Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

za Mon Mar 23, 2020 1:44 pm
Nebude rychlejší. Zvlášť, když budeš teď devět měsíců trénovat. Vlastně osm. Měl by se narodit koncem listopadu. Teď jsem v šestém týdnu. *Pousměje se.* Kdyby to bylo na mě, chtěla bych, aby byl co nejvíc po tobě. Tvoje oči, tvůj úsměv, tvoje vlastnosti. *Doufá, že to dítě bude co nejvíc po něm.* Z dudlíku? Máš nějakej nápad, jak by to šlo udělat? *Nadzvedne obočí, protože si opravdu nedokáže představit zbraň z dudlíku.* Klídek, zlato, nebude to terorista. *Zasměje se a u toho ho povzbudivě pohladí po paži.* No... To bych to asi nějak vydržela. *Uzná se smíchem a pak se ho snaží přesvědčit, aby jí pouštěl ven, protože je to pro miminko dobrý.* Souhlas. Můžeme chodit spolu. *Usměje se na něj. Stejně by asi s těma berlema nevydržela chodit někde nějak moc dlouho. Přeci jen má pořád zlomenou nohu.* Klidně si dát můžeš. *Zavrtí hlavou. Ona to vydrží. Pak se zamyslí nad jmény a pokrčí rameny.* Pro kluky se mi vždycky líbilo Acyn nebo Dristan a pro holku Hedda nebo Navya. *Vyjmenuje pár neobvyklých jmen.* Ale chápu, kdyby se ti tak neobvyklý jména nelíbily. Jaký se líbí tobě? *Zeptá se hned.*
Taylorovidní zrzka

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

za Mon Mar 23, 2020 2:44 pm
Takže někomu ukradnu dítě a budu testovat, jak moc rychle dokáže běhat. *Pokrčí nad tím rameny, ale hned na to vykulí oči.* Už v šestém? *Zamrká nad tím překvapeně a u toho nakloní hlavu na bok. Pořád tak nějak nemůže uvěřit tomu, že za osm měsíců už budou tři.* A já bych chtěl, aby to dítě bylo druhá ty. Jen bez té tvrdohlavosti, prosím. *Zamumlá zamilovaně a hned potom se poškrábe na zátylku a uchechtne se.* Buď ten dudlík bude házet nebo si to nějak vylepší a bude z toho bodná zbraň. *Zašklebí se při myšlence na tak akční dítě, což doufá, že podobné nápady vážně mít nebude.* /Dědí se i nápady? Jestli jo, měl bych mlčet. Nebo mě to dítě spálí za živa jak ja svého otce./ To mě moc neuklidňuje. Ale jestli přece jen bude, pošleme ho na palác. *Kývne k tomu hlavou, aby se v tom snad ještě více ujistil.* No vidíš, já tě v té posteli ještě donutím zůstat. *Zasměje se potichu a poté nakonec svolí, že na procházky chodit bude moct.* Nedám si nic, co nebudeš moct ty. *Zavrtí nad tím hlavou. Stejně by se napil jednou a pak by ho to po takové jedné skleničce omrzelo.* Jsou nádeherný. Acyn Beavers. Hedda Beavers. *Na tváři se mu nad těmi jmény vykouzlí úsměv a pak zas jednoduše pokrčí rameny.* Pro kluka třeba... Lawson, Hunter nebo Romeo. Pro holku Vanadey nebo Daesyn. *Uchectne se na dtěmi jmény a nakloní se pro další polibek.* Ale ty tvoje jsou hezčí. *Zamumlá potichu, když se na malinký kousek odtáhne.*
AndyHoff

za Mon Mar 23, 2020 2:55 pm
Taky možnost. Nebo stačí se mnou chodit na různý pochůzky po rebelech a naběháš se dostatečně. /Ono bude stačit, když budeš honit po ghettu mě a snažit se mě dostat do postele./ *Proběhne jí hlavou a radši to nahlas neříká, protože to by jí svázal rovnou tady a pak se zasměje.* Jo, už v šestém. Počítá se to podle menstruace ne podle toho, kdy jsme spolu spali. V osmém nebo devátém se dělá většinou první ultrazvuk. Chceš jít taky? *Zeptá se ho, protože ona by rozhodně byla ráda, kdyby šel Rory s ní.* Jestli ho bude jenom házet, tak je to v pohodě. To tě nezabije. *Uchechtne se a pak uzná, že kdyby s ní byl v posteli on, nějak by to přežila.* Na zůstávání v posteli budeme mít dost času během nocí. Nemusíme v ní trávit celé dny. *Namítne pobaveně a pak mu řekne, ať si klidně šampaňské dá. Jí to rozhodně vadit nebude.* Je zbytečný cokoliv namítat, co? *Uchechtne se a následně vyjmenuje pár jmen, které se jí vždy líbila a zeptá se, jaká se líbí jemu. Než stihne jakkoli zareagovat, už má rty uvězněné v dalším polibku, který mu oplácí a pak se usměje a krátce ho políbí sama.* Romeo zní nádherně. A Daesyn taky. Může mít dvě jména. *Pokrčí letmo rameny. Čím víc se o tom baví, tím šťastnější je a tím skutečnější pro ní je, že opravdu budou za nějakou dobu tři.*
Taylorovidní zrzka

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

za Mon Mar 23, 2020 8:28 pm
To si piše, že budu. Zvlášť teď. *Zašklebí se na ni a z jeho táře jde vidět, že to myslí vážně.* I když i ty pochůzky budeš muset omezit. *Usměje se na ni starostlivě a zároveň docela pobaveně. KDyž mu pakzačne vysvětlovat jak se to počítá, má u toho nakrčené obočí.* Jsem rád, že jsem chlap. Tohle zní moc složitě. *Uchechtne se a když se ho zeptá na ten ultrazvuk, oči se mu rozšíří radostí. Vezme ji za ruku a zase ji na ni jemně políbí.* Jasně, že s tebou rád půjdu. *Usměje se na ni láskyplně a potom už vymýšlí zbraň z dudlíku.* I tak budu mít modřiny. *Uchechtne se a u toho vrtí hlavou, jelikož doufá, že to dítě nebude tolik vynalézavé.* Ale pro tebe bude teď noc platit i přes den. *Řekne tak nějak trvdohlavě, i když by se hádal o tom, jestli tvrdohlavý je nebo není.* Jako zkusit to můžeš, ale jo. Je to zbytečný. *Uchechtne se nevinně a u toho se poškrábe pobaveně na zátylku. Potom už se baví spolu o jménech a on se u toho usmívá od ucha k uchu. Je mu jedno, jaké bude mít jméno, ale už teď ví, že to maličké bude milovat.* Acyn Romeo Beavers? Hedda Dae Beavers? *Usmívá se u toho a zkouší různé kombinace těch jmén, které před chvílí oba dva řekli.*
AndyHoff

za Tue Mar 24, 2020 12:39 pm
*Jemně protočí očima, když slyší o omezování pochůzek a pak si povzdychne.* Je to něco, co je potřeba udělat, aby rebelové mohli dál fungovat. Nedá se to nijak moc omezit. *Vysvětlí mu a pak ve vysvětlování pokračuje ohledně počítání týdnů těhotenství.* Zas tak složitý to není. *Zasměje se a zamilovaně se na něj usměje, když jí políbí na ruku.* Nemůžu se dočkat, až toho drobka uvidím. *Položí si ruku s úsměvem na břicho a pak se snaží sama představit, jak by zbraň z dudlíku mohla vypadat.* Nebude mít takovou sílu, aby ti způsobil modřiny. Aspoň tak pár let. *Zasměje se.* Bude to malý sladký nevinný drobeček, kterej ti bude drásat nervy maximálně brečením. *Zazubí se na něj.* Už se těším na tvůj výraz, až budeš poprvý měnit plenu. *Zasměje se nad tou představou a následně potlačí protočení očima nad jeho tvrdohlavostí.* Nejsem eskymák, abych měla půl roku noc. *Opáčí se stejnou tvrdohlavostí, jako on.* Jo, to jsem si myslela. /A pak kdo je tady tvrdohlavec./ *Proběhne jí hlavou, protože ona to rozhodně nebude a pak už se spolu baví o jménech pro dítě.* Všechno to zní krásně. *Vydechne a pak si prohrábne vlasy a malinko se zamračí nad tím, že jí noha opět začíná bolet.* Máš tu kromě toho šampaňského ještě něco k pití? *Zeptá se Roryho.* Zase mě začíná bolet noha, tak abych si mohla zapít prášek. *Vysvětlí hned na to.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Re: Jeskyně s vodopádem

za Sat Apr 04, 2020 11:47 am
Pátý ročník
Taylorovidní zrzka

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

za Sun Apr 19, 2020 5:02 pm
*Rozhodl se zase na chvíli vypadnout z ghetta a jeskyně byla první místo, kterého napadlo. Po chvilce cesty z ghetta dojede kousek od jeskyně, kde motorku postaví a ten kousíček dojde pěšky. Hned dojde kousek od vody, kde se posadí a zády se opře o jeskyni, přičemž si z kapsy vytáhne krabičku cogaret a zase si jednu cigaretu vytáhne a hned si ji zapálí. Pohled chvíli upře na vodopád a pak si z pod bundy vytáhne knížku, položí si ji do klína začne i číst. Nikdy si moc na veřejnosti nečte, ale potřebuje si trochu protřídit myšlenky a knížky, kromě trávy, mu to usnadňují.*
LittlePrincess

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Kathleen Rey Horn

za Sun Apr 19, 2020 5:18 pm
*Od trhů přemýšlela o tom co se sakra stalo, ale nemohla zjistit víc. Snažila se najít bratra, aby si s ním promluvila o blonďákovi, který se jí představil jako Romeo. Né, že by ten jejich polibek nebyl příjemný, právě naopak. Její myšlenky, teď patřily jenom jemu, těžko říct jestli jenom myšlenky nebo i něco jiného. Co věděla rozhodně, že každou noc usíná s tím, že drží ten řetízek.  Napadlo jí, jaké by to bylo usínat vedle něj. Ale po jeho slovech byla nanejvýš zmatená, protože nedávala žádný smysl. Rozhodla se pro to tedy vypravit zase ven z paláce. Někam kde by mohlo v klidu přemýšlet, při chůzi zamířila k jeskyni, naposled se tu jednou jako malá zatoulala. Teď už však malá není a na místo ze svého dětství jde záměrně. Co jí ale překvapí, je to, že uvnitř jeskyně někdo je. Překvapeně zamrká, když jej uvidí sedícího před sebou a s knihou v ruce.*Romeo?*Řekne jeho jméno opatrně, nejistě a zadívá se na něj.*
Taylorovidní zrzka

za Sun Apr 19, 2020 5:54 pm
*Posadí se na zem a zády se opře o jeskyni, přičemž si zapálí cigaertu a vytáhne si knížku, takže v jedné ruce má cigaretu a druhou drží knížku, kterou má položenou v klíně. Když ale uslyší kroky a hned potom dívščí hlas, pohled zvedne a při pohledu na tu dívku na sucho polkne, ale i přes to se usměje.* Ahoj Kath. *Zamumlá a knížku zavře, přičemž cigaretu típne o zem vedle sebe. Potom si stoupne, ale zády se zase opře o jeskyni. Pohled zabodne do země a chvíli jen tak mlčí, než zase pohled zvedne.* Hele... Promiň, že jsem tak utekl... Jenže je to složitější a můžu si za to sám. *Zamumlá a pohled přesune na její rty a pomalu se k ní vydá. Chytne ji za ruce a nakloní se k ní, přičemž jí políbí. Když se odtáhne, na tváři má menší laškovný úsměv.*
LittlePrincess

za Sun Apr 19, 2020 6:05 pm
*Cesta do jeskyně trvala z paláce dlouho, ale rozhodně stála za to. Jen teda nečekala, že  v ní zrovna někoho potká, protože chtěla prostě jen o samotě přemýšlet. Sice ho osloví, ale svých slov si není jistá ani potom co uvidí jeho úsměv. Nezdá se jí na něm něco. *Ahoj...*Zamumlá tiše a kývne hlavou, zasloužil si aby jej aspoň pozdravila. Potom začne nechápavě sledovat každičký jeho pohyb, vypadalo to tak, že se chystá odejít, jenže nakonec jen stál a mlčel. Nakloní hlavu na stranu a skousne si spodní ret.* Nejsem tvoje panenka na hraní.*Zamručí vážně a zavrtí nad tím hlavou, jistě že jí ublížilo jak si jen tak odešel, bez toho aniž by to dávalo jakýkoliv smysl. Jenže v tom se k ní přiblíží, samovolně si s ním proplete prsty na jedné ruce za kterou jí chytí a sama tu jeho stiskne. Možná bude lepší ho držet, aby neutekl znovu. Nechá se od něj políbit, jenže poté svůj pohled skloní dolů k zemi.*Tohle bolí, ubližuješ mi tím jak se chováš. Nechápu to.*Zašeptá tiše a povzdychne si.*
Taylorovidní zrzka

za Sun Apr 19, 2020 6:37 pm
*Je zmatený sám ze sebe, jelikož dlouho na nikoho takhle nepřestával myslet. Vždycky doufal, že se zamiluje do někoho z rebelů, tak jak to měli jeho rodiče, ale taky si není jistý, jestli vůbec zamilovaný je. Spíše zmatený a poblázěný. Nakonec vstane a přejde k ní.* S nikým si nehraju. Hraju si stěma, co najdu v baru. Maximálně. *Pokrčí rameny a prohlédne si ji. Není nijak důvěřivý a pro někoho si získat důvěru trvá dlouho. Poté se nervozně pousměje, když s ním proplete prsty a po jejích slovech si povzdechne.* Víš co? Neřešme to. Berme to tak... Že jsem se prostě přeřekl. *Zamumlá a pak si zase povzdechne.* Nechci ti ublížit tím, že se chovám nedostupně, ale takový jsem. Trvá mi dlouho, než někomu věřím. *Zamumlá a pak se zase posadí.* Posadíš se vedle mě? A mám nápad... Co napřed o sobě něco říct, abysme se poznali? Přece jen se pořád moc neznáme. *Pokrčí rameny a prohrábne si vlasy.* /S tím, že ti budu lhát./
LittlePrincess

za Sun Apr 19, 2020 6:50 pm
*Sice nevěděla jak na tom její city jsou, ale rozhodně si je jistá, že tyhle podivné pocity ještě neprožívala, nebo aspoň né takhle intenzivně. Jenže od se k ní i tak přiblížil a ona na něj jenom koukala.*Možná, že dívky v baru dokáži tvé touhy splnit líp. Než někdo jako jsem já.*Pronese klidně a tiše k jeho slovům, než se podívá na jejich spojené dlaně. Jí samotné se nelíbilo co mu říká, ale vnímá, že jinak to teď ani nedokáže.*Nenutím tě, abys mi věřil a ani tě nenutím mě poznávat.*Zamumlá tiše, než svou rukou přejede po řetízku.*Když ti ho vrátím, můžeme dělat...jakože se to nestalo.*Odvětí klidně, jednoduše jí z jeho slov nepřišlo, že by jí chtěl kdoví jak moc poznávat. To je také důvod toho, že se neposadí, místo toho se zadívá na vodopád. Oči se jí lesknout smutkem, jednoduše si řetízek sundá z krku a natáhne k němu dlaň ve které ho má.*Možná, když ho nebudu mít...příjdu o důvod na tebe myslet, o důvod myslet na to, jaké by asi bylo usínat ve tvé náruči.*Mluví tiše, smutně, ale svůj pohled mu přitom nevěnuje. Nedokáže to. I když by ho sebevíc ráda poznala, nerada mluví o sobě. Připadá jí to sobecké.*
Taylorovidní zrzka

za Sun Apr 19, 2020 7:26 pm
*Nepřemýšlí moc nad tím, co vypouští za slova, ale zaupí po její odpovědi.* Kdybych ti řekl, kdo jsem, nenáviděla by si mě. Pokud ti to ještě nedošlo. A takhle jsem to nemyslel... Dívky v baru si jen tak nezískají můj řetízek a to, že mám o ně strach. *Zamumlá a znovu si ji prohlédne.* Já ti věřím, jen... Něvěřím sobě, chápeš? Vždyť se ani pořádně neznáme. *Povzdechne si, přičemž tu poslední větu spíše zašeptá. Většinou si nikoho nepouští hned po prvním setkání k tělu, je prostě opatrný. Nechápavě ji sleduje, jak si řetízek sundává a zase si smutně povzdechne a přes ruku s řetízkem ji položí ruku.* Nech si ho. Promiň, chovám se jako vůl. *Zamumlá a zase si rukou vjede do vlasů. Překvapí ho její slova, po kterých se na ni dívá s pootevřenou pusou. Když si uvědomí jak se na ni dívá, pohled zase odvrátí pryč a pevně rty sevře do úzké linky.* Omlouvám se... Vážně... *Zašeptá a zase vstane a trochu nejistě si ji k sobě přitáhne a obejme ji.* Tak já začnu, jo? *Pousměje se na ni když se odtáhne.* Takže moje jméno znáš. Je mi osmnáct, hraju v kapele, ale to víš, protože je tam tvůj brácha. Mám dvě sestry, starší a mladší. Rád čtu a jako domácího mazlíčka mám orla. *Shrne tak nějak do kostky informace o sobě a u toho se na ni malinko usmívá.*
LittlePrincess

za Sun Apr 19, 2020 7:46 pm
*Chvíli mlčí, aby si jeho slova dokázala urovnat v hlavě. Jenže po poslední části jeho slov se zarazí.*Máš o mně strach? Proč?*V hlase jí zazní nechápavý ton, protože tomu nerozumí. Koneckonců jako spoustě věcem co se kolem nich dvou dějí.* Přesně proto, pokud ti věřím já. Měl by sis věřit, jelikož jsem člověk který v tebe vkládá svou důvěru.*Doufá, že se do svých slov nezamotala, i když momentálně je zrovna tohle více než možné. Na jednu stranu jeho jednání chápe, na tu druhou..nechápe proč jí tím pádem políbil. Všechny kousky k sobě nedávají smysl. Ucítí jeho ruku na té své s řetízkem a sklouzne k ní lehce pohledem. Chce, aby si ho nechala, i když ten řetízek tohle celé zapříčinil. Místo toho všeho se jí začne, omlouvat. Zamrká nad jeho slovy, jenže po jeho objetí se k němu jednoduše přitulí a spokojeně zamručí. Jo tohle potřebovala, obejmout. Už dlouho jí nikdo neobejmul. Pokývne hlavou a začne poslouchat jeho povídání.*Kvůli té blonďaté potvoře a té vaší kapele, se mnou bratr už skoro netráví čas. Vlastně se hodně změnil a chybí mi. Vždy jsem chtěla sestru, ale i druhý sourozenec je bratr. S tím mladším si tolik nerozumím, nejspíš právě proto, že je věkově dost daleko.*Odmlčí se a podívá se na něj, neví co ho zajímá...ale tohle je něco málo co může sama říct k jeho slovům. Nejspíš jí štve, že se odtáhnul, ale říct to přece nemůže, ještě by si o ní myslel bůh ví co.*
Taylorovidní zrzka

za Sun Apr 19, 2020 9:41 pm
/Nemůžu mlčet? Radši vůbec nic takového nezmiňovat. Ženský se akorát umí vyptávat./ Že by si třeba nebyla se mnou spokojená, že bych ti třeba ublížil. *Pokrčí rameny a rukou si opět vlasy probrábne. Po jejích slovech nakloní hlavu na bok a věnuje ji menší úsměv.* To je hezký. *Přikývne a zase ji pohladí po tváří. Poté ji položí ruku na tu její s řetízkem, jelikož chce, aby si ho nechala. No a potom ji obejme a usměje se, když se k němu přitulí. Pohladí ji po zádech a nadechne se vůni jejích vlasů. Když se odtáhne, stále ji drží za ruku a dá se do říkaní věci o sobě. Ale jen tak ty nejdůležitější.* A řekla si mu to někdy? Že by si chtěla, aby s tebou trávil víc času? Seznámil bych tě s mou mladší sestrou, ale nevím jestli by si radši neutekla. *Uchechtne se, ale je to spíše pobavené uchechtnutí.* /Ale mohl bych ji říct, že se mi někdo líbí./
LittlePrincess

za Sun Apr 19, 2020 9:57 pm
*Překvapeně zamrká nad slovy, které od něj uslyší.*Jak bych nemohla být spokojená, když jsi pohledný a roztomilý?*Skousne si spodní ret, když si uvědomí co řekla a začne nad tím rychle vrtět hlavou. Možná by neměla mluvit, ještě se prořekne o něčem jiném co by nemuselo být zrovna nejvhodnější. Krátce ke svým slovům přidá i pousmání, většinou se usmívá často, ale teď to bylo víc obtížnější. Zachvěje se pod jeho dotekem a podívá se mu do očí. Je přijemné, že může být v jeho objetí, kdyby tak nemuselo skočit tímhle vším. Celou dobu co povídá jej poslouchá, při čemž patrně tiskne jeho ruku, v té druhé má řetízek.*Vlastně jsem se ho snažila najít, abych se zeptala na tebe, ale bohužel skoro ho nevídám.*Nevinně nakloní hlavu blíž k němu a uculí se nad tím, potom se její oči rozzáří nadšením.*Ráda poznám tvou sestru.
Taylorovidní zrzka

za Sun Apr 19, 2020 11:22 pm
Pohledný a roztomilý? Tak to děkuji. *Usměje se na ni a v očích ma pobavené jiskřičky. Potom ji už s úsměvem obejme, přičemž se nadechne vůně jejích vlasů, jako by to mě být naposled, co tu vůni cítí. Když uvidí, že pořád drží ten řetízek, vezme jí ho z ruky a sám ji ho na krk zapne.* Pořád si nechceš sednout? *Uchechtne se a rukou ukáže na místo, kde seděl on.* Takže vyzvídat si chtěla? Nebo jsi snad chtěla autogram? *Povytáhne obočí a pak si vlasy zase prohrábne.* Tak možná někdy. *Pokrčí rameny a nad jejím nadšením pobaveně protočí očima.*
LittlePrincess

za Sun Apr 19, 2020 11:35 pm
Nemáš vůbec zač.*Pousměje se nad tím a tiskne se k němu v objetí, které je hrozně fajn, proto se zatváří nespokojeně když se odtáhne, ale pořád jej drží za ruku. Takže má aspoň malou naději toho, že je vše v pořádku...v rámci možností. Zamrká nad tím, když jí připne řetízek na krk, ale rozhodně se nechce dohadovat nad tím, že si ho má nechat.*Co takhle...se jít osvěžit do vody?*Nakloní hlavu na stranu než se nad jeho slovy uchechtne.*Nemyslíš, že bych chtěla autogram už při našem prvním setkání? Kdybych byla vaše fanynka?*Ušklíbne se nad tím a zavrtí vážně hlavou, protože to ona rozhodně není. Ani do té doby nevěděla, že existuje. Přikývne na to, že jí někdy seznámí se sestrou, jo za to by byla ráda. Mluvit s někým ženského pohlaví, kdo není její máma, teta nebo sestřenice. Zvedne k němu ruku a přejede mu s úsměvem po tváři, na kterou mu nakonec dá pusu.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Apr 20, 2020 12:41 am
*Jeho úsměv se zvětší, přičemž se ještě zvětší k něco více, když jsou spolu v objetí. Po jejím návrhu se jít osvěžit do vodu se uchechtne a pokrčí rameny.* To by znamenalo, že se musíme vyslíkat... To ti nevadí? A nebo je to pravě záminka, abys mě mohla vidět bez trička? *Mrkne na ni, ale sám si sundá mikinu, pod kterou většinou nic nenosí, takže akorát ukázal svoji nahou hruď.* Au, to bolelo. Ja myslela, že si moje fanynka. *Dá důraz na slovo "moje" a u toho se na ni usmívá. S úsměvem ji polibek oplatí, ale pak přejde blíž k vodě a začne ji na ni cákat. Ale zároveň stojí tak, aby byl těsně u vody a ne v ní.*
LittlePrincess

za Mon Apr 20, 2020 12:52 am
*Jistě, že svůj návrh dokonale promyslela, a né že by to takhle bylo záměrně. Teda jasně, že ho chtěla vidět bez trika, ale na to původně nemyslela.*Myslíš, že mám v plánu být bez oblečení úplně?*Ušklíbne se nad tím a sama si sundá své džínové kraťasy. Jenže potom se zastaví, protože se na něj se zájmem zadívá. Skousne si spodní ret a také se tím rozrušením sama přestane svlékat.*Fanynka určitě nebudu, ale tvoje klidně.*Mrkne na něj s úsměvem, jistě že si toho jeho důrazu na dané slovo všimla. Také ji přitom zčervenaly tváře. Zapiští když na ní dolétne voda a sundá si své tílko. Ve spodním prádle bílé barvy se jednoduše se rozejde rychlejším krokem k němu, tak, že jej nejspíš shodí se smíchem rovnou do vody.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Apr 20, 2020 8:25 pm
*Ten nápad se mu docela líbí, přece jen kdo by odmítl ki vidět jen ve spodním prádle? A mu se svléknout nevadí.* No... Nevadilo by mi to. *Pokrčí rameny a také ušklíbne. Potom ji už sleduje, jak si sundávat oblečení a pohledem ji stále sjíždí.* Moje fanynka, ne? Ale moje jo? To bych si měl napřed rozmyslet. *Uchechtne se pobaveně, ale v očích má laškovné jiskřičky. Hned jak na ni cákne vodu, sundá si rifle a s úsměvem ji sleduje. Potom co ale nečeká je to, že ho shodí do vody. Ale schválně když spadne, chvíli ve vodě zůstane a pod vodou se přiblíží k okraji a natáhne se ji po nohách tak, aby ji také shodil do vody. Přece by tady nemohl být sám.*
LittlePrincess

za Mon Apr 20, 2020 8:44 pm
*Jistě, je si vědoma toho, že se bude muset vysvléknout, aby do vody nešla v oblečení.*Jakobych tvou odpověď čekala.*Mrkne na něj s pobaveným úsměvem, také na sobě cítí jeho pohled, ale ten nějak nekomentuje. Podobná reákce jí byla jasná.*Rozmyšlej si to jak chceš, nabídka dlouho trvat nebude.*Nakloní hlavu na stranu, ale svá slova přitom myslím naprosto vážně. Následně na to už se rozejde k němu a směrem do vody, do kterého ho se smíchem shodí. Netrvá to dlouho a sama tam skončí také. Podívá se na něj, né moc spokojeně, než se následně na to vynoří a založí si ruce na hrudi. S tím, že ho pozoruje, netváří se zrovna nadšeně, ale naštvaná taky není.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Apr 20, 2020 9:01 pm
*Líbilp by se mu, kdyby byla úplně bez oblečení, ale samozřejmě mu bude stačit i když bude jen ve spodním prádle.* A čekala? *Uchechtne se pobaveně a zase si ruku u prohrábne vlasy a zazubí se na ni.* Tak jo, tak možná bych chtěl, abys byla moje? *Nakloní hlavu na bok a laškovně se usměje. Následně ho shodí do vody a to tak rozhodně necche nechat, takže ji hned stáhne k němu. Pobaveně se uchechtne při pohledu na to, jak se tváří a pokrčí rameny.* Snad nebudeš naštvaná. *Zazubí se na ni a rukama ji obejme kolem pasu, přičemž si ji přehodí přes ramemo a posadí ji na okraj země, přičemž ruce položí vedle ní a více se zapře, aby ji mohl políbit.*
LittlePrincess

za Mon Apr 20, 2020 9:40 pm
*Na svlékání bylo přece jen ještě hodně brzo a jak sám řekl tak se neznají, takže spodní  prádlo bylo momentálně nejvhodnější na koupání se.*Jistě, že.*Ušklíbne se a pokývne hlavou s tím, že jej s pobaveným úsměvem pozoruje.*Jen možná?*Zakňučí nespokojeně a našpulí spodní ret, protože tohle se jí určitě nelíbí. Proto také musí svým postojem protestovat, než se k němu rozejde. Na to ho shodí a ona skončí ve vodě taky, potom co se vynoří ho jen tiše pozoruje.*Mám důvod být?*Zašeptá k němu, když následně na to vypískne leknutím, protože nečeká, že jí zvedne. Nechá se položit na zem a nechápavě se mu zadívá do očí, se zamrkáním mu polibek oplatí.*Copak?*Špitne tiše když se odtáhne a koukne na něj.*
Taylorovidní zrzka

za Mon Apr 20, 2020 10:42 pm
*S úsměvem se na ni dívá, přičemž si ji stále prohlíží a snaží se nemyslet na to, že by bylo lepší, aby spodní prádlo neměla vůbec.* Možmá. *Uchechtne se a pobaveně ji cvrnkne do nosu, přičemž se na ni uculí. Poté už jsou oba dva ve vodě a mu to žádný problém nedělá, takže má stále na tváři mensiu úsměv.* Právě že ne, ale snad sis nemyslela, že zustaneš suchá? *Uchechtne se a mrkne na ni.Následně si ji vezme přes rameno a posadí ji na okraj, přičemž se zapře tak, aby ji mohl políbit.* Víš že se mi tohle docela líbí? *Nakloní hlavu na bok a pak zase vyskočí z vody.* Měl bych jít, v naší rodině jsou teď docela problémy a já bych chtěl s rodinou trávit co nejvíc času. A taky nechci, aby se nějak pozabíjeli. *Poškrábe se na zátylku a pak na své mokré tělo docela ztěžka navlékne svoje oblečení. Když se do něho nasouká, zase se k ní nakloní pro polibek.* Těším se, až se zase potkáme. *Zašeptá ji těsně u ucha a pak s menším úsměvem na tváři z jeskyně odejde.*
Sponsored content

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Re: Jeskyně s vodopádem

Povolení tohoto fóra: