čakajúc na odpoveď.*
annie.16

za Mon Apr 20, 2020 11:46 am
*se spokojeným úsměvem se prochází městem, dokud nedojde ke starému stromu, kde si zapálí jointa. Pak přejde na druhou stranu, kde by měla být lavička a všimne si někoho, koho nezná. Poznamená, že vypadá, jakoby potřeboval trochu upustit páru. Na když si všimne, jak na ní se zájmem pohlédne, povytáhne obočí. Má na sobě přiléhavé černé kožené legíny a obyčejné bílé triko. Na zádech má klasicky svůj malý batůžek, ve kterém si nosí zásoby.* Páni, asi bych měla někomu říct, že se tady o hosty nestarají dobře, když už toho máš tady po krk, co?.*ušklíbne se a pak si sedne na lavičku. Když kývne hlavou k cigaretě, kterou drží, pokrčí rameny.* Pomáhá to. Chceš?*zeptá se ho a nakloní hlavu na stranu.* Jo, Illea je plná překvapí, která nikdy neomrzí.*povzdychne si a všimne si jeho přízvuku.* Odkud jsi? *Zeptá se a potáhne si z jointa.*

za Mon Apr 20, 2020 11:58 am
*Sleduje mladú dievčinu ako si poťahuje cigaretu. Chrapľavo sa zasmeje.* To nemusíš. Vieš, niekedy sa vladárske povinnosti zunovať musia. Komu sa stále chce počúvať, ako sa sťažuje ten či ten? *Potom zo žartu prehodí.* Niekedy mám chuť im do úst strčiť, čo mám najbližšie po ruke, aby som im zapchal zbytočne ukecané ústa. *Sadne si na lavička oproti dievčine a pozorne si ju premeria. Keď mu tiež ponúkne joint, prikývne.* /Veď čo sa môže stať, keď si raz za čas dám?/ Rád si dám. *Odpovie na ponuku. Zaujímalo by ho, odkiaľ ten joint nabrala.* Ešte nikdy som nevyslovil vetu, v ktorej by sa vyskytovali slová joint a princezná spolu. *Škádlil ju. Na otázku svojho pôvodu, odpovie tak trochu apaticky.* Z Belgie. Princ Noah de Croy-Solre osobne, k tvojim službám. *Zaškeril sa. Svoj titul používal len keď musel. Neznášal dotieravých ľudí, ktorý sa mu pchali do zadku len preto, lebo raz mal po svojom otcovi prevziať vládu nad krajinou.*
annie.16

za Mon Apr 20, 2020 1:10 pm
*poznamená, že by se asi někomu měla zmínit, že se tady o hosty nestarají dobře.* Stačí říct, já s tím nemám problém.*pokrčí rameny a zazubí se na něj. Po jeho dalších slovech se uchechtne. Jelikož už není moc při sobě, vidí v tom více významů, než sama chce.* Co víš, třeba se najde někdo, komu by se to líbilo.*prohodí pobaveně a usměje se. Pak mu nabídne joint a když ho příjme, podá mu ho. Potom protočí očima a pokrčí rameny.* Nejsem na světě proto, abych předstírala dokonalou namyšlenou princezničku.*pronese vážně a pak se ho zeptá, odkud je.* To je dobrý, na to už mám jinýho prince, ale díky za nabídku.*uculí se na něj a vezme si od něj zpět joint, ze kterého si následně i potáhne.* Jsem Alessia.*představí se mu také.* Takže jsi taky jeden z těch, co si přijeli vychutnat bráchovu Selekci na živo?*ušklíbne se.*/jestli vůbec nějaká bude. Nedivila bych se, kdyby mu ty holky zdrhly hned první den..pokud ho teda vůbec uvidí, když zdrhnul./

za Mon Apr 20, 2020 1:20 pm
*Potiahne si z jointu a hneď mu vyfrčí polovica starostí z hlavy a nahradí ho oblak poblúznenia a otupenosti.* /Toto nie je správanie hodné môjho postavenia. Keby to rodičia vedeli, asi by ma zabili./ *Pomyslel si. Ale komu na tom záleží? Vždy mal rád večierky a nemal strach vyhodiť si z kopýtka. Pokrčí ramenami, keď sa dozvie, že ona už svojho princa na bielom koni našla.* Bodaj by niekto taký pekný bol sám. *Pôvodne si to iba pomyslel, ale joint mu rozviazal jazyk a to, čo by si za iných okolností nechal pre seba, trepne hneď pri prvej možnosti.* Musím povedať, že tvojmu bratovi ani trochu nezávidím. *Zaškerí sa.* Mne sa otec, ehm teda kráľ, darmo pokúša nájsť vhodnú snúbenicu. *Pokrčil ramenami, pretože už ich niekoľko odmietol.* Chcem si užiť život a nie stále sedieť v paláci. *S tým, že sa raz stane kráľom sa už dávno zmieril a po čase tá predstava ani nevyzerala tak zle. Túto skutočnosť jednoducho prijal za svoju súčasť a teraz na tom už nechcel nič meniť. Veď nebyť svojho postavenia, nedostal by sa na kopu fantastických večierkov a party.*
annie.16

za Mon Apr 20, 2020 1:46 pm
*podá mu joint a pak řekne, že se nenarodila proto, aby předstírala dokonalost. Následně mu poděkuje za nabídku se slovy, že svého prince už ale má. Po jeho slovech ho probodne pohledem a vzpomene si na setkání s Edwardem. Hned se cítí provinile, i když vlastně ani pořádně neví za co. Chce si s ním promluvit, ale zároveň to vědět nechce. Má na sebe vztek, protože kdyby tenkrát nebyla tak mimo, tak by si teď pamatovala, o čem se spolu bavili.* jo, asi si dokážeš představit, jak nadšenej byl, když se dozvěděl o Selekci.*ušklíbne se.* A to je jediná výhoda toho, být nejmladší ze všech dětí.*zazubí se. Opravdu to vidí jako jedinou výhodu.* Takže princi Noahu.*uculí se*. Řekni mi něco o sobě.*vybídne ho s povytaženým obočím*
Sponsored content

Starý strom - Stránka 2 Empty Re: Starý strom

Povolení tohoto fóra: