Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Jeskyně s vodopádem - Stránka 3 Empty Christophe R. Dubois

za Fri Apr 24, 2020 1:30 pm
*To, co navrhl Cam, myslel doopravdy vážně. Chtěl by objevit co nejvíce z Angeles a chtěl by vidět její oblíbená místa. Poslal jí vzkaz, jestli by ho někam nezvadla dneska. Na sebe hodil obyčejné modré džíny a šedou mikinu a ještě před odchodem si zapil prášek, který z celé duše nesnáší. Nejraději by je brát přestal, aby mohl být konečně šťastný. Jenom si nad tím povzdychne a vydá se ke komnatě Cam, kde zaklepe na dveře a počká, až mu otevře.* Ahoj. Vymyslela jsi, co mi ukážeš jako první? *Zeptá se jí s menším úsměvem.* Jestli ti teda moje společnost vážně nevadí.. *Poškrábe se na zátylku.*
-LF-

Jeskyně s vodopádem - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

za Fri Apr 24, 2020 1:56 pm
*Celé dny je zavřená v komnatě, společně s Lokim. Maximálně s ním jde na procházku, aby se trochu provětral. Když jí přišel vzkaz od Chrise, souhlasila s tím. Nezabije ji taky občas vyjít ven a společně s Chrisem se třeba trochu sblížit. Navíc ho má svým způsobem ráda. Vzala si na sebe černé džíny, společně s volným modrám tričkem. Vlas má jen tak rozpuštěné a kdy někdo zaklepe na dveře, je jí jasné, kdo to je. Zavolá na Lokiho, které se rozhodne vzít s sebou a otevře dveře.*Ahoj.*Pozdraví ho.*Jo, vím, co ti ukážu.*Přikývne. Vodopád ve městě má nejraději.*Nevadí.*Ujistí ho.*Nebude ti vadit, když s náma půjde i Loki, že ne?*Ujišťuje se a podívá se na jaguára, které se objeví po jejím boku a přejde ke Chrisovi, ke kterému se hned začne lísat.*Má tě rád.
AndyHoff

za Fri Apr 24, 2020 2:14 pm
*Dojde ke komnatě Cam, kde zaklepe na dveře a počká, než mu otevře.* Prozradíš mi to? *Usměje se pobaveně a pak se poškrábe na zátylku. Kdyby jí byla jeho přítomnost nepříjemná, klidně to můžou odpískat.* Rozhodně nebude. Pokud nebudu jeho oběd. *Zasměje se a pak se pousměje, když se k němu začne lísat. Skloní se, aby ho mohl podrbat mezi ušima a pak se podívá zpátky na Camille.* Půjdeme pěšky nebo mám vzít auto? *Zeptá se jí. Jemu nebude vadit jít pěšky, ale klidně to i odřídí.* Můžeme? *Narovná se zase od jaguára a vyrazí po jejím boku ven z paláce.*
-LF-

za Fri Apr 24, 2020 2:26 pm
*Otevře Chrisovi dveře a potvrdí mu, že místo, které mu ukáže už vybrala. Zavrtí hlavou.*Ne, neřeknu. *Pousměje se na něj trochu. Líbí se jí ho napínat. Ujistí jej, že jí to nevadí a zeptá se, jestli s nim může jít Loki. Pak za sebou zavře dveře a otočí se na ně.*To ti neslíbím.*Řekne lehce pobaveně.*Nikdo netvrdí, že ti teď neukousne ruku.*Řekne schválně, protože jej Chris hladí. Pokrčí rameny.*Když ti nebude vadit menší procházka, klidně můžeme jít pěšky, je to kousek.*Zná cestu k vodopádu, která vede lesíkem u paláce, který je projdou a hned jsou u něj.*Můžeme.*Přikývne a spolu s ním se vydá z paláce. Lokiho nechá jít před nimi. Dojdou do zahrad, kterými se vydá do menšího lesíku, kterým musí projít, než se dostanou na místo.*Kdybys měl možnost, chtěl by sis vyzkoušet Selekci?*Ví, že zítra přijedou účastnice jejího bratra a zajímá ji, jestli by kdyby nebyli oni dva zasnoubení, zkusil Selekci taky. A taky se snaží nějak začít konverzaci, aby mezi nim nebylo ticho.*
AndyHoff

za Fri Apr 24, 2020 2:36 pm
*Pobaveně potřese hlavou, když mu nechce říct, kam ho vezme a pak už jí kývne na to, že s nimi klidně může jít Loki.* Má mě rád. *Zazubí se na ní a i přes její slova Lokiho podrbe mezi ušima.* Klidně, rád se projdu. *Pousměje se na ní a pak už se s ní vydá chodbami do zahrad.* Ne, asi ne. /Já už svojí lásku našel./ *Proběhne mu hlavou.* Je podle mě až moc velká pravděpodobnost, že se přihlásí holky, kterým jde jenom o moc. A já bych chtěl, aby mě měl někdo rád proto, jaký jsem. Ne kvůli koruně. *Pokrčí letmo rameny.* A navíc... Kdyby bylo v paláci tolik holek a já s nimi musel trávit čas, mohlo by se něco pokazit, třeba bych si nevzal prášek nebo tak, a veřejnost by se mohla dozvědět o tom, že jsem vlastně blázen. *Prohrábne si vlasy.* Ty bys do Selekce šla? *Koukne na ní zvědavě.*
-LF-

za Fri Apr 24, 2020 2:51 pm
*Řekne, že mu nepoví, kam dneska půjdou a uvidí to, až tam budou. Naoko vážně řekne že mu může Loku uhryznout ruku už teď.*Jo, to má. Je to takovej ňuník. I když se ho dost lidí bojí, což je asi na jednu stranu pochopitelné.*Vzpomíná si, jak první večer když k ní přišla komorná, málem dostala infarkt. Pak se s ním vydá na cestu, jak se rozhodnou pěšky a odvede jej do zahrad a pak i do ale, kde se jej zeptá, jestli by zkusil Selekci, kdyby mohl. Poslouchá jej pozorně a přikyvuje.*Jo, to asi jo. Sama si je budu muset trochu proklepnout. Uspořádám nějáké setkání s nimi.*To má naplánované už od začátku. Když zmíní jeho nemoc, smutně se pousměje. Ví, že se kvůli tomu cítí blbě. Ani neví proč, ale rozhodne se jej chytit trochu váhavě na ruku, kdyby se mu to náhodou příčilo.*Nemusíš se kvůli tomu cítit nějak špatně. Nemůžeš za to. *Podívá se na něj.*Ne, nešla. Jsem ráda, že nejsem na Wyattově místě.
AndyHoff

za Fri Apr 24, 2020 3:05 pm
Jo, to asi jo. Neznám nikoho s podobně nebezpečně vyhlížejícím mazlíčkem. *Pousměje se na ní a pak už s ní dojde do zahrad a on jí odpoví na otázku, ohledně Selekce.* Hlavně je nepřivaž k židlím a nemiř jim lampičkou do obličeje, až jim budeš pokládat otázky. *Potřese pobaveně hlavou a zasměje se. Má pocit, že by toho Camille opravdu byla schopná. Pak zmíní i svojí nemoc a trochu nervózně si prohrábne vlasy. Když ho chytne za ruku, trochu překvapeně se na ní podívá a pak se usměje a ruku jí stiskne.* To ale novináře a veřejnost zajímat nebude. Je bude zajímat jenom to, že mají za krále někoho jako mě. *Pokrčí letmo rameny a pak se jí sám zvědavě zeptá, jestli by ona sama šla do Selekce.* On z toho sám asi nebude moc nadšený, co? *Uchechtne se.* Měla jsi se sourozenci vždycky tak komplikovaný vztah nebo je to tím, jak jsi byla pryč? *Zeptá se jí, protože si všiml, že si se sourozenci moc nerozumí.* Ale jestli nechceš, nemusíme je rozebírat. *Ujistí jí hned.*
-LF-

za Fri Apr 24, 2020 3:29 pm
*Uchechtne se.*Jedna z komorných z něj málem dostala infarkt.*Sdělí mu. Musela ji pak uklidňovat. Zeptá se, jestli by šel do Selekce, kdyby měl možnost a poslouchá jeho odpověď.*Proč ne?*Zeptá se nechápavě.*Vždyť tak to bude větší sranda.*Naoko uraženě i odfrkne.*A pozdě, už mám koupenou baterku a zamluvenou mučírnu na ně.*Pousměje se. Když pak zmíní svou nemoc, chce jej povzbudit, takže jej chyte za ruku. Podívá se na něj a stisk mu oplatí.*Budeš dobrá král. Nepodceňuj se tak. Záleží ti na ostatních, na své zemi. Vím, že se snažíš a budeš snažit nadále, aby všichni byli co nejvíce spokojení. Budou jedině rádi, že tě mají za krále. Protože budeš dobrý král, jeden nejlepších.*O tom nepochybuje. Vidí, jaký Chris je.*A teď ani nemusí zjistit, že jsi nemocný. Budeš brát prášky, to si sama hezky pohlídám.*Ujistí jej o tom. Ona by do Selekce nešla, což mu ihned sdělí.*Ne, není. Je dost...*Potřese hlavou.*Vlastně jsme si moc podobní. Občas mám pocit, jako by byl moje dvojče on a ne Stefan. Až na to že kolik dívek projde za týden jeho postelí, jsem já neměla za celý život.*Není úplný neviňátko, ale rozhodně větší, jak její bratr.*Vždycky.*Odpoví jednoslovně.*V pohodě. Jen něco bych raději nezmiňovala, jinak by to až tak nevadí.*Všimne si, že už jsou skoro na místě a za další odbočkou na ně skutečně čeká vodopád.*Tak co říkáš?*Zeptá se jej.*Je tam i jeskyně, chceš tam jít? Pokud ti nevadí, že by ses namočil.
AndyHoff

za Fri Apr 24, 2020 4:19 pm
Nedivím se jí. *Zasměje se a pak potřese hlavou.* Hlavně to uskutečni až potom, co se jich Illea News zeptá, jak se jim líbí v paláci. Ať neodpovídají, něco ve smyslu, že mučírna je velmi honosná a princezna je mengele v sukni. *Zazubí se na ní a pak jí stiskne ruku a usměje se, když mu stisk oplatí.* A ty budeš skvělá královna. *Pousměje se na ní.* Díky, Cam. *Poděkuje jí za to, jak ho uklidňuje.* Dobře, budu ti věřit. *Stiskne jí ruku a pak se zeptá na Wyatta.* Ještě abys měla v posteli tolik holek jako on. *Zasměje se ve snaze uvolnit trochu atmosféru.* Jenom... Když je to mezi tebou a sourozenci takovýhle.. Co tě ujišťuje u toho, že bys chtěla víc dětí? Nebojíš se, že spolu budou bojovat? *Zeptá se jí, protože to ho docela zajímá. On sourozence nemá, ale vždycky si ho přál. Pak už dojdou na místo, kam ho vedla a obdivně vydechne.* Páni. Je to to nádherný. *Rozhlédne se po tom místě a pak se na ní usměje.* Jestli to nevadí tobě.. Chceš se smočit? *Zeptá se jí a sám si mezitím sundá tričko a následně i kalhoty.*
-LF-

za Fri Apr 24, 2020 4:52 pm
No jo..*Protočí hraně otráveně očima.*Bys mi taky jako můj snoubenec mohl pomoci, ne?*Pousměje se na něj.*Ne.. asi si je někdy vyzpovídám, ráda bych. Ale v mučírně to nebude.. Hrobka by byla lepší.*Pokračuje dále v tomhle duchu.*Nejsem žádnej Mengele v sukni.*Uchechtne se. Dneska má i v jeho společnosti nějak dobrou náladu, což u ní není zvykem. Pak mu stiskne ruku a řekne, že bude skvělý král, v což i skutečně věří.*Když budu mít po boku tebe jako krále, snad budu aspoň trochu dobrá.*Prohrábne si vlasy.*Nemáš zač. Říkám jen to, co si i upřímně myslím. Zase mu oplatí stisk a řekne něco málo o svém bratrovi. Musí se zasmát.*Tak jsem to nemyslela a ty to víš.*Řekne a potřese hlavou.*Můžeme se schválně vsadit.. Kolik dívek můj bratr přivede do jiného stavu? Z třiceti-pěti.. Třicet-čtyři? Budu mu aspoň trochu věřit..*Bojí se upřímně, co její bratr provede.*Bylo by to.. prostě hezký. Navíc všichni sourozenci to nemusí mít takové, jako já a ti moji. Většina s nimi má skvělé vztahy. Takže prostě jen chci doufat, že tohle bude přesně ten případ.*Pohladí si břicho, nevědomky a pak s ním dojde k vodopádu, kam jej chtěla dneska vzít.*Jo, to je.*Přikývne a zmíní se i o jeskyni, do které mohou proplavat.*Klidně.*Sice si nevzala plavky, ale to je snad jedno.Sundá si boty i džíny, které položí na kámen kousek od ní a přetáhne si přes hlavu i tričko, takže zůstane jen v bílém spodním prádle. Pak skočí šipku z kamene do vody a následně vyplave a podívá se na Chrise.*
AndyHoff

za Fri Apr 24, 2020 5:12 pm
Jestli chceš, klidně. Vymyslím nějaké normální otázky. *Pokrčí rameny a dá velký důraz na slovo "normální".* No.. Možná by nebyla špatná noční bojovka. Jsou tady běžný útoky, kde se musí umět zachovat s chladnou hlavou. Kdybys jim jednu noc poslala do komnat komorný s nějakym vzkazem a ony se postupně nějak dostaly do hrobky, kde bys na ně čekala ty, mohla bys ohodnotit, v jakym budou stavu. Strážci by mohli být poschovávaný v křovích a nějak je děsit. Mohla bys třeba vzít v potaz, jestli si vzali baterku nebo župan a tak. *Vymyslí noční bojovku pro účastnice.* Můžu se toho účastnit? *Zeptá se jí s nadšeným úsměvem, protože počítá s tím, že by se jí ten nápad mohl líbit. Střelená je na to dostatečně.* Budeš výborná. *Namítne s milým a upřímným úsměvem a v jeho očích není vidět ani trocha pochyb.* Jo, vím. *Přikývne nakonec se smíchem.* Třeba ty holky budou brát pro jistotu prášky. Nebo budou ošklivý. *Pokrčí pobaveně rameny.* Vždycky jsem si sourozence přál. *Pousměje se směrem k jejímu břichu a pak už spolu dojdou k vodopádu. Sundá si oblečení a pak se uchechtne, když vidí, jak skočila do vody šipku. Sám skočí do vody kufr, schválně co nejblíž jí, aby na ní voda co nejvíce cákla a pak se vynoří a zazubí se na ní.*
-LF-

za Fri Apr 24, 2020 5:36 pm
*Pousměje se na něj.*Udělám nějáký hezký čajový dýchánek, kde tě posadím k růžovém stolečku a podobně. Bude se ti to líbit.*Řekne mu plán, jak by to podle ní mohlo probíhat. Poslouchá jeho nápad a zamýšlí se nad tím.*To .. není vůbec špatný nápad. *Uzná a pokýve hlavou.*Ale aby ze mě ještě neměly trauma. Ráda bych, aby tu zůstala aspoň jedna dívka, co by mého bratra napravila, aby byl aspoň trochu normální.*Uchechtne se. Pochybuje, že se to stane a její bratr se zamiluje. Jak řekla, oni dva jsou si podobní a nedovede si to představit za něj.*Vymyslel jsi to a společně to nějak zorganizujeme, jasně, že můžeš.*Řekne docela nadšeně. Tohle se jí líbí.*i my bychom na ně ale mohli někde vyskočit. Nějak se namaskovat. To by bylo dobrý.*Čím víc se o tom a baví, tím více se jí ten nápad líbí. Pak se baví o tom, jestli budou dobří vládci a ona mu stiskne ještě jednou ruku. Pak to nechá být. Pořád o sobě pochybuje.*Jestli nebudou brát prášky tak je to v háji. Schreave chlapi ani neví, co je to kondom a Wyattovi je docela jedno, jestli je ona dívka hezká nebo ne. Očekávám, že bude pořád mimo, jak vlastně vždycky, takže by byl schopný se vyspat se stoletou komornou. Teď budu dělat, jako by se to vůbec nestalo..*Pobaveně se ušklíbne. Těsně před tím, než odjela ji jeden den ráno vzbudil hluk a to byl Wyatt, který jen v boxerkách, které si očividně natáhl jen narychlo a křičel. Z jeho komnaty vyšla ven rozcuchaná komorná omotaná jen jeho přikrývkou, nahá. S šedivými vlasy. Málem se díky tomu udusila. Pak řekne, proč se nebojí toho mít další děti. Navíc doufá, že budou po něm a ne po ní a jejích sourozencích. Pak si sundá oblečení a skočí do vody šipku. Když se otočí na Chrise, který taky skočí do vody, jen tak tak si stihne dát přes obličej ruky, aby jí necákla voda do obličeje.*Myslela jsem, že jsi už dospělej..*Řekne pobaveně a pak se vydá k vodopádu, která podplave a dostane se až do jeskyně. I nadále zůstává ve vodě.*
AndyHoff

Jeskyně s vodopádem - Stránka 3 Empty Cleo I. Lindwood

za Sat Jun 20, 2020 8:14 pm
*Už pár dnů dozadu objevila tuhle nádhernou jeskyni. Tehdy s sebou ale neměla plavky, takže se tím místem pouze kochala. Dnes se ale rozhodla vydat tam znovu a tentokrát vyzkoušet i vodu. Na sobě má džínové šortky a bílý top s průstřihy na zádech a pod tím má bíločerné dvojdílné plavky. Své vlnité vlasy si dneska nechala rozpuštěné, takže se jí houpou na zádech a makeup na sobě nemá žádný. Přeci jen se jde sama koupat, takže k tomu není žádný důvod. Ve svém menším černém batohu má i foťák, protože ráda fotí a to místo je k focení přímo stvořené. Jakmile tam dojde, je to také první věc, kterou udělá. Pořídí několik snímků vodopádu a přírody okolo. Až potom odloží foťák do batohu, ten na zem, kam položí i své oblečení a vleze do příjemně teplé vody. Chvíli v ní jen tak stojí a nadzvedne o něco málo koutky rtů a poté se vydá hlouběji, až má vodu k ramenům.*
† PsYcHoPaTiC †

Jeskyně s vodopádem - Stránka 3 Empty Illarion Viktor Gleb Vasiljev

za Sat Jun 20, 2020 9:47 pm
j*Je stale ve meste ubytovany v hotelu, protoze netouzi po miste, jakym je Illeisky palax c a to hned z nekolika duvodu, ale nehodla je dneska nejak resit. Tyhle veci resi posledni dny neustale ve sve hlave a dneska si od nech chre jedoduse odpocinout a nemyslet na ne. Aspon se o to chce nejak puksit. Diky tomu, ze je v tomhle meste uz stihl poznat nekolik fajn mist, kam se rad vraci a jeskyne je jednimz tech mist, protote na tomhle miste se mu zatim nestalo, ze by naratil na nekoho z palace. Ma na sovbe svetle kalhoty, cerne triko a na nem ma jak jinak , nez sveou oblibenou cernu kizenou bundu a sve vlasy ma dnes sepnute v drdolu. Jako obvykle mu nesmi mezi prsty jehi leve rujy chybbet zaoalena cigaretya a ve svych usich ma sluchatka, kde mu nahlas hraje jeho oblibeny rock. Cestou si do rytu pokybuje hlacou a jakmile je na miste, ani jej nenapadne, aby se nejak rozklizel, jestli zde je sam, nebo ne. Rovnou si sedne na jednuskalku a jen se zaujate kouka na vodopad, ale ndiva se dolu pod ne na hladinu, takuesi nevsimne, ze je tam nekdo s nim.*
AndyHoff

za Sat Jun 20, 2020 10:02 pm
*Dojde k jeskyni s vodopádem, kde už jednou byla a jako první hned pořídí pár snímků toho místa, protože je jak stvořené pro zvěčnění. Jsou to takové ty fotky, ke kterým se plánuje v budoucnu vracet s tím, jak by se na ta místa ráda podívala ještě jednou.* /Ideálně s někým, kdo by mě miloval, abych nemusela jezdit sama../ *Proběhne jí hlavou, protože z celého srdce touží po tom, aby zažila nějakou lásku podobné té, o jakých čte v románech. Když má nafoceno dost fotek, sundá si šortky a tričko a v plavkách vleze do vody. Když jí má po ramena, přivře slastně oči a jenom si užívá vodu. Doma v Řecku trávila většinu času buď v komnatě nebo na pláži, takže vodu opravdu miluje. Když oči otevře, trochu se lekne, protože si všimne nějaké osoby. V té ale pozná hned Illariona, se kterým se nedávno seznámila. Vidí, že ani on si nevšiml jí. Neodolá a pomalu se vrátí ve vodě ke břehu, kde se natáhne po batohu a rychle ho vyfotí. Kromě přírody fotí ráda lidi, kteří o tom neví, jsou tak přirozenější. Rychle foťák zase schová do batohu a pak dojde ve vodě až pod skalku, na které sedí a s menším úsměvem na rtech na něj zamává. Všimla si, že má sluchátka, takže pozdrav by asi neslyšel.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sat Jun 20, 2020 10:24 pm
*V tehle jeskyni byl nekolikrat, protoze je tam neskutecnej klid a to mu vyhovue posledni dobou. Neanaladu schazet se se svou nevlastni sesrou, nebo fotrem a jeho sokonalou rodinku. Nema naladu na tyhle ksychty a s rodici taky nejak extra nekomunikuje. I kdyz jim aspom odepisuje jednoslvne narozdil od minula, ale neni to zasna slava. roste na to nema netvy. V usich ma sluchatka a nai by jej nenapadli, ze je tam nekdo v tuhle dobu momentalne s nim, takze se nejak nema k tomu, aby se rozhlizel, kolem sebe a jde rovnou na svoje "misto", kterym je skalka nedaleko body, na kterou se posadi, aby nemel nohy ve vode, ale ma je na pevne zemi a je tak zabrany do sve hudby, ze nevnima stejne, ani okoli kolem sene. Vnimat okoli zacne, az kdyz vidi, jak se mihla ruka pred jeho ocima a vsimne si nejaky postavy pred nim a tak se lekne, ze s sebou skubne amalem spadne do vody, kteraje za nim. Sunda si se amracenim sluchatka.* No skvely, kdybycch spadl do te vody, musel byc si zase kupovat dalsi sluchatka. Prvni mi znicila moje potencionalni segra, kdyz jsem na ni narazil v den, kdy e mi posral zivot, *Zamruci a na mobilu vypne hudbu a jelikoz jsou ty sluchatka nezdratove a skladaci, slozi s je a zastrci si je do kapsy bundy a monil schova do kapsy na svych kalhotech a teprve potom si vsimne, ze divka pred nim je jen v plavkach a jen advedne oboci.* Jo to jsi ty... Me sledujed, nebo, co? *Zepta se ji s jednim koutkem rtu zvednutym.* Jaka je voda?
AndyHoff

za Sat Jun 20, 2020 11:09 pm
*Jakmile pořídí fotku Illariona, který si jí vůbec nevšiml, doplave blíže k němu a zamává mu. Když vidí, jak sebou trhnul, ruku zase rychle stáhne k sobě a její tváře zčervenají.* Promiň. Nechtěla jsem tě vyděsit. *Pípne omluvně a sklopí pohled k vodě. Když se jí zeptá, jestli ho sleduje, s červenými tvářemi se zase podívá na něj a zavrtí hlavou.* Ne. Byla jsem tu dřív, jak ty. Takže sleduješ ty mě? *Oplatí mu otázku s menším úsměvem a ten se poté o něco málo rozšíří, když se zeptá na vodu.* Je skvělá. *Odpoví mu.* Jdeš taky do vody, nebo se jí bojíš? *Nakloní hlavu na stranu a u toho se na něj pousměje. Klidně by na něj trochu vody i šplouchla, ale bojí se, aby ho to nijak nenaštvalo nebo aby mu nezamokřila mobil se sluchátky.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sun Jun 21, 2020 12:39 am
*jamile se usadil na sve oblibene misto na skalce nedaleko vody, ani ve snu vy jej nenapadlo, e je tam nekdo s nim natoz, aby jej napadlo, ze si jej nejaka agentka s kudrnatyma vlasama vubec foti. Vnima jen hudbu, ktera se mu line do usi, ale jakmile se pred jeho ocima objevi mavajici ruka, jako z nejakeho ororu, cukne s sebou vylekane a ma, co delat, aby ezahucel do vody a hned si sunda sluchatka nezapomene ji dat najevo, jak moc necekal,ze by zde nekdo byl. Poslehne si jeji slova a potom jen zatrese hlavou.* V pohode vsak se nic nestalo nakonec. *Rekne klidneji a potom uz si jen schova sluchatka i mobil raeji do bezoeci svych veci a nasledne se ji zepta jestli jej sleduje, kdyz je tady a potom se jen zamyslene koukne na hladinu vody kousek od nich a potom zase na ni a po jejich slovech jen nakloni hlavu na stranu a zalozi si ruce na hrudi.* A to je tvy tajny prani, co? Aby te nejakej chlapek stalkoval a sledoval te na kazdym tvym kroku. *Popichne ji s jemnym usmevem na rtech, ale nakonec se uchechtne.* Tak pardon, ze jsem narusil tve kouoaci teritorium. *Rekne ji nakonec s pokrcenim ramen a nakonec e ji zepta na to, jaka je voda a po jejich slovech se zse koukne na vodni hladinu a potom zase na ni.* Fakt chces, avbyh sel s tebou do vody, Clopatro? *Zepta se ji a potom jen spusti ruce zse dolu a pokrci ramenem.* nakonec, proc ne?Stejne je venku zase tak padesat stupnu. *Uchechtne se a nakonec si sunda bundu a nasleduje ji jeho tricko, ktere skonci na zemi u bundy.* Nemel jsem v planu se koupat, takze jsem si ani nebral plavky nevadi? *Zepta se ji a se zazibenim si rozepne zip kalhot a nasledne je necha spadnour ke kolenum a ona jej tak muze spatrit tak, jak jej panbuh stvoril a nasledne si zuje boty a sunda si nakonec i kalhoty a potom se otoci celem k vode. a vleze tam.* Jo je fakt dobra. *Rekne smerem k Cleo a nasledne pokracuje dal do hloubky dokud mu neni boda po pas.* /Vladim se o soji... sestrinu korunu, ze je ted kompletne ruda i pod tou spodni casti plavk./
AndyHoff

za Sun Jun 21, 2020 1:10 am
*Omluví se mu, když vidí, jak se vyděsil a začal nadávat ohledně sluchátek a během toho zčervená a sklopí pohled. Ten pak zvedne, když se jí zeptá, jestli ho sleduje a opáčí, že ona tady byla první, takže pokud někdo někoho sleduje, je to on.* C...co? Ne, já... ne. N-ne. To..to vůbec. *Rozhodí jí jeho poznámka, během které začne červenat i na krku.* /Já jenom chci, aby mě měl někdo rád. Nepotřebuju stalkera./ *Obhájí se v duchu a pak potřese hlavou.* V pohodě, nic jsi nenarušil. *Poškrábe se na zátylku a pak se ho zeptá, jestli půjde taky do vody, nebo se jí bojí.* Nemělo by to spíš být o tom, jestli chceš ty? *Nakloní hlavu o trochu na stranu a mírně se pousměje po oslovení, které použije. Pak už na něj kouká, když si sundavá bundu. Už jenom při pohledu na jeho hrudník trochu zrůžoví.* N-nevadí. *Zakoktá se trochu a očekává, že pod kalhoty bude mít spodní prádlo. Jenže tak to není a ona ho spatří v celé své kráse. Asi tak na vteřinu a půl, než stihne zareagovat a rychle se otočit a pro jistotu i potopit hlavu pod hladinu. Ta jí trochu zchladí, takže není úplně rudá celá, když jí dojde kyslík a ona se musí vynořit, ale tváře jí červené zůstaly. Radši si přikryje rukou oči a pak polkne.* Už...už se můžu podívat? *Zeptá se ho opatrně a ignoruje mokré pramínky vlasů, které se jí nalepily po obličeji.*

† PsYcHoPaTiC † likes this post

† PsYcHoPaTiC †

za Mon Jun 22, 2020 3:27 pm
*Posloucha si svou hudbu a ani ve snu by jej nenapalo, ze by v tehle jeskyni byl nekdo z palace, ale jak se po chvilce, co malem zinfarktoval, tak to mozne ne.* /Pred palacovyma krysama nejsem zrejme nikde v bezpeci./ *Nasledne si scova sluchatka a mobil a potom se ji zepta, jestli jej sleduje a kdyz ona rekne, ze tam byla prvni a , ze on sleduje ji jen se na ni obavene koukne a zeota se ji jestli by se ji libilo, kdyby ji nekdo sledoval a po jeji reakci jen pobavene nadzvedne oboci,* Jezis holka, delej neco s tim cervenaim to neni normalni. *Uchechtne se a potom jen doda.* A neverim ti, ze bys nechtela muzskou pozornost. Kazda ji chcete, pokud nejste teda na stejny pohlavi. *Zasmeje se a potom se ji omluvi, e narusil jeji teritorium a po jejich slovech jen pokrci rameny.* Fajn, tak o je pak asi v pohode. *Rekne ji a potom po jeji odpovedi ohledne toho, jaka je voda se jen pousmeje a nasledne po eji otazce jestli se pujde taky koupat, nebo se vody boji ji odpovi tim, ze se zacne svlekat a nasledne ji rekne, ze nepoocital s tim, ze byy se koupal a po jejich slovech se uchechtne.* Myslel jsem to jinak vlnko, ale myslim, ze jiz brzy pochopis, jak jsem tyhle slova myslel. *Rekne a nez se nadeje je uplne nahy, protoze si nebral plavky a spodni pradlo nosi jen kdyz ma na sobe oblek. Naramne s ebavi pri pohledu na rudou osobu pred nim a nasledne vleze do vody do hloubky, kde mu voda saha az po pas a ohledne se prez rameno zrvna ve chvili, kdy se divka vynori a pobavene zakrouti hlavou.* Mohla jsi se divat celou dobu. Nestydim se za svy telo a proto nemam problem s tim ho nekomu ukarat. *Uchechtne se a zacne plavat smerm k ni.* Zase si hrajes na Rajce?
AndyHoff

za Mon Jun 22, 2020 6:53 pm
*Vykoktá ze sebe, že nechce, aby jí někdo sledoval a během toho začne rudnout i na krku. Po jeho uchechtnutí sklopí pohled a nechá vlasy, aby jí spadaly do obličeje a tím ho zakryly.* Nejde s tím nic dělat. Prostě se to..děje. *Odpoví mu a pak pokrčí jedním ramenem.* Chci, aby mě měl nějakej kluk rád, to ano. Ale nechci stalkera. *Vysvětlí mu a pak mu řekne, že nic nenarušil. Přeci jen je tohle veřejný místo a on má právo tady být. Pak mu řekne, že je i v pohodě, že nemá plavky, protože očekává, že bude mít spodní prádlo. Po jeho slovech nechápavě nakrčí obočí. Hned ale pochopí, když ho uvidí v jeho plné kráse. Rychle se otočí a pro jistotu i zajede pod hladinu, kde vydrží, dokud jí stačí dech. Pak se opatrně vynoří a otočí se na něj, přičemž má rukou zakryté pro jistotu oči.* Fajn, ty se nestydíš. To ale neznamená, že já se na tebe chci dívat. *Poznamená a opatrně nakoukne zpoza své ruky. Když uvidí, že už je ve vodě dostatečně na to, aby nebyl celý vidět, rukou si odhrne vlasy z obličeje a pak jí spustí dolů.* Nedá se to nijak ovládat. *Zopakuje mu svá předešlá slova.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Jun 22, 2020 8:15 pm
*Poslechne si jeji zakoktani a nasledne se uchechtne a poznamena, aby neco udelala s tim svym cervenanim.* Ale da se stim neco delat. Jen si staci vice verit. *Rekne ji a poom si poslechne jeji slova ohledne too, ze by bya nejsis happy jak dva grepy, kdyby mela kluka, co by se o ni zajimal.* Treba jej jednou najdes a to vam potom popreju stesti. Mozna. **Pokrci jednim ramenem. On sam si nedovede sebe samotnyho nedovede predstavit zamilovaneho. Treba se to nekdy stane, ale neveri, ze laska na nej nekde ciha tady v tyhle zemi. Nez se nadeje je pred Cleo zcela nahej, protoze on jinak nenosi spodni pradlo, pokud na spbe nema oblek, coz se ted nedeje a jemu to takhle vyhovuje a nehodla to nejak menit. Vsimne si , ze trudla snad jeste vic a tak se jen uchechtne a vleze si do vody a jakmile je ve vode po pas, koukne se prez rameno a spatri, jak se divka vynorila. Neni sice uz tak nebetpecne ruda, ale stale ma rude tvare a jeho to nuti se uculovat a potom plave lize k ni.* Kdybych te ja videl nahou, rozhodne bych se necervenal. *Poznamena, kdyz plave kolem ni.* Treba by te to cervenani preslo, kdybys udelala neco... spontaniho. Neco necekanyho. Treba by sis mohla sundat aspon tu podprdu. *Zazubi se nasledne se zase postavi a tentokrat stoji pred ni a nasledne se skloni blize k ni.* Pokud by ses nezlobila a necitis se na to rozepnout si tu podprdu sama, nabizim ti sve sikovne ruce. *vedle levou ruku z vody, kterou na ni zamava a potom se k ni nakloni jeste blize a to tak, e se jeho rty dotykaji jejiho usniho lalucku.* A navic, by to takhle bylo fer nemyslis? Tys videla me, tak mi dopej aspon malinkou ocutnavku, hm? *Rty se jemne otre o vrsek jejiho lalucku.* Jsme zde jen my dva... Nikdo to neuvidi. Jen ja... Bus spontanni princeznicko. *Jeho hlas je hlubsi, z predtim.*
AndyHoff

za Mon Jun 22, 2020 9:40 pm
*Jeho slova o věření si nechá bez odpovědi, protože na to nemá co namítnout. Leda tak to, že ona si nejspíš nikdy nebude víc věřit. Nikdy se to nenaučila a vlastně ani neví, jak by se to naučit měla. Ale jak ho tak poslouchá, rozhodně ho nepovažuje za někoho, koho tenhle její problém opravdu zajímá a kdo by jí s tím chtěl pomoct. Pak už ale rychle zapluje pod hladinu vody, když vidí, že nemá spodní prádlo a vynoří se až když jí dochází dech. Voda jí zchladila, takže není celá kompletně rudá, ale tváře jí růžové zůstaly. Řekne mu, že to, že se za sebe on nestydí neznamená, že ona se na něj chce dívat, protože by se v klidu obešla bez toho, aniž by první mužské přirození, které kdy viděla, bylo zrovna týpka, který ukazuje tolik citů jako kámen a nijak víc se o ní nezajímá.* Umíš ty se vůbec červenat? *Povytáhne mírně obočí a pak se zmateně zamračí, když poslouchá jeho další slova. Sleduje ho vytřeštěnýma očima a úplně ztuhne, když ucítí jeho rty na svém ušním lalůčku.* Já... *Trhaně se nadechne.* Ty..Ty ses svlíknul sám. Sám od sebe. Já.. *Začne koktat, protože neví, co má dělat a u toho začne samozřejmě rudnout.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Jun 22, 2020 10:29 pm
*Kouka se na ni a nejak jej netrapi, ze njak nerozvadi jejich tema o sebeduvere, protoze je jasne videt, ze tahle holka si zrovna svakrat neveri, jinak by se chovala jinak anerudla by jak rajce pri kazde blbosti. On sice sve ity jen ta nekomu neodhaluje, ale je jasne, ze je taky ma, ale rozhodne se necervena , jako tahle divka. Ji, fajn musi uznat, ze je to celkem roztomile, ale rozhodne se nechysta ji to hnedka vykladat. To fakt ne. Nez se nadeje stoji pred touhle cervenolici divkou tak, ak jej panbuh stvoril a je docela i rad, ze na to ona zareagovala, jak zareagovala, protoze tak se aspon presvedcil, ze se na nej podivala. Nakonec je , ale ve vode po pas a koukne se pres ameno zrovna, kdyz se divka vynori a musi se uchectnout nad tim, ze je stale v obliceji ruzova.* Nnutim te, aby ses na me divala, nebo snad jo? *Nadzvedne jedno oboci a potom uz jen plave kolem ni a nasledne se pred ni postavi a po jeji otazce pokrci rameny.* To fakt nevim, estli se dokazu cervenat. Nikdy jsem k tomu nemel duvod. *Rekne a potom jen zahybe obocim nahoru a dolu.* Ale vim, ze moje tvare zrudnou po jiste telsne aktivite, protoze si davam zalezet na tom, jaky vykon podam, aby byla druha polovicka spokojena. *zazubi se na ni a nasledne z ji nabidne, ze pokud se chce zbavit sveho rudnuti v tvari, mela by se naucot byt aspon trochu spontanni a nebyt takhle nervozni a nesva. Zasepta ji do ucha, ze ji s tim klidne pomze a ze by tohle bylo jen fer, kdyby se i on mohl aspon pokochat jejim holym hrudnikem, kdyz ona videla jeho odhaleny spodek a nad jejimi koktavymi slovy se jen pousmeje a nasledne jemne mezi rty nasaje jeji lalucek, nez zase promluvi.* Tak si tu podprsenku svlekni teda sama, kdyz ja jsem se take svlekl sam. *Zasepta chraplave a potom se jen odtahne.* Klidne se otocim, zen si to svleknes, by ses necitila divne. *Pokrci rameny a otoci se k ni zady*
AndyHoff

za Mon Jun 22, 2020 11:32 pm
*Zavrtí hlavou, když se jí zeptá, jestli jí nutí se dívat, protože nenutí, i když menší upozornění na to, že nemá žádné spodní prádlo by se možná hodilo. Zeptá se ho, jestli se někdy červenal a po jeho odpovědi pokýve hlavou.* Aha. *To je snad to jediné, co na to jde říct. Po jeho dovětku zase zčervená a polkne, ten skrytý význam pochopila.* Tak to je...fajn. *Neví, jak na to zareagovat, ale bylo jí blbý nechat to bez reakce. Když jí pak dá návrh, jak se toho červenání zbavit, znervózní a ztuhne. Sama si říkala, že chce vykročit ze své komfortní zóny, ale neví, jestli zrovna tohle je dobrý začátek.* /Proč tu nemůžu mít Thaddeu?/ *Zalituje, protože její starší sestra, protože ta jí vždycky dokázala poradit, když nevěděla, co dělat.* /I když... ne. Radši, aby se s nim nepotkala./ *Opraví hned své tiché přání a pak už sleduje Illarionovi záda a neví, co má dělat.* /Neříkal na jak dlouho. Prostě si to sundáš a pak zase rychle nandáš. Stejně už musel vidět miliony holek./ *Uklidňuje se v duchu, když si začne rozvazovat vršek plavek a u toho se jí začnou třást ruce. Nakonec se jí ale podaří sundat si vrchní díl plavek.* Fajn. *Řekne potichu s rudýma tvářema na znamení, že se může otočit a radši sklopí pohled, aby se mu nemusela dívat do tváře.*
Sponsored content

Jeskyně s vodopádem - Stránka 3 Empty Re: Jeskyně s vodopádem

Povolení tohoto fóra: