Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

za Mon Mar 23, 2020 1:44 pm
Nebude rychlejší. Zvlášť, když budeš teď devět měsíců trénovat. Vlastně osm. Měl by se narodit koncem listopadu. Teď jsem v šestém týdnu. *Pousměje se.* Kdyby to bylo na mě, chtěla bych, aby byl co nejvíc po tobě. Tvoje oči, tvůj úsměv, tvoje vlastnosti. *Doufá, že to dítě bude co nejvíc po něm.* Z dudlíku? Máš nějakej nápad, jak by to šlo udělat? *Nadzvedne obočí, protože si opravdu nedokáže představit zbraň z dudlíku.* Klídek, zlato, nebude to terorista. *Zasměje se a u toho ho povzbudivě pohladí po paži.* No... To bych to asi nějak vydržela. *Uzná se smíchem a pak se ho snaží přesvědčit, aby jí pouštěl ven, protože je to pro miminko dobrý.* Souhlas. Můžeme chodit spolu. *Usměje se na něj. Stejně by asi s těma berlema nevydržela chodit někde nějak moc dlouho. Přeci jen má pořád zlomenou nohu.* Klidně si dát můžeš. *Zavrtí hlavou. Ona to vydrží. Pak se zamyslí nad jmény a pokrčí rameny.* Pro kluky se mi vždycky líbilo Acyn nebo Dristan a pro holku Hedda nebo Navya. *Vyjmenuje pár neobvyklých jmen.* Ale chápu, kdyby se ti tak neobvyklý jména nelíbily. Jaký se líbí tobě? *Zeptá se hned.*
Taylorovidní zrzka

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

za Mon Mar 23, 2020 2:44 pm
Takže někomu ukradnu dítě a budu testovat, jak moc rychle dokáže běhat. *Pokrčí nad tím rameny, ale hned na to vykulí oči.* Už v šestém? *Zamrká nad tím překvapeně a u toho nakloní hlavu na bok. Pořád tak nějak nemůže uvěřit tomu, že za osm měsíců už budou tři.* A já bych chtěl, aby to dítě bylo druhá ty. Jen bez té tvrdohlavosti, prosím. *Zamumlá zamilovaně a hned potom se poškrábe na zátylku a uchechtne se.* Buď ten dudlík bude házet nebo si to nějak vylepší a bude z toho bodná zbraň. *Zašklebí se při myšlence na tak akční dítě, což doufá, že podobné nápady vážně mít nebude.* /Dědí se i nápady? Jestli jo, měl bych mlčet. Nebo mě to dítě spálí za živa jak ja svého otce./ To mě moc neuklidňuje. Ale jestli přece jen bude, pošleme ho na palác. *Kývne k tomu hlavou, aby se v tom snad ještě více ujistil.* No vidíš, já tě v té posteli ještě donutím zůstat. *Zasměje se potichu a poté nakonec svolí, že na procházky chodit bude moct.* Nedám si nic, co nebudeš moct ty. *Zavrtí nad tím hlavou. Stejně by se napil jednou a pak by ho to po takové jedné skleničce omrzelo.* Jsou nádeherný. Acyn Beavers. Hedda Beavers. *Na tváři se mu nad těmi jmény vykouzlí úsměv a pak zas jednoduše pokrčí rameny.* Pro kluka třeba... Lawson, Hunter nebo Romeo. Pro holku Vanadey nebo Daesyn. *Uchectne se na dtěmi jmény a nakloní se pro další polibek.* Ale ty tvoje jsou hezčí. *Zamumlá potichu, když se na malinký kousek odtáhne.*
AndyHoff

za Mon Mar 23, 2020 2:55 pm
Taky možnost. Nebo stačí se mnou chodit na různý pochůzky po rebelech a naběháš se dostatečně. /Ono bude stačit, když budeš honit po ghettu mě a snažit se mě dostat do postele./ *Proběhne jí hlavou a radši to nahlas neříká, protože to by jí svázal rovnou tady a pak se zasměje.* Jo, už v šestém. Počítá se to podle menstruace ne podle toho, kdy jsme spolu spali. V osmém nebo devátém se dělá většinou první ultrazvuk. Chceš jít taky? *Zeptá se ho, protože ona by rozhodně byla ráda, kdyby šel Rory s ní.* Jestli ho bude jenom házet, tak je to v pohodě. To tě nezabije. *Uchechtne se a pak uzná, že kdyby s ní byl v posteli on, nějak by to přežila.* Na zůstávání v posteli budeme mít dost času během nocí. Nemusíme v ní trávit celé dny. *Namítne pobaveně a pak mu řekne, ať si klidně šampaňské dá. Jí to rozhodně vadit nebude.* Je zbytečný cokoliv namítat, co? *Uchechtne se a následně vyjmenuje pár jmen, které se jí vždy líbila a zeptá se, jaká se líbí jemu. Než stihne jakkoli zareagovat, už má rty uvězněné v dalším polibku, který mu oplácí a pak se usměje a krátce ho políbí sama.* Romeo zní nádherně. A Daesyn taky. Může mít dvě jména. *Pokrčí letmo rameny. Čím víc se o tom baví, tím šťastnější je a tím skutečnější pro ní je, že opravdu budou za nějakou dobu tři.*
Taylorovidní zrzka

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

za Mon Mar 23, 2020 8:28 pm
To si piše, že budu. Zvlášť teď. *Zašklebí se na ni a z jeho táře jde vidět, že to myslí vážně.* I když i ty pochůzky budeš muset omezit. *Usměje se na ni starostlivě a zároveň docela pobaveně. KDyž mu pakzačne vysvětlovat jak se to počítá, má u toho nakrčené obočí.* Jsem rád, že jsem chlap. Tohle zní moc složitě. *Uchechtne se a když se ho zeptá na ten ultrazvuk, oči se mu rozšíří radostí. Vezme ji za ruku a zase ji na ni jemně políbí.* Jasně, že s tebou rád půjdu. *Usměje se na ni láskyplně a potom už vymýšlí zbraň z dudlíku.* I tak budu mít modřiny. *Uchechtne se a u toho vrtí hlavou, jelikož doufá, že to dítě nebude tolik vynalézavé.* Ale pro tebe bude teď noc platit i přes den. *Řekne tak nějak trvdohlavě, i když by se hádal o tom, jestli tvrdohlavý je nebo není.* Jako zkusit to můžeš, ale jo. Je to zbytečný. *Uchechtne se nevinně a u toho se poškrábe pobaveně na zátylku. Potom už se baví spolu o jménech a on se u toho usmívá od ucha k uchu. Je mu jedno, jaké bude mít jméno, ale už teď ví, že to maličké bude milovat.* Acyn Romeo Beavers? Hedda Dae Beavers? *Usmívá se u toho a zkouší různé kombinace těch jmén, které před chvílí oba dva řekli.*
AndyHoff

za Tue Mar 24, 2020 12:39 pm
*Jemně protočí očima, když slyší o omezování pochůzek a pak si povzdychne.* Je to něco, co je potřeba udělat, aby rebelové mohli dál fungovat. Nedá se to nijak moc omezit. *Vysvětlí mu a pak ve vysvětlování pokračuje ohledně počítání týdnů těhotenství.* Zas tak složitý to není. *Zasměje se a zamilovaně se na něj usměje, když jí políbí na ruku.* Nemůžu se dočkat, až toho drobka uvidím. *Položí si ruku s úsměvem na břicho a pak se snaží sama představit, jak by zbraň z dudlíku mohla vypadat.* Nebude mít takovou sílu, aby ti způsobil modřiny. Aspoň tak pár let. *Zasměje se.* Bude to malý sladký nevinný drobeček, kterej ti bude drásat nervy maximálně brečením. *Zazubí se na něj.* Už se těším na tvůj výraz, až budeš poprvý měnit plenu. *Zasměje se nad tou představou a následně potlačí protočení očima nad jeho tvrdohlavostí.* Nejsem eskymák, abych měla půl roku noc. *Opáčí se stejnou tvrdohlavostí, jako on.* Jo, to jsem si myslela. /A pak kdo je tady tvrdohlavec./ *Proběhne jí hlavou, protože ona to rozhodně nebude a pak už se spolu baví o jménech pro dítě.* Všechno to zní krásně. *Vydechne a pak si prohrábne vlasy a malinko se zamračí nad tím, že jí noha opět začíná bolet.* Máš tu kromě toho šampaňského ještě něco k pití? *Zeptá se Roryho.* Zase mě začíná bolet noha, tak abych si mohla zapít prášek. *Vysvětlí hned na to.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Re: Jeskyně s vodopádem

za Sat Apr 04, 2020 11:47 am
Pátý ročník
Sponsored content

Jeskyně s vodopádem - Stránka 2 Empty Re: Jeskyně s vodopádem

Povolení tohoto fóra: