Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Vyhlídka na město - Stránka 4 Empty Edward L. Horn

za Fri Apr 17, 2020 8:07 pm
Tak hele, Ahren nesmrdí. Je to čistotný lvíče. *Zamračí se trochu, i když v očích má pořád znát pobavení. Pak jí řekne, že jí miluje a když vidí, jak se zarazila, sklopí pohled a v duchu si začne nadávat do všeho, co ho zrovna napadne. Po jejích slovech se na ní podívá a seber všechnu vnitřní sílu, aby ze sebe dostal pobavený smích.* Teď by ses měla vidět. Fakt jsi mi to uvěřila. *Potřese hlavou a prohrábne si vlasy. Sice má na tváři pobavený široký úsměv, ale vevnitř právě odumírá a má chuť brečet.* Díky. *Usměje se.* /Proč to kurva musí tak bolet?!/
annie.16

Vyhlídka na město - Stránka 4 Empty Alessia E. Schreave

za Fri Apr 17, 2020 8:39 pm
Jasně a minule na tom festivalu, když mi vlezla na klín tak jsem se toho puchu nemohla zbavit ještě pěkně dlouho.*popíchne ho, ale myslí to jen z legrace. Když ji řekne, že ji miluje, zarazí se. Pak se ho zeptá, jestli to myslel jako vtip, nebo ne a po jeho dalších slovech ho vybídne, aby řekl pravdu. Když se začne smát pousměje se.* Herec jsi vážně dobrej. Uvěřila jsem ti.*řekne pobaveně, ale jeho slova ji stále zní v hlavě a pořád si částečně myslí, že to vtip není. Poslední dobou se s ním baví víc, než dříve a všimla si toho, jak hned sklopil pohled. Navíc mu sedí na klíně.* Za to děkovat nemusíš.*pousměje se a pak zabodne pohled do země.*/Co by na to asi řekl Cole? Kdyby mě teď viděl, jak sedim na klíně jeho kamaráda, který mi říká, že mě miluje?/*pomyslí si a začne se cítit dost provinile.* Hele..neříkej o tom Coleovi, prosím. Znám ho a vím, že by vyváděl a nechci abyste se hádali nebo tak.*zvedne pohled k němu a skousne si nervózně ret.*
AndyHoff

za Fri Apr 17, 2020 8:57 pm
*Vyplázne na ní jazyk a nijak to už nekomentuje. Pak z něj vypadne, že jí miluje a po jejím pobídnutí, aby mu to řekla, sebere všechnu svou sílu a přes tu bolest uvnitř, se začne smát.* Jo, zpívání je i o herectví. Navíc jsem přemýšlel, že bych šel někam na konkurz. Třeba bych hrál v něčem dobrym. *Snaží se odvést její myšlenky jiným směrem a když zmíní Cola, přikývne.* Jo, neboj. Nepotřebuju, aby mi rozbil hubu. *Ujistí jí, že bude rozhodně mlčet.* Jak to mezi váma vůbec je? Že většinou s tebou na akce ve městě chodí on.. *Zeptá se jí hned a pak si uvědomí, že už je nějakou dobu tma a slunce zapadlo.* Nechceš jít spát? Spaní pod širákem je docela fajn. *Usměje se na ní.*
annie.16

za Fri Apr 17, 2020 9:12 pm
*pobídne ho, aby mu řekl pravdu a když se začne smát, pousměje se.* Vážně bys to měl zkusit. Co víš, třeba se staneš slavným a já se budu moct vychloubat, že jsi můj kámoš.*uchechtne se. Pak zabodne pohled do země a uvědomí si, že kdyby se o tomhle dozvěděl Cole, asi by nebylo úplně nadšený.* Díky.*vděčně se na něj usměje potom, co ji ujití, že o tom Coleovi neřekne.* Trochu jsme se chytli a už pár dní jsem se s ním neviděla, takže vlastně ani nevim, jak to mezi námi je.*pokrčí rameny. Když se jí zeptá, jestli už nechce jít spát, pohledem sklouzne na svoje šortky a uvědomí si, že ji bude asi dost chladno, ale hodí to za hlavu. S tim, že přespí někde ve městě počítala, takže ji mohlo dojít, že se mohla lépe obléknout.* Jasně.*taky se usměje a pomalu se zvedne.* /Dobře..s tou chůzí a stání měl možná pravdu./
AndyHoff

za Fri Apr 17, 2020 9:38 pm
Jo, třeba jo. Někdy to zkusim. *Přikývne, i když o tom vůbec nepřemýšlí. Teď to ale zaměstnalo jeho mozek od bolesti a její od otázek.* To je samozřejmost. Nemusíš za to děkovat. *Usměje se na ní a pak se jí zeptá, jak to mezi nimi je.* Aha, to je mi líto. Chceš o tom mluvit? *Zeptá se jí starostlivě a pak si uvědomí, že už je docela dlouho tma, takže se jí zeptá, jestli už nechce spát. Uchechtne se, když vidí, jak si stoupla.* Počkej. *Zvedne se taky a kývne k lavičce.* Ty máš lavičku, já se vyspim na zemi. *Pokrčí rameny.* A v motorce mam deku, tak ti jí půjčim, ať ti neni zima. Počkej tu. *Pousměje se a pak se vydá k motorce a z jejího kufru vyndá deku, kterou s sebou vozí přímo pro tyhle případy, že by chtěl někde přespat. Dojde s ní k Alessii a podá jí jí. Sám se pak posadí na zem před lavičku a pohled upře na hvězdy.* Dobrou noc, Aless. *Popřeje jí s úsměvem a pak se zase podívá na hvězdy. Ví, že on teď nedokáže usnout.*
annie.16

za Fri Apr 17, 2020 9:54 pm
*když řekne, že děkovat za to nemusí, zašklebí se na něj. Pak zmíní Colea a řekne mu, jak to mezi nimi je, i když to neví s jistotou. Už je to nějaká doba, co se s ním viděla naposledy.* Ne, to je v pohodě, ale díky.*usměje se na něj. Když se jí pak zeptá, jestli nechce už jít spát, vrávoravě vstane.* Dobře, díky.*pousměje se a jakmile ji podá deku, lehne si na lavičku a přikryje se.* Teď vypadáme jak bezďáci. Jestli se tohle dostane na veřejnost, už nikdy se nedostanu ven z paláce.*uchechtne a otočí se tak, aby měla výhled na palác.* Dobrou noc.*usměje se na něj a chvíli na to usne.*
annie.16

Vyhlídka na město - Stránka 4 Empty Charis L. Dolan

za Tue May 05, 2020 8:32 pm
*už je to dlouho, co se naposledy byla projít na vyhlídku a protože neměla co dělat, rozhodla se, že zamíří právě sem. Na sobě má černé roztrhané džíny a těsné šedé tričko s trochu větším výstřihem. Vlasy má rozpuštěné a vzala si i černou koženou bundu, kdyby se ochladilo. Když přijde na vyhlídku, zamíří až těsně k okraji. Jen tak tam stojí a přemýšlí nad tím, kde by asi teď byla, kdyby byli rodiče na živu. Třeba by se jí nakonec podařilo utéct i tak. Více pravděpodobné ale je, že by stále byla u Jižanů a dělala to, co nechce.*
Klarisa

Vyhlídka na město - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

za Tue May 05, 2020 8:37 pm
*vlasy má stažené v culíku a na sobě má černé džíny a bílé volné tričko. Obleče si i mikinu aby nebylo vidět že má ovázané předloktí. Při útoku jí trefil jeden z rebelů, naštěstí to nebylo nic tragického*/ale krve byla spousta/*rozhodla se že si půjde provětrat hlavu mimo palác. Vyšla až nahoru na vyhlídku a všimla si že u kraje stojí nějaká dívka* ammmm ahoj nechci rušit takže pokud chceš zase půjdu*řekne a dívá se na ní*
annie.16

za Tue May 05, 2020 9:09 pm
*stojí až těsně u okraje vyhlídky a přemýšlí, jak by asi vypadal její život, kdyby její rodiče byli ještě na živu a ona stále u Jižanů. Přemýšlí nad tím často. Je to lepší, než přemýšlet nad Edwardem, který má stejně v srdci jinou a ona mu se mu jen stará o zábavu na noc. Když uslyší něčí hlas trhne s sebou a nasadí svou klasickou masku, pod kterou skrývá všechny emoce.* Nerušíte. *Řekne strojeným hlasem a rychle dívku sjede pohledem.*/Aspoň že to není žádná nána ze Selekce./ *Všechny dívky si prostudovala, takže ví, že se nejedná o nikoho ze Selekce.* Jsem Charis. *Představí se a přijde blíže k ní. Ruce si strčí do zadní kapes džín což dělává pokaždé, když se rozhodne zahrát si na detektivku.* Ještě jsem vás tady neviděla. Jste jeden z zahraničních hostů? *Zeptá se ji*
Klarisa

za Tue May 05, 2020 9:20 pm
*po tom útoku se nechce moc zdržovat v paláci. Potřebuje si provětrat hlavu a tak se vydá do města, přesněji na vyhlídku. Slyšela že je odtamtud nádherný výhled. Když tam ale dojde stojí tam nějaká dívka. Rozhodne se pozdravit a zeptá se jestli neruší*to je dobře nevím kam jinam bych šla*řekne a trochu se zasměje. Ve městě se vůbec nevyzná* moc mě těší já jsem Jentte*usměje se. * To se nedivím jen výjimečně se objevím ve městě. Ano jsem. Přijela jsem z Anglie.*usměje se* ty žiješ ve městě?* Zeptá se zvědavě*/ třeba by mě někdy mohla provést /
annie.16

za Tue May 05, 2020 9:38 pm
*když na ní promluví neznámá dívka, nasadí klasickou masku a také ji pozdraví a následně se jí i představí. Přejde blíže k ní a rozhodne se, že o ní zjistí co nejvíce.* Je tu hodně hezkých míst, kde se dá zajít.*usměje se a zeptá se jí, jestli patří také k zahraničním hostům.* Aha, tak to chápu. V Anglii je prej krásně. Žiješ tam od narození? *Nakloní hlavu na bok.* Ano, žiju tady ve městě. /Teoreticky se ghetto počítá jako Angeles.../*pomysli si. * Takže jste nějak výše postavená? *zeptá se a dá si pramen vlasů, které ji spadaly do tváře, za ucho.*
Klarisa

za Tue May 05, 2020 9:50 pm
*když vyjde až nahoru na vyhlídku všimne si dívky která tam stojí. Pozdraví ji a když jí řekne že jí nevadí že zůstane navzájem se představí. Pak Charis řekne že přijela z Anglie když se vyptává na to zda je zahraniční host.*ano je tam krásně. Nejradši mám když na podzim prší, je to jako z filmu. Ano narodila jsem se tam. A donedávna jsem tam žila.*usměje se. A trochu se jí zasteskne po domově. Pak se Charis zeptá zda žije ve městě* to musí být zajímavé. Co jsem se dozvěděla hodně tu operují rebelové. Nemáš strach tu žít?*zeptá se a upraví si rukáv* no výše postavená je docela široký pojem. Jsem dcera slavné herečky, která střídá režiséry, šlechtice a další významné osobnosti. V kastovním systému bych byla druhá*usměje se*
annie.16

za Tue May 05, 2020 10:07 pm
*představí se Jentte a následně se jí zeptá, odkud pochází. Pak si vyslechne odpověď a usměje se.* Nejraději máš když prší? *Zeptá se. Čekala by, že ma raději když svítí slunce. Pak ji odpoví, že žije ve městě. Po její odpovědi se trochu zarazí, ale nedá to na sobě znát.* Ne, nemám. Člověk si na to zvykne a navíc jsou tady i tací, kteří se snaží ostatní chránit. *Pokrčí rameny.* Ty máš snad strach? *Povytahne obočí. To by jí velmi zajímalo. Pak se jí zeptá, jestli je výše postavená.* Jo takhle, to chápu. *Kývne hlavou* Tak jak se ti zatím v Illee líbí?*nadhodí s úsměvem*
Klarisa

za Wed May 06, 2020 8:35 am
*navzájem se představí a  když se jí Charis zeptá odkud pochází řekne že z Anglie*ano je to taková krásně tajemná atmosféra, jako ze Sherlocka Holmese.*usměje se. Pak se Charis zeptá na rebeli*vážně? Mě stačil jeden útok a mám chuť jet domů. Ano samozřejmě stráže./ V paláci je jich plno a rebeli nezadrželi/ano mám, včera mě postřelili a to jsem byla v paláci. *Pak ji vypráví o své matce a o tom která kasta by asi byla* no až do včerejška se můžu líbilo opravdu hodně. Potkala jsem zajímavé lidi a uvažovala že zůstanu i po selekci. Teď ale uvažuju že se vrátím domů*řekne posmutněle*
annie.16

za Fri May 08, 2020 10:33 am
Aha, tak teď už to chápu.*pousměje se a nechá téma o Anglii být. Pak se začnou bavit o rebelech. Zajímá ji, jestli se jich bojí.* Na začátku Selekce je to vždy napjatější, ale pak už útoky ustávají.*zalže. Naštěstí lhát ji problém nedělá. Pak si vyslechne její vyprávění o matce a o tom, do jaké kasty by patřila.* Kvůli tomu útoku? *zeptá se.*/Ta má teda výdrž./ *pomyslí si ironicky.*
Klarisa

za Fri May 08, 2020 5:04 pm
*poví jí že je z Anglie a momentálně žije v paláci. Pak se zeptá zda jí nepřijde nebezpečné tady žít. Udiví  jí že se jich nebojí*tomu nevěřím myslím že útočí často bez ohledu na selekci. Četla jsem starší výtisky illeanews a útoky bývají na titulní straně opravdu často.*poznamená.* Ano nejsem blázen odjedu hned jak si něco zařídím. Je to drobnost moc času to nezabere a pak odsud odjedu*usměje se*
annie.16

za Fri May 08, 2020 6:31 pm
*řekne, že útoky se dějí hlavně během Selekce.* Jenže při Selekci jsou útoky propracovanější, silnější a častější. *namítne a pak se jí zeptá, jestli chce odjet kvůli útoku.* Držet tě tady nebudu. *pokrčí rameny a usměje se.* Jakou drobnost? Je v tom kluk? *povytáhne obočí a zazubí se na ni. Pak si vyslechne její odpověď a všimne si, že už je celkem pozdě.* Já už budu muset jít, a ty bys měla taky. Do paláce je to celkem daleko a brzy bude tma. *pousměje se.* Ráda jsem tě poznala, Jentte. Měj se. *rychle jí zamává a pak už se vydá zpět do Ghetta.*
Klarisa

za Fri May 08, 2020 7:56 pm
*zeptá se jí na rebeli a řekne jí svůj názor na jejich útoky. *Dobrá budu ti muset věřit*ušklíbne se. A pak jí řekne že má v plánu odjet. Nejdřív si ale musí něco zařídit*no možná je v tom holka*usměje se. Když se Charis zmíní o tom že už musí jí dojde jí že tu byla opravdu dlouho* ano to bych měla. No čeká na mě auto nerada chodím daleko pěšky.*usměje se* taky jsem tě ráda poznala Charis*snad se ještě potkáme*taky jí zamává a vydá se k autu*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Vyhlídka na město - Stránka 4 Empty Vyhlídka na město - 6. ročník

za Tue Aug 04, 2020 11:28 am
Jedna z těch oficiálních vyhlídek na město, u které se nacházejí jak lavičky, tak i stánek s občerstvením.

Vyhlídka na město - Stránka 4 7602517b3aa6808d8a019efc1f802b63_-united-states-california-los-angeles-county-los-angeles-westlake-north-toluca-street-100-vista-hermosa-natural-park-mountains-recreation-conservation-authority-213-250-1100
Sponsored content

Vyhlídka na město - Stránka 4 Empty Re: Vyhlídka na město

Povolení tohoto fóra: