Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Wells J. Schreave

za Fri Apr 10, 2020 12:20 pm
*Políbí jí a pak nervózně čeká na její reakci. Když ho sama políbí, pousměje se.* /To je dobrý znamení, ne?/ *Proběhne mu hlavou a pak jí vyzve k pokračování té věty.* Já tebe taky. *Usměje se šťastně a pohladí jí po tváři.* Já obvykle sedím u sebe v komnatě a moc se s nikým neseznamuju. Ale jít do té posilovny bylo skvělý rozhodnutí. *Už teď ví, že nikdy nebude litovat toho, že se s ní seznámil.* Taky tě nechci vidět smutnou. Proto když jsem viděl, jak se ti stýská po rodině, pozval jsem je sem. *Podívá se jí s úsměvem do očí.* Chci s tebou strávit tolik času, kolik to jen jde, protože tebe nikdy nebudu mít dost. Pořád dokážu myslet jenom na to, jak máš krásný oči, jemný rty, nádherný úsměv. Celá jsi nádherná.
-LF-

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Kathika Canton

za Fri Apr 10, 2020 12:43 pm
*Když ji políbí, sama udělá to stejné o chvilku později. Když ji pak vyzve, aby pokračovala, řekne, jak se cítí. Moc jí na něm záleží a má ho ráda, hodně. Víc, než kohokoliv jiného. Usměje se na něj stejně šťastně. Ráda jej vidí takhle a ne se trápit kvůli Boswellovi. Položí svou ruku na tu jeho, která ji hladí po tváři.*Jsem ráda, že jsi tam šel a poznali jsme se.*Řekne mu s velkým úsměvem. Je ráda za to, že se s ním mohla seznámit.*Chyběli mi, hodně.*Přikývne.*Za to, že jsi je sem pozval jsem ti moc vděčná.*Sama jej pohladí jednou rukou po tváři. Po jeho dalších slovech se začervená.*Přeháníš.*Řekne a potřese nesouhlasně hlavou. Takhle by se sama neoznačila nikdy. Stejně jak Wells se občas podceňuje. Ale je ráda, že to říká a myslí si to. Lichotí jí to.*Taky s tebou chci trávit co nejvíce času. Co nejvíce bude možné.*Usměje se na něj. Pak si na něco vzpomene.*Rodiče mě už teď vyslýchali, co mezi námi je.*Začervená se znovu. Štve ji, že se v jeho přítomnosti pořád červená, ale prostě si nemůže pomoci.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Fri Apr 10, 2020 12:58 pm
Ale za to můžu já. Kdybych ti neublížl, nevypařila by ses. *Zamumlá potichu a snaží se pořád pohled nezabodávat do země, i když mu to jde docela těžko.* Ale když mě za ní odtáhneš, uvidíš mě tak maximálně naštvanýho. *Pokríč rameny a pom se na ni nejistě usměje.* Jenom a jenom spolu. *Zamumlá, ale stále to nepůsobí moc vesle, jelikož se toho pořád bojí, nechce ji znovu ubížit. Poté už ale uslyší hlasnějakého muže a hned poté hlas jeho sestry.* Jestli se do svatby nezabijou a nebo na tu svatbu nepřijdou s dalšími chlapy, budu se hodně divit. *Uchechtne se a radši pohled z podia odvráti pryč zase na Navyu.* Kdyžtak se k ní nebudu prostě hlásit a budu dělat, že ji neznám *Pokrčí rameny a s menším úsměv se jí zadívá do očí a pohladí ji po tváři.* Tolik jsi mi za tu dobu ve Španělsku chyběla. A já vím, že... Že je asi brzo se na to ptát, ale lepší teď než nikdy... *Odmlčeí se a polkne, než pokračuje dál.* Já... No... Vrátíš se se mnou do Španělska? *Odpovědi se neskutečně bojí, takže zase radši pohledem zamíří k podiu.*
AndyHoff

za Fri Apr 10, 2020 1:01 pm
Jsem rád, že jsem ti navrhl ten menší zápas v boxování. *Usměje se na ní trochu pobaveně.* /Klidně bych od ní schytal bezpočet ran./ *Ví jistě, že by pro ní schytal kulku a vůbec by přitom nezaváhal.* Pro ten tvůj úsměv bych udělal prakticky cokoliv. *Usměje se na ní a sám se lehce opře do její ruky, když ho pohladí po tváři.* Ani náhodou. Říkám jak to je. *Rozhodně nepřehání. To, co jí řekl myslel vážně. Když slyší o jejích rodičích, krátce se zasměje.* No a.. co jim řekneš? Co mezi námi je? *Zeptá se jí a na jeho tváři pohrává menší zamilovaný úsměv, který se mísí trochu s nervózním.*
annie.16

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Zayden J. Collard

za Fri Apr 10, 2020 1:03 pm
*zavrčí, že on není žádná opice. Pak už chce namítnout, že Brepty už se nezbaví, ale místo toho jen kývne hlavou.* Domluveno, Brepto.*Zazubí se na ni* /Tohle budeš mít na talíři ještě pěkně dlouho./*pomyslí si, protože s tim stejně nepřestane. V davu si žádnou dívku nevybere, a tak to Chrysane udělá za něj. Jakmile je od něj dost daleko, rozhodne se raději utéct, ale to se mu stejně nepovede, protože ona už se vrátí. Když je pak nechá osamotě, naštvaně na Williema zavrčí, že tohle je omyl a aby si šel po svém. Pak se vydá hledat do davu Chrys, protože se jí chce pomstít.* On si najde někoho jinýho, neboj.*odvětí s úšklebkem. Pak chytne Chrys za nadloktí a odvleče ji na pódium. Pak chrys popostrčí před sebe a do mikorfonu řekne, že Chrysane hledá někoho, s kým by mohla trávit svůj čas. Pak pustí její ruku a vydá se dolů z pódia. Pak ji nenávistně probodne pohledem, ale i tak se při tom lehce usmívá. Když se pak Chrysane vydá k baru, zamíří do davu.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Rory I. Beavers

za Fri Apr 10, 2020 1:11 pm
*Všimnem si, že se něco děje, jelikož za ty roky, co jsou spolu to jen tak přehlédnout nedokáže. Starstlivě si ji prohlédne se a pohladí ji po tváři. Hned když začne mluvit, přitáhne si ji k sobě do objetí.* No tak... Třeba ji ještě někdy uvidíme. nebo aspoň v to doufám. *Povzdechne si a pohladí ji po vlasech.* Nejsi příšerná matka, zlato. Co my víme, co se jí honilo hlavou, nemůžeš za to. *Řekne potichu a smutně se pousměje.* Chtěl bych, aby zase byli všichni tři malé děti, které se perou o skládačky. Tolik mi to chybí. /Hedda mi chybí./ *Od arowen se zase odtáhne a kopne do sebe další skleničku nějakého drinku.*
-LF-

za Fri Apr 10, 2020 1:14 pm
*Vzpomene si na jejich zápas v boxování a potřese hlavou.*Jo, jsem teď ještě více nadšená, že jsem tě praštila.*Vyčítá si to teď ještě více.*Vážně tě to nebolelo moc?*Zeptá se starostlivě a prohlédne si jeho tvář na místě, kam jej praštila, jako by hledala nějáké zranění, které by tam mohlo být.*Usmívá se po každé, co tě jen vidím. *Nemůže si pomoci. Jakmile jej vidí, rty se jí samovolně zvlní do úsměvu. Pak řekne, že ona není celá nádherná. Podle ní prostě Wells přehání.*Další věc na které se neshodneme?*Zeptá se s odhadem a menším úsměvem. Pak mu řekne, na co se jí ptali její rodiče a po jeho otázce a po jeho otázce pokrčí rameny.*Řekla jsem jim, že se mi líbíš, ale nevím, jak to cítíš ty.*Pokrčí lehce rameny. Nedělala si žádné naděje. Protože nevěřila, že by se někomu jako je on mohla líbit.*Řekla jsem, že jsi moc milý, což sami poznali podle toho, že jsi je sem pozval a že tě mám ráda. Ale bála jsem se, že ty to děláš třeba jen kvůli kamarádství.*Pokrčí znovu lehce rameny. Na tváři má přitom pořád nejistý úsměv.*Jestli si s nimi o tom chceš popovídat, klidně vám dám prostor. Ale varuju tě, moje mamka je dost zvědavá a jen tak tě nenechá.*Její máma je hodně zvídavá. A je jen ráda, že ji její otec často mírní.*/Doufám, že Hazel nebude po ní../
AndyHoff

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Navya A. Sánchez

za Fri Apr 10, 2020 1:23 pm
Kdybych si to nechala vysvětlit... Ale to je jedno, prostě už to nebudeme řešit. *Pokrčí rameny a pak se zasměje a jemně protočí očima.* A když budeš dál smutnej a budeš si to vyčítat, budu naštvaná a smutná já. *Namítne a pak nakloní hlavu na stranu a sama mu prsty nadzvedne koutky rtů, aby se usmíval.* Takhle ti to sluší daleko víc. *Usměje se na něj a pak se podívá směrem k pódiu a sleduje tam ty dvě hrdličky.* Co se škádlívá, to se rádo mívá. Zrovna oni jsou ten typ páru, u kterých se tohle potvrdí. *Aspoň tohle si myslí ona.* Pochopí to ona? *Nadzvedne se smíchem obočí, protože dle jejího názoru, i kdyby Clavio hrál, že Chrysane nezná, ona by se k němu pořád dost hlasitě měla. Podívá se Claviovi do očí a nadzvedne mírně obočí, když vidí, jak se trochu zarazil. Nervózně polkne a čeká, co z něj vypadne. Když se jí ale zeptá na návrat do Španělska, usměje se a chytne ho za tvář, aby si jí mohla otočit k sobě.* Jo, vrátím. *Přikývne a pak si stoupne na špičky, aby ho mohla políbit. Když se od něj po chvilce odtáhne, pochybnosti se objeví zase v jejích očích.* Jestli teda .. no.. vážně myslíš, že někdo jako já se hodí ke korunnímu princi? *Zeptá se ho nervózně.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Romeo A. Beavers

za Fri Apr 10, 2020 1:27 pm
Ale se samotou se nedá žít celý život. *Pokrčí rameny a věnuje ji menší úsměv. Nakloní hlavu na bok a pokrčí rameny.* Třeba ten talent máš, ale ještě se neobjevil někdo, kdo by ti ho dokázal pomoct objevit. A jo, znám. Vlastně hrajeme spolu v té kapele. *Ucechtne se a vyklopí do sebe celý kelímek a poté si začne hrát s řetízke což dělá, aby se trochu uklidnil. Když se dotkne jeho ruky, trochu sebou škubne, ale když si to uvědomí, pousměje se na ni a přikývne.* To teda je. Nosím ho pro štěstí, abych ten koncert nějak nepokazil. *Ušklíbne se a když se zase otočí, pohled přesune na podium a zase na dívku.* Ještě mám chvilku. Ale byla by škoda neznát tvoje jméno, před tím než bych odešel. Povíš mi ho? *Zeptá se ji a u toho si ji znovu prohlédne.*
AndyHoff

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Arowen Beavers

za Fri Apr 10, 2020 1:31 pm
*Řekne Rorymu, co se jí honí hlavou a pak mu zaboří hlavu do ramene a vydechne.* Jo, já taky. *Přikývne a pak zavrtí hlavou.* Něco jsem musela udělat špatně. *Namítne. Když si vzpomene, jak byli všichni tři malí a prali se o skládačky, smutně se pousměje.* Mně taky. Byli kouzelní. *Odtáhne se od něj a pak se na něj pousměje. Vypije svůj drink a pak rezignuje s myšlenkou, že se dneska bude držet od tvrdýho dál a objedná dva panáky whiskey. Jednoho šoupne k Rorymu a druhýho do sebe pak hned kopne.*
LittlePrincess

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Kathleen Rey Horn

za Fri Apr 10, 2020 1:39 pm
Možná ne, ale celý život mám ještě před sebou.*Poznamená s klidem na jeho slova a pokývne hlavou nad tím další. *Na tom rozhodně něco bude. A jasně,  to rozhodne dává smysl.*Ušklíbne se nad tím, že zná jejího bratra, dokonce hrají ve stejné kapele, to znamená. Co to sakra pro ní znamená, že by se s ním rozhodně neměla zahazovat, protože by si to její bratr určitě nepřál. Jinak by se přece už seznámili dřív. Když se jej dotkne, i když nepatrně, cítí se zvláštně podivně. Zadívá se mu s úsměvem do očí.*Věřím, že nic nepokazíš.*Zamumlá tiše a pokývne hlavou než svůj pohled věnuje zpátky podiu.*Co mi ho půjčit? Abys měl jistotu, že se ještě uvidíme?*Nakloní nevinně hlavu na stranu, čímž jí několik pramenů vlasů přepadne do obličeje, potom jenom přikývne.* Jsem Kathleen.*Představí se mu s klidem a dopije poslední tekutinu ve svém kelímku, který následně i vyhodí do koše co je nejblíž.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

za Fri Apr 10, 2020 1:49 pm
*Po jejích slovech se zamračí a rozhlédne se kolem sebe.* Kdyby tu byli démoni, tak o tom vím. Protože ty já zabíjím. *Namítne nespokojeně, ale i tak se očkem kolem sebe rozhlédne.* Jsem chytřejší, takže se o sebe dokážu taky postarat. To dává smysl. *Zamumlá a zase si k tomu dupne nohou.* Hele! Je mi osm! chovám se ještě víc, než na svůj věk. *Nespokojeně se zamračí a poté ho už uajme kelímek, co drží v ruce. Moc mu to nechitná, ale napije se znovu, aby se v tom přesvědčil.* Brácha tohle pije? *Našpulí rty a na kelímek se podezíravě podívá.* Proč mi chcepořád někdo trhat ruce a chce mě škrtit. Tohle není féér! *Portáhne a zase trošku zamračí. Poté už hraje, že kelímek vůbec od princezny nemá a u toho se na Edwarda zubí.* Ty sušenky mi chutnají. *Pokrčí rameny a schová se za Aless a sleduje je zmateným a nechápavým pohlede.* kdo je ten další ochránce? ten Cole... Coleman? *Nakrčí obočí a snaží se pochopit, o čem se ti dva baví. poté spolu s nimi přejde do zákulisí, kde hned hoopne na gauč vedle svého bratra a vytáhne si z bátůžku blok a pastelky.* Já mám nápad. Nakreslím vás! *Nečeká ani na nějaký jejich souhlas a dá se do zuřivého kreslení těch dvou. nezapomene ani na lvíče, které drží jeho brácha. Po nějaké chvíli se na svoji kresbu zazubí a hrdě se poplácá po rameni.* To se mi povedlo! *Pochválí se, přičemž jim obrázek, kde jsou dvě postavy a něco, co by mělo připomínat lva, prostě úroveň osmiletého dítěte.* jak vypadá ten Cole něco? Že bych ho tam přikreslil, když se o něm tak bavíte. *Pokrčí rameny a spokojeně se na obrázek usměje.*
AndyHoff

za Fri Apr 10, 2020 2:25 pm
*Jemně protočí očima a pak zavrtí hlavou.* Nebolelo, klid. Někdy si to zopakujeme. *Usměje se na ní a pak se jeho úsměv rozšíří.* Já taky. Teda... jakože.. když vidim tebe, ne sebe. Prostě... tebe. *Zamotá se do toho klasicky a pak namítne, že nepřehání.* Nejspíš. *Zasměje se a pak se jí zeptá na její rozhovor s rodiči. Pousměje se, když slyší o tom, že nevěděla, jestli to nebere jako přátelství.* Jestli dělají přátelé tohle ... *Skloní se k ní a jemně jí políbí na rty. Pak se od ní o trochu odtáhne a chytne jí za ruku.* Každopádně já bych tě rád představoval jako svojí přítelkyni Kathiku. *Pousměje se na ní zamilovaně.* Přežiju to. Pro tebe přežju všechno. *Ujistí jí.* Rád je víc poznám. A pak bych tě mohl vzít představit svojí rodině. *Navrhne jí a proplete si s ní prsty.*
annie.16

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Alessia E. Schreave

za Fri Apr 10, 2020 2:41 pm
*Cameronovi řekne, že když oslepne z hudby, objeví se démoni, kteří mu utrhnou ruce.* V tom je právě ten problém, Came. Nevidíš je, protože jsi oslepl z hudby. *poučí ho.* Třeba já je vidim. Támhle za tebou jich je 5 a už se na tebe chystaj.*postraší ho.* Chytřejší ale neznamená soběstačný, víš? *ušklíbne se.* Jasný, a proto tady špulíš rty a dupeš nohou.*povytáhne jedno obočí a uchechtne se. Pak mu podá svůj kelímek s alkoholem a řekne, že je po Edwardovi* Jo, pije. V jednom kuse, ale neříkej, že to víš ode mně. *ušklíbne se a pak už dojde Edward.* Protože jsi ještě malej, takže se proti tobě všichni spikli. *pronese pobaveně a pak spolu s Cameronem Edwardovi zalže, že kelímek nemá od ní. Pak Cama schová za sebe a začne se s Edwardem bavit o Coleovi.* Jo, jasně, přesně to je on. *odpoví Cameronovi a poté se rozhodne, že půjdou do zákulisí a ona si vezme zpět svůj kelímek.* No tak, přeci mu nenechám kelímek od nějakého starého dědka.*zazubí se na Edwarda a napije se. Pak se posadí vedle Edwarda na pohovku a usměje se, když mu na klín vyskočí lvíče. Když jich začne Cameron kreslit, přátelsky obejme jednou rukou Edwarda a usměje se na Camerona. Dokáže si představit, jak bude jeho obrázek vypadat.* Cola teď vynechej, když tu není.*řekne směrem k Cameronovi*
-LF-

za Fri Apr 10, 2020 3:03 pm
*Lituje teď ještě více, že se jí ho podařilo praštit a podívá se na místo, kam ho udeřila, aby se ujistila, že tam nemá žádnou modřinu nebo nic takového.*Stejně je mi to líto, nechci ti ubližovat.*Povzdechne si.*Myslíš, že ještě někdy to zkusíme? To si nemyslím. Nechci tě zranit.*Zopakuje.*Raději můžeme závodit v plavání.*Pka řekne, že úsměv má na tváři jen díky tomu, že jej vidí a po jeho slovech se pobaveně usměje.*Já tě chápu, neboj. *Ujistí jej.*Víš, že jsi roztomilý? Když se do věcí tak zamotáš.. Je to roztomilý.*Tak jí to připadá. Pak mu řekne o rozhovoru s rodiči a řekne mu, co jim sdělila o nich dvou.* Oplatí mu jemný polibek.*No.. Normální přátelé tohle asi nedělají.*Uzná.*Ale to bylo ještě odpoledne, než jsme se políbili poprvé.*Pokrčí rameny.*Prostě jsem si nebyla jistá.*Nedivila by se, aby byl Wells jen tak milý ke všem a nechtěl s nimi hned jen něco mít.*To zní skvěle.*Řekne mu.*Jo a já si tě ochráním. Od čeho jsme taky strážkyně.*Usměje se na něj.*Tvojí rodině?*Zeptá se nervózně.*Myslíš, že jsem jim budu líbit? Že nebudou proti?*Zeptá se jej nervózně a proplete si s ním prsty. Nechce nijak jeho rodinu rozvracet, kdyby ji nebrali.*
AndyHoff

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Edward L. Horn

za Fri Apr 10, 2020 3:04 pm
Kdyby ses choval tak, jak máš a zůstal doma, nikdo by tě neškrtil. A ruce bych ti neutrhl. Spíš nohy, aby ses sem už nikdy nedostal. *Zaculí se na něj a pak protočí očima.* Proto je musíš jíst furt? *Zeptá se ho trochu otráveně a pak sleduje, jak jí chytne za ruku a schová se za ní.* /To já tu jsem a ochraňoval bych tě stejně jako on../ Člen kapely a ... Alessin ... kamarád. *Shrne to pro Camerona a pak se vydá do zákulisí a oznámí Aless, že se prozradila, když si vzala od Camerona kelímek.* Jasně, proto jsi mu řekla, aby ti ho dal zpátky. *Ušklíbne se.* Mě je to jedno, dneska ho měl pohlídat táta, takže ať se stane cokoliv, já to neodnesu. *Odmávne to nakonec rukou a pak už sedí v zákulisí a drbe lva mezi ušima. Když se Alessia posadí vedle něj, srdce mu začne bít daleko rychleji a dech se mu trochu zadrhne v hrdle. To ale není nic oproti tomu, když ho obejme jednou rukou. Podívá se na ní a z míst, kde se dotýkají, se mu rozlívá teplo do zbytku těla. Usměje se na ní a ani si nevšimne, že lvíče se vydalo okupovat její klín. Jeho ruce zamrznou. Ani se nepodívá na obrázek, který jim Cameron ukazuje. Sleduje jenom tvář dívky vedle něj. Trhne hlavou, když ale uslyší o přimalování Cola.* /Co ho vynechat úplně a napořád?/ *Nejraději by to navrhl nahlas, ale ví, že to by mu asi neprošlo, takže se radši donutí pousmát na svého bratra.* Povedlo se ti to. *Pochválí ho a pak sklopí pohled a všimne si, že lvíče na jeho klíně už není, takže ruce spustí.*
AndyHoff

za Fri Apr 10, 2020 3:39 pm
Neublížilas mi. Nic se nestalo a ani to nijak nebolelo. Klid. *Usměje se pobaveně její starostlivosti a pak zavrtí hlavou.* V tom už jsem tě porazil. To boxování mě bavilo. Nic se nikomu nestane. Taky něco vydržim. *Zazubí se na ní a pak se klasicky zamotá do komplimentu, který jí skládá.* Ty jsi roztomilá, když se červenáš. *Opáčí s úsměvem, přičemž má sám růžové tváře a pak se baví o tom, co řekla svým rodičům o nich dvou.* To je pravda. *Uzná a pak jí řekne, že by jí rád představoval jako svojí přítelkyni a šťastně se usměje, když souhlasí. Když slyší o tom, že si ho ochrání, zamilovaně se na ní usměje a pak mu proběhne hlavou, že až bude v paláci nějaký útok, on nebude schopný jí nechat riskovat svůj život kvůli němu. Teď tyhle myšlenky ale zaplaší, protože doufá, že dlouho žádný útok nebude.* Jo, mojí rodině. *Přikývne a stiskne jí ruku. Pak se na ní povzbudivě usměje.* Budou tě zbožňovat. Hlavně máma. Určitě nebudou proti. *Je si jistý, že ho rodiče podpoří. Přeci jen jeho matka také před svatbou nebyla princeznou.*
-LF-

za Fri Apr 10, 2020 3:57 pm
No dobře..*Ještě jednou se podívá na to místo, kam jej praštila a pak zpět do jeho očí.*Právě proto musím trénovat. Abych tě příště porazila já.*Uchechtne se.*Můžeme zkusit i něco jiného. Běh třeba. Šerm to raději ne.. Střílení z luku jsi zkoušel?*Zeptá se jej a nakloní hlavu na stranu. Když se pak Wells zamotá zase od komplimentu ujistí jej, že chápe a přijde jí roztomilé, když se mu tohle náhodou stane. Potřese hlavou a raději na to nic neříká. Je jasné, že se na tomhle neshodnou. Pak se baví o jejich rodičích, které se na něj ptali, což čekala, když přijeli. Protože museli vědět, že princ pro ně neposílá soukromé letadlo královské rodiny, jak se od nich později dozvěděla. Souhlasí s tím, že bude jeho přítelkyně a zamilovaně se na něj usměje. Řekne mu, že si jej když tak ochrání před svou matkou a napadne ji, jak to asi bude vypadat při případných útocích na palác. Hned ale tyto myšlenky zaplaší, nechce na to teď myslet. Je nervózní z představit, že by ji chtěl představit své rodině, protože se bojí, že ji nepřijmou. Oplatí mu stisk ruky a je ráda, že se ji snaží podpořit.*Dobře, věřím ti.*Řekne ji a opře se čelem o jeho hruď.*Ty jsi z dvojčat, že jo? Docela velká náhoda, protože Alex a Axel jsou taky dvojčata, jednovaječná, což jsi musel poznat.*Její bratři jsou od sebe naprosto neroznatelní.*/A to jim ještě rodiče dali takováhle jména./
AndyHoff

za Fri Apr 10, 2020 4:30 pm
Šermovat bys mě mohla naučit. *Rozzáří se mu obličej.* Luk jsem nezkoušel. *Zavrtí hlavou a pak už jí řekne, že by jí rád představil svým rodičům. Ví že oba, a hlavně máma, z toho budou nadšení.* To je dobře, protože mám pravdu. *Zazubí se na ní a když se opře čelem o jeho hruď obejme jí a přitiskne si jí k sobě.* Jo, nedají se od sebe rozeznat. Už jenom než mi došlo že ty dvě jména jsou opravdu dvě jména a ne jedno nějak zkomolené. *Zasměje se potichu, takže se mu trochu zatřese i hruď, o kterou se opírá.* Moje sestra z tebe bude nadšená. Vlastně celá moje rodina. Zamilují si tě. *Je si tím stoprocentně jistý.*
-LF-

za Fri Apr 10, 2020 4:46 pm
/Do háje, tohle jsem zmiňovat neměla./*Proběhne jí hlavou.*Ehm.. no..*Prohrábne si rukou vlasy.*Jestli chceš.. Ale budeme opatrní, půjdeme na to pomalu a raději tě nějak zabalíme do ochranného obleku nebo tak.*Uchechtne se. Když pak řekne, že by ji rád představil rodičům, je z toho nervózní, ale souhlasí. Jenom doufá, že ji nějak přijmou. Chce, aby ji měli rád, pokud má být přítelkyně jeho syna. Usměje se na něj, když vidí, jak se na ni on zazubí a opře si čelo o jeho hruď.Sama se k němu přitiskne a obejme jej. Ignoruje, že jsou uprostřed davu lidí na koncertě. Na tohle zapomněla už od toho jejich polibku, prvního.*Ráda se s nimi seznámím.*Řekne ještě pak a pak si vzpomene, že Wells je vlastně starší ze dvou dvojčat a ona má za bratry taky dvojčata, což je docela náhoda. Zasměje se nad jeho slovy.*Nechápu, proč jim rodiče dali takhle podobná jména. Už tak jsou od sebe nerozeznatelní.*Nechápe, proč je nepojmenovali jinak. Zvedne hlavu, aby se na něj zespodu podívala, protože se pořád tak nějak opírá o jeho hruď.*Těším se, až je poznám. I když už teď vím, že budu nervózní, až mi je budeš chtít představit.*Je z toho popravdě nervózní už teď.*
AndyHoff

za Fri Apr 10, 2020 5:29 pm
*Nadzvedne obočí, když vidí, jak se zarazila a pak se zasměje.* No tak.. Něco vydržim. *Potřese pobaveně hlavou a pak se na ní zazubí a přitiskne si jí k sobě. Když jí má takhle blízko u sebe, je ten nejšťastnější muž na planetě. Opře si bradu o její hlavu a uvažuje, čím si jí zasloužil. Nakonec dojde k tomu, že ničím. Ale život mu jí nějak přivedl do cesty a on se jí nehodlá vzdát. Zasměje se, když si vzpomene, jak mu trvalo, než pochopil, že Axel a Alex jsou dvě jména pro ty dva prakticky stejné kluky.* Třeba k tomu měli důvod a někdy ti ho řeknou. *Pokrčí letmo ramenem a pak se na ní podívá a po jejích slovech jí jemně chytne za bradu a skloní se k ní, aby jí mohl políbit.* Nemusíš být nervózní. Budu s tebou. Vždycky. *Usměje se na ní a všimne si, že lidí na festivale docela ubylo a už je docela dost pozdě.* Jestli chceš, můžeme jet. Aby ses vyspala a mohla zítřek strávit s rodinou. *Nabídne jí.*
-LF-

za Fri Apr 10, 2020 5:47 pm
*Zarazí se nad tou představou, jak jej učí šermovat a když se Wells zasměje, dloubne jej do břicha.*Jen o tebe mám strach.*Zasměje se pak sama.*Dobře, dobře. První pomoc umím, to jsem už říkala. /A lékárnička tam je. Ještě se ujistím, že je tam jehla a nit, abych mu případně zašila ránu, aby mi nevykrvácel./*Přitiskne se k němu a obejme jej. Takhle by vydržela snad navždycky. Moc se jí to líbí. Když jí opře bradu o její hlavu, usměje se a nasaje jeho vůni. Pak se baví o sourozencích a ona nechápe a asi nikdy nepochopí, proč rodiče dali Alexovi a Axelovi, což jsou jednovaječná dvojčata, skoro stejná jména.*Hmm.*Zamručí. Když ji chytne za bradu, zvedne hlavu a podívá se na něj. Oplatí mu polibek.*S tebou to zvládnu.*Bude prostě doufat, že to nějak dopadne a ví, že Wells tu pro ni bude, věří mu to. Rozhlédne se kolem nich a přikývne.*Jo, už bychom mohli. Ani jsme si neuvědomila, že už musí být tak pozdě.*Řekne popravdě a pak si s ním proplete prsty a vydá se s ním k jeho autu. Dnešek si užila a díky Wellsovi, který k ní cítí to stejné, co ona k němu jí a tváři hraje šťastný úsměv, který nedokáže snad nic zničit.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Cameron S. Horn

za Fri Apr 10, 2020 7:33 pm
Neoslepl jsem! Vidím tě! *namítne, ale i tak si oči promne a nerovzně se po jejích slovech ošije.* Hele, takhle mě nestraš, já si nevzal meč. *Zamumlá a koukne se za sebe, jestli náhoud nějaký démony nevidí.* soběstačný? Jako že si stačím sám? *Nakloní hlavu a našpulí rtíky.* Já si stačím sám. Ale chyběli by mi rodiče a ségra. Možná i brácha. *Pokrčí ramínky a malinko se ušklíbne.* Já piju taky. *Nakrčí obočí, protože mu není jasné, proč by mělo bát špatný, že Edward pije. Každý přece pije, ne? Když přijde i Edward, založí si ruce na hrudi a zase se otočí na Aless.* Nejsem malééj. Noták. *Zaprotestuje a potom protočí očima.* Doma je to nuda. Všechny už jsem zbail. Teda jakože příšery, víte? Mám jich plný zahrady. *Pokrčí rameny a zase si neodpustí protočení očí.* Sušenky jsou prostě dobrý. *Vysvětlí mu a potom zase zaujatě nakloní hlavu na bok.* Takže když je tu alessin kamárád, je to i tvůj a můj kamrád. *Zazubí se na ně a potom už dohopsá do zákulisí, kde hned hopne na gauč vedle bráchy.* Tak fajn, já mu potom někdy nakreslím jinej obrázek. *Zamumlá a uřivě na obrázek přimaluje místo Cola duhu.* Já vím, povedlo se mi to. Jsem Pikázo! nebo jak se vlastně ten divnej člověk jmenoval. *Zazubí se na ně a na obrázek ještě přimaluje srdíčka a mráčky, aby toho tam nebylo málo.*
-LF-

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Saskia Vance

za Fri Apr 10, 2020 7:57 pm
*Tancuje do rytmu hudby a pak si i koupí u jednoho stánku pití, pivo. Docela se baví. Dokud si nevšimne svých rodičů, celkem blízko u ní. Všimne si, že se na ni i nenápadně, nebo se tedy o nenápadnost snaží, dívají. Ale ona na sobě nedává nic znát. Jen odejde dále, více do davu a přitom se rozhlíží pozorně kolem sebe, jako by čekala, že se tu během chvilky objeví ostatní jižanští rebelové, kteří jí zajmou a dovedou k nim na kobereček. Ale to se naštěstí nestane. Po chvilce tohoto rozhlížení si ale všimne něčeho jiného, což je taky zajímavé. Navyi a nějákého chlápka. Přejde k nim blíže a snaží se poslouchat, co si říkají. Slyší jen útržky, ale pochopí, že ten chlap je nějáký princ, co měl snad její kamarádce ublížit. Zatne ruce v pěsti. Když vidí, jak se políbí, přejde k nim a odkašle si.*Snad neruším. Jsem Saskia, kamarádka Navyi, velice blízká.*Představí se mu a natáhne ruku, aby si popřáli. Podívá se na Navyu.*Tvoje štěstí ti přeji, jen chci tvého.. přítele nebo kdo to vlastně je upozornit na jednu věc.*Usměje se, což přes její šátek nemůže být vidět a zase se podívá na toho brejlouna.*Jen abys věděl.. jestli jí ublížíš, najdu si tě. Nestihneš utéct, než se stihneš sbalit, budu u tebe a zabiju tě.*Pohrozí mu hlasem bez emocí. Umí to dost dobře.*Doufám, že si rozumíme.*Řekne pak veseleji.*Tak zatím vy hrdličky.!*zamává na ně a zase odejde do davu. Raději se rozhodne jít už zpět do ghetta.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Fri Apr 10, 2020 8:13 pm
Dobře, nebudeme to řešit. *Usměj se na ni, ale stejně mu myšlenky pořád zálétávají k tomu, jak ji ublížil a jak zbabělý je.* Tohle zní jako pěkně neférová situace. *Uchechtne se, ale nakonec přikývne.* Fajn, budu se snažt nebýt smutný, pro tebe. Když budu s tebou, půjde to lehko, s tebou jsem jenom šťastný. *Zase pohled zaměří na zem, ale na tváři má úsměv. Když mu ústa ručně zvedne to úsměvu, zasměje a s úsměvem ji chytne za ruku. To už ale slyší dva hlasy z podia a jen nad tím pobaveně protočí očima.* Doufám, nechci, aby kvůli tomu zasnoubení byli nějak oba dva na sebe hnusní, třeba se do sebe zamilují. *Pokrčí rameny a po její otázce si prohrábne vlasy a uchechtne se.* Bojím se, že nepochopí. *Rty stočí do úšklebku, ale ten je hned pryč, když se jí zeptá na důležitou otázku a čeká zápornou odpověď. Po její odpovědi se mu ale rty roztáhnou do úsměvu a a její polibek jí opětuje. Následně nakrčí obočí a starostlivě nakloní hlavu na bok.* Jak někdo jako ty? Nav, si úžásnej člověk. Vzhledově i co se týče chování. A jestli jde o vzhled, ani můj táta vzhledově jako král. *Pousměje se na ni a zase ji věnuje úsměv. to už ale uslyší další hlas a opatrně se otočí tím směrem.* Clavio. Těší mě? *Polkne a dívku si lépe prohlédne. Když začne mluvit, zabodne pohled do země a pevně zavře oči, než zase pohled zvedne.* Neublížím ji, slibuji. *Ujistí ji, ale jeho hlas není tolik pevný, jak by si přál. Nedokáže nic moc říct, jen se na dívku šokovaně dívá. KDyž odejde, pohled otočí na Nav.* Jde z ní docela strach. *Uchechtne se a nervozně se poškrábe na zátylku.*
Sponsored content

Ulice v LA - Stránka 5 Empty Re: Ulice v LA

Povolení tohoto fóra: